Vákuovacie fólie

Filtrovanie
 
4,26 €
14,20 €
Vákuová vrúbkovaná fólia - hadica (rukáv) vhodná pre kuchynské alebo externé vysávače plastových fólií a zváračky s odsávaním vzduchu. Fólia sa dodáva na 3m rolke so šírkou strany 15 cm na vákuovanie potravín. Fólia je k dispozícii v 3m balení alebo v ekonomickejšom 6m balení. Fólia má jednu vnútornú stranu s matným vrúbkovaným povrchom a druhá strana je priehľadná. Dĺžku fólie je možné skrátiť podľa vašich potrieb. Materiál je mechanicky odolný, zdravotne nezávadný, vhodný na vákuovanie a uchovávanie potravín a zachovanie chuti. Zabalené fólie je možné zamraziť. Táto fólia je vhodná aj na šetrné nízkoteplotné varenie Sous-Vide. Okrem potravín možno vo fólii vákuovať aj iné predmety (čaj, kávu, bylinky, drobný tovar, súčiastky, numizmatiku,...) Hrúbka fólie 210um sa meria v mieste zvaru. Uistite sa, že dĺžka zváracích čeľustí vašej zváračky je vždy aspoň o 0,5 cm dlhšia ako dĺžka zváranej fólie.  
4,96€ / ks 4,13€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104201
Vákuová vrúbkovaná fólia - hadica (rukáv) vhodná pre kuchynské vákuové stroje a zváračky plastových fólií s odsávaním vzduchu. Fólia sa dodáva na 6 m rolke so šírkou strany 15 cm na vákuovanie potravín. Fólia má jednu vnútornú stranu s matným vrúbkovaným povrchom a druhá strana je priehľadná. Dĺžku fólie si môžete skrátiť podľa svojich potrieb. Materiál je mechanicky odolný, zdravotne nezávadný, vhodný na vákuovanie a uchovávanie potravín a zachovanie chuti. Zabalené fólie je možné zamraziť. Táto fólia je vhodná aj na šetrné nízkoteplotné varenie Sous-Vide. Okrem potravín možno vo fólii vákuovať aj iné predmety (čaj, kávu, bylinky, drobný tovar, súčiastky, numizmatické a zberateľské predmety...) Hrúbka fólie 210um sa meria v mieste zvaru. Dbajte na to, aby dĺžka zváracích čeľustí vášho vysávača bola vždy aspoň o 0,5 cm dlhšia ako dĺžka zváranej fólie.  
9,39€ / ks 7,83€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104458
Vlnitá fólia na vysávanie - hadica (rukáv) pre kuchynské vysávače na 3 m rolke so šírkou strany 20 cm na vysávanie potravín. Fóliu ponúkame v 3m balení alebo v ekonomickejšom 6m balení . Fólia má jednu vnútornú stranu s matným rebrovaním a druhá strana je priehľadná. Dĺžku fólie je možné skrátiť podľa vašich potrieb. Materiál je mechanicky odolný, zdravotne nezávadný, vhodný na vákuovanie a uchovávanie potravín a zachovanie chuti. Zabalené fólie je možné zamraziť. Táto fólia je vhodná aj na šetrné nízkoteplotné varenie Sous-Vide. Okrem potravín možno vo fólii vákuovať aj iné predmety. Hrúbka fólie 210um sa meria v mieste zvaru.
5,22€ / ks 4,35€ bez DPH
skladomnad 100 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102168
Vákuová vrúbkovaná fólia - hadica (rukáv) vhodná pre kuchynské vákuové stroje a zváračky plastových fólií s odsávaním vzduchu. Fólia sa dodáva na 6 m rolke so šírkou strany 20 cm na vákuovanie potravín. Fólia má jednu vnútornú stranu s matným vrúbkovaným povrchom a druhá strana je priehľadná. Dĺžku fólie si môžete skrátiť podľa svojich potrieb. Materiál je mechanicky odolný, zdravotne nezávadný, vhodný na vákuovanie a uchovávanie potravín a zachovanie chuti. Zabalené fólie je možné zamraziť. Táto fólia je vhodná aj na šetrné nízkoteplotné varenie Sous-Vide. Okrem potravín možno vo fólii vákuovať aj iné predmety (čaj, kávu, bylinky, drobný tovar, súčiastky, numizmatické a zberateľské predmety...) Hrúbka fólie 210um sa meria v mieste zvaru. Uistite sa, že dĺžka zváracích čeľustí vašej vákuovačky je vždy aspoň o 0,5 cm dlhšia ako dĺžka zváranej fólie.  
9,91€ / ks 8,26€ bez DPH
skladomnad 100 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104459
Vákuová vrúbkovaná fólia - hadica (rukáv) vhodná pre kuchynské alebo priemyselné vákuové stroje a zváračky plastových fólií s odsávaním vzduchu. Fólia sa dodáva na 3 m rolke so šírkou strany 25 cm na vákuovanie potravín. fóliu ponúkame v 3m balení alebo v ekonomickejšom 6m balení . Fólia má jednu vnútornú stranu s matným vrúbkovaným povrchom a druhá strana je priehľadná. Dĺžku fólie je možné skrátiť podľa vašich potrieb. Materiál je mechanicky odolný, zdravotne nezávadný, vhodný na vákuovanie a uchovávanie potravín a zachovanie chuti. Zabalené fólie je možné zamraziť. Táto fólia je vhodná aj na šetrné nízkoteplotné varenie Sous-Vide. Okrem potravín možno vo fólii vákuovať aj iné predmety (čaj, kávu, bylinky, drobný tovar, súčiastky, numizmatické a zberateľské predmety...) Hrúbka fólie 210um sa meria v mieste zvaru. Uistite sa, že dĺžka zváracích čeľustí vašej vákuovačky je vždy aspoň o 0,5 cm dlhšia ako dĺžka zváranej fólie.  
7,30€ / ks 6,09€ bez DPH
skladomnad 100 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104202
Vákuová vrúbkovaná fólia - hadica (rukáv) vhodná pre kuchynské vákuové stroje a zváračky plastových fólií s odsávaním vzduchu. Fólia sa dodáva na 6 m rolke so šírkou strany 25 cm na vákuovanie potravín. Fólia má jednu vnútornú stranu s matným vrúbkovaným povrchom a druhá strana je priehľadná. Dĺžku fólie si môžete skrátiť podľa svojich potrieb. Materiál je mechanicky odolný, zdravotne nezávadný, vhodný na vákuovanie a uchovávanie potravín a zachovanie chuti. Zabalené fólie je možné zamraziť. Táto fólia je vhodná aj na šetrné nízkoteplotné varenie Sous-Vide. Okrem potravín možno vo fólii vákuovať aj iné predmety (čaj, kávu, bylinky, drobný tovar, súčiastky, numizmatické a zberateľské predmety...) Hrúbka fólie 210um sa meria v mieste zvaru. Uistite sa, že dĺžka zváracích čeľustí vašej vákuovačky je vždy aspoň o 0,5 cm dlhšia ako dĺžka zváranej fólie.  
14,09€ / ks 11,74€ bez DPH
skladomnad 100 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104460
Vlnitá fólia na vysávanie - hadica (rukáv) pre kuchynské vysávače na 3 m rolke so šírkou strany 28 cm na vysávanie potravín. fóliu ponúkame v 3m balení alebo v ekonomickejšom 6m balení . Fólia má jednu vnútornú stranu s matným rebrovaním a druhá strana je priehľadná. Dĺžku fólie je možné skrátiť podľa vašich potrieb. Materiál je mechanicky odolný, zdravotne nezávadný, vhodný na vákuovanie a uchovávanie potravín a zachovanie chuti. Zabalené fólie je možné zamraziť. Táto fólia je vhodná aj na šetrné nízkoteplotné varenie Sous-Vide. Okrem potravín možno vo fólii vákuovať aj iné predmety. Hrúbka fólie 210um sa meria v mieste zvaru.  
8,35€ / ks 6,96€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102167
Vákuová vrúbkovaná fólia - hadica (rukáv) vhodná pre kuchynské alebo externé vysávače plastových fólií a zváračky s odsávaním vzduchu. Fólia sa dodáva na 3 m rolke so šírkou strany 30 cm na vákuovanie potravín. fóliu ponúkame v 3m balení alebo v ekonomickejšom 6m balení . Fólia má jednu vnútornú stranu s matným vrúbkovaným povrchom a druhá strana je priehľadná. Dĺžku fólie je možné skrátiť podľa vašich potrieb. Materiál je mechanicky odolný, zdravotne nezávadný, vhodný na vákuovanie a uchovávanie potravín a zachovanie chuti. Zabalené fólie je možné zamraziť. Táto fólia je vhodná aj na šetrné nízkoteplotné varenie Sous-Vide. Okrem potravín možno vo fólii vákuovať aj iné predmety (čaje, kávu, skrutky...) Hrúbka fólie 210um sa meria v mieste zvaru. Uistite sa, že dĺžka zváracích čeľustí vášho zváracieho prístroja je vždy aspoň o 0,5 cm dlhšia ako dĺžka zváracej fólie.  
8,87€ / ks 7,39€ bez DPH
skladomnad 100 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103385
Vrúbkovaný vakuovací sáčok 250x350mm / 210um - do kuchynských, externých vakuovačiek, alebo zváračiek plastov s odsávaním vzduchu. Vakuvoacie sáčky sú balené po 10ks, k zataveniu vrecka po vákuovaní slúži kratšia strana vrecka.   Vrecko má jednu vnútornú stranu vrúbkovanú matnú a druhú číru. Materiál je mechanicky odolný, zdravotne nezávadný, vhodný na vákuovanie a konzerváciu potravín a uchovávanie arómy. Zavakuované fólie možno zamraziť. Táto fólia je vhodná aj pre šetrné varenie pri nízkej teplote Sous-Vide.   Do vrecka možno vákuovať okrem jedla tiež ďalšie predmety.   Hrúbka fólie 210um je meraná v mieste zvaru.   Uvedená cena je za 10ks sáčkov.  
7,30€ / set 6,09€ bez DPH
skladom6-25 set 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104222
Vákuové vrecko 150x300mm / 210um - pre kuchyňu, externé vákuovačky alebo zváračky plastov s odsávaním vzduchu. Vákuovacie vrecká sú balené v baleniach po 10 ks, kratšia strana vrecka slúži na utesnenie vrecka po vákuovaní. Vrecko má jednu vnútornú stranu s matným vrúbkovaným povrchom a druhá strana je priehľadná. Materiál je mechanicky odolný, zdravotne nezávadný, vhodný na vákuovanie a uchovávanie potravín a zachovanie arómy. Zabalené fólie je možné zamraziť. Táto fólia je vhodná aj na šetrné varenie Sous-Vide pri nízkych teplotách. Okrem potravín možno do fólie vákuovať aj iné predmety. Hrúbka fólie 210um sa meria v mieste zvaru. Cena je uvedená za 10 vreciek.
4,23€ / set 3,52€ bez DPH
skladomnad 100 set 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103381
Vákuové vrecko s vrúbkovaním 200x250mm / 210um - pre kuchyňu, externé vákuovačky alebo zváračky plastov s odsávaním vzduchu. Vákuovacie vrecká sú balené v baleniach po 10 kusov, kratšia strana vrecka slúži na utesnenie vrecka po vákuovaní. Vrecko má jednu vnútornú stranu s matným vrúbkovaným povrchom a druhá strana je priehľadná. Materiál je mechanicky odolný, zdravotne nezávadný, vhodný na vákuovanie a uchovávanie potravín a zachovanie arómy. Zabalené fólie je možné zamraziť. Táto fólia je vhodná aj na šetrné varenie Sous-Vide pri nízkych teplotách. Okrem potravín možno do fólie vákuovať aj iné predmety. Hrúbka fólie 210um sa meria v mieste zvaru. Cena je uvedená za 10 vreciek.
4,23€ / set 3,52€ bez DPH
skladom6-25 set 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103382
Vákuové vrecko 250x500mm / 210um - do kuchyne, externých vákuovačiek alebo zváračiek plastov s odsávaním vzduchu. Vákuovacie vrecká sú balené v baleniach po 10 ks, kratšia strana vrecka slúži na utesnenie vrecka po vákuovaní. Vrecko má jednu vnútornú stranu s matným vrúbkovaným povrchom a druhá strana je priehľadná. Materiál je mechanicky odolný, zdravotne nezávadný, vhodný na vákuovanie a uchovávanie potravín a zachovanie arómy. Zabalené fólie je možné zamraziť. Táto fólia je vhodná aj na šetrné varenie Sous-Vide pri nízkych teplotách. Okrem potravín možno do fólie vákuovať aj iné predmety. Hrúbka fólie 210um sa meria v mieste zvaru. Cena je uvedená za 10 vreciek.
9,39€ / set 7,83€ bez DPH
skladom6-25 set 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103383
Vákuové vrecko 300x400mm / 210um - do kuchyne, externých vákuovačiek alebo zváračiek plastov s odsávaním vzduchu. Vákuovacie vrecká sú balené v baleniach po 10 ks, kratšia strana vrecka slúži na utesnenie vrecka po vákuovaní. Vrecko má jednu vnútornú stranu s matným vrúbkovaným povrchom a druhá strana je priehľadná. Materiál je mechanicky odolný, zdravotne nezávadný, vhodný na vákuovanie a uchovávanie potravín a zachovanie arómy. Zabalené fólie je možné zamraziť. Táto fólia je vhodná aj na šetrné varenie Sous-Vide pri nízkych teplotách. Okrem potravín možno do fólie vákuovať aj iné predmety. Hrúbka fólie 210um sa meria v mieste zvaru. Cena je uvedená za 10 vreciek.
9,39€ / set 7,83€ bez DPH
skladom6-25 set 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103384
Vákuové vrecko s vrúbkovaním 200x300mm / 210um - pre kuchyňu, externé vákuovačky alebo zváračky plastov s odsávaním vzduchu. Vákuovacie vrecká sú balené po 10 ks, kratšia strana vrecka slúži na utesnenie vrecka po vákuovaní. Vrecko má jednu vnútornú stranu s matným vrúbkovaným povrchom a druhá strana je priehľadná. Materiál je mechanicky odolný, zdravotne nezávadný, vhodný na vákuovanie a uchovávanie potravín a zachovanie arómy. Zabalené fólie je možné zamraziť. Táto fólia je vhodná aj na šetrné varenie Sous-Vide pri nízkych teplotách. Okrem potravín možno do fólie vákuovať aj iné predmety. Hrúbka fólie 210um sa meria v mieste zvaru. Cena je uvedená za 10 vreciek.
4,80€ / set 4,00€ bez DPH
skladomnad 100 set 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103380
Celkový počet výrobkov: 14
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!