Počítadlá a podávače

Filtrovanie
12,10 €
6 623,43 €
Automatický remeň, textilný pás, rezačka suchých zipsov a lán / rozdeľovač 988T Stolová automatická rezačka/rozdeľovač na remene, laná, suché zipsy, textilné lepiace pásky, elastické pásky a pásky z pevných syntetických vlákien s funkciou horúceho noža na zatavenie koncov rezaného materiálu. Reže popruhy, pásky, laná a textílie so šírkou do 85 mm Pomocou automatickej rezačky veľmi rýchlo a jednoducho režete popruhy, textilné a gumové pásky, laná, šnúry, suché zipsy a iné textilné materiály so šírkou až 85 mm. Rezačka je vybavená horúcim nožom s rovným rezom a nastaviteľným rozsahom teploty od 0 do 450 °C, ohrev sa používa na utesnenie koncov rezaného materiálu, aby sa zabránilo jeho roztřepeniu (typicky popruhy), v prípade potreby možno ohrev úplne vypnúť a materiál rezať za studena. Prehľadný displej Všetky potrebné informácie sa zobrazujú na veľkom 5" LCD displeji s podsvietením, ovládacími tlačidlami pod displejom jednoducho nastavíte požadovanú dĺžku rezu od 1 mm - 99,999 m/kus, počet kusov 1-99999 a rýchlosť, ktorou sa materiál odvíja z tŕňa. Po nastavení požadovaných parametrov stačí jedným tlačidlom spustiť proces a fréza potom automaticky a bez prítomnosti obsluhy odvíja a reže materiál na požadovanú dĺžku v nastavenom počte kusov. Na upevnenie rezaného materiálu sa používa tŕň s priemerom 10 mm a dĺžkou 170 mm. Materiál, ktorý sa má rezať, sa potom odvíja z tŕňa do rezacieho noža pomocou presného krokového motora a gumového valca. Na tŕň sa môžu namontovať dva kotúče spolu a súčasne sa môžu rezať dve rôzne šírky alebo farby rovnakého typu materiálu až do maximálnej šírky 100 mm (súčet oboch). Dôležité informácie Rezačka je vhodná na rezanie materiálov s hrúbkou 0,2 - 8 mm. Nie je vhodná na rezanie tenkých lepiacich pások a iných typov materiálov s hrúbkou menšou ako 0,2 mm. Maximálna hrúbka rezu je ovplyvnená charakterom rezaného materiálu, ak potrebujete rezať materiály s väčšou hrúbkou, odporúčame vám pred zakúpením výrobku najprv sa poradiť s našou technickou podporou. Rezačka dokáže rezať materiály so šírkou až 100 mm, je však potrebné odstrániť oddeľovacie vodítka, pre viac informácií kontaktujte našu technickú podporu. Obsah balenia: rezačka 988T, odvíjací tŕň s kotúčmi, inbusové kľúče na nastavenie stroja, manuál, 1,5 m napájací kábel. Ukážkové video
1 330,43€ / ks 1 108,70€ bez DPH
skladom6-25 ks
Kód:
103763
SMD counter - automatická počítačka súčiastok pre povrchovú montáž (SMD) vybavená optickou kontrolou prítomnosti elektronických komponentov v jednotlivých segmentoch priehľadného blistra. Motorový pohon zabezpečuje prevíjanie kotúčov na obe strany podľa príkazov obsluhy. Počítacie zariadenie disponuje vzostupným aj zostupným módom počítania. Po odpočítaní zadaného množstva súčiastok dôjde k automatickému zastaveniu.
1 200,00€ / ks 1 000,00€ bez DPH
skladom1 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
100730
Automatická počítačka SMD súčiastok s možnosťou pripojenia čítačky čiarových kódov a tlačiarne pre načítanie názvu počítaných dielov a následnú tlač evidenčných štítkov s názvom súčiastky a počtom kusov. Počítačka kusov SMT je vybavená optickou detekciou chýbajúcich súčiastok v jednotlivých segmentoch priehľadových okienok blistra. Motorový pohon zabezpečuje prevíjanie kotúčov na obe strany podľa príkazov obsluhy. Počítacie zariadenie disponuje vzostupným aj zostupným módom počítania. Po odpočítaní zadaného množstva súčiastok dôjde k automatickému zastaveniu.
1 507,83€ / ks 1 256,52€ bez DPH
Na objednávku
Kód:
101285
Automatický podávač pásky automaticky odmeria nastavenú dĺžku a odstrihne pásku. Dĺžku je možné zvoliť v rozsahu 20 - 999 mm v milimetrových krokoch. Do podávača môžete vložiť kotúč pásky so šírkou 7 - 52 mm. Na odvíjací tŕň možno nasadiť tri rôzne priemery bežne používaných rúrok. Dávkovanie sa vykonáva buď v manuálnom, alebo automatickom režime.
459,13€ / ks 382,61€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101357
Karuselový dávkovač pásky ZCUT-2 odvíja, meria, strihá a podáva lepiacu pásku podľa nastavenej dĺžky na rotujúcej rolke, z ktorej sa potom jednoducho vyberie. Toto riešenie je vhodné najmä na pracoviská, kde pracuje viacero ľudí, pretože na kotúč sa zmestí až 30 nastrihaných pások - rozostupy sa dajú nastaviť.
469,57€ / ks 391,30€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101477
Automatický podávač pásky NSA ZCUT-9 odvíja, meria, strihá a podáva pásku, papier, etikety alebo iné médiá podľa vašich nastavení. Dĺžku rezu možno nastaviť od 5 mm do 999 mm a vďaka zabudovanej pamäti ju možno uložiť - až 6 dĺžok. Vkladať možno ľubovoľnú veľkosť pásky bez toho, aby ste museli dbať na presný priemer rolky (max. 300 mm) - nie je potrebné vkladať žiadny tŕň, páska po vložení sama drží v tele dávkovača. Pásku možno odvíjať z dvoch roliek súčasne, pásky môžu mať rôznu šírku.
704,35€ / ks 586,96€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101482
Automatický odvíjač, podávač a odlepovač nálepiek a samolepiacich štítkov do dĺžky 200 mm so spodným podávaním nálepiek. Odvíjač nálepiek AL-1150D je riadený mikroprocesorom, ktorý vďaka optickému snímaču presne odvíja a odlepuje jednu samolepiacu etiketu alebo nálepku z nosnej fólie (alebo celú sériu etikiet v závislosti od typu pásky) a pripravuje ju na jednoduché a bezchybné odstránenie a následnú aplikáciu. Po odstránení nálepky optický snímač zistí chýbajúcu nálepku a rozbalí a odlepí ďalší kus alebo celý rad. Malá časť nálepky zostane prilepená k nosnej fólii, takže sa neprilepí na zariadenie, čo by mohlo znehodnotiť nálepku alebo jej lepiacu či VOID vrstvu, ak je prítomná. Samotná nosná fólia sa navíja na spodný navíjač. Vzhľadom na veľký uhol ohybu nosnej fólie sa samotná nálepka odlepí od podkladu. Obsluha odlepovača etikiet je veľmi jednoduchá. Na nastavenie typu pásky sa používajú dva otočné ovládače. Prvý regulátor nastavuje dĺžku etikety/nálepky tak, aby sa väčšinou odlepila od nosnej fólie, a druhý regulátor nastavuje rýchlosť odvíjania - ak sú napríklad vaše nálepky zarezané hlboko do nosnej fólie, hrozí roztrhnutie fólie, a teda predčasná manipulácia s dávkovačom. Znížením rýchlosti sa dá roztrhnutie minimalizovať. Pokiaľ je nosná fólia zdravá, rýchlosť sa dá plne prispôsobiť rýchlosti aplikácie vašej etikety. Do fólie je možné vkladať rolky s maximálnou šírkou 130 mm a maximálnym vonkajším priemerom 250 mm. Vnútorný priemer rolky od 25 mm alebo 75 mm vďaka prídavnému adaptéru, ktorý je súčasťou balenia. Dĺžka samolepiek a etikiet, ktoré môže zariadenie podávať a odlepovať, je od 6 mm do 200 mm. Zariadenie na lúpanie a podávanie štítkov AL-1150D má aj počítacie zariadenie renomovanej značky OMRON (typ H7EC) s až šesťmiestnym displejom. Počítadlo možno vynulovať prepnutím prepínača do hornej polohy a jeho následným stlačením. Podávač samolepiacich štítkov AL-1150D je ideálny na opakované lepenie nálepiek, štítkov alebo rôznych hologramových nálepiek a bezpečnostných záručných plomb, napríklad na lepenie štítkov na balíky pre PPL, DHL a Českú poštu (krehké, dobierkové, prioritné,...). Dokáže urýchliť čas potrebný na niekoľkonásobné nalepenie etikiet. Zariadenie je celokovové a má kvalitné priemyselné spracovanie. Navíjací motor má silné prevody.
302,61€ / ks 252,17€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101795
Automatický programovateľný dávkovač lepiacich a nelepiacich pások RT-5000 s nastaviteľnou dĺžkou rezu od 5 mm do 999 mm a možnosťou nastavenia až troch makier s rôznymi dĺžkami rezaných pások, ktoré možno dávkovať v opakujúcich sa sériách. Dávkovanie je možné vykonávať v niekoľkých režimoch. V automatickom režime možno dávkovať buď jednu pevne stanovenú veľkosť, alebo až tri dĺžky pásky v nastavenom poradí. Automatický režim využíva dvojicu optických snímačov umiestnených v dávkovacom otvore na zistenie prítomnosti pásky. Po odstránení odrezanej pásky snímače spustia novú sekvenciu a RT-5000 odvíja a odrezáva ďalšiu pásku podľa nastavených parametrov. Dávkovač môže pracovať aj v poloautomatickom režime, v ktorom je na spustenie dávkovania potrebné stlačiť tlačidlo START. Rezačka RT-5000 má aj manuálny režim, ktorý umožňuje v prípade potreby odvíjať pásku v požadovanej dĺžke pomocou tlačidla podávania pásky a následne pásku rezať pomocou tlačidla ŠTART. Vkladať možno lepiace a nelepiace pásky, kaptonové, kovové, izolačné, maskovacie, maskovacie, teflónové, celofánové, hliníkové, medené, papierové a iné pásky rôznych šírok. Na bočnej strane dávkovača sa nachádza upínacia páka, ktorá pohybuje upínacími lištami, ktoré umiestňujú pásku na stred dávkovača. Po opotrebovaní pásky ju možno jednoducho vymeniť za novú, ktorá je súčasťou nášho sortimentu.  
782,61€ / ks 652,17€ bez DPH
skladom2-5 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101886
Automatický programovateľný dávkovač lepiacich aj nelepiacich pások Yaesu - ZCUT-9GR s nastaviteľnou dĺžkou strihu od 5mm - 999mm, šírkou pások až 60mm a možnosťou naprogramovania až šiestich makier s rôznymi dĺžkami odstrihnutých pások, ktoré možno dávkovať za sebou v opakujúcej sa sérii. Tento dávkovač je konštrukciou veľmi podobný dávkovaču ZCUT-9, na rozdiel od neho však disponuje programovateľnými makrami, vďaka ktorým je možné automatizovať proces lepenia pások s použitím iba jedného dávkovača. Zvoliť možno až 6 rôznych dĺžok (ľubovoľne od 1 - 6) a tie potom dávkovač odvíja a strihá v sérii za sebou. Pozri ukážkové video nižšie. Obsluha tak nemusí zakaždým voliť inú dĺžku strihu, čo vedie k vysokej produktivite. Z týchto až 6 uložených dĺžok si možno aj vyberať a dávkovať práve požadovanú dĺžku. Možno teda dávkovať z jednej uloženej hodnoty a potom si jednoducho prepnúť na druhú uloženú hodnotu a dávkovať ju. Zariadenie si uložené hodnoty pamätá aj pri strate napájania. Dávkovač ZCUT-9GR samozrejme zvláda aj základné dávkovanie podľa zvolenej dĺžky, a to ako v poloautomatickom, tak automatickom režime. V poloautomatickom režime obsluha nastaví jednotnú dĺžku a tlačidlom START spúšťa odvíjanie pásky. V automatickom režime sú do procesu zapojené optoelektrické čidlá, ktoré snímajú prítomnosť pásky vo výdajnom okne a odpadá potreba používať tlačidlo štart. Po odobratí pásky dôjde k automatickému odvinutiu a odrezaniu ďalšej. Rezaču pások ZCUT-9GR nechýba ani manuálny režim, ktorý umožňuje v prípade potreby odvinúť pásku v požadovanej dĺžke pomocou tlačidla posunu pásky a následne odstrihnutiu pásky tlačidlom štart. ZCUT-9GR zvláda tiež kontinuálne rez presne nastaveného počtu vo zvolenej dĺžke (až 999 kusov) - vhodné napríklad pre rýchle narezanie rôznych štítkov a iných nelepivých pások. K dispozícii je tiež funkcia pre odpočet štítkov. Rovnako ako ZCUT-9, aj tento podávač pások zvláda dávkovať z dvoch pások naraz. Naspodku prístroja je uchytená rozdeľovacia planžeta, ktorú je možné vybrať, nasadiť do priestoru pre pásky a tým ho rozdeliť na dve komory. Vďaka dvojici optických senzorov podávač pásky počká na odobratie oboch odstrihnutých pások, než spustí ďalší strih. Vkladať možno pásky lepiace i nelepiace, kaptonové, kovové, izolačné, ochranné pásky, krycie, teflónové, celofánové, hliníkové, medené, papierové a ďalšie rôznych šírok. Na boku dávkovača sa nachádza upínacia páka, ktorá posúva upínacie lišty, ktoré posunú pásku na stred dávkovača. Rezacie ústrojenstvo možno pri jeho opotrebení ľahko nahradiť novými čepeľami, či ho kompletne vymeniť.
876,52€ / ks 730,43€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102025
KLD-H-115 prevíjačka pások a nálepiek s vnútorným priemerom 25 mm alebo 38 mm. Toto zariadenie umožňuje pripevnenie rolky a navíjanie alebo prevíjanie akýchkoľvek nelepiacich pások alebo nálepiek na nosnú nelepiacu fóliu. Je vhodné najmä pre termotransferové tlačiarne nálepiek a štítkov, ktoré nie sú vybavené systémom navíjania potlačených nálepiek. Pri tlači veľkých množstiev musí obsluha navíjať ručne, čo je zdĺhavá práca, a tento automatický navíjač túto prácu plne automatizuje. Navíjač ponúka tri režimy - manuálny, pri ktorom používateľ drží tlačidlo po dobu navíjania, po uvoľnení tlačidla sa navíjanie zastaví, druhým režimom je automatické navíjanie pomocou snímača napätia pásky. Tento režim je kľúčový, prevíjaná páska je navlečená pod klapkou, ktorá zistí, či je páska napnutá - t. j. v stave, keď tlačiareň alebo iné zariadenie neodvíja pásku, a tiež zastaví navíjanie cievky. Keď tlačiareň začne tlačiť, napätie pásky sa uvoľní, klapka klesne a cievka sa opäť začne navíjať. Cievka pásky má počet otáčok, takže vidíte, koľko vrstiev je navinutých, a môžete vypočítať celkovú navinutú dĺžku. Tretí režim je rozšírením druhého s malou zmenou, používateľ si vyberá, koľko otáčok sa má urobiť, kým sa navíjanie zastaví. K dispozícii je aj manuálne odvíjanie (spätný chod). Stroj je vhodný najmä pre reklamné agentúry, tlačiarne a iné spoločnosti, ktoré tlačia etikety alebo samolepky na rolke a všade tam, kde je potrebné navinúť kontinuálne médium. Vhodný aj na navíjanie na iné vnútorné role. Navíjač má celohliníkovú konštrukciu. Základňa je vybavená gumovými protišmykovými podložkami.
516,52€ / ks 430,43€ bez DPH
skladom2-5 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102579
Automatický programovateľný dávkovač lepiacich a nelepiacich pások RT-9000F (skladacia páska) s nastaviteľnou dĺžkou rezu od 5 mm do 999 mm, šírkou pásky do 60 mm a najmä funkciou vytvárania koncov nelepiacich pások prelepením a možnosťou naprogramovania až šiestich makier s rôznymi dĺžkami rezaných pások, ktoré možno dávkovať v opakujúcej sa sérii. Tento dávkovač je konštrukčne veľmi podobný zariadeniu ZCUT-9, ale na rozdiel od zariadenia ZCUT-9 má kľúčovú funkciu, ktorá umožňuje dávkovanie pások, ktoré majú prehnutý (prelepený) začiatok, ktorý je nelepivý, takže pásku možno ľahko oholiť. Dĺžka nelepivej časti je 8 mm. Vhodná na balenie veľkej elektroniky, pri ktorej je pre zákazníka vhodné, aby obal ľahko odlepil rukou bez použitia nožníc, ktoré by mohli výrobok poškodiť. Vhodné aj na balenie bielej techniky, kde je potrebné zabezpečiť pohyblivé časti, napr. sklenené police v chladničke, pričom zákazník môže upevňovacie prúžky ľahko odlepiť. ModelRT-9000F, podobne ako ZCUT-9GR, má programovateľné makrá na automatizáciu procesu lepenia pásky pomocou jediného dávkovača. Možno vybrať až 6 rôznych dĺžok (od 1 do 6), ktoré potom dávkovač postupne odvíja a strihá. Obsluha nemusí zakaždým vyberať inú dĺžku strihu, čo vedie k vysokej produktivite. Z týchto až 6 uložených dĺžok možno vybrať požadovanú dĺžku a dávkovať ju. Môžete teda dávkovať z jednej uloženej hodnoty a potom jednoducho prepnúť na inú uloženú hodnotu a dávkovať ju. Zariadenie si pamätá uložené hodnoty aj v prípade výpadku napájania. Samozrejme,RT-9000F zvládne aj základné dávkovanie podľa zvolenej dĺžky, a to v poloautomatickom aj automatickom režime. V poloautomatickom režime obsluha nastaví jednotnú dĺžku a spustí odvíjanie pásky tlačidlom START. V automatickom režime sú do procesu zapojené optoelektrické snímače, ktoré snímajú prítomnosť pásky v dávkovacom okienku a eliminujú potrebu tlačidla ŠTART. Po odstránení pásky sa automaticky odvíja a strihá ďalšia páska. Rezačka pások RT-9000F je vybavená aj manuálnym režimom, ktorý umožňuje v prípade potreby odvíjať pásku na požadovanú dĺžku pomocou tlačidla podávania pásky a potom pásku rezať pomocou tlačidla štart. Podobne ako ZCUT-9, aj tento podávač pásky môže dávkovať z dvoch pások naraz. Na spodnej časti zariadenia je pripevnená deliaca doska, ktorú možno vybrať a vložiť do priestoru na pásku, aby sa rozdelila na dve komory. Vďaka dvom párom optických snímačov podávač pásky počká, kým sa odstránia obe rezané pásky, a až potom začne ďalší rez. Vkladať možno lepiace a nelepiace pásky, kaptonové, kovové, izolačné, maskovacie, maskovacie, teflónové, celofánové, hliníkové, medené, papierové a iné pásky rôznych šírok. Na bočnej strane dávkovača sa nachádza upínacia páka, ktorá pohybuje upínacími lištami, ktoré umiestňujú pásku na stred dávkovača. Rezacie ústrojenstvo sa dá ľahko vymeniť za nové nože alebo pri opotrebovaní úplne vymeniť. Video ukážka
1 481,74€ / ks 1 234,78€ bez DPH
skladom2-5 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102814
Automatický priemyselný skrutkovač KLD-V5 pre skrutky M1,5 - M4 alebo ekvivalentné s priemerom 1 - 4 mm a dĺžkou 1 - 20 mm. KLD-V5 je celokovový robustný stroj, ktorého úlohou je vybrať skrutky zo zásobníka, dostať ich na koľajnicu, kde oscilačná kefa vyrovná skrutky hlavou nahor a tie sa potom vibráciami posúvajú po koľajnici do miesta výdaja. V mieste dávkovania sa nachádza počítací optočlen, ktorý počíta s vysokou presnosťou a zároveň rýchlosťou. Toto počítacie zariadenie pracuje v dvoch režimoch - základný je počítanie, pri ktorom KLD-V5 chrlí skrutky a zároveň počíta, koľko ich prešlo cez výdajné miesto - vhodné najmä na kontrolu počtu dávok skrutiek. Druhý režim ponúka odpočítavanie nastaveného množstva. Po odpočítaní sa dávkovanie zastaví a je možné ho opätovne spustiť na rovnaký počet stlačením zeleného tlačidla na výdajnom mieste. To je veľmi užitočné pri odpočítavaní skrutiek, ktoré je potrebné zaskrutkovať do jednotlivých zariadení, alebo pri balení skrutiek v presných množstvách. Prípadne na vydávanie skrutiek operátorom na linke. Rýchlosť dávkovania je variabilná - v závislosti od priemeru skrutiek. Rýchlosť je možné nastaviť na zadnej strane podvozku, kde je na tento účel umiestnený potenciometer. Pri skrutkách na fotografiách (priemer 2 mm, dĺžka 5 mm) bola nameraná maximálna rýchlosť dávkovania 400 skrutiek za minútu. Toto zariadenie nie je určené na dávkovanie jednotlivých skrutiek - zariadenie je určené na dávkovanie skrutiek do vopred pripraveného vrecka alebo krabičky. Ponúkame podobné zariadenia na dávkovanie jednotlivých skrutiek a následné vyberanie pomocou magnetizovaného skrutkovača.
777,39€ / ks 647,83€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102883
Mechanické stolové počítadlo (krokovacie) s chrómovaným kovovým puzdrom na priskrutkovanie na pracovný stôl, vhodné pre všetky početné operácie pri výrobe - napr. pre počítanie vyrobených kusov, prepočítavanie počtu kusov (desiatok, stoviek) a pre zaznamenávanie ďalších úkonov, ktoré je potrebné evidovať. Maximálna počítaná hodnota je 9999. Súčasťou počítačky je aj resetovací hriadeľ. Vhodné do tovární pre každé pracovisko, kde obsluha eviduje počty vyrobených kusov. Uchytenie na tri skrutky (nie sú súčasťou). Priemer podstavca Ø 56 mm
12,00€ / ks 10,00€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102891
Automatický podávač pásky RT-7000 odvíja, meria, strihá a podáva pásku, papier, etikety alebo iné médiá podľa vašich nastavení. Dĺžku rezu je možné nastaviť od 6 mm do 999 mm. Do pamäte zariadenia možno uložiť až 6 rôznych dĺžok a pomocou tlačidla možno prepínať požadovanú dĺžku. K dispozícii je plne automatický režim, v ktorom po vybratí pásky RT-7000 automaticky odvíja a reže ďalšiu pásku, alebo poloautomatický režim, v ktorom obsluha nastaví jednotnú dĺžku a pomocou tlačidla START začne odvíjať pásku. Podávač má aj funkciu počítania kusov (1-999), aktuálny počet zostávajúcich kusov sa zobrazuje na displeji. Podávač pásky RT-7000 môže dávkovať z dvoch pások súčasne. Na spodnej časti stroja je pripevnená deliaca doska, ktorú možno vybrať a vložiť do priestoru na pásku, aby sa rozdelila na dve komory. Vďaka dvojici optických snímačov podávač pásky počká, kým sa obe rezané pásky vyberú, a až potom začne ďalší rez. Vkladať možno ľubovoľnú veľkosť pásky bez toho, aby ste museli dbať na presný priemer rolky (max. 300 mm) - nie je potrebné vkladať žiadny tŕň, páska sa po vložení sama udrží v telese dávkovača. Pásku možno odvíjať z dvoch roliek súčasne, pásky môžu mať rôznu šírku. Telo dávkovača má minimalistický funkčný dizajn, priamo v tele dávkovača nájdete pinzetu na bezpečné vyťahovanie zaseknutých pások, v spodnej časti dávkovača je deliaca prepážka na odvíjanie z dvoch pások súčasne, bezpečnostná poistka a fľaštička so silikónovým olejom na mazanie prevodov rezačky. Do zariadenia RT-7000 možno vkladať vinylové, polyetylénové, maskovacie, teflónové, obojstranné, mäkké, papierové, acetátové textilné, bavlnené textilné, textilné zo sklenených vlákien, Normex, mylar, Kapton, celofán, hliníkovú fóliu a ďalšie.  
813,91€ / ks 678,26€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103121
Ručné digitálne počítadlo (clicker) v plastovom prevedení s očkom pre uchytenie na prst. Vďaka počítadlu vždy jednouchým klikaním spočítate čokoľvek čo potrebujete, bez nutnosti pamätania pri počítaní tovaru, pasažierov či účastníkov zájazdov, počítanie ľudí pri organizovaní podujatí, sčítanie predmetov pri inventarizácii, počítaní vyrobených a opravených kusov dielov a výrobkov, počítadlo môže slúžiť aj ako šikovná pomôcka pri spoločenských či doskových hrách, marketingových kampaniach, pri sčítaní áut, alebo zákazníkov v predajniach. Digitálne počítadlo je vybavené malým displejom, na ktorom sa pri klikaní zobrazuje počet klikov v rozmedzí 1-99999, pre pričítanie klikov slúži veľké tlačidlo s vyšším zdvihom, veľký zdvih tlačidla zabraňuje náhodnému kliknutiu, ktoré by viedlo k znepresneniu výsledného počtu. Pod displejom je umiestnené malé tlačidlo pre reset napočítaného množstva. Klicker má očko na prst, ktorý zlepšuje držanie a bráni náhodnému pádu pri dlhodobom počítaní. O napájanie počítadla sa stará malá "hodinková" batéria typu G13 (LR44). Obsah balenia: digitálne počítadlo (clicker) oranžovej farby, batérie LR44 Parametre: Materiál: plast Počet klikov: 1-99999 Napájanie: 1x LR44 Vnútorný priemer očka: 28mm Rozmery: 31x44mm (šírka x priemer) Hmotnosť: 23g  
12,00€ / ks 10,00€ bez DPH
skladom2-5 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103839
Mále digitálne počítadlo (click counter) s gumovým pásikom pre uchytenie na prst. Vďaka počítadlu vždy jednouchým klikaním spočítate čokoľvek čo potrebujete, bez nutnosti pamätania pri počítaní tovaru, pasažierov či účastníkov zájazdov, počítanie ľudí pri organizovaní podujatí, sčítanie predmetov pri inventarizácii, počítanie vyrobených a opravených kusov dielov a výrobkov, počítadlo môže slúžiť aj ako šikovná pomôcka pri spoločenských či doskových hrách, marketingových kampaniach, pri sčítaní áut, alebo zákazníkov v predajniach. Digitálne počítadlo je vybavené malým displejom s prisvietením, na ktorom sa pri klikanie zobrazuje počet klikov v rozmedzí 1-99999, pre pričítanie klikov slúži veľké tlačidlo s vyšším zdvihom, veľký zdvih tlačidla zabraňuje náhodnému kliknutiu, ktoré by viedlo k nepresnému výslednému počtu. Vedľa displeja vľavo je umiestnené malé tlačidlo pre reset napočítaného množstva a po pravej strane potom tlačidlo pre rozsvietenie displeja, vďaka podsvieteniu tak môžete kontrolovať stav displeja aj v zlých svetelných podmienkach. Klicker má gumový pásik ktorý je možné obopnúť okolo prsta, uchytenie na prst zlepšuje držanie a bráni náhodnému pádu pri dlhodobom počítaní. Pre napájanie počítadla slúži 2x batéria LR1130 (AG10) Obsah balenia: digitálne počítadlo (clicker) červený, 2x batéria LR1130 Farba výrobku sa môže zobraziť podľa aktuálnych skladových zásob Parametre: Materiál: plast Počet klikov: 1-99999 Napájanie: 2x LR1130 Vnútorný priemer očka: max 32mm Rozmer pásky: 105x15mm (DxŠ) Rozmery počítadla: 28x35x17.5 (DxVxŠ) Hmotnosť: 13g  
12,00€ / ks 10,00€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103841
CXY-500G priečny separátor materiálu so šírkou do 500 mm s optickou detekciou Priemyselná automatická rezačka CXY-500G na priečne rezanie materiálu s rovným studeným nožom a optickou detekciou na rezanie materiálov so šírkou do 500 mm. Zariadenie sa používa na veľkoobjemové rezanie dlhých pásov na jednotlivé kusy s dĺžkou 1-999 mm a šírkou do 1-500 mm. Rezací nôž za studena si poradí s materiálmi, ako sú PVC, PET, EVA, guma, textil, papier, vinyl, koža, koženka a iné kompozitné alebo príbuzné materiály, a môže rezať napríklad fólie na báze papiera, textilné pásy, laná, suché zipsy, gumové podložky, PVC fólie, zmršťovacie fólie, rúrky, kožu, kožu, penové materiály a iné príbuzné materiály. Hrúbka materiálov je obmedzená len maximálnou výškou rezu 25 mm a tuhosťou samotného materiálu. V prípade požiadaviek na rezanie špeciálnych materiálov kontaktujte našu technickú podporu. Rezačka je schopná rezať jeden alebo viac pásov materiálu vedľa seba až do maximálnej šírky 500 mm. Rýchle a presné nastavenie parametrov Všetko ovládanie je sústredené v zobrazovacej jednotke, ktorá umožňuje rýchle a presné nastavenie všetkých parametrov. Dĺžka 1-9999,99 mm, rýchlosť posuvu 1-300 mm/s a počet kusov 1-999999 možno nastaviť. Existuje tiež možnosť nastaviť časové oneskorenie 0-999999 ms medzi jednotlivými rezmi alebo nastaviť dĺžku pre presnejšie rezanie. Displej LCD s rozlíšením 128 × 64 bodov je podsvietený, takže je viditeľný aj pri slabom osvetlení. Na dosiahnutie maximálnej presnosti možno vodiace lišty stroja nastaviť presne na šírku materiálov. Optický snímač značiek RGB Priečny rozdeľovač je vybavený optickým snímačom značiek RGB, ktorý po rozpoznaní značky alebo špecifickej farby vydá príkaz na rezanie materiálu; pomocou optického snímača možno automaticky rezať rôzne dĺžky materiálu potlačeného značkami. Snímač je nastaviteľný v osi X/Y a možno ho nakloniť, takže sa dá použiť aj pri rezaní reflexných alebo priehľadných materiálov. S rozdeľovačom sa dodáva stojan, ktorý nie je s rozdeľovačom nijako spojený a slúži len na ľahké odvíjanie materiálu z role. Valec materiálu prechádza cez vodiaci systém rozdeľovača a optickú detekciu k rezaciemu nožu zo studenej ocele, ktorý materiál podľa potreby rozreže. Robustný stroj s hmotnosťou 105 kg stojí na kovových nohách, vďaka svojej konštrukcii a hmotnosti je veľmi stabilný a rezanie materiálu je veľmi presné. Príklady materiálov PVC, PET, EVA, guma, textil, papier, vinyl, koža, koženka, kompozit a ďalšie. Maximálny zdvih noža je 25 mm, túto výšku možno použiť napríklad pri rezaní mäkkých materiálov, pri tvrdších materiáloch je potrebné otestovať maximálnu výšku a priniesť alebo poslať vzorky na našu adresu, aby ste stroj otestovali. Stojan na odvíjanie roliek je súčasťou balenia. Video ukážka
6 568,70€ 6 240,26€ / ks 5 200,22€ bez DPH
skladom
Kód:
104318
Tovar v akcii
Stolový motorizovaný podávač / odvíjač drôtov a káblov Elektricky poháňaný navíjač a odvíjač voľne navinutých drôtov a káblov na pohodlné a automatizované podávanie drôtov vo výrobe a pri montážnych prácach. Podávač nielen urýchľuje prácu s káblami, ale nahrádza aj ľudskú pomoc, znižuje námahu pracovníkov a znižuje riziko poškodenia alebo zamotania vodičov. Odvíjač možno pripojiť k zariadeniu na rezanie/odstraňovanie drôtov a vytvoriť tak automatizovanú linku, ktorá si nevyžaduje neustálu pozornosť obsluhy. Je to veľmi jednoduché, ale univerzálne zariadenie, ktorého základom je kovové teleso s elektromotorom, ktorý otáča doskou s tŕňom, na ktorom leží navinutý drôt, ktorý sa otáčaním odvíja. Motor má reguláciu otáčok a umožňuje zmenu rýchlosti, a teda aj zmenu smeru otáčania pri navíjaní/odvíjaní. Veľkosť dosky a výkon motora sú dimenzované tak, aby stroj zvládol dlhé dĺžky drôtu. Ovládací panel je umiestnený v prednej časti stroja a jeho ovládanie je veľmi jednoduché a prehľadné. Na ovládanie rýchlosti sa používa otočný volič, pod ktorým sa nachádza trojpolohový kolískový spínač na zapnutie/vypnutie motora a zmenu smeru otáčania. Stroj je robustný, stabilný na stole a jeho ťažšia kovová konštrukcia zabraňuje jeho pohybu na stole počas práce. Dosku možno zaťažiť až do hmotnosti 10 kg. Tŕň, ktorý drží káble, sa dá v prípade potreby vybrať a nahradiť vlastným. V prípade preťaženia sa motor zastaví a nezničí sa. Balenie
Novinka 464,35€ / ks 386,96€ bez DPH
skladom1 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
104708
Odporúčame
Štvorpodlažný odvíjač káblov a drôtov. Odvíjač káblov je skvelým pomocníkom pre každého elektrikára a servisného technika. Konštrukcia odvíjača zabezpečuje rýchle a pohodlné odvíjanie jedného alebo viacerých káblov/vodičov bez neustáleho zamotávania. Odvíjač, ktorý ponúkame, je vhodný najmä na odvíjanie jednotlivých pevných alebo drôtených vodičov, napríklad v dielni alebo autoservise. Vďaka možnosti pripojenia až štyroch cievok môžete mať všetky potrebné farby na inštaláciu AC/DC systémov neustále po ruke bez neustáleho hľadania a rozmotávania uvoľnených káblov. Celokovový odvíjač stojí na gumových nožičkách a môže pojať až štyri cievky; v prípade potreby možno jednotlivé vrstvy cievok odstrániť a vytvoriť napríklad len dvojcievkový systém. Každá úroveň je vybavená otočným tanierom, ktorý sa otáča na troch guľôčkových ložiskách, vďaka čomu je odvíjanie plynulé s vysokou zotrvačnosťou. Systém je navrhnutý tak, aby pojal cievky vysoké až 92 mm s minimálnym vnútorným priemerom 20 mm a maximálnym vonkajším priemerom 360 mm. Každú cievku možno uzamknúť samostatne otáčaním poistnej skrutky. Takto možno na každom poschodí upevniť cievku s inou výškou alebo priemerom. V odvíjačoch sú na každom poschodí štyri odnímateľné kovové tyče, ktoré nahrádzajú pevné jadro cievky, takže na odvíjače možno navinúť a následne odvíjať aj cievky bez pevného jadra. Balenie: štvorposchodový odvíjač káblov
Novinka 313,04€ / ks 260,87€ bez DPH
skladom1 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
104709
Odporúčame
Automatický podávač skrutiek M1 - M4 so štatistickými funkciami. Úplne autonómne zariadenie, ktorého úlohou je vyberať skrutky zo zásobníka, otáčať ich zvisle hore nohami a dopravovať ich do ústia koľajnice, odkiaľ ich môže obsluha kedykoľvek pohodlne vybrať pomocou magnetickej rukoväte skrutkovača alebo vákuového bitu. Okrem toho je systém vybavený štatistickými funkciami na počítanie počtu vydaných skrutiek, na počítanie počtu vydaných skrutiek alebo na vydávanie skrutiek podľa nastaveného počtu.
693,91€ / ks 578,26€ bez DPH
skladom2-5 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101168
Navíjačka a navíjačka pásky a nálepiek HB-C6 s nastaviteľným tŕňom pre vnútorné navíjanie s priemerom od 25 do 105 mm. Toto zariadenie umožňuje pripevniť kotúč a navíjať alebo prevíjať akékoľvek nelepiace pásky alebo nálepky na nosnú nelepiacu fóliu. Je vhodné najmä pre termotransferové tlačiarne nálepiek a štítkov, ktoré nie sú vybavené systémom na navíjanie potlačených nálepiek. Pri tlači väčších množstiev musí obsluha navíjať etikety ručne, čo je zdĺhavá práca. Navíjač upína kotúč s ľubovoľným vnútorným priemerom (25 - 105 mm) pomocou špeciálneho upínacieho mechanizmu na troch ručných pákach a navíja práve vytlačené samolepky alebo etikety na kotúč. Motor je krokového typu, takže nemá príliš veľký ťah, ktorý by mal tendenciu vyťahovať tlačové médium z ústia tlačiarní a narúšať tak správne umiestnenie tlače. Kotúč je vybavený regulátorom otáčok kotúča. Tá je nastaviteľná v rozsahu 0 - 75 cm/s. Vždy je lepšie nastaviť vyššiu rýchlosť, aby boli tlačové médiá stále napnuté a dobre a pevne sa navíjali. Navíjač pásky HB-C6 umožňuje aj spätný chod. Podporné tyče (tŕne) sú 115 mm dlhé, ich povrch je vrúbkovaný, aby sa zabránilo pretáčaniu rolky, a možno na ne umiestniť rolku takmer dvojnásobnej šírky (v závislosti od celkovej hmotnosti rolky). Maximálny možný vonkajší priemer rolky je až 230 mm. Zariadenie je vhodné najmä pre reklamné agentúry, tlačiarne a iné spoločnosti tlačiace etikety alebo samolepky na rolke a všade tam, kde je potrebné navinúť kontinuálne médium. Vhodné aj na prevíjanie na iné vnútorné role. Navijak má celkovo dobrú konštrukciu a jeho hmotnosť sa na stole nepohybuje. Základňa je vybavená gumovými protišmykovými podložkami.
417,39€ / ks 347,83€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102572
Automatický odvíjač, podávač a odlepovač samolepiek a nálepiek s horným podávaním samolepiek. Odlepovač MD811 je špeciálne navrhnutý pre odlepovanie dlhých štítkov návinu s max. šírkou 105mm. Odvíjačka vie pracovať s páskou, na ktorej je nalepená jedna alebo viac samolepiek v rade vedľa seba. Vďaka optickému senzoru presne odvinie a odlepí jeden lepiaci štítok či nálepku od nosnej fólie (popr. celý rad štítkov, podľa typu pásky) a pripraví ho k jednoduchému a bezpracnému odobratiu a následnej aplikácii. Po odobratí samolepky optický senzor detekuje chýbajúce nálepky a odvinie a odlepí ďalší kus, prípadne celú radu. Nálepka zostane malou časťou prilepená na nosnej fólii, takže nedôjde k jej prilepeniu k zariadeniu, čo by mohlo znehodnotiť nálepku, resp. jej lepidlo popr. VOID vrstvu, ak je prítomná. Zároveň to prispieva k jej ľahkému odlepeniu. Samotná nosná fólia sa navíja na spodný navijak. Vďaka veľkému uhlu ohybu nosnej fólie dochádza k samotnému odlepeniu samolepky od podkladu. Ovládanie odlepovača etikiet je veľmi jednoduché. Na ovládanie slúži šesť dotykových tlačidiel s funkciami štart / stop, reset a zvyšné štyri slúžia na nastavenie rýchlosti odvíjania a nastavenie dĺžky odvinutej samolepky cez okraj. K nastaveniu typu pásky slúžia dotykové tlačidlá. Prvá dvojica upravuje dĺžku štítku / samolepky, tak aby došlo k jej väčšinovému odlepeniu od nosnej fólie, a druhá dvojica tlačidiel upravuje rýchlosť odvíjania - napríklad ak sú Vaše samolepky vyseknuté hlboko až do nosnej fólie, hrozí jej roztrhnutie a tým následná predčasná manipulácia s dávkovačom. Vďaka zníženiu rýchlosti možno trhanie minimalizovať. Ak je nosná fólia v poriadku, rýchlosť možno plne prispôsobiť rýchlosti Vašej aplikácie štítkov. Zostávajúce dve tlačidlá potom slúžia na resetovanie počítadla samolepiek a zapnutie / vypnutie odvíjania. Vkladať možno rolky s maximálnou šírkou 110mm a maximálnym vonkajším priemerom 150mm. Vnútorný priemer rolky od 15mm .. Dĺžka samolepiek a etikiet, ktoré vie zariadenie podať a odlepiť je od 5mm do 200mm. Odstraňovač tapiet a podávač štítkov MD811 disponuje tiež počítadlom odlepených samolepiek 0-999. Počítadlo možno resetovať pomocou tlačidla na ovládacom paneli. Dávkovač lepiacich štítkov je ideálnym pomocníkom pre opakujúce sa lepenie samolepiek, štítkov či rôznych hologramových samolepiek a bezpečnostných záručných pečatí, napríklad lepenie štítkov na balíky pre PPL, GLS, DPD, DHL a Slovenskú poštu (krehké, dobierka, priority, ..). Dokáže niekoľkonásobne urýchliť čas potrebný na nalepenie štítkov. Zariadenie je celokovové a má kvalitné priemyselné spracovanie. Obsah balenia: podávač MD811, napájací adaptér 24V / 2A
594,78€ / ks 495,65€ bez DPH
skladom1 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
104330
Automatický podávač skrutiek M1 - M5. Úplne autonómne fungujúci prístroj, ktorého úlohou je vyberať skrutky zo zásobníka, otočiť ich zvislo hlavou nahor a dopraviť k ústiu koľajnice, kde si ich môže kedykoľvek pohodlne odobrať obsluha magnetickou násadou skrutkovača alebo vákuovým bitom. Najmä pre aplikácie, kde je potrebné pri kompletizácii výrobkov značného množstva skrutiek, znamená nasadenie podávača významné urýchlenie práce.
412,17€ / ks 343,48€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101167
Automatický dávkovač a odlepovač samolepiacich štítkov a etikiet X-130, ktorý je schopný pojať kotúč s maximálnou šírkou 130 mm a priemerom 250 mm a dávkovať samolepky, samolepiace štítky a etikety so šírkou od 5 mm do 130 mm a ľubovoľnou dĺžkou. Podávač etikiet automaticky odvíja, odlepuje a podáva nálepku, štítok alebo štítok, čím výrazne uľahčuje a urýchľuje proces lepenia a označovania. Nastavenie zariadenia je veľmi jednoduché. Jediné, čo je potrebné nastaviť, je dĺžka nálepky. Podávač potom na základe tejto dĺžky samolepky odvíja a odlepuje. Neodlupuje ich úplne, nálepky sa približne na 90 % odlepia od nosnej fólie, zvyšok sa prilepí na nosnú fóliu, čím sa zabráni poškodeniu lepiacej časti, napr. pri hologramových nálepkách s vrstvou VOID (záručná pečať). O presný posun pásu samolepiek sa stará dvojitý optický snímač, ktorý po odstránení krajnej ľavej samolepky spustí automatickú sekvenciu odvíjania. Samotná nosná fólia sa navíja na tŕň pozostávajúci z troch kovových tyčí, medzi ktorými je páska upnutá. Podávač môže vydávať aj viacero nálepiek naraz (v jednom riadku), a to len v závislosti od zloženia nálepiek alebo štítkov na nosnej fólii. Dôležitá je len dĺžka nálepky, ktorú je potrebné nastaviť. Posledná odstránená nálepka (vľavo) odhaľuje snímač a dochádza k ďalšej dávke. Súčasťou dávkovača lepiacej pásky je aj počítadlo sekvencií; ak sa používa rolka s viacerými nálepkami na riadok, treba ho vynásobiť počtom nálepiek na riadok. Zariadenie má robustnú kovovú konštrukciu (skelet), ideálnu na priemyselnú výrobu. Je vhodné najmä na lepenie veľkého počtu nálepiek rovnakého typu, napríklad balíkov (krehké, dobierkové, prioritné,...) alebo nálepiek so sériovým číslom, lepenie záručných plomb, hologramových nálepiek.
537,39€ / ks 447,83€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101802
Celkový počet výrobkov: 35
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!