Testery batérií

Filtrovanie
4,21 €
420,87 €
Univerzálny nástroj - držiak batérií s posuvnými kolíkmi a magnetom na jednoduché pripojenie a nabíjanie (alebo testovanie) batérií mobilných telefónov, fotoaparátov, kamier.
4,17€ / ks 3,48€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101264
Inteligentný plne digitálne riadený manažér všetkých bežne používaných typov batérií a akumulátorov s funkciou balancéra pre typy lítiových článkov. Napájanie zabezpečuje vstavaný impulzný zdroj 230 V/50 Hz alebo jednosmerné napájanie 11-18 V z externého zdroja alebo batérie, čo ocenia najmä modelári pri nabíjaní batérií v poľných podmienkach z palubnej siete vozidla.
135,65€ / ks 113,04€ bez DPH
skladom1 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101266
Multifunkčný USB tester v tvare kríža s bohatým USB pripojením a jasným 0,96" bodovým displejom na meranie napätia, prúdu a odberu prúdu. Tester USB má aj pokročilé funkcie, ktoré vypočítajú celkovú spotrebu energie vo Wh a kapacitu batérie v mAh. Pomocou tohto multimetra môžete merať prúdový odber pripojených USB periférií, mobilných zariadení a príslušenstva. Tento USB tester má bohaté možnosti pripojenia vrátane klasického USB, micro USB a USB-C (typ C ) vo verzii samec aj samica, takže môžete pripojiť prevažnú väčšinu súčasných USB zariadení. Tester USB je zapojený do obvodu sériovo, ako medzičlánok medzi zdrojovým portom USB a periférnym zariadením USB. Má niekoľko režimov zobrazenia, pozri obrázok vpravo, medzi ktorými sa prepína jediným tlačidlom. Na prvej obrazovke sa zobrazujú základné veličiny - napätie a prúd v zväčšenom zobrazení, ďalej príkon (W), celkový dodaný výkon (Wh) a celkový čas. Čas sa tu používa na výpočet celkovej kapacity batérie a celkového dodaného výkonu a pred každým meraním ho možno vynulovať dlhým podržaním ovládacieho tlačidla. Druhý displej ponúka kompaktné zobrazenie všetkých vyššie uvedených veličín, plus teplotu okolia a nameranú kapacitu batérie. Tretí displej ponúka mierne odlišné usporiadanie meraných veličín. Na štvrtom zobrazení môžete vidieť napätie každého vodiča v USB vrátane dátovej linky, odpor, spotrebu energie, celkový čas merania a prúd s okolitou teplotou. K dispozícii je aj možnosť nastavenia limitov napätia a prúdu a možnosť vypnutia podsvietenia displeja pre menšie skreslenie merania. Pomocou tohto multimetra môžete tiež testovať kvalitu nabíjacích káblov pre telefóny a tablety, čo je veľkou výhodou. Káble originálnych výrobcov sa vyznačujú malými úbytkami napätia, a preto dokážu distribuovať dostatočný prúd na nabíjanie mobilných zariadení. Neoriginálne káble sú však zvyčajne vyrobené z nekvalitných vodičov, ktoré majú malý prierez v kombinácii s vysokým odporom, čo má za následok veľké úbytky napätia, a teda, čo je dôležitejšie, veľký prenos prúdu. Pomocou tohto USB testera ako medzičlánku medzi nabíjačkou a káblom s mobilným zariadením môžete zmerať množstvo prechádzajúceho prúdu a vyhlásiť, či je kábel kvalitný alebo nie. Tento multifunkčný USB tester je ideálny v spojení s 35W USB záťažou, ktorú je možné zakúpiť samostatne. Záťaž potom môžete použiť napríklad na testovanie celkovej kapacity batérií a powerbánk. Po odpojení od napájania sa namerané hodnoty vynulujú. Kompatibilný s USB 1.1 USB 2.0 a USB 3.0 (3.1) Podpora rýchlonabíjania Qualcomm QC3.0, QC2.0, BC1.2 a Apple PD Max 30 W
27,65€ / ks 23,04€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102946
Celkový počet výrobkov: 3
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!