Desoldery

Filtrovanie
22,18 €
932,69 €
Profesionálna kombinovaná rework stanica AOYUE 2703 + kombinujúca horúcovzdušnú stanicu, mikrospájku s odsávaním dymu a desolderovú stanicu s bohatým príslušenstvom. AOYUE 2703 + je vlajkovou loďou medzi kombinovanými all - in - one lead - free spájkovacími systémami, kumuluje všetky potrebné nástroje na spájkovanie v jednom kompaktnom prevedení. Dominantou stanice je štvorriadkový červený segmentový LED display, po ktorého ľavej strane sa nachádza digitálne ovládanie teploty a prietoku vzduchu a na pravej potom spínače jednotlivých komponentov stanice. Ku kontrole prietoku vzduchu slúži okrem displeja tiež modro podsvietený ukazovateľ tlaku so železnou guličkou. Systém dvoch portov umožňuje súčasné použitie mikrospájky aj desolderu bez nutnosti prepojovania konektorov.  
924,99€ / ks 770,82€ bez DPH
skladom1 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
101631
Spájkovacia a odsávacia (desolder) stanica v jednom pre všetky potreby kontaktného spájkovania a opráv. Táto stanica je spojením desolderu typu 474 a mikropájky typu 936 a to za výhodnejších cenových podmienok ako je kúpa samostatných zariadení. Mikropájka je ovládaná úplne nezávisle na desolderi. Zakončenie odsávacej pištole je vyhrievané vykurovacím telesom rovnako ako hrot spájky a roztavený cín je odsávaný dutým hrotom.  
258,50€ / ks 215,41€ bez DPH
skladom2-5 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
100020
Aoyue 8800 je kompaktná prenosná desolderová pištoľ minimalistických rozmerov, ktorá vo svojich útrobách skrýva silnú dvojpiestovú vákuovú pumpu, vďaka ktorej tento desolder disponuje vysokou sacou silou. O ohrev sacieho hrotu sa stará PTC keramické výhrevné teleso s nastaviteľnou teplotou, ktorá sa dá nastaviť na rukoväti a to v intervale 200 - 480 °C. Po odsatí cínu z plošného spoja cín putuje sacím hrotom až do transparentnej komory na odsatý cín, ktorá vďaka svojej priehľadnosti umožňuje jednoduchý prehľad jej zaplnenia. Čistenie komory je veľmi ľahké. Súčasťou komory je ochladzovacia špirála a filter satia. Hrot odsávačky cínu je riadne uzemnený a stanica spĺňa označenie ESD safe. Táto ručná odsávacia pištoľ vďaka svojej konštrukcii s oddeleným transformátorom váži iba 500 gramov, takže sa príjemne drží. Transformátor je externý, jeho rozmery sú tiež veľmi kompaktné - 90 x 50 x 60 mm. Transformátor je istený bezpečnostnou poistkou. Súčasťou odsávacej stanice je aj praktický celokovový stojan s miskou s buničitou špongiou na čistenie odsávacieho hrotu od zoxidovaného cínu. Tento desolder je vhodný na čistenie prekovov v doske plošných spojov a je ideálnym pomocníkom pre odspajkovanie klasických a DIL súčiastok.
359,99€ / ks 300,00€ bez DPH
skladom2-5 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
101617
Pokročilá spájkovacia - odspájkovacia (desolder) stanica Aoyue 701A ++ s digitálnym nastavením a ukazovateľom teploty a odsávačom dymu v jednom zariadení pre všetky potreby kontaktného spájkovania a opravy. Táto stanica je unikátny spojením desolderu a mikrospájky s odsávačom dymu, čo predstavuje výhodnejšie riešenie, než je kúpa samostatných zariadení.   Mikrospájka ponúka dostatočný výkon 70W s digitálne riadenou teplotou v rozsahu 200-480 °C a je ovládaná úplne nezávisle od desolderu. Súčasťou spájkovacieho pera je integrovaný odsávač dymu, ktorý sa pripája k nasávaciemu konektoru stanice. Stanica je zakončená jedným sacím konektorom a pre využitie odsávača dymu je potrebné odpojiť od pumpy desolder. Mikrospájka ponúka tiež funkciu autosleep pre predĺženie životnosti hrotu a úsporu energie.     Desolder disponuje tiež digitálne riadenou teplotou v rozmedzí 200-480 °C, výkon 50W a možno ho používať súčasne spolu s mikrospájkou. Dutý hrot (rada DES - 02) odsávacej pištole je vyhrievaný vykurovacím telesom rovnako ako hrot mikrospájky a roztavený cín sa odsáva priamo do zásobníka cínu. Aj tu je prítomná funkcia autosleep. Vhodný pre odspájkovanie klasických DIL a SMD súčiastok. Stanica Aoyue 701A ++ je mikroprocesorom riadená, umožňujte digitálnu kalibráciu teplôt mikrospájky aj desolderu, má nastaviteľnú funkciu autosleep v rozmedzí 1-60 minút a spĺňa špecifikáciu ESD safe.
439,99€ / ks 366,66€ bez DPH
skladom2-5 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
101641
Odspajkovacia stanica Aoyue 474A ++ je prístroj určený na odletovanie (desoldering) už zaletovaných súčiastok. Odspajkovacia pištoľ roztaví a následne odsaje cín zo spoja. Dutý hrot desolderu je zahrievaný na nastavenú teplotu a po stlačení spúšte dôjde k zopnutiu pumpy, ktorá začne cín odsávať do odpadového zásobníka. Možno použiť pre odspajkovanie klasických DIL súčiastok aj pre odspájkovanie SMD súčiastok. Stanica je v celokovovom prevedení a umožňuje digitálne nastavenie teploty v rozpätí 200 - 480 °C. Desolderová pištoľ B1002A sa pripája k stanici vďaka osempinovému konektoru (24V) a nátrubka pre podtlakovú hadicu. Výkon desolderu dosahuje 70W. O ohrev sa stará keramické teleso. Desolderová pištoľ Aoyue B1002A umožňuje výmenu hrotov - používa hroty typu DES - 02. Súčasťou balenia sú tri hroty – 1,8 mm (súčasťou desolderovdj pištole), 1,5 mm a 1 mm a sada pre jeho čistenie. Desolderová stanica je riadená mikroprocesorom a spĺňa štandardy ESD Safe. Medzi ďalšie funkcie stanice je možné zaradiť funkciu autosleep, vďaka ktorej môžete nastaviť, po akej dobe nečinnosti stanica prestane nahrievať desolder. Vďaka tejto funkcii predĺžite životnosť hrotov aj vykurovacieho telesa a zároveň ušetríte elektrickú energiu. Stanica disponuje tiež digitálnou kalibráciou pre jednoduché nastavenie teploty.    
439,99€ / ks 366,66€ bez DPH
skladom2-5 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
101647
Špeciálna spájkovacia stanica na odletovanie a letovanie súčiastok SMD. Hroty spájky tvoria nezávisle vyhrievané ramená pinzety, ktorými ste schopní naraz prehriať oba kontakty SMD súčiastky (odpor, kondenzátor, diódu, tlmivku ...) a čo najrýchlejšie bez zbytočne dlhého prehrievania ju extrahovať z plošného spoja. Zakončenie dvoch hrotov tvorí pinzetu - žiadny iný nástroj na držanie súčiastky nebude pri práci potrebný, pretože si ju jednoducho chytíte do čeľustí.  
110,00€ / ks 91,67€ bez DPH
skladom2-5 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
100207
Spájkovacia a odspájkovacia stanice s SMD pinzetou (kliešte) Yihua 938D 80W (2x40W) pre jednoduché spájkovanie a odspájkovanie SMD súčiastok splňajúce ESD safe. Spájkovacia pinzeta alebo kliešte ak chcete, obsahuje dve klasické spájkovacie perá spojené v jednej ergonomickej rukoväti, ktoré vďaka zahnutým hrotom spolu utvárajú pinzetu, vďaka ktorej je spájkovanie či odspájkovanie SMD súčiastok veľmi jednoduché. Kontakty súčiastky sa prehrievajú súčasne a tým dochádza k čo najrýchlejšiemu prispájkovaniu či odspájkovaniu bez zbytočne dlhého tepelného namáhania spájkovaných komponentov. Vďaka unikátnym hrotom pri odspájkovaní súčiastok nebudete potrebovať žiadny iný nástroj. Súčiastku jednoducho uchopíte medzi dva hroty a odstránite z PCB. Vhodné aj pre spájkovanie klasických DIL súčiastok. Spájkovacia rukoväť Yihua 907M obsahuje dva nezávislé 40W výhrevné elementy, každé s vlastným termočlánkom pre meranie teploty. Tieto termočlánky stanice slúžia k separatnému riadeniu teploty každého z hrotov. Vďaka tomuto konaniu tak máte istotu, že každý z hrotov, bude mať rovnakú teplotu. Maximálna rozteč hrotov je 18.85mm. Stanica Yihua 938D obsahuje pokročilú kalibráciu, ktorá umožnuje kalibrovať teploty oboch hrotov separátne. Nechýba ani funkcia sleep mode a automatického vypnutia po nastavenom časovom intervale. Stanica umožňuje tiež prepínanie zobrazenia teplôt ° C / F. Yihua 938D je antistatická a nesie označenie ESD safe, takže je vhodná pre ESD pracoviská. Ovládanie desolderu sa nelíši od klasických digitálnych hrotových staníc. Teplotu klieští nastavujete pomocou tlačidiel pod displejom. Stanica umožňuje nastavenie troch hodnôt teplôt do pamäte a ich ľahké prepínanie. Cela stanica je kvalitnej konštrukcie, čelný panel je hliníkový. Displej stanice je modro podsvietený, jednotlivé segmenty majú bielu farbu. Súčasťou balenia je aj veľmi praktický kvalitný kovový stojan pre pinzetu, ktorého súčasťou je aj držiak cievky cínu (vnútorný d = 19mm). Súčasťou je tiež plechovka s mosadznou špongiu na čistenie zoxidovaného hrotu. Dĺžka kábla spájkovacej rukoväte je cca 130cm.  
137,50€ / ks 114,58€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
100039
Výkonná přenosná pájecí a odpájecí SMD pinzeta (kleště) Yihua 938D portable 120W pro snadné pájení a odpajování SMD součástek v terénu nebo na pracovištích s omezenými prostorovými možnostmi. Pájecí pinzeta (kleště) se skládá ze dvou pájecích per, která jsou spojená v jedné ergonomické rukojeti a díky zahnutým hrotům společně utváří pinzetu, se kterou je pájení či odpajování SMD součástek velice snadné. Kontakty součástky se prohřívají současně a tím dochází k co nejrychlejšímu připájení či odpájení bez zbytečně dlouhého tepelného namáhání pájené komponenty. Díky unikátním hrotům při odpajování součástek nebudete potřebovat žádný jiný nástroj. Součástku jednoduše uchopíte mezi dva hroty a sejmete z PCB. Vhodné také pro pájení klasických DIL součástek. Spájkovacia rukoväť obsahuje dva výkonné 60W výhrevné elementy, na ktorých sú dva zahnuté hroty z radu klasických hrotov 900-T. Maximálna rozteč hrotov je 12.6mm. Ovládanie desolderu je veľmi jednoduché, po prepnutí spínača si jednoducho otočným potenciometrom zvolíte požadovanú teplotu a tá sa počas krátkeho momentu objaví na koncoch spájkovacích hrotov. Nastavenú aj aktuálnu teplotu môžete kontrolovať na červenom segmentovom LED displeji. Stanica Yihua 938D umožňuje prepínanie zobrazenia teplôt ° C / F., nechýba ani funkcia sleep mode, ktorá po desiatich minútach neaktivity šetrí energiu a predlžuje životnosť hrotov. Yihua 938D je antistatická a nesie označenie ESD safe, takže je vhodná pre ESD pracoviská. Dĺžka kábla spájkovacie rukoväte od stanice je cca 125cm. K stanici vedie napájací kábel o dĺžke 125cm. Samotná stanica (bez pinzety) váži iba 110 gramov. Svojimi rozmermi 51-140-31 mm sa jedná o jednu z najmenších desolderových staníc vôbec. Súčasťou balenia je praktický kovový stojan pre pinzetu, ktorého súčasťou je aj buničitá špongia (huba) pre čistenie zoxidovaných hrotov.  
105,00€ / ks 87,50€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
100867
Najdostupnejší systém pre odspájkovanie zaletovaných súčiastok v podobe mechanického odsávacieho pera a dutého spájkovacieho hrotu. Uplatnenie nájde všade tam, kde sa obstaranie nákladnej odspájkovacej stanice neoplatí z dôvodu nízkeho prevádzkového zaťaženia; iba občasnej nutnosti použitia odsávačky cínu. Bez základňovej odspájkovacej stanice nezaberá odsávačka cínu prakticky žiadne miesto.
22,00€ / ks 18,33€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
100206
Novinka
Prístroj určený na odletovanie (soldering) už zaletovaných súčiastok - roztaví a následne odsaje cín z oblasti spoja. Dutý hrot spájky je zahrievaný na požadovanú teplotu a dutinou je následne cín odsatý, ochladený a zachytený vo filtri. Odsávanie (desolder) sa uvádza do chodu stlačením spúšte na rukoväti.  
258,50€ / ks 215,41€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
100205
Vlajková loď série bezolovnatých kombinovaných spájkovacích systémov. Stanica určená pre bezolovnaté spájkovanie (ROHS - Restriction of the use of Hazardeous Substances) kombinovaná s desolder pištoľou pre ľahké odsatie cínu pri nutnosti výmeny už zaletovaných súčiastok. Konštrukcia stanice vychádza v ústrety faktu, že dutý spájkovací hrot pre odsávanie cínu nie je v bežnej praxi nutné používať často; stanica je vybavená len jednou riadiacou jednotkou pre ohrev pera.  
524,99€ / ks 437,49€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
100007
Celkový počet výrobkov: 11