Mikroskopy

Filtrovanie
6,31 €
2 304,26 €
Mikroskop s jedným okulárom a zväčšením 20×. Opora objektívu je upevnená na zvislej tyči a zaistená skrutkou v požadovanej výške. Zaostrovanie sa vykonáva pomocou zaostrovacieho kolieska na sklíčku. Zväčšenie je určené zväčšením objektívu (2×) a okulára (10×). Zorné pole má priemer 18 mm a pracovná výška objektívu nad pozorovaným objektom je 24,95 mm. Mikroskop nie je vybavený osvetlením. Okulár sa dá otáčať o 360° okolo vertikálnej osi objektívu.
99,13€ / ks 82,61€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
100667
Veľmi malý optický laboratórny mikroskop s dvoma okulármi s celkovým zväčšením 20x a 40x. Možno ho použiť vo všetkých servisných činnostiach, kde postačuje základný mikroskop so zväčšením 20x a 40x a optikou so slabým osvetlením. Je ideálny aj ako školský mikroskop alebo prenosný kontrolný nástroj. Nízka obstarávacia cena, malé rozmery a hmotnosť a zväčšenie 20x a 40x sú tri výhody, vďaka ktorým je tento model atraktívny pre široké spektrum používateľov. za veľmi nízku cenu získate prostriedok na podrobné pozorovanie, ktorý poskytuje výsledky úplne neporovnateľné s akýmkoľvek typom lupy alebo zväčšovacieho skla. Vzhľadom na cenu si ho môžete dovoliť aj vtedy, ak sa len príležitostne venujete napríklad spájkovaniu skúšobných bodov alebo vytváraniu drôtových prepojok na doske. Zväčšenie mikroskopu je variabilné a je určené zväčšením vloženého okulára (10x / 20x) a pevného objektívu (2x), t. j. 20x a 40x. Zaostrovanie sa dosahuje, podobne ako pri veľkých optických mikroskopoch, otáčaním zaostrovacieho kolieska, a tým sa mení výška objektívu nad rovinou pozorovania. Telo mikroskopu vrátane základne je vyrobené z ľahkých zliatin a pokryté koaxiálnym povlakom. Mikroskop pôsobí robustným dojmom a je celokovový. Zdroj svetla na osvetlenie pozorovaných objektov nie je súčasťou mikroskopu, rovnako ako osvetlenie vzoriek zdola. Na osvetlenie je potrebné buď slnečné svetlo (nie nevyhnutne priame), alebo žiarovkové osvetlenie z bežnej stolnej lampy. Na pozorovanie priesvitných vzoriek možno pod kruhové pozorovacie pole, ktoré je vyrobené z mliečneho skla, umiestniť zdroj svetla - napríklad LED diódu.  
114,78€ / ks 95,65€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
100668
Mikroskop s dvoma okulármi a zväčšením 40× a 20×. Vďaka svojej konštrukcii a ponúkanému zväčšeniu je ideálnym mikroskopom na prácu s doskami mobilných telefónov alebo inými doskami plošných spojov podobných rozmerov. Spájkovanie alebo oprava dosiek plošných spojov je možná priamo pod objektívom, pretože aj po naostrení bude objektívna hlavica vzdialená 55 mm od objektu a poskytuje priestor pre nástroje. Mikroskop je vhodný aj na defektoskopiu a je vhodný aj na školské vyučovanie.
297,39€ / ks 247,83€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
100669
Digitálny mikroskop s 3,5" farebným monitorom TFT a snímačom CMOS s rozlíšením 5 Mpix. Pozorovaný objekt môžete okamžite vidieť na LCD paneli a kedykoľvek ho uložiť ako obrázok na vloženú kartu micro SD stlačením tlačidla na základni. Osvetlenie zabezpečuje 8 bielych LED diód, ktorých intenzitu možno regulovať potenciometrom. Mikroskop vrátane displeja LCD je napájaný lítium-iónovou batériou a počas prevádzky ho nie je potrebné pripájať k napájaciemu adaptéru. Mikroskop ukladá nasnímané obrázky na kartu micro sd (nie je súčasťou dodávky) s rozlíšením až 5 Mpix (12 Mpix interpolovane). Ak je mikroskop pripojený k počítaču prostredníctvom kábla USB, rozlíšenie snímok uložených do počítača je obmedzené na 640x480pix.
297,39€ / ks 247,83€ bez DPH
Tovar je na ceste 30.06.2024
Kód:
101393
Binokulárny laboratórny mikroskop Yaxun YX-AK22 je stereoskopický mikroskop s 360° otočnou hlavicou a prepínateľnými objektívmi 2x/4x a okulármi 10x, čo umožňuje celkové zväčšenie 20x a 40x. Toto zväčšenie je vhodné najmä na prácu s elektronikou - kontrolu dosiek plošných spojov a ich komponentov (SMD komponenty a BGA komponenty) a na priame spájkovanie - keďže základná plocha a výška objektívu umožňujú priame spájkovanie. Mikroskop je vybavený dvojicou LED osvetľovačov, jedným statickým v základni - na osvetlenie priehľadných a polopriehľadných materiálov a druhým nastaviteľným na objektíve, na osvetlenie pozorovaného objektu zhora. Obe osvetlenia majú regulátor jasu vo forme kovových potenciometrov, ktoré majú aj vypnutú polohu. Samozrejmosťou je systém zaostrovania, ako aj dioptrická korekcia (v ľavom okulári). Mikroskop sa dodáva aj s dvojfarebným (čiernym a bielym) nepriehľadným sklom pre väčší kontrast pozorovaných objektov. Súčasťou dodávky je aj protiprachový kryt na ochranu pred prachom. Okrem toho je tento binokulárny mikroskop vhodný na zoológiu, botaniku, entomológiu, histológiu, mineralógiu, archeológiu, geológiu a dermatológiu. Vhodný na kontrolu povrchov materiálov a ich kvality, korózie a celkovej defektoskopie, na meranie veľkosti mikroskopických materiálov, na skúmanie kvality optických šošoviek a hranolov, na odhaľovanie falošných bankoviek a na výrobu šperkov. Binokulárny mikroskop AK22 je vhodný aj na školské vyučovanie. Stereoskopický mikroskop Yaxun AK22 je vyrobený z hrubostennej zliatiny s komaxitovou povrchovou úpravou a tvorí pevnú a ťažkú základňu pre pohodlnú prácu. Na zadnej strane mikroskopu sa nachádza vypínač napájania a bezpečnostný spínač. Je napájaný zo siete - 230 V. Pomocou štandardného konektora okuláru Ø30 mm je možné vymeniť okuláre napríklad za okuláre s väčším zväčšením (napr. WF20X - t. j. zväčšenie až 4x20) alebo použiť snímač digitálneho fotoaparátu USB, ktorý umožňuje pozorovanie objektu priamo na monitore.
354,78€ / ks 295,65€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101614
Binokulárny (stereoskopický) mikroskop s LCD displejom Yaxun YX-AK28 je profesionálny stereoskopický mikroskop s 360° otočnou hlavou so snímačom CCD, LCD displej om a plynulo nastaviteľným zväčšením 7x - 45x. Hlava mikroskopu je výškovo nastaviteľná a umožňuje pozorovanie vyšších objektov. Výsledné zväčšenie pozostáva z okulárov WF10X s pevným zväčšením 10x a plynule nastaviteľného objektívu - od 0,7x do 4,5x, t. j. 7 - 45x. V hlave mikroskopu je umiestnený citlivý 1/3" snímač CCD s rozlíšením 480p a 60 snímkami za sekundu s automatickým vyvážením bielej, ktorý prenáša signál na veľký 10" displej LCD so16,7 milióna farieb. Rozlíšenie displeja je 1024x768 pixelov. Displej a snímač sú napájané 12 V externým transformátorom, ktorý je súčasťou dodávky. Snímač CCD je možné pripojiť aj k externému monitoru pomocou konektora C-video a AD prevodníka. Displej je možné nakloniť v rozsahu 45° pre väčší užívateľský komfort. Vďaka veľkej plochej základni mikroskopu je tento mikroskop vhodný na prácu s elektronikou a najmä na priame spájkovanie SMD súčiastok pod mikroskopom, ako aj na kontrolu dosiek plošných spojov a ich súčiastok (SMD, BGA súčiastky, vizuálna kontrola ciest atď.). Mikroskop sa dodáva s krúžkom na upevnenie osvetlenia na objektíve, ku ktorému je pripevnená kruhová žiarivka, ktorá je tiež súčasťou mikroskopu (možno ju nahradiť LED žiarovkou). Vďaka výškovo nastaviteľnej montáži hlavy mikroskopu možno skúmať aj veľké objekty vysoké až 20 cm . Medzi skúmaným objektom a objektívom je vždy približne 7 cm priestoru, čo umožňuje prácu so skúmaným objektom. Systém zaostrovania a dioptrická korekcia sú samozrejme prítomné v oboch okulároch. Vďaka použitiu štandardného okulárového konektora Ø30 mm možno okuláre vymeniť za okuláre s väčším zväčšením (napr. WF20X - t. j. zväčšenie až 4,5 x 20). Základom na umiestnenie skúmaného objektu je nepriepustné akrylátové sklo, ktoré je na jednej strane biele a na druhej strane čierne, pre väčší kontrast pozorovaných objektov. Súčasťou dodávky je aj puzdro na ochranu mikroskopu pred prachom a inými nečistotami. Okrem práce s elektronikou je tento mikroskop vhodný aj na kontrolu povrchov materiálov a ich kvality, korózie a celkovej defektoskopie, na meranie veľkosti mikroskopických materiálov, na skúmanie kvality optických šošoviek a hranolov, na odhaľovanie falošných bankoviek a na výrobu šperkov. Binokulárny mikroskop AK28 je vhodný aj na školské vyučovanie a možno ho použiť v zoológii, botanike, entomológii, histológii, mineralógii, archeológii, geológii a dermatológii. Stereoskopický mikroskop Yaxun YX-AK28 s LCD displejom je vyrobený z kvalitnej robustnej zliatiny s komaxitovou povrchovou úpravou a všetky jeho nosné časti sú kovové. Plastových častí je v mikroskope AK28 naozaj minimum. Mikroskop je určený predovšetkým na profesionálne použitie.  
1 481,74€ / ks 1 234,78€ bez DPH
skladom1 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101615
Binokulárny (stereoskopický) mikroskop Yaxun YX-AK10 je profesionálny stereoskopický mikroskop s otočnou 360 ° hlavou, plynule nastaviteľným zväčšením 7x - 45x a výškovo nastaviteľnou hlavou, pre pozorovanie väčších predmetov. Výsledné zväčšenie sa skladá z okulárov WF10x s pevným zväčšením 10x a plynule nastaviteľným objektívom - od 0.7x do 4.5x, teda 7 - 45x. Vďaka rozsiahlej plochej základni mikroskopu sa tento mikroskop hodí pre prácu s elektronikou a to predovšetkým k priamemu spájkovaniu SMD súčiastok pod mikroskopom, ďalej na inšpekciu dosiek plošných spojov a jej komponentov (SMD, BGA súčiastky, vizuálna kontrola ciest, a pod). Mikroskop je vybavený krúžkom pre upevnenie osvetlenia na objektív, na ktoré sa pripája kruhová žiarivková lampa, ktorá je tiež súčasťou mikroskopu. Vďaka výškovo nastaviteľnému uchyteniu hlavy mikroskopu možno skúmať aj rozmerné predmety vysoké až 16cm, kedy pri maximálnom zväčšení je priestor medzi skúmaným predmetom a objektívom 7cm, čo umožnuje prácu so skúmaným predmetom. Samozrejmosťou je systém zaostrovania aj dioptrická korekcia (v oboch okulároch). Ako základňa pre umiestnenie skúmaného predmetu je nepriepustné akrylátové sklo, ktoré je z jednej strany biele a z druhej čierne, pre väčší kontrast pozorovaných objektov. Súčasťou balenia je obal k ochrane mikroskopu proti prachu. Okrem práce s elektronikou je tento mikroskop vhodný predovšetkým na inšpekciu povrchov materiálu a ich kvality, korózie a celkovo k defektoskópii, na meranie veľkosti mikroskopických materiálov, na skúmanie kvality optických šošoviek a prizmy, detekčných bankoviek a pre šperkárstvo. Binokulárny mikroskop AK10 je vhodný ku školskej výučbe a nájde uplatnenie aj v zoológii, botanológii, entomológii, histológii, mineralógii, archeológii, geológii a dermatológii. Stereoskopický mikroskop Yaxun YX-AK10 je vyrobený z kvalitnej hrubo stennej zliatiny s povrchovou úpravou komaxit, ktorá tvorí robustné zázemie pre pohodlnú prácu. Svetlo mikroskopu je napájané zo siete - 230V. Vďaka použitiu štandardného Ø30mm konektora na okulári je možné ich zameniť napríklad za okuláre s väčším zväčšením (napr. WF20X - teda zväčšenie až 4.5 x 20) alebo možno použiť USB digitálny kamerový snímač, ktorý umožní pozorovanie objektu priamo na monitore.
813,91€ / ks 678,26€ bez DPH
Tovar je na ceste 30.06.2024
Kód:
101616
Profesionálny priemyselný binokulárny mikroskop s plynulo nastaviteľným zväčšením 7x - 45x na dlhom 360° otočnom ramene s nastaviteľnou dĺžkou a výškou ramena. Hlavnou doménou tohto mikroskopu je masívne otočné rameno, ktoré ponúka pozorovacie vzdialenosti až do 80 cm od základne, kdekoľvek na pracovnej ploche. Stojan je pevne pripevnený k pracovnému stolu alebo montážnej linke pomocou malej základne so štyrmi priloženými skrutkami, ktoré zabezpečujú dokonalú stabilitu ramena. Vzdialenosť objektívu od základne mikroskopu (stredová os) je nastaviteľná v rozsahu 36 - 80 cm. Rameno sa dá otáčať o 360° okolo vlastnej osi. Vďaka dĺžke ramena možno mikroskop používať v priemyselnej výrobe, najmä na montážnej linke - posuvný pás, ktorý môže voľne prechádzať pod mikroskopom, zatiaľ čo operátor kontroluje kvalitu výrobkov. Po napnutí ramena je veľmi stabilný. Hlava mikroskopu je k ramenu pripojená pomocou guľového kĺbu, ktorý umožňuje jej voľné otáčanie. Súčasťou ohybného ramena je aj opierka hlavy, ktorá umožňuje lepšie pozorovať skúmaný objekt - rýchlejšie zaostriť, a plní aj ochrannú funkciu, keďže čiastočne zabraňuje prípadným poraneniam očí spôsobeným nárazom do okulárov. Zväčšenie mikroskopu je plynulo nastaviteľné v rozsahu 7x - 45x. Výsledné zväčšenie je dané okulármi WF10X s pevným zväčšením 10x a plynule nastaviteľným objektívom - od 0,7x do 4,5x, t. j. 7 - 45x. Vzdialenosť medzi skúmaným objektom a objektívom je 8,5 cm pri zväčšení 7x a 10 cm pri maximálnom zväčšení 45x. Systém zaostrovania a dioptrická korekcia sú samozrejme prítomné v oboch okulároch. Vďaka použitiu štandardného okulárového konektora Ø30 mm možno okuláre zamieňať napríklad s okulármi WF30X s väčším zväčšením. Tento mikroskop je obzvlášť vhodný do priemyselnej výroby na optickú kontrolu kvality výrobkov pohybujúcich sa na dopravníkovom páse, možno ho tiež pripevniť na bežnú dosku pracovného stola a v prípade potreby premiestňovať (pomocou osi otočného ramena) bez toho, aby bolo potrebné manipulovať s celým mikroskopom. Mikroskop je vhodný aj na prácu s elektronikou, najmä na priame spájkovanie SMD súčiastok pod mikroskopom, na kontrolu dosiek plošných spojov a ich súčiastok (SMD, BGA súčiastky, vizuálnu kontrolu ciest atď.). Okrem práce s elektronikou je tento mikroskop vhodný aj na kontrolu povrchov materiálov a ich kvality, korózie a celkovej defektoskopie, na meranie veľkosti mikroskopických materiálov, na skúmanie kvality optických šošoviek a hranolov, na odhaľovanie falošných bankoviek a na výrobu šperkov. Súčasťou balenia je prídavná LED lampa s reguláciou intenzity na osvetlenie pracovnej plochy, ktorá sa upína na hlavný objektív mikroskopu. Súčasťou balenia je aj puzdro na ochranu mikroskopu pred prachom a inými nečistotami. Tento priemyselný mikroskop má všetky nosné časti vyrobené z kovu. Plastových častí je v mikroskope naozaj minimum. Mikroskop je určený predovšetkým na profesionálne použitie v priemysle.
1 497,39€ / ks 1 247,83€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101749
Endoskopická inšpekčná Wi-Fi kamera pre zariadenia so systémom Android a Apple iOS s LED osvetlením, vlastným wi-fi modemom a pevným flexibilným 3,5 m káblom, ktorý drží požadovaný tvar. Tento malý endoskop sa pýši najmä bezdrôtovým modemom Wi-Fi, ktorý umožňuje bezdrôtový prenos obrazu na obrazovku smartfónu alebo tabletu. Vyznačuje sa aj pevným a flexibilným káblom, ktorý drží tvar v požadovanej polohe, čo znamená, že na rozdiel od bežných endoskopových kamier sa môže dostať takmer kamkoľvek. Hlava endoskopu je kovová a má priemer len 9 mm. Endoskop Wifi je vodotesný, spĺňa stupeň krytia IP66 - je odolný proti prachu a vlnám (nemožno ho ponoriť). Objektív kamery obsahuje prstenec pozostávajúci zo 6 LED diód, ktorých svietivosť možno regulovať alebo úplne vypnúť vďaka otočnému ovládaču umiestnenému v modeme WiFi. Vďaka osvetleniu môžete prezerať aj tie najtmavšie zákutia. Inšpekčná kamera je vybavená dlhým 3,5-metrovým káblom, ktorý vám umožní ísť s endoskopom naozaj hlboko. Endoskop možno pripojiť k mobilným telefónom so systémom Android a vďaka pripojeniu WiFi aj k telefónom Apple iPhone a Apple iPad. Na použitie v telefónoch so systémom Android je potrebné stiahnuť si aplikáciu výrobcu, ktorú nájdete naskenovaním QR kódu, ktorý je nalepený na veku škatule. Pre systém iOS je tiež k dispozícii aplikácia, ktorá je prístupná priamo z obchodu AppStore. Pripojenie ku kamere je jednoduché, stačí vyhľadať sieť wi-fi s názvom endoskopu a pripojiť sa pomocou hesla uvedeného na modeme. Po pripojení sa aplikácia spojí s kamerou a vytvorí sa bezdrôtové pripojenie. Modem Wi-Fi endoskopickej kamery vyžaduje napájanie 5 V. Na tento účel je k dispozícii port microUSB, pre ktorý nájdete v balení dva káble USB zakončené buď klasickým USB, alebo microUSB, ktoré môžete pripojiť k telefónu a napájať z neho kameru (OTG). Napájať ju možno napríklad aj z powerbanky. Súčasťou balenia je aj adaptér na kameru - skrutkovacia trubica so zrkadlom, ktoré je naklonené pod uhlom 45° na pozorovanie v rohu. Vďaka tomuto adaptéru je možné pozorovať objekty s náklonom 90°. Endoskop možno použiť v mnohých aplikáciách. Je ideálny na skúmanie potrubia, odpadu, rôznych strojov, mechanizmov a zariadení, ku ktorým sa nedá bežne dostať, na predbežné určenie rozsahu potrebných opráv, v archeológii, mineralógii, na detekciu PCB, v autoservisoch, na stavbách a na pozorovanie objektov neprístupných okom. Obsahuje: endoskop Android s dĺžkou 3,5 m, 90° zrkadlový adaptér, kábel USB - microUSB, kovová škatuľa.
104,35€ / ks 86,96€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102503
Endoskopická inšpekčná kamera Wi-Fi pre zariadenia so systémom Android a Apple iOS s LED osvetlením, vlastným wi-fi modemom a 1 m dlhým mäkkým káblom. Tento malý endoskop sa môže pochváliť najmä bezdrôtovým modemom Wi-Fi s integrovanou batériou, ktorý umožňuje bezdrôtový prenos obrazu na obrazovku smartfónu alebo tabletu. Hlava endoskopu je kovová a má priemer len 8 mm. Endoskop wifi je vodotesný, spĺňa stupeň krytia IP66 - je odolný proti prachu a vlnám (nemožno ho ponoriť). Objektív kamery obsahuje prstenec pozostávajúci zo 6 LED diód, ktorých svietivosť možno regulovať alebo úplne vypnúť vďaka otočnému ovládaču umiestnenému v modeme WiFi. Vďaka osvetleniu môžete prezerať aj tie najtmavšie zákutia. Inšpekčná kamera má metrový kábel (k dispozícii aj vo verziách 3,5 m a 5 m). Endoskop možno pripojiť k mobilným telefónom so systémom Android a vďaka pripojeniu WiFi aj k telefónom Apple iPhone a Apple iPad. Na použitie v telefónoch so systémom Android je potrebné stiahnuť si aplikáciu výrobcu, ktorú nájdete naskenovaním QR kódu, ktorý je nalepený na veku škatule. Pre systém iOS je tiež k dispozícii aplikácia, ktorá je prístupná priamo z obchodu AppStore. Pripojenie ku kamere je jednoduché, stačí vyhľadať sieť WI-FI s názvom endoskopu a pripojiť sa pomocou hesla uvedeného na modeme. Po pripojení sa aplikácia spojí s kamerou a vytvorí sa bezdrôtové pripojenie. Modem Wi-Fi endoskopickej kamery vyžaduje napájanie 5 V, o ktoré sa stará integrovaná 800 mAh batéria. Súčasťou balenia je aj adaptér kamery - skrutkovacia trubica so zrkadlom, ktoré je v 45° sklone na pozorovanie v rohu. Vďaka tomuto adaptéru je možné pozorovať objekty v 90° náklone. Endoskop možno použiť v mnohých aplikáciách. Je ideálny na skúmanie potrubia, odpadu, rôznych strojov, mechanizmov a zariadení, ku ktorým sa nedá bežne dostať, na predbežné určenie rozsahu potrebných opráv, v archeológii, mineralógii, na detekciu PCB, v autoservisoch, na stavbách a na pozorovanie objektov neprístupných okom. Obsahuje: endoskop Android s dĺžkou 1 m, 90° zrkadlový adaptér, kábel USB - microUSB
88,70€ / ks 73,91€ bez DPH
skladom1 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102504
Veľká ručná lupa s dvojitým zväčšením 1,8x a 5x a LED osvetlením na lepšie pozorovanie. Optika lupy pozostáva z dvoch šošoviek s rôznymi ohniskovými vzdialenosťami - hlavnej šošovky so 4 dioptriami a zväčšením 1,8x s veľkým priemerom 130 mm a doplnkovej lupy so 14 dioptriami, priemerom 25 mm a zväčšením 5x, ktorá sa nachádza vo vnútri hlavnej šošovky v blízkosti rukoväte - pozri obrázok. Lupy sú vyrobené z tvrdého akrylového skla (PMMA). Osvetlenie pozorovaného textu alebo predmetov zabezpečuje 12 bielych LED diód umiestnených rovnomerne po obvode šošovky, tie sú napájané dvoma tužkovými (AA) batériami v rukoväti. Batérie vyvažujú lupu, takže sa pohodlne drží. Lupa nájde uplatnenie najmä pri čítaní malých textov alebo klasických textov pre starších ľudí. Veľkosť hlavnej šošovky s priemerom 130 mm poskytuje dokonale veľkú plochu na čítanie bez nutnosti neustáleho posúvania lupy.
27,65€ / ks 23,04€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102506
WiFi vysielač s integrovanou powerbankou s kapacitou 2000 mAh na bezdrôtové pripojenie endoskopických USB kamier a USB mikroskopov k inteligentným mobilným telefónom so systémom Android a Apple iOS. Toto jedinečné zariadenie sa dokáže pripojiť k väčšine endoskopických kamier a kamerových mikroskopov s koncovkou USB a streamovať video cez vlastnú sieť WiFi. WiFi box vytvára vlastný prístupový bod, ku ktorému sa telefón pripojí a po nadviazaní spojenia prostredníctvom dodanej aplikácie môže zobrazovať video v reálnom čase. Prenosová vzdialenosť je približne 10 metrov a v ideálnych podmienkach až 15 metrov. Vysielač WiFi je vybavený aj vlastnou batériou s kapacitou 2000 mAh, z ktorej čerpá energiu na vytvorenie prístupového bodu a napája aj endoskop alebo mikroskop mi, ktorý je zvyčajne vybavený aj LED diódami. Vďaka tomu je prenos skutočne bezdrôtový. Toto zariadenie je vhodné najmä na pripojenie endoskopov k nepodporovaným zariadeniam, ktoré používajú čipové sady Mediatek, ktoré sú neslávne známe takmer nulovou podporou ovládačov pre tieto endoskopy USB. WiFi box má dva konektory - klasický veľký USB (typ A), ktorý sa pripája k endoskopu alebo mikroskopu, a microUSB, ktorý slúži výlučne na nabíjanie powerbanky vo vnútri. Stav nabíjania powerbanky indikujú 3 modré LED diódy, štvrtá LED dióda informuje o stave WiFi. Zapnutie prenosu sa vykonáva pomocou dotykového panela. Vysielač sa dodáva aj s prísavkou, pomocou ktorej možno zariadenie pripevniť napr. k telefónu a vytvoriť tak jeden celok. Súčasťou balenia je aj nabíjací kábel microUSB. Súčasťou výrobku nie je endoskopická kameraani telefón, fotografia je len ilustračná. Zariadenie je funkčné so všetkými endoskopmi v našom sortimente.
120,00€ / ks 100,00€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102516
Dlhé, výkonné otočné rameno pre priemyselné mikroskopy, ktoré ponúka pozorovacie vzdialenosti 36 až 80 cm od základne, kdekoľvek na pracovnej ploche. Stojan sa pevne pripevní k pracovnému stolu alebo montážnej linke pomocou malej základne so štyrmi priloženými skrutkami, ktoré zabezpečujú dokonalú stabilitu ramena. Vzdialenosť objektívu od základne mikroskopu (stredová os) je nastaviteľná v rozsahu 36 - 80 cm. Rameno sa dá otáčať o 360° okolo vlastnej osi. Vďaka dĺžke ramena možno mikroskop používať v priemyselnej výrobe, najmä na montážnej linke - posuvný pás, ktorý môže voľne prechádzať pod mikroskopom, zatiaľ čo operátor kontroluje kvalitu výrobkov. Po napnutí ramena je veľmi stabilný. Hlava mikroskopu je k ramenu pripojená pomocou guľového kĺbu, ktorý umožňuje jej voľné otáčanie. Súčasťou ohybného ramena je aj opierka hlavy, ktorá umožňuje lepšie pozorovať skúmaný objekt - rýchlejšie zaostriť, a plní aj ochrannú funkciu, keďže čiastočne zabraňuje prípadným poraneniam očí spôsobeným nárazom do okulárov. Objímka hlavy mikroskopu má štandardizovaný priemer 84 mm a je zaistená ručnou skrutkou. Rameno mikroskopu je celokovové. Mikroskop nie je súčasťou ramena. Výrobok je určený predovšetkým pre tých, ktorí už majú mikroskop a chcú ho umiestniť na dlhé flexibilné a otočné rameno namiesto pevnej základne. Toto rameno sa ponúka aj spolu s binokulárnym mikroskopom so zväčšením 7x - 45x.  
537,39€ / ks 447,83€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102517
Kalibračné transparentné pravítko - mikrometer pre meracie i obyčajné mikroskopy. S týmto pravítkom možno merať veľkosť malých objektov obyčajným mikroskopom či len lupou s väčšími dioptriami. Pravítko obsahuje merací raster 1x1cm, vďaka ktorého možno presne zmerať rozmer s presnosťou 0,1mm (div = 0.1x0.1mm). Súčasťou pravítka je tiež meranie koordinátu (os X a os Y) a meranie priemeru častíc alebo hrúbky čiar. Vhodné tiež pre skalibrovanie počítačových USB meracích mikroskopov z našej ponuky. Materiál: priehľadná potlačená fólia Rozmery: 74x44mm
6,26€ / ks 5,22€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102559
Kvalitná servisná lupa pre elektroniku a jemnú mechaniku s 10-násobným zväčšením. Táto inšpekčná lupa má priehľadnú plastovú základňu, ktorá umožňuje, aby zväčšovaný objekt zostal osvetlený a zachoval si čitateľnosť aj bez použitia dodatočného osvetlenia. Lupa je vhodná najmä na výrobu dosiek plošných spojov, na kontrolu vyvŕtaných otvorov a optickú kontrolu látok, vodivosti dosiek plošných spojov, na čítanie názvu integrovaných obvodov, pamäťových modulov a BGA čipov, na servis drobnej mechaniky - hodinárstvo, na opravu šperkov, na kontrolu skrytých mechanických chýb, na kontrolu bankoviek a cenností, na defektoskopiu, na kontrolu stôp zanechaných na povrchu a nespočetné množstvo ďalších úloh.
27,65€ / ks 23,04€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102574
Malá vrecková lupa s LED prisvietením, zväčšovacia šošovka je plastová o napájanie sa starajú 2ks AAA batérie. Lupa je výborným pomocníkom pri čítaní drobného písma na etiketách alebo pri kontrole miniatúrnych súčiastok a puncových značiek. Batérie nie sú súčasťou balenia.   
6,26€ / ks 5,22€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102584
3D SMART mikroskop ALL-IN-ONE 1080p s meraním a bezdrôtovou myšou 3D mikroskop ALL-IN-ONE systém vrátane SMART kamery, kvalitného priemyselného FullHD LCD AH-VA monitora a regulovateľného LED osvetlenia k objektívu. Tento mikroskop je výnimočný svojou 3D optikou, ktorá okrem klasického mikroskopického zväčšenia ponúka aj možnosť prepnutia do 3D pohľadu, vďaka ktorého možno pozorovať predmety z boku. Otáčaním tohto koncového stupňa optiky získate bočný pohľad zo všetkých strán pozorovaného objektu (pri použití adekvátneho zväčšenia). Toto je najmä vhodné pre prácu s plošnými spojmi. Vďaka tomuto pohľadu možno vykonať jednoduchú inšpekciu jednotlivých spojov aj z boku, čo je u SMD súčiastok zásadné. SMART kamera s vysokým FullHD 1080p rozlíšením Mikroskop disponuje digitálnou SMART kamerou s vysokým FullHD rozlíšením 1080p (1920x1080px), ktorá má svoj vlastný operačný systém, ktorý sa ovláda vďaka USB myši - pri tom modeli dodávame bezdrôtovú myš Genius. Kamera disponuje dvoma USB portami, jedným pre pripojenie ovládacej periférie a druhým pre pripojenie pamäťového zariadenia (flash disk, ..). Pokročilé meranie a nastavenie obrazu Systém umožňuje meranie vrátane kalibrácie mierky. K dispozícii sú užívateľské linky (vodorovné, zvislé, a kríže), vďaka ktorým možno napríklad pozicový pozorovaný objekt do záberu pre presnú tvorbu screenshotov. Nechýba ani režim pravítka (X, Y a priemer). Samozrejmosťou je pokročilé nastavenie obrazu. Menu je možné skryť pravým tlačidlom pre využitie celej plochy záberu. Do obrazu je možné kresliť, pridávať obrazce a geometrické tvary v rôznych farbách pre označovanie napr. Chýb výrobku. Kamera natáča videá vo FullHD. Celý systém je možné ovládať počítačovou myšou s USB, ktorú pripojíte priamo do mikroskopu. Konštrukčné riešenie ALL-IN-ONE mikroskopu Optika mikroskopu je upevnená na celokovovom pevnom stojane profesionálneho elektronického mikroskopu ktorý umožňuje posun hore a dolu a otáčanie okolo svojej osi. Stojan disponuje obrovskou pracovnou základňou o rozmere 378x235mm, na ktoré je možné umiestniť akékoľvek PCB. Monitor sa pripevňuje priamo na nosnú tyč konštrukcie, všetky diely mikroskopu tak tvoria kompaktný celok, ktorý vám na stole nezaberie viac miesta, než je nutné (monitor možné nechať na podstavci). K dokonalému osvetleniu snímaného povrchu slúži kruhová LED lampa svietiaca jasne bielym svetlom, aby sa zachovali farebné tóny objektov. V spojení s citlivým snímačom kamery poskytuje dostatočné nasvietenie aj pri maximálnom zväčšení bez výrazného nárastu šumu v obraze. Stačí umiestniť sledovanou či opravovanú súčasť pod objektív, zapnúť napájanie, nastaviť otočným kolieskom požadovanú ohniskovú vzdialenosť a doostriť kolieskom na suporte objektívu. Optika je schopná zaostriť z niekoľkých centimetrov a nechá vám tak dostatok miesta pre prácu (letovanie, testpointové operácie, prerušovanie spojov na doske ...) pod hlavou objektívu. Pozorovacia vzdialenosť V režime 3D V klasickom 2D režime pri max. zväčšení: 5cm pri max. zväčšení: 10cm pri min. zväčšenie: 15cm pri min. zväčšenie: 27cm Videoukážka Obsah balenia Mikroskop, monitor, držiak monitora, SMART FHD kamera, bezdrôtová optická myš, osvetlenie. Potrebné napájacie adaptéry a kabeláž sú súčasťou dodávky (2x 12V adaptér + napájací kábel osvetlenia)
2 285,22€ / ks 1 904,35€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102664
Veľká dvojšošovková lupa s priehľadnou základňou s 3-násobným zväčšením na hlavnej šošovke a 8-násobným na malej sekundárnej šošovke, určená predovšetkým na čítanie textu - novín, letákov, kníh, názvov SMD súčiastok z dosiek plošných spojov alebo na vyhľadávanie defektov na doskách plošných spojov, vhodná aj ako stacionárna lupa na pevné pripevnenie - napríklad na exponovanie hmyzu (motýľov, chrobákov) Lupa má veľký priemer - 80 mm, takže s ňou možno prečítať veľkú plochu textu bez zbytočného posúvania. Vďaka priehľadnému stojanu nedochádza k zníženiu svetelnosti, a teda ani k zhoršeniu čitateľnosti. Stojan tiež šetrí vaše ruky v porovnaní s bežnými lupami s rukoväťami, ktoré je potrebné držať. Lupa je navrhnutá aj ako nástavec na zväčšenie zväčšenia l upy série T-86 a lupy LUX, a to LED aj klasických trubicových lámp. Možno ju namontovať napevno - zo spodnej časti lupy, alebo len voľne umiestniť nad pôvodnú lupu, čím sa zvýši celkové zväčšenie. Lupa je v podstavci uchytená maticou, ktorú možno odstrániť a vybrať sklo v prípade, že je potrebné dočasné menšie zväčšenie.  
21,39€ / ks 17,83€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102678
Miniatúrny a ultraprenosný vreckový mikroskop s vysokým zväčšením 160x - 200x, LED prisvietením, vďaka ktorému môžete skúmať aj tie najdrobnejšie detaily. Mikroskop disponuje zoom kolieskom s nastaviteľným rozpätím 160 - 200x a ostriacim focus kolieskom, pre doostrenie scény. Mikroskop je kontaktný, tzn. že sa ukladá priamo na pozorovaný objekt. Pozorovaný objekt by mal byť rovný, vzhľadom k vysokému zväčšeniu je zaostrená vždy len jedna rovina. Optika mikroskopu je chránená transparentnou kontaktnou plochou, ktorá ukrýva tiež LED diódu, a vďaka ktorej je pozorovaný objekt osvetľovaný tiež okolitým svetlom. Celý inšpekčný mikroskop váži aj s batériami 34 gramov a vojde sa skutočne do ktoréhokoľvek vrecka. O nasvietenie pozorovaného objektu sa stará LED dióda napájaná tromi gombíkovými LR1130 batériami, ktoré sú súčasťou mikroskopu. Súčasťou mikroskopu je aj praktický koženkový obal.
33,39€ / ks 27,83€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102681
Digitálna SMART CCD kamera s CS krúžkom a vysokým FullHD rozlíšením 1080p (1920x1080px), ktorá má vlastný operačný systém ovládaný myšou USB. Kamera má dva porty USB, jeden na pripojenie ovládacích periférií a druhý na pripojenie úložného zariadenia (flash disk,..). Systém umožňuje merania vrátane kalibrácie mierky. K dispozícii sú používateľské čiary (horizontálne, vertikálne a krížiky), ktoré umožňujú napríklad umiestniť pozorovaný objekt v zábere na presné snímky. K dispozícii je aj režim pravítka (X, Y a priemer). Samozrejme, k dispozícii sú aj pokročilé nastavenia snímok. Ponuku je možné skryť kliknutím pravým tlačidlom myši a používať celú plochu obrazu. Do obrazu je možné kresliť, pridávať tvary a geometrické útvary v rôznych farbách na označenie napr. vád výrobku. Kamera zaznamenáva videá vo FullHD. Celý systém je možné ovládať počítačovou myšou s USB, ktorú je možné pripojiť priamo k mikroskopu. Kamera sa pripája k akémukoľvek systému mikroskopu so zásuvkou CS (d=25 mm) na pripojenie kamery alebo ako náhrada jedného z okulárov v kombinácii s okulárovým adaptérom CS. Kameru možno pripojiť k akémukoľvek monitoru s rozlíšením FHD - napríklad k 10,1" priemyselnému monitoru s rozlíšením FHD z našej ponuky, a to pomocou kábla HDMI alebo VGA. Šasi kamery je celokovové. Kamera je napájaná 12 V adaptérom, ktorý je súčasťou dodávky. Vhodná na použitie napríklad so systémom mikroskopu ALL-IN-ONE z našej ponuky ako náhrada analógovej kamery PAL (v kombinácii s lepším monitorom). K tomuto fotoaparátu je možné zakúpiť aj objektív CS-mount s vysokou svetelnosťou F1,2 a ohniskovými vzdialenosťami 4 mm, 8 mm a 16 mm. Tieto objektívy sa dajú zaostriť na krátku vzdialenosť a možno ich použiť na kontrolu tovaru prechádzajúceho výrobnou linkou.  
412,17€ / ks 343,48€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102800
Systém mikroskopu ALL-IN-ONE 16-130x vrátane kamery SMART, monitora LCD AH-VA priemyselnej kvality s rozlíšením FullHD a nastaviteľného osvetlenia LED pre objektív. Optika mikroskopu spolu s kamerou je namontovaná na celokovovom, robustnom profesionálnom elektronickom stolíku mikroskopu, ktorý umožňuje pohyb mikroskopu hore a dole a otáčanie okolo svojej osi. Stojan má obrovskú pracovnú základňu s rozmermi 378 × 245 mm, na ktorú možno umiestniť akúkoľvek dosku plošných spojov. Zväčšenie mikroskopu je 16-130x. Optika mikroskopu má zväčšenie 16-130x pri pozorovacej vzdialenosti približne 10 cm. Poznámka - zväčšenie sa vzťahuje na 10,1" displej HDMI, ktorý je súčasťou dodávky. Je možné zakúpiť aj nástavce, ktoré zväčšenie znásobia na 34-260x alebo 64-520x, ale pri týchto nástavcoch nie je možné použiť dodávané osvetlenie a objekt pod mikroskopom je potrebné osvetliť zvonka, pretože obraz je s dodávaným osvetlením príliš tmavý. Mikroskop má digitálnu kameru SMART s vysokým rozlíšením FullHD 1080p (1920x1080px), ktorá má vlastný operačný systém, ktorý sa ovláda pomocou myši USB - k tomuto modelu dodávame bezdrôtovú myš Genius. Kamera má dva porty USB, jeden na pripojenie ovládacích periférií a druhý na pripojenie pamäťového zariadenia (flash disk,..). Systém umožňuje merania vrátane kalibrácie stupnice. K dispozícii sú používateľom definované čiary (vodorovné, zvislé a krížové), ktoré umožňujú napríklad umiestniť pozorovaný objekt v zábere na presné snímky. K dispozícii je aj režim pravítka (X, Y a priemer). Samozrejme, k dispozícii sú aj pokročilé nastavenia snímok. Ponuku je možné skryť kliknutím pravým tlačidlom myši a používať celú plochu obrazu. Do obrazu je možné kresliť, pridávať tvary a geometrické útvary v rôznych farbách na označenie napr. vád výrobku. Kamera zaznamenáva videá vo FullHD. Celý systém je možné ovládať počítačovou myšou s USB, ktorú je možné pripojiť priamo k mikroskopu. Monitor je namontovaný priamo na nosnej tyči konštrukcie, takže všetky časti mikroskopu tvoria kompaktný celok, ktorý na stole nezaberie viac miesta, ako je potrebné (monitor možno ponechať na stojane). O dokonalé osvetlenie zobrazovacej plochy sa stará kruhová LED lampa, ktorá svieti jasným bielym svetlom a zachováva farebné tóny objektov. V spojení s citlivým snímačom fotoaparátu poskytuje dostatočné osvetlenie aj pri maximálnom zväčšení bez výrazného zvýšenia obrazového šumu. Stačí umiestniť prehliadaný alebo opravovaný diel pod objektív, zapnúť napájanie, nastaviť otočný volič na požadovanú ohniskovú vzdialenosť a zaostriť pomocou voliča na opierke objektívu. Optika je schopná zaostriť zo vzdialenosti niekoľkých centimetrov, čo vám ponecháva dostatok priestoru na prácu (spájkovanie, operácie s testovacím bodom, lámanie spojov na doske...) pod hlavou objektívu. Ten istý mikroskop je k dispozícii aj s 3D optikou, ktorá umožňuje jedinečný bočný pohľad. Video ukážka:
1 293,91€ / ks 1 078,26€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102819
Objektív pre CCTV kamery s ohniskovou vzdialenosťou 8 mm a vynikajúcou svetelnosťou F1,2. Objektív má klasický závit CS-mount pre kamery CCD a CMOS s veľkosťou snímača 1/3". Štandardizovaný závit CS-Mount umožňuje použitie so všetkými kamerami používajúcimi tento štandard. Objektív nemá clonu, zaostrovanie sa vykonáva manuálne (pevné zaostrenie).
18,26€ / ks 15,22€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103027
Objektív pre CCTV kamery s ohniskovou vzdialenosťou 16 mm a vynikajúcou svetelnosťou F1,2. Objektív má klasický závit CS-mount pre kamery CCD a CMOS s veľkosťou snímača 1/2,5". Štandardizovaný závit CS-Mount umožňuje použitie so všetkými kamerami používajúcimi tento štandard. Objektív nemá clonu, zaostrovanie sa vykonáva manuálne (pevné zaostrenie).  
18,26€ / ks 15,22€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103028
Objektív pre CCTV kamery s ohniskovou vzdialenosťou 4 mm a vynikajúcou svetelnosťou F1,2. Objektív má klasický závit CS-mount pre kamery CCD a CMOS s veľkosťou snímača 1/2,5". Štandardizovaný závit CS-Mount umožňuje použitie so všetkými kamerami používajúcimi tento štandard. Objektív nemá clonu, zaostrovanie sa vykonáva manuálne (pevné zaostrenie).
18,26€ / ks 15,22€ bez DPH
skladom1 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103029
Celkový počet výrobkov: 110
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!