Profesionálne teplomery

Filtrovanie
21,04 €
468,22 €
Dvojkanálový termočlánkový teplomer TES 1320 pracujúci v maximálnom rozsahu -200 ° C až 1370 ° C s ktoroukoľvek termočlánkovou sondou typu K. Rozlíšenie pre meranie teploty je 0.1 ° C, presnosť merania je +/- 0.3% + 1 ° C. Teplomer ponúka funkciu HOLD, ktorá zmrazí nameranú hodnotu na displeji, ďalej ponúka prepínanie medzi jednotlivými sondami a tiež medzi stupňami celzia a Fahrenheita. Zaujímavou funkciou je zobrazenie teplotného rozdielu oboch sond. Súčasťou balenia sú dve termočlánkové sondy typu K TP-01 (NiCr-Niala) s teplotným rozsahom -50 až 300 ° C. Použitie teplomera s týmto typom termočlánku je prakticky nevyhnutné pri odletovaní alebo reflow BGA obvodov väčších veľkostí ako sú PC chipsety, grafické karty alebo procesory. Aj v prípade, že využívate k REWORK týchto obvodov infračervenú spájkovaciu stanicu s predohrevom a vlastnými teplotnými sondami je tento typ teplomeru veľmi užitočný pre dodatočné kontrolné meranie teplôt buďto spodnej strany PCB pod spájkovaným obvodom alebo hrany čipu pri jeho styku s doskou plošných spojov či priamo teploty hornej ohrievanej plochy obvodu. K tomuto teplomeru je možné vystaviť akreditovaný certifikát o presnosti merania TEPLOTY, napríklad pre prevádzky so systémami riadenia kvality. Každý kus merača pri vystavení certifikátu prechádza akreditovaným kalibračným laboratóriom, ktoré vystaví kalibračný list. Vykonanie merania a vystavenie kalibračného listu je spoplatnené za každý kus meradla / každá sonda 40 € bez DPH a v tejto cene je vykonaná kalibrácia v troch teplotných bodoch podľa zákazníckej špecifikácie. Tento merač má dve sondy a ak je požiadavka na kalibráciu oboch sond, cena je 76 € bez DPH. Technické parametre: rozmery: 72 mm x 136 mm x 31 mm hmotnosť: 147 g (s batériou) napájanie: 9V batéria (6F22) rozsah merania: -200 ° C - 1370 ° C (merač) rozsah merania s dodávanou sondou: -50 ° C - 300 ° C dielik: 0.1 ° C maximálne napätie na termočlánkoch 60V DC, 24V AC. presnosť: +/- 0.3% + 1 ° C Silné RF pole môže ovplyvniť namerané hodnoty.
39,65€ / ks 33,04€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102682
Profesionálny štvorkanálový termočlánkový teplomer Xintest HT-9815 pracuje v maximálnom rozsahu od -200 °C do 1372 °C s ľubovoľnou termočlánkovou sondou typu K. Teplomer ponúka predovšetkým veľký, ľahko čitateľný displej zobrazujúci všetky teploty bez potreby prepínania. Displej je tiež modro bielo podsvietený pre lepšiu čitateľnosť v tme (dá sa vypnúť). Displej má rozmery 43 × 57 mm. Možno pripojiť 1 až 4 termočlánkové sondy typu K, ktoré sú súčasťou dodávky. Dodávané termočlánkové sondy ponúkajú rozsah merania od -50 do 300 °C (kvôli izolácii). Na využitie celého rozsahu teplomera je možné pripojiť iné typy sond až do 1372 °C. Okrem základného merania teploty teplomer ponúka aj funkciu HOLD, ktorá zmrazí nameranú hodnotu na displeji, MIN - minimálna nameraná teplota, MAX - maximálna nameraná teplota, AVG - priemerná teplota pre každú z pripojených sond. K dispozícii je aj prepínač medzi stupňami Celzia, Fahrenheita a Kelvina. Teplomer má zvukovú signalizáciu zapnutia a vypnutia. Súčasťou je aj indikácia slabej batérie. Teplomer Xintest HT-9815 je napájaný jednou 9V batériou. Teplomer ponúka kvalitné spracovanie, všetko sa dobre drží, rukoväť je pogumovaná, takže sa dobre drží v ruke. Teplomer obsahuje aj praktické mäkké prepravné puzdro s pútkom na zavesenie na opasok. Používanie teplomera s týmto typom termočlánku je prakticky nevyhnutné pri odlievaní alebo pretavovaní obvodov BGA väčších rozmerov, ako sú čipové sady PC, grafické karty alebo procesory. Aj keď na pretavovanie týchto obvodov používate infračervenú spájkovaciu stanicu s predohrevom a vlastnými teplotnými sondami, tento typ teplomera je veľmi užitočný na dodatočné kontrolné merania teploty buď spodnej strany dosky plošných spojov pod spájkovaným obvodom, alebo okraja čipu pri jeho kontakte s doskou plošných spojov, alebo priamo teploty horného vyhrievaného povrchu obvodu. Vďaka štyrom kanálom možno merať niekoľko teplotných zón. K teplomeru je možné vystaviť akreditovaný certifikát presnosti merania teploty, napríklad pre závody so systémami riadenia kvality. Každý kus meracieho prístroja pri vydávaní certifikátu prechádza akreditovaným kalibračným laboratóriom, ktoré vydáva kalibračný certifikát. Meranie a vydanie kalibračného certifikátu je spoplatnené sumou 1000,- bez DPH za každý kus merača/každú sondu a táto cena zahŕňa kalibráciu v troch teplotných bodoch podľa špecifikácie zákazníka. Tento merač má štyri sondy a v prípade požiadavky na kalibráciu všetkých 4 sond je cena 3600Kč bez DPH .Pri tomto modeli je možné vykonať kalibráciu teploty do 1100 °C. Súčasťou balenia sú štyri termočlánkové sondy typu K TP-01 (NiCr-NiAl) s teplotným rozsahom -50 až 300 °C. Silné rádiofrekvenčné polia môžu ovplyvniť namerané hodnoty.
109,57€ / ks 91,30€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102960
Štvorkanálový termočlánkový teplomer THE-27 pracuje v maximálnom rozsahu -50 °C až 1350 °C s ľubovoľnou termočlánkovou sondou typu K. Rozlíšenie merania teploty je 0,1 °C, presnosť merania je +/- 0,015 %rdg+1 °C. Teplomer ponúka veľký prehľadný displej, na ktorom sa zobrazujú všetky teploty bez potreby prepínania. Displej je tiež modro bielo podsvietený pre lepšiu čitateľnosť v tme (možno vypnúť). Rozmery displeja sú 35 × 38 mm. Možno pripojiť 1 až 4 termočlánkové sondy typu K, ktoré sú súčasťou dodávky. dve termočlánkové sondy typu K (Dodávané termočlánkové sondy ponúkajú rozsah merania -50 až 300 °C.) Okrem základného merania teploty teplomer ponúkne aj funkciu HOLD, ktorá zmrazí nameranú hodnotu na displeji, MIN - minimálna nameraná teplota, MAX - maximálna nameraná hodnota, AVG - priemerná teplota pre každú z pripojených sond. K dispozícii je aj prepínanie medzi stupňami Celzia, Fahrenheita a Kelvina. Teplomer má zvukovú signalizáciu zapnutia a vypnutia. Súčasťou je aj indikácia slabej batérie. Teplomer THE-27 je napájaný jednou 9V batériou. Teplomer obsahuje aj praktické prepravné puzdro s pútkom na opasok. Použitie teplomera s týmto typom termočlánku je prakticky nevyhnutné pri odlievaní alebo pretavovaní obvodov BGA väčších rozmerov, ako sú čipové sady PC, grafické karty alebo procesory. Aj keď na pretavovanie týchto obvodov používate infračervenú spájkovaciu stanicu s predohrevom a vlastnými teplotnými sondami, tento typ teplomera je veľmi užitočný na dodatočné kontrolné merania teploty buď spodnej strany dosky plošných spojov pod spájkovaným obvodom, alebo okraja čipu v kontakte s doskou plošných spojov, alebo priamo teploty horného vyhrievaného povrchu obvodu. Vďaka štyrom kanálom možno merať niekoľko teplotných zón. K teplomeru je možné vystaviť akreditovaný certifikát presnosti merania teploty, napríklad pre závody so systémami riadenia kvality. Každý kus meracieho prístroja pri vydávaní certifikátu prechádza akreditovaným kalibračným laboratóriom, ktoré vydáva kalibračný certifikát. Meranie a vydanie kalibračného certifikátu je spoplatnené sumou 1000,- bez DPH za každý kus merača/každú sondu a táto cena zahŕňa kalibráciu v troch teplotných bodoch podľa špecifikácie zákazníka. Tento merač má štyri sondy a v prípade požiadavky na kalibráciu všetkých 4 sond je cena 3600Kč bez DPH. (Dodávané termočlánkové sondy ponúkajú meranie v rozsahu od -50 do 300 °C. Silné RF polia môžu ovplyvniť namerané hodnoty.
88,70€ / ks 73,91€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102961
Vysokokvalitný dvojkanálový teplomer TES-1307 s teplotou -190 °C až 1333 °C je určený na priame meranie teploty a záznam do vnútornej pamäte alebo do počítača prostredníctvom sériového pripojenia RS232. Teplomer ponúka veľký, ľahko čitateľný displej zobrazujúci všetky teploty bez potreby prepínania. Možno k nemu pripojiť 1 až 2 termočlánkové sondy typu K, ktoré sú súčasťou dodávky. Teplomer môže do svojej vnútornej pamäte uložiť až 8 000 hodnôt/255 záznamov. Jeden záznam môže obsahovať 1-8000 nameraných hodnôt vo vami zvolenom časovom intervale. ktorý je obmedzený maximálnou životnosťou napájacej batérie (max. 35 hodín) Maximálny počet záznamov do zaplnenia pamäte je 255 s celkovým počtom 8000 nameraných hodnôt. Interval merania je možné nastaviť od 1 sekundy do 59 minút a 59 sekúnd. Dodávaný softvér dokáže okrem sťahovania údajov z pamäte teplomera aj zobrazovať aktuálne namerané teploty, vytvárať graf zaznamenaných teplôt a ukladať namerané hodnoty do tabuliek. Tabuľky sú vo formáte .thm a možno ich otvoriť v klasickom poznámkovom bloku alebo po úprave formátovania v programe Excel. Tabuľky je možné aj priamo vytlačiť prostredníctvom priloženého programu. K dispozícii je aj prepínač medzi stupňami Celzia, Fahrenheita. Teplomer má zvukový signál zapnutia/vypnutia. Súčasťou je aj indikácia slabej batérie. Teplomer je napájaný 9V batériou (6F22). Teplomer má aj vnútornú záložnú batériu, vďaka ktorej sa uložené údaje nevymažú ani v prípade vybitia alebo vybratia hlavnej 9V batérie. Priamo v prístroji je možné nastaviť čas a dátum alebo časový interval zaznamenávania teplôt do pamäte. Použitie teplomera s týmto typom termočlánku je prakticky nevyhnutné pri odlievaní alebo pretavovaní obvodov BGA väčších rozmerov, ako sú čipové sady počítačov, grafické karty alebo procesory. Aj keď na pretavovanie týchto obvodov používate infračervenú spájkovaciu stanicu s predohrevom a vlastnými teplotnými sondami, tento typ teplomera je veľmi užitočný na dodatočné kontrolné merania teploty buď spodnej strany dosky plošných spojov pod spájkovaným obvodom, alebo okraja čipu v kontakte s doskou plošných spojov, alebo priamo teploty horného vyhrievaného povrchu obvodu. Vďaka dvom kanálom možno merať niekoľko teplotných zón. K tomuto teplomeru možno vystaviť akreditovaný certifikát presnosti merania TEPLOTY, napríklad pre závody so systémami riadenia kvality. Každý kus teplomera pri vydávaní certifikátu prechádza akreditovaným kalibračným laboratóriom, ktoré vydáva kalibračný certifikát. Meranie a vydanie kalibračného certifikátu sa účtuje samostatne: 2000,- bez DPH a táto cena zahŕňa kalibráciu v troch teplotných bodoch podľa špecifikácie zákazníka. Hlavné výhody teplomera: Funkcia záznamníka údajov s možnosťou záznamu do vnútornej pamäte alebo do PC Vnútorná záložná batéria Dva vstupy pre teplotné sondy Možnosť kalibrácie v akreditovanom laboratóriu Intervalové alebo jednorazové ukladanie nameraných teplotných údajov z oboch sond Funkcia: HOLD, ktorá zmrazí nameranú hodnotu na displeji MIN - minimálna nameraná teplota, MAX - maximálna nameraná hodnota, AVG - priemerná teplota pre každú z pripojených sond. REL - na displeji sa zobrazí rozdiel teplôt medzi sondami T1 a T2. Balenie obsahuje: - teplomer - dve termočlánkové sondy typu K (Dodávané termočlánkové sondy umožňujú meranie od -50 do 200 °C.) - softvér na CD - kábel jack-RS232 - prepravný kufrík *prevodník RS232 na USB nie je súčasťou dodávky. Ponúkame aj sondu vhodnú pre teplomer TES-1307 s teplotným rozsahom -50 °C až 1350 °C Silné rádiofrekvenčné polia môžu ovplyvniť namerané hodnoty.
417,39€ / ks 347,83€ bez DPH
skladom2-5 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103232
UNI-T UT333 mini je kompaktný digitálny teplomer s vlhkomerom. Prístroj sa používa na presné meranie okolitej teploty a vlhkosti v rozsahu 10 °C~60 °C / 0-100 % relatívnej vlhkosti. Prístroj je vhodný na okamžitú kontrolu teploty a vlhkosti v domácnostiach, pivniciach, skladoch alebo kanceláriách. Vlastnosti: Podsvietenie LCD displeja Možnosť voľby jednotky °C/°F Automatické vypnutie Indikácia slabej batérie MIN/MAX + PODRŽANIE ÚDAJOV Obsah balenia: UT333 mini teplomer
27,13€ / ks 22,61€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
104087
Digitálny kontaktný teplomer UNI-T UT320A s jedným vstupom pre teplotnú sondu typu K/J. Teplomer sa používa na presné meranie teploty telies a kvapalín v rozsahu - 50 až 1300 °C. Všetky namerané údaje sa zobrazujú na podsvietenom LCD displeji. Vlastnosti: Meranie v jednotkách °C a °F, Jeden vstup pre sondu (typ K) Udržiavanie údajov Podsvietenie displeja Upozornenie na slabú batériu Automatické vypnutie pri nečinnosti Vzorkovacia frekvencia 4 Hz/s Obsah balenia: teplomer UT320A, 1x teplotná sonda typu K T01) - 40 až 260 °C
20,87€ / ks 17,39€ bez DPH
skladom2-5 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
104091
Digitálny kontaktný teplomer UNI-T UT320D s dvoma vstupmi pre teplotné sondy K/J. Teplomer sa používa na presné meranie teploty telies a kvapalín v rozsahu - 50 až 1300 °C. Vďaka dvom vstupom je možné teplomerom merať dve rôzne teploty alebo ich rozdiel súčasne. Všetky namerané údaje sa zobrazujú na podsvietenom LCD displeji. Vlastnosti: Meranie v jednotkách °C a °F, Dva vstupy pre sondy (typ K) Funkcia merania rozdielu medzi dvoma vstupmi Podržanie údajov Podsvietenie displeja Upozornenie na slabú batériu Automatické vypnutie pri nečinnosti Vzorkovacia frekvencia 4 Hz/s Obsah balenia: teplomer UT320D, 2x teplotná sonda typu K T01) - 40 až 260 °C
24,00€ / ks 20,00€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
104092
Dvojkanálový laboratórny teplomer so záznamníkom údajov Applent AT4202 na presné meranie a zaznamenávanie teploty. Datalogger teploty Applent AT4202 je zariadenie, ktoré sa používa na priame meranie a záznam teploty pomocou káblovej teplotnej sondy. Namerané hodnoty sa okamžite zobrazujú na displeji a v pravidelných časových intervaloch sa aj zaznamenávajú a ukladajú do pamäte USB ako údaje, ktoré možno vďaka dodanému softvéru pre PC previesť do tabuliek a grafov na neskoršiu podrobnú analýzu a vyhodnotenie nameraných hodnôt v čase. Teplomer so záznamníkom údajov sa používa napríklad v servisných a vývojových strediskách na spájkovanie, diagnostiku a vývoj elektronických zariadení, a to nielen na kontrolu dodržiavania teplotných profilov pri kontaktnom, teplovzdušnom alebo infračervenom spájkovaní, ale aj na zisťovanie chybných súčiastok a dielov prejavujúcich sa neštandardnou prevádzkovou teplotou. Okrem toho sa záznamníky údajov používajú na monitorovanie prostredia v laboratóriách, skladovacích, chladiarenských, prepravných alebo výrobných priestoroch alebo na kontrolu dodržiavania teplotných limitov pri výrobe a spracovaní potravín a výrobkov. Model AT4202 je vybavený dvoma vstupmi so samosvornou svorkovnicou na pripojenie teplotných sond, datalogger dokáže pracovať so sondami typu T, K, J, N, E, S, R, B, s maximálnym rozsahom -200,0 °C až 1800,0 °C (v závislosti od typu použitej sondy). Ako displej sa používa veľký farebný displej s nastaviteľným jasom, vďaka ktorému sú namerané hodnoty viditeľné za jasného dňa aj v tme. Záznamník údajov umožňuje nastaviť pre každý vstup iný typ teplotnej sondy, interval ukladania údajov možno nastaviť v rozmedzí 1 - 3 600 s . Datalogger nemá vlastnú internú pamäť, na ukladanie údajov slúži vstup USB, ku ktorému možno pripojiť ľubovoľnú pamäť USB Flash, po pripojení dôjde k automatickému vytvoreniu súboru vo formáte .xls (Excel), do ktorého sa okamžite začnú zapisovať namerané údaje. Vďaka tomu nie je datalogger obmedzený veľkosťou internej pamäte, ale je možné ju ľubovoľne zväčšiť použitím väčšieho USB Flash disku a navyše je možné USB Flash disk s uloženými údajmi kedykoľvek odpojiť a vziať si ho so sebou bez toho, aby ste museli brať so sebou celé zariadenie. To umožňuje, aby sa pri používaní záznamníka údajov počas viaczmennej prevádzky striedali viacerí pracovníci a každá osoba bude mať svoje údaje uložené na vlastnej pamäti USB Flash. Ďalšou výhodou tohto záznamníka údajov je výstup USB na pripojenie zariadenia k počítaču, kde možno monitorovať a zaznamenávať namerané teploty v reálnom čase. Namerané údaje možno zobraziť v grafoch alebo tabuľkách a následne uložiť do počítača na neskoršiu analýzu. AT4202 ponúka dve možnosti napájania: 1) integrovanú lítium-iónovú batériu 2) napájací adaptér, ktorý sa používa na nabíjanie batérie. ale aj na napájanie dataloggeru bez batérie. Hlavné vlastnosti: - možnosť pripojenia k počítaču, - možnosť pripojenia k počítaču: Možno použiť na meranie teploty okolia, meranie teploty kvapalín, meranie povrchu pevných látok Teplotný rozsah -200,0 °C - 1800,0 °C (v závislosti od typu použitej sondy) Interval záznamu 1-3600 s (1 s - 1 h) Automatické vypnutie 5,10,20,30min / OFF Nastavenie podsvietenia displeja (intenzita) 30/50/70/100% Automatické prepínanie podsvietenia OFF/5/10/20/30min Funkcia HOLD, ktorá zmrazí nameranú hodnotu na displeji Alarm LO/HI pre každý vstup zvlášť USB výstup na pripojenie k PC - meranie v reálnom čase a zobrazenie grafu na PC USB vstup na pripojenie USB Flash pamäte Napájanie batériou/adaptérom Naklonený stojan Pre tento teplomer je možné vystaviť akreditovaný certifikát na presnosť merania TEPLOTY, napríklad pre závody so systémami riadenia kvality. Každý kus meracieho prístroja pri vydaní certifikátu prechádza akreditovaným kalibračným laboratóriom, ktoré vydáva kalibračný certifikát. Meranie a vydanie kalibračného certifikátu sa účtuje samostatne: 2000,- bez DPH a táto cena zahŕňa kalibráciu v troch teplotných bodoch podľa špecifikácie zákazníka. Balenie: Datalogger AT4202, 2x termočlánok typu K -50 až 200 °C, softvér na CD, kábel na pripojenie k PC USB-microUSB, puzdro, nabíjačka
464,35€ / ks 386,96€ bez DPH
skladom1 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
104616
Teplomer na kalibráciu teplovzdušných spájkovačiek, mikropájkovačiek, predhrievačov a spájkovacích dosiek. Snímač teploty je termočlánok typu K (NiCr-NiAl) pracujúci v rozsahu -50 °C až 1050 °C; krátkodobo dokáže merať teplotu až do 1300 °C. Na tri a pol miestnom LCD displeji sa zobrazuje nameraná teplota v krokoch po 1 °C.
21,39€ / ks 17,83€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101334
Celkový počet výrobkov: 9
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!