Elektrické a akumulátorové skrutkovače

Filtrovanie
89,43 €
831,22 €
Elektrický momentový skrutkovač OS-90 s uhlovou hlavou s rozsahom krútiaceho momentu 0,3-2,5 Nm, otáčky do 1300 ot/min, hlava skrutkovača je určená pre šesťhranné bity 6,35 HEX. sila uťahovacieho momentu je nastaviteľná pomocou otočnej pružinovej spojky. Výrazné zvukové a citeľné preskočenie pri dosiahnutí nastaveného uťahovacieho momentu. Tlačidlo spínača motora je integrované v rukoväti pre lepšiu ergonómiu pri práci. Posuvný spínač na tele prístroja umožňuje zmenu smeru otáčania. Skrutkovač je napájaný zo siete 230 V/50 Hz prostredníctvom prívodného kábla s dĺžkou 1,7 m. Očko na tele skrutkovača na pripevnenie k vyvažovačke. Telo prístroja je potiahnuté protišmykovou vrstvou pre väčší komfort pri práci. Momentový skrutkovač slúži na presné a stále rovnaké uťahovanie skrutiek, otáčaním hlavy si zvolíte silu krútiaceho momentu, ktorá zostáva trvalo nastavená podľa vašich potrieb, je určený pre priemyselnú a pásovú výrobu alebo servisné strediská. Šikmá hlava skrutkovača umožňuje prístup do ťažko prístupných miest, hlavu možno otáčať okolo svojej osi. Dobrá ergonómia, antivibračná konštrukcia, výkonný elektromotor a možnosť montáže skrutkovača na vyvažovačku - to všetko veľmi uľahčuje prácu obsluhy pri servise alebo výrobe elektronických alebo mechanických zariadení od automobilového priemyslu až po IT technológie. Presne nastaviteľný krútiaci moment zabezpečuje rovnomerné dotiahnutie všetkých skrutiek a vyvažovač odľahčuje ruky a chrbát obsluhy momentového kľúča. Balenie obsahuje elektrický momentový skrutkovač, magnetizér/demagnetizér skrutiek a bitov a sadu 2 krížových bitov. Vyvažovač nie je súčasťou balenia, môžete si ho zakúpiť TU.  
172,17€ / ks 143,48€ bez DPH
skladom2-5 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103185
Kvalitný elektrický momentový skrutkovač TL008 s rozsahom krútiaceho momentu 0,05-1Nm, prepínateľná rýchlosť otáčania 1100/450 otáčok za minútu, upínacia hlava skrutkovača je určená pre rýchloupínacie 5mm okrúhle bity H5. Sila krútiaceho momentu je nastaviteľná pomocou otáčacej pružinovej spojky. Výrazne počuteľné a citeľné preskakovanie pri dosiahnutí nastaveného uťahovacieho momentu. Spínacie tlačidlo motora je integrované v rukoväti pre lepšiu ergonómiu pri práci. Posuvný spínač na tele prístroja umožňuje meniť smer otáčania. Skrutkovač je napájaný zo zdroja 36V / 40W, prívodná šnúra od skrutkovača k zdroju meria 155cm, pre pripojenie k zdroju slúži 2 pinový konektor s aretáciou proti nechcenému vytrhnutiu zo zdroja. Očko na tele skrutkovača pre prichytenie k balancéru. Telo prístroja je opatrené drážkami pre pevnejší a komfortnejší uchop. Momentový skrutkovač slúži na presné a vždy rovnaké dotiahnutie skrutiek,, otáčaním hlavy zvolíte silu krútiaceho momentu, ktorá zostane trvale nastavená podľa vašej potreby, je určený pre priemyselnú a pásovú výrobu alebo servisné strediská. Dobrá ergonómia, antivibračné prevedenie, silný elektrický motor a možnosť uchytenia skrutkovača na balancér, to všetko veľmi uľahčuje prácu obsluhe pri servise či pri výrobe elektronického alebo mechanického zariadenia od automotive priemyslu až po IT techniku. Presne nastaviteľný krútiaci moment zaistí rovnomerné utiahnutie všetkých skrutiek a balancér odľahčí záťaž rúk a chrbta obsluhy momentového uťahovača. Balenie obsahuje elektrický momentový skrutkovač, zdroj, magnetizéra / demagnetizér skrutiek a bitov, sadu krížových bitov 8ks, odkladací držiak pre skrutkovač s montážou na stenu.  
166,96€ / ks 139,13€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103186
vysokokvalitný elektrický momentový skrutkovač X6 s rozsahom krútiaceho momentu 0,3-2,5 Nm, rýchlosť otáčania až 900 otáčok za minútu, hlava skrutkovača je určená pre rýchloupínacie 6 mm okrúhle bity H6.sila krútiaceho momentu je nastaviteľná pomocou otočnej pružinovej spojky. Výrazné zvukové a citeľné preskočenie pri dosiahnutí nastaveného uťahovacieho momentu. spínač motora je integrovaný v rukoväti pre lepšiu ergonómiu pri práci. Kolískový spínač na tele prístroja umožňuje meniť smer otáčania. Skrutkovač je napájaný zo siete 230 V/50 Hz prostredníctvom prívodného kábla s dĺžkou 1,55 m. Očko na tele skrutkovača na upevnenie k vyvažovačke. Momentový skrutkovač sa používa na presné a stále rovnaké uťahovanie skrutiek, otáčaním hlavy si zvolíte silu momentu, ktorá zostáva trvalo nastavená podľa vašich potrieb , jeurčený pre priemyselnú a pásovú výrobu alebo servisné strediská. Dobrá ergonómia, antivibračná konštrukcia, výkonný elektromotor a možnosť montáže skrutkovača na vyvažovačku, to všetko veľmi uľahčuje prácu obsluhy pri servise alebo výrobe elektronických alebo mechanických zariadení od automobilového priemyslu až po IT technológie. Presne nastaviteľný krútiaci moment zabezpečuje rovnomerné dotiahnutie všetkých skrutiek a vyvažovač odľahčuje ruky a chrbát obsluhy momentového kľúča. Balenie obsahuje elektrický momentový skrutkovač, magnetizér/demagnetizér skrutiek a bitov, 2ks súpravy krížových bitov. Balancér nie je súčasťou balenia, môžete si ho zakúpiť TU.  
109,57€ / ks 91,30€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103187
vysokokvalitný elektrický momentový skrutkovač OS-600 s rozsahom krútiaceho momentu 0,3-2,5 Nm, otáčky do 900 ot/min, hlava skrutkovača je určená pre rýchloupínacie okrúhle bity HIOS. Sila krútiaceho momentu sa nastavuje pomocou otočnej pružinovej spojky. výrazne počuteľné a vnímateľné preskočenie pri dosiahnutí nastaveného uťahovacieho momentu. Spínač motora je integrovaný v rukoväti pre lepšiu ergonómiu pri práci. Kolískový spínač na tele prístroja umožňuje zmenu smeru otáčania. Skrutkovač je napájaný zo siete 230 V/50 Hz prostredníctvom 1,75 m dlhého prívodného kábla. Očko na tele skrutkovača na pripevnenie k vyvažovačke . Telo zariadenia je potiahnuté protišmykovou vrstvou pre väčší komfort pri práci. Momentový skrutkovač slúži na presné uťahovanie skrutiek, otáčaním hlavy si volíte silu krútiaceho momentu, ktorá zostáva trvalo nastavená podľa vašich potrieb , je určený pre priemyselnú a pásovú výrobu alebo servisné strediská. Dobrá ergonómia, antivibračná konštrukcia, výkonný elektromotor a možnosť montáže skrutkovača na vyvažovačku, to všetko veľmi uľahčuje prácu obsluhy pri servise alebo výrobe elektronických alebo mechanických zariadení od automobilového priemyslu až po IT technológie. Presne nastaviteľný krútiaci moment zabezpečuje rovnomerné dotiahnutie všetkých skrutiek a vyvažovač odľahčuje ruky a chrbát obsluhy momentového kľúča. Balenie obsahuje elektrický momentový skrutkovač. Vyvažovač nie je súčasťou balenia, môžete si ho zakúpiť TU.
88,70€ / ks 73,91€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103188
Súprava akumulátorových mikroskrutkovačov s bitmi na údržbu jemnej elektroniky. S2 je presný akumulátorový skrutkovač z kvalitného hliníka s magnetickou kovovou hlavou na uchytenie 4 mm bitov. Ovládanie sa realizuje pomocou kolískového tlačidla. Vo vnútri akumulátorového skrutkovača S2 sa nachádza lítiový článok, ktorý sa nabíja pomocou kábla micro USB, ktorý je súčasťou balenia.vďaka funkcii duálneho režimu môžete skrutkovač používať nielen ako akumulátorový, ale aj ako klasický ručný skrutkovač, v prípade, že nie je zapnutý motorový pohon, hlava skrutkovača sa automaticky zablokuje a vy môžete skrutkovačom otáčať ručne, čo sa môže hodiť v prípade, že je skrutka v servisovanom zariadení príliš utiahnutá alebo je skrutkovač vybitý.skrutkovač zvládne na jedno nabitie približne 6 hodín servisných prác. v balení nájdete aj sadu presných 4 mm bitov (20 ks ) na servis mobilných telefónov, tabletov, fotoaparátov, navigácií, kamier, hodiniek a inej drobnej elektroniky, nabíjací micro USB kábel a magnetizér / demagnetizér na skrutky. Zoznam bitov v súprave: PH000/ PH0/ PH2/ P2/ P5/ P6 Šesťhran: H1,5/ H2,0/ H2,5/ H3,0 Torx: T5/ T6/ T7/ T8 Hviezdica: P2/ P5/ P6 Trojuholník: 3.0 Y2.5,SQ0,U3.0  
88,70€ / ks 73,91€ bez DPH
skladom2-5 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103189
Veľká profesionálna sada akumulátorového mikro skrutkovača s bitmi a magnetickou podložkou nielen pre servis mobilných telefónov. Wowstick 1F + je precízny akumulátorový skrutkovač v modernom hliníkovom prevedení, je určený do profesionálneho prostredia, kde je kladený dôraz na rýchlosť a veľký objem práce. Kvalitná magnetická kovová hlava sa stará o pevné uchytenie 4mm bitov, hlava má integrované prisvietenie, ktoré sa skladá z troch vysoko svietivých LED pre pohodlnú prácu aj za zhoršených svetelných podmienok. Ovládanie je realizované kolískovým tlačidlom, ktoré slúži na zmenu smeru otáčania hlavy a zároveň spína LED prisvietenie.. Vďaka funkcii dual mode môžete skrutkovač využívať nielen ako akumulátorový ale aj ako klasický ručný, v prípade, že nie je zopnutý pohon motora, dôjde automaticky k uzamknutiu hlavy skrutkovača a vy tak môžete skrutkovačom otáčať ručne, čo sa môže hodiť v prípade, keď je skrutka v servisovanom príliš silno alebo je skrutkovač vybitý. Vnútri skrutkovača Wowstick 1F + sa nachádza kvalitný lítiový článok, ktorý je nabíjaný pomocou mikro USB kábla priloženého v balení. Skrutkovač zvládne na jedno nabitie cca. 8 hodín práce. V balení okrem skrutkovača nájdete sadu precíznych 4mm bitov (56ks) pre servis mobilných telefónov, tabletov, fotoaparátov, navigácií, kamier, hodiniek a inej jemnej elektroniky, magnetizér / demagnetizér na skrutky, stojan pre mikro skrutkovač, nabíjací mikro USB kábel, trsátko, pohárik na skrutky, puzdro na skrutkovač s magnetickým uzatváraním a magnetickú podložku. Magnetická podložka s rastrom určená pre odkladanie skrutiek pri rozoberaní a opravách elektroniky. Podložka sa skladá z dvoch vrstiev - z magnetickej a pohľadovej vrstvy. Pohľadová vrstva je šedej farby s vyznačeným rastrom 8 x 7mm. Vďaka magnetickej vrstve už sa vám zo stola neskotúľa žiadna malá skrutka, vďaka čomu odpadá zdĺhavé hľadanie stratených skrutiek po zemi. Jednotlivé sektory možno využiť pre odkladanie rôznych typov skrutiek pre jednoduchšie zapamätanie ich umiestnenie na rozoberanie zariadení. Zoznam bitov v sade: H0.7 / H0.9 / H1.3 / H1.5 / H2.0 / H2.5 / H3.0 / H4.0 SL1.0 / SL1.5 / SL2.0 / SL2.5 / SL3.0 / SL3.5 / SL4.0 T2 / T3 / T4 / T5 / T6 / T7 / T8 / T9 / T10 / T15 / T20 P2 / P5 / P6 Y0.6 / Y1.0 / Y2.0 / Y2.5 / Y3.0 / W1.5 SQ0 / SQ1.0 / SQ2.0 U2.0 / U2.6 / U3.0 Trojuholník: 2.0 / 2.3 / 2.5 / 3.0 Ihla: 0.8 (pre vysúvanie zásuvky SIM) PH0 / PH2 / SL2.0 / H2.0
93,91€ / ks 78,26€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103190
vysokokvalitný elektrický momentový skrutkovač KOPO - 622 s rozsahom krútiaceho momentu 0,2-2,5 Nm, otáčky do 900 ot/min, upínacia hlava skrutkovača je určená pre šesťhranné bity 6,35 HEX. Sila krútiaceho momentu je nastaviteľná pomocou otočnej pružinovej spojky. Výrazne počuteľné a citeľné preskočenie pri dosiahnutí nastaveného uťahovacieho momentu.spínač motora je integrovaný v rukoväti pre lepšiu ergonómiu pri práci. Kolískový spínač na tele prístroja umožňuje zmenu smeru otáčania. skrutkovač je napájaný zo siete 230 V/50 Hz prostredníctvom napájacieho kábla s dĺžkou 1,75 m. Očko na tele skrutkovača na upevnenie k vyvažovačke. Telo prístroja je potiahnuté protišmykovou vrstvou pre väčší komfort pri práci. Momentový skrutkovač slúži na presné a stále rovnaké uťahovanie skrutiek, otáčaním hlavy si zvolíte silu krútiaceho momentu, ktorá zostáva trvalo nastavená podľa vašich potrieb, je určený pre priemyselnú a pásovú výrobu alebo servisné strediská. Dobrá ergonómia, antivibračná konštrukcia, výkonný elektromotor a možnosť montáže skrutkovača na vyvažovačku, to všetko veľmi uľahčuje prácu obsluhy pri servise alebo výrobe elektronických alebo mechanických zariadení od automobilového priemyslu až po IT technológie. Presne nastaviteľný krútiaci moment zabezpečuje rovnomerné dotiahnutie všetkých skrutiek a vyvažovač odľahčuje ruky a chrbát obsluhy momentového kľúča. Balenie obsahuje elektrický momentový skrutkovač a obojstranný krížový bit. Vyvažovač nie je súčasťou balenia, môžete si ho zakúpiť TU.
120,00€ / ks 100,00€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103191
Digitálny račňový merač krútiaceho momentu TQA2-135 s rozsahom 6,8-135 Nm na rýchle meranie a kontrolu sily uťahovania skrutiek. Merač sa montuje priamo na račňu (medzi račňu a maticu) Je určený pre račne s veľkosťou hlavy 3/8". Displej meradla zobrazuje aktuálnu alebo maximálnu hodnotu krútiaceho momentu s presnosťou ±2 %. Okrem displeja je k dispozícii aj zvuková signalizácia, ktorá sa ozve pri dosiahnutí nastavenej hodnoty krútiaceho momentu, tá sa jednoducho nastavuje pomocou tlačidiel na meradle v rozsahu 6,8-135 Nm s rozlíšením na desatinné miesta. K dispozícii je aj prepínanie jednotiek: Nm / Kgf.m / Kgf.cm / Ft.LB / IN.LB, funkcia automatického vypnutia po 80 sekundách a obojstranná prevádzka, takže môžete merať krútiaci moment pre skrutky s ľavým aj pravým závitom. Napájanie prístroja zabezpečujú dve batérie AAA. Prístroj je veľmi kompaktný a dodáva sa v praktickom pevnom puzdre, ktoré zabraňuje poškodeniu testera pri prenášaní v taške na náradie. Momentové uťahováky sa bežne používajú všade tam, kde je z bezpečnostných dôvodov potrebné zachovať správnu "silu" krútiaceho momentu na utiahnutie skrutiek, aby sa zabránilo ich uvoľneniu v dôsledku trenia, najmä v automobiloch a iných vozidlách, rotujúcich strojoch, bicykloch, kosačkách, v priemysle alebo pri stavbe nosných konštrukcií a všade tam, kde je potrebné správne utiahnuť skrutku, aby sa zabránilo uvoľneniu alebo nadmernému utiahnutiu (skrúteniu) závitu skrutky. Obsah balenia
140,87€ / ks 117,39€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103679
Malý digitálny merač krútiaceho momentu WRG4-200 s rozsahom 10-200 Nm na rýchle meranie a kontrolu sily uťahovania skrutiek. Merač sa montuje priamo na račňu (medzi račňu a maticu) Je určený pre račne s veľkosťou hlavy 1/2". Displej meradla zobrazuje aktuálne alebo maximálne namerané hodnoty krútiaceho momentu s presnosťou ±2 %. Okrem displeja je k dispozícii aj zvuková signalizácia, ktorá sa ozve pri dosiahnutí nastavenej hodnoty krútiaceho momentu, ktorá sa jednoducho nastavuje pomocou tlačidiel na meradle v rozsahu 10 - 200 Nm s rozlíšením na jednu desatinnú čiarku. K dispozícii je aj prepínanie jednotiek: Nm / Kgf.m / Kgf.cm / Ft.LB / IN.LB, funkcia automatického vypnutia po 80 sekundách a obojstranná prevádzka, takže krútiaci moment možno merať pre skrutky s ľavým aj pravým závitom. Napájanie prístroja zabezpečujú dve batérie AAA. Prístroj je veľmi kompaktný a dodáva sa v praktickom pevnom puzdre, ktoré zabraňuje poškodeniu testera pri prenášaní v taške na náradie. Momentové uťahováky sa bežne používajú všade tam, kde je z bezpečnostných dôvodov potrebné zachovať správnu "silu" krútiaceho momentu na utiahnutie skrutiek, aby sa zabránilo ich uvoľneniu v dôsledku trenia, najmä v automobiloch a iných vozidlách, rotujúcich strojoch, v priemysle alebo pri stavbe nosných konštrukcií a všade tam, kde je potrebné správne utiahnuť skrutku, aby sa zabránilo uvoľneniu alebo nadmernému utiahnutiu (skrúteniu) závitu skrutky. Obsah balenia
166,96€ / ks 139,13€ bez DPH
Tovar je na ceste 30.06.2024
Kód:
103641
Momentomer WRG8-1000 s rozsahom 100 - 1000 Nm na rýchle a presné meranie a kontrolu uťahovacej sily skrutiek. Merač sa montuje priamo na račňu (medzi račňu a maticu) Je určený pre veľké račne s veľkosťou hlavy 3/4" Na displeji merača sa zobrazuje aktuálna alebo maximálna nameraná hodnota krútiaceho momentu s presnosťou ± 2 %. Okrem displeja je k dispozícii aj zvuková signalizácia, ktorá sa ozve po dosiahnutí nastavenej hodnoty krútiaceho momentu, ktorú možno jednoducho nastaviť pomocou tlačidiel na meradle v rozsahu 100 - 1000 Nm s rozlíšením jednej desatinnej čiarky. K dispozícii je aj prepínanie jednotiek: Nm / Kgf.m / Kgf.cm / Ft.LB / IN.LB, funkcia automatického vypnutia po 80 sekundách a obojstranná prevádzka, takže krútiaci moment možno merať pre skrutky s ľavým aj pravým závitom. Napájanie prístroja zabezpečujú dve batérie AA. Prístroj je veľmi kompaktný a dodáva sa v praktickom pevnom puzdre, ktoré zabraňuje poškodeniu testera pri prenášaní v taške na náradie. Momentové uťahováky sa bežne používajú všade tam, kde je z bezpečnostných dôvodov potrebné zachovať správnu "silu" krútiaceho momentu na utiahnutie skrutiek, aby sa zabránilo ich uvoľneniu v dôsledku trenia, najmä v automobiloch a iných vozidlách, rotujúcich strojoch, v priemysle alebo pri stavbe nosných konštrukcií a všade tam, kde je potrebné správne utiahnuť skrutku, aby sa zabránilo uvoľneniu alebo nadmernému utiahnutiu (skrúteniu) závitu skrutky. Obsah balenia: momentomer WRG8-1000, plastový kufrík.
276,52€ / ks 230,43€ bez DPH
skladom2-5 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103680
Digitálny merač krútiaceho momentu HP-10 pre menšie a presné elektrické skrutkovače a uťahováky. Prístroj sa používa na rýchlu kontrolu a kalibráciu náradia s nastaviteľným uťahovacím momentom. Menší a presnejší merací rozsah HP-10 je vhodný pre jemné skrutkovače s krútiacim momentom používané pri výrobe a servise hodiniek, mobilných telefónov a inej jemnej elektroniky. So správne nastaveným a kalibrovaným momentovým náradím nedochádza k nadmernému uťahovaniu skrutiek ani k strhávaniu závitu spôsobenému nesprávnym nastavením uťahovacej sily. Merací systém HP-10 so zabudovanou batériou a výdržou až 12 hodín na jedno nabitie je vhodný na montáž na stôl aj na stenu alebo priamo na výrobnú linku. Jasný LCD displej s modrým podsvietením zabezpečuje zobrazenie všetkých meraní a displej je vysoko kontrastný a ľahko čitateľný aj pri slabom osvetlení. Membránová klávesnica prístroja je utesnená a chránená proti prachu/špine a vlhkosti. Meracia hlava prístroja môže byť vybavená račňami veľkosti 3/8 alebo pomocou redukcií, skrutkovačov a uťahovákov pre šesťhranné bity HEX 6,35 mm alebo skrutkovačov s hlavou HIOS H5 a H4. Meranie krútiaceho momentu možno vykonávať v oboch smeroch s presnosťou +/-3 %. Prístroj ponúka 3 režimy merania: PEAK: zobrazuje maximálnu nameranú hodnotu, TRACK: zobrazuje aktuálnu (priebežnú) hodnotu. Posledným režimom je režim kalibrácie, umožňuje kontrolu nástroja v troch bodoch MIN/AVG/MAX, hodnoty meracích bodov sa nastavujú manuálne a do prístroja možno uložiť až 60 kalibračných meraní s rôznymi nastaveniami. Merania sú sprevádzané zvukovým signálom, keď sa dosiahnu nastavené kalibračné hodnoty. Samozrejmosťou je možnosť prepínania jednotiek N.m, Lbf.in a Kgf.cm, automatické vypnutie pri nečinnosti a k dispozícii je aj zbernica RS232 na tlač výsledkov merania. MeterHP-10, redukcia pre skrutkovače HEX, HIOS H5 a HIOS H4, nabíjací adaptér, kovový kufrík. Kalibračný protokol sa s týmto výrobkom nedodáva.  
532,17€ / ks 443,48€ bez DPH
skladom2-5 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103639
Digitálny merač krútiaceho momentu HP-50 pre elektrické a pneumatické skrutkovače a uťahováky. Prístroj slúži na rýchlu kontrolu a kalibráciu náradia s nastaviteľným krútiacim momentom. Je určený pre stredné a väčšie výrobné linky, závody a servisné strediská v automobilovom, leteckom a spracovateľskom priemysle. Pri správne nastavenom a kalibrovanom momentovom náradí nedochádza k nadmernému uťahovaniu skrutiek ani k strhávaniu závitov spôsobenému nesprávnym nastavením uťahovacej sily. Merací systém HP-50 so zabudovanou batériou a výdržou až 12 hodín na jedno nabitie je vhodný na montáž na stôl aj na stenu alebo priamo na výrobnú linku. Jasný LCD displej s modrým podsvietením zabezpečuje zobrazenie všetkých meraní a displej je vysoko kontrastný a ľahko čitateľný aj pri slabom osvetlení. Membránová klávesnica prístroja je utesnená a chránená proti prachu/špine a vlhkosti. Meracia hlava prístroja môže byť vybavená račňami veľkosti 3/8 alebo pomocou redukcií, skrutkovačov a uťahovákov pre šesťhranné bity HEX 6,35 mm alebo skrutkovačov s hlavou HIOS H5 a H4. Meranie krútiaceho momentu možno vykonávať v oboch smeroch s presnosťou +/-3 %. Prístroj ponúka 3 režimy merania: PEAK: zobrazuje maximálnu nameranú hodnotu, TRACK: zobrazuje aktuálnu (priebežnú) hodnotu. Posledným režimom je režim kalibrácie, umožňuje kontrolu nástroja v troch bodoch MIN/AVG/MAX, hodnoty meracích bodov sa nastavujú manuálne a do prístroja možno uložiť až 60 kalibračných meraní s rôznymi nastaveniami. Merania sú sprevádzané zvukovým signálom, keď sa dosiahnu nastavené kalibračné hodnoty. Samozrejmosťou je možnosť prepínania jednotiek N.m, Lbf.in a Kgf.cm, automatické vypnutie pri nečinnosti a k dispozícii je aj zbernica RS232 na tlač výsledkov merania. MeterHP-50, redukcia pre skrutkovače HEX, HIOS H5 a HIOS H4, nabíjací adaptér, kovový kufrík. Kalibračný protokol sa s týmto výrobkom nedodáva.  
589,57€ / ks 491,30€ bez DPH
skladom2-5 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103640
Digitálny momentomer HP-100 s meracím rozsahom 0,15 - 10 N.m pre ručné, elektrické a pneumatické momentové skrutkovače, uťahováky a račne. Prístroj sa používa na rýchlu kontrolu a kalibráciu náradia s nastaviteľným krútiacim momentom. Je určené pre stredné a väčšie výrobné linky, závody a servisné strediská v automobilovom, leteckom a spracovateľskom priemysle. Pri správne nastavenom a kalibrovanom náradí s krútiacim momentom nedochádza k nadmernému uťahovaniu skrutiek ani k strhávaniu závitov spôsobenému nesprávnym nastavením uťahovacej sily. Merací systém HP-100 so zabudovanou batériou a výdržou až 12 hodín na jedno nabitie je vhodný na montáž na stôl aj na stenu alebo priamo na výrobnú linku. Jasný LCD displej s modrým podsvietením zabezpečuje zobrazenie všetkých meraní a displej je vysoko kontrastný a ľahko čitateľný aj pri slabom osvetlení. Membránová klávesnica prístroja je utesnená a chránená proti prachu/špine a vlhkosti. Meracia hlava prístroja môže byť vybavená račňami veľkosti 3/8 alebo pomocou redukcií, skrutkovačov a uťahovákov pre šesťhranné bity HEX 6,35 mm alebo skrutkovačov s hlavou HIOS H5 a H4. Meranie krútiaceho momentu možno vykonávať v oboch smeroch s presnosťou +/-0,5 %. PEAK: zobrazuje maximálnu nameranú hodnotu, TRACK: zobrazuje aktuálnu (priebežnú) hodnotu. Posledným režimom je režim kalibrácie, umožňuje kontrolu nástroja v troch bodoch MIN/AVG/MAX, hodnoty meracích bodov sa nastavujú manuálne a do prístroja možno uložiť až 60 kalibračných meraní s rôznymi nastaveniami. Merania sú sprevádzané zvukovým signálom, keď sa dosiahnu nastavené kalibračné hodnoty. Samozrejmosťou je možnosť prepínania jednotiek N.m, Lbf.in a Kgf.cm, automatické vypnutie pri nečinnosti a k dispozícii je aj zbernica RS232 na tlač výsledkov merania. MeterHP-100, redukcia pre skrutkovače HEX, HIOS H5 a HIOS H4, nabíjací adaptér, kovový kufrík. Kalibračný protokol sa s týmto výrobkom nedodáva.  
657,39€ / ks 547,83€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103710
Digitálny momentomer HP-250 s meracím rozsahom 0,5-25,00 N.m pre ručné, elektrické a pneumatické momentové skrutkovače, uťahováky a račne. Prístroj sa používa na rýchlu kontrolu a kalibráciu náradia s nastaviteľným uťahovacím momentom. Je určený pre stredné a väčšie výrobné linky, závody a servisné strediská v automobilovom, leteckom a spracovateľskom priemysle. Pri správne nastavenom a kalibrovanom náradí s uťahovacím momentom nedochádza k preťahovaniu skrutiek ani k strhávaniu závitov spôsobenému nesprávnym nastavením uťahovacej sily. Merací systém HP-250 so zabudovanou batériou a výdržou až 12 hodín na jedno nabitie je vhodný na montáž na stôl aj na stenu alebo priamo na výrobnú linku. Jasný LCD displej s modrým podsvietením zabezpečuje zobrazenie všetkých meraní, displej je vysoko kontrastný a ľahko čitateľný aj pri slabom osvetlení. Membránová klávesnica prístroja je utesnená a chránená proti prachu/špine a vlhkosti. Meracia hlava prístroja môže byť vybavená račňami veľkosti 3/8 alebo pomocou redukcií, skrutkovačov a uťahovákov pre šesťhranné bity HEX 6,35 mm alebo skrutkovačov HIOS H5 a H4. Meranie krútiaceho momentu možno vykonávať v oboch smeroch s presnosťou +/-3 %. Prístroj ponúka 3 režimy merania: PEAK: zobrazuje maximálnu nameranú hodnotu, TRACK: zobrazuje aktuálnu (priebežnú) hodnotu. Posledným režimom je režim kalibrácie, umožňuje kontrolu nástroja v troch bodoch MIN/AVG/MAX, hodnoty meracích bodov sa nastavujú manuálne a do prístroja možno uložiť až 60 kalibračných meraní s rôznymi nastaveniami. Merania sú sprevádzané zvukovým signálom, keď sa dosiahnu nastavené kalibračné hodnoty. Samozrejmosťou je možnosť prepínania jednotiek N.m, Lbf.in a Kgf.cm, automatické vypnutie pri nečinnosti a k dispozícii je aj zbernica RS232 na tlač výsledkov merania. MeterHP-250, redukcia pre skrutkovače HEX, HIOS H5 a HIOS H4, nabíjací adaptér, kovový kufrík. Kalibračný protokol sa s týmto výrobkom nedodáva.  
824,35€ / ks 686,96€ bez DPH
skladom1 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103742
Celkový počet výrobkov: 14
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!