Fulltextové vyhľadávanie:

BONUS akcia !
Výdajné miesto
Michálkovická 2098/86B,
710 00 Slezská Ostrava  
Zobrazit na mapě
Len pre objednávky cez eshop

Otváracia doba: 
Po - Pia:   08:00 - 18:00

Obchodné oddelenie:
Telefón: +420 603 357 606
(volajte Po – Pia: 8:00 – 18:00)
ICQ: 112873076
E-mail: info@hotair.sk

Fakturácia, expedícia:
Telefón: +420 605 259 759
(volajte Po – Pia: 7:30 – 15:00)
E-mail: info@hotair.sk

Technické oddelenie (Help-desk):
Telefón: +420 603 355 085 
(volajte Po – Pia: 9:00 – 17:00)
E-mail: servis@hotair.sk


 

Zváranie plastov

 

Celkový počet výrobkov: 5

Zvolená kategória neobsahuje žiadného výrobcu.

Filter podľa ceny:

9,27 €

3 390,93 €

 

Celkový počet výrobkov: 5

Tavná rezačka na polystyrén, penové fólie a molitan

Tavná rezačka na polystyrén, penové fólie a molitan

Tavná rezačka na polystyrén, penové fólie a molitan s možnosťou uhlového rezania 360 °. Vďaka tejto rezačke môžete rezať polystyrén či penové fólie s maximálnou jednoduchosťou. Nahriatie tavného drôtu trvá len jednotky sekúnd a samotné rezanie je veľmi rýchle. Tavný drôt reže polystyrén, penové fólie a molitan s minimálnou námahou a zanecháva za sebou iba profesionálne rezy. K dispozícii je tiež tepelná regulácia. Rezačka sa skladá zo silnej preglejkové dosky, na ktorej je umiestnené rameno, na ktorom je pripevnená cievka so zváracím drôtom, ktorý je vedený cez očko až do základne rezačky. Očkom možno ľubovoľne po ramene manipulovať, čím dôjde k vychýleniu štandardného pravouhlého nastavenia rezu rezačky do ľubovoľného vertikálneho uhla. Samotné rameno potom možno tiež ľubovoľne vychýliť v ľubovoľnom horizontálnom uhle (do 180 °) a docieliť tak naozaj neštandartných rezov. Pracovná doska je lakovaná čiernou farbou a má bielo ciachované merítka. Okolo vstupu zváracieho drôtu je vyznačený uhlomer, vďaka ktorému môžete ľahko nastaviť požadovaný uhol (sklopením ramena a nastavením posuvného očká na ramene do požadovaného uhla).Doska má po stranách vyfrézované dve drážky, v ktorých sú umiestnené aretačné skrutky posuvného hliníkového dištančného pravítka. Vďaka tomu je možné formátovať napr. Polystyrénové dosky a vytvárať rovné rezy. K pravítku možno pripevniť 360 ° nástavec, ktorý má bodec, vďaka ktorému je možné vytvárať 360 ° 3D rezy. Možno tak vytvoriť ľubovoľné kužele, popr. zrezaný kužeľ, alebo tiež len zaoblené rohy. Tento nadstavec je obzvlášť vhodný napr. pre leteckých a železničných modelárov, ktorí modelujú z polystyrénu. Odporová rezačka je vhodná predovšetkým pre hobby modelárov, aranžérov, pre formátovanie polystyrénových, penových a molitanových dosiek, výrobu dekorácií a ozdôb v polystyrénu a ďalšie účely. Rezačku možno využiť aj na rezanie tenších plastov (malá rýchlosť, väčšie opotrebenie drôtu). Oproti ručným polystyrénovým a penovým rezačkám ponúka táto stolová oveľa presnejšie rezy bez rozstrapkania. Príkon: 35W Efektívny rez: 200mm Rozmery pracovnej dosky: 380x580mm Plynulá regulácia teploty K rezačke odporúčame tiež nákup náhradného odporového drôtu - 10m cievka.

Cena s DPH: 181,45€ / ks

Cena bez DPH: 151,21€ / ks

Kód: 102604

skladom
6-25 ks

 

Zvárací drôt ABS čierny okrúhlý na zváranie ABS plastov 250g

Zvárací drôt ABS čierny okrúhlý na zváranie ABS plastov 250g

Plastový zvárací drôt z ABS- polyetylén okruhlý 2,8mm na zváranie ABS plastov pomocou horúceho vzduchu a špeciálneho nástavca pre horúco vzdušné pištole, ktorý taví zvárací drôt vrátane spojeného materiálu a pomalým ťahom po spojovanom plaste tmelí špáru, ktorá je po vytvrdnutí zlepená. Výsledný spoj je silnejší ako takmer akékoľvek spojenie s klasickým plastovým lepidlom, ktoré plast naleptáva ale nezataví. Nadbytočný materiál z tavného drôtu (húsenica) je možné spracovať, aby sa dosiahol plný efekt. Následne je možné lakovať. Pri lepení plastov je vždy potrebné zvoliť správny materiál spojovacieho materiálu - musí byť zhodný s lepeným plastom, inak nedôjde k správnemu zlepeniu. Na väčšine plastov je tento materiál napísaný na vnútornej strane s potlačou - trojuholník pozostávajúci z troch šípov, pod ktorými je uvedená skratka plastov. Vhodné pre opravy plastových dielov karosérie áut - nárazníky, podbehy, spojlery a pod, pre modelárov, opravy šasi rôznych prístrojov, pre opravy záhradného nábytku, opravy bazénov a futbalových či hokejových mantinelov a všetkých ďalších PE plastov.   Materiál: ABS Tvar: zaoblený okruhlý 2,8mm Farba: čierna Dĺžka: cca 40 cm. Balenie: 250g (cca 92ks)  

Cena s DPH: 9,19€ / bal

Cena bez DPH: 7,66€ / bal

Kód: 102722

skladom
viac ako 25 bal

 

Zvárací drôt PP čierny okrúhlý na zváranie PP plastov 250g

Zvárací drôt PP čierny okrúhlý na zváranie PP plastov 250g

Plastový zvárací drôt z PP - polyetylén okrúhlý 3,15mm na zváranie PP plastov pomocou horúceho vzduchu a špeciálneho nástavca pre horúco vzdušné pištole, ktorý taví zvárací drôt vrátane spojeného materiálu a pomalým ťahom po spojovanom plaste tmelí špáru, ktorá je po vytvrdnutí zlepená. Výsledný spoj je silnejší ako takmer akékoľvek spojenie s klasickým plastovým lepidlom, ktoré plast naleptáva ale nezataví. Nadbytočný materiál z tavného drôtu (húsenica) je možné spracovať, aby sa dosiahol plný efekt. Následne je možné lakovať. Pri lepení plastov je vždy potrebné zvoliť správny materiál spojovacieho materiálu - musí byť zhodný s lepeným plastom, inak nedôjde k správnemu zlepeniu. Na väčšine plastov je tento materiál napísaný na vnútornej strane s potlačou - trojuholník pozostávajúci z troch šípov, pod ktorými je uvedená skratka plastov.   Vhodné pre opravy plastových dielov karosérie áut - nárazníky, podbehy, spojlery a pod, pre modelárov, opravy šasi rôznych prístrojov, pre opravy záhradného nábytku, opravy bazénov a futbalových či hokejových mantinelov a všetkých ďalších PE plastov.   Materiál: PP Tvar: okrůhlý 3,15mm Farba: čierna Dĺžka: cca 50 cm. Balenie: 250g (cca 100ks)  

Cena s DPH: 10,89€ / bal

Cena bez DPH: 9,07€ / bal

Kód: 102723

skladom
viac ako 25 bal

 

Zváracie drôty PE čierne okrúhle na zváranie PE plast 250g

Zváracie drôty PE čierne okrúhle na zváranie PE plast 250g

Plastový zvárací drôt z PE - polyetylén okrúhlý 2,65mm na zváranie PE plastu pomocou horúceho vzduchu a špeciálneho nástavca pre horúco vzdušné pištole, ktorý taví zvárací drôt vrátane spojeného materiálu a pomalým ťahom po spojovanom plaste tmelí špáru, ktorá je po vytvrdnutí zlepená. Výsledný spoj je silnejší ako takmer akékoľvek spojenie s klasickým plastovým lepidlom, ktoré plast naleptáva ale nezataví. Nadbytočný materiál z tavného drôtu (húsenica) je možné spracovať, aby sa dosiahol plný efekt. Následne je možné lakovať. Pri lepení plastov je vždy potrebné zvoliť správny materiál spojovacieho materiálu - musí byť zhodný s lepeným plastom, inak nedôjde k správnemu zlepeniu. Na väčšine plastov je tento materiál napísaný na vnútornej strane s potlačou - trojuholník pozostávajúci z troch šípov, pod ktorými je uvedená skratka plastov.   Vhodné pre opravy plastových dielov karosérie áut - nárazníky, podbehy, spojlery a pod, pre modelárov, opravy šasi rôznych prístrojov, pre opravy záhradného nábytku, opravy bazénov a futbalových či hokejových mantinelov a všetkých ďalších PE plastov. Materiál: PE Tvar: okrúhlý 2,65mm Farba: čierna Dĺžka: cca 40 cm. Balenie: 250g (cca 96ks)

Cena s DPH: 9,19€ / bal

Cena bez DPH: 7,66€ / bal

Kód: 102724

skladom
viac ako 25 bal

 

Ručné slimákový extrudér JIT-613

Ručné slimákový extrudér JIT-613

Ručný slimákový extrudér JIT-613 pre zváranie PE, PP, HDPE, PVDF materiálov. Podstatou ručného zvárania pomocou extrudéra je ohrev základného materiálu horúcim vzduchom a vytláčanie horúceho materiálu do zváracieho bodu. Zvára sa pomocou typovo zhodného prídavného materiálu. Materiál vo forme struny je vťahovaný do extrudéra (lanko možno do extrudéra vkladať z oboch strán), kde je ohrievaný na teplotu tavenia, horúci plast pokračuje závitovkovou špirálou von, kde je umiestnená prítlačná topánočka, ktorá určuje smer vytekaniu horúceho plastu do bodu zvárania. Táto metóda zvárania zaručuje veľmi pevný a dokonale homogénny zvar. Extrudérom možno zvárať malé i veľké plastové časti, napríklad zváranie bazénov, nádrží, opravy potrubí či opravy plastových dielov u motoriek a áut atď. Extrudér je veľmi spoľahlivý s vysokým vtlačovacím výkonom (až 3,5kg / h) vyrobený z kvalitných materiálov. Extrudér JIT-613 sa skladá z troch častí: 1) Pohon závitovkového extrudéra 1100W - nastavenie rýchlosti pohybu slimáka (rýchlosť vytlačovania materiálu) 2) Ohrev závitovkového extrudéra 800W - nastavenie teploty bodu tavenia pre zváraciu strunu. 3) Teplovzdušná pištoľ 3400W - nastavenie teploty pre predohrev materiálu, ktorý chceme zvárať či opravovať. Obsah balenia: extrudér, stojan, 2x zváracie topánočka, náhradný nástavec pre horúci vzduch, náradie pre servis. Extrudér JIT-613 je dodávaný v pevnom kovovom kufri s výplňou pre pohodlné a bezpečné prenášanie.   Parametry: JIT-613 Příkon 4500W, (je zapotřebí 20A jistič)  LCD displej pro nastavení teploty ohřevu struny extrudéru.    Napětí 230V/50Hz Teplota svařování max. 420°C  Teplota horkého vzduchu max. 620°C  Váha extrudéru 7kg, váha celého kufru 14kg Výtlak až 3,5kg/h Svařovací struna 3-4mm (PE, PP, HDPE, PVDF)   Přívodní šňůra 3m s volným koncem.

Cena s DPH: 3 362,90€ / ks

Cena bez DPH: 2 802,42€ / ks

Kód: 103140

skladom
1 ks

Novinka