Akčné výrobky

Filtrovanie
9,47 €
11 484,48 €
Štvorrámikový nevratný medomet na vytáčanie medu z rámikov s elektrickým pohonom.  Medomety sa používajú na vytáčanie alebo získavanie medu z plástov upevnených v rámikoch pomocou odstredivej sily. Z rámikov vložených do medometu sa otáčaním odstreďuje med, ktorý vyteká z odvíčkovaných plástov a zostáva v nerezovej nádobe medometu, z ktorej sa potom cez uzatvárateľný vývod vyťahuje do pripravených nádob. Vyvíjač medu je šetrný k plástom a po vytočení medu sa plásty môžu znovu použiť.    Medomet s priemerom 470 mm je vyrobený z kvalitnej potravinárskej nehrdzavejúcej ocele s hrúbkou 0,8 mm, zariadenie je robustné a stabilné počas prevádzky. Na odstreďovanie medu tento model využíva elektromotor s plynulou reguláciou otáčok v rozmedzí 30-300 ot/min. Vnútorný kôš z nehrdzavejúcej ocele umožňuje vložiť 4 kusy záchytných rámov, ako sú Langstroth, Zander, Hoffman a ďalšie typy do veľkosti 250x440x45 mm. V spodnej časti nádoby z nehrdzavejúcej ocele je uzatvárateľný vývod s priemerom 40 mm, ktorým sa med vháňa do pripravených nádob. Výpust je umiestnený 20 mm od dna nádoby na med a je odnímateľný pre ľahšie čistenie alebo prípadnú výmenu. Medomet sa dodáva s dvoma priehľadnými odnímateľnými plexisklovými krytmi, ktoré umožňujú nahliadnuť do vnútra medometu a skontrolovať stav odstreďovania a slúžia aj ako bezpečnostný prvok. Medomet stojí na troch oceľových nohách s otvormi na priskrutkovanie k podlahe, doske alebo pracovnej ploche. Motor s príkonom až 140 W je napájaný 230 V/50 Hz prostredníctvom štandardného 150 cm napájacieho kábla so zásuvkou. Zariadenie je veľmi jednoduché a ľahko ovládateľné, rámiky s medom sa vložia do koša medometu a zhora sa zakryjú priehľadným vekom, potom stačí zapnúť motor hlavným vypínačom a nastaviť otáčky motora podľa potreby, odstredený med vyteká otvorom v spodnej časti medometu.  Všetky kovové časti medometu, ktoré prichádzajú do styku s medom počas prevádzky, sú vyrobené z nehrdzavejúcej potravinárskej ocele: nehrdzavejúca oceľ 1.4301, ČSN 17 240, AISI 304. Jeho chemické zloženie je v súlade s normou pre používanie potravinárskych výrobkov.  
860,87€ 731,74€ / ks 609,78€ bez DPH
skladom
Kód:
104429
Tovar v akcii
Automatická celonerezová plnička / narážačka tuhých zmesí a látok na plnenie a výrobu predovšetkým potravinárskych produktov (klobásy, párky, jaternice, paštéty, masla, syrov, džemov, nátierky a iných podobných produktov vo forme pasty. Vďaka elektrickému pohonu odpadá všetka fyzická záťaž pri vytlačovaní hmoty a plničku môže obsluhovať takmer každý. Stojanová plnička vhodná pre montáž či postavenie na pracovný stôl je vybavená el. motorom, ktorý sa stará o stlačenie piestu v zásobníku. Piest vytláča hmotu zo zásobníka plničky smerom von do nástavca. Rýchlosť motora je možné regulovať otočným voličom na ovládacom paneli. Pri maximálnej rýchlosti dôjde k vytlačeniu celého objemu zásobníka za cca. 90sekund. Motor je ovládaný pedálom: po dobu, kedy je pedál zošliapnutý dochádza k vytláčaniu materiálu zo zásobníka von do vopred pripraveného črievka či nádoby. Plnička nemá reguláciu vytlačeného objemu či hmotnosti na jednu dávku. Veľkosť dávky je závislá na čase zošliapnutia pedálu a nastavenej rýchlosti motora. Zásobník na materiál z nerezovej ocele s objemom 15L je uchytený v stojane plničky pomocou skrutiek, ktoré aretujú zásobník a zamedzujú jeho pohybu pri vytláčaní materiálu. Spoločne s plničkou je v balení dodávané 5 rôznych plniacich nástavcov. Nerezová oceľ vhodná pre potravinársky priemysel. Možnosť priskrutkovania na pracovnú plochu pomocou dvoch otvorov pre skrutky v podstave plničky. Päť vymeniteľných plniacich nadstavcov v balení 38,32,25,22,16mm s dĺžkou 180mm. Narážačku je možné využiť aj napríklad na dávkovanie a plnenie mazív, tmelov a iných tuhých zmesí.   Všetky časti stroja, ktoré prichádzajú pri činnosti do styku s dávkovanými potravinami sú vyrobené z "potravinárskej" nereze: NEREZOVÁ OCEĽ 1.4301, ČSN 17 240, AISI 304. Ktorej chemické zloženie vyhovuje norme na použitie výrobkov pre potraviny.   Obsah balenia: plnička, pedál, 5 ks nástavcov, 2 ks náhradného tesnenia piestu.  
1 200,00€ 1 080,00€ / ks 900,00€ bez DPH
skladom
Kód:
104220
Tovar v akcii
Zelený tekutý vosk na báze nitro riedidla je rýchlo zasychajúci a tvrdnúci značkovač používaný na plombovanie šróbov a skrutiek. Vosk je používaný k niekoľkým účelom; ako pečatidlo, odhaľujúce neautorizované povolenie skrutky. Ďalej ako aretačný prípravok zabraňujúci samovoľnému povoleniu skrutiek pre stolové mechanické a elektronické zariadenia. Na viac je možné ho použiť ako značkovač skrutiek, ktoré sú dôležité pre obsluhu a údržbu prístroja. Môže sa jednať napr. o aretačné skrutky určené pre bezpečnú prepravu prístroja, ktoré je nutné pred uvedením do prevádzky vyskrutkovať. Označené skrutky sú pre obsluhu jasne lokalizovateľné a zároveň budú plniť funkciu plomby a preukazovať, či skrutky boli odstránené. Parametre: Zelená značkovacia a plombovacia farba objem: 1000 ml
93,91€ 70,43€ / ks 58,70€ bez DPH
skladom Pozajtra 14.12.2023 môže byť u Vás
Kód:
102547
Tovar v akcii
KLD-H-115 prevíjačka pások a nálepiek s vnútorným priemerom 25 mm alebo 38 mm. Toto zariadenie umožňuje pripevnenie rolky a navíjanie alebo prevíjanie akýchkoľvek nelepiacich pások alebo nálepiek na nosnú nelepiacu fóliu. Je vhodné najmä pre termotransferové tlačiarne nálepiek a štítkov, ktoré nie sú vybavené systémom navíjania potlačených nálepiek. Pri tlači veľkých množstiev musí obsluha navíjať ručne, čo je zdĺhavá práca, a tento automatický navíjač túto prácu plne automatizuje. Navíjač ponúka tri režimy - manuálny, pri ktorom používateľ drží tlačidlo po dobu navíjania, po uvoľnení tlačidla sa navíjanie zastaví, druhým režimom je automatické navíjanie pomocou snímača napätia pásky. Tento režim je kľúčový, prevíjaná páska je navlečená pod klapkou, ktorá zistí, či je páska napnutá - t. j. v stave, keď tlačiareň alebo iné zariadenie neodvíja pásku, a tiež zastaví navíjanie cievky. Keď tlačiareň začne tlačiť, napätie pásky sa uvoľní, klapka klesne a cievka sa opäť začne navíjať. Cievka pásky má počet otáčok, takže vidíte, koľko vrstiev je navinutých, a môžete vypočítať celkovú navinutú dĺžku. Tretí režim je rozšírením druhého s malou zmenou, používateľ si vyberá, koľko otáčok sa má urobiť, kým sa navíjanie zastaví. K dispozícii je aj manuálne odvíjanie (spätný chod). Stroj je vhodný najmä pre reklamné agentúry, tlačiarne a iné spoločnosti, ktoré tlačia etikety alebo samolepky na rolke a všade tam, kde je potrebné navinúť kontinuálne médium. Vhodný aj na navíjanie na iné vnútorné role. Navíjač má celohliníkovú konštrukciu. Základňa je vybavená gumovými protišmykovými podložkami.
516,52€ 464,87€ / ks 387,39€ bez DPH
skladom Pozajtra 14.12.2023 môže byť u Vás
Kód:
102579
Tovar v akcii
Stredne malý jednokomorový zmršťovací tunel BS-250 s dopravníkom na tepelné zmršťovanie zváraných PVC, PP, PE, LDPE a POF polyolefínových obalov pomocou infračerveného žiarenia, vhodný najmä na zmršťovanie menších obalov do 205 mm (š) x 135 mm (v). Táto linka je vybavená dopravníkom pozostávajúcim z reťazí po stranách a rotujúcich kovových valcov, ktoré sú navyše potiahnuté silikónom, vďaka čomu dochádza k zmršťovaniu aj zo strany, na ktorej balík leží. Pás prechádza cez tepelnú komoru vybavenú 8 kusmi kremenných infračervených žiaričov po stranách a na strope a dne komory s celkovým výkonom 3,3 kW, ktoré zmršťujú každú zmršťovaciu fóliu vo veľmi krátkom čase. Vo vnútri komory sa nachádza aj turbína ventilátora, ktorá cirkuluje vzduch vo vnútri komory, čo napomáha správnemu zmršťovaniu. Komora má na každej strane teflónový záves, ktorý výrazne znižuje tepelné straty. Teplota vo vnútri zmršťovacieho tunela sa riadi pomocou spätnoväzbovej riadiacej jednotky podľa nastavení používateľa. Ovládanie zmršťovacieho tunela je veľmi jednoduché, po zapnutí všetkých prvkov obsluha nastaví požadovanú teplotu a nastaví rýchlosť dopravníka. Rýchlosť dopravníka možno regulovať potenciometrom v rozsahu 0 - 6 m/min. Rýchlosť dopravníka musí byť v optimálnej rovnováhe s nastavenou teplotou vzhľadom na zmršťovaný materiál, aby sa dosiahlo dokonalé zmrštenie fólie. Maximálny rozmer výrobku, ktorého obal sa môže v tuneli zmršťovať, je 205 x 135 mm (š - h). Dĺžka je ľubovoľná. Na zváranie teplom zmrštiteľných fólií (PVC, PP, PE, LDPE a POF) odporúčame používať uhlové zváračky v tvare písmena L, ktoré nielenže fóliu zatavia s minimálnou šírkou zvaru, ale aj odrežú zvyšky. Odporúčame tiež navštíviť sekciu Teplom zmrštiteľné fólie v našom sortimente. Výhodou použitia tunelového riešenia zmršťovacích fólií je nepochybne rýchlosť a dokonalosť výsledku. Fólia sa zmršťuje rovnomerne zo všetkých strán rovnako a výsledok vyzerá naozaj profesionálne. Úspora času v porovnaní s ručným zmršťovaním je značná. Vďaka malým rozmerom je fólia vhodnejšia na balenie kozmetiky, čajov, liekov, potravín a ďalších výrobkov do zmršťovacej fólie.
1 440,00€ 1 296,00€ / ks 1 080,00€ bez DPH
skladom
Kód:
102598
Tovar v akcii
Vákuová zváračka potravinových sáčkov a fólií QH-02 je ideálnym kuchynským pomocníkom, ktorý vám pomôže predĺžiť životnosť potravín. Vákuovanie potravín je veľmi rýchly a jednoduchý spôsob uchovávania potravín bez prístupu vzduchu, vďaka tomu zostanú v potravinách zachované vitamíny a minerály, bez prístupu vzduchu k potravinám nedochádza k rozmnožovaniu baktérií, nedochádza k vysychaniu alebo prenášaniu pachov. Čerstvé potraviny ako je mäso, ryby, zelenina či ovocie vydrží 2-5x dlhšie. Suché alebo zmrazené potraviny môžu byť skladované v mraziacom boxe po dobu 1-2 roky. Vákuované potraviny majú menší objem a sú tým pádom skladnejšie. Vakuovačka pracuje s vrúbkovanými sáčkami, jej čeľuste vedia vytvoriť zvar o maximálnej dĺžke 290mm. Použiť možno ako hotové prefabrikované vrúbkované sáčky pevných rozmerov či rukáv (tunel), z ktorého môžete odstrihnúť sáčok požadovaných rozmerov (šírka max. 290mm x požadovaná dĺžka). Vďaka možnosti použitia vakuovačky len ako zváračky fólií vytvoríte koncový zvar vrecka a pri vákuovaní sa vytvorí zvar druhý. Vakuovačku možno teda použiť aj len ako zváračku fólií a to aj pre iné fólie, ako tie vrúbkované. Nutné však použiť fólie o približne rovnakej hrúbke materiálu. Interval zváranie je pevne nastavený na 6 sekúnd. Šírka zvaru je 1mm. Výsledný zvar je veľmi pevný, dostatočne silný pre dlhodobé udržanie vákua. Používanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Stačí len otvorený koniec vrecka vložiť do vákuovacej komory, uzavrieť veko a stlačiť tlačidlo pre začatie vákuovania. Po vytvorení vákua sa vrecúško automaticky zvarí. Proces možno kedykoľvek prerušiť. Pre zopnutie iba zváracej lišty je vyhradené samostatné tlačidlo. Vakukovačka je vhodná predovšetkým pre vákuovanie mäsa, rýb, zeleniny, ovocia, desiat a sypkých zmesí strácajúce svoju arómu - čaju, kávy. Vákuovať možno okrem potravín aj iné predmety. Zavakuované sáčky sú vhodné pre varenie metódou Sous-Vide. Celková dĺžka prívodného kábla: 130cm. Hrúbka zváraných fólií: 0,10 - 0,29mm (100 - 290μ). Doba vákuovania: cca. 15 sekúnd (v závislosti na veľkosti zváracieho sáčku) Interval medzi jednotlivými cyklami: 30s.   Neskladujte vakuovačku s uzamknutým vekom. Dlhodobá kompresia tesniacej gumy môže spôsobiť jej netesnosť.  
104,35€ 88,70€ / ks 73,91€ bez DPH
skladom Pozajtra 14.12.2023 môže byť u Vás
Kód:
103424
Tovar v akcii
Nerezová dvojstenná násypka s objemom 30 l s ohrevom a miešadlom na dávkovanie medov, čokolád, parafínov a iných viskóznych látok a hmôt pomocou piestových plničiek. Násypku je možné zakúpiť ako doplnok k piestovým plničkám 50-1000 ml, 300-2500 ml, 1000-4000 ml. Nerezová násypka s objemom 30 l je vybavená elektrickým ohrievačom, ktorý sa používa najmä na priebežné ohrievanie viskóznych kvapalín a látok, ktoré majú tendenciu tuhnúť pri izbovej teplote a nedajú sa dávkovať (vosky, čokolády, medy, maslá, oriešky). 2,2 kW vykurovacie teleso ohrieva vodu vo vnútri dvojstenného systému, ktorá potom cez stenu z nehrdzavejúcej ocele ohrieva obsah nádoby. Ako spätná väzba a regulácia teploty je k nádrži pripojený snímač teploty, ktorý monitoruje a reguluje nastavenú teplotu v rozmedzí 20 - 90 °C prostredníctvom PID regulátora. Vďaka dvojstennej konštrukcii a ohrevu horúcou vodou cez stenu zásobníka z nehrdzavejúcej ocele nedochádza k popáleniu alebo spáleniu dávkovanej látky. Zásobník je vybavený aj elektrickým miešadlom na kontinuálne miešanie dávkovanej látky. Miešadlo je poháňané motorom s reguláciou otáčok v rozsahu 6 - 60 ot/min. Miešanie je plynulé a možno ho nastaviť na veľmi nízke otáčky. Zásobník je pripojený k plničke jej pripevnením k ráfiku pomocou uťahovacej spojky, ktorá je súčasťou balenia plničky. Priemer ráfika vyhrievanej násypky má rovnaký priemer ako základná verzia dodávaná s plničkami. Celá násypka vrátane miešacích lopatiek je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je vhodná na styk s potravinami. Jednotku možno jednoducho vymeniť za pôvodnú základnú misku na 50-1000 ml, 300-2500 ml a 1000-4000 ml piestových plničiek. Okraj vyhrievanej vaničky má rovnaký priemer ako základná verzia dodávaná s plničkami.
1 440,00€ 1 296,00€ / ks 1 080,00€ bez DPH
skladom
Kód:
103853
Tovar v akcii
Nástenný bezdotykový dávkovač / aplikátor tekutých dezinfekčných prostriedkov s napájaním na batérie, alebo sieťový adaptér. Ruky sú častým zdrojom rôznych infekcií, a to predovšetkým v miestach s veľkým pohybom ľudí: zdravotnícke zariadenia, školy a škôlky, hotely, kancelárie či úrady. Pravidelná dezinfekcia rúk je jednou z najlepších prevenciou v boji proti baktériám a vírusovým ochoreniam ako sú chrípka, či COVID-19 Sprejový dávkovač z tvrdeného ABS plastu slúži k bezkontaktnému dávkovaniu kvapalných dezinfekčných prostriedkov (AntiCovid,dezinfekcie na báze isopropanolu a iných podľa odporúčania organizácie WHO), ktoré možno rozstrekovať do kvapôčok (nemožno použiť pre gélové dezinfekcie). Optický senzor v bezdotykovom dávkovači reaguje na pohyb a pri rozpoznaní rúk priložených pod dávkovač dochádza automaticky a bezkontaktne k aplikácii dezinfekčného prostriedku. Pevne nastavená dávka (nie je možné meniť) s objemom 1ml je aplikovaná na ruky v podobe jemných kvapôčok, ktoré stačí následne rozotrieť v dlaniach a pretrieť medzi prstami. Vnútri dávkovača je nádobka 1000ml s viečkom, do ktorej sa nalieva tekutý dezinfekčný prostriedok, dávkovač je možné prevádzkovať na batérie, alebo ho napájať zo siete pomocou priloženého napájacieho adaptéra 6V / 1A. Na zadnej strane dávkovača sú pripravené otvory pre uchytenie na stenu pomocou 4 hmoždiniek. Miesto hmoždiniek je možné použiť aj pribalené samolepiace držiaky, vďaka ktorým sa vyhnete vŕtaniu do kachličiek a obkladov. Obsah balenia: Dávkovač 1000ml, napájací adaptér, 4x hmoždinka, 2x samolepiaci držiak.  
62,61€ 46,96€ / ks 39,13€ bez DPH
skladom Pozajtra 14.12.2023 môže byť u Vás
Kód:
103884
Tovar v akcii
Dopravníkový pás pre priemyselnú tlačiareň YAOMATEC TIJ. Kontinuálny dopravníkový pás s el. pohonom 230V/50Hz a reguláciou rýchlosti s úžitkovou plochou 145x18cm (DxŠ) pás zvládne zaťaženie až 15kg. K pásu sú dodávané nohy z nerezovej ocele, ktoré zvyšujú pracovnú výšku pásu na 710mm od zeme. Dopravník je vybavený polohovateľnou lištou, pomocou ktorej je možné vymedziť polohu na pokladanie predmetov voči okraju pásu. Vďaka vymedzeniu budú predmety položené na pás, potlačené vždy v rovnakej vzdialenosti od okraja pásu. Pás sa posúva zľava doprava, obrátenie smeru posunu nie je možné, motor je vybavený plynulou reguláciou rýchlosti. Samotný pás je vyrobený z veľmi kvalitnej tvrdej gumy, jeho povrch sa nešmýka a je ľahko umývateľný, celá konštrukcia je vyrobená z nerezovej ocele a stojí na pevnom oceľovom ráme s gumovými nožičkami, ktoré bránia vibráciám a pomáhajú vyrovnať menšie nerovnosti v podlahe. Nožičky sú skrutkovateľné a umožňujú výškové doladenie nerovností podlahy.   Dopravníkový pás je možné využiť aj pre vlastné DIY konštrukcie a je možné ho integrovať do automatickej baliacej linky.  
1 038,26€ 986,35€ / ks 821,96€ bez DPH
skladom
Kód:
104355
Tovar v akcii
UNI-T UT962D Tester optických vlákien slúžia na meranie výkonu optickej energie alebo relatívnej straty vo vodičoch z optických vlákien. Prístroj je navrhnutý tak, aby zvládol prácu v náročnom prostredí, je odolný voči prachu a vode (IP65) a odolný proti pádom do výšky až 2m. Tester disponuje prehľadným podsvieteným displejom, svietidlom a funkciou automatického vypnutia po 10 minútach nečinnosti. VlastnostI:  Meranie optického výkonu lúča vo vlnových dĺžkach v rozmedzí 800 až 1700nm Rozsah merania výkonu -70 až + 10dB Lineárne meranie v mW a nelineárne v dBm podsvietený displej Napájanie 3 x batérie 1,5V / AA po dobu viac ako 60 hodín   Obsah balenia: tester UT692G, obal    
44,87€ 43,51€ / ks 36,26€ bez DPH
skladom Pozajtra 14.12.2023 môže byť u Vás
Kód:
104097
Tovar v akcii
UNI-T UT267B je profesionálny a vysoko presný digitálny fázový voltampérmeter slúžiaci k meraniu trojfázových sústav, transformátorov a motorov v ťažkom priemysle. Analyzátor 3f sústavy je vybavený grafickým displejom s rozlíšením 240x160 a umožňuje zobrazenie vektorov napätia a prúdu. Prístroj má vnútornú pamäť, do ktorej možno uložiť až 99 nameraných údajov, ktoré možno následne preniesť cez RS232 rozhranie do PC. Dodávaný software umožňuje monitorovanie v reálnom čase, ukladanie či tlač dát. Prístroj je vhodný pre revíznych technikov a elektrikárov. Vlastnosti:    Meria napätie, prúd, výkon, frekvenciu, vzťahy medzi UU, UI, II i všetky súčasne Automatický rozsah, vzorkovacej frekvencie 2 / s Grafický podsvietený LCD displej 240 × 160 pixelov Uchovávanie dát až 99 záznamov Rozhranie RS-232 Nízka spotreba energie (40 mA) automatické vypnutie Automatické vypnutie: cca po 15 minútach Indikácia slabej batérie Vzorkovacia frekvencia: cca 0,5krát / s Automatické prepínanie rozsahov: áno Vstupná impedancia pre DCV: ≥2MΩ   Príklady použitia UT276B Môžete merať obvody bez ich narušenia trojfázové napätie a prúd uhol fáz, frekvenciu fázou sekvencie fáz aktívny, jalový a zdanlivý výkon účinník, súčet vektorov napätia a prúdu Identifikácia zapojenie skupín transformátorov Meranie indukčných a kapacitných obvodov Meranie systému diferenciálnej ochrany Kontrola správneho zapojenia elektromotorov     Obsah balenia: UNI-T UT267B, prúdové svorky, testovacie káble, USB kábel, softvér, brašna  
886,96€ 860,35€ / ks 716,96€ bez DPH
skladom Pozajtra 14.12.2023 môže byť u Vás
Kód:
104107
Tovar v akcii
ACW-88 BOPP celofán/tatrafánový stolový obal Baliaci pult z nehrdzavejúcej ocele s horúcim povrchom na ručné balenie tovaru a výrobkov do tartrafanových (celofánových) fólií. Baliaci pult sa používa na balenie výrobkov do priehľadných fólií BOPP, do ktorých sa bežne balia napríklad časopisy, CD, cigarety, krabičky s čajom alebo kávou, mobilné telefóny, parfumy, pečivo a sladkosti. Práca s obalom BOPP Stolová balička je vybavená držiakom na pripevnenie fólie s vonkajším priemerom rolky do 200 mm a je určená pre fóliu so šírkou až 440 mm, vďaka integrovanému nožu možno fóliu pri balení ľahko zúžiť na presnú šírku baleného predmetu, pričom orezávanie fólie síce vytvára odpad, ale eliminuje potrebu neustáleho skladania rôzne širokej fólie podľa veľkosti baleného predmetu. Baliaci pult je vybavený vyhrievanou prednou vertikálnou stranou baliaceho stroja, ktorá zabezpečuje utesnenie fólie po priložení okraja alebo povrchu škatule s fóliou. Baliaci pult je zakončený horúcim drôtom, ktorý slúži na prerezávanie fólie počas balenia, pričom drôt sa zahrieva len pri stlačení prednej horúcej strany baliaceho pultu, ktorá slúži aj ako spínač pre tavný drôt. O ohrev a nastavenie teploty vertikálnej ovíjacej plochy sa stará presný PID regulátor s displejom, ktorý umožňuje jednoduché nastavenie požadovanej teploty v rozsahu 0-300 °C. BOPP alebo tartrát Biaxiálne orientované polypropylénové fólie alebo BOPP, predávané pod názvom "Tatraphane", sú obojstranne zvárateľné, odolné voči vlhkosti a majú vysokú pevnosť v ťahu. Pôvodný typ celofánu je vyrobený z celulózy, ktorá sa nedá zvárať, a preto sa nedá použiť v kombinácii so "skutočným" celofánom a je potrebné baliť výrobky výlučne do zmršťovacích fólií BOPP. Vyššie uvedené fólie BOPP Tatraphane sú ideálne na použitie v kombinácii s baliacim stolom s horúcim vertikálnym povrchom na zažehlenie a utesnenie rohov krabíc. V tejto kombinácii získate profesionálne zabalený výrobok v priehľadnej fólii s vynikajúcou pevnosťou a odolnosťou voči vode a vlhkosti. Najlepšie skúsenosti máme s 20um hrubými tatrafánovými fóliami BOPP. Silnejšie fólie sa dajú použiť na balenie a tesnenie, ale ťažšie sa skladajú a ohýbajú a výsledok nevyzerá tak úhľadne ako pri použití fólie 20um. Konečný produkt Všetky časti stroja, ktoré prichádzajú do styku s baleným materiálom, sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele "potravinárskej kvality": nehrdzavejúca oceľ 1.4301, ČSN 17 240, AISI 304. Obsah balenia: stolový obal v celofáne BOPP / tartan ACW-88, napájací kábel.
2 864,35€ 2 577,91€ / ks 2 148,26€ bez DPH
skladom
Kód:
104231
Tovar v akcii
​Laboratórny V mixér / Homogenizátor 2-VH slúži k premiešavaniu / homogenizácii práškových či granulovaných materiálov predovšetkým v chem. priemysle a laboratóriách alebo výskumných strediskách a v potravinárstve pre miešanie menšieho množstva testovacích vzoriek: čaju, koreniny, dochucovacej zmesi, instantných potravín, doplnky stravy. Pomocou homogenizátora 2-HV je možné miešať suché pevné materiály ale aj kvapalné látky. Vďaka špeciálnemu V tvaru mixovacej nádoby dochádza k perfektnému premiešaniu / spojeniu dvoch alebo viac materiálov. K premiešavaniu dochádza otáčaním nerezovej časti pomocou silného motora s reguláciou rýchlosti. Stolný nerezový V-mixér 2-HV z nerezovej ocele je vybavený silným motorom s nastavením rýchlosti otáčania (4-60ot / min) nerezovej miešacej nádoby s objemom 2800ml a časovačom. Rýchlosť otáčania je možné nastaviť na ovládacom paneli pomocou otočného voliča v rozmedzí ot / min. Homogenizátor je vybavený časovačom, ktorý umožňuje nastaviť dĺžku premiešavania v rozmedzí 1s až 99h. Po nastavení časovača a spustenia miešania dochádza k odpočtu nastaveného času po ktorého odpočte dôjde automaticky k zastaveniu miešania. Nerezová miešacia nádoba v tvare V má dva otvory, ktoré sú opatrené kovovou záslepkou s tesnením. Nádoba je k mixéru upevnená jednou skrutkou a možno ju tak ľahko odňať a podľa potreby plniť či vyčistiť / vypláchnuť. Majte na pamäti, že celkový objem miešacieho zásobníka možno pre perfektné premiešavanie vyplniť naraz max do cca. 50 percent. Maximálne zaťaženie stroja je 1000g. Všetky časti stroja, ktoré prichádzajú pri činnosti do styku s mixovaným materiálom sú vyrobené z "potravinárske" nereze: NEREZOVÁ OCEĽ 1.4301, ČSN 17 240, AISI 304.
1 507,83€ 1 357,04€ / ks 1 130,87€ bez DPH
skladom
Kód:
104237
Tovar v akcii
Zmršťovací tunel na hrdlo fľaše BSS-1538B Nerezový zmršťovací tunel BSS-1538B sa používa na zatavovanie zmršťovacích fólií na hrdlách fliaš. Pomocou zmršťovacieho tunela BSS-1538B môžete rýchlo a jednoducho utesniť hrdlá fliaš (vína, liehovín, likérov, sirupov, omáčok a aróm) zmršťovacou fóliou, ktorá slúži ako ochranný prvok proti nechcenému otvoreniu výrobku počas prepravy, skladovania alebo predaja tovaru v sklenených fľašiach. Fólie vyrobené z PVC sú veľmi pevné a po zmrštení držia tvar, fólie sú k dispozícii v rôznych farbách a môžu byť potlačené grafikou alebo dátumom spotreby. Okrem fólie z PVC sa môžu používať aj vopred pripravené PVC zmršťovacie zátky na fľaše. V porovnaní so stolnou zatváračkou je tunel určený na zmršťovanie veľkých objemov fliaš v automatickom režime s pohyblivým pásom, pričom rýchlosť výroby je obmedzená rýchlosťou obsluhy, a nie stroja, keďže zmršťovanie fólie prebieha v priebehu niekoľkých sekúnd a tunel s rýchlosťou pásu až 10 m/min dokáže pojať viacero fliaš. Zmrštenie jednej fľaše trvá približne 3 sekundy, takže teoretická rýchlosť výroby stroja je približne 1 200 fliaš za hodinu. Okrem toho zmršťovacie zátky z PVC fólie alebo s potlačou slúžia aj ako estetický a reklamný prvok. Celonerezový tunel má vďaka PID regulátoru presnú reguláciu teploty v rozsahu 70 - 200 °C. Má aj dva ventilátory, ktoré pomáhajú rovnomerne rozptyľovať horúci vzduch v celom tuneli. Zariadenie je vybavené kovovým pásom s elektrickým pohonom a reguláciou rýchlosti 0-10 m/min. Pás vydrží zaťaženie až do 15 kg. Tvar tunela je prispôsobený na fľaše, ale možno doň vložiť aj iné predmety a výrobky vhodné na balenie s rozmermi do 10,5 × 35 cm (Š × V). Tunel je napájaný z 3f/400V zdroja a má príkon 9 kW. Ako funguje proces zmršťovania Fľaša umiestnená na motorizovanom páse prechádza tunelom, v ktorom sa nachádza sústava infračervených trubíc vyžarujúcich teplo na rýchle zmrštenie fólie. Po prechode tunelom vychádza fľaša z ľavej strany tunela so zmršťovacou fóliou už na hrdle. Na nastavenie teploty, rýchlosti pásu a rýchlosti ventilátora sa môže použiť jednoduchý ovládací panel. Rúrky sú umiestnené po stranách tunela, vzduch v tuneli cirkuluje pomocou dvoch ventilátorov, tunel je určený najmä na zmršťovanie ochranných fólií na sklenených nápojových fľašiach, ak chcete tunel používať na iné účely, kontaktujte našu technickú podporu. Priehľadné a farebné zmršťovacie fólie z PVC si môžete zakúpiť aj v našom e-shope. Ukážkové video
4 210,43€ 3 789,39€ / ks 3 157,83€ bez DPH
skladom
Kód:
104323
Tovar v akcii
Poloautomatický baliaci stroj jednodielnych obedových misiek 227x178mm s ochrannou atmosférou Poloautomatická veľkoobjemová balička zatavovacích jednodielnych obedových misiek s ochrannou atmosférou. Poloautomatická balička sa používa na zatavovanie a uzavretie jednodielnych plastových jedálenských misiek s rozmermi 227x178 s hĺbkou 30-60mm. Balička je určená predovšetkým pre balenie hotových jedál pre reštaurácie, bistrá, jedálne. Baličku možno použiť aj na balenie potravín dodávaných do obchodov - mäso, ryby, ovocie, zelenina. Potraviny vnútri misky môžu byť chránené napustením ochrannou atmosférou. Balenie potravín do ochrannej atmosféry (N, CO2, O2) Balením potravín do ochrannej atmosféry dochádza k výraznému predĺženiu doby trvanlivosti produktov ako sú: Zelenina, pečivo, mäso a mäsové výrobky, ryby, syry, hotové jedlá a pod. Pre balenie potravín do modifikovanej atmosféry sa používajú plyny: dusík (N), oxid uhličitý ( CO2) a v špeciálnych prípadoch aj kyslík (O2). Stroj je veľmi jednoduchý na obsluhu: po prvotnom oboznámení sa zariadením a jeho nastavením potom stačí vložiť do formy dve naplnené misky a stlačiť tlačidlo a celý proces balenia je automatizovaný. Fólia sa z kotúča automaticky natiahne nad misky, kde je následne zatavená a orezaná podľa tvaru misky, zvyšky fólie sú odvinuté zo stroja preč na navíjací tŕň. Na ovládanie slúži dotykový farebný displej, kde možno nastaviť 1) čas odsávania vzduchu z misiek, 2) čas napúšťanie misiek plynom pre vytvorenie ochrannej atmosféry 3) čas zvárania. Zariadenie má 3 hlavné funkcie, u všetkých funkcií je možné nastaviť ľubovoľný čas v sekundách 0-99s, kedy nastavením času 0s možno funkciu deaktivovať a obsluha tak nastaví, či chce napríklad len misku uzavrieť alebo jej zároveň napustiť ochrannú atmosféru. Stroj disponuje tiež počítadlom uzavretých obalov. Do baličky sa vždy vkladajú dve misky, (zariadenie nevie zabaliť iba jednu misku). Celý proces balenia dvoch misiek trvá približne 10 sekúnd pomocou jedného stroja tak možno baliť cca 500 misiek za hodinu. Funkcie: 1) zatavenie fólie na potravinovú misku (uzavretie obalu) 2) vákuovanie - vysatie vzduchu z obalu pomocou integrovaného čerpadlá 3) napustenie misky ochrannou atmosférou Zariadenie nedisponuje užívateľsky vymeniteľnou formou na misky, výmena formy vyžaduje servisný zásah a objednanie formy a vykurovacích telies u dodávateľa (cena a termín na vyžiadanie) Optický senzor markerov - brandované aj priehľadné fólie Do stroja sa vkladajú zatavovacie PP / PET fólia o šírke 290-300mm, zariadenie má optické čidlo a vie rozpoznať značky (markery) na fólii čo umožňuje použiť brandované - potlačené fólie, možno však použiť aj číre fólie, alebo farebné fólie bez značiek miesto optického snímača nastaviť čas odvíjania fólie. Fólia na tŕni sa automaticky odvíja a zvyšky fólie, ktoré zostávajú po zatavení obalu sú navíjané na druhy tŕň, takže sa okolo stroja nevytvára žiadny neporiadok. Vďaka osi s univerzálnym uchytením role možno upevniť do zariadenia fólie na rolku s vnútorným priemerom 25-90mm s maximálnym vonkajším priemerom až 280mm. Teplota pre zváranie fólie je riadená presným PID regulátorom a možno ju nastaviť v rozsahu 150-230 ° C, doba nahrievania na nastavenú teplotu po zapnutí stroja je asi 15minut. Mechanické časti sú ovládané pomocou piestov a vzduch. ventilov čo znamená, že je potrebné stroj zapojiť nielen k prívodu el. energie 230V / 50Hz ale zároveň pripojiť pomocou 12mm rýchlospojky vzduch o tlaku cca. 0,6 MPa. Vnútri stroja sa nachádza regulátor tlaku vzduchu a regulátor tlaku plynu pre ochrannú atmosféru, takže je možné pripojiť ako vzduch, tak plyn bez regulácie a tlak potom následne upraviť na integrovanom vzduchovom manažmente. Plyn pre ochrannú atmosféru sa pripája taktiež pomocou rýchlospojky, ktorá má však iný priemer (8mm) aby nedošlo k zámene so vstupom pre vzduch, ktorý slúži na ovládanie zariadení. Stroj má integrovanú filtračnú pumpu, ktorá odsáva vzduch vo vnútri misky pred napustením ochrannej atmosféry. Zariadenie je veľmi robustné a je vyrobené z nerezovej ocele, kolieska s brzdou umožňujú ľahký presun celého stroja po pracovisku podľa potreby. Videoukážka
11 389,56€ 10 820,09€ / ks 9 016,74€ bez DPH
skladom Pozajtra 14.12.2023 môže byť u Vás
Kód:
104325
Tovar v akcii
Elegantná a zároveň profesionálna servisná LED lampa IB-9503 v šedom prevedení s veľkým polohovateľným ramenom a podlhovastou oválnou hlavou s rovnomerným a výkonným osvetlením, ktoré s prehľadom osvieti väčšinu pracovného stola a nízkou spotrebou el. energie vďaka použitiu úsporných SMD súčiastok. Hlava lampy má podlhovastý oválny tvar dlhý 58 cm a široký iba 9 cm, čo pôsobí veľmi elegantne a zároveň šetrí miesto. O osvetlenie sa stará 117 SMD LED diód, každá s príkonom 0.2W s vysokým svetelným tokom 2200 lúmenov (viac ako 100W klasická žiarovka) pri zachovaní rozumného príkonu - iba 24W. Vďaka dĺžke hlavy lampa osvieti podstatnú časť pracovnej dosky a servisné úkony pod ňou sú potom jednoduchšie. Oko dozaista poteší aj ozdobná farebná linka po obvode hlavy lampy, ktorá pôsobí elegantným dojmom. Lampa disponuje taktiež možnosťou zmeny intenzity svitu až v 4 krokoch - 25%, 50% 75% a 100%. Na piate stlačenie tlačidla sa lampa vypína. Teplota chromatičnosti lampy činí 5600 - 6000K - chladnejšia biela. O držanie lampy sa stará pevný polohovací dvojramenný kĺbový mechanizmus, ktorý umožňuje lampu nastaviť do požadovanej polohy bez nutnosti uťahovania aretačných skrutiek. Akonáhle je lampa uvedená do požadovanej polohy, v polohe zotrvá - nevyvracia sa. Rameno lampy je celokovové. K doske stola je možné rameno lampy uchytiť pomocou malého zveráka, ktorý sa pripevňuje k hrane stola. Lampu z neho je možné kedykoľvek jednoducho vybrať (otočný tŕň). Max. výška hlavy lampy od stola je 77cm. Rameno je dlhé 83cm a je možné ho prakticky narovnať a nahnúť kamkoľvek v dĺžke 83 cm od stojana lampy. Lampa pri max. výške nasvieti plochu stola s dĺžkou cca 120cm.   Lampa je vhodná predovšetkým ako pracovná a servisná lampa do každej dielne, pri opravách elektroniky - spájkovanie dosiek plošných spojov, na kontrolu kvality materiálov a ďalšie. Svojím vzhľadom je lampa vhodná aj do reprezentačných priestorov - kozmetické salóny, nechtové štúdiá a pod.  
130,43€ 110,87€ / ks 92,39€ bez DPH
skladom Pozajtra 14.12.2023 môže byť u Vás
Kód:
104344
Tovar v akcii
LPF20L 1-125g automatický skrutkovací dávkovač s baličkou, tlačiarňou dávkovacích údajov a detekciou značiek Automatický skrutkový dávkovač s baličkou sa používa na veľmi presné váženie a následné balenie všetkých prašných, práškových jemných zmesí, ako sú: kakao, káva, mleté korenie, škroby, múky, múky, kaše, pudingy, potravinové a fitness doplnky, prášková smotana, práškové nápoje, práškové chemikálie, farbivá, hnojivá, práškové spojivá, glazúry a iné prašné, ťažké a práškové látky a zmesi. Stroj je vhodný pre dávky 1-125 g. Oproti základnému modelu jezávitovkový balič vybavený TTR tlačiarňou a optickým snímačom, čo znamená, že stroj dokáže výrobok nielen zabaliť, ale aj priamo vytlačiť napríklad dátum spotreby alebo číslo šarže, a tiež dokáže rozpoznať priehľadné a potlačené fólie so začiatkom a koncom balenia označeným značkami (markermi). Dávkovanie a balenie prašných a práškových zmesí Zariadenie je určené na dávkovanie a balenie prašných a práškových zmesí, ktoré sú pri dávkovaní vibračnou váhou veľmi prašné a lepkavé a vibračnou váhou sa nedajú presne dávkovať. Dávkovanie pomocou šnekovej váhy je prakticky bezprašné, rýchle a veľmi presné. Výsledkom je presne odvážená dávka prašného materiálu uzavretá v profesionálne vyzerajúcom obale. Šnek automaticky formuje obal zo 160 mm širokej plochej fólie, ktorá je upevnená na osi a automaticky sa odvíja a tvaruje do konečného tvaru vrecka pomocou vodiacej rúrky. Výsledný obal má pevnú šírku 67 mm, ktorá je určená šírkou fólie. Dĺžku obalu je možné meniť manuálne podľa potreby, pričom maximálna dĺžka môže byť až 160 mm, alebo sa dĺžka obalu môže automaticky zistiť pomocou integrovaného optického snímača. V prípade automatickej detekcie dĺžky obalu je potrebné mať na fólii predtlačené značky (markery) na detekciu. Skrutkovací dávkovač s obalovacou fóliou je vhodný pre priehľadné PE/PETa kovové tesniace fólie a možno ho použiť aj pre fólie s potlačou (značkové) alebo farebné (nepriehľadné), zariadenie je kompatibilné s fóliami s pevnou šírkou 160 mm. Integrovaná tlačiareň TTR HP-241F Integrovaná tlačiareň sa používa na potlač obalu napríklad dátumom výroby, dátumom spotreby, číslom šarže alebo iným textom podľa potreby. TTR tlač zahŕňa prenos farby z pásky na obal pomocou vysokej teploty. TTR tlač sa veľmi dobre drží, nerozmazáva sa a je lacná. Tlačiareň HP-241F tlačí pomocou termotransferových atramentových pások a manuálne nastaviteľnej tlačovej hlavy. Do tlačovej súpravy možno vložiť sériu znakov s maximálne tromi riadkami s 12 znakmi na každom riadku. Počet znakov možno obmedziť kovovými zarážkami. Tlač je veľmi jednoduchá, po zostavení požadovaných tlačových údajov a vložení tlačovej hlavy do tlačiarne ohrievacie teleso zahreje hlavu na nastavenú teplotu. Počas tlače prichádza horúca hlava do kontaktu s termotransferovou atramentovou páskou, ktorá prenáša atrament na obal, papier alebo iné médium. Výsledná tlač má veľmi dobrú odolnosť voči oderu a vlhkosti (vode). Baliaci stroj má vstup do 8l zásobníka so skrutkou na vrchu. Materiál nasypaný do násypky sa neustále mieša a otieraním motorizovanej gumovej stierky (ktorú možno v prípade potreby vypnúť) sa stiera zo stien násypky. Na dávkovanie je v strede násypky umiestnený šnek, ktorý sa otáča pomocou presného krokového motora a vytvára jednotlivé dávky, ktoré potom padajú do vopred pripraveného vrecka z fólie. Vrecko s presne odváženou dávkou materiálu sa potom vzduchotesne uzavrie pomocou zváracích čeľustí. Maximálna hmotnosť jednej dávky nie je obmedzená skrutkou, ale maximálnou veľkosťou vytvoreného obalu a závisí od povahy a veľkosti dávkovaného materiálu. Po spustení a nastavení stroja je proces od dávkovania až po balenie automatický. Celý proces sa zapína/vypína tlačidlom umiestneným pod ovládacím displejom. Optická detekcia značiek Značky (markery), označujú koniec balenia (bod zvárania a strihania) Integrovaný optický snímač monitoruje presnú dĺžku predtlačenej fólie, takže nemôže dôjsť k neúmyselnému posunu balenia, ktorý by mal za následok posunutie textu alebo loga na predtlačených baleniach. Ak potrebujete baliť svoje výrobky do fólie, ktorá je predtlačená textom, logom alebo obrázkom, použitie optických snímačov s detekciou značiek je nevyhnutnosťou. Snímač je namontovaný na podvozku baličky v mieste, kadiaľ prechádza fólia, a zisťuje značky na fólii, čím dáva baličke príkaz na spustenie a zastavenie odvíjania fólie a balenia. Celonerezový dávkovač s ovíjačkou stojí na pevných kolieskach, ovládanie sa realizuje pomocou veľkého dotykového displeja, vďaka ktorému je možné rýchlo nastaviť a zobraziť všetky potrebné parametre: nastavenie hmotnosti dávky, dĺžky ovíjačky, kalibráciu váhy, kalibráciu zváracej mechaniky, nastavenie miešania alebo zobrazenie počtu hotových dávok. Na ohrev zváracích čeľustí sú použité termočlánky pripojené k presným PID regulátorom s presnou reguláciou teploty podľa potreby a zvoleného vrecka. Zariadenie je elektropneumatické, čo znamená, že stroj je ovládaný nielen elektricky, ale aj stlačeným vzduchom. Dávkovač musí byť pripojený ku kompresoru alebo rozvodu stlačeného vzduchu pomocou rýchlospojky s 10 mm prívodnou hadicou. Stroj má vlastný regulátor tlaku vzduchu, takže nie je potrebné kupovať externý. Kľúčové vlastnosti Pevná šírka fólie 160 mm = 67 mm široké vrecko Ľubovoľná dĺžka vreca v rozmedzí 40-160 mm Presné dávkovanie Integrovaná tlačiareň + optický značkovací senzor Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele Automatický dávkovací a baliaci systém 2v1 Zásobník na materiál s objemom 8 l Jednoduchá obsluha a údržba Jednoduchá manipulácia vďaka kolieskam Ďalšie informácie Pre správne fungovanie baliaceho stroja je potrebné používať fólie s hrúbkou minimálne 60 μm. Všetky časti stroja, ktoré prichádzajú počas prevádzky do styku s vydávanými potravinami, sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele "potravinárskej kvality": nehrdzavejúca oceľ 1.4301, ČSN 17 240, AISI 304. Jej chemické zloženie je v súlade s normou na používanie potravinárskych výrobkov. Pred zakúpením alebo objednaním zariadenia odporúčame konzultáciu s naším technickým oddelením alebo osobné vyskúšanie zariadenia s vaším materiálom (možné len po predchádzajúcej telefonickej dohode). V prípade, že na balenie používate vlastnú fóliu, pred zakúpením zariadenia sa poraďte s naším technikom, niektoré typy fólií nemusia byť vhodné na použitie s naším baliacim zariadením. Vertikálny závitovkový baliaci stroj s tlačiarňou expiračných údajov a optickým snímačom, napájacím káblom, príslušenstvom na obsluhu a údržbu. Video ukážka .product-business ul { padding-left: 0px; } .product-business ul li { list-style-type: none; font-size: 1.6rem; line-height: 2; } .product-business ul li:before { content: ""; width: 6px; height: 6px; border-radius: 2px; background: #0c1a66; position: relative; display: inline-block; margin-right: 10px; margin-bottom: 3px; }
11 389,56€ 10 933,98€ / ks 9 111,65€ bez DPH
skladom
Kód:
104376
Tovar v akcii
Rotačná - bubnová leštička šperkov, minerálov a drobných kovových predmetov.   Rotačné leštenie je alternatívou k ručnému alebo strojovému lešteniu pomocou pasty a leštiacich kotúčov. Výhodou rotačnej leštičky je možnosť hromadného leštenia viacerých kusov drobných predmetov, čo nielen šetrí čas ale aj spotrebu leštiacich pást a kotúčov. Rotačné leštičky sa používajú na čistenie a leštenie šperkov, na čistenie mincí, minerálov, drobných kovových súčiastok a predmetov.   Základom rotačnej leštičky je priehľadný bubon, ktorý je roztáčaný pomocou zostavy ozubených kolies, bubon nie je k základni nijako upevnený a tým pádom nehrozí akékoľvek zaseknutie či poškodenie motora pri preťažení bubna. Leštiaci bubon je vyrobený z 8mm číreho ABS, vnútorný objem valca je 1000ml, vstupný otvor má priemer 78mm. Ako leštiace či abrazívne médium sa používajú nerezové guličky rôznych priemerov, alebo rôzne jemný piesok a iné príbuzné práškové leštiace materiály, spoločne s abrazívom sa do leštičky pridáva aj kvapalina štandardne voda, alebo iná kvapalina, ktorá podporuje proces čistenia. Uzavretý a naplnený bubon sa otáča vopred nastavenú dobu a tým dochádza k omieľaniu a lešteniu predmetov podobne ako pri ručnom leštení pastou. U bubna môže vplyvom používania dôjsť k zmatneniu (znepriehľadneniu) stien.   Rotačná leštička má na prednom paneli dva otočné voliče a jeden prepínač, prvý otočný volič slúži na zapnutie a nastavenie času otáčania bubna 1-60min, druhým je možné voliť rýchlosť otáčania v piatich rôznych rýchlostiach. Kolískový prepínač na zap/vyp funkcie automatickej zmeny smeru otáčania každých 30 sekúnd.   Súčasťou balenia je 450g oceľových leštiacich guličiek s priemerom 3mm.  
213,91€ 203,22€ / ks 169,35€ bez DPH
skladom Pozajtra 14.12.2023 môže byť u Vás
Kód:
104395
Tovar v akcii
Aktívny laserový diaľkomer UNI-T LM1000 - na meranie vzdialenosti, výšky, uhla a rýchlosti v rozsahu 0-915m (1000yd) / 0-300km/h.   Diaľkomery sa používajú na rýchle a presné bezkontaktné meranie vzdialenosti objektov a budov v stavebníctve, pri kontrole, geodézii, športe, poľovníctve, fotografovaní alebo navigácii. Laserové diaľkomery sú mnohokrát presnejšie ako ultrazvukové diaľkomery, najmä pri meraní väčších vzdialeností. Model LM1000 má nielen funkciu merania vzdialenosti 0-915 m s rozlíšením 1 m a presnosťou +-0,5 m, ale vďaka zabudovanému meraniu uhla dokáže vypočítať aj výšku cieľovej budovy alebo  objektu od zeme. Diaľkomer dokáže vypočítať všetky tri strany trojuholníka A,B,C pomocou merania uhla, pozri obrázok. Okrem merania vzdialenosti, uhla a výšky dokáže diaľkomer vďaka funkcii pulzného lasera merať aj rýchlosť pohybujúceho sa (vzďaľujúceho sa alebo približujúceho sa k diaľkomeru) objektu, napríklad auta, v rozsahu 0-300 km/h s presnosťou 0,2 %. Pulzný laser má nízky výkon, je neviditeľný a nie je nebezpečný pre ľudské oko.  Ľahký, kompaktný diaľkomer LM1000 v červenej a čiernej farbe s pogumovaným povrchom má náhľadový okulár so 7-násobným optickým zväčšením na rýchle a presné zameranie objektu, pričom pri náhľade cez okulár používateľ vidí všetky potrebné údaje, ako je uhol, vzdialenosť, rýchlosť alebo indikácia batérie.  Na hornej strane sú dve tlačidlá, jedno na prepnutie funkcie merania vzdialenosti/rýchlosti a druhé tlačidlo na spustenie samotného merania. Po stlačení tlačidla merania sa výsledok merania zobrazí takmer okamžite s minimálnym oneskorením niekoľkých ms. Meranie rýchlosti sa vykonáva nepretržite podržaním tlačidla a nasmerovaním stredového kríža v okulári diaľkomera na pohybujúci sa objekt. Prístroj je tiež vybavený funkciou automatického vypnutia a má 1/4" statívový závit na upevnenie na statív a prednú krytku na ochranu optického systému. Vďaka zabudovanej 1500 mA li-lion batérii dokáže diaľkomer na jedno nabitie vykonať až 8 000 meraní, nabíjanie prebieha cez micro-USB konektor a stav nabitia indikujú zelené a červené LED diódy pod okulárom. Laserový diaľkomer sa dodáva spolu s uzatvárateľným škrupinovým puzdrom, pútkom na zápästie a nabíjacím káblom USB - micro USB.  Obsah balenia: diaľkomer, nabíjací kábel, remienok na zápästie, puzdro. 
182,61€ 173,48€ / ks 144,57€ bez DPH
skladom Pozajtra 14.12.2023 môže byť u Vás
Kód:
104412
Tovar v akcii
Pieskovacia pištoľ SB-255A na pieskovanie / tryskanie kovových i nekovových (kameň, drevo, keramika, sklo, plast) materiálov na odstraňovanie hrdze, starých náterov, úpravu, zdrsnenie, zjednotenie a čistenie povrchov pomocou jemného abrazíva (najmä piesku) ktoré je zo zásobníka pištole nasávané podtlakom a následne vyháňané silným tlakom vzduchu z dýzy von. Úprava a čistenie povrchov pomocou pieskovacej pištole je jedným z najefektívnejších a najrýchlejších spôsobov čistenia a úpravy povrchov bez vynaloženia vysokých nákladov.   Pištoľ SB-255A s vymeniteľnou dýzou s ergonomickou rukoväťou, ktorá umožňuje pohodlné držanie aj pri dlhšom používaní. Pištoľ má uzatvárateľný zásobník na abrazivo s objemom 510ml s horným plnením a dokáže pracovať s tlakom až 6barov, spotreba vzduchu pri maximálnom tlaku vzduchu je cca 170l/min. Dýza s vnútorným priemerom 5,3mm je vhodná pre abrazíva o veľkosti zrna až 0,6mm. Na prívod tlaku vzduchu je v spodnej časti pištole pripravený 1/4" vnútorný závit s filtrom proti vniknutiu častíc do vnútorného ústrojenstva.   Obsah balenia: pieskovacia pištoľ SB-255A  
83,48€ 75,13€ / ks 62,61€ bez DPH
skladom Pozajtra 14.12.2023 môže byť u Vás
Kód:
104434
Tovar v akcii
Veľká profesionálna rezacia súprava s ôsmimi typmi rezacích nožov v plastovom kufríku na rezanie a gravírovanie polystyrénu, peny a syntetických materiálov v stavebníctve , v priemysle, pre modelárov a dekoratérov. Rezačka pracuje na princípe zahrievania noža, ktorý potom veľmi presne a rýchlo reže materiál na požadované rozmery, je vybavená reguláciou teploty 80-550 °C na jednoduché nastavenie optimálnej teploty rezacieho noža podľa druhu rezaného materiálu. balenie obsahuje celkom 8 rôznych rezacích nožov na presné rezanie, vyrezávanie, gravírovanie a modelovanie rôznych typov polystyrénových a penových materiálov. Výmena noža za iný typ je veľmi jednoduchá a rýchla, stačí pomocou imbusového kľúča, ktorý je súčasťou balenia, uvoľniť štyri skrutky a vymeniť nôž za iný typ podľa aktuálnych potrieb. Rezací nôž má ergonomicky tvarovanú rukoväť, veľmi dobre sa drží a nešmýka sa z ruky, je vhodný na celodennú prácu, napríklad v stavebníctve pri rezaní polystyrénových dosiek na zatepľovanie a obkladanie soklov, fasád, podláh v domoch alebo pri výrobe dekorácií, ozdôb a kulís či pri výrobe a stavbe modelov (vlakov, lietadiel). Vďaka veľkému rozsahu regulácie teploty je možné rezať širokú škálu materiálov: polystyrén, penové materiály: EPS, EPE, PU (pena), EPP, EVA, PUR, plasty, syntetické tkaniny a textílie (laná a popruhy) alebo izoláciu káblov. Rez je čistý a hladký a nie je potrebné ho ďalej brúsiť ani dokončovať. Obsah balenia: kufrík, rezačka, 8 typov rezných nožov, imbusový kľúč a oceľová kefka.  
333,91€ 300,52€ / ks 250,43€ bez DPH
skladom Pozajtra 14.12.2023 môže byť u Vás
Kód:
103551
Tovar v akcii
Automatický odvíjač, podávač a odlepovač samolepiek a nálepiek s horným podávaním samolepiek. Odlepovač MD811 je špeciálne navrhnutý pre odlepovanie dlhých štítkov návinu s max. šírkou 105mm. Odvíjačka vie pracovať s páskou, na ktorej je nalepená jedna alebo viac samolepiek v rade vedľa seba. Vďaka optickému senzoru presne odvinie a odlepí jeden lepiaci štítok či nálepku od nosnej fólie (popr. celý rad štítkov, podľa typu pásky) a pripraví ho k jednoduchému a bezpracnému odobratiu a následnej aplikácii. Po odobratí samolepky optický senzor detekuje chýbajúce nálepky a odvinie a odlepí ďalší kus, prípadne celú radu. Nálepka zostane malou časťou prilepená na nosnej fólii, takže nedôjde k jej prilepeniu k zariadeniu, čo by mohlo znehodnotiť nálepku, resp. jej lepidlo popr. VOID vrstvu, ak je prítomná. Zároveň to prispieva k jej ľahkému odlepeniu. Samotná nosná fólia sa navíja na spodný navijak. Vďaka veľkému uhlu ohybu nosnej fólie dochádza k samotnému odlepeniu samolepky od podkladu. Ovládanie odlepovača etikiet je veľmi jednoduché. Na ovládanie slúži šesť dotykových tlačidiel s funkciami štart / stop, reset a zvyšné štyri slúžia na nastavenie rýchlosti odvíjania a nastavenie dĺžky odvinutej samolepky cez okraj. K nastaveniu typu pásky slúžia dotykové tlačidlá. Prvá dvojica upravuje dĺžku štítku / samolepky, tak aby došlo k jej väčšinovému odlepeniu od nosnej fólie, a druhá dvojica tlačidiel upravuje rýchlosť odvíjania - napríklad ak sú Vaše samolepky vyseknuté hlboko až do nosnej fólie, hrozí jej roztrhnutie a tým následná predčasná manipulácia s dávkovačom. Vďaka zníženiu rýchlosti možno trhanie minimalizovať. Ak je nosná fólia v poriadku, rýchlosť možno plne prispôsobiť rýchlosti Vašej aplikácie štítkov. Zostávajúce dve tlačidlá potom slúžia na resetovanie počítadla samolepiek a zapnutie / vypnutie odvíjania. Vkladať možno rolky s maximálnou šírkou 110mm a maximálnym vonkajším priemerom 150mm. Vnútorný priemer rolky od 15mm .. Dĺžka samolepiek a etikiet, ktoré vie zariadenie podať a odlepiť je od 5mm do 200mm. Odstraňovač tapiet a podávač štítkov MD811 disponuje tiež počítadlom odlepených samolepiek 0-999. Počítadlo možno resetovať pomocou tlačidla na ovládacom paneli. Dávkovač lepiacich štítkov je ideálnym pomocníkom pre opakujúce sa lepenie samolepiek, štítkov či rôznych hologramových samolepiek a bezpečnostných záručných pečatí, napríklad lepenie štítkov na balíky pre PPL, GLS, DPD, DHL a Slovenskú poštu (krehké, dobierka, priority, ..). Dokáže niekoľkonásobne urýchliť čas potrebný na nalepenie štítkov. Zariadenie je celokovové a má kvalitné priemyselné spracovanie. Obsah balenia: podávač MD811, napájací adaptér 24V / 2A
594,78€ 535,30€ / ks 446,09€ bez DPH
skladom Pozajtra 14.12.2023 môže byť u Vás
Kód:
104330
Tovar v akcii
Ručná elektrická rezačka s dĺžkou čepele 15 cm je profesionálny nástroj na rezanie polystyrénu, peny a syntetických materiálov v stavebníctve, priemysle, pre modelárov a dekoratérov. Rezačka pracuje na princípe zahrievania čepele, ktorá potom veľmi presne a rýchlo reže materiál na požadované rozmery, je vybavená reguláciou teploty 80-550 °C na jednoduché nastavenie optimálnej teploty reznej čepele podľa druhu rezaného materiálu. vďaka vynikajúcej ergonómii a kvalitnému spracovaniu sa nôž veľmi dobre drží a nevyklzáva z ruky, je vhodný na celodennú prácu, napríklad v stavebníctve pri rezaní polystyrénových dosiek na izoláciu a obklad soklov, fasád, podláh v domoch alebo na výrobu dekorácií, ozdôb a kulís či na výrobu a stavbu modelov (vlakov, lietadiel). Vďaka veľkému rozsahu regulácie teploty je možné rezať širokú škálu materiálov: polystyrén, penové materiály: EPS, EPE, PU (pena), EPP, EVA, PUR, plasty, syntetické pásky a tkaniny (laná a popruhy) alebo izoláciu káblov. Rez je čistý a hladký a nie je potrebné ho ďalej brúsiť ani dokončovať. Obsah balenia: 15 cm nožík, oceľová čistiaca kefka, imbusový kľúč.  
177,39€ 159,65€ / ks 133,04€ bez DPH
skladom Pozajtra 14.12.2023 môže byť u Vás
Kód:
103553
Tovar v akcii
Poloautomatický zvárač z nehrdzavejúcej ocele na kontinuálne zváranie vriec, vrecúšok a iných obalov s plnivom v ochrannej atmosfére (CO2, dusík, kyslík) s vlastným dopravníkom na zváranie väčších vriec a vrecúšok spolu s potlačou (razením) dávky do zvaru DBF-770WL. Zvárací poloautomat DBF-770WL GAS má rovnakú konštrukciu ako ostatné kontinuálne zváračky v našej ponuke, okrem modulu na plnenie ochrannou (inertnou) atmosférou - ľubovoľným plynom, určeným na konzerváciu balených potravín alebo iného tovaru. Tieto plyny sú zvyčajne určené na vytesnenie pôvodnej atmosféry a jej nahradenie. Na predĺženie trvanlivosti potravín sa zvyčajne používajú tri základné plyny a ich kombinácie. Oxid uhličitý (CO2 ) - používa sa predovšetkým na nahradenie kyslíka, ktorý má na potraviny oxidačný účinok. Okrem jeho nahradenia má CO2 pri koncentráciách nad 15 - 20 % inhibičný účinok na rast väčšiny mikroorganizmov. Používa sa najmä na balenie mikrobiálne nestabilných potravín (mäsové výrobky, lahôdkarské výrobky, syry atď.). Dusík - má jedinečnú vlastnosť, že neovplyvňuje balené potraviny - najmä ich chuť, vzhľad a zloženie. Používa sa najmä na vytesnenie kyslíka z obalov a jeho nahradenie inertným plynom. Dusík tiež znižuje oxidáciu vitamínov, tukov, farbív a aróm. Používa sa najmä na balenie mikrobiálne stabilných potravín (káva, pražené arašidy, zemiakové lupienky atď.). Kyslík - zachováva farbu červeného mäsa. Zabezpečuje dýchanie v balenom ovocí a zelenine a zabraňuje rastu anaeróbnych mikroorganizmov, čo je dôležité pre niektoré ryby a zeleninu. V prípade ostatných balených potravín sa jeho obsah obmedzuje na minimum. Plniaca jednotka s ochrannou atmosférou obsahuje 8 mm vstupný konektor John Guest a ponúka aj možnosť monitorovania a regulácie tlaku prostredníctvom škrtiaceho ventilu. Plnička má spínač na aktiváciu a riadiacu jednotku, pomocou ktorej obsluha nastavuje objem dávkovaného plynu na dávku. Dávkovanie sa prepína posunutím výstupnej dávkovacej trubice smerom k zváracej jednotke. Kontinuálna zváračka DBF-770WL sa skladá aj z dvoch unášacích pásov a troch základných blokov. Unášacie pásy sú vyrobené z pásky s teflónovými vláknami. Tie prechádzajú cez vykurovacie teleso, ktoré taví fóliu. Vďaka teflónovému pásu sa roztavená fólia nezachytáva. Ďalším blokom je vzduchom chladený prvok, ktorý chladí a spevňuje zvar, aby sa spoj po opustení dopravníka neroztrhol. Poslednou časťou dopravníka je vrúbkovaná matrica, ktorá vytvára jemné zárezy (priehlbiny) na ďalšie spevnenie zvaru. Matricu možno nahradiť dávkovacou matricou - tlačiarňou.   Zváračka DBF-770WL GAS môže do zvaru vyraziť textové alebo číselné informácie podľa vášho výberu. V kruhovej pečiatke sú otvory - tri segmenty po 15 znakov, do ktorých sa jednotlivé znaky vkladajú ručne. Súčasťou dodávky je sada číslic obsahujúca čísla od 0 do 9, prázdne miesta a písmená abecedy - pozri fotografiu. Takto môžete vložiť napríklad dátum výroby, dátum spotreby, šaržu, čokoľvek. Z každého abecedného znaku je prítomný aspoň jeden kus, číslice 3 krát. Preto odporúčame zakúpiť aj rozširujúcu sadu. Šírka výsledného zvaru je 10 mm. Práca so zváračkou je veľmi jednoduchá. Po privedení prívodu plynu a nastavení správneho tlaku a množstva dávkovaného plynu riadiacou jednotkou stačí zváračku zapnúť, aktivovať chladenie a zapnúť výhrevné teleso. Na nastavenie teploty sa používa analógový regulátor s ručičkou ukazujúcou aktuálnu teplotu. Po dosiahnutí nastavenej teploty sa môže začať zváranie. Obsluha vloží dávkovaciu trubicu s vývodom plynu do naplneného vrecka a spolu s ním presunie balík do unášača, medzi dva teflónové pásy. Od tohto momentu je všetko automatické. Zvárač prevezme vrecko, ohne trubicu s dávkovačom plynu, ktorá sa zapne, uvoľní plyn (zmení sa atmosféra vo vrecku) a okamžite zvára. Chladiaci prvok vytvrdí zvar a modelár alebo tlačiarenské koleso vyrazí vzor/šablónu do širokého zvaru. Zváračka s typovým označením WL a WL GAS ďalej vyniká v porovnaní s ostatnými dopravníkovými kontinuálnymi zváračkami v našom sortimente možnosťou rozšírenia a prestavby dopravníka na väčšie vrecia, ktoré potom nemusia ležať na dopravníku, ale môžu na ňom voľne stáť. Obsah sa nevysype a vyberanie zváraných vriec je oveľa jednoduchšie. Vrecia sa potom môžu z dopravníka odstrániť pomocou iného pásu alebo sa môžu odstrániť priamo. Zváračka je v podstate konštruovaná pre malé vrecia - podobne ako DBF-770. Súčasťou je prídavná pochrómovaná konštrukcia a prevodovka na pohon pásu pod iným uhlom. Priebežná zváračka fólií DBF-770WL-GAS sa veľmi jednoducho ovláda. Hlavný ovládací panel obsahuje tri spínače - zapnutie/vypnutie, zapnutie vykurovacieho telesa a zapnutie chladiaceho ventilátora pre chladiaci blok. Na voľbu rýchlosti dopravníka a podávacieho pásu možno použiť otočný potenciometer. Regulačný prvok teploty je termostat s analógovým zobrazením aktuálnej teploty. Teplotný rozsah tejto kontinuálnej zváračky je 0 - 400 °C. Teplota musí byť prispôsobená celkovej rýchlosti podávača a zváranej fólii (približne 110 - 200 °C). Zváračka je vybavená aj tlačidlom núdzového STOP, ktoré umožňuje okamžité vypnutie stroja v prípade akýchkoľvek problémov. Dávkovač plynu má potom len tlačidlo na zapnutie a reguláciu dávky. V bočnej časti pri prívode vzduchu sa nachádza nanometer a škrtiaci ventil Kontinuálna zváračka je vybav ená 135 mm širokým gumovým pásovýmdopravníkom s aktívnou dĺžkou 680 mm. Dopravník je možné posunúť o 6 cm od zváračky na zváranie dlhších balení. Dopravník má pásovú (valčekovú) korekciu. Celé zariadenie je určené na vysoké pracovné zaťaženie všade tam, kde je potrebné zvárať veľké množstvo balíkov, čo by pri klasickej pákovej zváračke trvalo niekoľkonásobne dlhšie. Vhodné na balenie potravín a iného tovaru v ochrannej atmosfére. Zváračka je z nehrdzavejúcej ocele a náhradné diely si u nás môžete kedykoľvek objednať. Spotrebný materiál máme vždy na sklade.  
1 476,52€ 1 328,87€ / ks 1 107,39€ bez DPH
skladom
Kód:
102991
Tovar v akcii
Celkový počet výrobkov: 35
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!