Tavné pištole

Filtrovanie
0,21 €
105,22 €
Precízna tavná pištoľ pre polymérové tyčinky priemeru 11mm s riadením a reguláciou teploty. Tavná komora je vyhrievaná odporovým vykurovacím telesom s príkonom 100W, ktoré je oproti najlacnejším tavným pištoliam s príkonom 16-30W schopné zahriať hrot a lepiacu tyčinku behom pár minút na nastavenú teplotu a udržiavať ju aj pri nanášaní veľkých dávok polymérovej taveniny. Pištoľ má veľmi vydarenú mechanickú konštrukciu podávača tyčiniek a dlhú páčku spúšte.  
36,00€ / ks 30,00€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
100917
Balenie lepiacich tyčiniek 1kg / 54ks fialovej farby vyrobené z farbeného polyméru s prímesou drobných trblietavých zrniečok. Okrem vynikajúcich vlastností vhodných pre spájanie rozličných materiálov sa jedná zároveň o pohľadový dekoratívny prvok. Hmota je nepriehľadná a oproti klasickým lepiacim tyčinkám výrazne tuhšia a pevnejšia; naopak je však o poznanie menej ohybná. Mechanické vlastnosti dovoľujú jej použitie aj pre pečatenie. Nie však pre pečatenie klasickým razidlom na papieri, kde by pochopiteľne došlo k prilepeniu taveniny na pečatné razidlo. Je vhodná pre pečatenie napr. Prístupových miest pre otvorenie dvierok a servisných otvorov. Raznica musí mať hrubší reliéf než štandardné razidlo a razbu je nutné vykonať až do mierne vychladnutej taveniny. Možno ju tiež použiť na suchú väzbu, adventné vence a ďalšiu dekoratívnu tvorbu. V našej ponuke nájdete tiež tavné tyčinky rôznych farieb.
39,65€ / kg 33,04€ bez DPH
Tovar je na ceste
Kód:
102216
Glitrová (trblietavá) dekoratívna tavná tyčinka s priemerom 11mm a dĺžkou 200mm určená pre použitie s tavnou pištoľou identického priemeru. Bod zmäknutia tavného materiálu je 88 ° C. Tepelná odolnosť lepených spojov je 65 ° C. Táto tavná tyčinka je svojím vzhľadom určená predovšetkým pre dekoračné a výtvarné účely k dekoračnému lepeniu. V našej ponuke nájdete aj iné farebné odtiene.
0,83€ / ks 0,70€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102217
Profesionálna lepiaca tavná pištoľ Joeri S-809 s digitálnou reguláciou teploty pre tavné tyčinky s priemerom 11 mm (rozmedzie 10,5-11,5 mm) s vysokým regulovaným výkonom až 300W. Tavná pištoľ S-809 je ergonomický model väčšej veľkosti, s ktorým sa dobre dlhodobo pracuje a príjemne sa drží. Predĺžená spúšť a úzka rukoväť umožňuje jemné a veľmi ľahké dávkovanie natavenej tyčinky. Osadená dávkovacia špička je mosadzná s vnútorným priemerom 2.6mm a je krytá silikónovou násadou pre zvýšenú bezpečnosť obsluhy. Špičku je možné vymeniť za inú, o inom priemere a dĺžke. Na konci rukoväte sa nachádza digitálna regulácia teploty, umožňujúca nastavenie teploty v rozmedzí 100 - 220 ° C po celých desiatkach stupňov. Stredným tlačidlom možno pištoľ vypnúť. Hlavnou výhodou tejto pištoľ je rýchlosť nahriatia. Svojimi 300W je oproti lacným modelom, ktoré majú výkon nedosahujúci hranicu 100W na úplne inej profesionálnej úrovni. Vďaka tejto pištoli bude každá práca jednoduchšia a rýchlejšia. Vhodné predovšetkým pre intenzívne používanie napr. V priemyselnej výrobe a výrobných linkách. Pri tak vysokom výkone je teplota vytláčanej hmoty prakticky konštantná a nehrozí zahltenie. Váha samotnej pištole je iba 370 gramov, takže je vhodná pre dlhodobé držanie. Tavná pištoľ S-809 je špeciálne navrhnutá na lepenie umelej hmoty, dreva, gumy, textilu, kartónu, dlaždíc, keramiky apod (podľa použitého materiálu). V našej ponuke nájdete tiež tavné tyčinky rôznych farieb.
104,35€ / ks 86,96€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102767
Akumulátorová tavná lepiaca pištoľ Parkside PHPA 4 B2 so zabudovaným akumulátorom pre tavné tyčinky s priemerom 7 mm (až 7,5 mm) je vhodná najmä na servisné práce v teréne s obmedzeným prístupom k elektrickej sieti. Ideálna ako doplnok každého servisného kufríka. Akumulátorová pištoľ na tavné lepidlo je nahriata a pripravená na použitie už za 60 sekúnd. Pištoľ je vybavená kvalitnou nabíjateľnou Li-ion 4 V batériou s kapacitou 1500 mAh. Čas nabíjania batérie je približne 3 hodiny a na jedno nabitie môže pracovať nepretržite 30 minút. Súčasťou pištole je veľmi praktický nabíjací a úložný stojan, na ktorý stačí pištoľ len posadiť (nie je potrebné vyberať batériu ako pri iných AKU nástrojoch). Súčasťou je aj funkcia úspory energie, ktorá pištoľ AKU automaticky vypne po 10 minútach. Tavná pištoľ Parkside PHPA 4 má malé rozmery, nezaberá takmer žiadne miesto, a navyše má ergonomickú rukoväť, ktorá je pogumovaná pre ešte bezpečnejší úchop. Dávkovací hrot má vnútorný priemer 1,2 mm a je krytý silikónovým uzáverom pre väčšiu bezpečnosť obsluhy. V našej ponuke nájdete aj tavné tyčinky rôznych farieb. Súčasťou balenia je nabíjací dok, 6 tavných tyčiniek a samotná pištoľ
45,39€ / ks 37,83€ bez DPH
skladom1 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102902
Značková servisná batériová lepiaca tavná pištoľ Proskit GK-368 pre tavné tyčinky s priemerom 7.5 mm s výkonom 7W, ktorá je unikátna svojim napájaním na 4 klasické a všade dostupné tužkové batérie AA. Vďaka tomuto napájaniu odpadá nutnosť nákupu nových ďalších drahých akumulátorov pre neobmedzenú prevádzku. Lepiaca pištoľ je pripravená k prevádzke počas 3-4 minút a na jeden set alkalických batérií vydrží až 45 minút prevádzky. Odporúčané je použitie dobíjacích tužkových akumulátorov s dostatočnou kapacitou pre väčšiu ekonomickosť prevádzky. Tavná pištoľ Proskit GK-368 je predurčená predovšetkým pre servisné práce v teréne, kde nie je dostupná elektrická zásuvka. Ideálny doplnok do každého servisného kufra.Rukoväť pištoľ je pogumovaná pre istejšie uchytenie. Dávkovacia špička má vnútorný priemer 1.5mm a je prekrytá silikónovým krytom pre väčšiu bezpečnosť obsluhy. V našej ponuke nájdete tiež tavné tyčinky rôznych farieb. Teplota: prepínateľná 170/200 ° C LED osvit Prietok: 15-25g / minútu Napájanie 6V (4xAA)
73,04€ / ks 60,87€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102914
Servisná lepiaca tavná pištoľ pre tavné tyčinky s priemerom 11 mm (rozmedzie 10,5-11,5 mm) s dostatočným výkonom 60W, ktorá je unikátna možnosťou pripojenia pomocou 12V autozásuvky. Vďaka tomuto je predurčená predovšetkým pre servisné práce v teréne, kde nie je dostupná elektrická zásuvka 230V. Ideálny doplnok do každého servisného kufra výjazdových vozidiel. Ideálne predovšetkým pre vozidlá s autozásuvkou v batožinovom priestore. Vhodné taktiež pre RC modelárov (áut, lietadiel, quadrokoptér) pre rýchle zalepenie prasknutých dielov v teréne. Lepiaca pištoľ ponúka výkon až 60W. Rukoväť pištole je pogumovaná pre istejšie uchytenie. Dávkovacia špička je mosadzná s vnútorným priemerom 1.8mm a je prekrytá silikónovým krytom pre väčšiu bezpečnosť obsluhy. Špičku je možné vymeniť za inú, o inom priemere a dĺžke. Na konci rukoväte sa nachádza vypínač. Prívodný kábel je krútený s dĺžkou väčšou ako jeden meter (po natiahnutí). V našej ponuke nájdete tiež tavné tyčinky rôznych farieb. Typický odber z autozásuvky pri naštartovanom motore: 14.4V 3A (poistka 5A)
39,65€ / ks 33,04€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102915
Profesionálna vysokoteplotná lepiaca tavná pištoľ S-808 pre tavné tyčinky s priemerom 11 mm (rozmedzie 10,5-11,5 mm) s vysokým výkonom až 300W. Tavná pištoľ S-808 je vysoko ergonomický model väčšej veľkosti, s ktorým sa dobre dlhodobo pracuje a príjemne sa drží. Predĺžená spúšť a úzka rukoväť umožňuje jemné a veľmi ľahké dávkovania natavenej tyčinky. Osadená dávkovacia špička je mosadzná s vnútorným priemerom 2.8mm a je krytá silikónovou násadou pre zvýšenú bezpečnosť obsluhy. Špičku je možné vymeniť za inú, o inom priemere a dĺžke. Na konci rukoväte sa nachádza trojpolohový vypínač, ktorý umožňuje prepínanie výkonu medzi 150W a 300W. Prostrednou polohou sa pištoľ vypína. Hlavnou výhodou tejto pištole je rýchlosť nahriatia. Svojimi 300W je oproti lacným modelom, ktoré majú výkon nedosahujúci hranicu 100W na úplné iné profesionálnej úrovni. Vďaka tejto pištoli bude každá práca jednoduchšia a rýchlejšia. Vhodné predovšetkým pre intenzívne používanie napr. V priemyselnej výrobe a výrobných linkách. Pri tak vysokom výkone je teplota vytláčanej hmoty prakticky konštantná a nehrozí zahltenie. Váha samotnej pištoľ činí len 370 gramov, takže je vhodná pre dlhodobé držanie. Tavná pištoľ S-808 je špeciálne navrhnutá na lepenie umelej hmoty, dreva, gumy, textilu, kartónu, dlaždíc, keramiky apod (podľa použitého materiálu). V našej ponuke nájdete tiež tavné tyčinky rôznych farieb.
78,26€ / ks 65,22€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102916
Výkonná tavná pištoľ S-801 s výkonom 150W a reguláciou teploty v rukoväti od 140 - 220 ° C pre väčšie objemy dávkovania tavných tyčiniek a rýchlejší štart. Tavná komora je vyhrievaná odporovým vykurovacím telesom s príkonom 150W, ktoré je oproti najlacnejším tavným pištoliam s príkonom 16-30W schopné zahriať hrot a lepiacu tyčinku behom pár minút na nastavenú teplotu a udržiavať ju aj pri nanášaní veľkých dávok polymérovej taveniny. Pištoľ má veľmi vydarenú mechanickú konštrukciu podávača tyčiniek a dlhú páčku spúšte. Dlhá páka jednak znižuje silu nutnú na ovládanie a tiež predlžuje dráhu spúšte čím umožňuje presnejšie dávkovanie malého množstva polyméru. Mosadzná dávkovacia dýza má vnútorný priemer špičky 2.7mm a je predĺžená, aby bolo možné dosiahnuť do užších miest. Táto tavná pištoľ umožňuje svojim vysokým výkonom výmenu tavných špičiek ľubovoľného tvaru. Nastavenie pracovnej teploty tavnej komory sa vykonáva otáčaním potenciometra v rukoväti. LED dióda umiestnená pod vstupom tavných tyčiniek indikuje zopnutie ohrevu. Jej zhasnutie značí dosiahnutie zvolenej teploty. Plná kontrola nad teplotou polymérové taveniny je nutná kvôli rozličným materiálom lepiacich tyčiniek a ich rozdielnym pracovným teplotám. Pri lepení plastov sa navyše volí teplota tak, aby došlo tiež k nataveniu lepeného materiálu a sú potrebné vyššie hodnoty.  
51,65€ / ks 43,04€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102921
Sada dlhých mosadzných trubicových dýz rôznych priemerov pre všetky tavné lepiace pištole s odšrubovateľnou dýzou s priemerom závitov 10mm (najbežnejší typ). V sade sa nachádzajú dýzy o vnútorných priemeroch 1.5mm, 2mm a 3mm, všetky s celkovou dĺžkou 70mm.  Vďaka týmto dlhým rúrkovým dýzam dosiahnete aj do zle prístupných priestorov, do ktorých by ste sa s bežnou krátkou kužeľovitou dýzou nedostali. Vnútri dýz sa nachádza spätný ventil (napružená gulička), ktorá zabraňuje voľnému vytekaniu taveného materiálu. Súčasťou dýz sú aj tesniace gumičky. Použiteľné len pre výkonnejšiu tavnú pištoľ (100W +) Vnútorný priemer: 1.5mm / 2mm / 3mm Vonkajší priemer trubice: 3.4mm / 4.85mm / 4.85mm Dĺžka: 70mm
52,17€ / ks 43,48€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102922
Univerzálna sada mosadzných trubicových dýz rôznych priemerov a dĺžok pre všetky tavné lepiace pištole s odšrubovateľnou dýzou s priemerom závitov 10mm (najbežnejší typ). V sade sa nachádzajú dýzy o vnútorných priemeroch 1.5mm (dĺžka 55mm), 2mm (dĺžka 38mm) a 3mm (dĺžka 38mm).  Vďaka týmto rúrkovým dýzam dosiahnete aj do zle prístupných priestorov, do ktorých by ste sa s bežnou krátkou kužeľovitou dýzou nedostali. Vnútri dýz sa nachádzajú spätný ventil (napružená gulička), ktorá zabraňuje voľnému vytekaniu taveného materiálu. Trysky majú zárez pre nasadenie ochranné silikónové krytky. Súčasťou dýz sú aj tesniace gumičky. Použiteľné len pre výkonnejšie tavné pištole (80W +) Vnútorný priemer: 1.5mm / 2mm / 3mm Dĺžky: 55mm / 38mm / 38mm Vonkajší priemer trubice: 2.85mm / 4.9mm / 4.9mm Dĺžka: 70mm
52,17€ / ks 43,48€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102923
Servisná lepiaca tavná pištoľ XL-F pre tavné tyčinky s priemerom 11 mm (rozmedzie 10,5-11,5 mm) s výkonom 40W, ktorá je unikátna možnosťou pripojenia pomocou 12V autozásuvky. Vďaka tomuto je táto tavná pištoľ predurčená predovšetkým pre servisné práce v teréne, kde nie je dostupná elektrická zásuvka 230V. Ideálny doplnok do každého servisného kufra výjazdových vozidiel. Ideálne predovšetkým pre vozidlá s autozásuvkou v batožinovom priestore. Vhodné taktiež pre RC modelárov (áut, lietadiel, quadrokoptér) pre rýchle zalepenie prasknutých dielov v teréne. Rukoväť pištole je pogumovaná pre istejší uchytenie. Dávkovacia špička je mosadzná s vnútorným priemerom 1,8 mm a je prekrytá silikónovým krytom pre väčšiu bezpečnosť obsluhy. Špičku je možné vymeniť za inú, o inom priemere a dĺžke. Na konci rukoväte sa nachádza vypínač. Prívodný kábel je krútený s dĺžkou väčšou ako jeden meter (po natiahnutí). V našej ponuke nájdete tiež tavné tyčinky rôznych farieb. Typický odber z autozásuvky pri naštartovanom motore: 14.4V 2.5A (poistka 5A)    
27,65€ / ks 23,04€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102924
Špeciálna dlhá mosadzná dýza tavných lepiacich pištolí s vnútorným priemerom 1.5mm s dĺžkou 70mm, vďaka ktorej dosiahnete aj do zle prístupných priestorov, do ktorých by ste sa s bežnou kužeľovitou dýzou nedostali. Táto dýza je vhodná pre všetky tavné pištole s odskrutkovateľnou tavnou dýzou s priemerom závitov 10mm. Vnútri dýzy sa nachádza spätný ventil (napružená gulička), ktorá zabraňuje voľnému vytekaniu taveného materiálu. Použiteľné len pre výkonnejšie tavné pištole (100W +) Vnútorný priemer: 1.5mm Dĺžka: 70mm      
42,26€ / ks 35,22€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102925
Klasická náhradná mosadzná kúžeľová dýza tavných lepiacich pištolí s vnútorným priemerom 1.5mm s dĺžkou 32mm. Vhodná pre všetky tavné pištole s odšrubovateľnou tavnou dýzou s priemerom závitov 10mm. Oproti dýzam, ktoré sú súčasťou lacnejších tavných pištolí sa vnútri tejto dýzy nachádza spätný ventil (napružená gulička), ktorá zabraňuje voľnému vytekaniu taveného materiálu. Vhodné pre pištole s výkonom najmenej 80W. Vnútorný priemer: 1.5mm Dĺžka: 32mm  
21,39€ / ks 17,83€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102926
Špeciálna plochá aplikačná dýza pre lepiace tavné pištole, vďaka ktorej dosiahnete veľmi presné stopy o šírke 18mm s veľmi malou výškou tavného materiálu cca 0,5mm. Vďaka tejto dýze môžete lepiť aj s ručnou tavnou pištoľou na naozaj profesionálnej úrovni. Už žiadne nerovnomerné nanášanie spôsobujúce hrbole. Iba rovná rovnomerná plocha. Dýza je vyrobená z klasickej mosadzné závitovej násady s tesniacim krúžkom a spätnou guličkou uprostred ktorá zabraňuje voľnému prietoku nataveného materiálu a hliníkového frézovaného tela. Obe časti sú rozpojiteľné pre potreby čistenia. Dýza je vhodná predovšetkým pre výkonné lepiace pištole od 100W vyššie. Menej výkonné tavné pištole sú síce kompatibilné, ale mohlo by dôjsť v ochladeniu nataveného materiálu už v dýze, čo by znížilo celkovú adhéziu. Vhodné pre lepenie kartónových krabíc, lepenie textilu k sebe, lepenie drevených plôch, lepenie skiel a veľa ďalších aplikácií. Šírka stopy: 18mm Výška stopy: cca 0.5mm Materiál: Mosadz, hliník
62,61€ / ks 52,17€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102927
Balenie 1kg / 110ks náplní do tavnej pištole z úplne nepriehľadného ružového polyméru. Bod zmäknutia materiálu je 72 ° C. Pracovná teplota pri lepení je však potrebné nastaviť na 165 ° C pre správnu funkciu lepidla. Tepelná odolnosť lepených spojov je 55 ° C. Tavná náplň nájde využitie v elektrotechnike pre instantné a efektívne izolovanie spájkovaných spojov, tvorbu izolačných dištančných podložiek. Ďalej na lepenie a fixovanie papiera, plastov, dreva, keramiky, textilu alebo ako aranžérska lepička pre väzbu kvetín alebo viazanie vencov. V našej ponuke nájdete tiež tavné tyčinky rôznych farieb.    
39,65€ / kg 33,04€ bez DPH
skladom2-5 kg Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103007
Táto náplň do tavnej pištole je vyrobená z úplne nepriehľadného ružového polyméru. Bod zmäknutia materiálu je 72 ° C. Pracovnú teplotu pri lepení je však potrebné nastaviť na 165 ° C pre správnu funkciu lepidla. Tepelná odolnosť lepených spojov je 55 ° C. Tavná náplň nájde využitie v elektrotechnike pre instantné a efektívne izolovanie spájkovaných spojov, tvorbu izolačných dištančných podložiek. Ďalej na lepenie a fixovanie papiera, plastov, dreva, keramiky, textilu alebo ako aranžérska lepička pre väzbu kvetín alebo viazanie vencov.  
0,73€ / ks 0,61€ bez DPH
skladomnad 100 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103008
Balenie 1kg / 110ks náplní do tavnej pištole z úplne nepriehľadného zeleného polyméru. Bod zmäknutia materiálu je 72 ° C. Pracovná teplota pri lepení je však potrebné nastaviť na 165 ° C pre správnu funkciu lepidla. Tepelná odolnosť lepených spojov je 55 ° C. Tavná náplň nájde využitie v elektrotechnike pre instantné a efektívne izolovanie spájkovaných spojov, tvorbu izolačných dištančných podložiek. Ďalej na lepenie a fixovanie papiera, plastov, dreva, keramiky, textilu alebo ako aranžérska lepička pre väzbu kvetín alebo viazanie vencov. V našej ponuke nájdete tiež tavné tyčinky rôznych farieb.  
39,65€ / kg 33,04€ bez DPH
skladom2-5 kg Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103009
Táto náplň do tavnej pištole je vyrobená z úplne nepriehľadného zeleného polyméru. Bod zmäknutia materiálu je 72 ° C. Pracovnú teplotu pri lepení je však potrebné nastaviť na 165 ° C pre správnu funkciu lepidla. Tepelná odolnosť lepených spojov je 55 ° C. Tavná náplň nájde využitie v elektrotechnike pre instantné a efektívne izolovanie spájkovaných spojov, tvorbu izolačných dištančných podložiek. Ďalej na lepenie a fixovanie papiera, plastov, dreva, keramiky, textilu alebo ako aranžérska lepička pre väzbu kvetín alebo viazanie vencov.  
0,73€ / ks 0,61€ bez DPH
skladomnad 100 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103010
Balenie 1kg / 110ks náplní do tavnej pištole z úplne nepriehľadného modrého polyméru. Bod zmäknutia materiálu je 72 ° C. Pracovná teplota pri lepení je však potrebné nastaviť na 165 ° C pre správnu funkciu lepidla. Tepelná odolnosť lepených spojov je 55 ° C. Tavná náplň nájde využitie v elektrotechnike pre instantné a efektívne izolovanie spájkovaných spojov, tvorbu izolačných dištančných podložiek. Ďalej na lepenie a fixovanie papiera, plastov, dreva, keramiky, textilu alebo ako aranžérska lepička pre väzbu kvetín alebo viazanie vencov. V našej ponuke nájdete tiež tavné tyčinky rôznych farieb.    
39,65€ / kg 33,04€ bez DPH
skladom2-5 kg Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103011
Táto náplň do tavnej pištole je vyrobená z úplne nepriehľadného modrého polyméru. Bod zmäknutia materiálu je 72 ° C. Pracovnú teplotu pri lepení je však potrebné nastaviť na 165 ° C pre správnu funkciu lepidla. Tepelná odolnosť lepených spojov je 55 ° C. Tavná náplň nájde využitie v elektrotechnike pre instantné a efektívne izolovanie spájkovaných spojov, tvorbu izolačných dištančných podložiek. Ďalej na lepenie a fixovanie papiera, plastov, dreva, keramiky, textilu alebo ako aranžérska lepička pre väzbu kvetín alebo viazanie vencov. V našej ponuke nájdete tiež tavné tyčinky rôznych farieb.
0,73€ / ks 0,61€ bez DPH
skladomnad 100 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103012
Balenie 1kg / 110ks náplní do tavnej pištole z úplne nepriehľadného oranžového polyméru. Bod zmäknutia materiálu je 72 ° C. Pracovná teplota pri lepení je však potrebné nastaviť na 165 ° C pre správnu funkciu lepidla. Tepelná odolnosť lepených spojov je 55 ° C. Tavná náplň nájde využitie v elektrotechnike pre instantné a efektívne izolovanie spájkovaných spojov, tvorbu izolačných dištančných podložiek. Ďalej na lepenie a fixovanie papiera, plastov, dreva, keramiky, textilu alebo ako aranžérska lepička pre väzbu kvetín alebo viazanie vencov. V našej ponuke nájdete tiež tavné tyčinky rôznych farieb.  
39,65€ / kg 33,04€ bez DPH
skladom2-5 kg Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103013
Táto náplň do tavnej pištole je vyrobená z úplne nepriehľadného modrého polyméru. Bod zmäknutia materiálu je 72 ° C. Pracovnú teplotu pri lepení je však potrebné nastaviť na 165 ° C pre správnu funkciu lepidla. Tepelná odolnosť lepených spojov je 55 ° C. Tavná náplň nájde využitie v elektrotechnike pre instantné a efektívne izolovanie spájkovaných spojov, tvorbu izolačných dištančných podložiek. Ďalej na lepenie a fixovanie papiera, plastov, dreva, keramiky, textilu alebo ako aranžérska lepička pre väzbu kvetín alebo viazanie vencov. V našej ponuke nájdete tiež tavné tyčinky rôznych farieb.  
0,73€ / ks 0,61€ bez DPH
skladomnad 100 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103014
Balenie 1kg / 110ks náplní do tavnej pištole z úplne nepriehľadného žltého polyméru. Bod zmäknutia materiálu je 72 ° C. Pracovná teplota pri lepení je však potrebné nastaviť na 165 ° C pre správnu funkciu lepidla. Tepelná odolnosť lepených spojov je 55 ° C. Tavná náplň nájde využitie v elektrotechnike pre instantné a efektívne izolovanie spájkovaných spojov, tvorbu izolačných dištančných podložiek. Ďalej na lepenie a fixovanie papiera, plastov, dreva, keramiky, textilu alebo ako aranžérska lepička pre väzbu kvetín alebo viazanie vencov. V našej ponuke nájdete tiež tavné tyčinky rôznych farieb.    
39,65€ / kg 33,04€ bez DPH
skladom2-5 kg Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103015
Celkový počet výrobkov: 134
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!