Trafospájky

Filtrovanie
23,67 €
41,56 €
Spájkovačka Traf S2-12 s výkonom 100 W a základným spájkovacím príslušenstvom. Ako vyplýva z názvu výrobku, spájkovačka pracuje s transformátorom, ktorého primárne vinutie je napájané sieťovým napätím a sekundárne vinutie je spojené spájkovacou slučkou - t. j. transformátorom nakrátko. Po stlačení spúšte sa transformátor zapne, čo vedie k okamžitému zapáleniu spájkovacej slučky. Žiarovka slúži ako indikátor zapnutia spájkovacej slučky, ktorá zároveň slúži na osvetlenie spájkovaného spoja. Trafové spájkovačky sa vyznačujú najmä rýchlym nárastom teploty a tiež rýchlym ochladením, čo nie je práve doménou mikropájkovačiek. Vďaka tomu sú vhodné najmä na servis v teréne. Ich nevýhodou je však zvyčajne hmotnosť a životnosť hrotov - slučiek. Nie je to tak v prípade tohto typu. Tento typ nepoužíva klasické tenké spájkovacie slučky, ale hrubé poniklované večné hroty, ktoré sa vkladajú do dutiny aretovanej skrutkou. Spojovacia časť hrotu je vyrobená z medi a aktívna časť hrotu je vyrobená z ocele. Tým sa eliminuje častá výmena hrotov, čo znižuje náklady. Aj hmotnosť celej spájkovačky je znížená len na 440 g, takže sa eliminuje namáhanie rúk pri dlhodobej práci. Model S2-12 je vhodný na spájkovanie klasických DIL súčiastok, na spájkovanie malých súčiastok a na spájkovanie televíznych, rádiových a iných telekomunikačných spojov. Súčasťoubalenia je miska na tavidlo a rúrkový cín. K dispozícii sú aj náhradné večné hroty pre tento typ šablónovej spájky. K šablónovej spájkovačke odporúčame zakúpiť aj rúrkový cín a spájkovacie kvapaliny, najmä kvapalinu F1, ktorá výrazne zlepšuje výsledné spoje.
23,48€ / ks 19,57€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102943
Transformátorová spájkovačka Nuba ETP4 českej výroby s výkonom 75 W v blistri. Ako už z názvu výrobku vyplýva, spájkovačka je napájaná transformátorom, ktorého primárne vinutie je napájané sieťovým napätím a sekundárne vinutie je pripojené spájkovacou slučkou - t. j. transformátorom nakrátko. Po stlačení spúšte sa transformátor zapne, čo vedie k okamžitému zapáleniu spájkovacej slučky. Ako indikátor zapnutia spájkovacej slučky sa používa LED dióda, ktorá slúži aj na osvetlenie spájkovaného spoja. Trafové spájkovačky sa vyznačujú najmä rýchlym nárastom teploty a tiež rýchlym ochladením, čo nie je práve doménou mikropájkovačiek. Vďaka tomu sú vhodné najmä na servis v teréne. Ich nevýhodou je však hmotnosť a životnosť hrotov - slučiek. Klasické medené slučky majú tendenciu oxidovať a erodovať - rozpúšťať sa v cíne, preto je ideálne použiť večný hrot, ktorý je vyrobený z dvoch materiálov a má 150-krát väčšiu životnosť ako klasicky používaná medená slučka. V balení nájdete aj navlhčenú hubku na čistenie oxidácie z hrotu. Vhodný na spájkovanie klasických DIL súčiastok, na spájkovanie malých súčiastok a na spájkovanie televíznych, rádiových a iných telekomunikačných spojov.
29,22€ / ks 24,35€ bez DPH
skladom2-5 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101743
Transformátorová spájkovačka Nuba ETPIII českej výroby s výkonom 100 W v blistri. Ako už z názvu výrobku vyplýva, spájkovačka je napájaná transformátorom, ktorého primárne vinutie je napájané sieťovým napätím a sekundárne vinutie je pripojené spájkovacou slučkou - t. j. transformátorom nakrátko. Po stlačení spúšte sa transformátor zapne, čo vedie k okamžitému zapáleniu spájkovacej slučky. Ako indikátor zapnutia spájkovacej slučky sa používa LED dióda, ktorá slúži aj na osvetlenie spájkovaného spoja. Trafové spájkovačky sa vyznačujú najmä rýchlym nárastom teploty a tiež rýchlym ochladením, čo nie je práve doménou mikropájkovačiek. Vďaka tomu sú vhodné najmä na servis v teréne. Ich nevýhodou je však hmotnosť a životnosť hrotov - slučiek. Klasické medené slučky majú tendenciu oxidovať a erodovať - rozpúšťať sa v cíne, preto je ideálne použiť večný hrot, ktorý je vyrobený z dvoch materiálov a má 150-krát väčšiu životnosť ako klasicky používaná medená slučka. V balení nájdete aj navlhčenú hubku na čistenie oxidácie z hrotu. Vhodný na spájkovanie klasických DIL súčiastok, na spájkovanie malých súčiastok a na spájkovanie televíznych, rádiových a iných telekomunikačných spojov.
32,35€ / ks 26,96€ bez DPH
skladom2-5 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101744
Transformátorová spájkovačka Nuba ETP5 s výkonom 125 W v blistri. Ako vyplýva z názvu výrobku, spájkovačka pracuje s transformátorom, ktorého primárne vinutie je napájané sieťovým napätím a sekundárne vinutie je pripojené spájkovacou slučkou - t. j. transformátorom nakrátko. Po stlačení spúšte sa transformátor zapne, čo vedie k okamžitému zapáleniu spájkovacej slučky. Ako indikátor zapnutia spájkovacej slučky sa používa LED dióda, ktorá slúži aj na osvetlenie spájkovaného spoja. Trafové spájkovačky sa vyznačujú najmä rýchlym nárastom teploty a tiež rýchlym ochladením, čo nie je práve doménou mikropájkovačiek. Vďaka tomu sú vhodné najmä na servis v teréne. Ich nevýhodou je však hmotnosť a životnosť hrotov - slučiek. Klasické medené slučky majú tendenciu oxidovať a erodovať - rozpúšťať sa v cíne, preto je ideálne použiť večný hrot, ktorý je vyrobený z dvoch materiálov a má 150-krát väčšiu životnosť ako klasicky používaná medená slučka. V balení nájdete aj navlhčenú hubku na čistenie oxidácie z hrotu. Vhodný na spájkovanie klasických DIL súčiastok, na spájkovanie malých súčiastok a na spájkovanie televíznych, rádiových a iných telekomunikačných spojov.
36,00€ / ks 30,00€ bez DPH
skladom2-5 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101745
Česká trafopájka s výkonom 75 W a príslušenstvom na spájkovanie v praktickom kvalitnom transportnom kufríku Nuba ETP4 75W. Ako už z názvu výrobku vyplýva, spájkovačka je napájaná transformátorom, ktorého primárne vinutie je napájané sieťovým napätím a na sekundárne vinutie je pripojená spájkovacia slučka - teda transformátor nakrátko. Po stlačení spúšte sa transformátor zapne, čo vedie k okamžitému zapáleniu spájkovacej slučky. Ako indikátor zapnutia spájkovacej slučky sa používa LED dióda, ktorá slúži aj na osvetlenie spájkovaného spoja. Trafové spájkovačky sa vyznačujú najmä rýchlym nárastom teploty a tiež rýchlym ochladením, čo nie je práve doménou mikropájkovačiek. Vďaka tomu sú vhodné najmä na servis v teréne. Ich nevýhodou je však hmotnosť a životnosť hrotov - slučiek. Klasické medené slučky majú tendenciu oxidovať a erodovať - rozpúšťať sa v cíne, preto je ideálne použiť večný hrot, ktorý je vyrobený z dvoch materiálov a má 150-krát väčšiu životnosť ako klasicky používaná medená slučka. V balení nájdete aj navlhčenú hubku na čistenie oxidácie z hrotu. Vhodný na spájkovanie klasických DIL súčiastok, na spájkovanie malých súčiastok a na spájkovanie televíznych, rádiových a iných telekomunikačných spojov.
34,96€ / ks 29,13€ bez DPH
skladom2-5 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101740
Výkonná kvalitná spájkovačka českej výroby s výkonom 100 W a spájkovacím príslušenstvom v praktickom kvalitnom prepravnom kufríku Nuba ETPIII 100 W. Ako už z názvu výrobku vyplýva, spájkovačka je napájaná transformátorom, ktorého primárne vinutie je napájané sieťovým napätím a sekundárne vinutie je spojené spájkovacou slučkou - teda transformátorom nakrátko. Po stlačení spúšte sa transformátor zapne, čo vedie k okamžitému zapáleniu spájkovacej slučky. Žiarovka slúži ako indikátor zapnutia spájkovacej slučky, ktorá zároveň slúži na osvetlenie spájkovaného spoja. Trafové spájkovačky sa vyznačujú najmä rýchlym nárastom teploty a tiež rýchlym ochladením, čo nie je práve doménou mikropájkovačiek. Vďaka tomu sú vhodné najmä na servis v teréne. Ich nevýhodou je však hmotnosť a životnosť hrotov - slučiek. Klasické medené slučky majú tendenciu oxidovať a erodovať - rozpúšťať sa v cíne, preto je ideálne použiť večný hrot, ktorý je vyrobený z dvoch materiálov a má 150-krát väčšiu životnosť ako klasicky používaná medená slučka. V balení nájdete aj navlhčenú hubku na čistenie oxidácie z hrotu. Vhodný na spájkovanie klasických DIL súčiastok, na spájkovanie malých súčiastok a na spájkovanie televíznych, rádiových a iných telekomunikačných spojov.
37,57€ / ks 31,30€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101741
Výkonná kvalitná spájkovačka českej výroby s výkonom 125 W a spájkovacím príslušenstvom v praktickom kvalitnom prepravnom kufríku Nuba ETP5 125 W. Ako už z názvu výrobku vyplýva, spájkovačka je napájaná transformátorom, ktorého primárne vinutie je napájané sieťovým napätím a sekundárne vinutie je spojené spájkovacou slučkou - teda transformátorom nakrátko. Po stlačení spúšte sa transformátor zapne, čo vedie k okamžitému zapáleniu spájkovacej slučky. Ako indikátor zapnutia spájkovacej slučky sa používa LED dióda, ktorá slúži aj na osvetlenie spájkovaného spoja. Trafové spájkovačky sa vyznačujú najmä rýchlym nárastom teploty a tiež rýchlym ochladením, čo nie je práve doménou mikropájkovačiek. Vďaka tomu sú vhodné najmä na servis v teréne. Ich nevýhodou je však hmotnosť a životnosť hrotov - slučiek. Klasické medené slučky majú tendenciu oxidovať a erodovať - rozpúšťať sa v cíne, preto je ideálne použiť večný hrot, ktorý je vyrobený z dvoch materiálov a má 150-krát väčšiu životnosť ako klasicky používaná medená slučka. V balení nájdete aj navlhčenú hubku na čistenie oxidácie z hrotu. Vhodný na spájkovanie klasických DIL súčiastok, na spájkovanie malých súčiastok a na spájkovanie televíznych, rádiových a iných telekomunikačných spojov.
41,22€ / ks 34,35€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101742
Celkový počet výrobkov: 7
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!