Lampy, osvetlenie

Filtrovanie
7,06 €
252,08 €
Elegantná a zároveň profesionálna servisná LED lampa IB-9502 s veľkým polohovateľným ramenom a podlhovastou oválnou hlavou s rovnomerným a výkonným osvetlením, ktoré s prehľadom osvieti väčšinu pracovného stola a nízkou spotrebou el. energie vďaka použitiu úsporných SMD súčiastok. Hlava lampy má podlhovastý oválny tvar dlhý 470 cm a široký iba 80mm, čo pôsobí veľmi elegantne a zároveň šetrí miesto. O osvetlenie sa stará 60 SMD LED diód, každá s príkonom 0.2W s vysokým svetelným tokom 1200 lúmenov (viac ako 80W klasická žiarovka) pri zachovaní rozumného príkonu - iba 14W. Vďaka dĺžke hlavy lampa osvieti podstatnú časť pracovnej dosky a servisné úkony pod ňou sú potom ľahšie. Oko zaiste poteší aj modrá linka po obvode hlavy lampy, ktorá pôsobí elegantným dojmom. Lampa disponuje aj možnosťou zmeny intenzity svitu až v 4 krokoch - 25%, 50% 75% a 100%. Na piaty stlačenie tlačidla sa lampa vypína. Chromatickosť svetla je studená biela 5600-6000k. O držanie lampy sa stará pevný polohovací dvojramenný kĺbový mechanizmus, ktorý umožňuje lampu nastaviť do požadovanej polohy bez nutnosti uťahovania aretačných skrutiek. Akonáhle je lampa uvedená do požadovanej polohy, v polohe zotrvá - nevyvracia sa. Rameno lampy je celokovové. K doske stola je možné rameno lampy uchytiť pomocou malého zveráka, ktorý sa pripevňuje k hrane stola. Lampu z neho možno kedykoľvek jednoducho vybrať (otočný tŕň). Výška hlavy lampy od stola je 41-81cm podľa napolohovania lampy. Hlava lampy je dlhá 47cm a možno ho prakticky narovnať a nahnúť kamkoľvek v dĺžke 87 cm od stojana lampy. Lampa pri max. výške nasvieti plochu stola s dĺžkou cca 100cm. Lampa je vhodná predovšetkým ako pracovná a servisná lampa do každej dielne, pri opravách elektroniky - spájkovanie dosiek plošných spojov, na kontrolu kvality materiálov a ďalšie. Svojim vzhľadom je lampa vhodná aj do reprezentačných priestorov - kozmetické salóny, nechtové štúdia pod.   K lampe môžete zakúpiť tiež stojan s kolieskami a odkladacím priestorom, vďaka ktorému je možné lampu postaviť mimo stôl a s lampou ľubovoľne pohybovať po miestnosti.  
105,00€ / ks 87,50€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
103844
Elegantná a zároveň profesionálna servisná LED lampa IB-9503 s veľkým polohovateľným ramenom a podlhovastou oválnou hlavou s rovnomerným a výkonným osvetlením, ktoré s prehľadom osvieti väčšinu pracovného stola a nízkou spotrebou el. energie vďaka použitie úsporných SMD súčiastok. Hlava lampy má podlhovastý oválny tvar dlhý 58 cm a široký iba 9cm, čo pôsobí veľmi elegantne a zároveň šetrí miesto. O osvetlenie sa stará 117 SMD LED diód, každá s príkonom 0.2W s vysokým svetelným tokom 2200 lúmenov (viac ako 100W klasická žiarovka) pri zachovaní rozumného príkonu - iba 24W. Vďaka dĺžke hlavy lampa osvieti podstatnú časť pracovnej dosky a servisné úkony pod ňou sú potom ľahšie. Oko dozaista poteší aj modrá linka po obvode hlavy lampy, ktorá pôsobí elegantným dojmom. Lampa disponuje aj možnosťou zmeny intenzity svitu až v 4 krokoch - 25%, 50% 75% a 100%. Na piate stlačenie tlačidla sa lampa vypína. Teplota chromatickosti lampy je 5600 - 6000K - chladnejšie biela. O držanie lampy sa stará pevný polohovací dvojramenný kĺbový mechanizmus, ktorý umožňuje lampu nastaviť do požadovanej polohy bez nutnosti uťahovania aretačných skrutiek. Ako náhle je lampa uvedená do požadovanej polohy, v polohe zotrvá - nevyvracia sa. Rameno lampy je celokovové. K doske stola je možné rameno lampy uchytiť pomocou malého zveráka, ktorý sa pripevňuje k hrane stola. Lampu z neho možno kedykoľvek jednoducho vybrať (otočný tŕň). Max. výška hlavy lampy od stola je 77cm. Rameno je dlhé 83cm a možno ho prakticky narovnať a nahnúť kamkoľvek v dĺžke 83 cm od stojanu lampy. Lampa pri max. výške nasvieti plochu stola s dĺžkou cca 120cm. Lampa je vhodná predovšetkým ako pracovná a servisná lampa do každej dielne, pri opravách elektroniky - spájkovaní dosiek plošných spojov, na kontrolu kvality materiálov a ďalšie. Svojim vzhľadom je lampa vhodná aj do reprezentačných priestorov - kozmetické salóny, nechtové štúdia pod.
110,00€ / ks 91,67€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
102990
Elegantná a zároveň profesionálna servisná LED lampa IB-9503 čiernej farby s veľkým polohovateľným ramenom a podlhovastou oválnou hlavou s rovnomerným a výkonným osvetlením, ktoré s prehľadom osvieti väčšinu pracovného stola a nízkou spotrebou el. energie vďaka použitiu úsporných SMD súčiastok. Hlava lampy má podlhovastý oválny tvar dlhý 58 cm a široký iba 9cm, čo pôsobí veľmi elegantne a zároveň šetrí miesto. O osvetlenie sa stará 117 SMD LED diód, každá s príkonom 0.2W s vysokým svetelným tokom 2200 lúmenov (viac ako 100W klasická žiarovka) pri zachovaní rozumného príkonu - iba 24W. Vďaka dĺžke hlavy lampa osvieti podstatnú časť pracovnej dosky a servisné úkony pod ňou sú potom ľahšie. Oko zaiste poteší aj ozdobná farebná linka po obvode hlavy lampy, ktorá pôsobí elegantným dojmom. Lampa disponuje aj možnosťou zmeny intenzity svitu až v 4 krokoch - 25%, 50% 75% a 100%. Na piate stlačenie tlačidla sa lampa vypína. Teplota chromatickosti lampy je 5600 - 6000K - chladnejšia biela. O držanie lampy sa stará pevný polohovací dvojramenný kĺbový mechanizmus, ktorý umožňuje lampu nastaviť do požadovanej polohy bez nutnosti uťahovania aretačných skrutiek. Akonáhle je lampa uvedená do požadovanej polohy, v polohe zotrvá - nevyvracia sa. Rameno lampy je celokovové. K doske stola je možné rameno lampy uchytiť pomocou malého zveráka, ktorý sa pripevňuje k hrane stola. Lampu z neho možno kedykoľvek jednoducho vybrať (otočný tŕň). Max. výška hlavy lampy od stola je 77cm . Rameno je dlhé 83cm a možno ho prakticky narovnať a nahnúť kamkoľvek v dĺžke 83 cm od stojana lampy. Lampa pri max. výške nasvieti plochu stola s dĺžkou cca 120cm. Lampa je vhodná predovšetkým ako pracovná a servisná lampa do každej dielne, pri opravách elektroniky - spájkovanie dosiek plošných spojov, na kontrolu kvality materiálov a ďalšie. Svojim vzhľadom je lampa vhodná aj do reprezentačných priestorov - kozmetické salóny, nechtové štúdia pod.  
120,00€ / ks 100,00€ bez DPH
Tovar je na ceste 25.11.2021
Kód:
104312
Elegantná a zároveň profesionálna servisná LED lampa IB-9503 striebornej farby s veľkým polohovateľným ramenom a podlhovastou oválnou hlavou s rovnomerným a výkonným osvetlením, ktoré s prehľadom osvieti väčšinu pracovného stola a nízkou spotrebou el. energie vďaka použitiu úsporných SMD súčiastok. Hlava lampy má podlhovastý oválny tvar dlhý 58 cm a široký iba 9cm, čo pôsobí veľmi elegantne a zároveň šetrí miesto. O osvetlenie sa stará 117 SMD LED diód, každá s príkonom 0.2W s vysokým svetelným tokom 2200 lúmenov (viac ako 100W klasická žiarovka) pri zachovaní rozumného príkonu - iba 24W. Vďaka dĺžke hlavy lampa osvieti podstatnú časť pracovnej dosky a servisné úkony pod ňou sú potom ľahšie. Oko zaiste poteší aj ozdobná farebná linka po obvode hlavy lampy, ktorá pôsobí elegantným dojmom. Lampa disponuje aj možnosťou zmeny intenzity svitu až v 4 krokoch - 25%, 50% 75% a 100%. Na piate stlačenie tlačidla sa lampa vypína. Teplota chromatickosti lampy je 5600 - 6000K - chladnejšia biela. O držanie lampy sa stará pevný polohovací dvojramenný kĺbový mechanizmus, ktorý umožňuje lampu nastaviť do požadovanej polohy bez nutnosti uťahovania aretačných skrutiek. Akonáhle je lampa uvedená do požadovanej polohy, v polohe zotrvá - nevyvracia sa. Rameno lampy je celokovové. K doske stola je možné rameno lampy uchytiť pomocou malého zveráka, ktorý sa pripevňuje k hrane stola. Lampu z neho možno kedykoľvek jednoducho vybrať (otočný tŕň). Max. výška hlavy lampy od stola je 77cm . Rameno je dlhé 83cm a možno ho prakticky narovnať a nahnúť kamkoľvek v dĺžke 83 cm od stojana lampy. Lampa pri max. výške nasvieti plochu stola s dĺžkou cca 120cm. Lampa je vhodná predovšetkým ako pracovná a servisná lampa do každej dielne, pri opravách elektroniky - spájkovanie dosiek plošných spojov, na kontrolu kvality materiálov a ďalšie. Svojim vzhľadom je lampa vhodná aj do reprezentačných priestorov - kozmetické salóny, nechtové štúdia pod.  
120,00€ / ks 100,00€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
104313
Elegantná a pracovná LED lampa IB-9503 ružovej farby s veľkým polohovateľným ramenom a podlhovastou oválnou hlavou s rovnomerným a výkonným osvetlením, ktoré s prehľadom osvieti väčšinu pracovného stola a nízkou spotrebou el. energie vďaka použitiu úsporných SMD súčiastok. Hlava lampy má podlhovastý oválny tvar dlhý 58 cm a široký iba 9cm, čo pôsobí veľmi elegantne a zároveň šetrí miesto. O osvetlenie sa stará 117 SMD LED diód, každá s príkonom 0.2W s vysokým svetelným tokom 2200 lúmenov (viac ako 100W klasická žiarovka) pri zachovaní rozumného príkonu - iba 24W. Vďaka dĺžke hlavy lampa osvieti podstatnú časť pracovnej dosky a servisné úkony pod ňou sú potom ľahšie. Oko zaiste poteší aj ozdobná farebná linka po obvode hlavy lampy, ktorá pôsobí elegantným dojmom. Lampa disponuje aj možnosťou zmeny intenzity svitu až v 4 krokoch - 25%, 50% 75% a 100%. Na piate stlačenie tlačidla sa lampa vypína. Teplota chromatickosti lampy je 5600 - 6000K - chladnejšia biela. O držanie lampy sa stará pevný polohovací dvojramenný kĺbový mechanizmus, ktorý umožňuje lampu nastaviť do požadovanej polohy bez nutnosti uťahovania aretačných skrutiek. Akonáhle je lampa uvedená do požadovanej polohy, v polohe zotrvá - nevyvracia sa. Rameno lampy je celokovové. K doske stola je možné rameno lampy uchytiť pomocou malého zveráka, ktorý sa pripevňuje k hrane stola. Lampu z neho možno kedykoľvek jednoducho vybrať (otočný tŕň). Max. výška hlavy lampy od stola je 77cm . Rameno je dlhé 83cm a možno ho prakticky narovnať a nahnúť kamkoľvek v dĺžke 83 cm od stojana lampy. Lampa pri max. výške nasvieti plochu stola s dĺžkou cca 120cm. Lampa v ružovom prevedení je vhodná predovšetkým ako funkčný doplnok pracovných stolov nechtových štúdií a kozmetických salónov.  
120,00€ / ks 100,00€ bez DPH
skladom2-5 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
104314
Elegantná a zároveň profesionálna servisná LED lampa IB-9503 zlatej farby s veľkým polohovateľným ramenom a podlhovastou oválnou hlavou s rovnomerným a výkonným osvetlením, ktoré s prehľadom osvieti väčšinu pracovného stola a nízkou spotrebou el. energie vďaka použitiu úsporných SMD súčiastok. Hlava lampy má podlhovastý oválny tvar dlhý 58 cm a široký iba 9cm, čo pôsobí veľmi elegantne a zároveň šetrí miesto. O osvetlenie sa stará 117 SMD LED diód, každá s príkonom 0.2W s vysokým svetelným tokom 2200 lúmenov (viac ako 100W klasická žiarovka) pri zachovaní rozumného príkonu - iba 24W. Vďaka dĺžke hlavy lampa osvieti podstatnú časť pracovnej dosky a servisné úkony pod ňou sú potom ľahšie. Oko zaiste poteší aj ozdobná farebná linka po obvode hlavy lampy, ktorá pôsobí elegantným dojmom. Lampa disponuje aj možnosťou zmeny intenzity svitu až v 4 krokoch - 25%, 50% 75% a 100%. Na piate stlačenie tlačidla sa lampa vypína. Teplota chromatickosti lampy je 5600 - 6000K - chladnejšia biela. O držanie lampy sa stará pevný polohovací dvojramenný kĺbový mechanizmus, ktorý umožňuje lampu nastaviť do požadovanej polohy bez nutnosti uťahovania aretačných skrutiek. Akonáhle je lampa uvedená do požadovanej polohy, v polohe zotrvá - nevyvracia sa. Rameno lampy je celokovové. K doske stola je možné rameno lampy uchytiť pomocou malého zveráka, ktorý sa pripevňuje k hrane stola. Lampu z neho možno kedykoľvek jednoducho vybrať (otočný tŕň). Max. výška hlavy lampy od stola je 77cm . Rameno je dlhé 83cm a možno ho prakticky narovnať a nahnúť kamkoľvek v dĺžke 83 cm od stojana lampy. Lampa pri max. výške nasvieti plochu stola s dĺžkou cca 120cm. Lampa je vhodná predovšetkým ako pracovná a servisná lampa do každej dielne, pri opravách elektroniky - spájkovanie dosiek plošných spojov, na kontrolu kvality materiálov a ďalšie. Svojim vzhľadom je lampa vhodná aj do reprezentačných priestorov - kozmetické salóny, nechtové štúdia pod.  
120,00€ / ks 100,00€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
104315
Stolná ohybná pracovná lampa s klipom pre uchytenie k pracovnému stolu alebo poličke. Klip predstavuje jednoduchú a rýchlu možnosť uchytenia nielen k stolu, ale aj priamo k pracovnému náčiniu, ako je napríklad mikroskop, fréza, sústruh. Lampa obsahuje klasickú žiarovkovú objímku E27 a môže byť osadená žiarovkou o nominálu maximálne 40W. Lampa umožňuje ohyb vo svojom 12cm krku, takže je možné lampu presne nasmerovať. Vypínač je umiestnený priamo v klipe, takže ho nie je potrebné zdĺhavo hľadať na prívodnom kábli. Farba: šedomodrá Pätica: E27, max 40W Max. hrúbka stola: 19mm Dodávané bez žiarovky
8,50€ / ks 7,08€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
102514
Stolná ohybná pracovná lampa s klipom pre uchytenie k pracovnému stolu alebo poličke. Klip predstavuje jednoduchú a rýchlu možnosť uchytenia nielen k stolu, ale aj priamo k pracovnému náčiniu, ako je napríklad mikroskop, fréza, sústruh. Lampa obsahuje klasickú žiarovkovú objímku E27 a môže byť osadená žiarovkou o nominálu maximálne 40W. Lampa umožňuje ohyb vo svojom 12cm krku, takže je možné lampu presne nasmerovať. Vypínač je umiestnený priamo v klipe, takže ho nie je potrebné zdĺhavo hľadať na prívodnom kábli. Farba:tyrkysovo zelená/ emerald Pätica: E27, max 40W Max. hrúbka stola: 19mm Dodávané bez žiarovky    
8,50€ / ks 7,08€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
102515
Smerová LED žiarovka s klasickou žiarovkovou objímkou E27, zložená zo 64 ks SMD LED diód (SMD5050), s hliníkovým chladičom. Teplota chromatickosti tejto žiarovky je 6000K. Svetelný tok je 1200 lumenov, čo je ekvivalent klasickej 75-80W vláknovej žiarovky. Oproti tej je tu však obrovská úspora energie v podobe príkonu len 12W. Táto LED žiarovka je svojim rozložením LED diód vhodná predovšetkým pre špecifické aplikácie, kde je potreba svetlo smerovať a nie je potrebný úplný rozptyl. Uhol vyžarovania tejto žiarovky je 180 °. Je teda vhodná predovšetkým do pracovných lámp, ktoré majú objímku bez krytu, alebo objímku z boku. Tu táto žiarovka poskytne viac než dostatočné svetlo pre osvietenie celej pracovnej plochy. Obal žiarovky tvorí masívny hliníkový chladič, ktorý dobre vyzerá a žiarovku dokonale chladí. Žiarovku možno tiež natočiť vďaka otočnému kĺbu v závite. Parametre: závit: E27 svetelný tok: 1200L (ekvivalent 75W) led diódy: 64x smd5050 napájanie: 230V 12W teplota chromatickosti: 6000K uhol svitu: 180 ° krytie: hliník IP60 ROHS
11,00€ / ks 9,17€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
102659
Celokovová strojová lampa s mohutným ohybným (husím) krkom a špeciálnou prizmatickou magnetickou základňou pre uchytenie na rôzne kovové stroje - napríklad obrábacie stroje, brúsky, vŕtačky, zveráky, sústruhy, píly a ďalšie. Lampa disponuje klasickým žiarovkovým závitom E27. Žiarovka je krytá pomocou kovovej mreže, ktorá ju čiastočne chráni pred mechanickým zničením. Na druhom konci objímky sa nachádza vypínač. Lampa disponuje dlhým prívodným káblom - 2m. Magnetická základňa disponuje vypínačom, ktorý po otočení do pozície ON natočí silné neodymové magnety do stavu, kedy priťahujú kovové predmety - teda kovovú pracovnú dosku alebo šasi strojov. Po natočení do pozície OFF dôjde k prepólovaniu magnetov a základňa sa stane magneticky neutrálna. Základňa je minimalistických rozmerov (50-55-80mm) a nezaberie prakticky žiadne miesto. Vďaka použitej technológii uchytenia lampy ju možno veľmi ľahko premiestňovať. Možno pripevniť aj na šikmé povrchy - magnet je dostatočne silný. Vhodné len pre uchytenie len na kovové predmety. Žiarovka nie je súčasťou balenia. Dĺžka ohybného krku: 20cm Dĺžka kábla: 200cm Farba: čierna
65,00€ / ks 54,17€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
102699
Mazačka pamäťových čipov EPROM (UV-EPROM) ultrafialovým žiarením UV. Mazačka obsahuje šuflík, do ktorého možno umiestniť až 5 pamäťových čipov EPROM. Tieto pamäte sú read-only a pred každým programovaním je nutné ich zmazať. To možno len UV žiarením. Mazačka obsahuje mechanický časovač, ktorý možno nastaviť až na 60 minút. Pre kompletné zmazanie EPROM pamäte je odporúčaná doba medzi 11 - 15 minútami. Kratší čas nezmaže pamäť celú. Pred vložením pamäte do Mazačky je treba odstrániť samolepky popr. tepelné mazivo zakrývajúce transparentné okienko s čipom. Osadené 1x 4W UV žiarivkou. Doba mazanie cca 15min. Napájanie: 230V / <5W Rozmery: 164x51x126mm Hmotnosť: 270g
35,00€ / ks 29,17€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
102725
Profesionálny osvit pre mikroskopy 3v1 je kombináciou dvoch LED bodových svetiel s ohybným ramenom a jedným LED kruhovým prisvietením s montážou na optiku mikroskopu. Osvitová jednotka pre mikroskopy sa skladá z robustnej celokovovej základne, ktorá je napájaná pomocou adaptéra 5V / 2A, základňa má dva výstupy pre pripojenie jedného alebo dvoch prísvitov a to v kombinácii jedno / dve ramená či jedno rameno / kruhový prísvit. Každý výstup má samostatnú reguláciu jasu, aby bolo možné nastaviť osvetlenie presne podľa vašich potrieb. Pomocou flexibilných ramien s výkonovou 3W LED diódou 6500K s dĺžkou 45cm dokonale osvietime z jedného či dvoch bodov pozorovaný predmet a eliminujete tak nežiaduce tiene aj odlesky na vzorke. LED čipy vytvárajú úzky lúč svetla cca. 30 °, ktorý mení svoju veľkosť v závislosti od vzdialenosti svetla od pozorovaného predmetu. Kruhový prísvit pre optiku s 60 LED diódami 6500K, slúži na osvetlenie pozorovanej vzorky priamym svetlom z hora, pre optimalizáciu osvetlenia je možné ho kombinovať s jedným ohybným ramenom, prísvit pre optiku má 3 aretačné skrutky, pomocou ktorých upevníte svetlo na tubus či objektív mikroskopu o priemere 24-61mm ku kruhovému osvetleniu je dodávaný aj redukčný krúžok s vonkajším závitom 46mm, ktorý je určený pre niektoré typy mikroskopov. Profesionálny osvit je univerzálny, vhodný pre všetky bežné mikroskopy a pozorovanie predmetov a vzoriek v laboratórnom a chemickom priemysle, v biológii, v školách, vývojových a servisných strediskách. Osvitovú jednotku je možné použiť aj v iných aplikáciách, v ktorých je potreba smerovo nasvietiť pozorovaný objekt, napríklad ako servisné lampy pri opravách elektroniky. Obsah balenia:základňa s reguláciou jasu, 2x ohybné rameno 45cm, 1x kruhové osvetlenie optiky, napájací adaptér.    
250,00€ / ks 208,33€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
103691
Prenosné pracovné / kempingové LED svetlo 5W / 400lm s funkciou powerbanky.   Viacúčelový prenosný LED reflektor so širokým vyžarovacím uhlom 120 ° a výkonným COB LED 5W. Svetlo nájde uplatnenie v domácnosti, dielni, na záhrade, pri campingu, rybárčení, športových aktivitách a všade inde, kde klasická ručná baterka kvôli nízkemu uhlu svietenia nestačí. Svietidlo je možné napájať pomocou 4ks AA (tužkových) batérií alebo jedným či dvoma kusmi Li-Ion akumulátora typu 18650. Na zadnej strane sa pod gumovou krytkou nachádza USB vstup (mikro USB) a USB výstup (USB-A), vstup slúži na napájanie svetlá z dodávaného napájacieho zdroja USB či powerbanky, alebo pre nabíjanie vložených akumulátorov. Výstupný USB konektor poslúži ako núdzová PowerBank pre rýchle nabitie vášho mobilného telefónu z akumulátora svietidla. Celé svetlo sa ovláda len jedným tlačidlom, ktoré slúži na zapnutie / vypnutie a prepínanie medzi tromi režimami svietenia plný jas / stredný jas a signálne / stroboskopické svetlo. Svetlo je veľmi kompaktné, pohodlne sa vlezie do dlane, telo je vyrobené z kvalitného plastu. Vďaka opornej nôžke s aretáciou je svetlo pri postavení stabilné, nôžka slúži zároveň aj ako rukoväť pre pohodlné prenášanie alebo ako úchyt pre háčik pri zavesení svetla v stane či karavane.     Obsah balenia: LED reflektor W841, USB adaptér 5V / 2A do siete, USB kábel 20cm  
25,00€ / ks 20,83€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
103739
Kompaktný prenosný LED reflektor L750 10W je skvelým pomocníkom v autodielni, na stavbe, pri práci doma v tmavých miestnostiach (pivnica, pôda) pri kempovaní, rybárčení a rôznych outdoor aktivitách. Vďaka úspornej technológií LED vydrží reflektor svietiť na jedno nabitie až 2 - 5 hodín. Pre dlhšie svietenie je možné reflektor pripojiť pomocou USB konektora k powerbanke, alebo k napájaciemu USB adaptéru. Pracovné svetlo je možné použiť aj ako POWERBANKu, a vďaka vstavanému akumulátoru napájať skrz USB výstup mobilné telefóny, tablety a iné USB zariadenia. Krytie podľa štandardu IP44 umožňuje vnútorné i vonkajšie použitie. Reflektor vydáva studené biele svetlo 6500K o svetelnom toku až 750l. Na zadnej strane sa nachádza ovládacie tlačidlo pre zapnutie / vypnutie a zmenu režimu svietenia plný / polovičný jas. Pod ovládacím tlačidlom nájdete indikáciu stavu nabitia akumulátora a dva USB porty (USB-A a mikro USB) vstupné mikro USB slúži na nabíjanie integrovaného akumulátora a napájanie pracovného svetla zo siete pomocou dodávaného USB adaptéra. Výstupný USB-A konektor slúži pre nabíjanie ďalších zariadení. Praktická nastaviteľná opierka dovolí svetlo pri položení na zem či prac. plochu natočiť ľubovoľným smerom a nasvietiť priestor podľa potreby zároveň slúži ako pohodlný držiak pri prenášaní. Svetlo je vyrobené z kvalitného ABS plastu, je robustné a odolné nárazom. Obsah balenia: LED reflektor 750Li, napájací USB adaptér 5V / 2A, USB kábel 15cm.  
43,50€ / ks 36,25€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
103740
Vreckové multifunkčné svietidlo s PowerBankou kombinuje pracovné svetlo s veľkým vyžarovacím uhlom a bodové svietidlo s dvoma výkonnými LED diódami a integrovanú PowerBank s USB výstupom pre napájanie mobilných telefónov a ďalších zariadení s USB. Svietidlo je vybavené dvoma rôznymi zdrojmi svetla LED COB 5W (predné) a 2x3W LED diódami (čelné). 5W COB LED čip so širokým vyžarovacím uhlom je uchytený na praktickom polohovateľnom kĺbe, vďaka ktorému si svetlo nasmeruje podľa potreby. Dve predné 3W LED diódy s menším vyžarovacím uhlom potom slúžia ako náhrada za klasické ručné svietidlo. Oba zdroje svetla disponujú plynulou reguláciu jasu, vďaka ktorej si upravíte silu svietenia presne podľa vašich potrieb. Ovládanie svietidla je realizované tromi pogumovanými tlačidlami, jedno slúži na zapnutie, vypnutie svietidla a prepínanie zdrojov svetla a ďalšie dve potom pre reguláciu jasu, nad tlačidlami sa nachádza ukazovateľ stavu nabitia vloženého akumulátora. Pre napájanie je pripravená šachta na 2ks akumulátora 18650, tie sú zapojené paralelne a svietidlo tak vie pracovať aj s jedným kusom akumulátora. Svietidlo je možné využiť aj ako POWERBANK, na zadnej strane svietidla sa pod gumovou krytkou nachádzajú dva USB konektory (USB-A a usb-mikro) USB-A konektor slúži pre napájanie mobilných telefónov a iných usb periférií a mikro usb je tu ako vstup, ktorým je možné buď dobíjať vložené akumulátory, alebo svietidlo napájať pomocou USB powerbanky či USB adaptéra 230V / 5V. Pogumované telo svietidla je chránené proti striekajúcej vode (IP44) na prednej strane nájdete magnet a kovové pútko pre uchytenie na magnetické povrchy, alebo zavesenie svetla napríklad v stane, karavane či na chate. Svietidlo vďaka dvom rôznym zdrojom svetla a rôznym spôsobom napájanie a nabíjanie nájde využitie pri práci, doma, pri campingu, outooru a turistike je vhodné pre osvetlenie stanov, karavanov či chat, veľmi dobre poslúži ako pracovné svetlo pri kontrole a opravách automobilov, dobre poslúži aj pri výpadku elektriny alebo ako osvetlenie pôdy či pivnice a iných tmavých miest bez el. energie.   Obsah balenia: svietidlo, 1x akumulátor 18650 2000mAh, USB-A - mikro USB kábel 15cm  
36,00€ / ks 30,00€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
103741
Polarizačné kruhové (cirkulárne) LED svetlo mikroskopov s plynulou reguláciou jasu. Výkonné led svetlo s dvoma polarizačnými filtrami, vďaka ktorým ľahko odstránite odlesky z kovových predmetov a lesklých povrchov pri predmetoch sledovaných pod mikroskopom. Polarizačné jednotky sa v praxi bežne využívajú v mineralógii, laboratórnom a chemickom výskume, biológii (skúmaní buniek), alebo tiež pri defektoskopii lesklých a kovových predmetov a obrobkov. Kruhové svetlo s 78ks výkonných LED diód a plynulou reguláciou s vstavanou polarizačnou jednotkou, ktorá sa skladá z dvoch kruhových filtrov z toho jeden je na pevno a druhý je otočný (cirkulárny), otáčaním filtra dochádza k lámaniu svetla a tým tiež k potlačeniu odleskov od materiálov a predmetov pod mikroskopom. Mechanizmus pre uchytenie mikroskopov sa skladá z troch aretačných skrutiek, vďaka ktorým je možné svetlo uchytiť na akýkoľvek tubus mikroskopu s priemerom 66-20mm. Intenzitu svitu je možné regulovať otočným kolieskom v rozsahu 0-100%. Teplota chromatickosti svetla sa v prípade LED osvetlenia pri znižovaní intenzity nemení; na rozdiel od správania klasických vláknových žiaroviek. Vo svietidle je osadené 78 super-bright bielych LED. Zdrojová a regulačna časť je vstavaná do vlastnej kovovej krabičky, napájanie pre LED jednotku je zo zdroja privedené skrze výstupný konektor a kábel o dĺžke 90cm. Zdroj je napájaný zo siete 230V / 50Hz pripojeným dvojžilovým napájacím káblom s dĺžkou 150cm. Obsah balenia: LED svetlo s polarizačným filtrom, jednotka zdroja s reguláciou.  
200,00€ / ks 166,66€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
103836
Flexibilné duálne osvetlenie pre mikroskopy v celokovovom robustnom vyhotovení s plynulou reguláciou intenzity jasu a dvoma ohybnými ramenami (husacie krky), vďaka ktorým je možné s jednotlivými LED svietidlami manipulovať podľa potreby a dokonale tak nasvietiť pozorovanú vzorku z každej strany, čím možno eliminovať tieň. Výkon LED každého LED modulu je 2.75W a svetelný tok je 150L na jedno svietidlo. Regulácia prebieha pomocou potenciometra na oboch lampách naraz. Možno použiť aj v iných aplikáciách, v ktorých je potrebné smerovo nasvietiť pozorovaný objekt, napríklad ako servisná lampa pri opravách elektroniky.  
175,00€ / ks 145,83€ bez DPH
skladom2-5 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
101936
Servisná LED lampa s ohybným husím krkom s minimalistickým, miesto nezaberajúcim podstavcom, ktorý je určený na priamu montáž do pracovnej dosky stola. Táto LED lampa je ideálna k servisným účelom, vďaka svojej flexibilite ju možno opakovane ohýbať podľa potreby a posvietiť si tak v akomkoľvek potrebnom uhle a výške. Vnútri lampy sa nachádza predradník, lampa sa pripája k sieťovému napätiu 230V AC. Príkon lampy je menej ako 0,5W. Táto servisná lampa je určená predovšetkým na bodové osvetlenie malej oblasti servisovaného dielu. Vhodné na spájkovanie, servis, ako prídavné osvetlenie ku stacionárnym nástrojom - brúsky, píly, vŕtačky, infra stanice, na hodinárske a zlatnícke práce, a ďalšie. Pre montáž lampy treba stôl prevŕtať skrz, káble vychádzajú na dne podstavca. Lampa neobsahuje vypínač. Možno ju však spínať napríklad spoločným vypínačom iného zariadenia, ku ktorému bude lampa určená, popr. si vypínač vyviesť podľa potreby. Príkon: <0.5W Svetelnýtok: 30lm Materiál: hliník, pochromovaná oceľ Dĺžka ramena: 47cm Napájanie: 230V AC
25,00€ / ks 20,83€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
102014
Servisná LED lampa s tromi LED diódami v kartáčovanom hliníkovom monolite na pochrómovanom oceľovom husom krku s minimalistickým, miesto nezaberajúcim podstavcom, ktorý je určený na priamu montáž do pracovnej dosky stola. Táto LED lampa je ideálna k servisným účelom, vďaka svojej flexibilite ju možno opakovane ohýbať podľa potreby a posvietiť si tak v akomkoľvek potrebnom uhle a výške. Vnútri podstavca lampy sa nachádza predradník, lampa sa pripája k sieťovému napätiu 230V AC. Príkon lampy je iba 2,8W. Táto servisná lampa je určená predovšetkým na bodové osvetlenie malej oblasti servisovaného dielu. Vhodné na spájkovanie, servis, ako prídavné osvetlenie ku stacionárnym nástrojom - brúsky, píly, vŕtačky, infra stanice, na hodinárske a zlatnícke práce, a ďalšie. Pre montáž lampy treba stôl prevŕtať skrz, káble vychádzajú na dne podstavca. Lampa neobsahuje vypínač. Možno ju však spínať napríklad spoločným vypínačom iného zariadenia, ku ktorému bude lampa určená, popr. si vypínač vyviesť podľa potreby. Príkon: 2.8W Svetelný tok: 165l Materiál: hliník, pochrómovaná oceľ Dĺžka ramena: 48cm Napájanie: 230V AC
25,00€ / ks 20,83€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
102013
Stolná LED lampa so 7 LED diódami vo vysústruženom hliníkovom monolite na pochrómovanom oceľovom husom krku s podstavcom s vypínačom. Použitie LED diód zaručuje v porovnaní s inými zdrojmi svetla neprekonateľne dlhú životnosť, spoľahlivosť a nízku spotrebu elektrickej energie - menej ako 5W. Aj napriek takto nízkej spotrebe je zachovaný vysoký svetelný tok - 240 lumenov, čo je ekvivalent klasickej 30W žiarovky. Táto LED lampa je ideálna na nasvietenie pracovného stola, na čítanie, k servisným účelom, vďaka svojej flexibilite ju možno opakovane ohýbať podľa potreby a posvietiť si tak v akomkoľvek potrebnom uhle a výške. Dĺžka ramena ohybného ramena je 48cm. Pre väčšie ohýbanie ramena je nutné základňu lampičky prilepiť k pracovnej doske priloženou obojstrannou páskou. Hlava lampy je vďaka použitiu kovového masívu s priemerom 77mm ťažšia.  
47,00€ / ks 39,17€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
102017
Kruhová LED lampa do USB s ohybným kovovým ramenom a 18 bielymi LED diódami s vypínačom. Vďaka ohybnému krku možno lampičku akokoľvek podľa potreby nahnúť a posvietiť si na požadované miesto. Lampa je ideálna pre použitie s notebookmi, po pripojení do USB portu si s ňou možno posvietiť na klávesnici, ktorá nie je podsvietená, čo umožní prácu aj v noci. Rovnako tak možno lampu nahnúť na pracovný stôl a posvietiť si na pracovnú plochu. Lampičku využijete všade, kde je k dispozícii USB port, na verzii USB nezáleží. Možno pripojiť aj napr. k powerbankám a použiť ako cestovnú lampu. Lampička váži iba 50 gramov. Parametre Napájanie: USB 5V Príkon: 1.5W Zdroj svetla: 18x biela LED Dĺžka ohybného ramena: 27cm
8,50€ / ks 7,08€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
102056
UV lampa s UV LED svetlom pre vytvrdzovanie lakov, lepidiel a tmelov na báze látok senzitívnych na ultrafialové žiarenie. UV lampa je osadená 6 UV LED, z ktorých každá má príkon 2W. LED svetlá na rozdiel od UV výbojok svietia smerovo a majú oveľa užšie spektrum. V porovnaní s UV trubicami poskytujú niekoľkonásobne rýchlejšie a efektívnejšie vytvrdnutie osvieteného materiálu. Pri materiáli vyžadujúcom desaťminútový osvit UV žiarivkou je potrebná doba osvitu skrátená na cca 2 minúty.  
65,00€ / ks 54,17€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
101336
Lampa bez tienidla (objímka E27) s klipom navrhnutá k pohotovému uchyteniu na rôzne časti vybavenia na pracovnom stole. Slúži najmä k lokálnemu bodovému osvetleniu servisovaných súčastí priamo na pracovnej ploche. Husí krk lampy má dĺžku 10 cm a je veľmi dobre ohybný aj do malých polomerov ohybu. Vzhľadom k absencii tienidla odporúčame použiť ako zdroj svetla LED alebo žiarovky s naparenou reflexnou vrstvou. Lampa je dodávaná bez žiarovky. Súčasťou kábla je aj vypínač.
7,00€ / ks 5,83€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
101931
Dizajnová LED lampička s dotykovým ovládaním úrovne svitu, LCD displejom zobrazujúcim hodiny, dátum a teplotu. Svietivé diódy zaručujú v porovnaní s inými zdrojmi svetla neprekonateľne dlhú životnosť, spoľahlivosť a nízku spotrebu elektrickej energie. Zo zadnej strany podstavca je k dispozícii USB konektor, pomocou ktorého môžete kedykoľvek nabíjať akékoľvek zariadenie s USB pripojením (mobilný telefón, fotoaparát, MP3 prehrávač...).  
55,00€ / ks 45,83€ bez DPH
skladom2-5 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
101323
Celkový počet výrobkov: 28