6,31 €
121,00 €
Veľká ručná lupa s dvojitým zväčšením 1,8x a 5x a LED osvetlením na lepšie pozorovanie. Optika lupy pozostáva z dvoch šošoviek s rôznymi ohniskovými vzdialenosťami - hlavnej šošovky so 4 dioptriami a zväčšením 1,8x s veľkým priemerom 130 mm a doplnkovej lupy so 14 dioptriami, priemerom 25 mm a zväčšením 5x, ktorá sa nachádza vo vnútri hlavnej šošovky v blízkosti rukoväte - pozri obrázok. Lupy sú vyrobené z tvrdého akrylového skla (PMMA). Osvetlenie pozorovaného textu alebo predmetov zabezpečuje 12 bielych LED diód umiestnených rovnomerne po obvode šošovky, tie sú napájané dvoma tužkovými (AA) batériami v rukoväti. Batérie vyvažujú lupu, takže sa pohodlne drží. Lupa nájde uplatnenie najmä pri čítaní malých textov alebo klasických textov pre starších ľudí. Veľkosť hlavnej šošovky s priemerom 130 mm poskytuje dokonale veľkú plochu na čítanie bez nutnosti neustáleho posúvania lupy.
27,65€ / ks 23,04€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102506
Kvalitná servisná lupa pre elektroniku a jemnú mechaniku s 10-násobným zväčšením. Táto inšpekčná lupa má priehľadnú plastovú základňu, ktorá umožňuje, aby zväčšovaný objekt zostal osvetlený a zachoval si čitateľnosť aj bez použitia dodatočného osvetlenia. Lupa je vhodná najmä na výrobu dosiek plošných spojov, na kontrolu vyvŕtaných otvorov a optickú kontrolu látok, vodivosti dosiek plošných spojov, na čítanie názvu integrovaných obvodov, pamäťových modulov a BGA čipov, na servis drobnej mechaniky - hodinárstvo, na opravu šperkov, na kontrolu skrytých mechanických chýb, na kontrolu bankoviek a cenností, na defektoskopiu, na kontrolu stôp zanechaných na povrchu a nespočetné množstvo ďalších úloh.
27,65€ / ks 23,04€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102574
Malá vrecková lupa s LED prisvietením, zväčšovacia šošovka je plastová o napájanie sa starajú 2ks AAA batérie. Lupa je výborným pomocníkom pri čítaní drobného písma na etiketách alebo pri kontrole miniatúrnych súčiastok a puncových značiek. Batérie nie sú súčasťou balenia.   
6,26€ / ks 5,22€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102584
Veľká dvojšošovková lupa s priehľadnou základňou s 3-násobným zväčšením na hlavnej šošovke a 8-násobným na malej sekundárnej šošovke, určená predovšetkým na čítanie textu - novín, letákov, kníh, názvov SMD súčiastok z dosiek plošných spojov alebo na vyhľadávanie defektov na doskách plošných spojov, vhodná aj ako stacionárna lupa na pevné pripevnenie - napríklad na exponovanie hmyzu (motýľov, chrobákov) Lupa má veľký priemer - 80 mm, takže s ňou možno prečítať veľkú plochu textu bez zbytočného posúvania. Vďaka priehľadnému stojanu nedochádza k zníženiu svetelnosti, a teda ani k zhoršeniu čitateľnosti. Stojan tiež šetrí vaše ruky v porovnaní s bežnými lupami s rukoväťami, ktoré je potrebné držať. Lupa je navrhnutá aj ako nástavec na zväčšenie zväčšenia l upy série T-86 a lupy LUX, a to LED aj klasických trubicových lámp. Možno ju namontovať napevno - zo spodnej časti lupy, alebo len voľne umiestniť nad pôvodnú lupu, čím sa zvýši celkové zväčšenie. Lupa je v podstavci uchytená maticou, ktorú možno odstrániť a vybrať sklo v prípade, že je potrebné dočasné menšie zväčšenie.  
21,39€ / ks 17,83€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102678
Servisné lupy s 0,75 - 4-násobným zväčšením s LED osvetlením a USB nabíjaním Servisné okuliare sú ideálne na akékoľvek opravy a kontrolu elektroniky, hodiniek, modelárstva, šperkárstva, numizmatiky alebo filatelie a všeobecne na akúkoľvek manuálnu prácu s malými predmetmi, ktorá si vyžaduje presnosť. V porovnaní s ručnou alebo stolovou lupou okuliare zabezpečujú voľný pohyb a priestor oboch rúk, sú priestorovo a skladovo úsporné a možno ich ľahko nosiť všade so sebou. Lupy v čiernej farbe majú integrovaný LED osvetľovač, ktorý sa nachádza v strede rámu nad rámčekmi, LED osvetľovač má dva režimy slabého/vysokého svetla. Na pravej strane opierky nôh sa nachádza tlačidlo na zapnutie/vypnutie alebo zmenu intenzity svetla. Pod tlačidlom sa nachádza konektor USB-C, ktorý slúži na nabíjanie integrovanej batérie, ktorá dokáže LED svetlo napájať až 3 hodiny. V balení nájdete sadu piatich párov šošoviek so zväčšením: 0,75x, 1,25x, 2x, 3x, 4x Šošovky sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý svojimi optickými vlastnosťami plne nahrádza sklenenú optiku, ale s nižšou hmotnosťou. Vďaka zacvakávaciemu systému je výmena šošoviek rýchla a jednoduchá, bez potreby akéhokoľvek náradia. Objektívy sa dodávajú s praktickým puzdrom, ktoré ich chráni pred prachom a poškriabaním. Pozorovacia vzdialenosť sa mení v závislosti od zväčšenia, čím je zväčšenie väčšie, tým je pozorovacia vzdialenosť kratšia, pričom pri zväčšení 0,75x môžete pohodlne čítať knihu/monitor. Na nabíjanie okuliarov môžete použiť akýkoľvek adaptér USB s výkonom aspoň 5 W. Nabíjací kábel ani USB adaptér nie sú súčasťou balenia, ale oboje si môžete zakúpiť v našom e-shope TU. Balenie: okuliare, sada šošoviek + puzdro  
Novinka 42,78€ / ks 35,65€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104712
Odporúčame
Mikroskop s veľkosťou približne 3,5 cm s batériovým LED osvetlením je k dispozícii v dvoch verziách, ktoré sa líšia zväčšením - 45x a 60x. Ide o kontaktný optický systém, a preto sa musí umiestniť priamo na pozorovaný povrch. Takéto mikroskopy sa zvyčajne používajú na skúmanie bankoviek a mincí, ale sú veľmi vhodné aj napr. na zisťovanie chýb na doskách plošných spojov mobilných telefónov.
15,13€ / ks 12,61€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
100665
Mikroskop s veľkosťou približne 3,5 cm s batériovým LED osvetlením je k dispozícii v dvoch verziách, ktoré sa líšia zväčšením - 45x a 60x. Ide o kontaktný optický systém, a preto sa musí umiestniť priamo na pozorovaný povrch. Takéto mikroskopy sa zvyčajne používajú na skúmanie bankoviek a mincí, ale sú veľmi vhodné aj napr. na zisťovanie chýb na doskách plošných spojov mobilných telefónov.
15,13€ / ks 12,61€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
100666
Servisná lupa pre elektroniku a jemnú mechaniku s 10-násobným zväčšením. Táto kontrolná lupa má priehľadnú plastovú základňu, ktorá udržiava zväčšovaný objekt osvetlený, čím zachováva jeho čitateľnosť aj bez použitia dodatočného osvetlenia. Lupa je vhodná najmä na výrobu dosiek plošných spojov, na kontrolu vyvŕtaných otvorov a optickú kontrolu vodivosti dosiek plošných spojov, na čítanie názvu integrovaných obvodov, pamäťových modulov a BGA čipov, na servis drobnej mechaniky - hodinárstvo, na opravu šperkov, na kontrolu skrytých mechanických chýb, na kontrolu bankoviek a cenností, na defektoskopiu, na kontrolu stôp zanechaných na povrchu a na nespočetné množstvo ďalších úloh.  
9,39€ / ks 7,83€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101053
Skladacia servisná lupa na elektroniku a jemnú mechaniku so 40 násobným zväčšením a LED prisvietením. Toto inšpekčné zväčšovacie sklo má tvar píšťalky, samotná optická sústava zväčšovacích skiel je skrytá za alumíniovým odklopným krytom, ktorý ju chráni pred poškriabaním počas jej nepoužívania. Samotná inšpekčná lupa vnútri alu krytu je vybavená dvojicou LED diód, ktoré zaisťujú dostatočné nasvietenie pozorovaného predmetu. Pozorovacia vzdialenosť predmetu od lupiny ja cca 2cm pre ideálne zaostrenie. So svojím zväčšením 40x je táto inšpekčná lupa veľmi lacnou náhradou za inšpekčný mikroskop, ktorý má na účely opráv elektroniky rovnaké zväčšenie. Táto inšpekčná lupa zastúpi rovnakú službu. Jedinou nevýhodou oproti mikroskopu, je malá vzdialenosť od pozorovaného predmetu, ktorá neumožňuje priame opravy pod lupou.   Táto inšpekčná lupa je vhodná predovšetkým pri výrobe dosiek s plošnými spojmi, ku kontrole navŕtaných dier aj optickej revízii vodivosti PCB, na čítanie názvu integrovaných obvodov, pamäťových modulov a BGA čipov, servisu drobnej mechaniky - hodinárstvo, k oprave šperkov, na čítanie puncových známok, k ohliadke skrytých mechanických vád, ku kontrole bankoviek a cenín, defektoskopii, ku kontrole zanechaných stôp na povrchoch a nespočetne ďalších úkonov.   Technické údaje: faktor zväčšenia: 40x priemer šošovky: 25mm materiál: hliník (telo), akrylátové sklo PMMA (šošovka) napájanie LED: 3x LR927 (súčasťou lupy) hmotnosť: 25g  
10,96€ / ks 9,13€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102055
Luxusná kovová lupa v štýle Sherlocka Holmesa so sklenenou šošovkou s 6 dioptriami a teda s celkovým zväčšení 2.5x. Táto štýlová lupa má masívny kovový rámček zlatej farby a drevenú rukoväť. Ideálne pre čítanie drobného písma. Priemer šošovky: 66mm (viditeľný) Celkový priemer: 80mm (s rámčekom) Váha: 166g
15,13€ / ks 12,61€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102053
Služobná skladacia vrecková lupa s 15 dioptriami a celkovým zväčšením 5x, vrátane dvojice LED diód na zabezpečenie dostatočného osvetlenia pozorovaného materiálu alebo objektu. Táto servisná lupa je kvalitne spracovaná, samotná lupa je vyrobená zo skla, na rozdiel od lacných verzií, kde je sklo vyrobené z plastu. Rám tejto lupy je kovový. Jedinou plastovou časťou je malé puzdro na batérie. Základňa lupy má vyznačené zorné pole (25x25 mm), takže si môžete ľahko zmerať predmet, na ktorý sa pozeráte. Osvetlenie LED je napájané dvojicou gombíkových batérií CR927, ktoré sú súčasťou lupy. V zloženom stave má lupa rozmery len 39x55x19 mm. Vďaka použitiu skla a kovu váži lupa 100 g. Lupa obsahuje aj praktické koženkové puzdro na suchý zips, ktoré ju chráni pred poškriabaním, keď sa nepoužíva alebo sa prepravuje. Servisné sklo Toho je vhodné na čítanie značiek SMD na súčiastkach a integrovaných obvodoch, na vizuálnu kontrolu vyvŕtaných otvorov a optickú kontrolu vodivosti plošných spojov, na servis drobnej mechaniky - hodinárstvo, na opravu šperkov, na kontrolu skrytých mechanických porúch, na kontrolu bankoviek a cenností, na defektoskopiu, na kontrolu značiek zanechaných na povrchu, na kontrolu tkanín a rastrov, ideálne aj na tlačiarenské práce a nespočetné množstvo ďalších úloh.
17,22€ / ks 14,35€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102054
Lupa s dvoma ohniskami a LED osvetlením so zväčšením 2x a 4.5x. Optika lupy sa skladá z dvoch šošoviek s rozdielnymi ohniskami - hlavná so 4 dioptriami a zväčšením 2x s priemerom 85mm a doplnková lupa so 14 dioptriami, priemerom 21mm a zväčšením 4.5x, ktorá je umiestnená vo vnútri hlavnej šošovky blízkosti rukoväte - viď obrázok. Lupy sú vyrobené z akrylového skla (PMMA). O osvetlenie pozorované plochy sa stará 8 bielych LED diód, tie sú napájané tromi mikrotužkovými (AAA) batériami v rukoväti. Batérie lupu dokonale vyvažujú, takže sa príjemne drží. Táto lupa disponuje tiež UV LED diódou, vďaka ktorej môžete skúmať napríklad bankovky a ich pravosť. UV dióda je umiestnená pri šošovke s 4.5x zväčšením. Batérie nie sú súčasťou dodávky. Lupa s LED a UV osvetlením nájde využitie pri výrobe dosiek s plošnými spojmi, ku kontrole navŕtaných dier aj optickej revízii vodivosti PCB, na čítanie názvu integrovaných obvodov, pamäťových modulov a BGA čipov, k ohliadke skrytých mechanických vád, ku kontrole bankoviek a cenín, defektoskopii , ku kontrole zanechaných stôp na povrchoch a nespočetne ďalších úkonov. Rozmery: 115-220-35mm Napájanie: batérie 3 x 1.5V AAA (nie je súčasťou balenia)
12,00€ / ks 10,00€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102067
Servisné okuliare s plynule nastaviteľným zväčšením 2-4x vhodné pre jemnú prácu s elektronikou a defektoskopii, opravy hodiniek, prácu so šperkami, okuliare sú vhodné tiež pre čítanie kníh, zväčšenie drobných písmen na displejoch mobilných telefónov, pri vyšívaní, alebo modelárstve. Inšpekčné okuliare sú vyrobené z tvrdeného ABS, majú plynule nastaviteľné šošovky, posuvom je možné meniť zväčšenie 2-4x, tým sa zároveň mení aj pozorovacia vzdialenosť 360-260mm. Obraz z okuliarov je veľmi ostrý, netrpí na bežné optické chyby ako je tomu u lacných zväčšovacích okuliarov, okuliare majú navyše výborné pozorovacie uhly. K okuliarom sú dodávané klasické nožičky za uši, tie je však možné odopnúť a pripevniť namiesto nich pružný pás, ktorý okuliare držia okolo hlavy. Súčasťou balenia je aj handrička a pevné puzdro. Obsah balenia: Okuliare 2-4x, obrúčky, pružný pás, stojan na mobil či tablet, škrupinové uzatvárateľné púzdro, handrička.   Technické parametre: Materiál: ABS Faktor zväčšenia: 2-4x Pracovná vzdialenosť (vzdialenosť povrchu predmetu od šošovky objektívu): 360-260mm. Hmotnosť: 46g (s obrúčkami)  
39,65€ / ks 33,04€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103712
Lupa s LED osvetlením a vymeniteľnými okulármi pre 10 až 25-násobné zväčšenie. Súčasťou sú dve kazety s vymeniteľnými šošovkami pre zväčšenie 10x, 15x, 20x a 25x. Rámy umožňujú odstrániť bočnice a nahradiť ich nastaviteľným elastickým pásikom na bezpečné uchytenie a ochranu proti pádu. Tieto lupy sú vhodné na kontrolu povrchov materiálov (defektoskopia), kontrolu elektronických súčiastok, kontrolu dosiek plošných spojov, čítanie značiek SMD súčiastok a ako hodinárska a šperkárska lupa. LED podsvietenie sa dá podľa potreby nakloniť a zapína sa samostatne na oboch stranách otočným prepínačom. Na napájanie sa používajú tri batérie LR1130 (tri pre jednu LED diódu). Pravá aj ľavá lupa sa dajú nezávisle sklopiť na rámik tak, aby nezakrývali nepoužívané oko. Zorná vzdialenosť od skúmaného objektu je 1,2 - 3,2 cm (v závislosti od použitej šošovky).
36,00€ / ks 30,00€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101642
Čelová lupa so svetlom a sadou štyroch vymeniteľných šošoviek. Zvoľte si ohniskovú vzdialenosť zväčšovacích šošoviek podľa potreby jednoduchým vložením šošovky do držiakov. Jednotlivé lupy možno namontovať po dve a ich optický výkon (dioptrie) sa sčítajú. Šošovky sú namontované na otočnej osi a možno ich nakláňať smerom nahor. Ak sú namontované dve šošovky, pri naklonení prednej šošovky sa táto šošovka z optického systému vyberie, čo umožňuje rýchly výber medzi dvoma zväčšeniami.
45,39€ / ks 37,83€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101376
Kontrolné, hodinárske a šperkárske binokulárne lupy na okuliarových rámoch. Systém dvoch šošoviek poskytuje 20-násobné zväčšenie. Osvetlenie LED sa zapína samostatne na oboch stranách a na napájanie sa používajú dve batérie CR1620 (dve pre každú LED). Pravá aj ľavá lupa sa dajú nezávisle sklopiť, aby nezakrývali nepoužívané oko.  
21,39€ / ks 17,83€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101197
Lacnejšia "hands-free" lupa so solídnym optickým výkonom a dobrým pomerom výkon/cena. Výrobok je prakticky kópiou značkovej čelovky PEAK HEAD LUPE II vybavenej prijateľnou kvalitou optiky. Kombinácia jednotlivých šošoviek v tomto výrobku však poskytuje mierne odlišné (nie výrazne menšie) zväčšenie, a to: 1,8x 2,3x 3,7x 4,8x.
24,00€ / ks 20,00€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
100648
Veľkoplošná fresnelová čítacia lupa so zväčšením až 3x a veľkosti zväčšovanej plochy 136 x 162mm. Táto čítacia lupa má po stranách umiestnené LED osvetlenie (4 LED diódy) na tri mikrotužkové batérie AAA. Lupa je vybavená aj popruhom, vďaka ktorému ju možno zavesiť na krk a ruky potom zostávajú voľné k práci - handsfree lupa. Lupa môže byť použitá aj ako stolová lupa. V tele má umiestnené dva páry sklápacích nožičiek, vďaka ktorým ju môžete umiestniť na stôl.
19,83€ / ks 16,52€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101640
Zrkadlo pre nahliadnutie na ťažko prístupné miesta najmä v elektronických systémoch ako sú počítače, videoprehrávače, zosilňovače, televízory a pod. Kompaktné rozmery zrkadla a možnosť otočenia kĺbu do polohy, ktorú potrebujete spolu s teleskopickým držiakom z neho robí pomôcku, s ktorou prehliadnete každé zákutie opravovaného systému.  
12,00€ / ks 10,00€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
100990
Lupa s LED svetlom napájaná štyrmi batériami LR1130. Plastová základňa má pod sebou pripevnené liatinové závažie, vďaka ktorému je lupa stabilná, aj keď je rameno horizontálne nastavené. Na flexibilnom tvarovateľnom husom krku môžete lupu ľahko umiestniť do požadovanej polohy. Stlačením tlačidla zapnete osvetlenie sprostredkované dvoma bielymi LED diódami. Ako ochrana proti poškriabaniu a zaprášeniu šošovky je súčasťou dodávky viazací ochranný textilný kryt lupy.
27,65€ / ks 23,04€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101388
Lupy sa svorkou upevnenia k okraju stola; k dispozícii sú tri typy, ktoré sa líšia priemerom šošovky a zväčšením. Typ G - 818-09 má priemer zväčšovacieho skla 88 mm a zväčšenie 6D, typ G - 818-11 108 mm, 4D a typ G - 818-13 130 mm, 2D. Okrem primárnej šošovky je pri modeloch G - 818-09 a G - 818-11 navyše priamo na ploche lupy malá pomocná šošovka so zväčšením 12D.  
16,70€ / ks 13,91€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
100644
Lupy sa svorkou upevnenia k okraju stola; k dispozícii sú tri typy, ktoré sa líšia priemerom šošovky a zväčšením. Typ G - 818-09 má priemer zväčšovacieho skla 88 mm a zväčšenie 6D, typ G - 818-11 108 mm, 4D a typ G - 818-13 130 mm, 2D. Okrem primárnej šošovky je pri modeloch G - 818-09 a G - 818-11 navyše priamo na ploche lupy malá pomocná šošovka so zväčšením 12D.  
18,78€ / ks 15,65€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
100645
Lupy sa svorkou upevnenia k okraju stola; k dispozícii sú tri typy, ktoré sa líšia priemerom šošovky a zväčšením. Typ G - 818-09 má priemer zväčšovacieho skla 88 mm a zväčšenie 6D, typ G - 818-11 108 mm, 4D a typ G - 818-13 130 mm, 2D. Okrem primárnej šošovky je pri modeloch G - 818-09 a G - 818-11 navyše priamo na ploche lupy malá pomocná šošovka so zväčšením 12D.  
21,39€ / ks 17,83€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
100646
Ručne podsvietená lupa v troch prevedeniach s priemermi 75, 90 a 110 mm. Zväčšovacie sklo je plastové a má dve optické mohutnosti. Menšia kruhová šošovka na ploche lupiny poskytuje vyššie zväčšenie. O podsvietenie sa starajú dve biele LED napájané troma batériami LR 1130, ktoré sú súčasťou balenia.  
10,43€ / ks 8,70€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
100978
Celkový počet výrobkov: 27
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!