Predohrevy

Filtrovanie
9,47 €
1 004,83 €
Teplovzdušný predhrievač určený na predhrievanie dosiek s plošnými spojmi, konkrétne oblasti s kruhovým priemerom 50 mm. Na rozdiel od iných systémov predhrievania typ 853B nepoužíva na ohrev DPS infračervené žiarenie, ale horúci vzduch. Vykurovacie špirály, ktoré sa starajú o ohrev vzduchu, poskytujú výkon až 540 W. Horúci vzduch s teplotou až 350 °C je preto k dispozícii takmer okamžite po zapnutí. Nie je potrebné čakať na zahriatie povrchu žiarenia ako pri IR predhrievacích systémoch. Stanicu možno rovnako rýchlo vypnúť - chladnutie prebieha nepomerne rýchlejšie ako pri IR žiariči, ktorý má obrovskú tepelnú zotrvačnosť. Priemer teplovzdušnej dýzy je 40 mm. Teplotný rozsah: 100 ~ 350 °C. Prietok vzduchu: 0,18 m3/min Použitím predhrievania a ohrevu dosky na oveľa vyššiu teplotu, ako je izbová teplota, sa výrazne urýchli práca pri odlievaní a opätovnej montáži všetkých typov komponentov. Tepelné namáhanie montovaných súčiastok sa minimalizuje, pretože celá operácia trvá kratšie a nie je potrebné nastavovať takú vysokú teplotu horúceho vzduchu ani taký vysoký výkon infračerveného spájkovania. Po skončení spájkovania môžete použiť ventilátor stanice na ochladenie dosky plošných spojov tak, že prepnete prepínač ohrievača do vypnutej polohy a odpojíte ohrievaciu špirálu. Vyfukovaný vzduch bude mať iba izbovú teplotu.  
156,52€ / ks 130,43€ bez DPH
Tovar je na ceste 30.06.2024
Kód:
102609
Aoyue 853A + je celokovový mikroprocesorom riadený infračervený predohrevový / podohrevový systém s univerzálnym držiakom dosiek plošných spojov (PCB). K ohrevu PCB je použitý Quartzový IR vykurovací prvok s rýchlym nástupom teploty, u ktorého možno digitálne regulovať teplotu v rozmedzí 80 - 380 °C. Aoyue 853A + je predohrev, ktorý je vhodný na REWORK jednostranných i obojstranných DPS, pre rework BGA a micro BGA čipov, QFP, PLCC, SOJ, SOP, malých SMD a ďalších prvkov a možno použiť ako pre olovnaté, tak bezolovnaté (lead free) spájkovanie. Pre upevnenie dosky plošných spojov (DPS) je stanica vybavená precíznym držiakom PCB, do ktorého je možné pohodlne uchytiť PCB všetkých tvarov. Prepracovaný systém otočných a výsuvných rýchloupínacích ramienok dokáže bez problémov uchytiť aj kruhové alebo oválne PCB. V prípade potreby možno držiak rozšíriť ďalšími úchytmi PCB.  
406,96€ / ks 339,13€ bez DPH
Tovar je na ceste 30.06.2024
Kód:
101610
Aoyue 853A++ je mikroprocesorom riadený infračervený systém predhrievania/podhrievania, ktorý kombinuje infračervený ohrev, presný systém merania teploty a univerzálny držiak dosky s plošnými spojmi (PCB) v jednom kompaktnom celokovovom vyhotovení. O ohrev sa stará kremenný infračervený ohrievací prvok s rýchlym nárastom teploty, ktorý možno digitálne regulovať v rozsahu 80 až 380 °C. Systém predhrievania má tri teplotné sondy, jednu priamo v kremennom ohrievacom prvku a dve externé. Externé sondy sa používajú na monitorovanie teploty pod doskou plošných spojov a na monitorovanie akejkoľvek spájkovacej oblasti. aoyue 853A++ je predhrievač vhodný na prepájanie jednostranných a obojstranných dosiek plošných spojov, na prepájanie čipov BGA a mikro BGA, QFP, PLCC, SOJ, SOP, malých SMD a iných komponentov a možno ho použiť na olovnaté aj bezolovnaté spájkovanie.
406,96€ / ks 339,13€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101611
Preheater Yihua 853A je predohrev s digitálnym ukazovateľom teploty, s nastaviteľným teplotným rozsahom 50 - 400 °C pre predhrievanie dosiek plošných spojov na určenú teplotu pre jednoduché spájkovanie a odpájkovanie (rework) BGA čipov, QFP, PLCC, SOJ, SOP, malých SMD súčiastok. Vďaka predhrevu sú DPS aj súčiastky zohrievané na požadovanú teplotu, ktorá súčiastky nepoškodí a zároveň takú teplotu, ktorá je blízka bodu topenia cínu, čím sa výrazne urýchli proces opravy. Následne stačí teplovzdušnú stanicu popr. infraspájku ľahko nahriať menený čip / súčiastku a vybrať ju.  
213,91€ / ks 178,26€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101649
Kompaktný predohrev Kaisi K-812 na priamy kontaktný ohrev touchscreenov mobilných telefónov (Samsung, HTC, LG, iPhone, Nokia, Microsoft, Huawei,..) a tabletov menších uhlopriečok za účelom ich demontáže a výmeny. Vďaka zahriatiu dôjde k povoleniu lepidlá, ktorým sú krycie sklíčka s LCD panelom zlepené a odstránenie prasknutých krycích sklíčok bez poškodenia samotného LCD panelu je potom oveľa jednoduchšie a proces má ďaleko vyššiu úspešnosť. Oproti klasickej teplovzdušnej pištoli, ktorá sa používa ako najbežnejší nástroj pre zahriatie displeja, je použitie podehřevu pre LCD displeja oveľa šetrnejší, pretože nedôjde k prekročeniu teploty vplyvom nerovnomerného nanášania tepla. Teplo je distribuované rovnomerne a každá časť displeja tak má zvolenú teplotu. Podohrev možno použiť aj na nahriatie dosiek plošných spojov (PCB) pre ľahšie rework BGA čipov pomocou horúcovzdušných staníc. Teplotu je možné pri podohreve Kaisi K-812 zvoliť v dvoch pevných hodnotách 80 ° C alebo 120 ° C. Nižšia na ohrev LCD modulov a vyššia na predohrev DPS. Predohrev LCD je dodávaný spolu so silikónovou podložkou, ktorá sa umiestňuje na vykurovaciu platňu a slúži ako ochrana proti poškriabaniu telefónu či tabletu a zároveň kompenzuje niektoré nerovnosti medzi rámčekom a krycím sklom telefónu. Rozmer platne podohrevu je 13x18cm a možno ho použiť na zariadenia s displeji do 6 palcov. Celá podohrevová stanica je kovová.
172,17€ / ks 143,48€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101996
Podhrievací oddeľovač LCD displejov s vákuovou pumpou Yihua 946A II na priamy kontaktný ohrev displejov mobilných telefónov (Samsung, HTC, LG, Apple iPhone, Nokia, Microsoft, Huawei,..) a tabletov s menšou uhlopriečkou (do 7") na oddelenie ochranného skla (digitizéra) od LCD panela bez jeho poškodenia. Zahriatím celého povrchu sa UV lepidlo, ktoré spája krycie sklíčka s LCD panelom, uvoľní a odstránenie prasknutých krycích sklíčok bez poškodenia samotného LCD panelu je oveľa jednoduchšie a proces má oveľa vyššiu úspešnosť. V porovnaní s bežnou teplovzdušnou pištoľou, ktorá sa používa ako najbežnejší nástroj na zahrievanie displeja, je použitie teplovzdušnej pištole na displeje LCD oveľa šetrnejšie, pretože nedôjde k prekročeniu teploty v dôsledku nerovnomernej aplikácie tepla. Teplo sa rozdeľuje rovnomerne, čím sa každej časti displeja poskytne zvolená teplota, ktorá nezničí samotný panel LCD. Oddeľovač LCD panelov Yihua 946A má na rozdiel od iných ohrievačov v doske otvory, cez ktoré výkonná vákuová pumpa odsáva vzduch, čím drží sklo pevne pripevnené k doske pomocou vákua. Vďaka tomu máte voľné ruky a môžete použiť rezací drôt na jednoduché oddelenie obrazovky LCD od ochranného skla (dotykového skla). Tlak, ktorý je pumpa schopná vyvinúť, je 0,12 MPa. Súčasťou balenia je aj silikónová podložka pod dosku s vyrezanými otvormi, cez ktoré môže do pumpy prúdiť vzduch. Vďaka tomu je čerpadlo účinnejšie, pretože lepšie utesní nerovnosti. Predhrievanie možno použiť aj na ohrev dosiek plošných spojov (PCB) na jednoduchšie prepracovanie čipov BGA pomocou teplovzdušných staníc. Teplotu možno zvoliť v rozsahu 50 - 200 °C. Ohrev zabezpečujú dve vykurovacie telesá s výkonom 150 W. Veľkosť hliníkovej vykurovacej dosky je 200x110 mm a možno ju použiť pre zariadenia s displejmi do 7 palcov. Celá ohrievacia stanica je vyrobená z kovu. Predhrievač Yihua 946A je riadený pokročilou PID reguláciou so širokými možnosťami kalibrácie. Okrem silikónovej podložky je súčasťou balenia aj dvojica rukovätí s rezacím drôtom. Na ohrev ohrievača odporúčame dokúpiť rezací drôt.
172,17€ / ks 143,48€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102036
Zariadenie sa používa na predhrievanie dosky s plošnými spojmi. To uľahčuje prácu s klasickou stanicou HotAir - pri spájkovaní nemusíte komponenty zahrievať na takú vysokú teplotu, ako je to v prípade použitia iba horúceho vzduchu. Je preto šetrnejší k súčiastkam a urýchľuje spájkovanie; kratší ohrev horúcim vzduchom znižuje riziko "odfúknutia" súčiastok. Na spájkovanie sa môže používať len v kombinácii s teplovzdušnou spájkovacou stanicou. Veľkosť a konštrukcia tohto predhrievača z neho robia univerzálnu montážnu platformu na prepájanie povrchovo spájkovaných súčiastok; samozrejme, len v spojení s predhrievačom - horúcim vzduchom alebo predhrievačom - infračerveným spájkovacím systémom. Tento model je vybavený 90W horúcovzdušnou pištoľou s reguláciou teploty 200-480 °C. Rozmery ohrievacej plochy sú 120x120 mm (rozmery ohrievacej jednotky) Maximálne rozmery na upevnenie dosky v držiaku (držiak je nastaviteľný) sú 165x210 mm
182,61€ / ks 152,17€ bez DPH
skladom1 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
100031
Digitálne riadený predohrev iR s ohrievacou plochou pre plošné spoje veľkosti základnej dosky (31x31 cm). Na presné riadenie teploty je vybavený tromi snímačmi teploty, z ktorých dva sú externé a obsluha ich môže použiť na meranie teploty na veľmi špecifických miestach. Podobne ako pretavovacie pece, aj tento predhrievač má programovateľný šesťsegmentový profil pretavovania.
996,52€ / ks 830,43€ bez DPH
Na objednávku
Kód:
101171
Stanica na priamy kontaktný ohrev komponentov ich umiestnením na vyhrievanú dosku. Vyhrievacia plocha má rozmery 200 × 200 mm a na rozdiel od stanice HT-R260 nemá nevyhrievanú časť na chladenie spájkovaných súčiastok ich pretiahnutím na studenú časť. Hliníková doska je vyhrievaná dvoma vykurovacími telesami s celkovým príkonom 800 W, a to rovnomerne po celej ploche na zvolenú teplotu.
240,00€ / ks 200,00€ bez DPH
Tovar je na ceste 30.06.2024
Kód:
100046
Stanica na priamy kontaktný ohrev malých a veľkých LCD a dotykových modulov mobilných telefónov (Samsung, HTC, LG, Iphone a iné...) a tabletov s veľkou uhlopriečkou (Samsung, Ipad, Acer.... a iné) na účely ich demontáže. Celý modul displeja a prilepený digitizér sa zahrieva presne na nastavenú teplotu. Pákové svorky zabezpečujú dokonalý prítlak modulu displeja na ohrievaciu dosku a jeho rovnomerný ohrev.
860,87€ / ks 717,39€ bez DPH
Tovar je na ceste
Kód:
101386
Stanica pre kontaktné nahrievanie PCB alebo súčiastok je vybavená ohrievanou plochou 200x120mm. Zobrazenie aj nastavenie požadovanej teploty je digitálne a vykonáva sa tlačidlami pod segmentovým LED displejom. Ak by to vaša aplikácia vyžadovala, je možné nastaviť extrémne vysoké teploty až cez 550 ° C. U vyšších teplôt je dôležité správne časovanie pre dodržanie technologického postupu - o presné časovanie sa stará digitálny časovač.  
521,74€ / ks 434,78€ bez DPH
Informujte sa
Kód:
100363
Digitálne riadený iR predohrev s veľkou plochou ohrevu - 280 x 270 mm a teplotným senzorom umiestneným nad hrejivú plochou pre presnejšie snímanie aktuálnej teploty. Aktuálna teplota je zobrazená na segmentovom LED displeji. Na rovnakom displeji uvidíte zvolenú teplotu v režime nastavovania.  
406,96€ / ks 339,13€ bez DPH
Tovar je na ceste 30.06.2024
Kód:
100914
Viacúčelový držiak plošných spojov pre základové dosky menších zariadení, teda predovšetkým prenosnej elektroniky. Dovoľuje jednoduché upnutie PCB do šírky 195 mm. Rozstup úchytov na pojazdných lištách je nastaviteľný v rozmedzí 25-85 mm. Výška stolice sa reguluje skrutkovaním nožičiek od cca 70 do 105 mm nad podstavnou doskou. Pracovná doska je vhodná pre uchytenie plošných spojov pri práci s mikroskopom, horúcim vzduchom, predohrev infrapájky, desolder atď.  
49,57€ / ks 41,30€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101042
Univerzálny pracovný stolík pre uchytenie dosky plošných spojov nad žiaričom infračerveného predhrevu. Suport je vyrobený z hliníkových profilov a umožňuje jednoduchú a rýchlu konfiguráciu podľa rozmerov plošného spoja. Výška pracovnej roviny stola je nastaviteľná pomocou štyroch skrutiek a prispôsobí sa tak všetkým typom iR preheaterov. Maximálny rozmer PCB, ktorý je možné upnúť je 39 x 29 cm.  
114,78€ / ks 95,65€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
100895
Držiak na dosky s plošnými spojmi ľubovoľného tvaru do maximálnej šírky 305 mm. Sofistikovaný systém otočných a výsuvných rýchloupínacích ramien dokáže ľahko uchytiť okrúhle alebo oválne dosky plošných spojov. Tri pomocné drážkové lišty sú navrhnuté tak, aby dodatočne fixovali DPS najmä pod spájkovacím bodom a zabránili prehýbaniu dosky pri zahrievaní spájkovanej oblasti.
177,39€ / ks 147,83€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
100994
Dodatočný polohovateľný úpon ku stolici typu 668 pre bezproblémové uchytenie dosiek komplikovaných tvarov. Predáva sa po kusoch - dovýbava sa množstvom, ktoré je potrebné pre dosky, s ktorými pracujete.  
9,39€ / ks 7,83€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101157
Celkový počet výrobkov: 16
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!