Predohrevy

Filtrovanie
9,51 €
924,67 €
Predohrev horúceho vzduchu určený na predhrievanie PCB, konkrétne kruhové priemery 50 mm. Na rozdiel od iných systémov predhrievania 853B nepoužíva PCB na ohrev infračervené žiarenie, ale horúci vzduch. Vykurovacie špirály starajúce sa o ohrev vzduchu poskytujú výkon až 540W. Preto je takmer okamžite po zapnutí horúci vzduch až 350 ° C. Nie je potrebné čakať na vykurovanie vyžarovacej plochy, ako je to v prípade systémov predohrevu infračerveného žiarenia. Rovnako rýchlo je možné stanicu odstaviť - k ochladeniu dochádza nepomerne rýchlejšie ako u IR žiariča, ktorý má obrovskú tepelnú zotrvačnosť. Priemer trysky horúceho vzduchu je 40 mm. Teplotný rozsah: 100 ~ 350 ° C. Prietok vzduchu: 0,18 m3 / min. Použitím predohrevu a ohriatím dosky na podstatne vyššiu teplotu, ako je teplota izbová, výrazne urýchli prácu pri odletovaní aj opätovnému osadení všetkých typov súčiastok. Je minimalizovaná tepelná záťaž komponentov, ktoré osádzate, lebo celá operácia trvá kratší čas a nie je nutné nastavovať tak vysokú teplotu horúceho vzduchu alebo tak vysoký výkon infraspájky. Po skončení spájkovania môžete využiť ventilátor stanice k ochladeniu DPS prepnutím vypínača heater do polohy off a odpojiť tak ohrev špirály. Vyfukovaný vzduch bude mať len izbovú teplotu.  
157,21€ / ks 131,00€ bez DPH
Tovar je na ceste 28.02.2023
Kód:
102609
Servisná podložka CP-320 pre kontaktný ohrev lepených modulov a krytov mobilných telefónov, tabletov a testovanie / diagnostiku dosiek plošných spojov a el. dielov s presným nastavením teploty a času doby ohrevu. Trojvrstvová podložka s ohrevom je na hornej a spodnej strane vybavená silikónu hladkou vrstvou, ktorá bráni poškodeniu LCD displejov a krytov mobilných telefónov a tabletov a zároveň pôsobí ako protišmyková vrstva na pracovnom stole. Vnútri podložky sa nachádza špeciálna teplu odolná pena, v ktorej je po celej ploche rozvedený vykurovací element, ktorý vyhrieva celú voľnú plochu podložky. Modul s ovládaním a riadením teploty zobrazuje aktuálnu teplotu a zostávajúci čas ohrevu, modré podsvietenie a kontrastný displej zaisťuje dobrú čitateľnosť na priamom svetle aj v šere. Päť ovládacích tlačidiel slúži na zapnutie / vypnutie a nastavenie teploty ohrevu v rozsahu 10-110 ° C a nastavenie doby ohrevu 0-900minut. . Na podložke nájdete aj praktický organizér pre ukladanie skrutiek a drobných dielov mobilných telefónov a tabletov. Ohrev je možné využiť aj pre testovanie teplotnej stability, alebo diagnostiku najrôznejších el. dielov, dosiek a súčiastok. Rozmery vyhrievanej plochy sú 310x220mm bohato postačia na ohrev všetkých bežných veľkosti tabletov a telefónov. Ovládanie podložky je veľmi jednoduché, tlačidlami sa nastaví čas doby ohrevu a požadovaná teplota, po spustení sa začne podložka ohrievať na nastavenú teplotu a zároveň začína odpočet času, po skončení odpočtu dôjde k úplnému vypnutiu podložky. Rýchlosť nahriatia podložky závisí na požadovanej (nastavenej teplote, veľkosti nahrievanej plochy (displeja, či iného predmetu) a teplote okolia, keď je podložka používaná v nižších teplotách nemusí byť schopná dosiahnuť deklarovaných teplôt. Obsah balenia: podložka CP-320, napájací kábel 1m.  
172,93€ / ks 144,10€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 08.02.2023 môže byť u Vás
Kód:
103699
Aoyue 853A + je celokovový mikroprocesorom riadený infračervený predohrevový / podohrevový systém s univerzálnym držiakom dosiek plošných spojov (PCB). K ohrevu PCB je použitý Quartzový IR vykurovací prvok s rýchlym nástupom teploty, u ktorého možno digitálne regulovať teplotu v rozmedzí 80 - 380 °C. Aoyue 853A + je predohrev, ktorý je vhodný na REWORK jednostranných i obojstranných DPS, pre rework BGA a micro BGA čipov, QFP, PLCC, SOJ, SOP, malých SMD a ďalších prvkov a možno použiť ako pre olovnaté, tak bezolovnaté (lead free) spájkovanie. Pre upevnenie dosky plošných spojov (DPS) je stanica vybavená precíznym držiakom PCB, do ktorého je možné pohodlne uchytiť PCB všetkých tvarov. Prepracovaný systém otočných a výsuvných rýchloupínacích ramienok dokáže bez problémov uchytiť aj kruhové alebo oválne PCB. V prípade potreby možno držiak rozšíriť ďalšími úchytmi PCB.  
356,33€ / ks 296,94€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 08.02.2023 môže byť u Vás
Kód:
101610
Aoyue 853A ++ je mikroprocesorom riadený infračervený predohrevový / podhrevový systém, ktorý kombinuje infračervený ohrev, systém presného merania teplôt a univerzálny držiak dosiek plošných spojov (PCB) v jednom kompaktnom celokovovom prevedení. O ohrev sa stará Quartzový IR vykurovací prvok s rýchlym nástupom teploty, u ktorého možno digitálne regulovať teplotu v rozmedzí 80 - 380 °C. Predohrev disponuje tromi teplotnými sondami, raz priamo v quartzovom vykurovacom telese a dvoma k externému. Externé sondy slúžia pre monitoring teploty pod PCB a pre monitoring ľubovoľnej oblasti spájkovania. Aoyue 853A ++ je predohrev vhodný na REWORK jednostranných i obojstranných DPS, pre rework BGA a micro BGA čipov, QFP, PLCC, SOJ, SOP, malých SMD a ďalších prvkov a možno použiť ako pre olovnaté, tak bezolovnaté (lead free) spájkovanie.  
408,73€ / ks 340,61€ bez DPH
Tovar je na ceste
Kód:
101611
Preheater Yihua 853A je predohrev s digitálnym ukazovateľom teploty, s nastaviteľným teplotným rozsahom 50 - 400 °C pre predhrievanie dosiek plošných spojov na určenú teplotu pre jednoduché spájkovanie a odpájkovanie (rework) BGA čipov, QFP, PLCC, SOJ, SOP, malých SMD súčiastok. Vďaka predhrevu sú DPS aj súčiastky zohrievané na požadovanú teplotu, ktorá súčiastky nepoškodí a zároveň takú teplotu, ktorá je blízka bodu topenia cínu, čím sa výrazne urýchli proces opravy. Následne stačí teplovzdušnú stanicu popr. infraspájku ľahko nahriať menený čip / súčiastku a vybrať ju.  
214,85€ / ks 179,04€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 08.02.2023 môže byť u Vás
Kód:
101649
Kompaktný predohrev Kaisi K-812 na priamy kontaktný ohrev touchscreenov mobilných telefónov (Samsung, HTC, LG, iPhone, Nokia, Microsoft, Huawei,..) a tabletov menších uhlopriečok za účelom ich demontáže a výmeny. Vďaka zahriatiu dôjde k povoleniu lepidlá, ktorým sú krycie sklíčka s LCD panelom zlepené a odstránenie prasknutých krycích sklíčok bez poškodenia samotného LCD panelu je potom oveľa jednoduchšie a proces má ďaleko vyššiu úspešnosť. Oproti klasickej teplovzdušnej pištoli, ktorá sa používa ako najbežnejší nástroj pre zahriatie displeja, je použitie podehřevu pre LCD displeja oveľa šetrnejší, pretože nedôjde k prekročeniu teploty vplyvom nerovnomerného nanášania tepla. Teplo je distribuované rovnomerne a každá časť displeja tak má zvolenú teplotu. Podohrev možno použiť aj na nahriatie dosiek plošných spojov (PCB) pre ľahšie rework BGA čipov pomocou horúcovzdušných staníc. Teplotu je možné pri podohreve Kaisi K-812 zvoliť v dvoch pevných hodnotách 80 ° C alebo 120 ° C. Nižšia na ohrev LCD modulov a vyššia na predohrev DPS. Predohrev LCD je dodávaný spolu so silikónovou podložkou, ktorá sa umiestňuje na vykurovaciu platňu a slúži ako ochrana proti poškriabaniu telefónu či tabletu a zároveň kompenzuje niektoré nerovnosti medzi rámčekom a krycím sklom telefónu. Rozmer platne podohrevu je 13x18cm a možno ho použiť na zariadenia s displeji do 6 palcov. Celá podohrevová stanica je kovová.
172,93€ / ks 144,10€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 08.02.2023 môže byť u Vás
Kód:
101996
Podohrevový oddeľovač LCD displejov s podtlakovou pumpou Yihua 946A na priamy kontaktný ohrev displejov mobilných telefónov (Samsung, HTC, LG, Apple iPhone, Nokia, Microsoft, Huawei,..) a tabletov menších uhlopriečok (do 7 ") k rozlepeniu ochranného sklíčka (digitizéru) od LCD panela bez jeho poškodenia. Vďaka prehriatiu celej plochy dôjde k povoleniu UV lepidlá, ktorým sú krycie sklíčka s LCD panelom zlepené a odstránenie prasknutých krycích sklíčok bez poškodenia samotného LCD panelu je potom oveľa jednoduchšie a proces má ďaleko vyššiu úspešnosť. Oproti klasickej teplovzdušnej pištoli, ktorá sa používa ako najbežnejší nástroj pre zahriatie displeja, je použitie podohrevu pre LCD displeja oveľa šetrnejšie, pretože nedôjde k prekročeniu teploty vplyvom nerovnomerného nanášania tepla. Teplo je distribuované rovnomerne a každá časť displeja tak má zvolenú teplotu, ktorá samotný LCD panel nezničí. Oddeľovač LCD panelov Yihua 946A má narozdiel od iných podohrevov v platni diery, ktorými silná vákuová pumpa odsáva vzduch a podtlakom tak drží sklíčko pevne prichytené k platni. Vďaka tomu máte voľné ruky pre použitie rezacieho drôtu, ktorým ľahko oddelíte LCD displej od ochranného skla (touchscreen). Podtlak, ktorý je pumpa schopná vynaložiť je 0.12MPa. Súčasťou dodávky je aj silikónová podložka na platňu s vyrezanými dierami pre priechod vzduchu do pumpy. Vďaka nej má pumpa väčšiu efektivitu, pretože dôjde k lepšiemu utesneniu nerovností. Podehřev lze použít také pro nahřátí desek plošných spojů (PCB) pro snadnější rework BGA čipů pomocí horkovzdušných stanic. Teplotu je možné pri podohreve zvoliť v rozsahu 50 - 200 ° C. O ohrev sa starajú dve vykurovacie telesá s výkonom 150W. Rozmer hliníkovej platne podohreve je 200x110mm a možno ju použiť na zariadenia s displeji do 7 palcov. Celá podohrevová stanice je kovová. Podohrev Yihua 946A je riadený pokročilou PID reguláciou so širokou možnosťou kalibrácie. Súčasťou balenia je okrem silikónovej podložky tiež pár rukovätí s rezacím drôtom. K podohrevu odporúčame nákup ďalšieho rezacieho drôtu.
172,93€ / ks 144,10€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 08.02.2023 môže byť u Vás
Kód:
102036
Zariadenie sa používa na predhrievanie dosky s plošnými spojmi. To uľahčuje prácu s klasickou stanicou HotAir - pri spájkovaní nemusíte komponenty zahrievať na takú vysokú teplotu, ako je to v prípade používania iba horúceho vzduchu. Preto je šetrnejší k súčiastkam a urýchľuje spájkovanie; kratšie ohrievanie horúcim vzduchom znižuje riziko "odfúknutia" súčiastok. Na spájkovanie sa môže používať len v kombinácii s teplovzdušnou spájkovacou stanicou. Veľkosť a konštrukcia tohto predhrievača z neho robia univerzálnu montážnu platformu na prepracovanie povrchovo spájkovaných komponentov; samozrejme, len v spojení s predhrievačom s horúcim vzduchom alebo predhrievačom s infračerveným spájkovacím systémom. Tento model je vybavený 90W teplovzdušnou pištoľou s reguláciou teploty 200-480 °C. Vykurovacia plocha je 120x1200mm (rozmery vykurovacej jednotky) Maximálny rozmer pre montáž dosky do držiaka (držiak je nastaviteľný) je 165x210mm
183,41€ / ks 152,84€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 08.02.2023 môže byť u Vás
Kód:
100031
Digitálne riadený iR predohrev s plochou ohrevu pre PCB veľkosti mother-boardu (31x31 cm). Pre presnú kontrolu teploty je vybavený tromi teplotnými senzormi, z ktorých sú dva externé a operátor ich môže využiť na meranie teploty na úplne konkrétnych miestach. Rovnako ako reflow pece disponuje tento preheater programovateľným šesť segmentovým pretavovacím profilom.  
917,03€ / ks 764,19€ bez DPH
Na objednávku
Kód:
101171
Stanica pre priamy kontaktný ohrev súčiastok položením na vyhrievanú dosku. Plocha ohrevu je 200x200 mm a na rozdiel od stanice HT-R260 nemá k dispozícii nevyhrievanú časť pre ochladzovanie spájkovaných komponentov pretiahnutím na studenú časť. Hliníková doska je vyhrievaná pomocou dvoch vykurovacích telies o celkovom príkone 800W a to rovnomerne po celej ploche na zvolenú teplotu.  
241,05€ / ks 200,87€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 08.02.2023 môže byť u Vás
Kód:
100046
Stanica pre priamy kontaktný ohrev lepených modulov LCD a touchscreenu za účelom ich demontáže. Celý modul displeja a prilepeného digitalizéra je ohrievaný presne na nastavenú teplotu. Pákové príchytky zaisťujú dokonalý prítlak modulu displeja na vykurovaciu platňu a jeho rovnomerný ohrev. Pákové úchyty neslúžia iba na pritlačenie touche počas ohrevu, ale tiež pri vlastnom procese oddelenia oboch zlepených komponentov pomocou rezného drôtu (tento špeciálny molybdénový drôt aj rukoväte pre jeho upnutie nájdete v našej ponuke).
251,53€ / ks 209,61€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 08.02.2023 môže byť u Vás
Kód:
100755
Stanica pre priamy kontaktný ohrev malých i veľkoplošných lepených modeloch LCD a touchscreenu mobilných telefónov (Samsung, HTC, LG, Iphone a ďalších...) a tabletov veľkých uhlopriečok (Samsung, Ipad, Acer.... a ďalších) za účelom ich demontáže. Celý modul displeja a prilepeného digitizéra je nahrievaný presne na nastavenú teplotu. Pákové príchytky zaisťujú dokonalý prítlak modulu displeja na topnú platňu a jeho rovnomerný ohrev.  
864,63€ / ks 720,52€ bez DPH
skladom1 ks Pozajtra 08.02.2023 môže byť u Vás
Kód:
101386
Stanica pre kontaktné nahrievanie PCB alebo súčiastok je vybavená ohrievanou plochou 200x120mm. Zobrazenie aj nastavenie požadovanej teploty je digitálne a vykonáva sa tlačidlami pod segmentovým LED displejom. Ak by to vaša aplikácia vyžadovala, je možné nastaviť extrémne vysoké teploty až cez 550 ° C. U vyšších teplôt je dôležité správne časovanie pre dodržanie technologického postupu - o presné časovanie sa stará digitálny časovač.  
524,02€ / ks 436,68€ bez DPH
Informujte sa
Kód:
100363
Digitálne riadený iR predohrev s veľkou plochou ohrevu - 280 x 270 mm a teplotným senzorom umiestneným nad hrejivú plochou pre presnejšie snímanie aktuálnej teploty. Aktuálna teplota je zobrazená na segmentovom LED displeji. Na rovnakom displeji uvidíte zvolenú teplotu v režime nastavovania.  
408,73€ / ks 340,61€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 08.02.2023 môže byť u Vás
Kód:
100914
Viacúčelový držiak plošných spojov pre základové dosky menších zariadení, teda predovšetkým prenosnej elektroniky. Dovoľuje jednoduché upnutie PCB do šírky 195 mm. Rozstup úchytov na pojazdných lištách je nastaviteľný v rozmedzí 25-85 mm. Výška stolice sa reguluje skrutkovaním nožičiek od cca 70 do 105 mm nad podstavnou doskou. Pracovná doska je vhodná pre uchytenie plošných spojov pri práci s mikroskopom, horúcim vzduchom, predohrev infrapájky, desolder atď.  
49,78€ / ks 41,48€ bez DPH
skladom1 ks Pozajtra 08.02.2023 môže byť u Vás
Kód:
101042
Univerzálny pracovný stolík pre uchytenie dosky plošných spojov nad žiaričom infračerveného predhrevu. Suport je vyrobený z hliníkových profilov a umožňuje jednoduchú a rýchlu konfiguráciu podľa rozmerov plošného spoja. Výška pracovnej roviny stola je nastaviteľná pomocou štyroch skrutiek a prispôsobí sa tak všetkým typom iR preheaterov. Maximálny rozmer PCB, ktorý je možné upnúť je 39 x 29 cm.  
115,28€ / ks 96,07€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 08.02.2023 môže byť u Vás
Kód:
100895
Držiak dosiek plošných spojov akýchkoľvek tvarov do maximálnej šírky 305 mm. Prepracovaný systém otočných a výsuvných rýchloupínacích ramienok dokáže bez problémov uchytiť kruhové alebo oválne PCB. Tri pomocné lišty s drážkou sú určené k dodatočnému pripevneniu dosky plošných spojov najmä pod spájkovaným miestom a zabraňujú prehýbaniu dosky pri nahriatí letovanej plochy.  
178,17€ / ks 148,47€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 08.02.2023 môže byť u Vás
Kód:
100994
Dodatočný polohovateľný úpon ku stolici typu 668 pre bezproblémové uchytenie dosiek komplikovaných tvarov. Predáva sa po kusoch - dovýbava sa množstvom, ktoré je potrebné pre dosky, s ktorými pracujete.  
9,43€ / ks 7,86€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 08.02.2023 môže byť u Vás
Kód:
101157
Celkový počet výrobkov: 18
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!