Tvrdé spájkovanie

Filtrovanie
3,33 €
746,15 €
Bodová zváračka batérií a aku-packov Sunkko 788H pre bodové zváranie koncov akumulátorov do batériových aku packov. Táto zváracia stanica ponúka bodové zváranie kontaktov batérií pomocou zváracích elektród, umiestnených v tele stanice. Súčasťou zváračky je tiež DC zdroj 4 - 36V, 0 - 2A pre nabíjanie akumulátorov. Bodová zváračka v tele stanice umožňuje zváranie dvoch bodov s rozstupom 7mm (možno zúžiť na 3mm zmenou upnutia hrotov). K zopnutiu zváračky dôjde po pritlačení akumulátora ku zváracím hrotom. Tlak nutný k zopnutiu kontaktov zváračky možno nastaviť pomocou otočného regulátora na vrchnom šasi stanica v rozpätí 300g až 750g. Zvárať možno aj pomocou nožného pedálu, ktorý je súčasťou dodávky. Vďaka nemu nedôjde k pohnutiu so zváracím plechom a akumulátorom. Zvárať možno pliešky s hrúbkou 0.1 až 0.25mm. Ideálne je používať poniklované plechy. Pod zváracími elektródami zváračky sa nachádza LED osvetlenie, ktoré osvetľuje miesto zvaru, vďaka čomu možno pracovať aj v zhoršených svetelných podmienkach. Zváračka disponuje nastavením zváracieho prúdu od 50A do 800A pre dosiahnutie optimálnemu zvaru v závislosti na zváranom materiáli. Okrem prúdu možno nastaviť aj počet pulzov pre jeden zvar - 1 alebo 2. Príkon zváračky batérií činí 2 - 15A. Zváračka Sunkko 788H je ako jediná vybavená tiež zdrojom pre nabíjanie akumulátora. Tento jednosmerný zdroj ponúka nastaviteľné napätia od 4 do 36V s prúdom 0 až 2A. Zdroj je vybavený dvoma segmentovými displejmi, na ktorých možno pohodlne odčítať hodnoty. Medzi svorkami sa nachádza tlačidlo pre prepnutie z režimu zdroja do režimu voltmetra pre kontrolu napätia nabíjaných akumulátorov. Súčasťou zváračky je pár káblov zakončených krokosvorkou.  Súčasťou zváračky Sunkko 788H je tiež plastová šablóna pre jednoduché vytváranie batériových aku-packov pomocou bodových zváračiek akumulátorov. Šablóna je v tvare batériového puzdra, každé pole obsahuje neodymový magnet, ktorý batériu ľahko prichytí, čo napomáha k jednoduchšiemu zváraniu. Vďaka pravidelným rozostupom jednotlivých polí vytvoríte rovnomerné, profesionálne vyzerajúce aku packy. Určené pre batérie do priemeru 19mm. Upozornenie: zdroj nabíjačky batérií vnútri stanice je mäkký - nedisponuje 3A, ako udáva výrobca, ale iba 2A. Zohľadnené v cene.  
434,99€ / ks 362,49€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
102882
Bodová zváračka batérií a akupackov Sunkko 737B pre bodové zváranie koncov akumulátorov do batériových aku packov pomocou poniklovaných plieškov. Táto zváracia stanica ponúka bodové zváranie kontaktov batérií pomocou zváracích elektród, umiestnených v tele stanice. Bodová zváračka v tele stanice umožňuje zváranie dvoch bodov s rozostupom od 21mm (možno zúžiť až na 3mm zmenou upnutia hrotov). K zopnutiu zváračky dôjde po pritlačení akumulátora ku zváracím hrotom. Tlak nutný k zopnutiu kontaktov zváračky možno nastaviť pomocou otočného regulátora na vrchnom šasi stanice v rozpätí 200g až 700g. Zvárať možno aj pomocou nožného pedálu, ktorý je súčasťou dodávky. Vďaka nemu nedôjde k pohnutiu so zváracím plechom a akumulátorom. Zvárať možno pliešky s hrúbkou 0.1 až 0.25mm. Ideálne je používať poniklované plechy. Pod zváracími elektródami zváračky sa nachádza LED osvetlenie, ktoré osvetľuje miesto zvaru, vďaka čomu možno pracovať aj v zhoršených svetelných podmienkach. Zváračka disponuje nastavením zváracieho prúdu od 60A do 800A pre dosiahnutie optimálnemu zvaru v závislosti na zváranom materiáli. Okrem prúdu možno nastaviť aj počet pulzov pre jeden zvar - 1 alebo 2. Príkon zváračky batérií je 2 - 15A.  
449,99€ / ks 374,99€ bez DPH
skladom2-5 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
103091
Bodová zváračka batérií a aku - packov Sunkko 709A s integrovanou mikrospájkou pre bodové zváranie koncov akumulátorov do batériových aku packov. Táto zváracia stanica ponúka bodové zváranie kontaktov batérií hneď dvoma spôsobmi, a to pomocou zváracích elektród, umiestnených v tele stanice alebo pomocou ručných zváracích elektród, pre zváranie rozmernejších, prípadne ťažkých článkov batérií, ktoré nemožno umiestniť k elektródam v tele stanice. Súčasťou spájkovacej stanice je tiež mikrospájka s reguláciou teploty, pre priame spájkovanie vodičov k vývodom batérií. Bodová zváračka v tele stanice umožňuje zváranie dvoch bodov s rozstupom 4 mm (možno zúžiť na 2 mm zmenou upnutia hrotov). K zopnutiu zváračky dôjde po pritlačení akumulátora ku zváracím hrotom. Tlak nutný k zopnutiu kontaktov zváračky možno nastaviť pomocou otočného regulátora na vrchnom šasi stanice. Pod zváracími elektródami sa nachádza LED osvetlenie, ktoré osvetľuje miesto zvaru, vďaka čomu možno pracovať aj v zhoršených svetelných podmienkach. Zváračka disponuje otočným regulátorom pre nastavenie zváracieho prúdu, ktorým možno nastaviť prúd k dosiahnutiu optimálnemu zvaru v závislosti na zváranom materiáli. Okrem prúdu možno nastaviť aj počet impulzov pre jeden zvar - 4, 6 a 8 pulzov. Zváračka Sunkko 709A má aj ručné elektródy, vďaka ktorým môžete zvárať batérie a akumulátory väčšej váhy alebo rozmerov bez nutnosti je prikladať k elektródam stanice. Zváracia rukoväť sa k stanici pripája pomocou páru pozlátených konektorov, prívodné vodiče sú z bezkyslíkatej medi (OFHC) s dostatočným prierezom Ø6 mm. Pre zopnutie zváračky je v tomto prípade použitý odpojiteľný nožný pedál. Pedál je možné použiť aj pre zváranie elektródami stanice, po zasunutí konektora pedálu dôjde k odpojeniu tlakového spínača v elektródach a zváranie je ovládané pedálom. Rozstup bodov je nastaviteľný 4 – 10 mm. Stanica ponúka aj integrovanú mikrospájku, ktorá disponuje teplotnou reguláciou 150 - 450 °C, výkonom 50W a predovšetkým vymeniteľnými monolitických hrotmi kompatibilný s hrotmi Hakko. Súčasťou mikrospájky je aj praktický stojan so špongiou pre odkladanie mikrospájky. Mikrospájka sa k stanici pripája pomocou 5 - pinového konektora a je spínaná samostatným vypínačom.
654,99€ / ks 545,82€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
101648
Bodovacia stanica Sunkko 709AD + s integrovanou mikrospájkou pre bodové zváranie akumulátorov a batériových aku-packov. Bodovanie akumulátorov je jediná bežne dostupná a spoľahlivá metóda pre spájanie viacerých akumulátorov do tzv. Akupakov pomocou šablón, alebo upevnenie poniklovaných kovových plieškov k jednotlivým článkom. V prípade klasického spájkovania je veľká pravdepodobnosť, že dôjde k zničeniu akumulátorov vzhľadom k ich konštrukcii, kedy Li-Pol, Li-Ion, Ni-CD a NiMH články majú integrovanú tepelnú ochranu, ktorú možno pri klasickom spájkovaní veľmi ľahko poškodiť a tým tiež prerušiť kontakt v akumulátoroch, ktorý sa tak stane nefunkčným. Pri bodovaní akumulátorov vysokým prúdom, nedochádza k veľkému tepelnému zaťaženiu a pri správnom používaní nemôže dôjsť k zničeniu akumulátorov, bodovanie je navyše podstatne rýchlejšie. Bodovanie je najčastejšie používané pri tvorbe a repasovaní akumulátorových blokov v notebookoch, kamerách, aku. náradí, RC modeloch, vysielačkách, priemyselných a zálohovacích aku. staniciach apod Bodovacia stanica je prispôsobená pre pohodlné bodovanie všetkých bežných typov akumulátorov a tvorbu akupackov. Na hlavnom paneli sa nachádzajú dve bodovacie elektródy s integrovaným spínačom a LED podsvietením, elektródy sú zopnuté buď pritlačením akumulátora smerom na elektródy, alebo pomocou nožného pedálu. Citlivosť prítlaku je možné nastaviť otočným voličom na hornej strane stanice, rozteč elektród je možné nastaviť v rozsahu 2-8mm. Pre väčšie akumulátory sú k stanici pribalené elektródy v tvare pinzety s rozostupom 5mm, elektródy sú pripojené k stanici medeným vodičom s dĺžkou 38cm zakončeným pozlátenými konektormi. Tie je možné spínať prítlakom alebo pedálom rovnako ako elektródy umiestnené na paneli. Zváračka disponuje otočným regulátorom pre nastavenie zváracieho prúdu 100-800 A, ktorým možno nastaviť prúd k dosiahnutiu optimálnemu zvaru v závislosti na zváranom materiáli. Okrem prúdu možno nastaviť aj počet pulzov pre jeden zvar - 4, 6, 8 pulzov. Stanica je vhodná pre bodovanie Poniklovaných  plochých drôtov a plieškov s hrúbkou 0,05 - 0,25mm. Stanica disponuje Automatickým aj manuálnym (pedálovým) spínaním bodovania. Stanica ponúka aj integrovanú mikrospájku, ktorá disponuje teplotnou reguláciou 150 - 500 ° C, výkonom 50W a predovšetkým vymeniteľnými monolitickými hrotmi kompatibilný s hrotmi Hakko. Súčasťou mikrospájky je aj praktický stojan sa špongiu pre odkladanie mikrospájky. Mikrospájka sa k stanici pripája pomocou 5-pinového konektora a je spínaná samostatným vypínačom.   V balení nájdete aj malú brúsku, ktorá slúži na zabrúsenie opálených hrotov elektród, brúska má vstavaný mikro USB konektor pre napájanie.   Obsah balenia: bodovačka 709AD +, spájkovacie pero, bodovacie kliešte, nožný pedál, mini brúska, stojan pre mikropájku, adaptér na 6ks akumulátorov, náhradné bodovacie hroty, inbus kľúč, náhradné poistky, balíček bodovacích plieškov  
739,99€ / ks 616,66€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
103657
Bodovacie zváracie kliešte - ručné elektródy Sunkko 71B pre zváračku akumulátorov Sunkko 709A, vďaka ktorým môžete zvárať batérie a Li-Ion akumulátory, ktoré už majú navarené ploché vývody (pliešky) a je potrebná ich zvariť k sebe, čo kliešte dodávané ku zváračke Sunkko 709A ani zvárač sám nemôže. Pospájanie Li-Ion batériou s týmito kliešťami bude naozaj jednoduchá záležitosť na pár sekúnd. Zvárací rukoväť sa k stanici pripája pomocou páru pozlátených konektorov, prívodné vodiče sú z bezkyslíkatej medi (OFHC) s dostatočným prierezom Ø6mm. Pre zopnutie zváračky je v tomto prípade použitý odpojiteľný nožný pedál. Rozstup bodov je nastaviteľná 2,1mm Dĺžka kábla: 40 cm Ku kliešťam možno zakúpiť aj pár náhradných elektród ako spotrebný materiál.
215,00€ / ks 179,16€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
102726
Náhradná elektróda pre bodové zváračky kontaktov batérií, hrot slúži k zváraniu (bodovaniu) kontaktov batérií a akumulátorov, vzhľadom k veľkému prúdovému zaťaženiu sa hroty postupne opaľujú a je potreba ich pravidelne meniť za nové. Elektródy sú vyrobené zo špeciálnej Mosadzné zliatiny s dlhou životnosťou a nízkym el. odporom.   Uvedená cena je za 1ks  
4,95€ / ks 4,12€ bez DPH
skladomnad 100 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
103775
Cievka s poniklovaným drôtom (plieškom) o šírke 4mm v celkovej dĺžke návinu 330m, určeným predovšetkým na zváranie akumulátorov do akupackov pomocou bodových zváračiek batérií. Odpor vodiča je nízky, cca 0.2 Ω / m. Vďaka návinu na cievke je možné, na rozdiel od klasických nastrihaných poniklovaných plieškov, zváranie aj tých najväčších akupackov bez nadväzovania. Šírka: 4mm Hrúbka: 0.11mm Dĺžka: 330m Odpor: 0.2 Ω / m Váha: 1kg +/- 5%
70,00€ / ks 58,33€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
101934
Cievka s poniklovaným drôtom (plieškom) o šírke 2mm v celkovej dĺžke návinu 275mm, určeným predovšetkým na zváranie akumulátorov do akupackov pomocou bodových zváračiek batérií. Odpor vodiča je nízky, cca 0.2 Ω / m. Vďaka návinu na cievke je možné, na rozdiel od klasických nastrihaných poniklovaných plieškov, zváranie aj tých najväčších akupackov bez nadväzovania. Šírka: 2mm Hrúbka: 0.1mm Dĺžka: 275mm Odpor: 0.2 Ω / m Váha: 0.4kg +/- 5%
70,00€ / ks 58,33€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
102076
Cievka s poniklovaným drôtom (plieškom) o šírke 5mm v celkovej dĺžke návinu 24mm, určeným predovšetkým na zváranie akumulátorov do akupackov pomocou bodových zváračiek batérií. Odpor vodiča je nízky, cca 0.2 Ω / m. Vďaka návinu na cievke je možné, na rozdiel od klasických nastrihaných poniklovaných plieškov, zváranie aj tých najväčších akupackov bez nadväzovania. Šírka: 5mm Hrúbka: 0.11mm Dĺžka: 240m Odpor: 0.2 Ω/m Váha: 1kg +/- 5%
75,00€ / ks 62,50€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
102075
Poniklovaný drôt (pliešok) o šírke 8mm a celkovej čistej váhe 1kg, určený predovšetkým na zváranie akumulátorov do akupackov pomocou bodových zváračiek batérií. Odpor vodiča je nízky, cca 0.1 Ω / m. Vďaka súvislému návinu je možné, na rozdiel od klasických nastrihaných poniklovaných plieškov, zváranie aj tých najväčších akupackov bez nadväzovania. Šírka: 8mm Hrúbka: 0.1mm Odpor: 0.1 Ω / m Váha: 1kg netto +/- 5% Orientačná dĺžka: 110m
85,00€ / ks 70,83€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
102884
Poniklovaný drôt (pásovina) o šírke 10mm a celkovej čistej váhe 1kg, určený predovšetkým na zváranie akumulátorov do akupackov pomocou bodových zváračiek batérií. Odpor vodiča je nízky, cca 0.1 Ω / m. Vďaka súvislému návinu je možné, na rozdiel od klasických nastrihaných poniklovaných plieškov, zváranie aj tých najväčších akupackov bez nadväzovania. Šírka: 10mm Hrúbka: 0.1mm Odpor: 0.1 Ω / m Váha: 1kg netto +/- 5% Orientačná dĺžka: 110m
95,00€ / ks 79,17€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
102939
Spájkovacia letlampa s piezo zapaľovaním Meva Typhoon 360 Piezo s tepelným výkonom až 1.3kW. Spájkovacia súprava je určená pre domácich majstrov a remeselníkov. So spájkovacou súpravou je možné vykonávať spájkovanie cínom - napr. spájanie medených rúrok, trvdé spájkovanie plechov, odkvapov, pre opaľovanie starých náterov či podpaľovanie. Výkon lampy možno regulovať pomocou otočného regulátora. Lampa disponuje spoľahlivým elektrickým piezo zapaľovaním, takže odpadá nutnosť nebezpečného zapaľovania. Letlapma Meva Typhoon 360 Piezo  používa jednorazové prepichovacie kartuše KP 02001, ktoré možno u nás tiež zakúpiť. Kartuša nie je súčasťou výrobku a je nutné ju dokúpiť zvlášť. Parametre: Výkon (kW) - 1,8 Váha (kg) - 0,6 Spotreba (g / hod) - 127 Doba prevádzky na jednu kartušu: cca 1h 30min. Rozmery (š x h x v) - 310x105x180
27,50€ / ks 22,92€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
102955
Propán-butánová prepichovacia jednorazová kartuša Meva KP02001 s 190g plynu vybavená bezpečnostným systémom STOP GAS, ktorý pri vybratí kartuše z prístroja zamedzí úniku plynu. Kaťuša je zhodná so štandardnou 190g STOPGAS kartušou a je teda zameniteľná s kartušami iných výrobcov. PB kartušu KP2001 možno použiť ako náhradnú náplň do turistických varičov, lámp, grilov, plynových horákov, letovacích a nahrievacích lámp apod. Kartuš možno použiť v nasledujúcich výrobkoch MEVA: Variče: CLIO KP06012, KP06012P FOCUS KP06010, KP06010P Cestovné sady TRIO a TRIO Piezo: 2131, 2131P Lampy: DEDRA KP03010, KP03010P rybárska lampa NEPTUN KP03008 Letlampy  spájkovacia súprava Typhoon 100P Piezo KP011080P spájkovacia súprava Pool Piezo KP01001P Technické parametre: Váha netto (kg) - 190g Rozmery (š x h x v) - 90x90x90mm Kartuša je so systémom STOP GAS
3,30€ / ks 2,75€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
102956
Celkový počet výrobkov: 13