Tlakové nádoby, nerezové nádrže

Filtrovanie
147,16 €
2 392,75 €
Ručné plniace zariadenie pre kartuše so zásobníkom na 177ml (6oz) dávkovanej látky FU-BLG6oz. Vďaka tejto špeciálnej plniacej kartuši môžete ľahko vytvoriť plniaci systém pre jednoduché plnenie menších kartuší viskóznymi aj menej viskóznymi kvapalinami. Celá plnička kartuší sa skladá z kovového tela - housingu, ktorý do seba pojme veľkú 177ml polypropylénovou kartušu. Túto kartuša naplníte požadovanou látkou, ktorú chcete plniť do menších kartuší a uzavrite piestom. Housing sa uzatvára pomocou skrutkovacieho uzáveru s vrúbkovaním proti sklzu. Jeho zaskrutkovaním sa vzduchotesne oddelí kartuša od housingu a pripojí sa ku konektoru pre tlakový prívod. Uzáver má v sebe konektor pre pripojenie tlakového prívodu John Guest JG 1/4 "- teda pre 6mm hadičky. Vývod 177ml PP kartuše je zakončený rohovým konektorom JG 1/4", v ktorom je umiestnený Luer-Lock ventil, ktorý umožňuje pripojenie kartuší Luer -Lock a klasických injekčných striekačiek Luer-Slip. Pre plnenie je vhodné používať kartuše s piestom, ktorý je potrebné pred plnením úplne stlačiť na dno kartuše. Len tak docielite plnenie bez vzduchových bublín. Týmto vstrekovacím systémom možno plniť kvapaliny rôznych viskozít, od etanolu po pasty s hustotou medu. Pre presné dávkovanie jednotlivých dávok je potrebné použiť tlakovú riadiacu jednotku - niektorý z dávkovačov tekutých prípravkov, vďaka ktorým je možné presne riadiť požadovaný tlak pre jednotlivú dávku a celý proces plnenia kartuší tak zautomatizovať, spresniť a značne urýchliť. Použiť môžete napríklad dávkovač PE-986A alebo FLUMATIC FU-810. Plniť kartuše možno aj bez použitia dávkovača tekutých prípravkov, vďaka použitiu luer-lock ventilu je možné plniacu kartušu natlakovať a potom len otvárať ventil podľa potreby. Plnička kartuší je dodávaná kompletná - súčasťou balenia je kovový stojan, kovový housing kartuše vrátane skrutkovacieho uzáveru s tesnením a JG 1/4 "konektorom, samotná 177ml kartušu s piestom, koleno s luer-lock ventilom a uzávery špičky a konce kartuše pre uchovávanie dávkovaných tekutín pre ďalšie použitie. S nákupom plniaceho zariadenia pre kartuše doporučujeme tiež kúpu ďalších 177ml kartuší pre možnosť plnenia viacerých látok bez nutnosti čistenia kartuše. Malá transparentný kartuša na obrázku nie je súčasťou balenia. Kartuše pre plnenie môžete kúpiť tu.
243,24€ / ks 202,70€ bez DPH
skladom2-5 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
101834
Ručné plniace zariadenie pre kartuše so zásobníkom na 287ml (8oz) dávkovanej látky FU-BLG8oz. Vďaka tejto špeciálnej plniacej kartuši môžete ľahko vytvoriť plniaci systém pre jednoduché plnenie menších kartuší viskóznymi aj menej viskóznymi kvapalinami. Celá plnička kartuší sa skladá z kovového tela - housingu, ktorý do seba pojme veľkú 177ml polypropylénovou kartušu. Túto kartuša naplníte požadovanou látkou, ktorú chcete plniť do menších kartuší a uzavrite piestom. Housing sa uzatvára pomocou skrutkovacieho uzáveru s vrúbkovaním proti sklzu. Jeho zaskrutkovaním sa vzduchotesne oddelí kartuša od housingu a pripojí sa ku konektoru pre tlakový prívod. Uzáver má v sebe konektor pre pripojenie tlakového prívodu John Guest JG 1/4 "- teda pre 6mm hadičky. Vývod 287ml PP kartuše je zakončený rohovým konektorom JG 1/4", v ktorom je umiestnený Luer-Lock ventil, ktorý umožňuje pripojenie kartuší Luer -Lock a klasických injekčných striekačiek Luer-Slip.   Pre plnenie je vhodné používať kartuše s piestom, ktorý je potrebné pred plnením úplne stlačiť na dno kartuše. Len tak docielite plnenie bez vzduchových bublín. Týmto vstrekovacím systémom možno plniť kvapaliny rôznych viskozít, od etanolu po pasty s hustotou medu.   Pre presné dávkovanie jednotlivých dávok je potrebné použiť tlakovú riadiacu jednotku - niektorý z dávkovačov tekutých prípravkov, vďaka ktorým je možné presne riadiť požadovaný tlak pre jednotlivú dávku a celý proces plnenia kartuší tak zautomatizovať, spresniť a značne urýchliť. Použiť môžete napríklad dávkovač PE-986A alebo FLUMATIC FU-810. Plniť kartuše možno aj bez použitia dávkovača tekutých prípravkov, vďaka použitiu luer-lock ventilu je možné plniacu kartušu natlakovať a potom len otvárať ventil podľa potreby. Plnička kartuší je dodávaná kompletná - súčasťou balenia je kovový stojan, kovový housing kartuše vrátane skrutkovacieho uzáveru s tesnením a JG 1/4 "konektorom, samotná 287ml kartušu s piestom, koleno s luer-lock ventilom a uzávery špičky a konce kartuše pre uchovávanie dávkovaných tekutín pre ďalšie použitie. S nákupom plniaceho zariadenia pre kartuše doporučujeme tiež kúpu ďalších 287ml kartuší pre možnosť plnenia viacerých látok bez nutnosti čistenia kartuše. Malá transparentný kartuša na obrázku nie je súčasťou balenia. Kartuše pre plnenie môžete kúpiť tu.  
275,68€ / ks 229,73€ bez DPH
skladom6-25 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
101835
Ručné plniace zariadenie pre kartuše so zásobníkom na 355ml (12oz) dávkovanej látky FU-BLG12oz. Vďaka tejto špeciálnej plniacej kartuši môžete ľahko vytvoriť plniaci systém pre jednoduché plnenie menších kartuší viskóznymi aj menej viskóznymi kvapalinami.   Celá plnička kartuší sa skladá z kovového tela - housingu, ktorý do seba pojme veľkú 355 ml polypropylénovou kartušu. Túto kartuša naplníte požadovanou látkou, ktorú chcete plniť do menších kartuší a uzavrite piestom. Housing sa uzatvára pomocou skrutkovacieho uzáveru s vrúbkovaním proti sklzu. Jeho zaskrutkovaním sa vzduchotesne oddelí kartuša od housingu a pripojí sa ku konektoru pre tlakový prívod. Uzáver má v sebe konektor pre pripojenie tlakového prívodu John Guest JG 1/4 "- teda pre 6mm hadičky. Vývod 177ml PP kartuše je zakončený rohovým konektorom JG 1/4", v ktorom je umiestnený Luer-Lock ventil, ktorý umožňuje pripojenie kartuší Luer -Lock a klasických injekčných striekačiek Luer-Slip. Pre plnenie je vhodné používať kartuše s piestom, ktorý je potrebné pred plnením úplne stlačiť na dno kartuše. Len tak docielite plnenie bez vzduchových bublín. Týmto vstrekovacím systémom možno plniť kvapaliny rôznych viskozít, od etanolu po pasty s hustotou medu.   Pre presné dávkovanie jednotlivých dávok je potrebné použiť tlakovú riadiacu jednotku - niektorý z dávkovačov tekutých prípravkov, vďaka ktorým je možné presne riadiť požadovaný tlak pre jednotlivú dávku a celý proces plnenia kartuší tak zautomatizovať, spresniť a značne urýchliť. Použiť môžete napríklad dávkovač PE-986A alebo FLUMATIC FU-810. Plniť kartuše možno aj bez použitia dávkovača tekutých prípravkov, vďaka použitiu luer-lock ventilu je možné plniacu kartušu natlakovať a potom len otvárať ventil podľa potreby. Plnička kartuší je dodávaná kompletná - súčasťou balenia je kovový stojan, kovový housing kartuše vrátane skrutkovacieho uzáveru s tesnením a JG 1/4 "konektorom, samotná 355 ml kartušu s piestom, koleno s luer-lock ventilom a uzávery špičky a konce kartuše pre uchovávanie dávkovaných tekutín pre ďalšie použitie. S nákupom plniaceho zariadenia pre kartuše doporučujeme tiež kúpu ďalších 355 ml kartuší pre možnosť plnenia viacerých látok bez nutnosti čistenia kartuše. Malá transparentný kartuša na obrázku nie je súčasťou balenia. Kartuše pre plnenie môžete kúpiť tu.  
308,11€ / ks 256,76€ bez DPH
skladom6-25 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
101836
Kvalitná tlaková nerezová nádoba s celkovým objemom 2 litre s pneumatickým piestom, redukčným ventilom a možnosťou tlačenie aj tých najviac viskóznych materiálov ako sú silikóny, tmely, lepidlá, pasty a ďalšie viskózne tekutiny pomocou veľkého nerezového piestu vo vnútri tlakovej nádoby. Táto tlaková nádoba slúži na dávkovanie tekutých hmôt pomocou automatizovaných výtlačných dávkovačov - dispenzorov alebo v spojení s vhodným ručným dávkovačom tiež pre manuálnu dišpenz tekutých hmôt. Vytlačovaný materiál sa vlieva priamo do nerezovej tlakovej nádoby, podobne ako do kartuší a injekčných striekačiek. Kvapalina je vytláčaná spodnou výpusťou (vnútorný závit G 1/4 ") mohutným piestom, ktorý je ovládaný tlakom a to hneď dvoma možnými spôsobmi. Prívodom stlačeného vzduchu do horného piestového valca - vhodné skôr pre menej a stredne viskózne materiály, alebo prívodom stlačeného vzduchu na samotnú piestové hlavu vo vnútri tlakovej nádoby, skrze veko tlakovej nádoby. Týmto spôsobom možno vytláčať aj tie najviskóznejšie kvapaliny. K tomuto tlakovému hrncu je k dispozícii aj jedinečné ručné ovládanie - vzduchová výhybka, ktorá presmeruje prívod vzduchu z jednej hadice do druhej, čo umožňuje stláčanie a zdvih piesta - spätný ťah, vďaka ktorému je možné nasať materiál z hadičiek späť do tlakovej nádoby. Na vstupe tlakovej nádoby, výhybky aj škrtiaceho ventilu je rýchloupínacia príruba kompatibilná s konektorovými systémami John Guest 1/4 "(európskymi rozvodmi 6 mm). Tieto príruby je možné podľa potreby vymeniť, všetky sa upínajú pomocou závitu G 1/4". Tlaková nádrž je opatrená poistným pretlakovým ventilom, tlakomerom a regulátorom tlaku. O pevné uzatvorenie sa starajú 4 robustné skrutky po stranách, ktoré pevne držia veko na svojom mieste. Otvorenie nádoby nie je nijako komplikované, ani časovo náročné, stačí ľahko povoliť skrutky a odsunúť ich z veka. Nádoba je hermeticky uzavretá (silikónové tesnenie), čo zabraňuje odparovaniu dávkovaných hmôt a ich kontaminácii. Vnútorný piest, ktorý tlačí na dávkovanú hmotu, je vybavený otvorom pre odstránenie vzduchových kvapiek. Dávkovaný materiál možno teda dávkovať bez priameho kontaktu látky so vzduchom, čo zabraňuje vytvrdzovanie jednozložkových komponentov. Otvor má vnútorný závit 1/4 "a uzatvára sa pomocou špeciálnej zátky s imbusovým zakončením (súčasťou dodávky). Systém riadeného vytláčania a dávkovania z tlakových nádob je určený predovšetkým pre priemyselné dávkovanie väčších objemov, kde nestačia klasické kartuše pre manuálne dávkovanie. Pri požiadavkách na dávkovanie veľkých objemov je obsluha nútená neustále držať objemné a ťažké kartuše, ktoré unavujú ruky. Čiastočne sa tento problém dá vyriešiť zavesením dávkovacej rúčky na vyvažovač. Pri veľkých dávkach však bude obsluha stále nútená dopĺňať obsah kartuší. Umiestnenie dávkovanej tekutiny do tlakovej komory vyrieši ako problém s nutnosťou častého doplňovania, tak problém s vysokou hmotnosťou ručnej časti. Tlakovú komoru s piestom ponúkame v niekoľkých prevedeniach podľa objemu: objem 2l, 5l, a 10l. Parametre: celkový výška (cez horný piest): 625mm vonkajší priemer (veko): 210mm výška vnútorného valca: 220mm priemer vnútorného piestu: 122mm vnútorný priemer: 122mm celkový objem: 2 litre Max. tlak ventilu: 10 bar Max. tlak do výhybky: 8 bar konektory: John Guest 1/4 "(pre 6mm hadice) materiál: nerez oceľ váha: 8kg Odporúčanie: Pre výber správneho riešenia práve pre váš účel kontaktujte naše technické oddelenie. Radi Vám poradíme.
1 124,32€ / ks 936,94€ bez DPH
skladom2-5 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102445
Kvalitná tlaková nerezová nádoba s celkovým objemom 2 litre s pneumatickým piestom, redukčným ventilom a možnosťou tlačenie aj tých najviac viskóznych materiálov ako sú silikóny, tmely, lepidlá, pasty a ďalšie viskózne tekutiny pomocou veľkého nerezového piestu vo vnútri tlakovej nádoby. Táto tlaková nádoba slúži na dávkovanie tekutých hmôt pomocou automatizovaných výtlačných dávkovačov - dispenzorov alebo v spojení s vhodným ručným dávkovačom tiež pre manuálnu dišpenz tekutých hmôt. Vytlačovaný materiál sa vlieva priamo do nerezovej tlakovej nádoby, podobne ako do kartuší a injekčných striekačiek. Kvapalina je vytláčaná spodnou výpusťou (vnútorný závit G 1/4 ") mohutným piestom, ktorý je ovládaný tlakom a to hneď dvoma možnými spôsobmi. Prívodom stlačeného vzduchu do horného piestového valca - vhodné skôr pre menej a stredne viskózne materiály, alebo prívodom stlačeného vzduchu na samotnú piestové hlavu vo vnútri tlakovej nádoby, skrze veko tlakovej nádoby. Týmto spôsobom možno vytláčať aj tie najviskóznejšie kvapaliny. K tomuto tlakovému hrncu je k dispozícii aj jedinečné ručné ovládanie - vzduchová výhybka, ktorá presmeruje prívod vzduchu z jednej hadice do druhej, čo umožňuje stláčanie a zdvih piesta - spätný ťah, vďaka ktorému je možné nasať materiál z hadičiek späť do tlakovej nádoby. Na vstupe tlakovej nádoby, výhybky aj škrtiaceho ventilu je rýchloupínacia príruba kompatibilná s konektorovými systémami John Guest 5/16 "(európskymi rozvodmi 8 mm). Tieto príruby je možné podľa potreby vymeniť, všetky sa upínajú pomocou závitu G 1/4". Tlaková nádrž je opatrená poistným pretlakovým ventilom, tlakomerom a regulátorom tlaku. O pevné uzatvorenie sa starajú 4 robustné skrutky po stranách, ktoré pevne držia veko na svojom mieste. Otvorenie nádoby nie je nijako komplikované, ani časovo náročné, stačí ľahko povoliť skrutky a odsunúť ich z veka. Nádoba je hermeticky uzavretá (silikónové tesnenie), čo zabraňuje odparovaniu dávkovaných hmôt a ich kontaminácii. Vnútorný piest, ktorý tlačí na dávkovanú hmotu, je vybavený otvorom pre odstránenie vzduchových bublín. Dávkovaný materiál možno teda dávkovať bez priameho kontaktu látky so vzduchom, čo zabraňuje vytvrdzovanie jednozložkových komponentov. Otvor má vnútorný závit 1/4 "a uzatvára sa pomocou špeciálnej zátky s imbusovým zakončením (súčasťou dodávky). SSystém riadeného vytláčania a dávkovania z tlakových nádob je určený predovšetkým pre priemyselné dávkovanie väčších objemov, kde nestačia klasické kartuše pre manuálne dávkovanie. Pri požiadavkách na dávkovanie veľkých objemov je obsluha nútená neustále držať objemné a ťažké kartuše, ktoré unavujú ruky. Čiastočne sa tento problém dá vyriešiť zavesením dávkovacej rúčky na vyvažovač. Pri veľkých dávkach však bude obsluha stále nútená dopĺňať obsah kartuší. Umiestnenie dávkovanej tekutiny do tlakovej komory vyrieši ako problém s nutnosťou častého doplňovania, tak problém s vysokou hmotnosťou ručnej časti. Tlakovú komoru s piestom ponúkame v niekoľkých prevedeniach podľa objemu: objem 2l, 5l, a 10l. Parametre: celková výška (cez horný piest): 790m vonkajší priemer (veko): 190mm výška vnútorného valca: 300mm priemer vnútorného piestu: 148mm vnútorný priemer: 148mm celkový objem: 5 litrov Max. tlak ventilu: 10 bar Max. tlak do výhybky: 8 bar konektory: John Guest 5/16 "(pre 8mm hadice) materiál: nerez oceľ váha: 13kg Odporúčanie: Pre výber správneho riešenia práve pre váš účel kontaktujte naše technické oddelenie. Radi Vám poradíme.    
1 243,24€ / ks 1 036,04€ bez DPH
skladom1 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102446
Vysokokvalitná tlaková nádoba z nehrdzavejúcej ocele s celkovým objemom 10 litrov s pneumatickým piestom, redukčným ventilom a možnosťou vytláčať aj tie najviskóznejšie materiály, ako sú silikóny, tmely, lepidlá, pasty a iné viskózne kvapaliny, pomocou veľkého piestu z nehrdzavejúcej ocele vo vnútri tlakovej nádoby. Táto tlaková nádoba sa používa na dávkovanie kvapalných materiálov pomocou automatických dávkovačov alebo v spojení s vhodným ručným dávkovačom aj na ručné dávkovanie kvapalných materiálov. Materiál, ktorý sa má vytlačiť, sa naleje priamo do tlakovej nádoby z nehrdzavejúcej ocele, podobne ako kartuše a striekačky. Kvapalina je vytláčaná cez spodný vývod (vnútorný závit G 3/4") výkonným piestom, ktorého tlak je regulovaný dvoma možnými spôsobmi. Prívodom stlačeného vzduchu do horného piestneho valca - vhodnejšie pre menej a stredne viskózne materiály, alebo prívodom stlačeného vzduchu do samotnej hlavy piestu vnútri tlakovej nádoby cez veko tlakovej nádoby. Týmto spôsobom sa dajú vytlačiť aj tie najviskóznejšie kvapaliny. K tomuto tlakovému hrncu je k dispozícii aj jedinečné ručné ovládanie - rozbočovač vzduchu, ktorý presmeruje prívod vzduchu z jednej hadice do druhej, čím umožní stlačenie a zdvihnutie piestu - spätný ťah, ktorý umožňuje nasávanie materiálu z hadíc späť do tlakového hrnca. Na vstupe do tlakovej nádoby, odbočky a škrtiaceho ventilu je rýchloupínacia príruba kompatibilná so systémami konektorov John Guest 5/16" (európske potrubie 8 mm). Tieto príruby sa dajú podľa potreby vymeniť a sú upnuté pomocou 1/4" závitu. Vstupné spojky pre horný piest sú väčšie, pre 10 mm (3/8") rúrky. Otvory so závitom pre tieto horné príruby sú 3/8". Tlaková nádrž je vybavená poistným ventilom, manometrom a regulátorom tlaku. Pevné uzavretie zabezpečujú 4 robustné skrutky po stranách, ktoré pevne držia veko na mieste. Otváranie nádoby nie je zložité ani časovo náročné, stačí mierne uvoľniť skrutky a odsunúť veko. Nádoba je hermeticky uzavretá (silikónové tesnenie), čo zabraňuje odparovaniu dávkovaných materiálov a ich kontaminácii. Vnútorný piest, ktorý tlačí na dávkovaciu hmotu, je vybavený otvorom na zotretie dýchacích vreciek. Dávkovaný materiál sa preto môže dávkovať bez priameho kontaktu látky so vzduchom, čo zabraňuje vytvrdzovaniu jednozložkových komponentov. Otvor má vnútorný závit 3/4" a uzatvára sa pomocou špeciálnej zátky s imbusovou koncovkou (je súčasťou dodávky). Systém riadeného vytláčania a dávkovania z tlakových nádob je určený predovšetkým na priemyselné dávkovanie väčších objemov, ktoré nie sú vhodné pre bežné ručné dávkovacie kazety. Pri potrebe dávkovania veľkého objemu je obsluha nútená neustále držať objemné a ťažké kazety, ktoré unavujú ruky. Tento problém sa dá čiastočne vyriešiť zavesením dávkovacej rukoväte na vyvažovač. Pri veľkých dávkach však bude obsluha stále nútená dopĺňať kazety. Umiestnenie dávkovanej kvapaliny do tlakovej komory rieši problém častého dopĺňania aj problém s veľkou hmotnosťou ručnej časti. Tlaková komora s piestom je k dispozícii v niekoľkých verziách podľa objemu: 2 l, 5 l a 10 l. Parametre: celková výška (nad horným piestom): 835 mm vonkajší priemer (veko): 300 mm výška vnútorného valca: 305 mm vnútorný priemer piestu: 205 mm vnútorný priemer: 205 mm celkový objem: 10 litrov Maximálny tlak ventilu: 10 barov Maximálny tlak do výtlaku: 8 barov Výstup G3/4" - vnútorný závit (výstupný protikus, nie je súčasťou dodávky) spojky: John Guest 5/16" (pre 8 mm hadicu), 3/8" (10 mm hadica) pre horný piest. materiál: nehrdzavejúca oceľ hmotnosť: 24 kg Odporúčanie: kontaktujte naše technické oddelenie a vyberte si správne riešenie pre vašu aplikáciu. Radi vám poradíme.
1 616,22€ / ks 1 346,85€ bez DPH
skladom2-5 ks
Kód:
102447
Kovové puzdro pre euro kartuše 290-330ml zakončené konektorom John Guest 1/4 "pre pripojenie 6mm hadičky a tlakového dávkovacieho systému. Puzdro sa skladá z dvoch častí, housingu pre kartušu a kryt s tesnením a konektorom pre privedenie tlaku. Puzdro po uzavretí vzduchotesne uzavrie koniec kartuše s prívodom tlaku z dávkovača a vy tak môžete vytláčať materiály, ktoré sú balené vo vytláčacích Eurokartušiach 310 ml, určené predovšetkým pre ručné pištole, automaticky v presne riadených dávkach. Pre presné dávkovanie jednotlivých dávok je potrebné použiť tlakovú riadiacu jednotku - niektorý z dávkovačov tekutých prípravkov, vďaka ktorým je možné presne riadiť požadovaný tlak pre jednotlivú dávku a celý proces plnenia kartuší tak zautomatizovať, spresniť a značne urýchliť. Použiť môžete napríklad dávkovač PE-986A alebo FLUMATIC FU-810. Po pripojení špeciálneho adaptéra Luer-Lock pre eurokartuše a spojky Luer-Lock samec-samec, môžete tiež plniť menšie kartuše z týchto veľkých eurokartuší. Súčasťou skrutkovacieho uzáveru je tiež krúžok pre pripevnenie puzdra na balancer (vyvažovač), na odľahčenie záťaže. Balenie obsahuje kovové puzdro a kovový tlakový kryt s JG 1/4 "6mm konektorom. Odporúčame tiež nákup 6mm hadičky. Vhodné pre eurokartuše 290ml, 300ml, 310ml, 320ml a 330ml.
145,95€ / ks 121,62€ bez DPH
skladom2-5 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
100573
Profesionálna pneumatická pištoľ pre aplikáciu tmelov, lepidiel, tesniacich a ďalších hmôt z hadicových sáčkov (salám - črievok) pomocou stlačeného vzduchu. Použitie pre bežný typ balenia typu "saláma" s objemom až 600 ml. Črievku sa odreže jeden koniec a vloží sa do hliníkového tubusu odstrihnutým koncom von. Tubus sa zakončí aplikačnou špičkou a aretačnou maticou. Stlačený vzduch po stlačení kovovej spúšte tlačí piest proti črievku a materiál je tlačený skrze aplikačnú špičku. Tlaková pištoľ má odvzdušňovací ventil s reguláciou, pre nastavenie zotrvačnosti a zamedzenie zvyškovému vytláčaniu materiálu. Vstupný tlak nutné regulovať externe. Tlaková dávkovacia pištoľ sa pripája ku kompresoru či k existujúcemu vzduchovému rozvodu pomocou rychlospojkového tlakového konektora (vnútorný závit G-1/4). Možné zameniť za iný. Konštrukcia dávkovacej pištole je celokovová - tlaková nádoba je vyrobená z hrubostenného hliníka a rukoväť a veko z kovu. Rukoväť možno prispôsobiť - posunúť po tlakovej nádobe podľa potreby pre správne vyváženie a jednoduchšiu aplikáciu hmôt. Súčasťou balenia sú aj aplikačné špičky a náhradný piest. Rozmery: 530 x 210mm Priemer: 68mm Maximálny tlak: 10bar Váha prázdnej pištole: 810g Vhodné pre tmely, lepidlá, tesniace hmoty, silikóny, stierky, vazelíny a ďalšie hmoty. Pre vytláčanie z klasických plastových Eurokartuší použite výrobok pneumatická pištoľ pre aplikáciu tmelov alebo lepidiel z kartuší 300ml.
178,38€ / ks 148,65€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102232
Profesionálna pneumatická pištoľ pre aplikáciu tmelov, lepidiel, silikónov, tesniacich a ďalších hmôt z klasických Eurokartuší 290-330ml pomocou stlačeného vzduchu. Eurokartuše stačí iba zastrčiť do hliníkového tubusu, nasadiť tesniacu gumičku a zaskrutkovať aretačnou skrutku. Stlačený vzduch po stlačení kovovej spúšte tlačí na piest vo vnútri Eurokartuše a ten vytláča materiál skrze aplikačnú špičku. Tlaková pištoľ má odvzdušňovací ventil s reguláciou, pre nastavenie zotrvačnosti a zamedzenie zvyškovému vytlačovania materiálu. Vstupný tlak nutné regulovať externe. Tlaková dávkovacia pištoľ sa pripája ku kompresoru či k existujúcemu vzduchovému rozvodu pomocou rychlospojkového tlakového konektora (vnútorný závit G-1/4). Možné zameniť za iný. Konštrukcia dávkovacej pištole je celokovová - tlaková nádoba je vyrobená z hrubostenného hliníka a rukoväť a veko z kovu. Rukoväť možno prispôsobiť - posunúť po tlakovej nádobe podľa potreby pre správne vyváženie a jednoduchšiu aplikáciu hmôt. Rozmery: 320 x 210mm Priemer: 68mm Maximálny tlak: 10bar Váha prázdnej pištole: 650g Vhodné pre tmely, lepidlá, tesniace hmoty, silikóny, stierky, vazelíny a ďalšie hmoty. Pre dávkovanie zo "salámy" (črievok) použite pneumatickú pištoľ pre aplikáciu z hadicových sáčkov (črievok) 600ml, ktorá obsahuje vnútorný piest.
151,35€ / ks 126,13€ bez DPH
skladom6-25 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102233
Tlaková komora k dávkovaču tekutín. Tlaková nádoba slúži na dávkovanie tekutých hmôt pomocou automatizovaných výtlačných dávkovačov - dispenzorov. Vytláčaný materiál môže byť naliatí priamo do nádoby. V prípade, že sa jedná o materiál, ktorý by znemožňoval vyčistenie nádoby po ukončení práce, je možné takúto tekutinu vložiť na dno tlakovej komory vo vhodnej nádobe. Rovnako ak materiál nesmie prísť do styku s nerezovým povrchom nádrže, môže byť umiestnený napríklad v keramickom hrnčeku.  
210,81€ / ks 175,68€ bez DPH
skladom2-5 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
101448
Tlaková nádoba s redukčným ventilom. Tlakový hrniec slúži na dávkovanie tekutých hmôt pomocou automatizovaných výtlačných dávkovačov - dispenzorov alebo v spojení s vhodnými ručnými dávkovačmi tiež pre manuálny dišpenz tekutých hmôt. Vytláčaný materiál môže byť naliatý priamo do nádoby. V prípade, že sa jedná o materiál, ktorý by znemožňoval vyčistenie nádoby po ukončení práce, je možné takúto tekutinu vložiť na dno tlakovej komory vo vhodnej nádobe. Rovnako ak materiál nesmie prísť do styku s nerezovým povrchom nádrže, môže byť umiestnený napríklad v keramickom hrnčeku. pracovný tlak 3 bar maximálny tlak 4 bar
362,16€ / ks 301,80€ bez DPH
skladom1 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
101449
Tlaková nerezová nádoba s objemom 5 litrov s redukčným ventilom. Tlaková nádoba slúži na dávkovanie tekutých hmôt pomocou automatizovaných výtlačných dávkovačov - dispenzor alebo v spojení s vhodným ručným dávkovačom tiež pre manuálnu dišpenz tekutých hmôt. Vytláčaný materiál môže byť naliaty priamo do nádoby. V prípade, že sa jedná o materiál, ktorý by znemožňoval vyčistenie nádoby po ukončení práce, je možné takúto tekutinu vložiť na dno tlakovej komory vo vhodnej nádobe. Rovnako ak materiál nesmie prísť do styku s nerezovým povrchom nádrže, môže byť umiestnený napríklad v keramickom hrnčeku. Na vstupe aj na výstupe tlakovej nádoby sú rýchloupínacie príruby kompatibilné s konektorovými systémami John Guest - vstup JG 1/4 "(6mm hadička) a na výstupe JG 5/16" (8mm hadička). Výstupnou zdierkou je možné hadicu prestrčiť a spustiť jej ústie až ku dnu dávkovacej nádoby. Tlaková nádrž je vybavená poistným pretlakovým ventilom. Nádoba je hermeticky uzavretá, čo zabraňuje odparovaniu dávkovaných hmôt a ich kontaminácii. Systém riadeného vytlačovania a dávkovania z tlakových nádob je určený predovšetkým pre priemyselné dávkovanie väčších objemov, ktoré nepostrehnú klasické kartuše pre manuálne dávkovanie. Pri požiadavkách na dávkovanie veľkých objemov je obsluha nútená neustále držať objemné a ťažké kartuše, ktoré unavujú ruky. Čiastočne sa tento problém dá vyriešiť zavesením dávkovacej rúčky na vyvažovač. Pri veľkých dávkach však bude obsluha stále nútená dopĺňať obsah kartuší. Umiestnenie dávkovacej tekutiny do tlakovej komory vyrieši ako problém s nutnosťou častého doplňovania, tak problém s vysokou hmotnosťou ručnej časti. Tlakovú komoru ponúkame v niekoľkých prevedeniach podľa objemu: objem 0.5l, 2l, 5l, 10l a 25l. Nádobu možno použiť aj v režime objemového mixu, kedy priamo pri dávkovaní dochádza k miešaniu dvoch zložiek tekutín. Funkciu dávkovača v spojení s dvoma tlakovými komorami ilustruje dvojitý dávkovač kvapalín KH-228AB. Spomínaný dišpenzný systém je dodávaný s dvoma pollitrovými tlakovými nádobami a v prípade nutnosti dávkovania väčších objemov je možné ich nahradiť dvomi väčšími nádobami. Redukčný ventil nemá spätnú klapu a neovplyvňuje funkciu nádoby v tomto zapojení. Viac ilustračných fotografií k možnostiam zapojenia tlakových nádob nájdete u vyššie spomínaných produktov. Parametre: výška: 355mm vonkajší priemer: 200mm vnútorný priemer: 153mm konektory: vstup - JG 1/4 "(pre 6mm hadicu), výstup - JG 5/16" (pre 8mm hadicu) pracovný tlak 3 bar maximálny tlak 4 bar materiál: nerez oceľ hmotnosť: 5,3 kg
827,03€ / ks 689,19€ bez DPH
skladom6-25 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
100673
Robustná tlaková oceľová nádoba o objeme 10 litrov s redukčným ventilom. Tlaková nádoba slúži na dávkovanie tekutých hmôt pomocou automatizovaných výtlačných dávkovačov - dispenzorov alebo v spojení s vhodným ručným dávkovačom tiež pre manuálnu dišpenziu tekutých hmôt. Vytláčaný materiál môže byť naliaty priamo do nádoby. V prípade, že sa jedná o materiál, ktorý by znemožňoval vyčistenie nádoby po ukončení práce, je možné takúto tekutinu vložiť na dno tlakovej komory vo vhodnej nádobe.  Na vstupe aj na výstupe tlakovej nádoby je rýchloupínacia príruba kompatibilná s konektorovými systémami John Guest 5/16 "a európskymi rozvodmi 8 mm. Výstupnou zdierkou je možné hadicu prestrčiť a spustiť jej ústie až ku dnu dávkovacej nádoby. Tlaková nádrž je vybavená poistným pretlakovým ventilom, tlakomerom a regulátorom tlaku. O pevné uzatvorenie sa starajú 4 robustné skrutky, ktoré pevne držia veko na svojom mieste. Otvorenie nádoby nie je nijako komplikované, ani časovo náročné, stačí ľahko povoliť skrutky a odsunúť ich z veka. Nádoba je hermeticky uzavretá, čo zabraňuje odparovaniu dávkovaných hmôt a ich kontaminácii. Systém riadeného vytláčanie a dávkovania z tlakových nádob je určený predovšetkým pre priemyselné dávkovanie väčších objemov, ktoré nepojmú klasické kartuše pre manuálne dávkovanie. Pri požiadavkách na dávkovanie veľkých objemov je obsluha nútená neustále držať objemné a ťažké kartuše, ktoré unavujú ruky. Čiastočne sa tento problém dá vyriešiť zavesením dávkovacie rúčky na vyvažovač. Pri veľkých dávkach však bude obsluha stále nútená dopĺňať obsah kartuší. Umiestnenie dávkovanej tekutiny do tlakovej komory vyrieši ako problém s nutnosťou častého doplňovania, tak problém s vysokou hmotnosťou ručnej časti. Tlakovú komoru ponúkame v niekoľkých prevedeniach podľa objemu: objem 0.5l, 2l, 5l, 10l a 25l. Nádobu možno použiť aj v režime objemového mixu, pre dvojzložkové dávkovanie, kedy priamo pri dávkovaní dochádza k miešaniu dvoch zložiek tekutín. Funkciu dávkovača v spojení s dvoma tlakovými komorami ilustruje dvojitý dávkovač kvapalín KH-228AB. Spomínaný dišpenzný systém je dodávaný s dvoma pollitrovými tlakovými nádobami a v prípade potreby dávkovania väčších objemov je možné ich nahradiť týmito dvoma väčšími nádobami. Redukčný ventil nemá spätnú klapku a neovplyvňuje funkciu nádoby v tomto zapojení. Viac ilustračných fotografií k možnostiam zapojenia tlakových nádob nájdete u vyššie spomínaných produktov. Parametre: Tlaková nádoba celková výška (cez ventil): 355mm vonkajší priemer (veko): 300mm výška vnútorného valca: 280mm vnútorný priemer: 213mm celkový objem: 10 litrov pracovný tlak 3 bar maximálny tlak 4 bar konektory: John Guest 5/16 "(pre 8mm hadice) materiál: uhlíková oceľ  
1 097,30€ / ks 914,41€ bez DPH
skladom2-5 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
101982
Nádrž na dávkovanie priemyselných kvapalín 25 l Robustná 25-litrová oceľová tlaková nádoba s redukčným ventilom. Tlaková nádoba sa používa na dávkovanie kvapalných materiálov pomocou automatických dávkovačov alebo v spojení s vhodným ručným dávkovačom aj na ručné dávkovanie kvapalných materiálov. Vytláčaný materiál sa môže naliať priamo do nádoby. V prípade materiálu, ktorý by znemožnil vyčistenie nádoby po skončení práce, môže byť takáto kvapalina umiestnená na dne tlakovej komory vo vhodnej nádobe. Rýchloupínacia príruba na vstupe aj výstupe tlakovej nádoby je kompatibilná so systémami konektorov John Guest 5/16" a európskymi 8 mm potrubiami. Hadica sa môže pretiahnuť cez výstupný otvor a ústie hadice sa spustí na dno dávkovacej nádoby. Tlaková nádrž je vybavená poistným ventilom, manometrom a regulátorom tlaku. Pevné uzavretie zabezpečujú 4 robustné skrutky, ktoré držia veko pevne na mieste. Otváranie nádoby nie je zložité ani časovo náročné, stačí mierne uvoľniť skrutky a odsunúť veko. Nádoba je hermeticky uzavretá, čo zabraňuje odparovaniu dávkovaných materiálov a ich kontaminácii. Pre 400 mm široké ploché fólie Systém riadeného vytláčania a dávkovania z tlakových nádob je určený predovšetkým na priemyselné dávkovanie väčších objemov, ktoré nie sú vhodné pre bežné ručné dávkovacie kazety. Pri potrebe dávkovania veľkého objemu je obsluha nútená neustále držať objemné a ťažké kazety, ktoré unavujú ruky. Tento problém sa dá čiastočne vyriešiť zavesením dávkovacej rukoväte na vyvažovač. Pri veľkých dávkach však bude obsluha stále nútená dopĺňať kazety. Umiestnenie dávkovanej kvapaliny do tlakovej komory rieši problém častého dopĺňania aj problém s veľkou hmotnosťou ručnej časti. Tlaková komora je k dispozícii v niekoľkých verziách podľa objemu: 0,5 l, 2 l, 5 l, 10 l. Zásobník sa môže používať aj v režime objemového miešania na dvojzložkové dávkovanie, keď sa dve kvapalné zložky miešajú priamo počas dávkovania. Funkciu dávkovača v spojení s dvoma tlakovými komorami ilustruje dvojitý dávkovač kvapaliny KH-228AB. Tento dávkovací systém sa dodáva s dvoma pollitrovými tlakovými nádobami a v prípade potreby väčších objemov sa dá nahradiť týmito dvoma väčšími nádobami. Redukčný ventil nemá spätný ventil a v tomto usporiadaní nemá vplyv na funkciu nádoby. Viac ilustračných fotografií možností pripojenia tlakových nádob nájdete na vyššie uvedených produktoch.
2 372,97€ / ks 1 977,48€ bez DPH
skladom1 ks
Kód:
100672
Tlaková komora s objemom 10 litrov s redukčným ventilom. Tlaková komora sa používa na dávkovanie kvapalných materiálov pomocou automatických dávkovačov alebo v spojení s vhodným ručným dávkovačom aj na ručné dávkovanie kvapalných materiálov. Vytláčaný materiál sa môže naliať priamo do komory. V prípade materiálu, ktorý by znemožnil vyčistenie nádoby po skončení práce, môže byť takáto kvapalina umiestnená na dne tlakovej komory vo vhodnej nádobe. Príruba na vstupe a výstupe tlakovej nádoby je kompatibilná s 5/16" konektorovými systémami John Guest a európskymi 8 mm potrubiami. Hadica sa môže pretiahnuť cez výstupný otvor a ústie hadice sa spustí na dno dávkovacej nádoby. Tlaková nádrž je vybavená poistným ventilom, manometrom a regulátorom tlaku. Tesné uzavretie zabezpečujú 4 ks skrutiek M12, ktoré pevne držia veko na mieste. Otváranie nádoby nie je zložité ani časovo náročné, stačí mierne uvoľniť skrutky a odsunúť veko. Nádoba je hermeticky uzavretá, čo zabraňuje odparovaniu dávkovaných materiálov a ich kontaminácii. Systém riadeného vytláčania a dávkovania z tlakových nádob je určený predovšetkým na priemyselné dávkovanie väčších objemov, do ktorých sa nezmestia bežné kartuše na ručné dávkovanie. Pri potrebe dávkovania veľkého objemu je obsluha nútená neustále držať objemné a ťažké kazety, ktoré unavujú ruky. Tento problém sa dá čiastočne vyriešiť zavesením dávkovacej rukoväte navyvažovač. Pri veľkých dávkach však bude obsluha stále nútená dopĺňať kazety. Umiestnenie dávkovanej kvapaliny v tlakovej komore rieši problém potreby častého dopĺňania aj problém vysokej hmotnosti ručnej časti. Tlaková komora je k dispozícii v niekoľkých verziách podľa objemu: 0,5 l, 2 l, 5 l, 25 l. Zásobník sa môže používať aj v režime objemového miešania na dvojzložkové dávkovanie, keď sa dve kvapalné zložky miešajú priamo počas dávkovania. Funkciu dávkovača v spojení s dvoma tlakovými komorami ilustruje dvojitý dávkovač kvapaliny KH-228AB. Uvedený dávkovací systém sa dodáva s dvoma pollitrovými tlakovými nádobami a v prípade potreby väčších objemov sa môže nahradiť týmito dvoma väčšími nádobami. Redukčný ventil nemá spätný ventil a v tomto usporiadaní nemá vplyv na funkciu nádoby. Viac ilustračných fotografií možností pripojenia tlakových nádob nájdete na vyššie uvedených produktoch. Parametre: Tlaková nádoba Materiál: nehrdzavejúca oceľ celková výška (nad ventilom): 380 mm vonkajší priemer (veko): 238 mm výška nádoby bez veka: 300 mm Materiál nádoby z nehrdzavejúcej ocele 4 mm pracovný tlak 3 bar maximálny tlak 4 bar vnútorný priemer: 210 mm celkový objem: 10 litrov spojky: John Guest 5/16" (pre 8 mm hadice) materiál: nehrdzavejúca oceľ Hmotnosť: 15,65 kg  
1 556,76€ / ks 1 297,30€ bez DPH
skladom1 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
103879
Celkový počet výrobkov: 15
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!