Navíjače a odvíjače

Filtrovanie
33,67 €
520,83 €
KLD-H-115 prevíjačka pások a nálepiek s vnútorným priemerom 25 mm alebo 38 mm. Toto zariadenie umožňuje pripevnenie rolky a navíjanie alebo prevíjanie akýchkoľvek nelepiacich pások alebo nálepiek na nosnú nelepiacu fóliu. Je vhodné najmä pre termotransferové tlačiarne nálepiek a štítkov, ktoré nie sú vybavené systémom navíjania potlačených nálepiek. Pri tlači veľkých množstiev musí obsluha navíjať ručne, čo je zdĺhavá práca, a tento automatický navíjač túto prácu plne automatizuje. Navíjač ponúka tri režimy - manuálny, pri ktorom používateľ drží tlačidlo po dobu navíjania, po uvoľnení tlačidla sa navíjanie zastaví, druhým režimom je automatické navíjanie pomocou snímača napätia pásky. Tento režim je kľúčový, prevíjaná páska je navlečená pod klapkou, ktorá zistí, či je páska napnutá - t. j. v stave, keď tlačiareň alebo iné zariadenie neodvíja pásku, a tiež zastaví navíjanie cievky. Keď tlačiareň začne tlačiť, napätie pásky sa uvoľní, klapka klesne a cievka sa opäť začne navíjať. Cievka pásky má počet otáčok, takže vidíte, koľko vrstiev je navinutých, a môžete vypočítať celkovú navinutú dĺžku. Tretí režim je rozšírením druhého s malou zmenou, používateľ si vyberá, koľko otáčok sa má urobiť, kým sa navíjanie zastaví. K dispozícii je aj manuálne odvíjanie (spätný chod). Stroj je vhodný najmä pre reklamné agentúry, tlačiarne a iné spoločnosti, ktoré tlačia etikety alebo samolepky na rolke a všade tam, kde je potrebné navinúť kontinuálne médium. Vhodný aj na navíjanie na iné vnútorné role. Navíjač má celohliníkovú konštrukciu. Základňa je vybavená gumovými protišmykovými podložkami.
516,52€ / ks 430,43€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
102579
Navíjačka a navíjačka pásky a nálepiek HB-C6 s nastaviteľným tŕňom pre vnútorné navíjanie s priemerom od 25 do 105 mm. Toto zariadenie umožňuje pripevniť kotúč a navíjať alebo prevíjať akékoľvek nelepiace pásky alebo nálepky na nosnú nelepiacu fóliu. Je vhodné najmä pre termotransferové tlačiarne nálepiek a štítkov, ktoré nie sú vybavené systémom na navíjanie potlačených nálepiek. Pri tlači väčších množstiev musí obsluha navíjať etikety ručne, čo je zdĺhavá práca. Navíjač upína kotúč s ľubovoľným vnútorným priemerom (25 - 105 mm) pomocou špeciálneho upínacieho mechanizmu na troch ručných pákach a navíja práve vytlačené samolepky alebo etikety na kotúč. Motor je krokového typu, takže nemá príliš veľký ťah, ktorý by mal tendenciu vyťahovať tlačové médium z ústia tlačiarní a narúšať tak správne umiestnenie tlače. Kotúč je vybavený regulátorom otáčok kotúča. Tá je nastaviteľná v rozsahu 0 - 75 cm/s. Vždy je lepšie nastaviť vyššiu rýchlosť, aby boli tlačové médiá stále napnuté a dobre a pevne sa navíjali. Navíjač pásky HB-C6 umožňuje aj spätný chod. Podporné tyče (tŕne) sú 115 mm dlhé, ich povrch je vrúbkovaný, aby sa zabránilo pretáčaniu rolky, a možno na ne umiestniť rolku takmer dvojnásobnej šírky (v závislosti od celkovej hmotnosti rolky). Maximálny možný vonkajší priemer rolky je až 230 mm. Zariadenie je vhodné najmä pre reklamné agentúry, tlačiarne a iné spoločnosti tlačiace etikety alebo samolepky na rolke a všade tam, kde je potrebné navinúť kontinuálne médium. Vhodné aj na prevíjanie na iné vnútorné role. Navijak má celkovo dobrú konštrukciu a jeho hmotnosť sa na stole nepohybuje. Základňa je vybavená gumovými protišmykovými podložkami.
417,39€ / ks 347,83€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
102572
Stolný odvíjač / navíjač AL-80 slúži k navíjaniu či odvíjaniu akýchkoľvek nelepivých pások, papierov, fólií alebo samolepiek na nosnej nelepivej fólii (lineru). Vhodné nielen pre termotransférové tlačiarne samolepiek a štítkov, ktoré nie sú vybavené systémom navíjania vytlačených samolepiek, pri ktorých počas tlače väčšieho množstva musí obsluha navíjať ručne, čo je zdĺhavá práca. Do navíjačky možno upevniť pásky a samolepky s vnútorným priemerom kotúča 20,40, alebo 60mm. Kovový tŕň s priemerom 20mm je vybavený aretačnou sponou pre navíjanie napríklad prázdnych  linerov, ktoré nie je potrebné navíjať na plastové či papierové cievky. Tŕň má priemer 20mm ale pomocou dvoch adaptérov (súčasť balenia) možno zväčšiť priemer tŕňa na 40, alebo 60mm. Navíjať možno kotúče o maximálnej šírke 80mm s max. vonkajšími rozmermi kotúča až 160mm. Navíjací tŕň je vybavený aretačným krúžkom s rýchloupínaním, ktorý zabraňuje horizontálnemu posunu kotúča na tŕni. O pohon navijaku sa stará motor s príkonom 10w s reguláciou otáčok 15-150ot / min (merané pri prázdnom tŕni) motor bez problému utiahne rolky s páskou do hmotnosti 500g. Navíjací systém je vybavený automatickým vypnutím motora v prípade, že odvíjaná / navíjaná páska dôjde na koniec. Navíjanie je vypínané zdvihnutím hliníkového ramienka, pod ktorým je položená navíjaná páska. Pokiaľ dôjde k zaseknutiu navíjania, alebo je páska navinutá do konca, dôjde k napnutiu pásky, tým dôjde k zdvihnutiu ramienka, ktoré zastaví navíjanie. Zariadenie je vhodné predovšetkým do reklamných agentúr, tlačiarní a ďalších firiem tlačiacich štítky či samolepky na rolku a všade tam, kde je potrebné navíjať kontinuálne médium. Vhodné aj pre prevíjanie na iné vnútorné rolky.   Navijak je kvalitnej celokovovej konštrukcie a svojou váhou sa na stole nepohne. Základňa je vybavená gumovými protišmykovými podložkami.   Obsah balenia: Navíjač AL-80, adaptér pre cievky 40 a 60mm, napájací adaptér do zásuvky.  
453,91€ 385,83€ / ks 321,52€ bez DPH
Tovar je na ceste
Kód:
104322
Pomocný odlepovací stojan (suport) ZCUT-9GRRP, odlepující papierový či PP / PES liner - podkladovú fóliu alebo separačný papier zo samolepiacich pások, ktoré sú následne dávkované prostredníctvom automatického dávkovača pások ZCUT-9 a ZCUT-9GR, ktoré v základe liner neodlepujú ale strihajú pásky spolu s ním. Takto dôjde k obrovskej úspore času, ktorý by obsluha potrebovala na odlepenie lineru každého odstrihnutého pásku. Celé zariadenie je mechanické a využíva ťah pásky, ktorý zaisťuje ZCUT-9 / GR. Odlepovač je vyrobený z pevného hliníka, v ktorom sú umiestnené dva rotujúce valce. Na horný tŕň je umiestňuje samolepiaca páska, z ktorého sa má odlepovať liner a ten sa potom upína do spodného valca, na ktorý je namotávaný. Samotná samolepiaca fólia sa opiera o kovovú tyč, ktorá ju napína a ďalej je vedená priamo do dávkovača. Z druhej strany hliníkového bloku sa nachádzajú dva ozubené kolesá s remenicou, ktoré zaisťuje namotávanie lineru pri odmotávaní hornej rolky s páskou. Určené pre pásky s vnútorným priemerom štandardných 76 - 77mm. Liner sa upína pomocou svorky, takže nie sú potrebné žiadne navíjací role. Dávkovač ZCUT-9 / ZCUT-9GR sa umiestňuje na základňu odlepovača lineru. Rozmery: 325 (š) x 267 (v) x 115 (h) mm Hmotnosť: 1520g
354,78€ / ks 295,65€ bez DPH
skladom1 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
102580
Toto ručné odvíjanie je určené na dávkovanie štandardných lepiacich pások so šírkou do 50 mm a dĺžkou do 66 m. Odvíjač pásky má pogumovanú ergonomickú rukoväť, ktorá sa pohodlne drží, ako aj mechanickú brzdu, ktorá udržiava pásku neustále napnutú a pripravenú na okamžité lepenie. Úroveň brzdenia možno nastaviť pomocou otočného regulátora vo vnútri valca. Konštrukcia dávkovača je dostatočne pevná vďaka použitiu kovových nosných častí. Odtrhávacia hrana má dlhú životnosť. Páska nie je súčasťou dodávky
33,39€ / ks 27,83€ bez DPH
Tovar je na ceste
Kód:
102788
Odvíjací stojan na väčšie pásky pre všetky automatické dávkovače pásky M-1000, ZCUT-9 a ZCUT-2. Tento stojan umožňuje používať tieto automatické dávkovače a podávače pásky s väčšími priemermi cievok, ako sú schopné pojať dávkovače, čím sa rozširuje ich použitie. Tento stojan na odvíjanie pásky je schopný pojať maximálny priemer rolky pásky 216 mm a šírku 118 mm. Možno doň umiestniť aj pásky so šírkou do 135 mm, ale tie musia mať vnútorný priemer rolky aspoň 76,2 mm. Stojan na odvíjanie pásky je vhodný aj na použitie s menšími tlačiarňami - napríklad s termosublimačnými tlačiarňami.
52,17€ / ks 43,48€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
101630
Celkový počet výrobkov: 6
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!