Digitálne váhy a minciere

Filtrovanie
12,54 €
599,55 €
Robustná žeriavová závesná digitálna váha OCS-3T s diaľkovým ovládaním, s obrovským a vysoko svietiacim LED displejom a maximálnou váživosťou 3000kg (3T) s dielikom 0.5kg pre široké použitie v obchode či priemysle. Táto závesná žeriavová váha rozhodne nie je žiadny drobček, je mohutná, sama o sebe váži cez 19kg a všetky jej nosné časti sú vyrobené z kvalitnej ocele, ktorá zaisťuje pevnosť a odolnosť aj voči veľkému zaťaženiu. Kryt váhy je vyrobený z hrubostennej zliatiny hliníka, aby nedošlo k jej mechanickému poškodeniu. Závesná váha umožňuje rýchle a presné zvážení všetkých bremien až do 3000kg. OCS-3T váži s dielikom 500g (0.5kg). Bremená sa na váhu upínajú na mohutný hák s karabínou. Váhe nechýba ani funkcia, ako je TARovanie až do 100% celkovej váživosti. Váha disponuje obrovským päťmiestnym segmentovým LED displejom s výškou číslic 32mm, ktorých svit možno pozorovať z naozaj veľkej vzdialenosti (až 25m) a za všetkých bežných svetelných podmienok. Vďaka diaľkovému ovládaniu a dokonale čitateľnému LED displeji je možné váhu ovládať a hodnoty odčítať priamo z kabíny žeriavu alebo od ovládacieho terminálu. Vďaka diaľkovému ovládaniu je možné napríklad vážiť pomocou funkcie TAR alebo zmraziť namerané hodnoty. Z diaľkového ovládania je možné pripísať namerané hodnoty a nulovať. Váha sa zapína pomocou mechanického prepínača umiestneného pod displejom. Pod displejom sa ďalej nachádza tlačidlo pre nulovanie. V útrobách váhy sa skrýva batériové puzdro a veľký olovený akumulátor 4Ah. Ten je z váhy vyberateľný s cieľom nabíjania pomocou priloženého dobíjacieho adaptéra. Váha obsahuje diódu ohlasujúcou vybitú batériu a potrebu dobitia.  Žeriavová váha je vďaka svojmu priemyselnému veľmi pevnému prevedeniu veľmi odolná, vhodná predovšetkým do skladov k pevnému zaveseniu na hák žeriavu, zdvihák alebo k pohyblivému zaveseniu. Parametre: Rozmery: 560 (v) x 240 (š) x 215 (h) mm (s hákmi) Displej: číslice vysoké 32mm / 5 segmentov / červená farba Napájanie: integrovaná olovená batéria 4Ah 4V Váha nie je vodeodolná.  
470,27€ / ks 391,89€ bez DPH
skladom6-25 ks 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102587
Robustná žeriavová závesná digitálna váha OCS-5T s diaľkovým ovládaním, s obrovským a vysoko svietiacim LED displejom a maximálnou váživosťou 5000kg (5T) s dielikom 1kg pre široké použitie v obchode či priemysle. Táto závesná žeriavová váha rozhodne nie je žiadny drobček, je mohutná, sama o sebe váži cez 19kg a všetky jej nosné časti sú vyrobené z kvalitnej ocele, ktorá zaisťuje pevnosť a odolnosť aj voči veľkému zaťaženiu. Kryt váhy je vyrobený z hrubostennej zliatiny hliníka, aby nedošlo k jej mechanickému poškodeniu. Závesná váha umožňuje rýchle a presné zvážení všetkých bremien až do 5000kg. OCS-5T váži s dielikom 1000g (1kg). Bremená sa na váhu upínajú na mohutný hák s karabínou. Váhe nechýba ani funkcia, ako je TARovanie až do 100% celkovej váživosti. Váha disponuje obrovským päťmiestnym segmentovým LED displejom s výškou číslic 32mm, ktorých svit možno pozorovať z naozaj veľkej vzdialenosti (až 25m) a za všetkých bežných svetelných podmienok.   Vďaka diaľkovému ovládaniu a dokonale čitateľnému LED displeji je možné váhu ovládať a hodnoty odčítať priamo z kabíny žeriavu alebo od ovládacieho terminálu. Vďaka diaľkovému ovládaniu je možné napríklad vážiť pomocou funkcie TAR alebo zmraziť namerané hodnoty. Z diaľkového ovládania je možné pripísať namerané hodnoty a nulovať. Váha sa zapína pomocou mechanického prepínača umiestneného pod displejom. Pod displejom sa ďalej nachádza tlačidlo pre nulovanie. V útrobách váhy sa skrýva batériové puzdro a veľký olovený akumulátor 4Ah. Ten je z váhy vyberateľný s cieľom nabíjania pomocou priloženého dobíjacieho adaptéra. Váha obsahuje diódu ohlasujúcou vybitú batériu a potrebu dobitia. Súčasťou váhy sú celkovo dva akumulátory, čo umožňuje nepretržitú prevádzku. Žeriavová váha je vďaka svojmu priemyselnému veľmi pevnému prevedeniu veľmi odolná, vhodná predovšetkým do skladov k pevnému zaveseniu na hák žeriavu, zdvihák alebo k pohyblivému zaveseniu. Parametre: Rozmery: 635 (v) x 240 (š) x 215 (h) mm (s hákmi) Displej: číslice vysoké 32mm / 5 segmentov / červená farba Napájanie: integrovaná olovená batéria 4Ah 4V Váha nie je vodeodolná.  
594,59€ 547,03€ / ks 455,86€ bez DPH
skladom 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102588
Tovar v akcii
Cestovná váha na váženie kufrov a inej batožiny do 25kg s presnosťou na 5 gramov, určená predovšetkým na prepravu batožiny v lietadlách, kde je váhový limit obvykle nastavený na 10, 15, 20, 22 a 25kg. Táto ultraprenosná váha batožiny váži len 40g aj s batériou a meria iba 4.4 x 9 x 1.7cm, takže v kufri nezaberie žiadne miesto a môžete ju vziať bez váhania sebou. Vďaka nej budete pri check-ine na letisku v pokoji a nič Vás neprekvapí. Vyhnete sa tak zbytočnému vyhadzovaniu vecí z kufra, pripadne príplatkov za ťažšiu batožinu a zároveň sebou budete môcť vziať čo najviac vecí. Váhu možno buď zavesiť na nejaký háčik poprípade držať v ruke. Napájaná je jednou 3V gombíkovú batériou CR2032, ktorá je súčasťou dodávky. Váhu máme k dispozícii v 4 farbách - fialová, žltá, červená a hnedá. Expedovaná bude podľa aktuálnej skladovej dostupnosti. V prípade záujmu o konkrétnu farbu, uveďte farbu do poznámky.
12,43€ / ks 10,36€ bez DPH
skladom6-25 ks 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102612
Presná digitálna elektronická váha s veľkým podsvieteným LCD displejom, váživosťou 10kg a dielikom 1g. Váha disponuje funkciou TARovania pre váženie, ďalej možnosťou zapnutia a vypnutia podsvietenia, prepínaním merných jednotiek: gramy, kilogramy, unca, a libry (g, kg, oz, lb). Podsvietenie LCD zaisťuje dobrú čitateľnosť za akýchkoľvek svetelných podmienok. Ovládacia klávesnica s displejom je oproti rovine vážiacej dosky znížená a nebráni váženiu rozmernejších predmetov.   Váha je veľmi dobre prenosná, váži len 300g. Napájaná je dvoma tužkovými (AA) batériami. Príslušenstvo váhy tvorí tiež sieťový zdroj na 230V AC, vďaka ktorému ju možno prevádzkovať dlhodobo bez batérií.
41,08€ / ks 34,23€ bez DPH
skladom6-25 ks 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102613
Miniatúrna presná vrecková digitálna váha MH-333 s celkovou váživosťou 200g a dielikom obyčajnú stotinu gramu (0,01 g). Táto váha sa môže chváliť naozaj miniatúrnymi rozmermi - iba 43x16x76mm, ktoré ju robia maximálne prenosnou. Jedná sa o jednu z najmenších vreckových váh na svete. Malé rozmery však neuberajú na jej presnosti, či funkciách. Váha MH-333 disponuje modro podsvieteným displejom s piatimi miestami, funkciou tarovania (TAR) a prepínateľnými jednotkami - gramy, oz, ct, hr. Svoju váhou Vám dieru do vrecka tiež neurobí - iba 37gramov a to vrátane lítiovej batérie (gombíková, CR2032). Váhe MH-333 nechýba ani možnosť kalibrácie. Váha má pogumované telo, ktoré nekĺže z ruky. Súčasťou váhy je transparentný kryt pre jej ochranu počas transportu. Vhodná pre váženie drobných predmetov, zmesí, liekov a k presnému váženiu chemických substancií. Vhodná tiež pre váženie šperkov a drahých kameňov, váženie zlata a ďalších drahých kovov. Batéria CR2032 je súčasťou balenia.
32,97€ / ks 27,48€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102614
Počítacia kontrolná váha ACS-1.5JS s dielikom d = 0.05g a celkovou váživosťou 1.5kg a vnútorným dobíjacím akumulátorom pre prevádzku aj mimo elektrickú sieť. Váha disponuje nastaviteľnými nožičkami na závitoch, takže ju možno usadiť na akýkoľvek povrch. K vodorovnému umiestneniu váhy dopomáha tiež vodováha, ktorá je skrytá pod kovovou vážiacou plochou, ktorú možno jednoducho z váhy zložiť. Nie však natoľko jednoducho, aby došlo k jej nechcenému odstráneniu. Plocha drží na 4 kolíkoch, ktoré doliehajú na vážiaci element. Rozmer vážiacej dosky je 280 x 195mm. Hlavnou dominantou váhy sú jej tri jasné zelene svietiace displeje s piatimi miestami, ktoré nemožno prehliadnuť. Výška číslic je 17mm. Podsvietenie sa spína len pri položení predmetu na váhu a pri zadávaní hodnôt. Váha nájde uplatnenie predovšetkým pri kontrolnom vážení. Disponuje totiž pokročilými funkciami pre počítanie kusov. Po zadaní váhy jedného kusu váha na treťom displeji píše počet kusov. Ďalšou funkciou je kvantitatívny alarm, ktorý začne zvukovo signalizovať, ak obsluha prekročila spodnú hraničnú hranicu počtu zadaných kusov jedným pípnutím a po prekročení hornej hranice počtu kusov, dvojitým pípnutím. Disponuje tiež podobnou funkciou váhového limitu, kde je nastavený váhový strop v gramoch opäť v dvoch limitných hladinách a jeho dosiahnutie je signalizované jednoduchým alebo dvojitým pípnutím.Váha váži veľmi rýchlo - ustálenie a zobrazenie váhy je do jednej sekundy. Váha si vie tiež zapamätať až 6 hodnôt pre jeden kus váženého tovaru (etalón), z ktorých potom počíta celkový počet kusu na váhe. Samozrejmosťou je tarovanie. Váha disponuje úsporným režimom, ktorý váhu po čase vypne. Podsvietenie displejov je možné vypnúť úplne. Displeje zobrazujú tiež stav batérie v 4 krokoch. Výdrž pri prevádzke z batérie je cca 100 hodín.
140,54€ / ks 117,12€ bez DPH
skladom1 ks 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102685
Počítacia kontrolná váha ACS-3JS s dielikom d = 0.1g a celkovou váživosťou 3kg a vnútorným dobíjacím akumulátorom pre prevádzku aj mimo elektrickú sieť. Váha disponuje nastaviteľnými nožičkami na závitoch, takže ju možno usadiť na akýkoľvek povrch. K vodorovnému umiestneniu váhy dopomáha tiež vodováha, ktorá je skrytá pod kovovou vážiacou plochou, ktorú možno jednoducho z váhy zložiť. Nie však natoľko jednoducho, aby došlo k jej nechcenému odstráneniu. Plocha drží na 4 kolíkoch, ktoré doliehajú na vážiaci element. Rozmer vážiacej dosky je 280 x 195mm. Hlavnou dominantou váhy sú jej tri jasné zelene svietiace displeje s piatimi miestami, ktoré nemožno prehliadnuť. Výška číslic je 17mm. Podsvietenie sa spína len pri položení predmetu na váhu a pri zadávaní hodnôt. Váha nájde uplatnenie predovšetkým pri kontrolnom vážení. Disponuje totiž pokročilými funkciami pre počítanie kusov. Po zadaní váhy jedného kusu váha na treťom displeji píše počet kusov. Ďalšou funkciou je kvantitatívny alarm, ktorý začne zvukovo signalizovať, ak obsluha prekročila spodnú hraničnú hranicu počtu zadaných kusov jedným pípnutím a po prekročení hornej hranice počtu kusov, dvojitým pípnutím. Disponuje tiež podobnou funkciou váhového limitu, kde je nastavený váhový strop v gramoch opäť v dvoch limitných hladinách a jeho dosiahnutie je signalizované jednoduchým alebo dvojitým pípnutím. Váha váži veľmi rýchlo - ustálenie a zobrazenie váhy je do jednej sekundy. Váha si vie tiež zapamätať až 6 hodnôt pre jeden kus váženého tovaru (etalón), z ktorých potom počíta celkový počet kusu na váhe. Samozrejmosťou je tarovanie. Váha disponuje úsporným režimom, ktorý váhu po čase vypne. Podsvietenie displejov je možné vypnúť úplne. Displeje zobrazujú tiež stav batérie v 4 krokoch. Výdrž pri prevádzke z batérie je cca 100 hodín.  
140,54€ / ks 117,12€ bez DPH
skladom6-25 ks 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102686
Počítacia kontrolná váha ACS-6JS s dielikom d = 0.2g a celkovou váživosťou 6kg a vnútorným dobíjacím akumulátorom pre prevádzku aj mimo elektrickú sieť. Váha disponuje nastaviteľnými nožičkami na závitoch, takže ju možno usadiť na akýkoľvek povrch. K vodorovnému umiestneniu váhy dopomáha tiež vodováha, ktorá je skrytá pod kovovou vážiacou plochou, ktorú možno jednoducho z váhy zložiť. Nie však natoľko jednoducho, aby došlo k jej nechcenému odstráneniu. Plocha drží na 4 kolíkoch, ktoré doliehajú na vážiaci element. Rozmer vážiacej dosky je 280 x 195mm. Hlavnou dominantou váhy sú jej tri jasné zelene svietiace displeje s piatimi miestami, ktoré nemožno prehliadnuť. Výška číslic je 17mm. Podsvietenie sa spína len pri položení predmetu na váhu a pri zadávaní hodnôt. Váha nájde uplatnenie predovšetkým pri kontrolnom vážení. Disponuje totiž pokročilými funkciami pre počítanie kusov. Po zadaní váhy jedného kusu váha na treťom displeji píše počet kusov. Ďalšou funkciou je kvantitatívny alarm, ktorý začne zvukovo signalizovať, ak obsluha prekročila spodnú hraničnú hranicu počtu zadaných kusov jedným pípnutím a po prekročení hornej hranice počtu kusov, dvojitým pípnutím. Disponuje tiež podobnou funkciou váhového limitu, kde je nastavený váhový strop v gramoch opäť v dvoch limitných hladinách a jeho dosiahnutie je signalizované jednoduchým alebo dvojitým pípnutím. Váha váži veľmi rýchlo - ustálenie a zobrazenie váhy je do jednej sekundy. Váha si vie tiež zapamätať až 6 hodnôt pre jeden kus váženého tovaru (etalón), z ktorých potom počíta celkový počet kusu na váhe. Samozrejmosťou je tarovanie. Váha disponuje úsporným režimom, ktorý váhu po čase vypne. Podsvietenie displejov je možné vypnúť úplne. Displeje zobrazujú tiež stav batérie v 4 krokoch. Výdrž pri prevádzke z batérie je cca 100 hodín.  
145,95€ / ks 121,62€ bez DPH
skladom6-25 ks 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102687
Počítacia kontrolná váha ACS-15JS s dielikom d = 0.5g a celkovou váživosťou 15kg a vnútorným dobíjacím akumulátorom pre prevádzku aj mimo elektrickú sieť. Váha disponuje nastaviteľnými nožičkami na závitoch, takže ju možno usadiť na akýkoľvek povrch. K vodorovnému umiestneniu váhy dopomáha tiež vodováha, ktorá je skrytá pod kovovou vážiacou plochou, ktorú možno jednoducho z váhy zložiť. Nie však natoľko jednoducho, aby došlo k jej nechcenému odstráneniu. Plocha drží na 4 kolíkoch, ktoré doliehajú na vážiaci element. Rozmer vážiacej dosky je 280 x 195mm. Hlavnou dominantou váhy sú jej tri jasné zelene svietiace displeje s piatimi miestami, ktoré nemožno prehliadnuť. Výška číslic je 17mm. Podsvietenie sa spína len pri položení predmetu na váhu a pri zadávaní hodnôt. Váha nájde uplatnenie predovšetkým pri kontrolnom vážení. Disponuje totiž pokročilými funkciami pre počítanie kusov. Po zadaní váhy jedného kusu váha na treťom displeji píše počet kusov. Ďalšou funkciou je kvantitatívny alarm, ktorý začne zvukovo signalizovať, ak obsluha prekročila spodnú hraničnú hranicu počtu zadaných kusov jedným pípnutím a po prekročení hornej hranice počtu kusov, dvojitým pípnutím. Disponuje tiež podobnou funkciou váhového limitu, kde je nastavený váhový strop v gramoch opäť v dvoch limitných hladinách a jeho dosiahnutie je signalizované jednoduchým alebo dvojitým pípnutím. Váha váži veľmi rýchlo - ustálenie a zobrazenie váhy je do jednej sekundy. Váha si vie tiež zapamätať až 6 hodnôt pre jeden kus váženého tovaru (etalón), z ktorých potom počíta celkový počet kusu na váhe. Samozrejmosťou je tarovanie. Váha disponuje úsporným režimom, ktorý váhu po čase vypne. Podsvietenie displejov je možné vypnúť úplne. Displeje zobrazujú tiež stav batérie v 4 krokoch. Výdrž pri prevádzke z batérie je cca 100 hodín.  
151,35€ / ks 126,13€ bez DPH
skladom6-25 ks 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102688
Skladová mostíková váha s veľkou nerezovou vážiacou plochou a dobre čitateľným podsvieteným displejom s presnosťou na 10 gramov a celkovou váživosťou 150kg.. Táto plošinová váha disponuje veľkou plošinou o veľkosti 40x50x12cm (hrúbka plechov 0.75mm), ktorú možno jednoducho z váhy zložiť. Plošina je zložená z masívnej konštrukcie zloženej z dvoch dielov, ktoré spája vážiaci element. Základňa váhy disponuje 4 gumovými skrutkovacími nôžkami, ktorými možno váhu pohodlne usadiť do rovnováhy. Súčasťou sú tiež dorazy zabraňujúce poškodeniu váhy pri prekročení váhového limitu. Konštrukcia je pokrytá hrubým komaxitom, takže je dostatočne odolná voči korózii. Z vážiace plošiny vedie chrómovaná tyč, na ktorej konci je umiestnená riadiaca jednotka s veľmi dobre čitateľným modrobiele podsvieteným displejom so 6 miestami a ikonami. Ovládací panel s displejom možno ľubovoľne naklápať alebo natočiť ľubovoľne okolo svojej osi pre lepšiu čitateľnosť. Váha disponuje týmito funkciami: možnosť kalibrácie, TARovanie, automatické tarovanie, zero-tracking, funkcia počítania kusov alebo percentuálne počítanie. Nechýba ani indikátor vybitej batérie. Váha disponuje vlastnou integrovanou 6V batériou s kapacitou 2500mAh. Súčasťou je tiež sieťový adaptér pre napájanie váhy a dobíjanie akumulátora. Zaujímavou funkciou je možnosť spojenia vážiacej plošiny napríklad s tlačiarňou štítkov pomocou RS232C UART. Po ustálení váha automaticky odošle do tlačiarne údaje a tá vytlačí štítok. K dispozícii je tiež manuálna tlač pomocou tlačidla na paneli. Táto priemyselná mostíková váha je vhodná do výrobných prevádzok, na pošty, do skladov, do každého e-shopu a všade tam, kde je potrebné vážiť balíky a tovar. Vhodná tiež ako kontrolná váha.
302,70€ / ks 252,25€ bez DPH
skladom2-5 ks 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102759
Kvalitná mostíková (plošinová) váha s veľkou nerezovou vážiacou plochou a oddeleným displejom na dlhom kábli s presnosťou na 10 gramov a celkovou váživosťou 100kg. Táto plošinová váha disponuje veľkou plošinou s veľkosťou 40x50x12cm (hrúbka plechov 0.75mm), ktorú možno jednoducho z váhy zložiť. Plošina je zložená z masívnej konštrukcie zložené z dvoch dielov, ktoré spája vážiaci element. Základňa váhy disponuje 4 gumovými skrutkovacími nôžkami, ktorými možno váhu pohodlne usadiť do rovnováhy. Súčasťou sú tiež dorazy zabraňujúce poškodeniu váhy pri prekročení váhového limitu. Konštrukcia je pokrytá hrubým komaxitom, takže je dostatočne odolná voči korózii. K vážiacej plošine je pripojená riadiaca jednotka s veľmi dobre čitateľným modrobielo podsvieteným displejom s 6 miestami a ikonami. Terminál možno položiť na stôl vedľa váhy, alebo ho možno napevno pripevniť k stene pomocou stojanu. Stojan umožňuje naklápanie displeja pre jeho väčšiu čitateľnosť. Dĺžka kábla je 180cm. Vďaka absencii pevného stojanu s displejom možno na váhu položiť predmety väčších rozmerov ako samotná plošina a zvážiť ich. Váha disponuje týmito funkciami: možnosť kalibrácie, TARovanie, automatické tarovanie, zero-tracking, funkcia počítania kusov alebo percentuálne počítanie. Nechýba ani indikátor vybitej batérie. Váha disponuje vlastnou integrovanou 6V batériou s kapacitou 2500mAh. Súčasťou je tiež sieťový adaptér pre napájanie váhy a dobíjanie akumulátora. Zaujímavou funkciou je možnosť spojenia vážiacej plošiny napríklad s tlačiarňou štítkov pomocou RS232C UART. Po ustálení váha automaticky odošle do tlačiarne dátumu a tá vytlačí štítok. K dispozícii je tiež manuálna tlač pomocou tlačidla na paneli. Táto priemyselná mostíková váha je vhodná do výrobných prevádzok, na pošty, do skladov, do každého e-shopu a všade tam, kde je potrebné vážiť balíky a tovar. Vhodná tiež ako kontrolná váha.
340,54€ / ks 283,78€ bez DPH
skladom2-5 ks 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102760
Kvalitná plošinová (platformová) váha s veľkou vážiacou plochou a oddeleným displejom na dlhom kábli s presnosťou na 10 gramov a celkovú váživosťou 200kg. Táto plošinová váha disponuje veľkou plošinou s veľkosťou 40x50x12cm (hrúbka plechov 0.75mm), ktorú možno jednoducho z váhy zložiť. Plošina je zložená z masívnej konštrukcie zložené z dvoch dielov, ktoré spája vážiaci element. Základňa váhy disponuje 4 gumovými skrutkovacími nôžkami, ktorými možno váhu pohodlne usadiť do rovnováhy. Súčasťou sú tiež dorazy zabraňujúce poškodeniu váhy pri prekročení váhového limitu. Konštrukcia je pokrytá hrubým komaxitom, takže je dostatočne odolná voči korózii. K vážiacej plošine je pripojená riadiaca jednotka s veľmi dobre čitateľným modrobielo podsvieteným displejom s 6 miestami a ikonami. Terminál možno položiť na stôl vedľa váhy, alebo ho možno napevno pripevniť k stene pomocou stojanu. Stojan umožňuje naklápanie displeja pre jeho väčšiu čitateľnosť. Dĺžka kábla je 180cm. Vďaka absencii pevného stojanu s displejom možno na váhu položiť predmety väčších rozmerov ako samotná plošina a zvážiť ich. Váha disponuje týmito funkciami: možnosť kalibrácie, TARovanie, automatické tarovanie, zero-tracking, funkcia počítania kusov alebo percentuálne počítanie. Nechýba ani indikátor vybitej batérie. Váha disponuje vlastnou integrovanou 6V batériou s kapacitou 2500mAh. Súčasťou je tiež sieťový adaptér pre napájanie váhy a dobíjanie akumulátora. Zaujímavou funkciou je možnosť spojenia vážiacej plošiny napríklad s tlačiarňou štítkov pomocou RS232C UART. Po ustálení váha automaticky odošle do tlačiarne dátumu a tá vytlačí štítok. K dispozícii je tiež manuálna tlač pomocou tlačidla na paneli. Táto priemyselná mostíková váha je vhodná do výrobných prevádzok, na pošty, do skladov, do každého e-shopu a všade tam, kde je potrebné vážiť balíky a tovar. Vhodná tiež ako kontrolná váha.  
351,35€ / ks 292,79€ bez DPH
skladom6-25 ks 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102761
Presná digitálna elektronická váha s veľkým podsvieteným LCD displejom, váživosťou 2kg a dielikom 0.1g. Váha disponuje funkciou TARovania pre váženie, ďalej možnosťou zapnutia a vypnutia podsvietenia, prepínaním merných jednotiek: gramy, kilogramy, unca, a libry (g, kg, oz, lb). Podsvietenie LCD zaisťuje dobrú čitateľnosť za akýchkoľvek svetelných podmienok. Ovládacia klávesnica s displejom je oproti rovine vážiacej dosky znížená a nebráni váženiu rozmernejších predmetov.   Váha je veľmi dobre prenosná, váži len 300g. Napájaná je dvoma tužkovými (AA) batériami. Príslušenstvo váhy tvorí tiež sieťový zdroj na 230V AC, vďaka ktorému ju možno prevádzkovať dlhodobo bez batérií.    
31,35€ / ks 26,13€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102967
Digitálna kontrolná pultová váha s výpočtom celkovej ceny HY-809 s českou lokalizáciou, celkovú váživosťou 30kg a dielikom 5g. Kontrolná váha HY-809 sa skladá z nerezovej snímateľnej platne s rozmerom 32x22cm, veľkého ovládacieho panelu a troch oddelených červeno svietiacich segmentových LED displejov, zobrazujúcich váhu, cenu za kilogram a celkovú cenu. Váha disponuje tiež zadným zákazníckym displejom, ktorý sa skladá tiež z troch oddelených LED displejov, zobrazujúcich rovnaké veličiny, takže vaši zákazníci budú poznať cenu skôr, než im ju oznámite a nebudú tak mať žiadne podozrenie. S váhou sa pracuje veľmi jednoducho, po položení tovar na vážiacu platňu stačí pomocou klávesnice zvoliť cenu za kilogram, popr. stlačiť niektoré zo siedmich možných makier, ktoré váha umožňuje uložiť (M1-M7). Výsledná cena je potom v reálnom čase prepočítavaná a zákazník má možnosť ju v detaile vidieť. Váha disponuje možnosťou tarovanie, nulovania váhy, nulovania ceny, a dôležitou súčasťou - akumulácie ceny. Akumulácia ceny ponúka možnosť sčítať celý nákup - až 99 položiek. Súčasťou váhy je vstavaný akumulátor s kapacitou 4Ah, ktorý váhe prepožičiava bezdrôtovú prevádzku 72 hodín pri bežnom používaní (50h pri maximálnej záťaži). Svietivosť segmentových LED displejov je možné regulovať v troch krokoch, nižšia svietivosť potom signifikantne predlžuje výdrž na batérii. Súčasťou je tiež sieťová nabíjačka, ktorá váhu dobije za 10 hodín. Vďaka tomu je táto váha vhodná pre stánkový predaj na trhoviskách či na parkoviskách pri ceste. Váhu možno kalibrovať (na vlastné náklady). Parametre: Prevádzková teplota: -10 ° C až 50 ° C Dĺžka prevádzky na batérii: 50-90h (podľa využitia) Dĺžka nabíjania: 8-12h
156,76€ / ks 130,63€ bez DPH
skladom6-25 ks 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102981
Elektronická váha s inverzne podsvieteným LCD displejom, váživosťou 5kg a dielikom 1g. Táto univerzálna digitálna váha s veľkou presnosťou je vhodná pre váženie potravín pri varení, vážení listov a menších balíkov, presné váženie chemických a iných substancií v školách pri výučbe alebo v laboratóriách. Váha disponuje funkciou tarovania pre váženie, funkciou automatického vypnutia a prepínaním merných jednotiek: gramy, mililitrami, unca, a libry (g, ml, oz, lb). Podsvietenie LCD zaisťuje dobrú čitateľnosť za akýchkoľvek svetelných podmienok. Váha je veľmi kompaktná, povrch vážiacej dosky je vyrobený z brúseného hliníka zlatej farby.   Váha je veľmi dobre prenosná, váži len 250g. Napájaná je dvoma mikrotužkovými (AAA) batériami.   Váha je dodávaná v zlatej alebo striebornej variante podľa skladového množstva.  
22,16€ / ks 18,47€ bez DPH
skladom6-25 ks 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
103409
Digitálna elektronická váha s podsvieteným LCD displejom, váživosťou 15 kg a dielikom 1 g.   Váha v ultratenkom prevedení s vážiacej plochou z brúseného hliníka a dotykovým ovládaním nájde vďaka svojej nadštandardné váživosti až 15 kg uplatnenej nielen v kuchyni a domácnosti. Podsvietený LCD displej zaistí dobrú čitateľnosť za akýchkoľvek svetelných podmienok. Váha disponuje výsuvným očkom pre zavesenie na háčik či stenu v kuchyni či dielni. Samozrejmosťou je u tejto váhy tárovania pre váženie, prepínanie merných jednotiek: gramy, kilogramy, unca, a libry, ml (g, kg, oz, lb, ml) alebo automatické vypnutie váhy po 60 sekundách nečinnosti. Protišmykové nôžky váhy zaistí dobrú stabilitu na hladkom alebo vlhkom povrchu, hliníková vážiacu plocha je ľahko umývateľná. Napájaná je dvoma mikrotužkovými (AAA) batériami. Váha je veľmi dobre prenosná, váži iba 330 g.  
43,78€ / ks 36,49€ bez DPH
skladom6-25 ks 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
103410
Presná digitálna kuchynská váha s veľkým inverzným LCD displejom, váživosťou 3kg a dielikom 0,1 g. Kuchynská váha pre presné váženie potravín pri varení, stánkovom predaji a obchodoch. Nerezová vážiaca plocha je ľahko umývateľná, váha je ľahko ovládateľná pomocou dvojice veľkých tlačidiel, je kompaktný s výborne čitateľným inverzným displejom. Váha disponuje funkciou tarovanie pre váženie, prepínaním merných jednotiek: gramy, mililitrami, unca, a libry (g, ml, oz, lb). Znaky sú biele podsvietené na čiernom LCD displeji, to zaisťuje dobrú čitateľnosť za akýchkoľvek svetelných podmienok. Ovládacia klávesnica s displejom je oproti rovine vážiace dosky znížená a nebráni váženie rozmernejších predmetov.   Váha je veľmi dobre prenosná, váži len 300g. Napájaná je tromi (AAA) batériami.
37,30€ / ks 31,08€ bez DPH
skladom2-5 ks 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
103411
Presná digitálna elektronická váha s veľkým podsvieteným LCD displejom a maximálnu váživosťou 2kg. Kompaktná a veľmi presná digitálna váha vhodná pre váženie drobných predmetov, liekov, šperkov a drahých kameňov, ideálny pomocník do laboratórií, záložní, lekární, k výučbe do škôl a na výskumné účely. Váha disponuje funkciou tarovania pre váženie, ďalej možnosťou počítania kusov, prepínaním merných jednotiek: gramy, kilogramy, unca, trójske unce a libry (g, kg, oz, tl, lb). Podsvietenie a veľký LCD zaisťuje dobrú čitateľnosť za akýchkoľvek svetelných podmienok. Ovládacia klávesnica s displejom je oproti rovine vážiacej dosky znížená a nebráni váženiu rozmernejších predmetov.  Povrch vážiacej plochy z nerezovej ocele je ľahko umývateľný.   Váha je veľmi skladná a vhodná k častému prenášaniu, váži len 230g. Napájaná je dvoma tužkovými (AAA) batériami. Súčasťou balenia je plastová miska pre váženie drobných predmetov alebo môže slúžiť ako priehľadný kryt váhy proti prachu a iným nečistotám.   U funkcie počítania je potreba najprv napočítať a zvážiť 25/50/75 / 100ks (podľa potrebnej presnosti) váha následne spočíta priemer a následne je potom možné pridávať na váhu ľubovoľné množstvo vážených predmetov (max 2 kg), váha potom na základe prvého merania počíta a ukazuje počet kusov.  
34,59€ / ks 28,83€ bez DPH
skladom6-25 ks 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
103412
Digitálna nerezová kuchynská váha HX-D7 s odnímateľnou miskou z nerezovej ocele o objeme 2l pre presné váženie potravín do max. Váhy 6kg v kuchyni a domácnosti. Ľahko umývateľný a praktický nerezový povrch váhy vynikne v každej kuchyni a domácnosti, nerezová odnímateľná miska s objemom 2l je posadená na okrúhlej vážiacej ploche s priemerom 125mm, dodávanu misku je možné vymeniť za akúkoľvek inú do priemeru dna 125mm. Na ovládanie váhy slúžia tri tlačidlá zapnutia / vypnutia, nastavenie jednotiek váhy a funkcia TARE pre vynulovanie, tlačidlá sú membránové a ukryté pod fóliou a sú tak chránené proti zaneseniu akoukoľvek nečistotou a proti poliatiu. K zobrazeniu navážených hodnôt slúži kontrastný LCD displej so zeleným podsvietením a výškou znakov 13mm. Váha vie merať v jednotkách g, lb, OZ. Kuchynská váha je napájaná 2ks AA tužkových batérií. Plochu pre váženie je možné jednoducho odskrutkovať a ľahko očistiť. Obsah balenia: váha, nerezová miska 2l.  ​  
47,03€ / ks 39,19€ bez DPH
skladom2-5 ks 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
103711
Veľmi presná miniatúrna zlatnícka váha CT-33 pre váženie predmetov do hmotnosti 20g s presnosťou na tri desatinné miesta (0,001g)   Mála kompaktná váha s modro podsvieteným LED displejom pre lepšiu čitateľnosť za všetkých svetelných podmienok je svojou maximálnou váživosťou, a predovšetkým skvelou presnosťou predurčená na veľmi presné váženie drahých kovov v zlatníctve či záložniach. Váhu je možné využiť aj na presné váženie chemických látok v laboratóriách či odvažovanie medikamentov a liekov vo farmácii. Na váhe je možné nastaviť jednotky: gram, unce, grain, karát, Trójska unca. Tomuto modelu nechýbajú ani pokročilé funkcie ako je tarovanie (odčítať váhy zváženého predmetu), počítanie kusov (PCS násobky 25), funkciu zobrazenia vybitej batérie, zobrazenie preťaženia a funkciu automatického vypnutia neaktivity na úsporu batérie s možnosťou nastavenia času 1-5 min alebo úplného vyradenia tejto funkcie. K dispozícii je aj funkcia kalibrácie pre presné nastavenie váhy. Súčasťou balenia je malá mištička, ktorá slúži na váženie drobných predmetov či kovov, alebo chemických látok v práškovom stave.   Váha je vybavená malou vodováhou a závažím s hmotnosťou 20g. Aby bolo možné vážiť veľmi presne je nutné váhu umiestniť do roviny, na to slúži integrovaná vodováha, ktorá vám ukáže, či je váha v rovine alebo je nutné ju nivelovať. Na kontrolu a kalibráciu je k váhe pribalené veľmi presné závažie s hmotnosťou 20g, ktoré slúži ako etalón pri kalibrácii váhy. Vďaka funkcii kalibrácie si môžete kedykoľvek overiť, či váha váži presne.   Váha je kalibrovateľná, nie však ciachovateľná teda nemôže slúžiť ako váha obchodná ale možno ju použiť ako váhu kontrolnú.   Obsah balenia: Váha CT-33, kalibračné závažie 20g, mištička na váženie, pinzeta, látkový obal na uloženie váhy pri prenášaní.  
42,70€ / ks 35,59€ bez DPH
skladom6-25 ks 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
104393
Baristická váha EK6012 - s váživosťou 0-3000 g a stopkami 01s - 99min 59s. Baristické váhy na prípravu nápojov, najmä kávy, sa od ostatných váh líšia tým, že majú aj stopky, ktoré sa používajú na presné určenie času kvitnutia, extrakcie alebo, v prípade špeciálnych čajov, času lúhovania. Váha EK6012 v čiernej farbe je vyrobená z tvrdeného ABS, LCD displej s modrými číslicami a znakmi zobrazuje hmotnosť, čas a stav batérie. Váha umožňuje dvojaké napájanie 1) pomocou internej batérie, ktorú možno ľahko nabíjať pomocou konektora micro USB, 2) váhu možno nabíjať bežnými batériami AA (tužkové). Ovládanie váhy je veľmi jednoduché, vedľa displeja sa po stranách nachádzajú štyri tlačidlá, ktoré slúžia na zmenu jednotiek g, oz, ml, resetovanie váhy, tzv. funkciu TAR, zapnutie a vypnutie časovača a zapnutie a vypnutie samotnej váhy. Horná plocha váhy je vybavená gumovou protišmykovou podložkou s rozmermi 130x105mm, ktorá zabraňuje nielen skĺznutiu pohárov a šálok, ale predovšetkým chráni ABS povrch váhy pred vysokými teplotami horúcich nápojov. Vysoká presnosť a kapacita váženia predurčujú váhu na použitie v domácnostiach, baroch a kaviarňach, a to nielen pri príprave kávy, ale možno ju samozrejme použiť aj ako bežnú kuchynskú váhu na váženie prísad. Pri príprave filtrovanej kávy pomocou techník, ako je V60 alebo Chemex, je potrebné dodržiavať správne časy kvitnutia, pomocou váhy so stopkami ľahko zabezpečíte, že vaša káva bude vždy pripravená presne podľa vašich potrieb a chuti. Váhu možno použiť aj pri lúhovaní rôznych druhov čajov, ktoré si vyžadujú presné načasovanie extrakcie chutí a vôní z čajových lístkov. EK6012, kábel micro USB 20 cm.  
38,92€ / ks 32,43€ bez DPH
Tovar je na ceste 28.06.2023
Kód:
104553
Digitálna váha v tvare lyžice s váživosťou 300g a dielikom 0,1g pre presné váženie sypkých substancií s pokročilými funkciami ako je napríklad sčítanie jednotlivých zvážených váh, funkcia HOLD - pre zmrazenie meranej hodnoty na displeji, funkcia TAR pre odvážanie a možnosť zmeniť jednotky z gramov na unce (oz). Nechýba ani indikátor vybitej batérie a automatické vypnutie po jednej minúte. Lyžičkovitá váha je dodávaná s yžici 60ml. Lyžici možno umiestniť do umývačky, rukoväť nie. Rukoväť má praktické ucho, vďaka ktorému je možné túto lyžicovú váhu zavesiť na kuchynskú tyč pomocou háčika. Napájané jednou 3V CR 2032 gombíkovou batériou (súčasťou balenia). Vhodné pre váženie sypkých substancií - pre pečenie, varenie, zdravú výživu, k váženie športových suplementov, zvieracích krmív. Možno použiť aj pre váženie tekutín, nutné však dbať na zvýšenú opatrnosť, rukoväť nie je vodotesná.
31,35€ / ks 26,13€ bez DPH
skladom2-5 ks 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102004
Veľmi presná tenzometrická digitálna váha s LCD podsvieteným displejom a dvoma režimami váženia; do 1000 g s odchýlkou ​​25 tisícin gramu - 0,025 g (d = 0,05 g) a do 2000 g s odchýlkou ​​5 stotín gramu - 0,05 g (d = 0,1 g). Pre zobrazenie vážených hodnôt môžete voliť z týchto jednotiek: gramy, unce, trójske unce, pennyweight, grainy a karáty (g, gn, c, dwt, oz, OZT). Podsvietenie LCD je modré a zaisťuje dobrú čitateľnosť za akýchkoľvek svetelných podmienok.
28,65€ / ks 23,87€ bez DPH
skladom6-25 ks 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
100950
  Predaj tejto váhy bol ukončený, dovoľujeme si vám ponúknuť alternatívne typ s väčšou presnosťou. Digitálna listové váha s odchýlkou ​​0,025g. Veľmi presná tenzometrická digitálna váha s LCD podsvieteným displejom a presnosťou 5 stotín gramu - 0,05 g (d = 0,1 g) do 2000 g. Pre zobrazenie vážených hodnôt môžete voliť z týchto jednotiek: gramy, unce, trójske unce, pennyweight, grainy a karáty (g, gn, c, dwt, oz, OZT). Podsvietenie LCD je modré a zaisťuje dobrú čitateľnosť za akýchkoľvek svetelných podmienok. Ovládacia klávesnica s displejom je výsuvná a pre prenášanie ju stačí zatlačiť do šasi váhy.  
30,27€ / ks 25,23€ bez DPH
Informujte sa
Kód:
100951
Celkový počet výrobkov: 38
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!