Automatický podávač cínu

Filtrovanie
122,01 €
473,91 €
Základ letovacej stanice tvorí výkonný hrotový spájkovací systém postavený na platforme vf spájkovacej súpravy  Bakon BK2000 s výkonom 120W. Technické parametre spájkovačky sa zhodujú s materskou platformou BK2000, okrem typu použitého spájkovacieho perá; vykurovacia vložka je však zhodná rovnako ako typ výmenných spájkovacích hrotov. Podrobný popis vlastností a technických parametrov riadiaceho systému a mikrospájky nájdete pri type BK2000.
324,49€ / ks 270,41€ bez DPH
skladom2-5 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
100139
Automatizovaný mechanický systém prepravy, narezávania a dávkovania trubičkového cínu k hrotu mikrospájky. HAKKO 374 cín pozdĺžne nareže vo V-drážke kruhovým nožom umiestneným v podávacom mechanizme, ktorý cín ďalej sunie silikononým bowdenom až k hrotu mikrospájky. Prierezom cínového drôtu je sprístupnený flux v jadre trubičky, čo prispieva v niektorých aplikáciách k plynulejšiemu nataveniu zliatiny na spájkovanom spoji (najmä pri vysokoteplotnej aplikácii, kde môže odparený flux z jadra spôsobovať prskanie). Motorizovaný prevod s ozubenými kolesami si sám odmotáva cín z cievky, ktorá sa uchytáva do integrovaného držiaku v tele prístroja, a sunie ho skrz silikónový bowden až priamo k špičke hrotu mikrospájky. Rýchlosť podávania cínu je nastaviteľná potenciometrom od 4.5 do 26 mm/s. Stanica vie automaticky dávkovať cín - okrem rýchlosti môžete potenciometrom nastaviť aj dĺžku časového intervalu posuvu cínu - až 7s.  
439,99€ / ks 366,66€ bez DPH
Tovar je na ceste
Kód:
101612
Zariadenie na narezávanie trubičkového cínu s priemerom 0,8 mm HAKKO 375-05. Rezač do cínu pozdĺžne narezáva V-drážku ostrým kruhovým nožom umiestneným oproti pohonu, ktorý odvíja cín z cievky. Vďaka prerezu cínového drôtu je sprístupnený flux v jadre trubičky, čo prispieva v niektorých aplikáciách k plynulejšiemu nataveniu zliatiny na spájkovanom spoji (najmä pri vysokoteplotnej aplikácii, kde môže odparený flux z jadra spôsobovať prskanie). Po narezaní cín vylieza otvorom v zariadení rýchlosťou 27 mm/s. Zariadenie sa spína kolieskovým tlačidlom. Hakko 375-03 disponuje tiež 3,5 mm jack konektorom pre pripojenie nožného pedálu či iného spínača, ktorý následne umožní lepšie dávkovanie (nie je súčasťou dodávky).   Priemer trubičkového cínu, ktorý vie podávací mechanizmus spracovávať, je primárne 0,8 mm. Tento rezač cínu ponúkame tiež vo variantoch pre cín s prierezom 1 mm a 1,2 mm. Posun cínu je zaistený pevným celokovovým motorizovaným prevodom s ozubenými kolieskami, ktorý si sám odmotáva cín z cievky. Cievka s cínom musí byť vložená na odvíjací stojan, ktorý nie je súčasťou výrobku. Zariadenie máme v ponuke aj vo verzii s podávacím bowdenom pre distribúciu cínu priamo k hrotu mikrospájky spolu s ovládacím tlačidlom, ktoré spúšťa samotné dávkovanie cínu.   Cín ani stojan na obrázku nie sú súčasťou balenia.
319,99€ / ks 266,66€ bez DPH
skladom1 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
101768
Zariadenie na narezávanie trubičkového cínu s priemerom 1 mm HAKKO 375-05. Rezač do cínu pozdĺžne narezáva V-drážku ostrým kruhovým nožom umiestneným oproti pohonu, ktorý odvíja cín z cievky. Vďaka prerezu cínového drôtu je sprístupnený flux v jadre trubičky, čo prispieva v niektorých aplikáciách k plynulejšiemu nataveniu zliatiny na spájkovanom spoji (najmä pri vysokoteplotnej aplikácii, kde môže odparený flux z jadra spôsobovať prskanie). Po narezaní cín vylieza otvorom v zariadení rýchlosťou 27 mm/s. Zariadenie sa spína kolieskovým tlačidlom. Hakko 375-04 disponuje tiež 3,5 mm jack konektorom pre pripojenie nožného pedálu či iného spínača, ktorý následne umožní lepšie dávkovanie (nie je súčasťou dodávky).   Priemer trubičkového cínu, ktorý vie podávací mechanizmus spracovávať, je primárne 1 mm. Tento rezač cínu ponúkame tiež vo variantoch pre cín s prierezom 0,8 mm a 1,2 mm. Posun cínu je zaistený pevným celokovovým motorizovaným prevodom s ozubenými kolieskami, ktorý si sám odmotáva cín z cievky. Cievka s cínom musí byť vložená na odvíjací stojan, ktorý nie je súčasťou výrobku. Zariadenie máme v ponuke aj vo verzii s podávacím bowdenom pre distribúciu cínu priamo k hrotu mikrospájky spolu s ovládacím tlačidlom, ktoré spúšťa samotné dávkovanie cínu.   Cín ani stojan na obrázku nie sú súčasťou balenia.
319,99€ / ks 266,66€ bez DPH
Informujte sa
Kód:
101769
Zariadenie na narezávanie trubičkového cínu s priemerom 1,2 mm HAKKO 375-05. Rezač do cínu pozdĺžne narezáva V-drážku ostrým kruhovým nožom umiestneným oproti pohonu, ktorý odvíja cín z cievky. Vďaka prerezu cínového drôtu je sprístupnený flux v jadre trubičky, čo prispieva v niektorých aplikáciách k plynulejšiemu nataveniu zliatiny na spájkovanom spoji (najmä pri vysokoteplotnej aplikácii, kde môže odparený flux z jadra spôsobovať prskanie). Po narezaní cín vylieza otvorom v zariadení rýchlosťou 27 mm/s. Zariadenie sa spína kolieskovým tlačidlom. Hakko 375-05 disponuje tiež 3,5 mm jack konektorom pre pripojenie nožného pedálu či iného spínača, ktorý následne umožní lepšie dávkovanie (nie je súčasťou dodávky).   Priemer trubičkového cínu, ktorý vie podávací mechanizmus spracovávať, je primárne 1,2 mm. Tento rezač cínu ponúkame tiež vo variantoch pre cín s prierezom 0,8 mm a 1 mm. Posun cínu je zaistený pevným celokovovým motorizovaným prevodom s ozubenými kolieskami, ktorý si sám odmotáva cín z cievky. Cievka s cínom musí byť vložená na odvíjací stojan, ktorý nie je súčasťou výrobku. Zariadenie máme v ponuke aj vo verzii s podávacím bowdenom pre distribúciu cínu priamo k hrotu mikrospájky spolu s ovládacím tlačidlom, ktoré spúšťa samotné dávkovanie cínu.   Cín ani stojan na obrázku nie sú súčasťou balenia.
319,99€ / ks 266,66€ bez DPH
skladom1 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
101770
Kompaktný automatický systém narezávanie a dávkovania trubičkového cínu priemeru 0,8 mm priamo k hrotu mikrospájky HAKKO 375-05 +-. Podávač do cínu pozdĺžne narezáva V - drážku ostrým kruhovým nožom umiestneným v podávacom mechanizme, ktorý cín ďalej sunie silikononým bowdenom až k hrotu mikrospájky. Prierezom cínového drôtu je sprístupnený flux v jadre trubičky, čo prispieva v niektorých aplikáciách k plynulejšiemu nataveniu zliatiny na spájkovanie spoja (najmä pri vysokoteplotnej aplikácii, kde môže odparený flux z jadra spôsobovať prskanie). Cín je distribuovaný silikónovým bowdenom ovládacím tlačidlom, ktorý sa upevňuje na telo mikrospájky. Samotné podávanie cínu je spúšťané skrze ovládacie tlačidlo, ktoré je umiestnené pri ústí podávacieho bowdenu, teda na rukoväti mikrospájky. Vďaka tomuto riešeniu máte pri spájkovaní k dispozícii druhú ruku a cín vždy vo zvolenom množstve. Dĺžka cínu závisí od dĺžky stlačenia tlačidla. Rýchlosť podávania cínu je 27 mm/s. Priemer trubičkového cínu, ktorý vie podávací mechanizmus spracovávať, je primárne 0,8 mm. Dĺžka podávacieho vonkajšieho puzdra je 80 cm. Posun cínu je zaistený pevným celokovovým motorizovaným prevodom s ozubenými kolieskami, ktorý si sám odmotáva cín z cievky. Cievka s cínom musí byť vložená na odvíjací stojan, ktorý nie je súčasťou výrobku. Cín, mikrospájka ani stojan na obrázku nie sú súčasťou balenia. K Hakko 375-03 + možno zakúpiť aj alternatívne spínač - nožný pedál.  
469,99€ / ks 391,66€ bez DPH
skladom1 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
101609
Kompaktný automatický systém narezávanie a dávkovania trubičkového cínu priemeru 1 mm priamo k hrotu mikrospájky HAKKO 375-05 +-. Podávač do cínu pozdĺžne narezáva V - drážku ostrým kruhovým nožom umiestneným v podávacom mechanizme, ktorý cín ďalej sunie silikononým bowdenom až k hrotu mikrospájky. Prierezom cínového drôtu je sprístupnený flux v jadre trubičky, čo prispieva v niektorých aplikáciách k plynulejšiemu nataveniu zliatiny na spájkovanie spoja (najmä pri vysokoteplotnej aplikácii, kde môže odparený flux z jadra spôsobovať prskanie). Cín je distribuovaný silikónovým bowdenom ovládacím tlačidlom, ktorý sa upevňuje na telo mikrospájky. Samotné podávanie cínu je spúšťané skrze ovládacie tlačidlo, ktoré je umiestnené pri ústí podávacieho bowdenu, teda na rukoväti mikrospájky. Vďaka tomuto riešeniu máte pri spájkovaní k dispozícii druhú ruku a cín vždy vo zvolenom množstve. Dĺžka cínu závisí od dĺžky stlačenia tlačidla. Rýchlosť podávania cínu je 27 mm/s. Priemer trubičkového cínu, ktorý vie podávací mechanizmus spracovávať, je primárne 1 mm. Dĺžka podávacieho vonkajšieho puzdra je 80 cm. Posun cínu je zaistený pevným celokovovým motorizovaným prevodom s ozubenými kolieskami, ktorý si sám odmotáva cín z cievky. Cievka s cínom musí byť vložená na odvíjací stojan, ktorý nie je súčasťou výrobku. Cín, mikrospájka ani stojan na obrázku nie sú súčasťou balenia. K Hakko 375-04 + možno zakúpiť aj alternatívne spínač - nožný pedál.  
359,99€ / ks 300,00€ bez DPH
skladom2-5 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
101766
Elektronické precízne dávkovanie trubičkového cínu od firmy BAKON , ktorej technické riešenie tradične patrí medzi najspoľahlivejšie na trhu. Jedná sa o stolný prístroj, tvoriaci doplnok Vašej hrotovej spájky, slúžiaci k automatickému posuvu a dávkovaniu trubičkového cínu k hrotu mikropájky. Motorizovaný prevod s ozubenými kolesami si sám odoberá cín z cievky uchytenej na šasi prístroja a súka ho skrz silikónový bovden až priamo k špičke hrotu na mikropájke.  
359,99€ / ks 300,00€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
100732
Automatizovaný mechanický systém dopravovania, narezávania a dávkovania trubičkového cínu k hrotu mikropájky. Pre voliteľné pozdĺžne prerezávanie trubičkového cínu je podávací prevod osadený kruhovým nožom. Prierezom cínového drôtu je sprístupnený flux v jadre trubičky, čo prispieva v niektorých aplikáciách k plynulejšiemu nataveniu zliatiny na spájkovanom spoji (najmä pri vysoko - teplotnej aplikácii, kde môže odparený flux z jadra spôsobovať prskanie). Motorizovaný prevod s ozubenými kolesami si sám odoberá cín z cievky uchytenej na šasi a súka ho skrz silikónový bovden až priamo k špičke hrotu na mikropájke. Rýchlosť posuvu je nastaviteľná potenciometrom. Stanica vie automaticky dávkovať cín - okrem rýchlosti môžete potenciometrom nastaviť aj dĺžku časového intervalu posuvu cínu.  
379,99€ / ks 316,66€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
100733
Kompaktný automatický systém narezávanie a dávkovania trubičkového cínu priemeru 1,2 mm priamo k hrotu mikrospájky HAKKO 375-05 +-. Podávač do cínu pozdĺžne narezáva V - drážku ostrým kruhovým nožom umiestneným v podávacom mechanizme, ktorý cín ďalej sunie silikononým bowdenom až k hrotu mikrospájky. Prierezom cínového drôtu je sprístupnený flux v jadre trubičky, čo prispieva v niektorých aplikáciách k plynulejšiemu nataveniu zliatiny na spájkovanie spoja (najmä pri vysokoteplotnej aplikácii, kde môže odparený flux z jadra spôsobovať prskanie). Cín je distribuovaný silikónovým bowdenom ovládacím tlačidlom, ktorý sa upevňuje na telo mikrospájky. Samotné podávanie cínu je spúšťané skrze ovládacie tlačidlo, ktoré je umiestnené pri ústí podávacieho bowdenu, teda na rukoväti mikrospájky. Vďaka tomuto riešeniu máte pri spájkovaní k dispozícii druhú ruku a cín vždy vo zvolenom množstve. Dĺžka cínu závisí od dĺžky stlačenia tlačidla. Rýchlosť podávania cínu je 27 mm/s. Priemer trubičkového cínu, ktorý vie podávací mechanizmus spracovávať, je primárne 1,2 mm. Dĺžka podávacieho vonkajšieho puzdra je 80 cm. Posun cínu je zaistený pevným celokovovým motorizovaným prevodom s ozubenými kolieskami, ktorý si sám odmotáva cín z cievky. Cievka s cínom musí byť vložená na odvíjací stojan, ktorý nie je súčasťou výrobku. Cín, mikrospájka ani stojan na obrázku nie sú súčasťou balenia. K Hakko 375-05 + možno zakúpiť aj alternatívne spínač - nožný pedál.  
359,99€ / ks 300,00€ bez DPH
skladom1 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
101767
Špeciálna spájkovacia konfigurácia statickej výkonnej hrotovej spájky pevne inštalovanej na podstavci s držiakom cievky s cínom a automatizovaným mechanickým systémom dopravovania a dávkovania trubičkového cínu k hrotu mikrospájky. Motorizovaný prevod s ozubenými kolieskami si sám odmotává cín z cievky uchytenej na šasi a súka ho skrz trubičku až priamo ku špičke hrotu na mikrospájke. Stanica vie automaticky dávkovať cín - potenciometrom môžete nastaviť dĺžku časového intervalu posuvu cínu.
121,00€ / ks 100,83€ bez DPH
skladom6-25 ks 25.10.2021 môže byť u Vás
Kód:
100034
Celkový počet výrobkov: 11