Automatický podávač cínu

Filtrovanie
131,52 €
520,83 €
Základom spájkovacej stanice je výkonný spájkovací systém s hrotom postavený na platforme spájkovacej súpravy Bakon BK2000 RF s výkonom 120 W. Technické parametre spájkovačky sú zhodné s materskou platformou BK2000, okrem typu použitého spájkovacieho pera; ohrievacia vložka je však identická, rovnako ako typ vymeniteľných spájkovacích hrotov. Podrobný opis vlastností a technických parametrov riadiaceho systému a mikropájky nájdete v type BK2000.
354,78€ / ks 295,65€ bez DPH
skladom1 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
100139
Automatizovaný mechanický systém na dávkovanie rúrkového cínu do hrotu mikropájky. Bakon 373  Motorizovaná prevodovka s ozubenými kolesami odvíja samotný cín z cievky, ktorá zapadá do integrovaného držiaka v tele prístroja, a privádza ho cez silikónový bovden priamo na hrot mikropájky. Rýchlosť podávania cínu je nastaviteľná pomocou potenciometra od 0,5 do 5 mm/s. Stanica dokáže automaticky dávkovať cín - okrem rýchlosti môžete potenciometrom nastaviť dĺžku časového intervalu podávania cínu - až 7 s.  Dávkovanie cínu sa spúšťa priloženým nožným pedálom, a to buď v režime dávkovania (nezáleží na tom, ako dlho je pedál zapnutý - vždy sa odoberie len nastavené množstvo cínu), alebo v manuálnom režime, keď sa cín podáva tak dlho, kým je pedál zapnutý. Po uvoľnení pedálu alebo po dokončení nastavenej dávky sa vždy automaticky zapne spätný chod, ktorý stiahne cín približne o 3 mm dozadu, aby nezasahoval do pracovnej oblasti hrotu mikropájky. Priemer rúrkového plechu, ktorý dokáže podávací mechanizmus spracovať, je predovšetkým 1 mm. Možno vložiť aj rúrkový cín s priemerom 0,6-1,2 mm. Dĺžka napájacieho bowdenu je 82 cm. Pri použití tohto stroja má obsluha voľné ruky, ktoré môžu lepšie manipulovať s spájkovaným predmetom. Vhodné na automatizáciu procesu spájkovania na výrobných linkách. Pre podávač plechu Bakon 373 je možné objednať aj špeciálny podávací bowden, ktorý má na rozdiel od dodávaného ovládacie tlačidlo, ktoré nahrádza používanie nožného pedálu.
480,00€ / ks 400,00€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101612
Zariadenie na narezávanie trubičkového cínu s priemerom 0,8 mm HAKKO 375-05. Rezač do cínu pozdĺžne narezáva V-drážku ostrým kruhovým nožom umiestneným oproti pohonu, ktorý odvíja cín z cievky. Vďaka prerezu cínového drôtu je sprístupnený flux v jadre trubičky, čo prispieva v niektorých aplikáciách k plynulejšiemu nataveniu zliatiny na spájkovanom spoji (najmä pri vysokoteplotnej aplikácii, kde môže odparený flux z jadra spôsobovať prskanie). Po narezaní cín vylieza otvorom v zariadení rýchlosťou 27 mm/s. Zariadenie sa spína kolieskovým tlačidlom. Hakko 375-03 disponuje tiež 3,5 mm jack konektorom pre pripojenie nožného pedálu či iného spínača, ktorý následne umožní lepšie dávkovanie (nie je súčasťou dodávky).   Priemer trubičkového cínu, ktorý vie podávací mechanizmus spracovávať, je primárne 0,8 mm. Tento rezač cínu ponúkame tiež vo variantoch pre cín s prierezom 1 mm a 1,2 mm. Posun cínu je zaistený pevným celokovovým motorizovaným prevodom s ozubenými kolieskami, ktorý si sám odmotáva cín z cievky. Cievka s cínom musí byť vložená na odvíjací stojan, ktorý nie je súčasťou výrobku. Zariadenie máme v ponuke aj vo verzii s podávacím bowdenom pre distribúciu cínu priamo k hrotu mikrospájky spolu s ovládacím tlačidlom, ktoré spúšťa samotné dávkovanie cínu.   Cín ani stojan na obrázku nie sú súčasťou balenia.
349,57€ / ks 291,30€ bez DPH
Na objednávku
Kód:
101768
Zariadenie na rezanie rúrkového cínu s priemerom 1 mm HAKKO 375-04. Rezačka cínu pozdĺžne vyreže V-drážku ostrým kruhovým nožom umiestneným oproti pohonu, ktorý odvíja cín z cievky. Prerezaním cínového drôtu sa sprístupní tavidlo v jadre rúrky, čo v niektorých aplikáciách prispieva k plynulejšiemu taveniu zliatiny v spájkovacom spoji (najmä pri vysokoteplotných aplikáciách, kde odparené tavidlo z jadra môže spôsobiť prskanie). Po rezaní vychádza cín cez otvor v zariadení rýchlosťou 27 mm/s. Zariadenie sa zapína kolískovým tlačidlom. Zariadenie Hakko 375-04 má aj 3,5 mm jack konektor na pripojenie nožného pedálu alebo iného spínača, ktorý umožňuje lepšie dávkovanie (nie je súčasťou dodávky). Priemer rúrkového cínu, ktorý dokáže podávací mechanizmus spracovať, je predovšetkým 1 mm. Táto fréza na cín je k dispozícii aj pre 0,8 mm a 1,2 mm cín. Podávanie cínu zabezpečuje robustný celokovový motorček s prevodmi, ktorý sám odvíja cín z cievky. Cievka s cínom sa musí vložiť na odvíjací stojan, ktorý nie je súčasťou výrobku. Ponúkame aj zariadenie vo verzii s podávacím bowdenom na distribúciu cínu priamo na hrot mikropájky spolu s ovládacím tlačidlom, ktoré spúšťa samotné dávkovanie cínu. Cín ani stojan na obrázku nie sú súčasťou dodávky.
349,57€ / ks 291,30€ bez DPH
Na objednávku
Kód:
101769
Zariadenie na rezanie rúrkového cínu s priemerom 1,2 mm HAKKO 375-05. Rezačka cínu pozdĺžne vyreže V-drážku ostrým kruhovým nožom umiestneným oproti pohonu, ktorý odvíja cín z cievky. Prerezaním cínového drôtu sa sprístupní tavidlo v jadre rúrky, čo v niektorých aplikáciách prispieva k plynulejšiemu taveniu zliatiny v spájkovacom spoji (najmä pri vysokoteplotných aplikáciách, kde odparené tavidlo z jadra môže spôsobiť prskanie). Po rezaní vychádza cín cez otvor v zariadení rýchlosťou 27 mm/s. Zariadenie sa zapína kolískovým tlačidlom. Zariadenie Hakko 375-05 má aj 3,5 mm jack konektor na pripojenie nožného pedálu alebo iného spínača, ktorý umožňuje lepšie dávkovanie (nie je súčasťou dodávky). Priemer rúrkového cínu, ktorý dokáže podávací mechanizmus spracovať, je predovšetkým 1,2 mm. Táto rezačka cínu je k dispozícii aj vo verziách pre 0,8 mm a 1 mm cín. Podávanie cínu zabezpečuje robustný celokovový motorček s prevodmi, ktorý sám odvíja cín z cievky. Cievka s cínom sa musí vložiť na odvíjací stojan, ktorý nie je súčasťou výrobku. Zariadenie je k dispozícii aj vo verzii s podávacím bowdenom na distribúciu cínu priamo na hrot mikropájky spolu s ovládacím tlačidlom, ktoré spúšťa samotné dávkovanie cínu. Cín ani stojan na obrázku nie sú súčasťou dodávky.
349,57€ / ks 291,30€ bez DPH
Na objednávku
Kód:
101770
Kompaktný automatický systém narezávanie a dávkovania trubičkového cínu priemeru 0,8 mm priamo k hrotu mikrospájky HAKKO 375-05 +-. Podávač do cínu pozdĺžne narezáva V - drážku ostrým kruhovým nožom umiestneným v podávacom mechanizme, ktorý cín ďalej sunie silikononým bowdenom až k hrotu mikrospájky. Prierezom cínového drôtu je sprístupnený flux v jadre trubičky, čo prispieva v niektorých aplikáciách k plynulejšiemu nataveniu zliatiny na spájkovanie spoja (najmä pri vysokoteplotnej aplikácii, kde môže odparený flux z jadra spôsobovať prskanie). Cín je distribuovaný silikónovým bowdenom ovládacím tlačidlom, ktorý sa upevňuje na telo mikrospájky. Samotné podávanie cínu je spúšťané skrze ovládacie tlačidlo, ktoré je umiestnené pri ústí podávacieho bowdenu, teda na rukoväti mikrospájky. Vďaka tomuto riešeniu máte pri spájkovaní k dispozícii druhú ruku a cín vždy vo zvolenom množstve. Dĺžka cínu závisí od dĺžky stlačenia tlačidla. Rýchlosť podávania cínu je 27 mm/s. Priemer trubičkového cínu, ktorý vie podávací mechanizmus spracovávať, je primárne 0,8 mm. Dĺžka podávacieho vonkajšieho puzdra je 80 cm. Posun cínu je zaistený pevným celokovovým motorizovaným prevodom s ozubenými kolieskami, ktorý si sám odmotáva cín z cievky. Cievka s cínom musí byť vložená na odvíjací stojan, ktorý nie je súčasťou výrobku. Cín, mikrospájka ani stojan na obrázku nie sú súčasťou balenia. K Hakko 375-03 + možno zakúpiť aj alternatívne spínač - nožný pedál.  
516,52€ / ks 430,43€ bez DPH
Tovar je na ceste
Kód:
101609
Kompaktný automatický systém na rezanie a dávkovanie cínových rúrok s priemerom 1 mm priamo na hrot mikropájky HAKKO 375-04+. Podávač cínu vyreže do cínu pozdĺžne V-drážku ostrým kruhovým nožom umiestneným v podávacom mechanizme, ktorý potom podáva cín cez silikónový bowden na hrot mikropájky. Prerezaním cínového drôtu sa sprístupní tavidlo v jadre trubice, čo v niektorých aplikáciách prispieva k plynulejšiemu taveniu zliatiny v spájkovacom spoji (najmä pri vysokoteplotných aplikáciách, kde odparené tavidlo z jadra môže spôsobiť prskanie). Cín sa distribuuje pomocou silikónového bowdenu s ovládacím tlačidlom, ktorý sa montuje na telo mikropájky. Samotné podávanie cínu sa spúšťa ovládacím tlačidlom umiestneným na ústí podávacieho bowdenu, t. j. na rukoväti mikropájky. Vďaka tomuto riešeniu máte pri spájkovaní vždy k dispozícii druhú ruku a cín je vždy k dispozícii vo zvolenom množstve. Dĺžka cínu závisí od dĺžky stlačenia tlačidla. Rýchlosť podávania cínu je 27 mm/s. Priemer rúrkového cínu, ktorý dokáže podávací mechanizmus spracovať, je predovšetkým 1 mm. Dĺžka podávacieho bowdenu je 80 cm. Podávanie cínu zabezpečuje robustný celokovový motorček s prevodmi, ktorý sám odvíja cín z cievky. Cievka cínu sa musí vložiť na odvíjací stojan, ktorý nie je súčasťou výrobku. Cín, mikropájka a stojan zobrazené na obrázku nie sú súčasťou dodávky. Pre Hakko 375-04+ je možné zakúpiť aj alternatívny spínač - nožný pedál.
396,52€ / ks 330,43€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101766
Automatizovaný mechanický systém na dávkovanie rúrkového cínu do hrotu mikropájky. Bakon 373  Motorizovaná prevodovka s ozubenými kolesami odvíja samotný cín z cievky, ktorá zapadá do integrovaného držiaka v tele prístroja, a vedie ho cez silikónovú cievku priamo k hrotu mikropájky. Rýchlosť podávania cínu je nastaviteľná pomocou potenciometra od 0,5 do 5 mm/s. Stanica dokáže automaticky dávkovať cín - okrem rýchlosti môžete potenciometrom nastaviť aj dĺžku časového intervalu podávania cínu - až 7 s.  Dávkovanie cínu sa spúšťa priloženým nožným pedálom, a to buď v režime dávkovania (nezáleží na tom, ako dlho je pedál zapnutý - vždy sa odoberie len nastavené množstvo cínu), alebo v manuálnom režime, keď sa cín podáva tak dlho, kým je pedál zapnutý. Po uvoľnení pedálu alebo po dokončení nastavenej dávky sa vždy automaticky zapne spätný chod, ktorý stiahne plechovku približne o 3 mm dozadu, aby nezasahovala do pracovnej oblasti hrotu mikropájky. Priemer rúrkového plechu, ktorý dokáže podávací mechanizmus spracovať, je predovšetkým 1 mm. Možno vložiť aj rúrkový cín s priemerom 0,6-1,2 mm. Dĺžka napájacieho bowdenu je 82 cm. Pri použití tohto stroja má obsluha voľné ruky, ktoré môžu lepšie manipulovať s spájkovaným predmetom. Vhodné na automatizáciu procesu spájkovania na výrobných linkách. Pre podávač a rezačku plechu Bakon 373 je možné objednať aj špeciálny podávací bowden, ktorý má na rozdiel od dodávaného ovládacie tlačidlo, ktoré nahrádza používanie nožného pedálu.
396,52€ / ks 330,43€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
100732
Automatizovaný mechanický systém na dávkovanie rúrkového cínu do hrotu mikropájky. CXG 373 Motorizovaná prevodovka s ozubenými kolesami odvíja samotný cín z cievky, ktorá zapadá do integrovaného držiaka v tele prístroja, a vedie ho cez silikónovú cievku priamo k hrotu mikropájky. Rýchlosť podávania cínu je nastaviteľná pomocou potenciometra od 0,5 do 2 mm/s. Stanica dokáže automaticky dávkovať cín - okrem rýchlosti môžete potenciometrom nastaviť aj dĺžku časového intervalu podávania cínu - až 7 s.  Dávkovanie cínu sa spúšťa priloženým nožným pedálom, a to buď v režime dávkovania (nezáleží na tom, ako dlho je pedál zapnutý - vždy sa odoberie len nastavené množstvo cínu), alebo v manuálnom režime, keď sa cín podáva tak dlho, kým je pedál zapnutý. Po uvoľnení pedálu alebo po dokončení nastavenej dávky sa vždy automaticky zapne spätný chod, ktorý stiahne plechovku približne o 3 mm dozadu, aby nezasahovala do pracovnej oblasti hrotu mikropájky. Priemer rúrkového plechu, ktorý dokáže podávací mechanizmus spracovať, je predovšetkým 1 mm. Možno vložiť aj rúrkový cín s priemerom 0,7-1,2 mm. Dĺžka napájacieho bowdenu je 82 cm. Pri použití tohto stroja má obsluha voľné ruky, ktoré môžu lepšie manipulovať s spájkovaným predmetom. Vhodné na automatizáciu procesu spájkovania na výrobných linkách. Ak si to aplikácia vyžaduje a na spájkovanie potrebujete obe ruky, môžete použiť držiak, ktorý sa pripevňuje k podvozku podávača na trvalé pripevnenie spájkovacieho pera. Držiak je súčasťou balenia a vďaka ručnej skrutke sa ľahko inštaluje.
417,39€ / ks 347,83€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
100733
Kompaktný automatický systém na rezanie a dávkovanie cínových rúrok s priemerom 1,2 mm priamo do hrotu mikropájky HAKKO 375-05+. Podávač cínu pozdĺžne vyreže V-drážku ostrým kruhovým nožom umiestneným v podávacom mechanizme, ktorý potom podáva cín cez silikónový bowden na hrot mikropájky. Prerezaním cínového drôtu sa sprístupní tavidlo v jadre trubičky, čo v niektorých aplikáciách prispieva k plynulejšiemu roztaveniu zliatiny v spájkovacom spoji (najmä pri vysokoteplotných aplikáciách, kde môže odparené tavidlo z jadra spôsobiť prskanie). Cín sa distribuuje pomocou silikónového bowdenu s ovládacím tlačidlom, ktorý sa montuje na telo mikropájky. Samotné podávanie cínu sa spúšťa ovládacím tlačidlom umiestneným na ústí podávacieho bowdenu, t. j. na rukoväti mikropájky. Vďaka tomuto riešeniu máte pri spájkovaní vždy k dispozícii druhú ruku a cín je vždy k dispozícii vo zvolenom množstve. Dĺžka cínu závisí od dĺžky stlačenia tlačidla. Rýchlosť podávania cínu je 27 mm/s. Priemer rúrkového cínu, ktorý dokáže podávací mechanizmus spracovať, je predovšetkým 1,2 mm. Dĺžka podávacieho bowdenu je 80 cm. Podávanie cínu zabezpečuje robustný celokovový motorček s prevodmi, ktorý sám odvíja cín z cievky. Cievka cínu musí byť vložená na odvíjací stojan, ktorý nie je súčasťou výrobku. Cín, mikropájka a stojan zobrazené na obrázku nie sú súčasťou dodávky. Pre Hakko 375-05+ je možné zakúpiť aj alternatívny spínač - nožný pedál.
396,52€ / ks 330,43€ bez DPH
skladom1 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101767
Špeciálna spájkovacia konfigurácia statickej spájkovačky s vysoko výkonným hrotom upevnenej na základni s držiakom cievky cínu a automatizovaným mechanickým systémom na dopravu a dávkovanie rúrkového cínu do hrotu mikropájky. Motorizovaný prevod s ozubenými kolesami odvíja samotný cín z cievky namontovanej na podvozku a usmerňuje ho cez trubičku k hrotu hrotu na mikropájke. Stanica môže automaticky dávkovať cín - dĺžku intervalu podávania cínu môžete nastaviť potenciometrom.
130,43€ / ks 108,70€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
100034
Celkový počet výrobkov: 11
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!