Lepidlá a lepiace pásky

Filtrovanie
2,42 €
94,70 €
Čierne silikónové flexibilné lepidlo T-7000 je určené špeciálne na opravu a lepenie dielov prenosnej elektroniky. V týchto aplikáciách je potrebné lepiť najmä rôzne typy plastových povrchov, a keďže moderné plasty, ako sú ABS, PE alebo PP, nie je možné účinne leptať, možnosť ich lepenia bežne dostupnými prostriedkami je veľmi obmedzená. Hoci kyanoakrylátové lepidlá vykazujú dobrú priľnavosť a rýchle vytvrdzovanie, spoj je krehký a v jeho okolí sa vytvára typický biely povlak. Naproti tomu lepidlo T-7000 je na báze silikónu a dosahuje mimoriadne vysokú priľnavosť k plastovým povrchom, pričom zaručuje trvalú pružnosť spoja. V porovnaní s podobnými lepidlami na báze silikónu má aj oveľa kratší čas nastavenia, pretože obsahuje aj nitrocelulózu. Rýchle odparovanie acetátu má za následok počiatočnú fixáciu spoja pred úplným vytvrdnutím silikónu v priebehu niekoľkých hodín. Lepidlo je vynikajúce na lepenie krytov, dotykových obrazoviek a všetkých plastových, gumových a kovových dielov. Je vhodné na lepenie šperkov, keramiky, dreva, kože, PP, PE, PVC, ABS, nylonu, papiera, gumy a ďalších materiálov. Lepidlo je k dispozícii aj v transparentnej farbe s označením B-7000. Objem: 50 ml
7,83€ / ks 6,52€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
101809
Červený tekutý vosk na báze nitro riedidla je rýchlo zasychajúci a tvrdnúci značkovač používaný na plombovanie šróbov a skrutiek. Vosk je používaný k niekoľkým účelom; ako pečatidlo, odhaľujúce neautorizované povolenie skrutky. Ďalej ako aretačný prípravok zabraňujúci samovoľnému povoleniu skrutiek pre stolové mechanické a elektronické zariadenia. Na viac je možné ho použiť ako značkovač skrutiek, ktoré sú dôležité pre obsluhu a údržbu prístroja. Môže sa jednať napr. o aretačné skrutky určené pre bezpečnú prepravu prístroja, ktoré je nutné pred uvedením do prevádzky vyskrutkovať. Označené skrutky sú pre obsluhu jasne lokalizovateľné a zároveň budú plniť funkciu plomby a preukazovať, či skrutky boli odstránené. Parametre: Červená značkovacia a plombovacia farba objem: 1000 ml  
93,91€ / ks 78,26€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
102546
Zelený tekutý vosk na báze nitro riedidla je rýchlo zasychajúci a tvrdnúci značkovač používaný na plombovanie šróbov a skrutiek. Vosk je používaný k niekoľkým účelom; ako pečatidlo, odhaľujúce neautorizované povolenie skrutky. Ďalej ako aretačný prípravok zabraňujúci samovoľnému povoleniu skrutiek pre stolové mechanické a elektronické zariadenia. Na viac je možné ho použiť ako značkovač skrutiek, ktoré sú dôležité pre obsluhu a údržbu prístroja. Môže sa jednať napr. o aretačné skrutky určené pre bezpečnú prepravu prístroja, ktoré je nutné pred uvedením do prevádzky vyskrutkovať. Označené skrutky sú pre obsluhu jasne lokalizovateľné a zároveň budú plniť funkciu plomby a preukazovať, či skrutky boli odstránené. Parametre: Zelená značkovacia a plombovacia farba objem: 1000 ml
93,91€ / ks 78,26€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
102547
Veľmi silné kryštálovo číre akrylátové UV lepidlo Kafuter K-3022 na lepenie kovov na sklo - hliníka, ocele, nehrdzavejúcej ocele a pozinkovanej ocele alebo na lepenie skla na sklo. Vhodné aj na lepenie plastov PMMA, PET, PVC, ABS. Lepidlo je po vytvrdnutí UV svetlom a za neprítomnosti vzduchových bublín opticky číre. Výsledný spoj je taký pevný, že ho nemožno mechanicky rozpojiť (sklo na sklo, sklo na kov). Jediným spôsobom rozpojenia spoja je jeho odrezanie (napr. rezacím drôtom) alebo zahriatie na teplotu vyššiu ako 75 °C+, od ktorej sa lepidlo opäť stáva tekutým. Lepidlo sa vytvrdzuje UV žiarením. Na prvotné zlepenie stačí naozaj krátky čas. S UV lampou z nášho sortimentu je spoj zafixovaný do 10 sekúnd. Na úplné vytvrdnutie je potrebné spoj osvetľovať približne 5 až 6 minút pomocou 20W UV lampy. S výkonnejšou UV lampou (125 W) je čas vytvrdzovania o niečo dlhší ako 3 minúty. Rýchlosť vytvrdzovania priamo závisí od vzdialenosti lepeného spoja od UV lampy a priepustnosti svetla materiálu. Vhodné napr. na lepenie kovových ozdobných matíc na sklenené stolové dosky, lepenie sklenených tabuliek osobnej váhy na kovové snímače, lepenie sklenených medailí, ocenení a plakiet, lepenie sklenených dosiek, lepenie ABS plastov, PMMA šošoviek, lepenie plastových fotorámikov atď. Vhodné aj na izoláciu spojov a odhalených dosiek plošných spojov (napr. pri poškodení masky). Lepidlo je po vytvrdnutí relatívne pružné. Poznámka: UV lepidlom nemožno lepiť napríklad kov na kov. UV žiarenie neprechádza cez kov, a preto nevytvrdzuje lepidlo. Je potrebné, aby jedna z lepených častí bola aspoň čiastočne priehľadná.
16,70€ / ks 13,91€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
102689
Univerzálne flexibilné vodovzdorné epoxidové lepidlo Zhanlida E7000 110 ml číre, bez žltého a bieleho odtieňa, slabý zápach, stredná viskozita, rýchle tuhnutie - 3 až 5 minút, počas ktorého sa dosiahne pevný spoj a lepený predmet sa môže polohovať. E7000 je vhodné na lepenie skla, plastov, kovov, keramiky, papiera, látok a šperkov. Lepený spoj odoláva vibráciám a je vodotesný. Spoj je pružný na rozdiel od bežných kyanoakrylátových lepidiel, ktoré síce rýchlo vytvrdzujú, ale ich spoje sú krehké a vytvárajú neestetický biely povlak. E8000 vytvára úplne transparentné spoje. Balenie obsahuje veľmi praktický kovový hrot na jednoduchú a presnú aplikáciu, ktorý sa po uzavretí zasunie do ihly umiestnenej v uzávere. Vhodný na lepenie dotykových podložiek, čelných skiel, digitalizátorov a LCD displejov. Lepidlo je možné natierať.
9,91€ / ks 8,26€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
102808
Univerzálne flexibilné epoxidové lepidlo Zhanlida T-8000 110 ml číre, bez žltého a bieleho odtieňa, slabý zápach, stredná viskozita, rýchle tuhnutie - 3 až 5 minút, počas ktorého sa dosiahne pevný spoj a lepený predmet sa môže polohovať. T-8000 je vhodné na lepenie skla, plastov, kovov, gumy, papiera, látok a šperkov. Je obzvlášť vhodný na lepenie mobilnej elektroniky - napríklad okrajov dotykového skla na rámčeky krytov a stredových častí telefónov, lepenie LCD displejov alebo lepenie kameňov na šperky a bižutériu. Lepený spoj odoláva vibráciám a je vodotesný. Spoj je pružný na rozdiel od tradičných kyanoakrylátových lepidiel, ktoré rýchlo vytvrdzujú, ale ich spoje sú krehké a vytvárajú neestetický biely povlak. T-8000 vytvára úplne transparentné spoje. Balenie obsahuje veľmi praktický kovový hrot na jednoduchú a presnú aplikáciu, ktorý sa po uzavretí zasunie do ihly umiestnenej v uzávere.
9,91€ / ks 8,26€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
102809
Priehľadné silikónové flexibilné lepidlo T3000 je špeciálne navrhnuté na lepenie ochranných prvkov dotykového displeja na okraje krytov (rámčeky displeja). Lepidlo T3000 je na báze silikónu a dosahuje extrémne vysokú priľnavosť (lepivosť) k plastovým povrchom, pričom trvalo zaručuje flexibilný spoj. V porovnaní s podobnými lepidlami na báze silikónu má aj oveľa kratší čas nastavenia, pretože obsahuje aj nitrocelulózu. Rýchle odparovanie acetátu má za následok počiatočnú fixáciu spoja pred úplným vytvrdnutím silikónu v priebehu niekoľkých hodín. Lepidlo je vynikajúce na lepenie krytov, dotykových obrazoviek a všetkých plastových, gumových a kovových dielov. Je vhodné na lepenie šperkov, keramiky, dreva, kože, PP, PE, PVC, ABS, nylonu, papiera, gumy a ďalších materiálov.
8,35€ / ks 6,96€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
102905
Univerzálne flexibilné epoxidové lepidlo Zhanlida T-6000 50 ml číre, bez žltého a bieleho odtieňa, slabý zápach, stredná viskozita, rýchle tuhnutie - 3 až 5 minút, počas ktorého sa dosiahne pevný spoj a zároveň je možné polohovať lepený predmet. T-6000 je najuniverzálnejšie lepidlo v našom sortimente. Je vhodné na lepenie takmer všetkého. Ideálne na lepenie skla, keramiky, kameňa, plastov (vrátane ABS, nylonu, tvrdeného PVC, EVA a ďalších), kovov, gumy, papiera, látok, šperkov, kože, bambusu. Je obzvlášť vhodný na lepenie mobilnej elektroniky - napríklad okrajov dotykových skiel k rámom puzdier a stredovým častiam telefónov, lepenie LCD displejov alebo lepenie kameňov šperkov a bižutérie. Lepený spoj odoláva vibráciám a je vodotesný. Spoj je pružný na rozdiel od tradičných kyanoakrylátových lepidiel, ktoré rýchlo vytvrdzujú, ale ich spoje sú krehké a vytvárajú neestetický biely povlak. Lepidlo T-6000 vytvára úplne transparentné spoje. Balenie obsahuje veľmi praktický kovový hrot na jednoduchú a presnú aplikáciu, ktorý sa po uzavretí zapichne ihlou do uzáveru.
8,35€ / ks 6,96€ bez DPH
skladomnad 100 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
102906
Zhanlida ZLD-340 50 ml anaeróbne lepidlo na zaistenie skrutiek a rúrových závitov na zaistenie skrutiek a rúrových závitov, ktoré potom odolávajú vibráciám aj nárazom. Sila potrebná na uvoľnenie je 18 N.m. Takto utesnený závit skrutky/rúrky je možné uvoľniť bežným náradím. Lepidlo vyplní spoje do 0,25 mm, čím vyplní aj vôľu. Zabraňuje tiež korózii. Lepidlo nahrádza teflónovú pásku na závitoch potrubia - spoj dokonale tesní. Lepidlo je určené najmä na aplikácie, kde sa vyžaduje maximálna pevnosť lepeného spoja a kde budú rotujúce časti vystavené vibráciám a nárazom. Vhodné aj na lepenie skrutiek elektroniky - notebookov, telefónov, tabletov a ďalších. Ideálnym doplnkom tohto lepidla je aj signálny vosk na tesnenie skrutiek.  
15,13€ / ks 12,61€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
102907
Univerzálne priehľadné rychloschnúce epoxidové lepidlo Zhanlida na syntetickú a prírodnú pravú kožu. Lepidlo lepí tiež gumu a väčšinu plastov, čo ho predurčuje predovšetkým k oprave obuvi. Vhodné tiež na lepenie kožených i plastových housingov a obalov telefónov a pod. Lepidlo je po vytvrdnutí priehľadné a pružné ako guma. Konzistencia lepidla je podobná ako u Chemoprén. Lepidlo má kovovú dávkovaciu špičku pre presnú aplikáciu a viečko s ihlou, takže odpadá starosť so zasychaním špičky. Úplné vytvrdnutie: do 24h Obsah: 50ml
8,35€ / ks 6,96€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
102908
Vodeodolné lepidlo Hanster H9000 80g je lepidlo určené predovšetkým na lepenie LCD displejov a dotykových skiel (digitizér) k housingu - nie dotykových skiel k LCD displeju, k tomu sú určené lepidlá optickej kvality UV typu Loca. Lepidlo Hanster H9000 je v hodné tiež na lepenie skla, bižutérie a šperkov. Súčasťou lepidlá sú dve aplikačné špičky - plastová a aplikačná kovová ihla. Doba zaschnutia: 10 minút Doba úplného vytvrdnutia: 24 hodín Obsah: 80g
8,35€ / ks 6,96€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
102909
Primer 94 je špeciálny transparentný náter, ktorý zvyšuje priľnavosť povrchov s nízkou povrchovou energiou (LSE) , na ktoré potrebujeme nalepiť nálepku, lepiacu pásku alebo fóliu. Je vhodný najmä na zvýšenie priľnavosti lepiacich pások, samolepiek, samolepiacich fólií a ľadových pások na problematických povrchoch, ako sú napr:polyetylén (PE), polypropylén (PP), ABS, zmesi PET/PBT, práškové nátery, betón, drevo, sklo, kov, povrchy vystavené trvalej vlhkosti (okná, výklady, kuchyne, kúpeľne, zrkadlá) alebo členité povrchy a plochy s priehlbinami, kde sa dlhšie pásky a veľké nálepky ťažšie lepia. Základný náter naneste na suchý a odmastený povrch, po natretí nechajte základný náter zaschnúť (cca 5 min.) po zaschnutí je povrch pripravený na nalepenie pásky/nálepky, zvyšky základného náteru môžete odstrániť izopropylalkoholom. Primer 94 10 ml sa dodáva v sklenenej fľaši s praktickým štetcom na jednoduché a rýchle nanášanie.
7,30€ / ks 6,09€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
103688
Jednozložkové elektricky vodivé lepidlo na opravu a zhotovenie vodivých ciest , opravu dosiek plošných spojov alebo náhradu spájkovania v nízkonapäťových aplikáciách. Lepidlo na drôty vytvára rýchly a jednoduchý vodivý spoj bez použitia spájkovačky alebo cínu, spoj je pevný a odolný voči poveternostným vplyvom. Wire Glue je vhodné na aplikáciu pri izbovej teplote od 4 °C, lepidlo je trvanlivé, odolné voči poveternostným vplyvom a niektorým chemikáliám a olejom a neobsahuje olovo. Odporúčaná hrúbka suchého lepidla je približne 0,15 mm. V praxi to znamená, že pri malej vzdialenosti medzi dvoma lepenými povrchmi možno zabezpečiť odpor približne jeden ohm. Lepidlo je určené pre servisných technikov, rádioamatérov, modelárov a domácich majstrov. Elektricky vodivé lepidlo na drôty v čiernej farbe má vyššiu viskozitu a môže sa nanášať štetcom, ihlou alebo tyčinkou a má vynikajúcu priľnavosť na väčšinu bežných povrchov. Pred použitím dôkladne premiešajte. V prípade potreby môžete pridať niekoľko kvapiek vody. Vytvorený spoj má obmedzenú mechanickú pevnosť, na jeho spevnenie môžete v závislosti od situácie použiť zalievacie hmoty. Lepidlo nie je po zaschnutí pružné.
13,57€ / ks 11,30€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
103574
Dvojzložkové univerzálne akrylátové lepidlo CD310 na lepenie kovov, plastov, keramiky, skla, dreva a iných podobných materiálov. Lepidlo vyniká vysokou pevnosťou a priľnavosťou, je vhodné na lepenie identických aj neidentických materiálov, má výbornú odolnosť proti nárazom, dobrú pevnosť v ťahu, odoláva UV žiareniu a je vhodné na lepenie namáhaných spojov. Lepidlo možno použiť na lepenie všetkých bežných druhov materiálov pri lepení a opravách v domácnosti a dielni. Po vytvrdnutí má bielu - mliečnu farbu. Postup lepenia: 1) Zmiešajte potrebné množstvo zložiek A + B v pomere 1:1 2) Lepidlo naneste na čistý a odmastený povrch 3) Stlačte obe lepené časti k sebe aspoň na 2 minúty 4) Po 15 minútach dosiahne lepidlo svoju manipulačnú pevnosť 5) Po 12 hodinách dosiahne lepidlo úplné vytvrdnutie Pri manipulácii s lepidlom zabráňte kontaktu s pokožkou, používajte ho vo vetranom priestore, nenechávajte lepidlo v dosahu detí a zvierat. Balenie: 5 ml. dve tuby A+B + miešacia špachtľa
Novinka 6,26€ / ks 5,22€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
104702
Odporúčame
Zelená lepiaca páska so šírkou 9 mm a celkovou dĺžkou rolky 66 m vhodná na uzatváranie tašiek a vreciek pomocou ručných lepiacich tyčiniek a lepiacich strojov.
2,40€ / ks 2,00€ bez DPH
Tovar je na ceste
Kód:
102929
Modrá lepiaca páska so šírkou 9 mm a celkovou dĺžkou rolky 66 m vhodná na uzatváranie tašiek a vreciek pomocou ručných lepiacich tyčiniek a lepiacich strojov.
2,40€ / ks 2,00€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
102930
Transparentná lepiaca páska POLINAR so šírkou 9 mm a celkovou dĺžkou rolky 66 m vhodná na uzatváranie tašiek a vreciek pomocou ručného lepidla a lepiacich strojov. Páska má nosič vyrobený z polypropylénu. Lepidlo pásky je na báze prírodného kaučuku a živíc s pigmentmi, zmäkčovadlami a antioxidantmi. Vysoko účinné lepidlo najvyššej kvality, vhodné aj na náročné aplikácie lepenia.
2,40€ / ks 2,00€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
102931
Transparentná zosilnená lepiaca páska Narfil so šírkou 12 mm a dĺžkou rolky 50 m je páska s vysokou pevnosťou v ťahu a lepivosťou. Je to polypropylénová fólia pozdĺžne vystužená sklenenými vláknami. Páska je vhodná na upevňovanie nestabilných bremien, na zabezpečenie dverí proti otvoreniu počas prepravy, na viazanie potrubí a všade tam, kde sa vyžaduje vysoká odolnosť proti pretrhnutiu pásky.
2,40€ / ks 2,00€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
102932
Červená lepiaca páska so šírkou 9 mm a celkovou dĺžkou rolky 66 m vhodná na uzatváranie tašiek a vreciek pomocou ručných lepiacich tyčiniek a lepiacich strojov.
2,40€ / ks 2,00€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
102933
Biela lepiaca páska so šírkou 9 mm a celkovým návinom 66 m vhodná na uzatváranie tašiek a vreciek pomocou ručných lepiacich tyčiniek a lepiacich strojov.
2,40€ / ks 2,00€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
102934
Pružné lepidlo navrhnuté špeciálne pre opravy a lepenie dielov prenosnej elektroniky. V týchto aplikáciách je nutné spájať najmä rôzne druhy plastových povrchov a pretože moderné plastickej hmoty ako ABS, PE, alebo PP nie je možné efektívne naleptať, je možnosť ich lepenia bežne dostupnými prostriedkami veľmi obmedzená. Kyanoakrylátové lepidlá síce vykazujú dobrú adhéziu a rýchle vytvrdenie; spoj je však krehký a v jeho okolí sa vytvára typický biely povlak. Naproti tomu lepidlo B-7000 je založené na silikónovej báze a dosahuje extrémne vysokú adhéziu k plastovým povrchom pri trvalo zaručenej pružnosti spoja.  
7,83€ / ks 6,52€ bez DPH
skladomnad 100 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
101329
Pružné lepidlo navrhnuté špeciálne pre opravy a lepenie dielov prenosnej elektroniky. V týchto aplikáciách je nutné spájať najmä rôzne druhy plastových povrchov a pretože moderné plastické hmoty ako ABS, PE, alebo PP nie je možné efektívne naleptať, je možnosť ich lepenia bežne dostupnými prostriedkami veľmi obmedzená. Kyanoakrylátové lepidlá síce vykazujú dobrú adhéziu a rýchle vytvrdnutie; spoj je však krehký a v jeho okolí sa vytvára typický biely povlak. Naproti tomu lepidlo B-7000 je založené na silikónovej báze a dosahuje extrémne vysokú adhéziu k plastovým povrchom pri trvalo zaručenej pružnosti spoja.  
9,91€ / ks 8,26€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
101389
Nie všetky touch panely je možné prilepiť samolepiacou obojstrannou páskou. Najmä pri modernej konštrukcii tenkých ľahkých telefónov s plastovým rámom, ktorú razí predovšetkým Sony. Tu lepenie pomocou pásky úplne zlyháva a aj keby sa takto prilepený touch nejakú dobu na ráme udržal, telefón nebude vykazovať konštrukčne stanovenú pevnosť, pretože konštrukcia ľahkých rámov počíta s navýšením pevnosti v spojení s touchscreenom.  
12,00€ / ks 10,00€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
100835
Červený tekutý vosk na báze nitro riedidla je rýchlo schnúci a tvrdnúci fixačný prostriedok používaný na tesnenie skrutiek a skrutiek. Vosk sa používa na viacero účelov; ako tmel, odhaľujúci nedovolené uvoľnenie skrutky. Tiež ako zabezpečovací prostriedok na zabránenie samovoľnému uvoľneniu skrutiek pre stolové mechanické a elektronické zariadenia. Okrem toho sa môže použiť ako značka na skrutky, ktoré sú dôležité pre prevádzku a údržbu zariadenia.
9,39€ / ks 7,83€ bez DPH
skladomnad 100 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
100939
Celkový počet výrobkov: 59
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!