Spájkovacie pece

Filtrovanie
142,04 €
3 261,74 €
IČ pec pre spájkovanie pretavením kompatibilná s procesom lead-free. Je určená pre menšie plošné spoje do veľkosti 180 x 120 mm, využíva žiarenie v oblasti far-infrared (FIR) 15-1000 µm. Infražiarenie spolu s horúcim vzduchom slúži na zahriatie a pretavenie spájkovacej zliatiny za účelom vytvorenia spájkovaných spojov. Po nanesení spájkovacej pasty a usadení súčiastok na PCB sa spájkované spoje vytvoria zahriatím zostavy vplyvom tepelnej energie žiarenia, dopadajúce na body spájkovanie a jeho okolia.  
495,65€ / ks 413,04€ bez DPH
Tovar je na ceste
Kód:
100622
Infračervená pretavovacia pec pre lead free spájkovací proces. Je určená pre malé plošné spoje do veľkosti 235 x 180 mm, využíva žiarenie v oblasti far-infrared (FIR) 15-1000 mikrometrov. Infra žiarenie slúži k zahriatiu a pretaveniu spájkovacej zliatiny za účelom vytvorenia spájkovaných spojov. Po nanesení spájkovacej pasty a osadení súčiastok na PCB sa spájkované spoje vytvoria nahriatím zostavy vplyvom tepelnej energie žiarenia, dopadajúce na body spájkovania a jeho okolia.  
605,22€ / ks 504,35€ bez DPH
skladom1 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
100881
Infračervená dávkovacia pretavovacia pec pre spájkovanie menších sérií. Typ T-962A disponuje zväčšeným vnútorným priestorom a dovoľuje prácu s plošnými spojmi do veľkosti 320x300mm (typ LTC-5060C dovoľuje iba 280x280 mm). Táto veľkosť bez problémov umožní aj reflow veľkých Motherboard (pozri ilustratívny obrázok, demonštrujúci vnútorné rozmery). Dvierka pece sú osadené skleneným okienkom (dvojité izolačné sklo) pre kontrolu spájkovacieho procesu.  
1 027,83€ / ks 856,52€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
100882
Infračervená pretavovacia pec pre lead free spájkovací proces. Je určená pre malé plošné spoje do veľkosti 235 x 180 mm, využíva žiarenie v oblasti far-infrared (FIR) 15-1000 µm. Infražiarenie slúži na zahriatie a pretavenie spájkovacej zliatiny za účelom vytvorenia spájkovaných spojov. Po nanesení spájkovacej pasty a usadení súčiastok na PCB sa spájkované spoje vytvoria zahriatím zostavy vplyvom tepelnej energie žiarenia, dopadajúce na body spájkovanie a jeho okolia.  
986,09€ / ks 821,74€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
100623
Pretavovacia pec T-937 s pripojením k PC Infračervená pretavovacia pec T-937 s pripojením k PC ponúka v porovnaní s nižšími modelmi pretavovacích pecí veľmi sofistikované prostredie pre správu profilov pretavovania. Ťažkopádnu úpravu teplotných kriviek s mnohými stlačeniami tlačidiel nahrádza pohodlný program na PC. Profil pretavovania je interpretovaný matematickou funkciou a program umožňuje editáciu krivky v Bézierovom režime ako vo vektorových grafických editoroch. Ovládací softvér si môžete stiahnuť TU Základné teplotné profily pre všetky typy spájkovacích pást zo sortimentu dvadsaťjeden popredných svetových výrobcov sú k dispozícii okamžite po inštalácii riadiaceho softvéru. Stačí vybrať názov výrobku z rozbaľovacej ponuky. Upravené profily potom môžete uložiť pod ich názvami. Na prácu s krivkou teplotnej obálky vám program poskytuje nástroje na presné meranie časových intervalov medzi ľubovoľnými bodmi na krivke, na určenie teploty jednoduchým nasmerovaním meracieho kríža na ľubovoľný bod na krivke a na meranie strmosti krivky v °C za jednotku času: poznámky k dôležitým fázam krivky môžete písať priamo na diagram. Pretavovacia pec sa pripája k počítaču prostredníctvom dodaného kábla USB; možno ju pripojiť aj prostredníctvom RS-232 (konektor CANON9). DPS do 306 x 222 mm Infračervená pretavovacia pec pre všetky typy spájkovacích zliatin. Je určená pre dosky plošných spojov s rozmermi do 306 x 222 mm. Infračervený ohrev sa používa na ohrev a pretavenie spájkovacej zliatiny na vytvorenie spájkovaných spojov. Po nanesení spájkovacej pasty a osadení súčiastok na DPS sa spájkované spoje vytvoria zahriatím zostavy v dôsledku tepelnej energie žiarenia dopadajúceho na spájkované body a ich okolie. Teplota musí dosiahnuť bod tavenia spájkovacej zmesi; výkon žiaričov je počas celého procesu riadený riadiacim systémom podľa nastavených parametrov. Presné riadenie teploty Chladiče a ventilátory nad doskou plošných spojov spolu so snímačmi teploty a riadiacou jednotkou procesora zabezpečujú presné časovanie a dodržiavanie teploty. Model T-937 je vybavený aj prídavným ventilátorom na chladenie priestoru nad infračervenými trubicami, čo umožňuje výrazne vyššie prevádzkové zaťaženie, pretože šasi pece sa počas dlhodobej prevádzky neprehrieva. V závislosti od použitej spájkovacej zliatiny nastavíte spájkovaciu krivku a procesorový systém bude automaticky riadiť celý proces. Krivka sa prenáša do pamäte riadiaceho systému z riadiaceho softvéru v počítači. Ak potrebujete pracovať len s 8 rôznymi teplotnými profilmi, môžete ich všetky nahrať z PC do pamäte pece a potom ich len stlačením tlačidla vyvolať. V tomto prípade už nie je potrebné pripojenie pece k PC a bude sa ovládať manuálne. Po ukončení procesu spájkovania sa automaticky spustia ventilátory na ochladenie - chladiaca časť je tiež riadená v rámci zvoleného programu.
2 342,61€ / ks 1 952,17€ bez DPH
Tovar je na ceste 30.06.2024
Kód:
101337
Priebežná spájkovacia pec T-960 Priebežná spájkovacia pec s pásovým dopravníkom pre spájkovanie v štandardnej vzdušnej atmosfére. Pec využíva štyri teplotne riadené priestorové sekcie; tri vykurované a jednu ochladzovaciu. Pre riadenie teplotných pomerov vo vnútri pece slúži celkom 22 infračervených keramických odporových trubíc, ktoré tvoria päť zón ohrevu - tri zhora a dve zospodu. Pre dodržanie teplôt podľa nastaveného teplotného priebehu je každá zóna osadená teplotným snímačom pre spätnoväzobnú reguláciu teploty. Teplota je meraná v každej zóne zvlášť teplotným senzorom umiestneným v strede zóny. Ohrev súčiastok prebieha kombinovane infračerveným žiarením a horúcim vzduchom - konvenčným ohrevom. Konvenčným prenosom tepla disponujú tri horné zóny vďaka trom nezávislým turbínam umiestneným priamo nad infračervenými žiaričmi. Vďaka konštrukcii využívajúcej radiálnych ventilátorov dochádza k homogenizácii toku horúceho vzduchu, ktorý obteká odporové vykurovacie telesá a zaisťuje rovnomerné rozloženie teplôt na celej ploche hrejivého segmentu reflow ohrievača. Ohrev každej z piatich zón je vypínateľný. Posun spájkovaných dosiek či súčasti zaisťuje pletený drôtový pásový dopravník s rýchlosťou posuvu nastaviteľnou v rozmedzí 0-1600mm / min. Na LCD si vyberiete jednu z 8 pretavovacích charakteristík, podľa ktorých bude prebiehať reflow proces. Charakteristika definuje jednotlivé fázy pretavenia, ako je predohrev, reflow prípadne temperovanie. Následné ochladenie zaisťuje chladiaca zóna pomocou troch 11 cm ventilátorov (chladenie prebieha zhora i zospodu). Displej zobrazuje pretavovacia kriku plne graficky. Rýchlosť pohybu pásového dopravníka je kontrolovaná nezávisle na zvolenom teplotnom profile. Prednastavené spájkovacie profily sú pripravené pre spájkovacie zliatiny: 85Sn / 15Pb, 70Sn / 30Pb, 63SN / 37Pb, 60Sn / 40Pb, Sn / Ag3.5, Sn / Cu.75, Sn / Ag4.0 / Cu.5, Sn95.5 /A53.8/Cu0.7, Sn / Ag2.5 / Cu.8 / Sb.5, Sn / Bi3.0 / Ag3.0. Táto priebežná pretavovacia spájkovacej pec je vhodná pre aplikácie spájkovania, sušenie lepidla a ostatné aplikácie, ktoré vyžadujú infračervené žiarenie alebo horúci vzduch. Je konštruovaná pre letovanie bezolovnatými i olovnatými zliatinami.
3 234,78€ / ks 2 695,65€ bez DPH
skladom2-5 ks
Kód:
100880
Vysúšacia, dezinfekčná pec 101-0 220V, 0-300 ° C s ventilátorom a komorou s objemom 42L Malá priemyselná vysúšacia komora 101-0 220V, 0-300 ° C s ventilátorom a komorou s objemom 42L. Vysúšacia komora s presnou reguláciou teploty pomocou PID kontroléru a vstavaným ventilátorom je vhodná predovšetkým pre sušenie elektród, vytvrdzovanie lepidla a tmelu, dezinfekcia lekárskych nástrojov, teplotné záťažové testy el. súčiastok a DPS, vypekanie práškových farieb, vysúšanie DPS a súčiastok pred spájkovaním, testovanie teplotnej stability a záťaže materiálov. Kvalitné spracovanie Pec je vyrobená z oceľových plechov, ktoré sú opatrené komaxitovým náterom, vo vnútri pece sa nachádza sušiaca komora, ktorá je tepelne izolovaná od plášťa pre zachovanie teplotnej stability a odtienenie tepla od povrchu plášťa. Teplota až 300 °C, presný PID regulátor Teplota komory je riadená presným PID regulátorom s možnosťou nastavenia teploty 0-300 ° C (spodná hranica teploty, je závislá na okolitej teplote v miestnosti, najnižšia možná teplota je vždy teplota mierne vyššia ako teplota v miestnosti) bežne teda 30-300 ° C. PID regulátor je vybavený funkciou auto Tune a časovačom, ktorý možno nastaviť po minútach v rozsahu 0-99999min, po dosiahnutí nastaveného času dôjde k ukončeniu ohrevu pece. V peci je integrovaný ventilátor s možnosťou vypnutia, zapnutím ventilátora dochádza k lepšiemu rozvodu tepla vo vnútri komory. Ohrev komory je umiestnený v spodnej časti a ľavom boku pece. Pre snímanie teploty slúži presné PT čidlo, ktoré je umiestnené vo vrchnej časti komory. Dvierka komory sú opatrené skleneným priehľadom a pákou pre jednoduché a rýchle otváranie / zatváranie. Celá pec stojí na masívnych gumových nohách. Ohrev, vysúšanie, sterilizácia a reflow Pec je vhodná pro ohřev, vysoušení, nahřívání, sterilizaci a přetavování při teplotách 25-300 °C pomocí cirkulace horkého vzduchu uvnitř izolované komory. Celkový rozmer vnútornej komory je 35x35x35cm, v komore sú po stranách upevnené držiaky políc teda je z celkovej šírky sa odčítajú z každej strany 2cm a celkový čistý vnútorný rozmer je 31x35x35cm (ŠxVxH). Pokiaľ sú obsadené všetky pozície je medzera medzi policami 2cm. Obsah balenia: PEC 101-0, napájací kábel, 2ks police.
1 299,13€ / ks 1 082,61€ bez DPH
skladom2-5 ks
Kód:
103828
Temperačná, sušiaca pec 101-1 220V, 0-300°C s ventilátorom a 68L komorou Priemyselná sušiaca / temperačná pec 101-1 220V, 0-300°C s ventilátorom a 68L komorou. Sušiaca komora s presnou reguláciou teploty pomocou PID regulátora a zabudovaným ventilátorom je vhodná najmä na sušenie elektród, vytvrdzovanie lepidiel a tmelov, dezinfekciu lekárskych nástrojov, tepelné záťažové testy elektrickej energie a ďalšie aplikácie. komponenty a PCB, zapekanie práškových farieb, sušenie PCB a komponentov pred spájkovaním, testovanie teplotnej stability a namáhania materiálu. Pec možno použiť aj na sterilizáciu kovových lekárskych nástrojov alebo sklenených nádob/fliaš. Kvalitné spracovanie Pec je vyrobená z oceľových plátov, ktoré sú potiahnuté komaxitovou vrstvou, vo vnútri pece je sušiaca komora, ktorá je tepelne izolovaná od plášťa, aby sa udržala teplotná stabilita a odstránilo teplo z povrchu plášťa. Teplota do 300 °C, presný PID regulátor Teplota v komore je riadená presným PID regulátorom s nastavením teploty v rozsahu 0-300 °C (spodná hranica teploty závisí od teploty okolia v miestnosti, najnižšia možná teplota je vždy o niečo vyššia ako teplota v miestnosti), zvyčajne 30-300 °C. PID regulátor je vybavený funkciou automatického ladenia a časovačom, ktorý možno nastaviť v minútach v rozsahu 0-99999min, po dosiahnutí nastaveného času sa ohrev pece zastaví. V peci je integrovaný ventilátor s možnosťou jeho vypnutia, zapnutím ventilátora sa dosiahne lepšia distribúcia tepla v komore. Vykurovacia komora sa nachádza v spodnej a ľavej časti pece. Na snímanie teploty sa používa presný PT senzor, ktorý je umiestnený v hornej časti komory. Dvere komory sú vybavené skleneným priezorníkom a pákou na jednoduché a rýchle otváranie/zatváranie. Celá rúra stojí na pevných gumových nožičkách. Ohrev, sušenie, sterilizácia a pretavovanie Pec je vhodná na ohrievanie, sušenie, ohrievanie, sterilizáciu a opätovné plnenie pri teplotách 25-300 °C cirkuláciou horúceho vzduchu v izolovanej komore. Celkový rozmer vnútornej komory je 38x45x40 (ŠxVxH), držiaky políc sú upevnené na bokoch komory, preto je potrebné od celkovej šírky na každej strane odpočítať 2 cm. Ak sú všetky pozície obsadené, medzera medzi policami je 2 cm. PEC 101-1, napájací kábel, 2ks políc.
1 612,17€ / ks 1 343,48€ bez DPH
skladom6-25 ks
Kód:
103829
Sušička 101-2 220V 0-300°C s ventilátorom a 115L komorou Priemyselná sušiaca / temperačná pec 101-2 220V, 0-300°C s ventilátorom a 115L komorou. Sušiaca komora s presnou reguláciou teploty pomocou PID regulátora a zabudovaným ventilátorom je vhodná najmä na sušenie elektród, vytvrdzovanie lepidiel a tmelov, dezinfekciu lekárskych nástrojov, tepelné záťažové testy elektród, vytvrdzovanie lepidiel a tmelov, dezinfekciu lekárskych nástrojov, tepelné záťažové testy elektród a iné aplikácie. komponenty a PCB, vypaľovanie práškových farieb, sušenie PCB a komponentov pred spájkovaním, teplotná stabilita a skúšky namáhania materiálu. Pec možno použiť aj na sterilizáciu kovových lekárskych nástrojov alebo sklenených nádob/fliaš. Kvalitné spracovanie Pec je vyrobená z oceľových plechov, ktoré sú potiahnuté komaxitovou vrstvou, vo vnútri pece sa nachádza sušiaca komora, ktorá je tepelne izolovaná od plášťa na udržanie teplotnej stability a na odvod tepla z povrchu plášťa. Pec má na hornej strane uzatvárateľný otvor na odvod spalín. Teplota do 300 °C, presný PID regulátor Teplota komory je riadená presným PID regulátorom s nastavením teploty od 0 do 300 °C (spodná hranica teploty závisí od teploty okolia v miestnosti, najnižšia možná teplota je vždy o niečo vyššia ako teplota v miestnosti), zvyčajne 30 - 300 °C. Regulátor PID je vybavený funkciou automatického ladenia a časovačom, ktorý možno nastaviť v minútach v rozsahu 0-99999min, po dosiahnutí nastaveného času sa pec prestane ohrievať. V peci je integrovaný ventilátor s možnosťou jeho vypnutia, zapnutím ventilátora dochádza k lepšej distribúcii tepla vo vnútri komory. Vykurovanie komory sa nachádza v spodnej a ľavej časti pece. Na snímanie teploty sa používa presný PT snímač, ktorý je umiestnený v hornej časti komory. Dvere komory sú vybavené skleneným priezorníkom a pákou na jednoduché a rýchle otváranie/zatváranie. Celá pec stojí na pevných gumových nožičkách. Ohrev, sušenie, sterilizácia a pretavovanie Pec je vhodná na ohrev, sušenie, ohrievanie, sterilizáciu a pretavovanie pri teplotách 25 - 300 °C cirkuláciou horúceho vzduchu v izolovanej komore. Celkový rozmer vnútornej komory je 48x54x44 (ŠxVxH), držiaky políc sú upevnené na bokoch komory, preto je potrebné od celkovej šírky na každej strane odpočítať 2 cm. Ak sú všetky pozície obsadené, medzera medzi policami je 2 cm. PEC 101-2, napájací kábel, 2ks políc.
1 873,04€ / ks 1 560,87€ bez DPH
skladom2-5 ks
Kód:
103830
Priemyselná komorová sušiaca pec 101-3 220V, 0-300 ° C 196L Priemyselná sušiaca / temperovacia pec 101-3 220V, 0-300 ° C s ventilátorom a komorou s objemom 196L. Vysúšacia komora s presnou reguláciou teploty pomocou PID kontroléru a vstavaným ventilátorom je vhodná predovšetkým pre sušenie elektród, vytvrdzovanie lepidla a tmelu, dezinfekcia lekárskych nástrojov, teplotné záťažové testy el. súčiastok a DPS, vypekanie práškových farieb, vysúšanie DPS a súčiastok pred spájkovaním, testovanie teplotnej stability a záťaže materiálov. Kvalitné spracovanie Pec je vyrobená z oceľových plechov, ktoré sú opatrené komaxitovým náterom, vo vnútri pece sa nachádza sušiaca komora, ktorá je tepelne izolovaná od plášťa pre zachovanie teplotnej stability a odtienenie tepla od povrchu plášťa. Teplota až 300 °C, presný PID regulátor Teplota komory je riadená presným PID regulátorom s možnosťou nastavenia teploty 0-300 ° C (spodná hranica teploty, je závislá na okolitej teplote v miestnosti, najnižšia možná teplota je vždy teplota mierne vyššia ako teplota v miestnosti) bežne teda 30-300 ° C. PID regulátor je vybavený funkciou auto Tune a časovačom, ktorý možno nastaviť po minútach v rozsahu 0-99999min, po dosiahnutí nastaveného času dôjde k ukončeniu ohrevu pece. V peci je integrovaný ventilátor s možnosťou vypnutia, zapnutím ventilátora dochádza k lepšiemu rozvodu tepla vo vnútri komory. Ohrev komory je umiestnený v spodnej časti a ľavom boku pece. Pre snímanie teploty slúži presné PT čidlo, ktoré je umiestnené vo vrchnej časti komory. Dvierka komory sú opatrené skleneným priehľadom a pákou pre jednoduché a rýchle otváranie / zatváranie. Celá pec stojí na masívnych gumových nohách. Ohrev, vysúšanie, sterilizácia a reflow Pec je vhodná pro ohřev, vysoušení, nahřívání, sterilizaci a přetavování při teplotách 25-300 °C pomocí cirkulace horkého vzduchu uvnitř izolované komory. Celkový rozmer vnútornej komory je 58x69x49 (ŠxVxH), v komore sú po stranách upevnené držiaky políc teda je z celkovej šírky sa odčítajú z každej strany 2cm. Pokiaľ sú obsadené všetky pozície je medzera medzi policami 2cm. Obsah balenia: PEC 101-3, napájací kábel, 2ks police.
2 499,13€ / ks 2 082,61€ bez DPH
skladom6-25 ks
Kód:
103831
Priemyselná veľkoobjemová sušiaca / sterilizačná pec 101-4 380V, 0-300 ° C 600L Priemyselná sušiaca / temperovacia pec 101-4 380V, 0-300 ° C s ventilátorom a komorou s objemom 600L. Vysúšacia komora s presnou reguláciou teploty pomocou PID kontroléru a vstavaným ventilátorom je vhodná predovšetkým pre sušenie elektród, vytvrdzovanie lepidla a tmelu, dezinfekcia lekárskych nástrojov, teplotné záťažové testy el. súčiastok a DPS, vypekanie práškových farieb, vysúšanie DPS a súčiastok pred spájkovaním, testovanie teplotnej stability a záťaže materiálov. Kvalitné spracovanie Pec je vyrobená z oceľových plechov, ktoré sú opatrené komaxitovým náterom, vo vnútri pece sa nachádza sušiaca komora, ktorá je tepelne izolovaná od plášťa pre zachovanie teplotnej stability a odtienenie tepla od povrchu plášťa. Teplota až 300 °C, presný PID regulátor Teplota komory je riadená presným PID regulátorom s možnosťou nastavenia teploty 0-300 ° C (spodná hranica teploty, je závislá na okolitej teplote v miestnosti, najnižšia možná teplota je vždy teplota mierne vyššia ako teplota v miestnosti) bežne teda 30-300 ° C. PID regulátor je vybavený funkciou auto Tune a časovačom, ktorý možno nastaviť po minútach v rozsahu 0-99999min, po dosiahnutí nastaveného času dôjde k ukončeniu ohrevu pece. V peci je integrovaný ventilátor s možnosťou vypnutia, zapnutím ventilátora dochádza k lepšiemu rozvodu tepla vo vnútri komory. Ohrev komory je umiestnený v spodnej časti a ľavom boku pece. Pre snímanie teploty slúži presné PT čidlo, ktoré je umiestnené vo vrchnej časti komory. Dvierka komory sú opatrené skleneným priehľadom a pákou pre jednoduché a rýchle otváranie / zatváranie. Celá pec stojí na masívnych gumových nohách. Ohrev, vysúšanie, sterilizácia a reflow Pec je vhodná pro ohřev, vysoušení, nahřívání, sterilizaci a přetavování při teplotách 25-300 °C pomocí cirkulace horkého vzduchu uvnitř izolované komory. Model 101-4 je vybavený kolieskami s brzdou pre jednoduché premiestnenie a vypínateľným termostatom, ktorý pri poruche PID regulátora a prekročení nastavenej teploty odpojí stýkač a tým pádom celú pec od el. energie. Ide o bezpečnostný prvok, ktorý bráni zničeniu výrobkov vnútri, alebo prehriatiu pece pri poškodení teplotnej regulácie v PID regulátore. Celkový rozmer vnútornej komory je 79x95x80 (ŠxVxH), v komore sú po stranách upevnené držiaky políc teda je z celkovej šírky sa odčítajú z každej strany 2cm. Pokiaľ sú obsadené všetky pozície je medzera medzi policami 6cm. Obsah balenia: PEC 101-4, napájací kábel, 2ks police.
3 020,87€ / ks 2 517,39€ bez DPH
skladom6-25 ks
Kód:
103832
Doplňujúce police pre Temperovaciu, sušiacu pec 101-0.   Náhradné police pre Temperovaciu pec 101-0. Polica je vyrobená z nerezovej ocele s hrúbkou 1,25 mm. Police je perforovaná okrúhlymi otvormi s priemerom 12mm. Zakúpením jednej, čí viac ks políc môžete sušiaciu komoru pece rozdeliť na viacero rovnako či rôzne vysokých komôr pre sušenie a ohrev menších predmetov.  
140,87€ / ks 117,39€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
104203
Doplňujúce police pre Temperovaciu, sušiacu pec 101-1.   Náhradné police pre Temperovaciu pec 101-1. Polica je vyrobená z nerezovej ocele s hrúbkou 1,25 mm. Police sú perforované okrúhlymi otvormi s priemerom 12mm. Zakúpením jednej, čí viac ks políc môžete sušiacu komoru pece rozdeliť na viacero rovnako či rôzne vysokých komôr pre sušenie a ohrev menších predmetov.  
146,09€ / ks 121,74€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
104204
Doplňujúce police pre Temperovaciu, sušiacu pec 101-2 Náhradné police pre Temperovaciu pec 101-2. Polica je vyrobená z nerezovej ocele s hrúbkou 1,25 mm. Police sú perforované okrúhlymi otvormi s priemerom 12mm. Zakúpením jednej, čí viac ks políc môžete sušiacu komoru pece rozdeliť na viacero rovnako či rôzne vysokých komôr pre sušenie a ohrev menších predmetov.  
151,30€ / ks 126,09€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
104205
Náhradné police pre Temperovaciu pec 101-3. Polica je vyrobená z nerezovej ocele s hrúbkou 1,25 mm. Police sú perforované okrúhlymi otvormi s priemerom 12mm. Zakúpením jednej, čí viac ks políc môžete sušiacu komoru pece rozdeliť na viacero rovnako či rôzne vysokých komôr pre sušenie a ohrev menších predmetov.  
156,52€ / ks 130,43€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
104206
Doplňujúce police pre Temperovaciu, sušiacu pec 101-4.   Náhradné police pre Temperovaciu pec 101-4. Polica je vyrobená z nerezovej ocele s hrúbkou 1,25 mm. Police sú perforované okrúhlymi otvormi s priemerom 12mm. Zakúpením jednej, čí viac ks políc môžete sušiacu komoru pece rozdeliť na viacero rovnako či rôzne vysokých komôr pre sušenie a ohrev menších predmetov.  
161,74€ / ks 134,78€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
104207
Celkový počet výrobkov: 16
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!