Mikropájky prenosné

Filtrovanie
6,31 €
110,48 €
Ultra prenosná akumulátorová spájkovačka Parkside PLKA 4 B3 s LED svetlom, lítium-iónovou batériou s kapacitou 1500 mAh a ergonomickým tvarom s pogumovaným telom. Akumulátorová mikropájkovačka PLKA 4 B3 má rýchle zahriatie hrotu, ktoré sa aktivuje bezpečnostným spínačom do polohy ON a následným stlačením opačnej mäkkej spúšte. Dve červené LED diódy v rukoväti slúžia ako indikácia zahrievania hrotu. Hrot je po zapnutí osvetlený dvoma výkonnými LED diódami, takže spájkovanie možno vykonávať aj v úplnej tme. Táto akumulátorová mikropájka obsahuje miniatúrnu dokovaciu stanicu, ktorá je presne prispôsobená telu mikropájky a spolu tvoria dokonalú súpravu. Dokovacia stanica slúži na dobíjanie spájkovačky aj ako stojan. Mikropájka sa do dokovacej stanice vkladá hrotom smerom dopredu. Vo vnútri dokovacej stanice je kovová dutina, ktorá umožňuje vloženie mikropájky aj keď je horúca. Maximálna teplota, ktorú možno dosiahnuť, je 470 °C. Mikropájka nemá reguláciu teploty, teplota hrotu sa reguluje dĺžkou spínača. Výkon mikropájky je 8 W, čo je na batériovú spájkovačku vysoký výkon, ale nie je ideálny na spájkovanie batérií s vysokou teplotou. Rukoväť mikropájky má veľkosť stredného skrutkovača, takže sa pohodlne drží, vďaka dokonalému pogumovaniu nehrozí skĺznutie. Akumulátorová spájkovačka je veľmi vhodná do každého servisného kufríka pre servisné práce v teréne. V porovnaní s plynovou mikropájkou odpadá technicky náročné plnenie plynom. Spájkovačku stačí umiestniť do doku a po približne 3 hodinách môžete približne hodinu spájkovať v teréne. Príslušenstvo: plechovka, dokovacia stanica, sieťový adaptér.
39,65€ / ks 33,04€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102487
Digitálne riadený mikropájkovač AE680D od spoločnosti ATETOOL ponúka moderné a spoľahlivé riešenie na spájkovanie a servis s vynikajúcim pomerom cena/výkon. Mikropájkovačka AE680D s výkonom až 80 W je vybavená digitálnou reguláciou teploty a ponúka rýchly a stabilný ohrev vďaka spájkovacím hrotom s priamym ohrevom série T60. Digitálna regulácia teploty spolu s aktívnym ohrevom hrotov a priamym snímaním teploty ponúka veľmi rýchly ohrev a presnú reguláciu teploty so spätnou väzbou, ktorá rýchlo reaguje na pokrytie výkonových špičiek a teplotných výkyvov pri spájkovaní veľkých plôch alebo drôtov s veľkým prierezom. Tým sa predchádza veľkým teplotným výkyvom, ktoré spomaľujú spájkovanie a, čo je dôležitejšie, znižujú spoľahlivosť a kvalitu spájkovaného spoja. Mikropájka ponúka široký rozsah regulácie teploty 100 - 500 ℃ a dostatočný príkon 80 W pre väčšinu aplikácií. Pero je vybavené snímačom pohybu, takže funkcie ako automatické uspanie alebo zníženie teploty pera sa môžu aktivovať, ak sa pero nehýbe a je ponechané na stole alebo v stojane, pričom čas pre oba režimy možno nastaviť v rozmedzí 1 - 60 min. Mikropájka sa skladá z dvoch pevne spojených častí, prvou je napájací kábel s displejom OLED, ktorý zobrazuje nastavenú teplotu, graf zaťaženia spájkovacieho hrotu, resp. prepína ohrev hrotu podľa zaťaženia spájkovania alebo signalizuje funkcie automatického režimu spánku alebo zníženia teploty. Druhou časťou je samotné pero s veľmi mäkkým silikónovým prívodom, pero má na sebe tri tlačidlá, ktoré slúžia na nastavenie teploty a funkcií. Spájkovacia rukoväť je veľmi ľahká, dobre sa drží aj pri dlhom používaní, vďaka veľmi mäkkému káblu je práca s rukoväťou veľmi pohodlná. Súčasťou dodávky je špeciálny stojan, ktorý má na jednej strane obojstrannú pásku, ktorá sa prilepí na pracovný stôl, na druhej strane sú magnety, ktoré slúžia na pripevnenie škatuľky s displejom, vďaka magnetom sa dá s displejom otáčať tak, aby bol displej pri práci dobre viditeľný. V mikropájkovačke sa používajú hroty typu T60 s dlhou životnosťou, hroty majú integrovaný aktívny ohrev a teplotný senzor, vďaka tomu je ohrev hrotu veľmi rýchly, vďaka senzoru sa sníma teplota priamo v hrote hrotu, to umožňuje elektronike mikropájkovačky neustále monitorovať teplotu hrotu a vykonávať jej korekciu, aby nedochádzalo k teplotným výkyvom počas spájkovania. Spájkovacia stanica je kompatibilná s hrotmi ATETOOL T60, ktoré si môžete zakúpiť aj v našom e-shope . Balenie: spájkovacie pero AE680D, T60-BL rovný hrot s 1 mm hrotom.
83,48€ / ks 69,57€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104629
Prenosná mikrospájka Yihua 908D 60W s digitálnym riadením teploty a bohatým príslušenstvom s praktickým kufríkom na ľahký transport. Mikrospájka Yihua 908D sa skladá zo spájkovacieho pera s vymeniteľnými hrotmi rady 900, o ktorého ohrev sa stará výkonné 65W keramické výhrevné teleso, ktoré je digitálne riadené, s teplotným rozsahom 200 - 480 ° C a z kompaktnej riadiacej jednotky, ktorá obsahuje trojmiestny červeno podsvietený segmentový displej , kde môžete vidieť nastavenú a neskôr aktuálnu teplotu. Teplota je riadená pomocou otočného ovládača. Nad displejom sa nachádza aj prepínač medzi stupňami Celzia a Fahrenheita. Nechýba ani vypínač. Súčasťou bohatého príslušenstva je 5 vymeniteľných hrotov rôznych tvarov - viď obrázok, medená špongia v kovovej dóze pre vyčistenie hrotov, kovový stojanček na spájkovacie pero, trubičkový cín, kvalitne zahnutá špicatá SMD pinzeta a praktický alu skrutkovač s 8 bity - 4 krížové a 4 ploché. O držanie bitu sa stará neodymový magnet. Všetko je zabalené do praktického kufríka. Mikrospájka Yihua 908D je dostatočne výkonná pre bežné spájkovanie, je ľahko prenosná a hodí sa predovšetkým pre servisné spájkovanie. ESD Safe.
109,57€ / ks 91,30€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102012
Aoyue Tesla je výkonná 75W kompaktná mikrospájkovacia stanica s reguláciou teploty. Aoyue Tesla sa skladá z PTC keramického vykurovacieho telesa, ktoré sa zahrieva na teplotu nastaviteľnú v rozmedzí 200 - 480 °C. Teplotu je možné regulovať pomocou potenciometra umiestneného v miniatúrnom tele stanice - len 85 x 59 x 51 mm. Mikrospájka má vykurovacie teleso oddelené od hrotu, takže je možné hrot nahradiť iným, rovnako tak vymeniť vykurovacie teleso. Aoyue Tesla je kompatibilná so všetkými hroty radu 900 - T. Spájkovacie pero má dobrú ergonómiu a dobre sa drží aj vďaka silikónovému gripu proti sklzu. Súčasťou balenia je kovová špongia s praktickým držiakom, ktorý slúži aj ako stojan k spájkovaciemu peru.
58,43€ / ks 48,70€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101607
Aoyue 3211 LED je kompaktná 45W mikrospájka s integrovaným LED podsvietením. V rukoväti mikrospájky sú integrované 4 LED diódy, ktoré osvetľujú spájkované komponenty a uľahčujú tak celý proces spájkovania. Aoyue 3211 sa skladá z PTC keramického vykurovacieho telesa, ktoré sa zahrieva na teplotu v rozmedzí 450 - 500 °C. Teplota sa nedá regulovať. Mikrospájka má vykurovacie teleso oddelené od hrotu, takže je možné hrot nahradiť iným. Aoyue 3211 je kompatibilný s hrotmi rady 900 - T. Spájkovacie pero má dobrú ergonómiu a dobre sa drží aj vďaka gumovému gripu proti sklzu. Súčasťou kompaktného balenia je náhradný spájkovací hrot, bezpečnostný ochranný kryt pre prenos spájky a kartuše s rúrkovým cínom o priemere 1 mm.
36,00€ / ks 30,00€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101608
Výkonná letovačka Bakking s výkonom 150W pre profesionálne mäkké spájkovanie cínom určená predovšetkým pre aplikácie, kde je vyžadovaný vysoký výkon a tepelná zotrvačnosť. Vďaka vysokému výkonu 150W je vhodná aj pre spájkovanie väčších kovových objektov, ktoré majú tendenciu odoberať teplo z hrotu a sú teda pre bežné spájky nespájitelné. Hrot mikropájky je masívny, celkovo váži 90g, šírka hrotu je 16mm. Akonáhle sa nahreje, má dobrú tepelnú zotrvačnosť a spájkovanie väčších kovových objektov je potom jednoduché. Poniklovaný hrot je ľahko vymeniteľný, v spájkovačke je uchytený pomocou krížových skrutiek. Spájka je bez regulácie a po zapnutí hreje na plný výkon. Vhodné pre letovanie väčších kovových objektov, ktoré je ťažké prehriať, k spájaniu väčších vodičov s kontaktmi, k letovaniu plechov, na spájkovanie traf.
48,00€ / ks 40,00€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101978
Výkonná masívna mikrospájka Bakking s výkonom 300W pre profesionálne mäkké spájkovanie cínom určená predovšetkým pre klampiarske práce. Jedná sa o najvýkonnejšiu spájku v našej ponuke, svojím vysokým výkonom 300W je vhodná pre spájkovanie masívnych kovových objektov, ktoré majú tendenciu odoberať teplo z hrotu a sú teda pre bežné spájky nespájitelné. Hrot mikropájky je z veľkého masívu (300g) s priemerom 18mm, takže akonáhle sa nahreje, má dobrú tepelnú zotrvačnosť a spájkovanie veľkých kovových objektov je ľahké. Hrot je zahnutý v uhle 30 ° a má sploštený koniec o šírke 25mm. Poniklovaný hrot je ľahko vymeniteľný, v spájkovačke je uchytený pomocou krížových skrutiek. Spájka je bez regulácie a po zapnutí hreje na plný výkon. Vhodné pre klampiarske práce, spájanie väčších vodičov s kontaktmi, k letovaniu plechov, spájkovaniu traf, spájkovaniu kontaktov veľkých batérií.  
78,26€ / ks 65,22€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101977
Nový rad spájkovacích pier ESD SAFE pre 230 V od CXG s reguláciou 1 °C. Teplota sa pohodlne nastavuje pomocou dvoch tlačidiel, pričom jedno slúži na zvýšenie teploty hrotu o jeden stupeň a druhé na jej zníženie. Okrem toho je riadiaca logika vybavená aj kalibračnou funkciou. Po súčasnom stlačení oboch tlačidiel sa na LCD displeji zobrazí rozsah +-50 °C, ktorý predstavuje korekciu skutočnej teploty hrotu podľa externého kalibračného meradla.
52,17€ / ks 43,48€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101145
Nový rad spájkovacích pier ESD SAFE pre 230 V od CXG s reguláciou 1 °C. Teplota sa pohodlne nastavuje pomocou dvoch tlačidiel, pričom jedno slúži na zvýšenie teploty hrotu o jeden stupeň a druhé na jej zníženie. Okrem toho je riadiaca logika vybavená aj kalibračnou funkciou. Po súčasnom stlačení oboch tlačidiel sa na LCD displeji zobrazí rozsah +-50 °C, ktorý predstavuje korekciu skutočnej teploty hrotu podľa externého kalibračného meradla.
62,61€ / ks 52,17€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101144
Nový rad spájkovacích pier ESD SAFE na 230 V od CXG s reguláciou teploty v krokoch po 1 °C. Teplota sa pohodlne nastavuje pomocou dvoch tlačidiel, pričom jedno slúži na zvýšenie teploty hrotu o jeden stupeň a druhé na jej zníženie. Okrem toho je riadiaca logika vybavená aj kalibračnou funkciou. Po súčasnom stlačení oboch tlačidiel sa na LCD displeji zobrazí rozsah +-50 °C, ktorý predstavuje korekciu skutočnej teploty hrotu podľa externého kalibračného meradla. Tvar hrotu alebo farba rukoväte sa môžu líšiť podľa skladových zásob.
73,04€ / ks 60,87€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101146
Spájkovacie pero Kanwei 880 s celkovým výkonom 45W s analógovou reguláciou teploty, ktorá je umiestnená priamo v rukoväti mikrospájky. Teplotný rozsah mikrospájky možno nastaviť otočným potenciometrom od 250 - 480 ° C. Regulácia teploty hrotu nie je spätnoväzbová. Výkon 45W je dostatočný pre väčšinu aplikácií - ideálne na osadzovanie dosiek plošných spojov a ich opravu. Mikrospájka nemá základňovú stanicu, celá riadiaca elektronika je ukrytá v útrobách rukoväti a spájka je teda ľahko prenosná a priamo vhodná na servisné práce v teréne, ideálne ako súčasť servisného kufra. Mikrospájka Kanwei 880 používa klasické hroty radu 900-T, možno si teda vybrať z našej širokej ponuky hrotov všetkých tvarov na požadovanú aplikáciu. Mikrospájka nie je určená pre dlhotrvajúcu prevádzku pri maximálnych teplotách.  
30,26€ / ks 25,22€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102023
Spájkovacie pero Kanwei 880 s celkovým výkonom 70W s analógovou reguláciou teploty, ktorá je umiestnená priamo v rukoväti mikrospájky. Teplotný rozsah mikrospájky možno nastaviť otočným potenciometrom od 250 - 480 ° C. Regulácia teploty hrotu nie je spätnoväzbová. Výkon 70W je dostatočný pre väčšinu aplikácií - ideálne na osadzovanie dosiek plošných spojov a ich opravu. Mikrospájka nemá základňovú stanicu, celá riadiaca elektronika je ukrytá v útrobách rukoväti a spájka je teda ľahko prenosná a priamo vhodná na servisné práce v teréne, ideálne ako súčasť servisného kufra. Mikrospájka Kanwei 882 používa klasické hroty radu 900-T, možno si teda vybrať z našej širokej ponuky hrotov všetkých tvarov na požadovanú aplikáciu. Súčasťou mikrospájky je plochý zrezaný hrot so šírkou 4mm a hrúbke 1,6 mm. Mikrospájka nie je určená pre dlhotrvajúcu prevádzku pri maximálnych teplotách.
48,00€ / ks 40,00€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102024
Náhradná sada 20ks rôznych typov hrotov pre napaľovaciu pyrografickú stanicu s jedným / dvoma hrotmi.   Materiál hrotu: chróm-nikel Priemer hrotu: drôt 1 mm   Obsah balenia: 20ks hrotov rôznych tvarov.  
15,13€ / ks 12,61€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104329
Pyrografická/vypaľovacia stanica 60 W s jedným perom na výrobu reklamných, aranžérskych, suvenírových predmetov alebo kreslenie a značenie do dreva, kože a korku pomocou horúceho hrotu vypaľovacieho pera. Vypaľovacia stanica na drevo 60W s jedným perom s reguláciou teploty od 200 do 600 °C sa používa na vypaľovanie nápisov alebo motívov do všetkých druhov dreva, korku alebo kože. Voľne stojaca stanica s regulátorom teploty má jeden vstup pre vypaľovacie pero, ktoré je k stanici pripojené skrutkovacím konektorom s 90 cm káblom. Spolu so stanicou dostanete 20 ks rôznych vypalovacích hrotov a stojan. Hroty sa dajú jednoducho vymeniť jednoduchým uvoľnením dvoch krížových skrutiek, ktoré držia hroty vo vypaľovacom pere. Stojan slúži na bezpečné odloženie pera, keď sa nepoužíva. Vďaka krátkej vzdialenosti medzi hrotom úchopu a horúcim hrotom sa pero drží veľmi podobne ako ceruzka a dá sa s ním veľmi dobre písať a kresliť. Súpravu náhradných hrotov si môžete zakúpiť TU Pyrografia je umelecká technika zdobenia dreva alebo kože pomocou horúceho kovového hrotu horiaceho pera. Displej neukazuje teplotu hrotu, ale napätie vo vnútri stanice, zvyšovaním napätia sa zvyšuje aj teplota. V návode na obsluhu zariadenia je tabuľka na prepočet napätia/teploty. Obsah balenia : stanica s jedným perom, 20 ks hrotov, stojan na uloženie pera.
73,04€ / ks 60,87€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104327
Spájkovacie pero s káblom priamo do siete 230V / 50Hz predstavuje najprenosnejší a najodľahčenejší variant ručnej spájkovačky. Spájkovacia základňová stanica v tomto prevedení chýba, pretože systém riadenia výkonu je umiestnený priamo v rukoväti spájkovacieho pera. Zdrojová časť s transformátorom taktiež odpadá, pretože mikrospájkovačka je osadená vykurovacím odporovým keramickým telesom priamo na 230V. Vyššie prevádzkové napätie vykurovacej špirály navyše dáva mikropájke na svoju veľkosť vysoký výkon 60W.  
29,22€ / ks 24,35€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
100250
Vypaľovacia spájka pre vypaľovanie značiek, písma, vzorov a rôznych dekorácií do dreva, kože a korku, ale aj plastu za pomoci rozpálených kovových hrotov rôznych tvarov, ktorých nájdete v balení hneď 26, takže možností vypaľovania spájkou je nespočetné množstvo. Súčasťou balenia je mikropájka so závitovým uchytením hrotov, 26 vymeniteľných hrotov určených pre písanie, maľovanie a vypaľovanie priložených vzorov. Súčasťou sady je i špeciálny hrot so skľučovadlom pre skalpelovú čepeľ, s ktorým možno tepelne vyrezávať. Súčasťou sady sú aj klasické mikrospájkové hroty, s ktorými možno, okrem vypaľovania, aj príležitostne spájkovať elektroniku. Pre spájkovanie elektroniky však odporúčame zvoliť výkonnejšie varianty spájok priamo na to určené. Balenie obsahuje aj dve plastové šablóny s písmenami, číslami a základnými znakmi pre predkreslenie vypaľovaného textu (ceruzkou). Vypaľovacia spájka je ideálna pre kutilov, záujmové krúžky, denné centrá a rôzne workshopy. Vypaľovacia spájka nie je primárne určená na spájkovanie elektronických súčiastok.
33,39€ / ks 27,83€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101779
Veľmi ľahká prenosná digitálna spájkovacia stanica. Na LED displeji sa zobrazuje aktuálna teplota hrotu alebo požadovaná teplota, ak ju vyberiete pomocou tlačidiel. Napájanie v riadiacej jednotke je pulzné, a preto nie je také ťažké ako v iných spájkovacích staniciach vybavených klasickým transformátorom a je výkonnejšie.
73,04€ / ks 60,87€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
100620
Ručná mikrospájka japonskej firmy Goot typu KS-60R dodávaná spolu s nadstavcom na uchytenie britov. Nástavec sa upne do lôžka pre spájkovací hrot namiesto štandardne dodávanej letovacej špičky. Do neho je nasunutá ostrá planžeta slúžiaca k zoškrabaniu vrstvy lepidla za horúca. Tento komplet je určený pre odstránenie vrstvy lepidla alebo jeho zvyškov z plôch rozlepených kompletov LCD-digitizéra alebo LCD s dotykovou plochou a krycieho skla.  
13,04€ / set 10,87€ bez DPH
skladom6-25 set 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
100610
6,26€ / ks 5,22€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
100611
Celkový počet výrobkov: 19
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!