Domáce teplomery

Filtrovanie
9,47 €
105,22 €
Digitálny teplomer HTC-2 s veľkým LCD displejom meria vnútornú teplotu, vonkajšiu teplotu pomocou externej sondy a vnútornú vlhkosť. Teplomer zobrazuje aj aktuálny čas a má funkciu alarmu. Veľkosť ciferníkov zobrazujúcich teplotu a vlhkosť je 16 mm. Teplomer je vybavený dvoma teplotnými snímačmi - vnútorným na meranie vnútornej teploty (IN) a vonkajšou teplotnou sondou na kábli (OUT). Dĺžka kábla k sonde je 140 cm. Nameraná relatívna vlhkosť sa zobrazuje pri oboch teplotách. Teplomer je napájaný iba jednou 1,5 V (AAA) mikrobatériou. Teplomer si pamätá maximálne a minimálne namerané hodnoty a tieto sú uložené v pamäti. Možno ich vyvolať jednoduchým stlačením tlačidla "pamäť". Teplomer je vybavený nožičkou, ktorá umožňuje jeho polohovanie. Teplomer je možné aj zavesiť. K tomuto výrobku je možné vystaviť akreditovaný certifikát presnosti merania teploty alebo vlhkosti. Každý kus teplomera pri vydaní certifikátu prechádza akreditovaným kalibračným laboratóriom, ktoré vydá kalibračný certifikát. Meranie a vydanie kalibračného certifikátu je spoplatnené sumou 1 000,- bez DPH za každý kus meradla a táto cena zahŕňa kalibráciu v troch bodoch teploty/vlhkosti podľa špecifikácie zákazníka. Meranie teploty a vlhkosti sa účtuje osobitne! Celkovo sa za certifikát o teplote aj vlhkosti pre jeden prístroj účtuje poplatok 2000,- bez DPH. Je však možné vykonať kalibráciu len pre merania teploty alebo vlhkosti podľa špecifikácie zákazníka.
19,83€ / ks 16,52€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
102662
Digitálny teplomer s vlhkomerom Proskit NT-316 na meranie teploty vo vnútorných priestoroch, chladničkách, chladiacich pultoch a výrobných alebo skladovacích priestoroch. Kompaktný teplomer/vlhkomer s veľkým LCD displejom 45 × 25 mm s modrým podsvietením zobrazuje teplotu (°C, ℉), vlhkosť (%) čas, dátum a prípadne aj nastavený čas budenia, displej možno kedykoľvek rozsvietiť stlačením tlačidla. Čas sa môže zobrazovať v 12h aj 24h režime. Teplomer si pamätá min. a max. namerané hodnoty teploty a vlhkosti. Merania teploty a vlhkosti sa vykonávajú v 10s intervaloch. Okrem toho teplomer zobrazuje dátum, čas a má funkciu alarmu. Na ovládanie a nastavenie slúži päť tlačidiel pod displejom. Teplomer má na zadnej strane klip/stojan a tiež magnet, takže teplomer možno pripevniť alebo umiestniť takmer kdekoľvek. Napájanie zabezpečujú 2 mikrotužkové batérie AAA. Pre tento teplomer je možné vystaviť akreditovaný certifikát presnosti merania TEPLOTY, napríklad pre závody so systémami riadenia kvality. Každý kus teplomera pri vydaní certifikátu prechádza akreditovaným kalibračným laboratóriom, ktoré vydá kalibračný certifikát. Meranie a vydanie kalibračného certifikátu je spoplatnené sumou 1000,- bez DPH za každý kus meradla a táto cena zahŕňa kalibráciu v troch teplotných bodoch podľa špecifikácie zákazníka.  
27,65€ / ks 23,04€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
103735
Digitálny teplomer s jedným vnútorným a dvoma bezdrôtovými snímačmi teploty s funkciou zvukového alarmu, ktorý vás upozorní na nízku alebo vysokú teplotu v mieste merania. Teplomer s funkciou alarmu je vhodný najmä na meranie a monitorovanie teploty v kuchyniach, reštauráciách, mrazničkách, chladničkách alebo na pracoviskách, kde je potrebné nepretržite sledovať a merať teplotu. Teplomer však môžete používať aj doma na bežné meranie teploty v miestnostiach, garážach, zimných záhradách alebo vonku. Hlavná jednotka teplomera s veľkým prehľadným LCD displejom s rozmermi 52 × 56 mm nepretržite zobrazuje teploty vnútorného (-9 °C až 60 °C) a dvoch vonkajších snímačov (-40 °C až 60 °C), ako aj maximálnu a minimálnu nameranú teplotu v mieste merania. Hlavnou výhodou tohto teplomera je zvukový alarm, ktorý sa ozve pri prekročení nastavenej hranice teploty. Pre interný snímač možno nastaviť rozsah od -9 °C do 60 °C a pre externé snímače možno nastaviť rozsah od -40 °C do 60 °C. Pre všetky tri snímače možno nezávisle nastaviť alarm teploty, a to dolnú aj hornú hranicu, t. j. hlavná jednotka teplomera môže upozorniť na prekročenie dolnej aj hornej nastavenej hranice. V praxi to znamená, že teplomer môže monitorovať určitú teplotu podľa nastaveného rozsahu, ak nastavíte teplotu alarmu na dolnú hranicu -10 °C a hornú hranicu 5 °C, jednotka teplomera upozorní zvukovým signálom, ak teplota prekročí -10 °C alebo 5 °C stupňov. Týmto spôsobom je možné nastaviť alarm pre všetky tri snímače nezávisle. Takto je možné monitorovať napríklad teplotu v kuchyni a tiež teplotu v dvoch mrazničkách alebo chladničkách. Rozsah dolnej a hornej hranice je možné nastaviť ľubovoľne, jediným obmedzením je rozsah snímačov. Hlavná jednotka teplomera s displejom je vyrobená z tvrdeného bieleho plastu, na ovládanie a nastavovanie slúži šesť veľkých sivých tlačidiel, na zadnej strane jednotky sú 4 silné magnety na pripevnenie na kovové povrchy (napríklad dvere chladničky alebo mrazničky) a tiež výklopný stojan, ktorý umožňuje umiestnenie jednotky na stôl. Na napájanie sa do hlavnej jednotky teplomera vkladajú 2 batérie AAA (mikrotužkové). Vonkajšie snímače, ktoré v balení nájdete dva, sú vyrobené z rovnakého materiálu ako hlavná jednotka, na snímačoch je len indikačná LED dióda, ktorá bliká pri každom meracom cykle (1x za 60 s), snímače majú na zadnej strane klipy na pripevnenie s maximálnym otvorom 28 mm a tiež otvory na zavesenie na skrutku. Snímače sú vybavené 2 batériami AA (tužkové). Externé snímače teploty komunikujú s hlavnou jednotkou bezdrôtovo na vzdialenosť až 30 m, ale to vždy závisí od prostredia a počtu prekážok (stien) na ceste medzi hlavnou jednotkou a snímačom. Obsah balenia.
35,48€ / ks 29,57€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
103821
Závesný teplomer C605 s veľkým displejom pre meranie teplôt v chladničkách a mrazničkách. Teplomer je vhodný pre meranie a kontrolu teplôt v mraziacich boxoch, chladničkách, mrazničkách, chladiacich pultoch, úžitkových vozidlách s chladiacou skriňou pre prevoz potravín či v potravinárskom výrobnom priemysle a skladovacích priestoroch. Teplomer meria teploty v rozsahu -40C ~ + 70C. vďaka veľkému displeju sú namerané hodnoty ľahko čitateľné aj na väčšiu vzdialenosť, namerané hodnoty je možné zobraziť v jednotkách ° C alebo ° F. Teplomer je vybavený aj funkciou alarmu nízkej a vysokej teploty, kedy sa po nastavení min. a max. hodnoty a jej prekročení rozbliká indikačný LED, ktorý upozorní na príliš nízku či naopak vysokú teplotu. Na zadnej strane sa nachádzajú 4 ovládacie tlačidlá. Na uchytenie do chladiacich zariadení je potom možné využiť buď silný magnet či háčik. O napájanie teplomera sa stará jedna gombíková batéria typu AG10. Teplomer je vhodný pre meranie a kontrolu teplôt v mraziacich boxoch, chladničkách, mrazničkách, chladiacich pultoch či úžitkových vozidlách s chladiacou skriňou pre prevoz potravín. K tomuto teplomeru je možné vystaviť akreditovaný certifikát o presnosti merania TEPLOTY v rozsahe (-10C ~+70C.)  napríklad pre prevádzky so systémami riadenia kvality. Každý kus meradlá pri vystavení certifikátu prechádza akreditovaným kalibračným laboratóriom, ktorý vystaví kalibračný list. Vykonanie merania a vystavenie kalibračného listu je spoplatnené za každý kus meradla 1000, - bez DPH a v tejto cene je vykonaná kalibrácia v troch teplotných bodoch podľa zákazníckej špecifikácie. Obsah balena: teplomer, batérie AG10. Parametre:  Materiál: ABS Rozsah teploty: -40C ~ + 70C Jednotky: Celsius / Fahrenheit Funkcia alarmu min. / Max. Napájanie: gombíková batéria LR1130, AG10 Rozmery: 67x25x43mm (ŠxHxV) Hmotnosť (vrátane batérie) 27g  
9,39€ / ks 7,83€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
103822
Interiérový detektor CO2 5v1 s meraním teploty, vlhkosti, TVOC a HCHO slúži k priebežnej kontrole stavu ovzdušia v interiéri: domácnosť, školy, kancelárie. Zariadenie dokáže detekovať okrem CO2 tiež formaldehyd (HCHO) a súhrn najbežnejších škodlivých látok v ovzduší (TVOC), nechýba ani detekcia teploty -10-50 ° C a vlhkosti 0-99% RH. Zvýšené hodnoty CO2, TVOC a HCHO majú významný vplyv na ľudské zdravie, kvalitu spánku a výkonosť. Preto je veľmi dôležité priebežne sledovať celkovú kvalitu ovzdušia doma, v práci alebo aj v školách. Detektor 5v1 vstavaný do plastovej čiernej krabičky disponuje veľkým farebným LCD displejom s podsvietením, pre napájanie je potrebné pripojiť napájací adaptér (je súčasťou balenia) 5V / 500mA do konektora USB - mikro, Vnútri detektora sa nachádza vstavaný akumulátor, ktorý po plnom nabití zvládne napájať prístroj cca 7 hodín, jedná sa o akumulátor určený k núdzovému napájaniu napríklad pri výpadku el. energie v domácnosti. Po pripojení napájania a zapnutí displej stále svieti a zobrazuje priebežné merané hodnoty CO2, HCHO, TVOC, teploty a vlhkosti. Detektor je určený len pre použitie vo vnútorných priestoroch. Zariadenie po pripojení k napájaniu a zapnutí nechajte 6 hodín stabilizovať a aklimatizovať v mieste merania, po 6h začnú byť namerané hodnoty relevantné. CO2 - Oxid uhličitý: zvýšená koncentrácia spôsobuje bolesti hlavy, nevoľnosť, dýchacie ťažkosti, únavu, stratu vedomia. V bežných podmienkach vzniká hlavne oxidáciou organických látok (rozkladom biomasy, potravín), spaľovaním plynov a horľavých látok (varením na plynovom sporáku), alebo látkovou výmenou (dýchanie ľudia, zvieratá). HCHO - Formaldehyd: zvýšená koncentrácia spôsobuje podráždenie očí, sliznice, kašeľ, bolesti hlavy a iné zdravotné problémy. Vyskytuje sa predovšetkým v nábytku z drevotriesky, podlahách, kobercoch, tapetách, je obsiahnutý v umelých živiciach a lepidlách, cigaretovom dyme, dezinfekčných prostriedkoch atď. Formaldehyd môžu produkovať tiež rôzny hmyz napríklad mravce. TVOC je označenie pre Total Volatile Organic Compounds, jedná sa o súhrn bežných škodlivých organických prchavých látok. VOC látky produkujú pracie prášky, farby, čistiace prostriedky, pesticídy, nábytok, atramenty, rozpúšťadlá ako je Acetón, Benzén, Sírovodík, Oxid dusnatý, toluén, xylén atď. Vysoké úrovne VOC látok v uzatvorených priestoroch spôsobujú podráždenie oči, nosov, krku, môžu spôsobiť aj nevoľnosť, alergické reakcie, alebo bolesti hlavy.   Koncentrácia CO2 [ppm] Účinky na ľudské zdravie do 1000 odporúčaná úroveň CO2 vo vnútorných priestoroch 1200–1500 odporúčaná maximálna úroveň CO2 vo vnútorných priestoroch 1000–2000 nastávajú príznaky únavy a znižovanie koncentrácie 2000–5000 nastávajú možné bolesti hlavy 5000 maximálna bezpečná koncentrácia bez zdravotných rizík > 5000 nevoľnosť a zvýšený tep > 15000 dýchacie ťažkosti > 40000 možná strata vedomia Obsah balenia: detektor CO2 5v1, napájací adaptér do zásuvky, mikro USB kábel.
104,35€ / ks 86,96€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
104340
Digitálny teplomer s veľkým LCD displejom meria teplotu a vlhkosť v interiéri. Okrem toho zobrazuje aktuálny čas a má funkciu alarmu. Veľkosť ciferníkov zobrazujúcich teplotu je 2,2 cm. Je vybavený dvoma teplotnými snímačmi - vnútorným na meranie vnútornej teploty (IN) a vonkajším na kábli (OUT). Dĺžka kábla k sondám je 190 cm. Na displeji sa zobrazuje len jedna z nameraných teplôt IN,OUT. Výber použitého snímača sa vykonáva prepínačom na zadnej strane prístroja. Nameraná relatívna vlhkosť sa zobrazuje pod teplotou číslicami vysokými 1,8 cm.
29,22€ / ks 24,35€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.04.2024 môže byť u Vás
Kód:
101258
Celkový počet výrobkov: 6
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!