Endoskopy

Filtrovanie
63,13 €
136,78 €
Endoskopická inšpekčná Wi-Fi kamera pre zariadenia so systémom Android a Apple iOS s LED osvetlením, vlastným wi-fi modemom a pevným flexibilným 3,5 m káblom, ktorý drží požadovaný tvar. Tento malý endoskop sa pýši najmä bezdrôtovým modemom Wi-Fi, ktorý umožňuje bezdrôtový prenos obrazu na obrazovku smartfónu alebo tabletu. Vyznačuje sa aj pevným a flexibilným káblom, ktorý drží tvar v požadovanej polohe, čo znamená, že na rozdiel od bežných endoskopových kamier sa môže dostať takmer kamkoľvek. Hlava endoskopu je kovová a má priemer len 9 mm. Endoskop Wifi je vodotesný, spĺňa stupeň krytia IP66 - je odolný proti prachu a vlnám (nemožno ho ponoriť). Objektív kamery obsahuje prstenec pozostávajúci zo 6 LED diód, ktorých svietivosť možno regulovať alebo úplne vypnúť vďaka otočnému ovládaču umiestnenému v modeme WiFi. Vďaka osvetleniu môžete prezerať aj tie najtmavšie zákutia. Inšpekčná kamera je vybavená dlhým 3,5-metrovým káblom, ktorý vám umožní ísť s endoskopom naozaj hlboko. Endoskop možno pripojiť k mobilným telefónom so systémom Android a vďaka pripojeniu WiFi aj k telefónom Apple iPhone a Apple iPad. Na použitie v telefónoch so systémom Android je potrebné stiahnuť si aplikáciu výrobcu, ktorú nájdete naskenovaním QR kódu, ktorý je nalepený na veku škatule. Pre systém iOS je tiež k dispozícii aplikácia, ktorá je prístupná priamo z obchodu AppStore. Pripojenie ku kamere je jednoduché, stačí vyhľadať sieť wi-fi s názvom endoskopu a pripojiť sa pomocou hesla uvedeného na modeme. Po pripojení sa aplikácia spojí s kamerou a vytvorí sa bezdrôtové pripojenie. Modem Wi-Fi endoskopickej kamery vyžaduje napájanie 5 V. Na tento účel je k dispozícii port microUSB, pre ktorý nájdete v balení dva káble USB zakončené buď klasickým USB, alebo microUSB, ktoré môžete pripojiť k telefónu a napájať z neho kameru (OTG). Napájať ju možno napríklad aj z powerbanky. Súčasťou balenia je aj adaptér na kameru - skrutkovacia trubica so zrkadlom, ktoré je naklonené pod uhlom 45° na pozorovanie v rohu. Vďaka tomuto adaptéru je možné pozorovať objekty s náklonom 90°. Endoskop možno použiť v mnohých aplikáciách. Je ideálny na skúmanie potrubia, odpadu, rôznych strojov, mechanizmov a zariadení, ku ktorým sa nedá bežne dostať, na predbežné určenie rozsahu potrebných opráv, v archeológii, mineralógii, na detekciu PCB, v autoservisoch, na stavbách a na pozorovanie objektov neprístupných okom. Obsahuje: endoskop Android s dĺžkou 3,5 m, 90° zrkadlový adaptér, kábel USB - microUSB, kovová škatuľa.
104,35€ / ks 86,96€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102503
Endoskopická inšpekčná kamera Wi-Fi pre zariadenia so systémom Android a Apple iOS s LED osvetlením, vlastným wi-fi modemom a 1 m dlhým mäkkým káblom. Tento malý endoskop sa môže pochváliť najmä bezdrôtovým modemom Wi-Fi s integrovanou batériou, ktorý umožňuje bezdrôtový prenos obrazu na obrazovku smartfónu alebo tabletu. Hlava endoskopu je kovová a má priemer len 8 mm. Endoskop wifi je vodotesný, spĺňa stupeň krytia IP66 - je odolný proti prachu a vlnám (nemožno ho ponoriť). Objektív kamery obsahuje prstenec pozostávajúci zo 6 LED diód, ktorých svietivosť možno regulovať alebo úplne vypnúť vďaka otočnému ovládaču umiestnenému v modeme WiFi. Vďaka osvetleniu môžete prezerať aj tie najtmavšie zákutia. Inšpekčná kamera má metrový kábel (k dispozícii aj vo verziách 3,5 m a 5 m). Endoskop možno pripojiť k mobilným telefónom so systémom Android a vďaka pripojeniu WiFi aj k telefónom Apple iPhone a Apple iPad. Na použitie v telefónoch so systémom Android je potrebné stiahnuť si aplikáciu výrobcu, ktorú nájdete naskenovaním QR kódu, ktorý je nalepený na veku škatule. Pre systém iOS je tiež k dispozícii aplikácia, ktorá je prístupná priamo z obchodu AppStore. Pripojenie ku kamere je jednoduché, stačí vyhľadať sieť WI-FI s názvom endoskopu a pripojiť sa pomocou hesla uvedeného na modeme. Po pripojení sa aplikácia spojí s kamerou a vytvorí sa bezdrôtové pripojenie. Modem Wi-Fi endoskopickej kamery vyžaduje napájanie 5 V, o ktoré sa stará integrovaná 800 mAh batéria. Súčasťou balenia je aj adaptér kamery - skrutkovacia trubica so zrkadlom, ktoré je v 45° sklone na pozorovanie v rohu. Vďaka tomuto adaptéru je možné pozorovať objekty v 90° náklone. Endoskop možno použiť v mnohých aplikáciách. Je ideálny na skúmanie potrubia, odpadu, rôznych strojov, mechanizmov a zariadení, ku ktorým sa nedá bežne dostať, na predbežné určenie rozsahu potrebných opráv, v archeológii, mineralógii, na detekciu PCB, v autoservisoch, na stavbách a na pozorovanie objektov neprístupných okom. Obsahuje: endoskop Android s dĺžkou 1 m, 90° zrkadlový adaptér, kábel USB - microUSB
88,70€ / ks 73,91€ bez DPH
skladom1 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102504
WiFi vysielač s integrovanou powerbankou s kapacitou 2000 mAh na bezdrôtové pripojenie endoskopických USB kamier a USB mikroskopov k inteligentným mobilným telefónom so systémom Android a Apple iOS. Toto jedinečné zariadenie sa dokáže pripojiť k väčšine endoskopických kamier a kamerových mikroskopov s koncovkou USB a streamovať video cez vlastnú sieť WiFi. WiFi box vytvára vlastný prístupový bod, ku ktorému sa telefón pripojí a po nadviazaní spojenia prostredníctvom dodanej aplikácie môže zobrazovať video v reálnom čase. Prenosová vzdialenosť je približne 10 metrov a v ideálnych podmienkach až 15 metrov. Vysielač WiFi je vybavený aj vlastnou batériou s kapacitou 2000 mAh, z ktorej čerpá energiu na vytvorenie prístupového bodu a napája aj endoskop alebo mikroskop mi, ktorý je zvyčajne vybavený aj LED diódami. Vďaka tomu je prenos skutočne bezdrôtový. Toto zariadenie je vhodné najmä na pripojenie endoskopov k nepodporovaným zariadeniam, ktoré používajú čipové sady Mediatek, ktoré sú neslávne známe takmer nulovou podporou ovládačov pre tieto endoskopy USB. WiFi box má dva konektory - klasický veľký USB (typ A), ktorý sa pripája k endoskopu alebo mikroskopu, a microUSB, ktorý slúži výlučne na nabíjanie powerbanky vo vnútri. Stav nabíjania powerbanky indikujú 3 modré LED diódy, štvrtá LED dióda informuje o stave WiFi. Zapnutie prenosu sa vykonáva pomocou dotykového panela. Vysielač sa dodáva aj s prísavkou, pomocou ktorej možno zariadenie pripevniť napr. k telefónu a vytvoriť tak jeden celok. Súčasťou balenia je aj nabíjací kábel microUSB. Súčasťou výrobku nie je endoskopická kameraani telefón, fotografia je len ilustračná. Zariadenie je funkčné so všetkými endoskopmi v našom sortimente.
120,00€ / ks 100,00€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102516
Endoskopická vodotesná inšpekčná Wi-Fi kamera pre zariadenia so systémom Android a Apple iOS s LED osvetlením, vlastným wi-fi modemom a pevným ohybným 10m káblom, ktorý drží požadovaný tvar. Tento malý endoskop sa pýši najmä bezdrôtovým Wi-Fi modemom ukrytým v powerbanke, ktorý umožňuje bezdrôtový prenos obrazu na obrazovku smartfónu alebo tabletu. Vyznačuje sa aj pevným a ohybným káblom, ktorý drží tvar v požadovanej polohe, a tak sa na rozdiel od bežných endoskopových kamier môže dostať takmer kamkoľvek. Hlava endoskopu je kovová a má priemer len 8 mm. Endoskop Wifi je vodotesný, spĺňa stupeň krytia IP66. Objektív kamery obsahuje prstenec pozostávajúci z 8 LED diód, ktorých svietivosť možno regulovať alebo úplne vypnúť vďaka otočnému ovládaču umiestnenému na konci kábla. Vďaka osvetľovaču môžete prezerať aj tie najtmavšie štrbiny. Inšpekčná kamera je vybavená dlhým 10 metrovým káblom, ktorý vám umožní ísť s endoskopom naozaj hlboko. Endoskop možno pripojiť k mobilným telefónom so systémom Android a vďaka pripojeniu WiFi aj k telefónom Apple iPhone a Apple iPad. Na použitie v telefónoch so systémom Android je potrebné stiahnuť si aplikáciu výrobcu, ktorú nájdete naskenovaním QR kódu, ktorý je súčasťou balenia. Pre systém iOS je tiež k dispozícii aplikácia, ktorá je prístupná priamo z obchodu AppStore. Pripojenie ku kamere je jednoduché, stačí vyhľadať sieť wi-fi s názvom endoskopu a pripojiť sa (bez hesla). Po pripojení sa aplikácia spojí s kamerou a vytvorí sa bezdrôtové pripojenie. Kamera sa napája z dodanej powerbanky, v ktorej sa nachádza aj vysielač wifi. V balení nájdete aj priložený nabíjací kábel microUSB. Súčasťou balenia je aj adaptér kamery - skrutkovacia trubica so zrkadlom, ktoré je naklonené pod uhlom 45°, na sledovanie za rohom. Vďaka tomuto adaptéru je možné pozorovať objekty s náklonom 90°. Súčasťou balenia je aj adaptér s háčikom na vyťahovanie zaseknutých predmetov a magnetický adaptér. Endoskop možno použiť v mnohých aplikáciách. Je ideálny na skúmanie potrubí, odpadu, rôznych strojov, mechanizmov a zariadení, kam sa bežne nedá dostať, na predbežné určenie rozsahu potrebných opráv, v archeológii, mineralógii, na detekciu PCB, v autoservisoch, na stavbách a na pozorovanie iných, oku neprístupných objektov. Endoskopickú kameru možno pripojiť aj k počítaču/notebooku prostredníctvom štandardného konektora USB a aplikácie "Camera" v systéme Windows 10. Súčasťou balenia: 10 m endoskop pre Android, wifi vysielač s batériou, 90° zrkadlový adaptér, magnetický adaptér, adaptér s háčikom, nabíjací kábel USB - microUSB.
114,78€ / ks 95,65€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103034
Endoskopická inšpekčná Wi-Fi kamera pre zariadenia so systémom Android a Apple iOS s LED osvetlením, vlastným wi-fi modemom a pevným flexibilným 5m káblom, ktorý drží požadovaný tvar. Tento malý endoskop sa pýši najmä bezdrôtovým modemom Wi-Fi, ktorý umožňuje bezdrôtový prenos obrazu na obrazovku smartfónu alebo tabletu. Vyznačuje sa aj pevným a flexibilným káblom, ktorý drží tvar v požadovanej polohe, čo znamená, že na rozdiel od bežných endoskopových kamier sa môže dostať takmer kamkoľvek. Hlava endoskopu je kovová a má priemer len 9 mm. Endoskop Wifi je vodotesný, spĺňa stupeň krytia IP66 - je odolný proti prachu a vlnám (nemožno ho ponoriť). Objektív kamery obsahuje prstenec pozostávajúci zo 6 LED diód, ktorých svietivosť možno regulovať alebo úplne vypnúť vďaka otočnému ovládaču umiestnenému v modeme WiFi. Vďaka osvetleniu môžete prezerať aj tie najtmavšie zákutia. Inšpekčná kamera je vybavená dlhým 5 metrovým káblom, ktorý vám umožní ísť s endoskopom naozaj hlboko. Endoskop možno pripojiť k mobilným telefónom so systémom Android a vďaka pripojeniu WiFi aj k telefónom Apple iPhone a Apple iPad. Na použitie v telefónoch so systémom Android je potrebné stiahnuť si aplikáciu výrobcu, ktorú nájdete naskenovaním QR kódu, ktorý je nalepený na veku škatule. Pre systém iOS je tiež k dispozícii aplikácia, ktorá je prístupná priamo z obchodu AppStore. Pripojenie ku kamere je jednoduché, stačí vyhľadať sieť wi-fi s názvom endoskopu a pripojiť sa pomocou hesla uvedeného na modeme. Po pripojení sa aplikácia spojí s kamerou a vytvorí sa bezdrôtové pripojenie. Modem Wi-Fi endoskopickej kamery vyžaduje napájanie 5 V. Na tento účel je k dispozícii port microUSB, pre ktorý nájdete v balení dva káble USB zakončené buď klasickým USB, alebo microUSB, ktoré môžete pripojiť k telefónu a napájať z neho kameru (OTG). Napájať ju možno napríklad aj z powerbanky. Súčasťou balenia je aj adaptér na kameru - skrutkovacia trubica so zrkadlom, ktoré je naklonené pod uhlom 45° na pozorovanie v rohu. Vďaka tomuto adaptéru je možné pozorovať objekty s náklonom 90°. Endoskop možno použiť v mnohých aplikáciách. Je ideálny na skúmanie potrubia, odpadu, rôznych strojov, mechanizmov a zariadení, ku ktorým sa nedá bežne dostať, na predbežné určenie rozsahu potrebných opráv, v archeológii, mineralógii, na detekciu PCB, v autoservisoch, na stavbách a na pozorovanie objektov neprístupných okom. Obsahuje: 5 m endoskop pre Android, 90° zrkadlový adaptér, kábel USB - microUSB, kábel microUSB - microUSB OTG, plechová krabička.
109,57€ / ks 91,30€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102502
Endoskopická mobilná vodotesná inšpekčná kamera pre Android a Windows s LED osvetlením a bohatým príslušenstvom. ! Zoznam podporovaných telefónov so systémom Android na konci článku Tento malý endoskop má priemer len 7 mm a je vodotesný. Spĺňa stupeň krytia IP66 - je odolný proti prachu a vlnám (nemožno ho ponoriť). Objektív kamery obsahuje prstenec pozostávajúci zo 6 LED diód, ktorých jas možno regulovať alebo úplne vypnúť vďaka otočnému ovládaču umiestnenému na začiatku kábla. Vďaka osvetleniu môžete prezerať aj tie najtmavšie zákutia. Inšpekčná kamera je vybavená dlhým káblom - 5 metrov, ktorý vám umožní ísť s endoskopom naozaj hlboko. Endoskop možno pripojiť k mobilným telefónom s operačným systémom Android pomocou konektora micro USB alebo môžete použiť priložený adaptér pre klasické USB, vďaka ktorému môžete endoskop pripojiť k akémukoľvek počítaču. V systéme Windows 10 môžete na zobrazenie obrazu použiť aplikáciu interného fotoaparátu, ktorá umožňuje aj nahrávanie videí alebo fotografovanie. Na použitie v telefónoch so systémom Android je potrebné stiahnuť aplikáciu výrobcu, ktorú nájdete naskenovaním QR kódu, ktorý je nalepený na veku škatule. Súčasťou balenia je aj adaptér na kameru - skrutkovacia trubica so zrkadlom, ktoré je naklonené pod uhlom 45° na pozorovanie za rohom. Vďaka tomuto adaptéru je možné pozorovať objekty v náklone 90°. Zoznam príslušenstva tým nekončí, obsahuje aj veľmi praktickú pomôcku - magnetickú hlavicu, ktorá sa upína na telo fotoaparátu a vďaka ktorej môžete magnetom vytiahnuť zaseknuté kovové predmety - napríklad z odtoku umývadla. V prípade nemagnetických predmetov obsahuje endoskop USB aj rovnaký nástavec s háčikom namiesto magnetu. Vďaka kamere vidíte zapadnutý predmet presne a jeho vytiahnutie už nemôže byť jednoduchšie. Endoskop možno použiť v mnohých aplikáciách. Ak máte aj telefón so systémom Android, môžete endoskop používať kdekoľvek vás napadne - dokonca aj na miestach bez elektrickej energie. Ideálny na skúmanie potrubí, odpadov, rôznych strojov, mechanizmov a zariadení, kam sa bežne nedostanete, na predbežné určenie rozsahu potrebných opráv, v archeológii, mineralógii, na detekciu PCB, v autoservisoch, na stavbách a na pozorovanie vecí iných, oku neprístupných objektov.
62,61€ / ks 52,17€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101771
Endoskopická mobilná vodotesná inšpekčná kamera pre Android a Windows s LED osvetlením a bohatým príslušenstvom. ! Zoznam podporovaných telefónov so systémom Android na konci článku Tento malý endoskop má priemer len 7 mm a je vodotesný. Spĺňa stupeň krytia IP66 - je odolný proti prachu a vlnám (nemožno ho ponoriť). Objektív kamery obsahuje prstenec pozostávajúci zo 6 LED diód, ktorých jas možno regulovať alebo úplne vypnúť vďaka otočnému ovládaču umiestnenému na začiatku kábla. Vďaka osvetleniu môžete prezerať aj tie najtmavšie zákutia. Inšpekčná kamera je vybavená dlhým káblom - 3,5 metra, ktorý umožňuje ísť s endoskopom naozaj hlboko. Endoskop možno pripojiť k mobilným telefónom s operačným systémom Android pomocou konektora micro USB alebo môžete použiť priložený adaptér pre klasické USB, vďaka ktorému môžete endoskop pripojiť k akémukoľvek počítaču. V systéme Windows 10 môžete na zobrazenie obrazu použiť internú aplikáciu fotoaparátu, ktorá umožňuje aj nahrávanie videí alebo fotografovanie. Na použitie v telefónoch so systémom Android je potrebné stiahnuť aplikáciu výrobcu, ktorú nájdete naskenovaním QR kódu, ktorý je nalepený na veku škatule. Súčasťou balenia je aj adaptér na kameru - skrutkovacia trubica so zrkadlom, ktoré je naklonené pod uhlom 45° na pozorovanie za rohom. Vďaka tomuto adaptéru je možné pozorovať objekty v náklone 90°. Zoznam príslušenstva tým nekončí, obsahuje aj veľmi praktickú pomôcku - magnetickú hlavicu, ktorá sa upína na telo fotoaparátu a vďaka ktorej môžete magnetom vytiahnuť zaseknuté kovové predmety - napríklad z odtoku umývadla. V prípade nemagnetických predmetov obsahuje endoskop USB aj rovnaký nástavec s háčikom namiesto magnetu. Vďaka kamere vidíte zapadnutý predmet presne a jeho vytiahnutie už nemôže byť jednoduchšie. Endoskop možno použiť v mnohých aplikáciách. Ak navyše máte telefón s Androidom, môžete endoskop používať kdekoľvek vás napadne - dokonca aj na miestach bez elektriny. Ideálny na skúmanie potrubia, odpadu, rôznych strojov, mechanizmov a zariadení, kam sa bežne nedostanete, na predbežné určenie rozsahu potrebných opráv, v archeológii, mineralógii, na detekciu PCB, v autoservisoch, na stavbách a na pozorovanie vecí iných, oku neprístupných objektov.
78,26€ / ks 65,22€ bez DPH
skladom1 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101772
Digitálny endoskop s káblom s dĺžkou 5 m. Na konci ohybného kábla je vodotesná farebná kamera CMOS s rozlíšením VGA (640x480) a 4 bielymi LED diódami na osvetlenie. Jas LED diód sa nastavuje potenciometrom na časti USB. Trubica miniatúrnej kamery má priemer 9,8 mm, takže ju môžete dostať do ťažko prístupných alebo vizuálne neprístupných miest. O napájanie a zobrazovanie alebo nahrávanie nasnímaných obrázkov a videí sa postará notebook alebo počítač s voľným portom USB; súčasťou balenia je disk CD s ovládačmi a potrebným softvérom.
83,48€ / ks 69,57€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
100662
Digitálny endoskop s káblom dlhým 10 m. Na konci ohybného kábla je vodotesná farebná kamera CMOS s rozlíšením VGA (640x480) a 4 bielymi LED diódami na osvetlenie. Jas LED diód sa nastavuje potenciometrom na časti USB. Trubica miniatúrnej kamery má priemer 9,8 mm, takže ju môžete dostať do ťažko prístupných alebo vizuálne neprístupných miest. O napájanie a zobrazovanie alebo nahrávanie nasnímaných obrázkov a videí sa postará notebook alebo počítač s voľným portom USB; súčasťou balenia je disk CD s ovládačmi a potrebným softvérom.
104,35€ / ks 86,96€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
100109
Celkový počet výrobkov: 9
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!