Fulltextové vyhľadávanie:

Automatický stmívač pro chovatele - simulátor východu a západu slunce nahrazuje přirozený proces svítání a stmívání. Přístroj řídí jas žárovek v závislosti na čase tak, aby vytvářel umělé slunce pro potřeby chovatelů a pěstitelů.
Výdajné miesto
Michálkovická 2098/86B,
710 00 Slezská Ostrava  
Zobrazit na mapě
Len pre objednávky cez eshop

Otváracia doba: 
Po - Pia:   08:00 - 18:00

Obchodné oddelenie:
Telefón: +420 603 357 606
(volajte Po – Pia: 8:00 – 18:00)
ICQ: 112873076
E-mail: info@hotair.sk

Fakturácia, expedícia:
Telefón: +420 605 259 759
(volajte Po – Pia: 7:30 – 15:00)
E-mail: info@hotair.sk

Technické oddelenie (Help-desk):
Telefón: +420 603 355 085 
(volajte Po – Pia: 9:00 – 17:00)
E-mail: servis@hotair.sk


 

Meracie prístroje

 

Celkový počet výrobkov: 12

Zvolená kategória neobsahuje žiadného výrobcu.

Filter podľa ceny:

4,98 €

64,73 €

 

Celkový počet výrobkov: 12

Termo článková vpichovacia (tyčová) sonda typu K, -50 až 600 ° C

Termo článková vpichovacia (tyčová) sonda typu K, -50 až 600 ° C

Termo článková teplotná tyčová sonda Ruibao NR-81530B typu K s rukoväťou pre meranie teploty jednoduchým priložením konca sondy - napríklad na elektronické súčiastky na doske plošných spojov, a pod. Teplotný senzor je umiestnený na konci meracej tyče. Tyč možno tiež zaviesť (zapichnúť) priamo do meraného materiálu, čím získate vnútornú teplotu, nie iba povrchovú. Meracia tyč sondy je vodotesná, možno ju teda aj ponoriť. Teplotný senzor - termočlánok sa vyznačuje prakticky okamžitou odozvou na akúkoľvek zmenu meranej teploty a meria v rozsahu -50 ° C do + 600 ° C. Táto povrchová teplotná sonda sa na rozdiel od iných vyznačuje kvalitnou konštrukciou - nerezová meracia tyč, teplotne odolná rukoväť (fenolformaldehydové živice), hrubý špirálový kábel, ktorý umožňuje natiahnutie do potrebnej dĺžky. Sonda je vhodná predovšetkým na okamžité meranie povrchovej teploty elektronických súčiastok - napríklad polovodičov, procesorov, chladičov, šasi, ideálne na kalibráciu všetkých vykurovacích elementov do maximálnej teploty 500 ° C, na meranie teploty vo vnútri cínových kúpeľov či ultrazvukových vaní, na meranie teploty vzduchu - vonkajšia , teplovzdušnej spájky, meranie teploty kvapalín, meranie teploty ložísk, brzdových kotúčov, motorov, výfukových či komínových spalín, a ďalšie aplikácie spĺňajúce hranicu maximálnej meranej teploty tyčovej sondy. Termo článková sonda je pripojiteľná k všetkým BGA staniciam, multimetrom a digitálnym teplomerom s konektorom typu K. Sondu možno pripojiť napríklad k teplomeru TM-902C z našej ponuky. Parametre: Typ termočlánku: typ K Dĺžka sondy: cca 1.5 m (po natiahnutí) Minimálna meraná Teplota: -50 ° C Maximálna meraná teplota: +600 ° C   Princíp fungovania sondy: Termočlánok je snímač pre meranie teploty. Je zložený z dvoch rôznorodých kovov, ktoré sú spojené do jedného bodu (zvarením). Keď je tento spoj zahrievaný alebo ochladzovaný, vzniká napätie, ktoré je úmerné k teplote.

Cena s DPH: 32,10€ / ks

Cena bez DPH: 26,75€ / ks

Kód: 102052

skladom
2-5 ks

 

Povrchový termočlánok typu K zahnutý do tvaru "L", -50 až 500 ° C

Povrchový termočlánok typu K zahnutý do tvaru "L", -50 až 500 ° C

Rýchla termočlánková teplotná tyčová sonda so zahnutou meracou hlavou Ruibao NR-81533B typu K s rukoväťou pre meranie povrchovej teploty jednoduchým priložením sondy - napríklad na elektronické súčiastky na doske plošných spojov, a pod. Teplotný senzor - termočlánok sa vyznačuje prakticky okamžitou odozvou na akúkoľvek zmenu meranej teploty a meria v rozsahu -50 ° C do + 500 ° C. Sonda má meraciu hlavu zahnutú v uhle 90 °, čo umožňuje meranie aj v zle prístupných miestach. Táto povrchová teplotná sonda sa na rozdiel od iných vyznačuje kvalitnou konštrukciou - kovová meracia hlava, teplotne odolná rukoväť (fenolformaldehydové živice), hrubý špirálový kábel, ktorý umožňuje natiahnutie do potrebnej dĺžky. Sonda je vhodná predovšetkým na okamžité meranie povrchovej teploty elektronických súčiastok - napríklad polovodičov, procesorov, chladičov, šasi, ideálne na kalibráciu všetkých vykurovacích elementov do maximálnej teploty 500 ° C, meranie teploty ložísk, brzdových kotúčov, motorov a ďalšie aplikácie spĺňajúce hranicu maximálnej meranej teploty tyčovej sondy. Termo článková sonda je pripojiteľná k všetkým BGA staniciam, multimetrom a digitálnym teplomerom s konektorom typu K. Sondu možno pripojiť napríklad k teplomeru TM-902C z našej ponuky. Parametre: Typ termočlánku: typ K Dĺžka sondy: cca 1.5 m (po natiahnutí) Minimálna meraná Teplota: -50 ° C Maximálna meraná teplota: +500 ° C Zahnutie meracej hlavy: 90 °   Princíp fungovania sondy: Termočlánok je snímač pre meranie teploty. Je zložený z dvoch rôznorodých kovov, ktoré sú spojené do jedného bodu (zvarením). Keď je tento spoj zahrievaný alebo ochladzovaný, vzniká napätie, ktoré je úmerné k teplote.

Cena s DPH: 32,10€ / ks

Cena bez DPH: 26,75€ / ks

Kód: 102051

skladom
6-25 ks

 

Povrchová teplotná sonda s pružným termočlánkom typ K, -50 až 500 ° C

Povrchová teplotná sonda s pružným termočlánkom typ K, -50 až 500 ° C

Rýchla termočlánková teplotná tyčová sonda Ruibao NR-81532B typu K s rukoväťou pre meranie povrchovej teploty jednoduchým priložením sondy - napríklad na elektronické súčiastky na doske plošných spojov, a pod. Teplotný senzor - termočlánok sa vyznačuje prakticky okamžitou odozvou na akúkoľvek zmenu meranej teploty a meria v rozsahu -50 ° C do + 500 ° C. Táto povrchová teplotná sonda sa na rozdiel od iných vyznačuje kvalitnou konštrukciou - kovová meracia hlava, teplotne odolná rukoväť (fenolformaldehydové živice), hrubý špirálový kábel, ktorý umožňuje natiahnutie do potrebnej dĺžky. Sonda je vhodná predovšetkým na okamžité meranie povrchovej teploty elektronických súčiastok - napríklad polovodičov, procesorov, chladičov, šasi, ideálne na kalibráciu všetkých vykurovacích elementov do maximálnej teploty 500 ° C, meranie teploty ložísk, brzdových kotúčov, motorov a ďalšie aplikácie spĺňajúce hranicu maximálnej meranej teploty tyčovej sondy. Termo článková sonda je pripojiteľná k všetkým BGA staniciam, multimetrom a digitálnym teplomerom s konektorom typu K. Sondu možno pripojiť napríklad k teplomeru TM-902C z našej ponuky.   Parametry: Typ termočlánku: typ K Dĺžka sondy: cca 1.5 m (po natiahnutí) Minimálna meraná Teplota: -50 ° C Maximálna meraná teplota: +500 ° C Zahnutie meracej hlavy: 90 °   Princíp fungovania sondy: Termočlánok je snímač pre meranie teploty. Je zložený z dvoch rôznorodých kovov, ktoré sú spojené do jedného bodu (zvarením). Keď je tento spoj zahrievaný alebo ochladzovaný, vzniká napätie, ktoré je úmerné k teplote.  

Cena s DPH: 32,10€ / ks

Cena bez DPH: 26,75€ / ks

Kód: 102050

skladom
6-25 ks

 

Povrchová teplotná termočlánková sonda NR-81546B typu K, -50 až 500 ° C

Povrchová teplotná termočlánková sonda NR-81546B typu K, -50 až 500 ° C

Rýchla termočlánková teplotná sonda Ruibao NR-81546B typu K s rukoväťou a zahnutou hlavou v 90 ° uhle pre meranie povrchovej teploty prostým priložením sondy - napríklad na elektronické súčiastky na doske plošných spojov, a pod. Teplotný senzor - termočlánok sa vyznačuje prakticky okamžitou odozvou na akúkoľvek zmenu meranej teploty a meria v rozsahu -50 ° C do + 500 ° C. Táto povrchová teplotná sonda sa na rozdiel od iných vyznačuje kvalitnou konštrukciou - kovová meracia hlava, teplotne odolná rukoväť (fenolformaldehydové živice), hrubý špirálový kábel, ktorý umožňuje natiahnutie do potrebnej dĺžky. Sonda má meracia hlavu zahnutú v uhle 90 °, čo umožňuje meranie aj v zle prístupných miestach. Sonda je vhodná predovšetkým na okamžité meranie povrchovej teploty elektronických súčiastok - napríklad polovodičov, procesorov, chladičov, šasi, ideálne na kalibráciu všetkých vykurovacích elementov do maximálnej teploty 500 ° C, meranie teploty ložísk, brzdových kotúčov, motorov a ďalšie aplikácie spĺňajúce hranicu maximálnej meranej teploty tyčovej sondy. Termočlánková sonda je pripojiteľná k všetkým BGA staniciam, multimetrom a digitálnym teplomerom s konektorom typu K. Sondu možno pripojiť napríklad k teplomeru TM-902C z našej ponuky. Parametre: Typ termočlánku: typ K Dĺžka kábla sondy: cca 1.5 m (po natiahnutí) Minimálna meraná Teplota: -50 ° C Maximálna meraná teplota: +500 ° C Dĺžka rukoväte: 130mm / dĺžka kovovej časti: 98mm   Princíp fungovania sondy: Termočlánok je snímač pre meranie teploty. Je zložený z dvoch rôznorodých kovov, ktoré sú spojené do jedného bodu (zvarením). Keď je tento spoj zahrievaný alebo ochladzovaný, vzniká napätie, ktoré je úmerné k teplote.

Cena s DPH: 49,38€ / ks

Cena bez DPH: 41,15€ / ks

Kód: 102806

skladom
2-5 ks

 

Termočlánková sonda typu K (TP-01) s kevlarovou izoláciou pre BGA stanice a multimetre

Termočlánková sonda typu K (TP-01) s kevlarovou izoláciou pre BGA stanice a multimetre

Termočlánková sonda TP - 01 typu K, pripojiteľná k všetkým BGA staniciam, multimetrom a digitálnym teplomerom s konektorom typu K, sonda má plášť z odolného nehorľavého skla - keramická tkanina, rovnako tak vnútornú izoláciu jednotlivých vodičov. Táto tkanina je tepelne odolná - netaví sa (testované pri teplote 400°C). Sonda je identická so sondou dodávanou digitálneho teplomeru TM-902C - použiteľná ako náhradný diel. Sonda je vhodná na meranie teploty vzduchu a na meranie povrchovej teploty a môže byť napevno pripevnená k meraným objektom. Ideálne pre rework BGA čipov, kedy je potrebné monitorovať teplotu čipu alebo pre spájkovanie citlivých SMD súčiastok. Merací rozsah tepelného snímača je od -50 °C do + 1350 °C. Použitý materiál termočlánku - chróm a hliník (Cr - Al). Ideálne pre testovanie, opravy a vývojové aplikácie. Táto tepelná sonda je flexibilná a má rýchlu odozvu. Dĺžka sondy je jeden meter. Parametre: Typ termočlánku: Typ K - Chromel - Alumel (Cr-Al) Dĺžka sondy: 1 meter (±5%) Plášť: Nylonový úplet Minimálna meraná teplota: -50 °C Maximálna meraná teplota: +1350 °C Presnosť: < 400°C +/- 1,5°C Plášť: Kevlarová tkanina   Princip fungování sondy: Termočlánek je snímač pro měření teploty. Je složen ze dvou různorodých kovů, které jsou spojeny do jednoho bodu (svařením). Když je tento spoj zahříván nebo chlazen, vzniká napětí, které je uměrné k teplotě. Upozornění: Digitální teploměr TM-902C (na fotografii) není součástí balení. Termočlánkovou sondu lze použít jako náhradní díl ke stanicím iR6500, JOVY RE-7500, JOVY 8500 a BIRD 5000 V3 nebo k Digitálnímu teploměru TM-902C.

Cena s DPH: 6,91€ / ks

Cena bez DPH: 5,76€ / ks

Kód: 101643

skladom
viac ako 25 ks

 

Termočlánková sonda typu K (TP-01) k multimetrom, teplomerom a BGA staniciam

Termočlánková sonda typu K (TP-01) k multimetrom, teplomerom a BGA staniciam

Termočlánková sonda typu K, pripojiteľná k všetkým multimetrom, digitálnym teplomerom a BGA staniciam s konektorom typu K. Sonda meria teplotu vzduchu a povrchovú teplotu a môže byť napevno pripevnená k meraným objektom. Ideálne pre spájkovaní BGA čipov, kedy je potrebné monitorovať teplotu čipu alebo pre spájkovanie citlivých SMD súčiastok. Merací rozsah tepelného snímača je od -50 ° C do + 400 ° C. Použitý materiál termočlánku - chróm a hliník (Cr-Al). Ideálne pre testovanie, opravy a vývojové aplikácie. Táto tepelná sonda je flexibilná a má rýchlu odozvu. Dĺžka sondy je jeden meter. Parametre: Typ termočlánku: typ K - chróm - Aluminium (Cr-Al) Dĺžka sondy: 1 meter Minimálna meraná teplota: -50 ° C Maximálna meraná teplota: +400 ° C Presnosť: <400 ° C +/- 2,5 ° C Plášť: plast Princip fungování sondy: Termočlánek je snímač pro měření teploty. Je složen ze dvou různorodých kovů, které jsou spojeny do jednoho bodu (svařením). Když je tento spoj zahříván nebo chlazen, vzniká napětí, které je uměrné k teplotě. Upozornění: Digitální teploměr TM-902C (na fotografii) není součástí balení. Termočlánkovou sondu lze použít jako náhradní díl ke stanicím iR6500, JOVY RE-7500, JOVY 8500 a BIRD 5000 V3 nebo k Digitálnímu teploměru TM-902C.

Cena s DPH: 4,94€ / ks

Cena bez DPH: 4,12€ / ks

Kód: 101483

skladom
viac ako 25 ks

 

Termočlánková vpichová sonda typu K -50 až 400°C

Termočlánková vpichová sonda typu K -50 až 400°C

Termočlánková teplotná vpichová sonda typu K s nerezovým puzdrom a plastovou rukoväťou pre meranie teploty jednoduchým priložením konca sondy - napríklad na elektronické súčiastky na doske plošných spojov, a pod. Teplotný senzor je umiestnený na konci meracej tyče. Tyč možno tiež zaviesť (zapichnúť) priamo do meraného materiálu, čím získate vnútornú teplotu, nie iba povrchovú. Meracia tyč sondy je vodotesná, možno ju teda aj ponoriť (nie rukoväť). Teplotný senzor - termočlánok sa vyznačuje prakticky okamžitou odozvou na akúkoľvek zmenu meranej teploty a meria v rozsahu -50 ° C do + 400 ° C. Sonda je vhodná predovšetkým na okamžité meranie povrchovej teploty elektronických súčiastok - napríklad polovodičov, procesorov, chladičov, šasi, ideálne na kalibráciu všetkých vykurovacích elementov do maximálnej teploty 400 ° C, na meranie teploty vnútri cínových kúpeľov či ultrazvukových vaní, na meranie teploty vzduchu - vonkajšej , teplovzdušné spájky, meranie teploty kvapalín, meranie teploty ložísk, brzdových kotúčov, motorov, výfukových či komínových spalín, a ďalšie aplikácie spĺňajúce hranicu maximálnej meranej teploty tyčové sondy. Termočlánková sonda je pripojiteľná k všetkým BGA staniciam, multimetrom a digitálnym teplomerom s konektorom typu K. Sondu možno pripojiť napríklad k základnému teplomeru TM-902C z našej ponuky. V ponuke máme tiež väčšiu verziu tejto sondy až do 600 ° C. Parametre: Typ termočlánku: typ K Priemer meracej tyče: 2.9m Dĺžka meracej časti: 93mm Dĺžka kábla sondy: cca 85cm Minimálna meraná Teplota: -50 ° C Maximálna meraná teplota: +400 ° C

Cena s DPH: 9,88€ / ks

Cena bez DPH: 8,23€ / ks

Kód: 102962

skladom
6-25 ks