Príslušenstvo k teplomerom

Filtrovanie
6,31 €
84,17 €
Termo článková teplotná tyčová sonda Ruibao NR-81530B typu K s rukoväťou pre meranie teploty jednoduchým priložením konca sondy - napríklad na elektronické súčiastky na doske plošných spojov, a pod. Teplotný senzor je umiestnený na konci meracej tyče. Tyč možno tiež zaviesť (zapichnúť) priamo do meraného materiálu, čím získate vnútornú teplotu, nie iba povrchovú. Meracia tyč sondy je vodotesná, možno ju teda aj ponoriť. Teplotný senzor - termočlánok sa vyznačuje prakticky okamžitou odozvou na akúkoľvek zmenu meranej teploty a meria v rozsahu -50 ° C do + 600 ° C. Táto povrchová teplotná sonda sa na rozdiel od iných vyznačuje kvalitnou konštrukciou - nerezová meracia tyč AISI304, teplotne odolná rukoväť (fenolformaldehydové živice), hrubý špirálový kábel, ktorý umožňuje natiahnutie do potrebnej dĺžky. Sonda je vhodná predovšetkým na okamžité meranie povrchovej teploty elektronických súčiastok - napríklad polovodičov, procesorov, chladičov, šasi, ideálne na kalibráciu všetkých vykurovacích elementov do maximálnej teploty 500 ° C, na meranie teploty vo vnútri cínových kúpeľov či ultrazvukových vaní, na meranie teploty vzduchu - vonkajšia , teplovzdušnej spájky, meranie teploty kvapalín, meranie teploty ložísk, brzdových kotúčov, motorov, výfukových či komínových spalín, a ďalšie aplikácie spĺňajúce hranicu maximálnej meranej teploty tyčovej sondy. Termo článková sonda je pripojiteľná k všetkým BGA staniciam, multimetrom a digitálnym teplomerom s konektorom typu K. Sondu možno pripojiť napríklad k teplomeru TM-902C z našej ponuky. Teplotná a chemická odolnosť produktu je dan materiálom, z ktorého je vyroben: AISI 304. Parametre: Typ termočlánku: typ K Dĺžka sondy: cca 1.5 m (po natiahnutí) Minimálna meraná Teplota: -50 ° C Maximálna meraná teplota: +600 ° C Kovová časť priemer 170 mm 2,98 mm   Princíp fungovania sondy: Termočlánok je snímač pre meranie teploty. Je zložený z dvoch rôznorodých kovov, ktoré sú spojené do jedného bodu (zvarením). Keď je tento spoj zahrievaný alebo ochladzovaný, vzniká napätie, ktoré je úmerné k teplote.
39,65€ / ks 33,04€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
102052
Rýchla termočlánková teplotná tyčová sonda so zahnutou meracou hlavou Ruibao NR-81533B typu K s rukoväťou pre meranie povrchovej teploty jednoduchým priložením sondy - napríklad na elektronické súčiastky na doske plošných spojov, a pod. Teplotný senzor - termočlánok sa vyznačuje prakticky okamžitou odozvou na akúkoľvek zmenu meranej teploty a meria v rozsahu -50 ° C do + 500 ° C. Sonda má meraciu hlavu zahnutú v uhle 90 °, čo umožňuje meranie aj v zle prístupných miestach. Táto povrchová teplotná sonda sa na rozdiel od iných vyznačuje kvalitnou konštrukciou - kovová meracia hlava, teplotne odolná rukoväť (fenolformaldehydové živice), hrubý špirálový kábel, ktorý umožňuje natiahnutie do potrebnej dĺžky. Sonda je vhodná predovšetkým na okamžité meranie povrchovej teploty elektronických súčiastok - napríklad polovodičov, procesorov, chladičov, šasi, ideálne na kalibráciu všetkých vykurovacích elementov do maximálnej teploty 500 ° C, meranie teploty ložísk, brzdových kotúčov, motorov a ďalšie aplikácie spĺňajúce hranicu maximálnej meranej teploty tyčovej sondy. Termo článková sonda je pripojiteľná k všetkým BGA staniciam, multimetrom a digitálnym teplomerom s konektorom typu K. Sondu možno pripojiť napríklad k teplomeru TM-902C z našej ponuky. Teplotná a chemická odolnosť produktu je dan materiálom, z ktorého je vyroben: AISI 304. Parametre: Typ termočlánku: typ K Dĺžka sondy: cca 1.5 m (po natiahnutí) Minimálna meraná Teplota: -50 ° C Maximálna meraná teplota: +500 ° C Zahnutie meracej hlavy: 90 °   Princíp fungovania sondy: Termočlánok je snímač pre meranie teploty. Je zložený z dvoch rôznorodých kovov, ktoré sú spojené do jedného bodu (zvarením). Keď je tento spoj zahrievaný alebo ochladzovaný, vzniká napätie, ktoré je úmerné k teplote.
39,65€ / ks 33,04€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
102051
Rýchla termočlánková teplotná tyčová sonda Ruibao NR-81532B typu K s rukoväťou pre meranie povrchovej teploty jednoduchým priložením sondy - napríklad na elektronické súčiastky na doske plošných spojov, a pod. Teplotný senzor - termočlánok sa vyznačuje prakticky okamžitou odozvou na akúkoľvek zmenu meranej teploty a meria v rozsahu -50 ° C do + 500 ° C. Táto povrchová teplotná sonda sa na rozdiel od iných vyznačuje kvalitnou konštrukciou - kovová meracia hlava, teplotne odolná rukoväť (fenolformaldehydové živice), hrubý špirálový kábel, ktorý umožňuje natiahnutie do potrebnej dĺžky. Sonda je vhodná predovšetkým na okamžité meranie povrchovej teploty elektronických súčiastok - napríklad polovodičov, procesorov, chladičov, šasi, ideálne na kalibráciu všetkých vykurovacích elementov do maximálnej teploty 500 ° C, meranie teploty ložísk, brzdových kotúčov, motorov a ďalšie aplikácie spĺňajúce hranicu maximálnej meranej teploty tyčovej sondy. Termo článková sonda je pripojiteľná k všetkým BGA staniciam, multimetrom a digitálnym teplomerom s konektorom typu K. Sondu možno pripojiť napríklad k teplomeru TM-902C z našej ponuky.   Teplotná a chemická odolnosť produktu je dan materiálom, z ktorého je vyroben: AISI 304. Parametry: Typ termočlánku: typ K Dĺžka sondy: cca 1.5 m (po natiahnutí) Minimálna meraná Teplota: -50 ° C Maximálna meraná teplota: +500 ° C Zahnutie meracej hlavy: 90 °   Princíp fungovania sondy: Termočlánok je snímač pre meranie teploty. Je zložený z dvoch rôznorodých kovov, ktoré sú spojené do jedného bodu (zvarením). Keď je tento spoj zahrievaný alebo ochladzovaný, vzniká napätie, ktoré je úmerné k teplote.  
39,65€ / ks 33,04€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
102050
Rýchla termočlánková teplotná sonda Ruibao NR-81546B typu K s rukoväťou a zahnutou hlavou v 90 ° uhle pre meranie povrchovej teploty prostým priložením sondy - napríklad na elektronické súčiastky na doske plošných spojov, a pod. Teplotný senzor - termočlánok sa vyznačuje prakticky okamžitou odozvou na akúkoľvek zmenu meranej teploty a meria v rozsahu -50 ° C do + 500 ° C. Táto povrchová teplotná sonda sa na rozdiel od iných vyznačuje kvalitnou konštrukciou - kovová meracia hlava, teplotne odolná rukoväť (fenolformaldehydové živice), hrubý špirálový kábel, ktorý umožňuje natiahnutie do potrebnej dĺžky. Sonda má meracia hlavu zahnutú v uhle 90 °, čo umožňuje meranie aj v zle prístupných miestach. Sonda je vhodná predovšetkým na okamžité meranie povrchovej teploty elektronických súčiastok - napríklad polovodičov, procesorov, chladičov, šasi, ideálne na kalibráciu všetkých vykurovacích elementov do maximálnej teploty 500 ° C, meranie teploty ložísk, brzdových kotúčov, motorov a ďalšie aplikácie spĺňajúce hranicu maximálnej meranej teploty tyčovej sondy. Termočlánková sonda je pripojiteľná k všetkým BGA staniciam, multimetrom a digitálnym teplomerom s konektorom typu K. Sondu možno pripojiť napríklad k teplomeru TM-902C z našej ponuky. Teplotná a chemická odolnosť produktu je dan materiálom, z ktorého je vyroben: AISI 304.   Parametre: Typ termočlánku: typ K Dĺžka kábla sondy: cca 1.5 m (po natiahnutí) Minimálna meraná Teplota: -50 ° C Maximálna meraná teplota: +500 ° C Dĺžka rukoväte: 130mm / dĺžka kovovej časti: 98mm   Princíp fungovania sondy: Termočlánok je snímač pre meranie teploty. Je zložený z dvoch rôznorodých kovov, ktoré sú spojené do jedného bodu (zvarením). Keď je tento spoj zahrievaný alebo ochladzovaný, vzniká napätie, ktoré je úmerné k teplote.
62,61€ / ks 52,17€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
102806
Termočlánková teplotná sonda TP-01 typu K s káblom s kevlarovou izoláciou o celkovej dĺžke 195cm zakončená SMPW konektorom s rozostupom 8mm. Tento typ sondy je najbežnejší používaný pre meranie teploty v spájkovacích a reworkovacích BGA staniciach a pre meranie okolitej a povrchovej teploty pomocou jednej čí viac kanálových digitálnych teplomerov. Sonda K je vybavená špeciálnym kevlarovým opletom, ktorý dokáže odolať sálavému teplu alebo otvorenému ohňu až do teploty 400 ° C, samotné čidlo si ľahko poradí s meraním teplôt v rozsahu -50 - +1350 ° C. Meranie za pomoci teplotnej sondy typu K TP-01 je presné, veľmi rýchle a spoľahlivé, jedná sa o jeden z najbežnejších a najspoľahlivejších typov bežne používaných meracích sond s veľkým teplotným rozsahom a širokým rozsahom použitia v priemysle, výrobe a servisných činnostiach. Parametre: Typ termočlánku: Typ K - chromel - Alumel (Cr-Al) Dĺžka sondy: 195cm Minimálna meraná Teplota: -50 ° C Maximálna meraná teplota: +1350 ° C Presnosť: <400 ° C +/- 1,5 ° C Oplet: Kevlarová tkanina  
10,43€ / ks 8,70€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
103681
Termočlánková sonda TP - 01 typu K, pripojiteľná k všetkým BGA staniciam, multimetrom a digitálnym teplomerom s konektorom typu K, sonda má plášť z odolného nehorľavého skla - keramická tkanina, rovnako tak vnútornú izoláciu jednotlivých vodičov. Táto tkanina je tepelne odolná - netaví sa (testované pri teplote 400°C). Sonda je identická so sondou dodávanou digitálneho teplomeru TM-902C - použiteľná ako náhradný diel. Sonda je vhodná na meranie teploty vzduchu a na meranie povrchovej teploty a môže byť napevno pripevnená k meraným objektom. Ideálne pre rework BGA čipov, kedy je potrebné monitorovať teplotu čipu alebo pre spájkovanie citlivých SMD súčiastok. Merací rozsah tepelného snímača je od -50 °C do + 1350 °C. Použitý materiál termočlánku - chróm a hliník (Cr - Al). Ideálne pre testovanie, opravy a vývojové aplikácie. Táto tepelná sonda je flexibilná a má rýchlu odozvu. Dĺžka sondy je jeden meter. Parametre: Typ termočlánku: Typ K - Chromel - Alumel (Cr-Al) Dĺžka sondy: 1 meter (±5%) Plášť: Nylonový úplet Minimálna meraná teplota: -50 °C Maximálna meraná teplota: +1350 °C Presnosť: < 400°C +/- 1,5°C Plášť: Kevlarová tkanina  
8,87€ / ks 7,39€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
101643
Termočlánková teplotná sonda TP-01 typu K s káblom s kevlarovou izoláciou o celkovej dĺžke 295C zakončená SMPW konektorom s rozostupom 8mm. Tento typ sondy je najbežnejšie používaný pre meranie teploty v spájkovacích a reworkovacích BGA staniciach a pre meranie okolitej a povrchovej teploty pomocou jedno čí viac kanálových digitálnych teplomerov. Sonda K je vybavená špeciálnym kevlarovým opletom, ktorý dokáže odolať sálavému teplu alebo otvorenému ohňu až do teploty 400 ° C, samotné čidlo si ľahko poradí s meraním teplôt v rozsahu -50 - +1350 ° C. Meranie za prostredníctvom teplotnej sondy typu K TP-01 je presné, veľmi rýchle a spoľahlivé, jedná sa o jeden z najbežnejších a najspoľahlivejších typov bežne používaných meracích sond s veľkým teplotným rozsahom a širokým rozsahom použitia v priemysle, výrobe a servisných činnostiach. Parametre: Typ termočlánku: Typ K - chromel - Alumel (Cr-Al) Dĺžka sondy: 295C Minimálna meraná Teplota: -50 ° C Maximálna meraná teplota: +1350 ° C Presnosť: <400 ° C +/- 1,5 ° C Oplet: Kevlarová tkanina
12,00€ / ks 10,00€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
103682
Termočlánková sonda typu K, pripojiteľná k všetkým multimetrom, digitálnym teplomerom a BGA staniciam s konektorom typu K. Sonda meria teplotu vzduchu a povrchovú teplotu a môže byť napevno pripevnená k meraným objektom. Ideálne pre spájkovaní BGA čipov, kedy je potrebné monitorovať teplotu čipu alebo pre spájkovanie citlivých SMD súčiastok. Merací rozsah tepelného snímača je od -50 ° C do + 400 ° C. Použitý materiál termočlánku - chróm a hliník (Cr-Al). Ideálne pre testovanie, opravy a vývojové aplikácie. Táto tepelná sonda je flexibilná a má rýchlu odozvu. Dĺžka sondy je jeden meter. Parametre: Typ termočlánku: typ K - chróm - Aluminium (Cr-Al) Dĺžka sondy: 1 meter Minimálna meraná teplota: -50 ° C Maximálna meraná teplota: +400 ° C Presnosť: <400 ° C +/- 2,5 ° C Plášť: plast
6,26€ / ks 5,22€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
101483
Termočlánková teplotná vpichová sonda typu K s nerezovým puzdrom a plastovou rukoväťou pre meranie teploty jednoduchým priložením konca sondy - napríklad na elektronické súčiastky na doske plošných spojov, a pod. Teplotný senzor je umiestnený na konci meracej tyče. Tyč možno tiež zaviesť (zapichnúť) priamo do meraného materiálu, čím získate vnútornú teplotu, nie iba povrchovú. Meracia tyč sondy je vodotesná, možno ju teda aj ponoriť (nie rukoväť). Teplotný senzor - termočlánok sa vyznačuje prakticky okamžitou odozvou na akúkoľvek zmenu meranej teploty a meria v rozsahu -50 ° C do + 400 ° C. Sonda je vhodná predovšetkým na okamžité meranie povrchovej teploty elektronických súčiastok - napríklad polovodičov, procesorov, chladičov, šasi, ideálne na kalibráciu všetkých vykurovacích elementov do maximálnej teploty 400 ° C, na meranie teploty vnútri cínových kúpeľov či ultrazvukových vaní, na meranie teploty vzduchu - vonkajšej , teplovzdušné spájky, meranie teploty kvapalín, meranie teploty ložísk, brzdových kotúčov, motorov, výfukových či komínových spalín, a ďalšie aplikácie spĺňajúce hranicu maximálnej meranej teploty tyčové sondy. Termočlánková sonda je pripojiteľná k všetkým BGA staniciam, multimetrom a digitálnym teplomerom s konektorom typu K. Sondu možno pripojiť napríklad k základnému teplomeru TM-902C z našej ponuky. Teplotná a chemická odolnosť produktu je dan materiálom, z ktorého je vyroben: AISI 304. V ponuke máme tiež väčšiu verziu tejto sondy až do 600 ° C. Parametre: Typ termočlánku: typ K Priemer meracej tyče: 2.9m Dĺžka meracej časti: 93mm Dĺžka kábla sondy: cca 85cm Minimálna meraná Teplota: -50 ° C Maximálna meraná teplota: +400 ° C
12,00€ / ks 10,00€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
102962
Ponorná zahnutá termočlánková sonda typu K s kovovým plášťom a kovovou výstužou káblov. Sonda meria teplotu na svojom samom konci a je primárne určená pre ponorenie do cínovacej vane a ďalších nádob. Merací rozsah tepelného čidla je od -50 ° C do + 1350 ° C. Použitý materiál termočlánku - chróm a hliník (Cr-Al). Ponoriť ju možno maximálne do hĺbky 6 cm. Záhyb pri konci sondy je určený pre opretie o okraj nádoby. Káble v opletenej časti merajú cca 26cm. Sonda je tiež náhradným dielom pre cínovacú kúpeľ smaltovanú QUICK 100-15S. Parametre: Typ termočlánku: Typ K - chromel - Alumel (Cr-Al) Celková dĺžka vodičov: 30cm (± 5%) Plášť: kov Minimálna meraná Teplota: -50 ° C Maximálna meraná teplota: +1350 ° C Presnosť: <400 ° C +/- 1,5 ° C Rozmery: ponorná časť: 6cm, hrana: cca 4cm, rovná časť s rozšírenou časťou (po pružinu): 10cm.
83,48€ / ks 69,57€ bez DPH
Informujte sa
Kód:
102811
Náhradné termočlánkové senzory k digitálnemu teplomeru pre hrotové spájky HAKKO 191. Vplyvom vysokých teplôt sa senzory prepaľujú, teplomer o tejto skutočnosti informuje. Ak Vám dôjdu pribalené náhradné senzory, môžete ich prikúpiť a jednoducho vymeniť. Balenie obsahuje 10ks senzorov.
17,22€ / ks 14,35€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
102026
Miniatúrny panelový konektor MPJ-K-F pre termočlánkové konektory typu K. Dierky s rozstupom 7,5mm sú polarizované aby nedošlo k nesprávnemu pripojeniu. Súčasťou balenia je aretačná listová pružná, ktorou je konektor pripevnený v paneli. Parametre: Materiál: Nylon Povrchová úprava kontaktov: (+ Chróm, - Alumel) Typ: samica (zdierka) Rozteč konektorov: 7,5mm Otvor pre vstavanie: 16x8mm Rozmery predného panelu: 14x23,5mm Rozmery: 23,5x14x22mm (VxŠxH) Pracovná teplota: -29 - 180 ° C Váha: 4,6g  
7,83€ / ks 6,52€ bez DPH
skladom1 ks Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
103748
Celkový počet výrobkov: 12