Príslušenstvo k teplomerom

Filtrovanie
6,31 €
84,17 €
Termočlánok s nádržkou 100mm pre meranie vysokých teplôt do 400 ℃.   Teplotná sonda je uložená v kovovej ochrannej objímke z nerezovej ocele, ktorá chráni teplotný snímač proti vysokým teplotám a mechanickému či chemickému poškodeniu. Teplotný senzor je vhodný pre meranie teplôt v rozsahu 0 ~ 400 ℃. V nádrži s dĺžkou 100mm so závitom M8 je ukrytý teplotný snímač typu K, ktorý je pripojený k dvojlinke s dĺžkou 3m, ktorá je chránená oceľovou pančuškou, vodiče sú zakončené vidličkou pre pripojenie do svorkovnice. Nerezová nádrž chráni teplotný senzor proti mechanickému poškodeniu, vysokým teplotám, alebo naleptaniu či narušenia chem. látkami. Senzor v nádrži je tak vhodný pre meranie vysokých teplôt v peciach, spájkovacích vlnách, meranie spalín či meranie teplôt chem. kvapalných látok.   Teplotná a chemická odolnosť skrutkovacej záchytky je daná materiálom, z ktorého je vyrobená: AISI 304.  
18,26€ / ks 15,22€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104319
Termočlánok s termočlánkom na meranie vysokých teplôt do 400 ℃. Teplotná sonda je umiestnená v kovovom ochrannom puzdre z nehrdzavejúcej ocele, ktoré chráni teplotný snímač pred vysokými teplotami a mechanickým alebo chemickým poškodením. Teplotný snímač je vhodný na meranie teplôt v rozsahu 0 až 400 ℃. V 5 mm dlhej objímke so závitom M6 sa ukrýva snímač teploty typu K, ktorý je pripojený k 3 m dlhému dvojitému vedeniu, ktoré je chránené oceľovou ponožkou, vodiče sú ukončené vidlicou na pripojenie k svorkovnici. Zásuvka z nehrdzavejúcej ocele chráni snímač teploty pred mechanickým poškodením, vysokými teplotami alebo prilepením či deformáciou chemikáliami. Snímač v miskách je teda vhodný na meranie vysokých teplôt v peciach, spájkovacích vlnách, meranie spalín alebo meranie teploty chemických kvapalín. Teplotná a chemická odolnosť skrutkovacej vaničky je spôsobená materiálom, z ktorého je vyrobená: AISI 304. Závitová matica je navlečená len na samotný snímač a kvapalina/plyn môže unikať cez medzeru medzi maticou a sondou, ak je termočlánok namontovaný na vonkajšom plášti nádoby na vodu/plyn. Pre úplne tesné utesnenie musí byť termočlánok samostatne utesnený alebo umiestnený tak, aby cez spoj matice a termočlánku nemohla uniknúť žiadna kvapalina alebo plyn.
15,13€ / ks 12,61€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104320
Termočlánok s termočlánkom na meranie vysokých teplôt do 400 ℃. Teplotná sonda je umiestnená v kovovom ochrannom puzdre z nehrdzavejúcej ocele, ktoré chráni teplotný snímač pred vysokými teplotami a mechanickým alebo chemickým poškodením. Teplotný snímač je vhodný na meranie teplôt v rozsahu 0 až 400 ℃. V 5 mm dlhej objímke so závitom M8 sa ukrýva snímač teploty typu K, ktorý je pripojený k 3 m dlhému dvojitému vedeniu, ktoré je chránené oceľovou ponožkou, vodiče sú ukončené vidlicou na pripojenie k svorkovnici. Zásuvka z nehrdzavejúcej ocele chráni snímač teploty pred mechanickým poškodením, vysokými teplotami alebo prilepením či deformáciou chemikáliami. Snímač v miskách je teda vhodný na meranie vysokých teplôt v peciach, spájkovacích vlnách, meranie spalín alebo meranie teploty chemických kvapalín. Teplotná a chemická odolnosť skrutkovacej vaničky je spôsobená materiálom, z ktorého je vyrobená: AISI 304. Závitová matica je navlečená len na samotný snímač a kvapalina/plyn môže unikať cez medzeru medzi maticou a sondou, ak je termočlánok namontovaný na vonkajšom plášti nádoby na vodu/plyn. Pre úplne tesné utesnenie musí byť termočlánok samostatne utesnený alebo umiestnený tak, aby cez spoj matice a termočlánku nemohla uniknúť žiadna kvapalina alebo plyn.  
18,26€ / ks 15,22€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104554
Magnetická termočlánková sonda typu K (TP-01) pre multimetre, teplomery a stanice BGA. Sonda s magnetom na kontaktné meranie povrchov feromagnetických materiálov. Teplotná sonda je vhodná pre všetky typy multimetrov, teplomerov a BGA staníc, ktoré majú konektor typu K. Rozsah merania sondy je od -50 do 500 °C, zvýšenie teploty spôsobuje dočasné oslabenie magnetickej sily. Magnet má dobrú priľnavosť až do približne 300 °C. Nad touto hodnotou môže byť priľnavosť magnetu nízka a sonda môže spadnúť z feromagnetického povrchu. Rozmery kontaktnej plochy sondy sú 28 x 20 mm (š x v). Hlava sondy je keramická - s veľkou rezervou odoláva uvedeným teplotným rozsahom. Feromagnetický materiál je taký, na ktorom magnet dobre priľne. Medzi feromagnetické materiály patria rôzne kovy - železo, nikel, kobalt, gadolínium a zliatiny železa s výnimkou niektorých nehrdzavejúcich ocelí. balenie - 1x magnetická teplotná sonda.  
Novinka 62,61€ / ks 52,17€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104744
Odporúčame
Termočlánková teplotná sonda Ruibao NR-81530B typ K s rukoväťou na meranie teploty jednoduchým priložením konca sondy - napríklad na elektronické súčiastky na doske plošných spojov atď. Teplotný snímač je umiestnený na konci meracej tyče. Tyč sondy možno vložiť aj priamo do meraného materiálu, aby sa získala vnútorná teplota, nielen povrchová teplota. Tyč sondy je vodotesná, takže ju možno ponoriť. Teplotný snímač - termočlánok sa vyznačuje prakticky okamžitou odozvou na akúkoľvek zmenu meranej teploty a meria v rozsahu -50 °C až +600 °C. Táto povrchová teplotná sonda sa na rozdiel od iných povrchových teplotných sond vyznačuje kvalitnou konštrukciou - meracia tyč z nehrdzavejúcej ocele AISI304, teplotne odolná rukoväť (fenolformaldehydová živica), hrubý špirálový kábel, ktorý umožňuje natiahnuť na požadovanú dĺžku. Sonda je vhodná najmä na okamžité meranie povrchovej teploty elektronických súčiastok - napr. polovodičov, procesorov, chladičov, šasi, ideálna na kalibráciu všetkých vykurovacích prvkov až do maximálnej teploty500 °C, na meranie teploty vo vnútri cínových kúpeľov alebo ultrazvukových kúpeľov, na meranie teploty vzduchu - vonkajšieho, teplovzdušných spájkovačiek, na meranie teploty kvapalín, na meranie teploty ložísk, brzdových kotúčov, motorov, výfukových plynov alebo komínových spalín a ďalšie aplikácie, ktoré spĺňajú maximálny teplotný limit tyčovej sondy. Termočlánková sonda sa pripája ku všetkým staniciam BGA, multimetrom a digitálnym teplomerom s konektormi typu K. Sondu možno napríklad pripojiť k teplomeru TM-902C z našej ponuky. Teplotná a chemická odolnosť výrobku je daná materiálom, z ktorého je vyrobený: AISI 304. princíp činnosti sondy: Termočlánok je snímač na meranie teploty. Skladá sa z dvoch rôznorodých kovov, ktoré sú spojené v jednom bode (zváraním). Keď sa tento spoj zahrieva alebo ochladzuje, vytvára sa napätie, ktoré je úmerné teplote.
39,65€ / ks 33,04€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102052
Teplotná sonda so zakriveným termočlánkom Ruibao NR-81533B typu K s rukoväťou na meranie povrchovej teploty jednoduchým umiestnením sondy na elektronický komponent na doske plošných spojov atď. Teplotný snímač - termočlánok sa vyznačuje prakticky okamžitou odozvou na akúkoľvek zmenu meranej teploty a meria v rozsahu od -50 °C do +500 °C. Sonda má meracu hlavu sklonenú pod uhlom 90°, čo umožňuje meranie aj na ťažko prístupných miestach. Na rozdiel od iných sond na meranie povrchovej teploty sa táto povrchová teplotná sonda vyznačuje kvalitnou konštrukciou - kovová meracia hlavica, teplotne odolná rukoväť (fenolformaldehydová živica), hrubý špirálový kábel, ktorý umožňuje natiahnuť ho na požadovanú dĺžku. Sonda je vhodná najmä na okamžité meranie povrchovej teploty elektronických súčiastok - napr. polovodičov, procesorov, chladičov, šasi, je ideálna na kalibráciu všetkých vykurovacích telies do maximálnej teploty 500 °C, meranie teploty ložísk, brzdových kotúčov, motorov a iných aplikácií spĺňajúcich maximálny teplotný limit tyčovej sondy. Termočlánková sonda sa pripája ku všetkým BGA staniciam, multimetrom a digitálnym teplomerom s konektormi typu K. Sondu možno pripojiť napríklad k teplomeru TM-902C z nášho sortimentu. Teplotná a chemická odolnosť výrobku je daná materiálom, z ktorého je vyrobený: AISI 304. Princíp činnosti sondy: Termočlánok je snímač na meranie teploty. Skladá sa z dvoch rôznorodých kovov, ktoré sú spojené v jednom bode (zváraním). Keď sa tento spoj zahrieva alebo ochladzuje, vytvára sa napätie, ktoré je úmerné teplote.
39,65€ / ks 33,04€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102051
Ruibao NR-81532B Rýchla termočlánková teplotná sonda typu K s rukoväťou na meranie povrchovej teploty jednoduchým priložením sondy - napríklad na elektronické komponenty na doske plošných spojov atď. Teplotný snímač - termočlánok sa vyznačuje prakticky okamžitou reakciou na akúkoľvek zmenu meranej teploty a meria v rozsahu -50 °C až +500 °C. Táto povrchová teplotná sonda sa na rozdiel od iných povrchových teplotných sond vyznačuje kvalitnou konštrukciou - kovová meracia hlavica, teplotne odolná rukoväť (fenolová formaldehydová živica), hrubý špirálový kábel, ktorý umožňuje natiahnuť ho na požadovanú dĺžku. Sonda je vhodná najmä na okamžité meranie povrchovej teploty elektronických súčiastok - napr. polovodičov, procesorov, chladičov, šasi, je ideálna na kalibráciu všetkých vykurovacích telies do maximálnej teploty 500 °C, meranie teploty ložísk, brzdových kotúčov, motorov a ďalších aplikácií spĺňajúcich maximálny teplotný limit tyčovej sondy. Termočlánková sonda sa pripája ku všetkým BGA staniciam, multimetrom a digitálnym teplomerom s konektormi typu K. Sondu možno pripojiť napríklad k teplomeru TM-902C z nášho sortimentu. Teplotná a chemická odolnosť výrobku je daná materiálom, z ktorého je vyrobený: AISI 304. Princíp činnosti sondy: Termočlánok je snímač na meranie teploty. Skladá sa z dvoch rôznorodých kovov, ktoré sú spojené v jednom bode (zváraním). Keď sa tento spoj zahrieva alebo ochladzuje, vytvára sa napätie, ktoré je úmerné teplote.
39,65€ / ks 33,04€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102050
Ruibao NR-81546B rýchla termočlánková teplotná sonda typu K s rukoväťou a 90° uhlovou hlavicou na meranie povrchovej teploty jednoduchým priložením sondy - napríklad na elektronické komponenty na doske plošných spojov atď. Teplotný snímač - termočlánok sa vyznačuje prakticky okamžitou reakciou na akúkoľvek zmenu meranej teploty a meria v rozsahu -50 °C až +500 °C.táto povrchová teplotná sonda sa na rozdiel od iných vyznačuje kvalitnou konštrukciou - kovová meracia hlavica, teplotne odolná rukoväť (fenolformaldehydová živica), hrubý špirálový kábel, ktorý umožňuje natiahnutie na potrebnú dĺžku. Sonda má meraciu hlavicu ohnutú pod uhlom 90°, čo umožňuje meranie aj na ťažko prístupných miestach. Sonda je vhodná najmä na okamžité meranie povrchovej teploty elektronických súčiastok - napr. polovodičov, procesorov, chladičov, šasi, je ideálna na kalibráciu všetkých vykurovacích telies do maximálnej teploty 500 °C, meranie teploty ložísk, brzdových kotúčov, motorov a ďalších aplikácií spĺňajúcich maximálny teplotný limit tyčovej sondy. Termočlánková sonda sa pripája ku všetkým BGA staniciam, multimetrom a digitálnym teplomerom s konektormi typu K. Sondu možno napríklad pripojiť k teplomeru TM-902C z našej ponuky. Teplotná a chemická odolnosť výrobku je daná materiálom, z ktorého je vyrobený: AISI 304. princíp činnosti sondy: Termočlánok je snímač na meranie teploty. Skladá sa z dvoch rôznorodých kovov, ktoré sú spojené v jednom bode (zváraním). Keď sa tento spoj zahrieva alebo ochladzuje, vytvára sa napätie, ktoré je úmerné teplote.
62,61€ / ks 52,17€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102806
Termočlánková teplotná sonda TP-01 typu K s káblom s kevlarovou izoláciou s celkovou dĺžkou 195 cm ukončeným konektorom SMPW s rozstupom 8 mm. Tento typ sondy sa najčastejšie používa na meranie teploty v spájkovacích a pretavovacích BGA staniciach a na meranie teploty okolia a povrchu pomocou jednokanálových alebo viackanálových digitálnych teplomerov. Sonda K je vybavená špeciálnym kevlarovým opletením, ktoré odoláva sálavému teplu alebo otvorenému ohňu až do 400 °C, samotný snímač bez problémov zvláda merania teploty v rozsahu -50 - +1350 °C. Merania pomocou teplotnej sondy typu K TP-01 sú presné, veľmi rýchle a spoľahlivé, je to jeden z najbežnejších a najspoľahlivejších typov bežne používaných teplotných sond s veľkým teplotným rozsahom a širokým spektrom použitia v priemysle, výrobných a servisných prevádzkach.
10,43€ / ks 8,70€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103681
Termočlánková sonda TP-01 typ K, pripojiteľná ku všetkým staniciam BGA, multimetrom a digitálnym teplomerom s konektorom typu K, sonda má puzdro z ohňovzdornej sklokeramickej tkaniny, ako aj vnútornú izoláciu jednotlivých vodičov. Táto tkanina je odolná voči vysokým teplotám - neroztaví sa (testované pri 400 °C). Sonda je identická so sondou dodávanou s digitálnym teplomerom TM-902C - použiteľná ako náhradný diel. Sonda je vhodná na meranie teploty vzduchu a povrchovej teploty a možno ju pripevniť na merané objekty. Ideálna na prepracovanie BGA čipov, kde sa vyžaduje monitorovanie teploty čipov, alebo na spájkovanie citlivých SMD komponentov. Rozsah merania tepelného snímača je od -50 °C do +1350 °C. Použitý materiál termočlánku - chróm a hliník (Cr-Al). Ideálny na testovanie, opravy a vývojové aplikácie. Táto tepelná sonda je flexibilná a má rýchlu odozvu. Dĺžka sondy je jeden meter.
8,87€ / ks 7,39€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101643
Termočlánková teplotná sonda TP-01 typu K s káblom s kevlarovou izoláciou s celkovou dĺžkou 295 cm ukončeným konektorom SMPW s rozstupom 8 mm. Tento typ sondy sa najčastejšie používa na meranie teploty v spájkovacích a pretavovacích BGA staniciach a na meranie teploty okolia a povrchu pomocou jednokanálových alebo viackanálových digitálnych teplomerov. Sonda K je vybavená špeciálnym kevlarovým opletením, ktoré odoláva sálavému teplu alebo otvorenému ohňu až do 400 °C, samotný snímač bez problémov zvláda merania teploty v rozsahu -50 - +1350 °C. Merania pomocou teplotnej sondy typu K TP-01 sú presné, veľmi rýchle a spoľahlivé, je to jeden z najbežnejších a najspoľahlivejších typov bežne používaných teplotných sond s veľkým teplotným rozsahom a širokým spektrom použitia v priemysle, výrobných a servisných prevádzkach.
12,00€ / ks 10,00€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103682
Termočlánková sonda typu K, pripojiteľná ku všetkým multimetrom, digitálnym teplomerom a staniciam BGA s konektorom typu K. Sonda meria teplotu vzduchu a povrchovú teplotu a možno ju pripevniť na merané objekty. Ideálna na spájkovanie čipov BGA, pri ktorom sa vyžaduje monitorovanie teploty čipu, alebo na spájkovanie citlivých súčiastok SMD. Rozsah merania tepelného snímača je od -50 °C do +400 °C. Použitý materiál termočlánku - chróm a hliník (Cr-Al). Ideálny na testovanie, opravy a vývojové aplikácie. Táto tepelná sonda je flexibilná a má rýchlu odozvu. Dĺžka sondy je jeden meter.
6,26€ / ks 5,22€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101483
Teplotná sonda s termočlánkom typu K s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele a plastovou rukoväťou na meranie teploty jednoduchým stlačením konca sondy - napr. na elektronických súčiastkach na doske plošných spojov atď. Teplotný snímač je umiestnený na konci meracej tyče. Tyč sondy možno vložiť aj priamo do meraného materiálu, aby sa získala vnútorná teplota, nielen povrchová teplota. Tyč sondy je vodotesná, takže ju možno ponoriť (nie rukoväť). Teplotný snímač - termočlánok sa vyznačuje prakticky okamžitou reakciou na akúkoľvek zmenu meranej teploty a meria v rozsahu -50 °C až +400 °C. Sonda je vhodná najmä na okamžité meranie povrchovej teploty elektronických súčiastok - napr. polovodičov, procesorov, chladičov, šasi, ideálna na kalibráciu všetkých vykurovacích telies do maximálnej teploty 400 °C, na meranie teploty vo vnútri cínových kúpeľov alebo ultrazvukových kúpeľov, na meranie teploty vzduchu - vonkajšieho, teplovzdušného spájkovania, meranie teploty kvapalín, meranie teploty ložísk, brzdových kotúčov, motorov, výfukových plynov alebo komínových spalín a ďalšie aplikácie, ktoré spĺňajú maximálny teplotný limit tyčovej sondy. Termočlánková sonda sa pripája ku všetkým staniciam BGA, multimetrom a digitálnym teplomerom s konektormi typu K. Sondu možno napríklad pripojiť k základnému teplomeru TM-902C z našej ponuky. Teplotná a chemická odolnosť výrobku je daná materiálom, z ktorého je vyrobený: AISI 304. Ponúkame aj väčšiu verziu tejto sondy s teplotou do 600 °C.
12,00€ / ks 10,00€ bez DPH
Tovar je na ceste 30.06.2024
Kód:
102962
Ponorná zakrivená termočlánková sonda typu K s kovovým plášťom a kovovými opletenými káblami. Sonda meria teplotu na samom konci a je určená predovšetkým na ponorenie do pocínovacích kúpeľov a iných nádob. Rozsah merania tepelného snímača je od -50 °C do +1350 °C. Použitý materiál termočlánku je chróm a hliník (Cr-Al). Môže byť ponorený do maximálnej hĺbky 6 cm. Záves na konci sondy je navrhnutý tak, aby sa opieral o okraj nádoby. Káble v opletenej časti merajú približne 26 cm. Sonda je zároveň náhradným dielom pre smaltovaný plechový kúpeľ QUICK 100-15S.
83,48€ / ks 69,57€ bez DPH
Informujte sa
Kód:
102811
Náhradné termočlánkové snímače pre digitálny teplomer pre spájkovačky HAKKO 191. V dôsledku vysokých teplôt sa snímače prehrievajú, teplomer o tejto skutočnosti informuje. Ak vám dôjdu dodávané náhradné snímače, môžete si ich kúpiť a jednoducho vymeniť. Balenie obsahuje 10 snímačov.
17,22€ / ks 14,35€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102026
Miniatúrny panelový konektor MPJ-K-F pre termočlánkové konektory typu K . Zásuvky s rozstupom 7,5 mm sú polarizované, aby sa zabránilo nesprávnemu pripojeniu. Súčasťou je blokovacia listová pružina, ktorá zabezpečuje konektor v paneli.  
11,48€ / ks 9,57€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103748
Vysokoteplotný tyčový termočlánok typu K na meranie teplôt od 0 do 1300 °C Teplotná sonda typu K sa používa na meranie veľmi vysokých teplôt až do 1300 °C a je vhodná na meranie teplôt v taviacich a sušiacich peciach, téglikoch, kotloch a peciach. Sonda má dĺžku 100 mm a priemer 9 mm a je zakončená termočlánkom typu K. Celá sonda je izolovaná keramickými valčekmi, ktoré sú odolné voči vysokým teplotám a majú dobrú tepelnú štrukturálnu stabilitu, čím chránia teplotný článok a predlžujú jeho životnosť. Teplotná sonda je zakončená štítom so skrutkovacími svorkami na pripojenie vodičov, na montáž sondy sa používajú dva otvory pre skrutky M4 s rozstupom 35 mm. Štandardne je termočlánok typu K určený na kontinuálne meranie do 1100 °C (pri štandardnom použití termočlánkov typu K sú očakávané odchýlky v rozmedzí 0,0075.tmax po 10 000 h a vystavení čistému vzduchu) alebo na dlhodobé meranie vo zvýšenom rozsahu do 1200 °C (pri bežnom používaní TC typu K, očakávané odchýlky vnútri 0,0075.tmax po 250 h a vystavení čistému vzduchu) a mimo neho na krátkodobé meranie teplotných špičiek do 1300 °C.  
23,48€ / ks 19,57€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104542
Vysokoteplotný tyčový termočlánok typu K na meranie teplôt od 0 do 1300 °C Teplotná sonda typu K sa používa na meranie veľmi vysokých teplôt až do 1300 °C a je vhodná na meranie teplôt v taviacich a sušiacich peciach, téglikoch, kotloch a peciach. Sonda má dĺžku 200 mm a priemer 9 mm a je zakončená termočlánkom typu K. Celá sonda je izolovaná keramickými valčekmi, ktoré sú odolné voči vysokým teplotám a majú dobrú tepelnú štrukturálnu stabilitu, čím chránia teplotný článok a predlžujú jeho životnosť. Teplotná sonda je zakončená štítom so skrutkovacími svorkami na pripojenie vodičov, na montáž sondy sa používajú dva otvory pre skrutky M4 s rozstupom 35 mm. Štandardne je termočlánok typu K určený na kontinuálne meranie do 1100 °C (pri štandardnom použití termočlánkov typu K sú očakávané odchýlky v rozmedzí 0,0075.tmax po 10 000 h a vystavení čistému vzduchu) alebo na dlhodobé meranie vo zvýšenom rozsahu do 1200 °C (pri bežnom používaní TC typu K, očakávané odchýlky vnútri 0,0075.tmax po 250 h a vystavení čistému vzduchu) a mimo neho na krátkodobé meranie teplotných špičiek do 1300 °C.  
28,70€ / ks 23,91€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104543
Vysokoteplotný tyčový termočlánok typu K na meranie teplôt od 0 do 1300 °C Teplotná sonda typu K sa používa na meranie veľmi vysokých teplôt až do 1300 °C a je vhodná na meranie teplôt v taviacich a sušiacich peciach, téglikoch, kotloch a peciach. Sonda má dĺžku 300 mm a priemer 9 mm a je zakončená termočlánkom typu K. Celá sonda je izolovaná keramickými valčekmi, ktoré sú odolné voči vysokým teplotám a majú dobrú tepelnú štrukturálnu stabilitu, čím chránia teplotný článok a predlžujú jeho životnosť. Teplotná sonda je zakončená štítom so skrutkovacími svorkami na pripojenie vodičov, na montáž sondy sa používajú dva otvory pre skrutky M4 s rozstupom 35 mm. Štandardne je termočlánok typu K určený na kontinuálne meranie do 1100 °C (pri štandardnom použití termočlánkov typu K sú očakávané odchýlky v rozmedzí 0,0075.tmax po 10 000 h a vystavení čistému vzduchu) alebo na dlhodobé meranie v rozšírenom rozsahu do 1200 °C (pri bežnom použití TC typu K, očakávané odchýlky vnútri 0,0075.tmax po 250 h a vystavení čistému vzduchu) a nad tento rozsah na krátkodobé meranie teplotných špičiek do 1300 °C.  
33,91€ / ks 28,26€ bez DPH
skladom1 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104544
Vysokoteplotný tyčový termočlánok typu K na meranie teplôt od 0 do 1300 °C Teplotná sonda typu K sa používa na meranie veľmi vysokých teplôt až do 1300 °C a je vhodná na meranie teplôt v taviacich a sušiacich peciach, téglikoch, kotloch a peciach. Sonda má dĺžku 400 mm a priemer 9 mm a je zakončená termočlánkom typu K. Celá sonda je izolovaná keramickými valčekmi, ktoré sú odolné voči vysokým teplotám a majú dobrú tepelnú štrukturálnu stabilitu, čím chránia teplotný článok a predlžujú jeho životnosť. Teplotná sonda je zakončená štítom so skrutkovacími svorkami na pripojenie vodičov, na montáž sondy sa používajú dva otvory pre skrutky M4 s rozstupom 35 mm. Štandardne je termočlánok typu K určený na kontinuálne meranie do 1100 °C (pri štandardnom použití termočlánkov typu K sú očakávané odchýlky v rozmedzí 0,0075.tmax po 10 000 h a vystavení čistému vzduchu) alebo na dlhodobé meranie vo zvýšenom rozsahu do 1200 °C (pri bežnom používaní TC typu K, očakávané odchýlky vnútri 0,0075.tmax po 250 h a vystavení čistému vzduchu) a mimo neho na krátkodobé meranie teplotných špičiek do 1300 °C.  
39,13€ / ks 32,61€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104545
Vysokoteplotný tyčový termočlánok typu K na meranie teplôt od 0 do 1300 °C Teplotná sonda typu K sa používa na meranie veľmi vysokých teplôt až do 1300 °C a je vhodná na meranie teplôt v taviacich a sušiacich peciach, téglikoch, kotloch a peciach. Sonda má dĺžku 500 mm a priemer 9 mm a je zakončená termočlánkom typu K. Celá sonda je izolovaná keramickými valčekmi, ktoré sú odolné voči vysokým teplotám a majú dobrú tepelnú štrukturálnu stabilitu, čím chránia teplotný článok a predlžujú jeho životnosť. Teplotná sonda je zakončená štítom so skrutkovacími svorkami na pripojenie vodičov, na montáž sondy sa používajú dva otvory pre skrutky M4 s rozstupom 35 mm. Štandardne je termočlánok typu K určený na kontinuálne meranie do 1100 °C (pri štandardnom použití termočlánkov typu K sú očakávané odchýlky v rozmedzí 0,0075.tmax po 10 000 h a vystavení čistému vzduchu) alebo na dlhodobé meranie vo zvýšenom rozsahu do 1200 °C (pri bežnom používaní TC typu K, očakávané odchýlky vnútri 0,0075.tmax po 250 h a vystavení čistému vzduchu) a mimo neho na krátkodobé meranie teplotných špičiek do 1300 °C.  
44,35€ / ks 36,96€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104546
Celkový počet výrobkov: 21
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!