Lampy s LED osvetlením a lupou

Filtrovanie
8,94 €
147,30 €
Kvalitná a pevná servisná lampa s lupou IB-178 v čiernej farbe s úsporným LED osvetlením s veľkým kruhovým zväčšovacím sklom o úžitkovom priemere 178mm s optickou mohutnosťou 5 dioptrií hlavnej šošovky (2.25x zoom) a malou 24mm lupou, ktorá v kombinácii s hlavnou lupou, ktorej je súčasťou, dáva dokopy 20 dioptrií a celkovo zväčšenie 6x. Šošovka lampy je vyrobená z kvalitného skla, nie z menej odolných a menej stálych plastov. Tieto lampy sú unikátne svojím systémom ľahko vymeniteľných šošoviek, ktoré možno z lampy vybrať bez nutnosti ich rozoberania. Šošovky sú zasadené v plastovom rámčeku s bajonetovými zámkami a stačí ich k uvoľneniu len pootočiť, jednoducho vybrať a nahradiť inou. Vhodné predovšetkým pre servisné miesta, kde je potrebné servisovať rôzne veľké súčiastky. Nie vždy si totiž vystačíte s jedným zväčšením a táto lampa tento problém rieši veľmi elegantne. O osvetlenie lampy sa stará 84 výkonných bielych SMD LED diód (0.2W / ks), ktoré dohromady vydajú veľmi solídny svetelný tok 1800 lúmenov (takmer ekvivalent 100W žiarovky). Na rozdiel od klasickej varianty s fluorescenčnými trubicami je u tohto riešenia značná úspora nákladov, a to ako za elektrinu, tak za náhradné trubice. LED diódy majú výrazne dlhšiu životnosť. Celkový príkon lampy je iba 18W. Menej vídanou funkciou u týchto lámp je bezpochyby regulácia svitu lampy. Ten vie lampa Mega regulovať pomocou jediného tlačidla v krokoch 25% - 50% - 75% - 100% a vypnuté. Teplota chromatickosti lampy je 5600 - 6000K, čo zodpovedá dennému svetlu. O držanie lampy sa stará pevný polohovací dvojramenný kĺbový mechanizmus, ktorý umožňuje lampu nastaviť do požadovanej polohy bez nutnosti uťahovania aretačných skrutiek. Akonáhle je lampa uvedená do požadovanej polohy, v polohe zotrvá - nevyvracia sa. Rameno lampy je celokovové. K doske stola je možné rameno lampy uchytiť pomocou malého zveráka, ktorý sa pripevňuje k hrane stola. Dĺžka narovnaného ramena je 83cm. Lampa s lupou nájde svoje využitie predovšetkým pri opravách elektroniky - spájkovaní dosiek plošných spojov pod lupou, pri hľadaní porúch, ku kontrole kvality materiálov, k defektoskopii, pre opravy hodiniek a šperkov a ďalšie.   Lampu je možné upevniť do stojanu s kolieskami a následne používať lampu ako samostatne stojacu.  
130,43€ / ks 108,70€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
104265
Kvalitná a pevná servisná lampa s lupou IB-178 v čiernej farbe s úsporným LED osvetlením s veľkým kruhovým zväčšovacím sklom o úžitkovom priemere 178mm s optickou mohutnosťou 8 dioptrií hlavnej šošovky (3x zoom) a malou 24mm lupou, ktorá v kombinácii s hlavnou lupou, ktorej je súčasťou, dáva dokopy 20 dioptrií a celkovo zväčšenie 6x. Šošovka lampy je vyrobená z kvalitného skla, nie z menej odolných a menej stálych plastov. Tieto lampy sú unikátne svojím systémom ľahko vymeniteľných šošoviek, ktoré možno z lampy vybrať bez nutnosti ich rozoberania. Šošovky sú zasadené v plastovom rámčeku s bajonetovými zámkami a stačí ich k uvoľneniu len pootočiť, jednoducho vybrať a nahradiť inou. Vhodné predovšetkým pre servisné miesta, kde je potrebné servisovať rôzne veľké súčiastky. Nie vždy si totiž vystačíte s jedným zväčšením a táto lampa tento problém rieši veľmi elegantne. O osvetlenie lampy sa stará 84 výkonných bielych SMD LED diód (0.2W / ks), ktoré dohromady vydajú veľmi solídny svetelný tok 1800 lúmenov (takmer ekvivalent 100W žiarovky). Na rozdiel od klasickej varianty s fluorescenčnými trubicami je u tohto riešenia značná úspora nákladov, a to ako za elektrinu, tak za náhradné trubice. LED diódy majú výrazne dlhšiu životnosť. Celkový príkon lampy je iba 18W. Méně vídanou funkcí u těchto lamp je bezesporu regulace svitu lampy. Ten umí lampa Mega regulovat pomocí jediného tlačítka v krocích 25% - 50% - 75% - 100% a vypnuto. Teplota chromatičnosti lampy je 5600 - 6000K, což odpovídá dennímu světlu. Menej vídanou funkciou u týchto lámp je bezpochyby regulácia svitu lampy. Ten vie lampa Mega regulovať pomocou jediného tlačidla v krokoch 25% - 50% - 75% - 100% a vypnuté. Teplota chromatickosti lampy je 5600 - 6000K, čo zodpovedá dennému svetlu. O držanie lampy sa stará pevný polohovací dvojramenný kĺbový mechanizmus, ktorý umožňuje lampu nastaviť do požadovanej polohy bez nutnosti uťahovania aretačných skrutiek. Akonáhle je lampa uvedená do požadovanej polohy, v polohe zotrvá - nevyvracia sa. Rameno lampy je celokovové. K doske stola je možné rameno lampy uchytiť pomocou malého zveráka, ktorý sa pripevňuje k hrane stola. Dĺžka narovnaného ramena je 83cm. Lampa s lupou nájde svoje využitie predovšetkým pri opravách elektroniky - spájkovaní dosiek plošných spojov pod lupou, pri hľadaní porúch, ku kontrole kvality materiálov, k defektoskopii, pre opravy hodiniek a šperkov a ďalšie.   Lampu je možné upevniť do stojanu s kolieskami a následne používať lampu ako samostatne stojacu.  
135,65€ / ks 113,04€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
104264
Kvalitná a pevná servisná lampa s lupou IB-178 v šedom prevedení s úsporným LED osvetlením s veľkým kruhovým zväčšovacím sklom o úžitkovom priemere 178mm s optickou mohutnosťou 8 dioptrií hlavnej šošovky (3x zoom) a malou 24mm lupou, ktorá v kombinácii s hlavnou lupou, ktorej je súčasťou, dáva dokopy 20 dioptrií a celkovo zväčšenie 6x. Šošovka lampy je vyrobená z kvalitného skla, nie z menej odolných a menej stálych plastov. Tieto lampy sú unikátne svojím systémom ľahko vymeniteľných šošoviek, ktoré možno z lampy vybrať bez nutnosti ich rozoberania. Šošovky sú zasadené v plastovom rámčeku s bajonetovými zámkami a stačí ich k uvoľneniu len pootočiť, jednoducho vybrať a nahradiť inou. Vhodné predovšetkým pre servisné miesta, kde je potrebné servisovať rôzne veľké súčiastky. Nie vždy si totiž vystačíte s jedným zväčšením a táto lampa tento problém rieši veľmi elegantne. O osvetlenie lampy sa stará 84 výkonných bielych SMD LED diód (0.2W / ks), ktoré dohromady vydajú veľmi solídny svetelný tok 1800 lúmenov (takmer ekvivalent 100W žiarovky). Na rozdiel od klasickej varianty s fluorescenčnými trubicami je u tohto riešenia značná úspora nákladov, a to ako za elektrinu, tak za náhradné trubice. LED diódy majú výrazne dlhšiu životnosť. Celkový príkon lampy je iba 18W. Menej vídanou funkciou u týchto lámp je bezpochyby regulácia svitu lampy. Ten vie lampa Mega regulovať pomocou jediného tlačidla v krokoch 25% - 50% - 75% - 100% a vypnuté. Teplota chromatickosti lampy je 5600 - 6000K, čo zodpovedá dennému svetlu. O držanie lampy sa stará pevný polohovací dvojramenný kĺbový mechanizmus, ktorý umožňuje lampu nastaviť do požadovanej polohy bez nutnosti uťahovania aretačných skrutiek. Akonáhle je lampa uvedená do požadovanej polohy, v polohe zotrvá - nevyvracia sa. Rameno lampy je celokovové. K doske stola je možné rameno lampy uchytiť pomocou malého zveráka, ktorý sa pripevňuje k hrane stola. Dĺžka narovnaného ramena je 83cm. Lampa s lupou nájde svoje využitie predovšetkým pri opravách elektroniky - spájkovaní dosiek plošných spojov pod lupou, pri hľadaní porúch, ku kontrole kvality materiálov, k defektoskopii, pre opravy hodiniek a šperkov a ďalšie.   Lampu je možné upevniť do stojanu s kolieskami a následne používať lampu ako samostatne stojacu.
135,65€ / ks 113,04€ bez DPH
Tovar je na ceste 30.06.2024
Kód:
104269
Ružová kozmetická lampa IB-178 s lupou s nastaviteľným ramenom s možnosťou uchytenia k stopu je skvelým pomocníkom v kozmetických salónoch a nechtových štúdiách pri manikúre, modelovaní nechtov, aplikácii umelých rias a iných kozmetických úkonov. Lampa je vybavená úsporným LED osvetlením, ktoré nevydáva teplo. Sklenená šošovka lampy s priemerom 178mm má 5 dioptrií čo zodpovedá zväčšeniu 2,25x naviac je vo veľkej šošovke integrovaná malá lupa s priemerom 24mm s optickou mohutnosťou 20 dioptrií (zväčšenie 6x). Šošovka lampy je vyrobená z kvalitného skla, nie z menej odolných a menej stálych plastov. Tieto lampy sú unikátne svojím systémom ľahko vymeniteľných šošoviek, ktoré možno z lampy vybrať bez nutnosti ich rozoberania. Šošovky sú zasadené v plastovom rámčeku s bajonetovými zámkami a stačí ich k uvoľneniu len pootočiť, jednoducho vybrať a nahradiť inou. Vhodné predovšetkým pre servisné miesta, kde je potrebné servisovať rôzne veľké súčiastky. Nie vždy si totiž vystačíte s jedným zväčšením a táto lampa tento problém rieši veľmi elegantne. O osvetlenie lampy sa stará 84 výkonných bielych SMD LED diód (0.2W / ks), ktoré dohromady vydajú veľmi solídny svetelný tok 1800 lúmenov (takmer ekvivalent 100W žiarovky). Na rozdiel od klasickej varianty s fluorescenčnými trubicami je u tohto riešenia značná úspora nákladov, a to ako za elektrinu, tak za náhradné trubice. LED diódy majú výrazne dlhšiu životnosť. Celkový príkon lampy je iba 18W. Menej vídanou funkciou u týchto lámp je bezpochyby regulácia svitu lampy. Ten vie lampa Mega regulovať pomocou jediného tlačidla v krokoch 25% - 50% - 75% - 100% a vypnuté. Teplota chromatickosti lampy je 5600 - 6000K, čo zodpovedá dennému svetlu. O držanie lampy sa stará pevný polohovací dvojramenný kĺbový mechanizmus, ktorý umožňuje lampu nastaviť do požadovanej polohy bez nutnosti uťahovania aretačných skrutiek. Akonáhle je lampa uvedená do požadovanej polohy, v polohe zotrvá - nevyvracia sa. Rameno lampy je celokovové. K doske stola je možné rameno lampy uchytiť pomocou malého zveráka, ktorý sa pripevňuje k hrane stola. Dĺžka narovnaného ramena je 83cm. Lampa v ružovom prevedení je vhodná predovšetkým ako funkčný doplnok pracovných stolov nechtových štúdií a kozmetických salónov.
130,43€ / ks 108,70€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
104275
Kvalitná a pevná servisná lampa s lupou IB-178 zlatej farby s úsporným LED osvetlením s veľkým kruhovým zväčšovacím sklom o úžitkovom priemere 178mm s optickou mohutnosťou 8 dioptrií hlavnej šošovky (3x zoom) a malou 24mm lupou, ktorá v kombinácii s hlavnou lupou, ktorej je súčasťou, dáva dokopy 20 dioptrií a celkovo zväčšenie 6x. Šošovka lampy je vyrobená z kvalitného skla, nie z menej odolných a menej stálych plastov. Tieto lampy sú unikátne svojím systémom ľahko vymeniteľných šošoviek, ktoré možno z lampy vybrať bez nutnosti ich rozoberania. Šošovky sú zasadené v plastovom rámčeku s bajonetovými zámkami a stačí ich k uvoľneniu len pootočiť, jednoducho vybrať a nahradiť inou. Vhodné predovšetkým pre servisné miesta, kde je potrebné servisovať rôzne veľké súčiastky. Nie vždy si totiž vystačíte s jedným zväčšením a táto lampa tento problém rieši veľmi elegantne. O osvetlenie lampy sa stará 84 výkonných bielych SMD LED diód (0.2W / ks), ktoré dohromady vydajú veľmi solídny svetelný tok 1800 lúmenov (takmer ekvivalent 100W žiarovky). Na rozdiel od klasickej varianty s fluorescenčnými trubicami je u tohto riešenia značná úspora nákladov, a to ako za elektrinu, tak za náhradné trubice. LED diódy majú výrazne dlhšiu životnosť. Celkový príkon lampy je iba 18W. Menej vídanou funkciou u týchto lámp je bezpochyby regulácia svitu lampy. Ten vie lampa Mega regulovať pomocou jediného tlačidla v krokoch 25% - 50% - 75% - 100% a vypnuté. Teplota chromatickosti lampy je 5600 - 6000K, čo zodpovedá dennému svetlu. O držanie lampy sa stará pevný polohovací dvojramenný kĺbový mechanizmus, ktorý umožňuje lampu nastaviť do požadovanej polohy bez nutnosti uťahovania aretačných skrutiek. Akonáhle je lampa uvedená do požadovanej polohy, v polohe zotrvá - nevyvracia sa. Rameno lampy je celokovové. K doske stola je možné rameno lampy uchytiť pomocou malého zveráka, ktorý sa pripevňuje k hrane stola. Dĺžka narovnaného ramena je 83cm. Lampa s lupou nájde svoje využitie predovšetkým pri opravách elektroniky - spájkovaní dosiek plošných spojov pod lupou, pri hľadaní porúch, ku kontrole kvality materiálov, k defektoskopii, pre opravy hodiniek a šperkov a ďalšie.   Lampu je možné upevniť do stojanu s kolieskami a následne používať lampu ako samostatne stojacu.
135,65€ / ks 113,04€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
104279
Kvalitná a pevná servisná lampa s lupou IB-150 čierna s úsporným LED osvetlením s veľkým kruhovým zväčšovacím sklom o úžitkovom priemere 150 mm s optickou mohutnosťou 5 dioptrií  celkovým zväčšením 2,25x. Šošovka lampy je vyrobená z kvalitného skla, nie z menej odolných a menej stálych plastov. Tieto lampy sú unikátne svojím systémom ľahko vymeniteľných šošoviek, ktoré možno z lampy vybrať bez nutnosti ich rozoberania. Šošovky sú zasadené v plastovom rámčeku s bajonetovými zámkami a stačí ich k uvoľneniu len pootočiť, jednoducho vybrať a nahradiť inou. Vhodné predovšetkým pre servisné miesta, kde je potrebné servisovať rôzne veľké súčiastky. Nie vždy si totiž vystačíte s jedným zväčšením a táto lampa tento problém rieši veľmi elegantne. O osvetlenie lampy sa stará 60 výkonných bielych SMD LED diód (0.2W / ks), ktoré dohromady vydajú veľmi solídny svetelný tok 1200 lúmenov (takmer ekvivalent 100W žiarovky). Na rozdiel od klasickej varianty s fluorescenčnými trubicami je u tohto riešenia značná úspora nákladov, a to ako za elektrinu, tak za náhradné trubice. LED diódy majú výrazne dlhšiu životnosť. Celkový príkon lampy je iba 12W. Menej vídanou funkciou u týchto lámp je bezpochyby regulácia svitu lampy. Ten vie lampa Mega regulovať pomocou jediného tlačidla v krokoch 25% - 50% - 75% - 100% a vypnuté. Teplota chromatickosti lampy je 5600 - 6000K, čo zodpovedá dennému svetlu. O držanie lampy sa stará pevný polohovací dvojramenný kĺbový mechanizmus, ktorý umožňuje lampu nastaviť do požadovanej polohy bez nutnosti uťahovania aretačných skrutiek. Akonáhle je lampa uvedená do požadovanej polohy, v polohe zotrvá - nevyvracia sa. Rameno lampy je celokovové. K doske stola je možné rameno lampy uchytiť pomocou malého zveráka, ktorý sa pripevňuje k hrane stola. Dĺžka narovnaného ramena je 83cm. Lampa s lupou nájde svoje využitie predovšetkým pri opravách elektroniky - spájkovaní dosiek plošných spojov pod lupou, pri hľadaní porúch, ku kontrole kvality materiálov, k defektoskopii, pre opravy hodiniek a šperkov a ďalšie.   Lampu je možné upevniť do stojanu s kolieskami a následne používať lampu ako samostatne stojacu.
120,00€ / ks 100,00€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
104285
Kvalitná a pevná servisná lampa s lupou IB-150 čierna s úsporným LED osvetlením s veľkým kruhovým zväčšovacím sklom o úžitkovom priemere 150mm s optickou mohutnosťou 8 dioptrií a celkovým zväčšením 3x. Šošovka lampy je vyrobená z kvalitného skla, nie z menej odolných a menej stálych plastov. Tieto lampy sú unikátne svojím systémom ľahko vymeniteľných šošoviek, ktoré možno z lampy vybrať bez nutnosti ich rozoberania. Šošovky sú zasadené v plastovom rámčeku s bajonetovými zámkami a stačí ich k uvoľneniu len pootočiť, jednoducho vybrať a nahradiť inou. Vhodné predovšetkým pre servisné miesta, kde je potrebné servisovať rôzne veľké súčiastky. Nie vždy si totiž vystačíte s jedným zväčšením a táto lampa tento problém rieši veľmi elegantne. O osvetlenie lampy sa stará 60 výkonných bielych SMD LED diód (0.2W / ks), ktoré dohromady vydajú veľmi solídny svetelný tok 1200 lúmenov (takmer ekvivalent 75W žiarovky). Na rozdiel od klasickej varianty s fluorescenčnými trubicami je u tohto riešenia značná úspora nákladov, a to ako za elektrinu, tak za náhradné trubice. LED diódy majú výrazne dlhšiu životnosť. Celkový príkon lampy je iba 12W. Menej vídanou funkciou u týchto lámp je bezpochyby regulácia svitu lampy. Ten vie lampa Mega regulovať pomocou jediného tlačidla v krokoch 25% - 50% - 75% - 100% a vypnuté. Teplota chromatickosti lampy je 5600 - 6000K, čo zodpovedá dennému svetlu. O držanie lampy sa stará pevný polohovací dvojramenný kĺbový mechanizmus, ktorý umožňuje lampu nastaviť do požadovanej polohy bez nutnosti uťahovania aretačných skrutiek. Akonáhle je lampa uvedená do požadovanej polohy, v polohe zotrvá - nevyvracia sa. Rameno lampy je celokovové. K doske stola je možné rameno lampy uchytiť pomocou malého zveráka, ktorý sa pripevňuje k hrane stola. Dĺžka narovnaného ramena je 83cm. Lampa s lupou nájde svoje využitie predovšetkým pri opravách elektroniky - spájkovaní dosiek plošných spojov pod lupou, pri hľadaní porúch, ku kontrole kvality materiálov, k defektoskopii, pre opravy hodiniek a šperkov a ďalšie.   Lampu je možné upevniť do stojanu s kolieskami a následne používať lampu ako samostatne stojacu.
130,43€ / ks 108,70€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
104284
Ružová kozmetická lampa IB-150 s lupou s nastaviteľným ramenom s možnosťou uchytenia k stopu je skvelým pomocníkom v kozmetických salónoch a nechtových štúdiách pri manikúre, modelovaní nechtov, aplikácii umelých rias a iných kozmetických úkonov. Lampa je vybavená úsporným LED osvetlením, ktoré nevydáva teplo. Lupa s priemerom 150mm disponuje zväčšením 2,25x čo zodpovedá 5 dioptriám. Šošovka lampy je vyrobená z kvalitného skla, nie z menej odolných a menej stálych plastov. Tieto lampy sú unikátne svojím systémom ľahko vymeniteľných šošoviek, ktoré možno z lampy vybrať bez nutnosti ich rozoberania. Šošovky sú zasadené v plastovom rámčeku s bajonetovými zámkami a stačí ich k uvoľneniu len pootočiť, jednoducho vybrať a nahradiť inou. Vhodné predovšetkým pre servisné miesta, kde je potrebné servisovať rôzne veľké súčiastky. Nie vždy si totiž vystačíte s jedným zväčšením a táto lampa tento problém rieši veľmi elegantne. O osvetlenie lampy sa stará 60 výkonných bielych SMD LED diód (0.2W / ks), ktoré dohromady vydajú veľmi solídny svetelný tok 1200 lúmenov (takmer ekvivalent 100W žiarovky). Na rozdiel od klasickej varianty s fluorescenčnými trubicami je u tohto riešenia značná úspora nákladov, a to ako za elektrinu, tak za náhradné trubice. LED diódy majú výrazne dlhšiu životnosť. Celkový príkon lampy je iba 12W. Menej vídanou funkciou u týchto lámp je bezpochyby regulácia svitu lampy. Ten vie lampa Mega regulovať pomocou jediného tlačidla v krokoch 25% - 50% - 75% - 100% a vypnuté. Teplota chromatickosti lampy je 5600 - 6000K, čo zodpovedá dennému svetlu. O držanie lampy sa stará pevný polohovací dvojramenný kĺbový mechanizmus, ktorý umožňuje lampu nastaviť do požadovanej polohy bez nutnosti uťahovania aretačných skrutiek. Akonáhle je lampa uvedená do požadovanej polohy, v polohe zotrvá - nevyvracia sa. Rameno lampy je celokovové. K doske stola je možné rameno lampy uchytiť pomocou malého zveráka, ktorý sa pripevňuje k hrane stola. Dĺžka narovnaného ramena je 83cm. Lampu je možné upevniť do stojanu s kolieskami a následne používať lampu ako samostatne stojacu.
120,00€ / ks 100,00€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
104299
Ružová kozmetická lampa IB-150 s lupou s nastaviteľným ramenom s možnosťou uchytenia k stopu je skvelým pomocníkom v kozmetických salónoch a nechtových štúdiách pri manikúre, modelovaní nechtov, aplikácii umelých rias a iných kozmetických úkonov. Lampa je vybavená úsporným LED osvetlením, ktoré nevydáva teplo. Lupa s priemerom 150mm disponuje zväčšením 3x čo zodpovedá 8 dioptriám. Šošovka lampy je vyrobená z kvalitného skla, nie z menej odolných a menej stálych plastov. Tieto lampy sú unikátne svojím systémom ľahko vymeniteľných šošoviek, ktoré možno z lampy vybrať bez nutnosti ich rozoberania. Šošovky sú zasadené v plastovom rámčeku s bajonetovými zámkami a stačí ich k uvoľneniu len pootočiť, jednoducho vybrať a nahradiť inou. Vhodné predovšetkým pre servisné miesta, kde je potrebné servisovať rôzne veľké súčiastky. Nie vždy si totiž vystačíte s jedným zväčšením a táto lampa tento problém rieši veľmi elegantne. O osvetlenie lampy sa stará 60 výkonných bielych SMD LED diód (0.2W / ks), ktoré dohromady vydajú veľmi solídny svetelný tok 1200 lúmenov (takmer ekvivalent 100W žiarovky). Na rozdiel od klasickej varianty s fluorescenčnými trubicami je u tohto riešenia značná úspora nákladov, a to ako za elektrinu, tak za náhradné trubice. LED diódy majú výrazne dlhšiu životnosť. Celkový príkon lampy je iba 12W. Menej vídanou funkciou u týchto lámp je bezpochyby regulácia svitu lampy. Ten vie lampa Mega regulovať pomocou jediného tlačidla v krokoch 25% - 50% - 75% - 100% a vypnuté. Teplota chromatickosti lampy je 5600 - 6000K, čo zodpovedá dennému svetlu. O držanie lampy sa stará pevný polohovací dvojramenný kĺbový mechanizmus, ktorý umožňuje lampu nastaviť do požadovanej polohy bez nutnosti uťahovania aretačných skrutiek. Akonáhle je lampa uvedená do požadovanej polohy, v polohe zotrvá - nevyvracia sa. Rameno lampy je celokovové. K doske stola je možné rameno lampy uchytiť pomocou malého zveráka, ktorý sa pripevňuje k hrane stola. Dĺžka narovnaného ramena je 83cm. Lampu je možné upevniť do stojanu s kolieskami a následne používať lampu ako samostatne stojacu.
130,43€ / ks 108,70€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
104298
Kvalitná a pevná servisná lampa s lupou IB-150 šedá s úsporným LED osvetlením s veľkým kruhovým zväčšovacím sklom o úžitkovom priemere 150 mm s optickou mohutnosťou 5 dioptrií  celkovým zväčšením 2,25x. Šošovka lampy je vyrobená z kvalitného skla, nie z menej odolných a menej stálych plastov. Tieto lampy sú unikátne svojím systémom ľahko vymeniteľných šošoviek, ktoré možno z lampy vybrať bez nutnosti ich rozoberania. Šošovky sú zasadené v plastovom rámčeku s bajonetovými zámkami a stačí ich k uvoľneniu len pootočiť, jednoducho vybrať a nahradiť inou. Vhodné predovšetkým pre servisné miesta, kde je potrebné servisovať rôzne veľké súčiastky. Nie vždy si totiž vystačíte s jedným zväčšením a táto lampa tento problém rieši veľmi elegantne. O osvetlenie lampy sa stará 60 výkonných bielych SMD LED diód (0.2W / ks), ktoré dohromady vydajú veľmi solídny svetelný tok 1200 lúmenov (takmer ekvivalent 100W žiarovky). Na rozdiel od klasickej varianty s fluorescenčnými trubicami je u tohto riešenia značná úspora nákladov, a to ako za elektrinu, tak za náhradné trubice. LED diódy majú výrazne dlhšiu životnosť. Celkový príkon lampy je iba 12W. Menej vídanou funkciou u týchto lámp je bezpochyby regulácia svitu lampy. Ten vie lampa Mega regulovať pomocou jediného tlačidla v krokoch 25% - 50% - 75% - 100% a vypnuté. Teplota chromatickosti lampy je 5600 - 6000K, čo zodpovedá dennému svetlu. O držanie lampy sa stará pevný polohovací dvojramenný kĺbový mechanizmus, ktorý umožňuje lampu nastaviť do požadovanej polohy bez nutnosti uťahovania aretačných skrutiek. Akonáhle je lampa uvedená do požadovanej polohy, v polohe zotrvá - nevyvracia sa. Rameno lampy je celokovové. K doske stola je možné rameno lampy uchytiť pomocou malého zveráka, ktorý sa pripevňuje k hrane stola. Dĺžka narovnaného ramena je 83cm. Lampa s lupou nájde svoje využitie predovšetkým pri opravách elektroniky - spájkovaní dosiek plošných spojov pod lupou, pri hľadaní porúch, ku kontrole kvality materiálov, k defektoskopii, pre opravy hodiniek a šperkov a ďalšie.   Lampu je možné upevniť do stojanu s kolieskami a následne používať lampu ako samostatne stojacu.
120,00€ / ks 100,00€ bez DPH
Tovar je na ceste 30.05.2024
Kód:
104292
Vysokokvalitná a robustná servisná lampa s lupou IB-150 sivá s úsporným LED osvetlením s veľkou kruhovou lupou s užitočným priemerom 150 mm s optickým výkonom 8 dioptrií a celkovým zväčšením3x. Šošovka lampy je vyrobená z kvalitného skla, nie z menej odolných a menej stabilných plastov. Tieto lampy sú jedinečné svojím systémom ľahko vymeniteľných šošoviek, ktoré sa dajú z lampy vybrať bez nutnosti demontáže. Šošovky sú osadené v plastovom ráme s bajonetovými zámkami a na ich uvoľnenie ich stačí len pootočiť, jednoducho vybrať a vymeniť za iné. Vhodné najmä pre servisné miesta, kde je potrebné vykonať servis komponentov rôznych veľkostí. Nie vždy si vystačíte s jedným zväčšením a táto lampa tento problém veľmi elegantne rieši. Osvetlenie lampy zabezpečuje 60 výkonných bielych SMD LED diód (0,2 W/kus), ktoré spolu poskytujú veľmi solídny výkon 1200 lúmenov (ekvivalent 75W žiarovky). Na rozdiel od klasického variantu so žiarivkami toto riešenie výrazne šetrí náklady na elektrickú energiu aj na náhradné trubice. LED diódy majú výrazne dlhšiu životnosť. Celková spotreba energie žiarovky je len 12 W . Menej viditeľnou funkciou pri týchto žiarovkách je nepochybne regulácia svietivosti . Svietivosť lampy Mega možno regulovať jediným tlačidlom v krokoch 25 % - 50 % - 75 % - 100 % a vypnutie. Teplota chromatickosti lampy je 5600 - 6000 K, čo zodpovedá dennému svetlu. Lampu drží veľmi robustný dvojramenný kĺbový polohovací mechanizmus, ktorý umožňuje nastaviť lampu do požadovanej polohy bez potreby dotiahnutia aretačných skrutiek. Po nastavení lampy do požadovanej polohy zostane v tejto polohe a nepreklopí sa. Rameno lampy je celé kovové. Rameno lampy je k doske stola pripevnené malým zverákom, ktorý je pripevnený k okraju stola Lampa s lupou nachádza svoje uplatnenie najmä pri opravách elektroniky - spájkovanie dosiek plošných spojov pod lupou, na vyhľadávanie chýb, na kontrolu kvality materiálov, na defektoskopiu, na opravu hodiniek a šperkov atď   Lampu možno namontovať do stojana s kolieskami a potom ju používať ako samostatnú lampu.
130,43€ / ks 108,70€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
104291
Kvalitná a pevná servisná lampa s lupou IB-150 zlatá s úsporným LED osvetlením s veľkým kruhovým zväčšovacím sklom o úžitkovom priemere 150 mm s optickou mohutnosťou 8 dioptrií  celkovým zväčšením 3x. Šošovka lampy je vyrobená z kvalitného skla, nie z menej odolných a menej stálych plastov. Tieto lampy sú unikátne svojím systémom ľahko vymeniteľných šošoviek, ktoré možno z lampy vybrať bez nutnosti ich rozoberania. Šošovky sú zasadené v plastovom rámčeku s bajonetovými zámkami a stačí ich k uvoľneniu len pootočiť, jednoducho vybrať a nahradiť inou. Vhodné predovšetkým pre servisné miesta, kde je potrebné servisovať rôzne veľké súčiastky. Nie vždy si totiž vystačíte s jedným zväčšením a táto lampa tento problém rieši veľmi elegantne. O osvetlenie lampy sa stará 60 výkonných bielych SMD LED diód (0.2W / ks), ktoré dohromady vydajú veľmi solídny svetelný tok 1200 lúmenov (takmer ekvivalent 100W žiarovky). Na rozdiel od klasickej varianty s fluorescenčnými trubicami je u tohto riešenia značná úspora nákladov, a to ako za elektrinu, tak za náhradné trubice. LED diódy majú výrazne dlhšiu životnosť. Celkový príkon lampy je iba 12W. Menej vídanou funkciou u týchto lámp je bezpochyby regulácia svitu lampy. Ten vie lampa Mega regulovať pomocou jediného tlačidla v krokoch 25% - 50% - 75% - 100% a vypnuté. Teplota chromatickosti lampy je 5600 - 6000K, čo zodpovedá dennému svetlu. O držanie lampy sa stará pevný polohovací dvojramenný kĺbový mechanizmus, ktorý umožňuje lampu nastaviť do požadovanej polohy bez nutnosti uťahovania aretačných skrutiek. Akonáhle je lampa uvedená do požadovanej polohy, v polohe zotrvá - nevyvracia sa. Rameno lampy je celokovové. K doske stola je možné rameno lampy uchytiť pomocou malého zveráka, ktorý sa pripevňuje k hrane stola. Dĺžka narovnaného ramena je 83cm. Lampa s lupou nájde svoje využitie predovšetkým pri opravách elektroniky - spájkovaní dosiek plošných spojov pod lupou, pri hľadaní porúch, ku kontrole kvality materiálov, k defektoskopii, pre opravy hodiniek a šperkov a ďalšie.   Lampu je možné upevniť do stojanu s kolieskami a následne používať lampu ako samostatne stojacu.
130,43€ / ks 108,70€ bez DPH
Tovar je na ceste 30.06.2024
Kód:
104305
Kvalitná stolná LED lampa s lupou IB-9101 s optickou mohutnosti 5 dioptrií, ponúkajúca celkovo zväčšenie 2.25x a viditeľný priemer lupy 122,5mm. Lampa IB-9101 je LEDkového prevedenia, o osvit pozorovaných objektov sa stará 60 výkonným SMD led diód, každá s nominálnym výkonom 0.2W. Spoločne týchto 60 diód vydá svetelný tok až 1200 lúmenov, ktoré príjemne osvieti dostatočne prakticky celú pracovnú plochu. Svit lampy možno navyše pohodlne prepínať vypínačom lampy v 4 krokoch - 25% / 50% / 75% / 100% / vypnuté. Vďaka použitiu úsporných diód oproti klasickým kruhovým žiarivkám má lampa veľmi nízku spotrebu - iba 14W. Šošovka lupy je vysoko kvalitné optické sklo s mierne zeleným nádychom (z uhla), narozdiel od bežne používaných lacných plastových lup, ktoré sa poškriabu už pri menej šetrnom otrení handričkou. Lupu možno navyše zakryť ochranným vekom, ktoré je súčasťou lampy a ochrániť ju tak od prachu a mechanického poškodenia. Lampa IB-9101 má ťažkú základňu oválneho tvaru, ktorá jej poskytuje dostatok stability a zabraňuje prevrhnutiu. Veľkosť základne je 18 x 22cm. Súčasťou základne je prepínač regulujúci svit. Rameno lampy je kovové, kryté gumou o celkovej dĺžke 30cm. Najvyššia možná výška sklopenej lupiny je 34cm. Táto lampa s lupou je vhodná predovšetkým pre drobných domácich majstrov a rádioamatérov, ktorí nevyužijú veľkú dvojramennú lupu.
73,04€ / ks 60,87€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102992
IB-178 je vysokokvalitná a robustná servisná lupa s energeticky úsporným LED osvetlením s veľkou kruhovou lupou s užitočným priemerom 178 mm s optickým výkonom 8 dioptrií pre hlavnú šošovku (2,25-násobnézväčšenie) a malou 24 mm lupou, ktorá v kombinácii s priloženou hlavnou lupou poskytuje celkovo 20 dioptrií a celkové zväčšenie 6x. Objektív lampy je vyrobený z kvalitného skla, nie z menej odolných a menej stabilných plastov. Tieto lampy sú jedinečné svojím systémom ľahko vymeniteľných šošoviek, ktoré možno z lampy vybrať bez toho, aby ste ich museli rozoberať. Šošovky sú zasadené do plastového rámu s bajonetovými zámkami a na ich uvoľnenie ich stačí len pootočiť, jednoducho vybrať a vymeniť za iné. Vhodné najmä pre servisné miesta, kde je potrebné vykonať servis komponentov rôznych veľkostí. Nie vždy si vystačíte s jedným zväčšením a táto lampa tento problém veľmi elegantne rieši. Osvetlenie lampy zabezpečuje 84 výkonných bielych SMD LED diód (0,2 W/kus), ktoré spolu dávajú veľmi solídny výkon 1800 lúmenov (takmer ekvivalent 100 W žiarovky). Na rozdiel od klasického variantu so žiarivkami toto riešenie šetrí veľa nákladov, a to na elektrickú energiu aj na náhradné trubice. LED diódy majú výrazne dlhšiu životnosť. Celková spotreba energie žiarovky je len 18 W . Menej vídanou vlastnosťou pri týchto žiarovkách je nepochybne regulácia svietivosti lampy . Svietivosť lampy Mega možno regulovať jediným tlačidlom v krokoch 25 % - 50 % - 75 % - 100 % a vypnutie. Teplota chromatickosti lampy je 5600 - 6000 K, čo zodpovedá dennému svetlu. Lampu drží veľmi robustný dvojramenný kĺbový polohovací mechanizmus, ktorý umožňuje nastaviť lampu do požadovanej polohy bez potreby dotiahnutia aretačných skrutiek. Po nastavení lampy do požadovanej polohy zostane v tejto polohe a neprevráti sa. Rameno lampy je celé kovové. Rameno lampy je k doske stola pripevnené malým zverákom, ktorý je pripevnený k okraju stola. Dĺžka narovnaného ramena je 83 cm Lampa s lupou nájde svoje využitie najmä pri opravách elektroniky - spájkovanie dosiek plošných spojov pod lupou, na vyhľadávanie chýb, na kontrolu kvality materiálov, na defektoskopiu, na opravu hodiniek a šperkov atď. Lupu možno umiestniť aj do mobilného stojana na kolieskach na ľahký pohyb v dielni a v ordináciách. Stojan lupy má výšku 65 cm (nie je súčasťou dodávky). Treba však dbať na ťažisko, lampa je ťažká a pri úplnom vysunutí by sa mohla prevrátiť.  
114,78€ / ks 95,65€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103059
Vysokokvalitná a robustná servisná lampa s lupou IB-178 s úsporným LED osvetlením s veľkou kruhovou lupou s užitočným priemerom 178 mm s optickým výkonom 8 dioptrií pre hlavnú šošovku (3x zväčšenie) a malou 24 mm lupou, ktorá v kombinácii s hlavnou lupou, ktorá je súčasťou balenia, poskytuje spolu 20 dioptrií a celkové zväčšenie 6x. Objektív lampy je vyrobený z kvalitného skla, nie z menej odolných a menej stabilných plastov. Tieto lampy sú jedinečné svojím systémom ľahko vymeniteľných šošoviek, ktoré možno z lampy vybrať bez toho, aby ste ich museli rozoberať. Šošovky sú zasadené do plastového rámu s bajonetovými zámkami a na ich uvoľnenie ich stačí len pootočiť, jednoducho vybrať a vymeniť za iné. Vhodné najmä pre servisné miesta, kde je potrebné vykonať servis komponentov rôznych veľkostí. Nie vždy si vystačíte s jedným zväčšením a táto lampa tento problém veľmi elegantne rieši. Osvetlenie lampy zabezpečuje 84 výkonných bielych SMD LED diód (0,2 W/kus), ktoré spolu dávajú veľmi solídny výkon 1800 lúmenov (takmer ekvivalent 100 W žiarovky). Na rozdiel od klasického variantu so žiarivkami toto riešenie šetrí veľa nákladov, a to na elektrickú energiu aj na náhradné trubice. LED diódy majú výrazne dlhšiu životnosť. Celková spotreba energie žiarovky je len 18 W . Menej viditeľnou vlastnosťou pri týchto žiarovkách je nepochybne regulácia svietivosti lampy . Svietivosť lampy Mega možno regulovať jediným tlačidlom v krokoch 25 % - 50 % - 75 % - 100 % a vypnutie. Teplota chromatickosti lampy je 5600 - 6000 K, čo zodpovedá dennému svetlu. Lampu drží veľmi robustný dvojramenný kĺbový polohovací mechanizmus, ktorý umožňuje nastaviť lampu do požadovanej polohy bez potreby dotiahnutia aretačných skrutiek. Po nastavení lampy do požadovanej polohy zostane v tejto polohe a neprevráti sa. Rameno lampy je celé kovové. Rameno lampy je k doske stola pripevnené malým zverákom, ktorý je pripevnený k okraju stola. Dĺžka narovnaného ramena je 83 cm Lampa s lupou nájde svoje využitie najmä pri opravách elektroniky - spájkovanie dosiek plošných spojov pod lupou, na vyhľadávanie chýb, na kontrolu kvality materiálov, na defektoskopiu, na opravu hodiniek a šperkov atď. Lupu možno umiestniť aj do mobilného stojana na kolieskach na ľahký pohyb v dielni a v ordináciách. Stojan lupy má výšku 65 cm (nie je súčasťou dodávky). Treba však dbať na ťažisko, lampa je ťažká a pri úplnom vysunutí by sa mohla prevrátiť.  
120,00€ / ks 100,00€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102995
Servisná lampa s lupou s úsporným LED osvetlením s veľkou obdĺžnikovou lupou s rozmermi 189 x 157 mm a optickou silou 5 dioptrií - t. j. celkovým zväčšením 2,25x. Šošovka lampy je vyrobená z kvalitného skla, a nie z menej odolných a menej stabilných plastov. Šošovka má modrý odtieň. Osvetlenie lampy zabezpečuje 60 výkonných bielych LED diód SMD (0,2 W/kus), ktoré spolu produkujú veľmi solídnych 1 200 lúmenov. Na rozdiel od klasického variantu so žiarivkami toto riešenie ponúka značnú úsporu nákladov na elektrickú energiu aj na výmenu trubíc. LED diódy majú výrazne dlhšiu životnosť. Celková spotreba žiarivky je len 14 W . Menej viditeľnou vlastnosťou pri týchto žiarovkách je nepochybne regulácia svietivosti . Svietivosť lampy Mega možno regulovať jediným tlačidlom v krokoch 25 % - 50 % - 75 % - 100 % a vypnúť. Teplota chromatickosti lampy je 5600 - 6000 K, čo zodpovedá dennému svetlu. O držanie lampy sa stará robustný dvojramenný kĺbový polohovací mechanizmus, ktorý umožňuje nastaviť lampu do požadovanej polohy bez nutnosti doťahovania aretačných skrutiek. Po nastavení lampy do požadovanej polohy zostane lampa v tejto polohe. Rameno lampy je celokovové. Rameno lampy možno pripevniť k doske stola pomocou malého zveráka, ktorý sa pripevní k okraju stola Lampa s lupou nájde svoje využitie najmä pri opravách elektroniky - spájkovanie dosiek plošných spojov pod lupou, na vyhľadávanie chýb, na kontrolu kvality materiálov, na defektoskopiu, na opravu hodiniek a šperkov atď. Lupu možno umiestniť aj do mobilného stojana na kolieskach na ľahký pohyb v dielni a v ordináciách. Stojan lupy má výšku 65 cm (nie je súčasťou dodávky). Treba však dbať na ťažisko, lampa je ťažká a pri úplnom vysunutí by sa mohla prevrátiť.  
130,43€ / ks 108,70€ bez DPH
Tovar je na ceste
Kód:
102993
Servisná lampa s lupou s energeticky úsporným LED osvetlením s veľkou obdĺžnikovou lupou s rozmermi 189 x 157 mm a optickou silou 8 dioptrií - celkové zväčšenie 3x. Šošovka lampy je vyrobená z kvalitného skla, nie z menej odolných a menej stabilných plastov. Šošovka má modrý odtieň. Osvetlenie lampy zabezpečuje 60 výkonných bielych LED diód SMD (0,2 W/kus), ktoré spolu vytvárajú veľmi solídny výkon 1200 lúmenov. Na rozdiel od klasického variantu so žiarivkami toto riešenie ponúka značnú úsporu nákladov na elektrickú energiu aj na výmenu trubíc. LED diódy majú výrazne dlhšiu životnosť. Celková spotreba žiarivky je len 14 W . Menej viditeľnou vlastnosťou pri týchto žiarovkách je nepochybne regulácia svietivosti . Svietivosť lampy Mega možno regulovať jediným tlačidlom v krokoch 25 % - 50 % - 75 % - 100 % a vypnutie. Teplota chromatickosti lampy je 5600 - 6000 K, čo zodpovedá dennému svetlu. O držanie lampy sa stará robustný dvojramenný kĺbový polohovací mechanizmus, ktorý umožňuje nastaviť lampu do požadovanej polohy bez nutnosti doťahovania aretačných skrutiek. Po nastavení lampy do požadovanej polohy zostane lampa v tejto polohe. Rameno lampy je celokovové. Rameno lampy možno pripevniť k doske stola pomocou malého zveráka, ktorý sa pripevní k okraju stola Lampa s lupou nájde svoje využitie najmä pri opravách elektroniky - spájkovanie dosiek plošných spojov pod lupou, na vyhľadávanie chýb, na kontrolu kvality materiálov, na defektoskopiu, na opravu hodiniek a šperkov atď. Lupu možno umiestniť aj do mobilného stojana na kolieskach na ľahký pohyb v dielni a v ordináciách. Stojan lupy má výšku 65 cm (nie je súčasťou dodávky). Treba však dbať na ťažisko, lampa je ťažká a pri úplnom vysunutí by sa mohla prevrátiť.  
146,09€ / ks 121,74€ bez DPH
Tovar je na ceste 30.06.2024
Kód:
102994
Lampa s lupou s dlhým ramenom s úsporným LED osvetlením a veľkým obdĺžnikovým zväčšovacím sklom s rozmermi 16x10 cm s optickou mohutnosťou 3 dioptrie - teda celkové zväčšenie 1,75x. Šošovka lampy je akrylátová. Osvetlenie lampy je riešené pomocou 80 LED rovnomerne umiestnených okolo celej šošovky, nie len po stranách, čo zaisťuje optimálne nasvietenie pozorovaného objektu. Na rozdiel od klasickej varianty s fluorescenčnými trubicami je u tohto riešenia značná úspora nákladov, a to ako za elektrinu, tak za náhradné trubice. LED diódy majú výrazne dlhšiu životnosť. Celkový príkon lampy tvorí 7W. Držanie lampy zaisťuje pevný polohovací dvojramenný kĺbový mechanizmus, ktorý umožňuje lampu nastaviť do požadovanej polohy bez nutnosti uťahovania aretačných skrutiek. Akonáhle je lampa uvedená do požadovanej polohy, v polohe zotrvá. Aj vďaka použitiu akrylátovej šošovky je hlava lampy výrazne ľahšia, čo napomáha ľahkej manipulácii. Rameno lampy je celokovové. K doske stola je možné rameno lampy uchytiť pomocou malého zveráka, ktorý sa pripevňuje k hrane stola. Lampa je vybavená aj ochranným sklopným krytom proti usadzovaniu prachu na povrchu optiky a poškriabaniu v čase jej nepoužívania. Lampa s lupou nájde svoje využitie predovšetkým pri opravách elektroniky - spájkovanie dosiek plošných spojov pod lupou, pri hľadaní porúch, ku kontrole kvality materiálov, k defektoskopii, v kozmetike, v lekárstve, dermatológie, pedikúre, pre opravy hodiniek a šperkov a ďalšie.
83,48€ / ks 69,57€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101945
Ohybná servisná LED lampa s lupou PDOK PD-032A s lupou o 8 dioptriách a teda celkovom zväčšení 3x. Jedna sa o veľmi kvalitnú servisnú lampu s mohutným kovovým ohybným husím krkom, ktorý sa perfektne drží nastavený tvar a nemá tendenciu sa viac ohýbať. Lampa s lupou PD-032A disponuje sklenenou lupou s optickou mohutnosťou 8 dioptrií a celkovým zväčšením 3x. Okolo lupy je rozmiestnených 36 bielych LED diód o celkovom svetelnom toku 240lm pri maximálnom svite. Intenzitu osvetlenia je možné regulovať priamo na externom zdroji, ktorý sa pripája k lampe pomocou napájacieho konektora. Regulátor možno prichytiť ku krku lampy. Regulácia umožňuje plynulé ovládanie od 0 - 100%. Teplota farby je u tejto lampy 6000K. Oproti klasickým kruhovým žiarivkovým lampám s lupou má toto riešenie mnohonásobne dlhšiu životnosť a menší príkon - iba 5W pri plnej intenzite osvetlenia. Lampa sa upína k stolu pomocou drobného upínacieho zveráčika, ktorý má minimalistické rozmery. Na pracovnom stole teda nezaberie takmer žiadne miesto (33x69x14mm). Lampa je veľmi vhodná ku všetkým servisným prácam, predovšetkým pri opravách elektroniky - spájkovania dosiek plošných spojov pod lupou, pri hľadaní porúch, ku kontrole kvality materiálov, k defektoskopii, v kozmetike, v lekárstve, dermatológii, pedikúre, pre opravy hodiniek a šperkov a ďalších . Identickú servisná lampu s lupou (PD-032B) ponúkame tiež v prevedení s magnetickou základňou, ktorá disponuje ovládateľným magnetom.
62,61€ / ks 52,17€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102045
Vysokokvalitná a robustná servisná lampa s lupou IB-150 s úsporným LED osvetlením s veľkým kruhovým zväčšovacím sklom s užitočným priemerom 150 mm s optickým výkonom 5 dioptrií a celkovým zväčšením 2,25x. Šošovka lampy je vyrobená z kvalitného skla, nie z menej odolných a menej stabilných plastov. Tieto lampy sú jedinečné svojím systémom ľahko vymeniteľných šošoviek, ktoré možno z lampy vybrať bez toho, aby ste ju museli rozoberať. Šošovky sú zasadené do plastového rámu s bajonetovými zámkami a na ich uvoľnenie ich stačí len pootočiť, jednoducho vybrať a vymeniť za iné. Vhodné najmä pre servisné miesta, kde je potrebné vykonať servis komponentov rôznych veľkostí. Nie vždy si vystačíte s jedným zväčšením a táto lampa tento problém veľmi elegantne rieši. Svietidlo je osvetlené 60 výkonnými bielymi SMD LED diódami (0,2 W/kus), ktoré spolu produkujú veľmi solídnych 1200 lúmenov (ekvivalent 75W žiarovky). Na rozdiel od klasických žiariviek toto riešenie výrazne šetrí náklady na elektrickú energiu aj na náhradné trubice. LED diódy majú výrazne dlhšiu životnosť. Celková spotreba energie žiarovky je len 12 W . Menej viditeľnou funkciou pri týchto žiarovkách je nepochybne regulácia svietivosti . Svietivosť lampy Mega možno regulovať jediným tlačidlom v krokoch 25 % - 50 % - 75 % - 100 % a vypnutie. Teplota chromatickosti lampy je 5600 - 6000 K, čo zodpovedá dennému svetlu. Lampu drží veľmi robustný dvojramenný kĺbový polohovací mechanizmus, ktorý umožňuje nastaviť lampu do požadovanej polohy bez potreby dotiahnutia aretačných skrutiek. Po nastavení lampy do požadovanej polohy zostane v tejto polohe a nepreklopí sa. Rameno lampy je celé kovové. Rameno lampy je k doske stola pripevnené malým zverákom, ktorý je pripevnený k okraju stola Lampa s lupou nachádza svoje uplatnenie najmä pri opravách elektroniky - spájkovanie dosiek plošných spojov pod lupou, na vyhľadávanie chýb, na kontrolu kvality materiálov, na defektoskopiu, na opravu hodiniek a šperkov atď. Lupu možno umiestniť aj do mobilného stojana na kolieskach na ľahký pohyb v dielni a v ordináciách. Stojan lupy má výšku 65 cm (nie je súčasťou dodávky). Treba však dbať na ťažisko, lampa je ťažká a pri úplnom vysunutí by sa mohla prevrátiť.
114,78€ / ks 95,65€ bez DPH
Tovar je na ceste
Kód:
102997
Flexibilná servisná LED lampa s lupou PDOK PD-032A s lupou s 8 dioptriami a teda celkovým zväčšením 3x v bielej farbe. Ide o veľmi kvalitnú servisnú lampu s masívnym kovovým ohybným husím krkom, ktorý dokonale drží nastavený tvar a nemá tendenciu sa viac ohýbať. Lampa PD-032A má sklenenú lupu s optickou mohutnosťou 8 dioptrií a teda celkovým zväčšením 3x. Okolo lupy je 36 bielych LED diód s celkovým svetelným tokom 240 lm pri maximálnej svietivosti. Intenzitu osvetlenia možno regulovať priamo na externom zdroji, ktorý sa k lampe pripája prostredníctvom napájacieho konektora. Ovládač možno pripevniť na krk lampy. Ovládač umožňuje plynulú reguláciu v rozsahu 0 - 100 %. Teplota chromatickosti tejto lampy je 6000 K. V porovnaní s klasickými kruhovými žiarivkami s lupou má toto riešenie mnohonásobne dlhšiu životnosť a menšiu spotrebu energie - len 5 W pri plnej intenzite osvetlenia. Svietidlo sa na stôl upína pomocou malého upínacieho zveráka, ktorý má minimalistické rozmery. Na stole preto nezaberá takmer žiadne miesto (33 × 69 × 14 mm). Lampa je veľmi vhodná na všetky servisné práce, najmä na opravy elektroniky - spájkovanie dosiek plošných spojov pod lupou, na vyhľadávanie chýb, na kontrolu kvality materiálov, na defektoskopiu, v kozmetike, v medicíne, dermatológii, pedikúre, na opravu hodiniek a šperkov a ďalšie. Totožnú servisnú lampu s lupou(PD-032B) ponúkame aj vo verzii s magnetickou základňou, ktorá má ovládateľný magnet. Táto lampa je k dispozícii aj v čiernej farbe.
62,61€ / ks 52,17€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102691
Vysokokvalitná a robustná servisná lampa s lupou IB-150 s úsporným LED osvetlením s veľkou kruhovou lupou s užitočným priemerom 150 mm s optickou silou 8 dioptrií a celkovým zväčšením3x. Šošovka lampy je vyrobená z kvalitného skla, nie z menej odolných a menej stabilných plastov. Tieto lampy sú jedinečné svojím systémom ľahko vymeniteľných šošoviek, ktoré sa dajú z lampy vybrať bez nutnosti demontáže. Šošovky sú osadené v plastovom ráme s bajonetovými zámkami a na uvoľnenie ich stačí len pootočiť, jednoducho vybrať a vymeniť za iné. Vhodné najmä pre servisné miesta, kde je potrebné vykonať servis komponentov rôznych veľkostí. Nie vždy si vystačíte s jedným zväčšením a táto lampa tento problém veľmi elegantne rieši. Svietidlo je osvetlené 60 výkonnými bielymi SMD LED diódami (0,2 W/kus), ktoré spolu produkujú veľmi solídnych 1200 lúmenov (ekvivalent 75W žiarovky). Na rozdiel od klasických žiariviek toto riešenie výrazne šetrí náklady na elektrickú energiu aj na náhradné trubice. LED diódy majú výrazne dlhšiu životnosť. Celková spotreba žiarovky je len 14 W . Menej viditeľnou funkciou pri týchto žiarovkách je nepochybne regulácia svietivosti . Svietivosť lampy Mega možno regulovať jediným tlačidlom v krokoch 25 % - 50 % - 75 % - 100 % a vypnutie. Teplota chromatickosti lampy je 5600 - 6000 K, čo zodpovedá dennému svetlu. Lampu drží veľmi robustný dvojramenný kĺbový polohovací mechanizmus, ktorý umožňuje nastaviť lampu do požadovanej polohy bez potreby dotiahnutia aretačných skrutiek. Po nastavení lampy do požadovanej polohy zostane v tejto polohe a nepreklopí sa. Rameno lampy je celé kovové. Rameno lampy je k doske stola pripevnené malým zverákom, ktorý je pripevnený k okraju stola. Dĺžka narovnaného ramena je 82 cm Lampa s lupou nájde svoje využitie najmä pri opravách elektroniky - spájkovanie dosiek plošných spojov pod lupou, na vyhľadávanie chýb, na kontrolu kvality materiálov, na defektoskopiu, na opravu hodiniek a šperkov atď. Lupu možno umiestniť aj do mobilného stojana na kolieskach na ľahký pohyb v dielni a v ordináciách. Stojan lupy má výšku 65 cm (nie je súčasťou dodávky). Treba však dbať na ťažisko, lampa je ťažká a pri úplnom vysunutí by sa mohla prevrátiť.  
114,78€ / ks 95,65€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103060
Servisná LED lupa PDOK PD-032C čierna s 8 dioptrickou lupou s celkovým zväčšením 3x a veľkou kovovou základňou na servisné práce priamo pod lupou. Ide o kvalitnú servisnú lampu s pružným husím krkom, ktorý dokonale drží tvar súpravy a nemá tendenciu lampu viac ohýbať alebo nakláňať. Lupa PD-032C má sklenenú lupu s optickou mohutnosťou 8 dioptrií a celkovým zväčšením 3x. Okolo lupy je 36 bielych LED diód s celkovým svetelným tokom 240 lm pri maximálnej svietivosti. Intenzitu osvetlenia možno regulovať potenciometrom umiestneným v zdroji lampy, ktorý je upnutý na kovovom krku alebo ho možno umiestniť voľne. Ovládanie umožňuje plynulú reguláciu v rozsahu 0 - 100 %. Potenciometer slúži aj ako spínač. Teplota chromatickosti tejto lampy je 6000 K. V porovnaní s klasickými kruhovými žiarivkami s lupou má toto riešenie mnohonásobne dlhšiu životnosť a menšiu spotrebu energie - len 5 W pri plnej intenzite osvetlenia. Pracovná plocha lampy je dostatočne veľká - 180x280 mm a je umiestnená na gumových nožičkách, ktoré zabezpečujú stabilitu celého stojana a zároveň vytvárajú dilatáciu medzi doskou stola. Lampa je veľmi vhodná na všetky servisné práce, najmä na opravy elektroniky - spájkovanie dosiek plošných spojov pod lupou, na vyhľadávanie porúch, na kontrolu kvality materiálov, na defektoskopiu, v kozmetike, v medicíne, dermatológii, pedikúre, na opravu hodiniek a šperkov a ďalšie. Lampa vrátane pracovnej plochy je v čiernej farbe. Ponúkame aj identickú servisnú lampu s lupou v bielej farbe.
73,04€ / ks 60,87€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102665
Jedinečná servisná lampa so štyrmi zväčšovacími šošovkami s optickým výkonom 8D (3x), 10D (3,5x), 12D (4x) a 15D (4,75x) s viditeľným priemerom každej zväčšovacej šošovky 42 mm. Lampa IB-150 4X je kvalitne spracovaná, robustná a drží svoju polohu bez ohľadu na to, ako ju ohýbate, bez dodatočného zaistenia. Lampy radu IB-150 sú jedinečné svojím systémom ľahko vymeniteľných šošoviek, ktoré sa dajú z lampy vybrať bez nutnosti demontáže. Šošovky sú umiestnené v plastovom ráme s bajonetovými zámkami a na uvoľnenie ich stačí len pootočiť, jednoducho vybrať a vymeniť za iné. Vhodné najmä pre servisné miesta, kde je potrebné vykonať servis komponentov rôznych veľkostí. Keďže lampy radu IB-150 majú rovnaký stojan a hlavu, môžete lampu IB-150 4X vybaviť aj monolitickou lupou 5D (2,25-násobné zväčšenie ) a 8D (3-násobné zväčšenie ), ktoré ponúkame samostatne - pozrite si súvisiace produkty nižšie. Osvetlenie lampy zabezpečuje 60 výkonných bielych SMD LED diód (0,2 W/kus), ktoré spolu produkujú veľmi solídnych 1200 lúmenov (ekvivalent 75W žiarovky). Na rozdiel od klasickej možnosti so žiarivkami toto riešenie ponúka výraznú úsporu nákladov na elektrickú energiu aj na náhradné trubice. LED diódy majú výrazne dlhšiu životnosť. Celková spotreba energie žiarovky je len 14 W . Menej viditeľnou funkciou pri týchto žiarovkách je nepochybne regulácia svietivosti lampy . Svietivosť lampy Mega možno regulovať jediným tlačidlom v krokoch 25 % - 50 % - 75 % - 100 % a vypnutie. Teplota chromatickosti lampy je 5600 - 6000 K, čo zodpovedá dennému svetlu. Lampu drží veľmi robustný dvojramenný kĺbový polohovací mechanizmus, ktorý umožňuje nastaviť lampu do požadovanej polohy bez potreby dotiahnutia aretačných skrutiek. Po nastavení lampy do požadovanej polohy zostane v tejto polohe a nepreklopí sa. Rameno lampy je celé kovové. Rameno lampy je k doske stola pripevnené malým zverákom, ktorý je pripevnený k okraju stola. Dĺžka narovnaného ramena je 82 cm Lampa s lupou nájde svoje využitie najmä pri opravách elektroniky - spájkovanie dosiek plošných spojov pod lupou, na vyhľadávanie chýb, na kontrolu kvality materiálov, na defektoskopiu, na opravu hodiniek a šperkov atď. Lupu možno umiestniť aj do mobilného stojana na kolieskach na ľahký pohyb v dielni a v ordináciách. Stojan lupy má výšku 65 cm (nie je súčasťou dodávky). Treba však dbať na ťažisko, lampa je ťažká a pri úplnom vysunutí by sa mohla prevrátiť.  
114,78€ / ks 95,65€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103061
Celkový počet výrobkov: 80
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!