Rozvádzače

Filtrovanie
15,78 €
33,67 €
Univerzálna kovová napájacia skriňa - rozvádzač až pre 18 chránených výstupov so zámkom na kľúč vhodná pre CCTV kamery, bezpečnostnú techniku, LED osvetlenie a iné aplikácie, kde je potrebné ukryť modulárny priemyselný napájací zdroj a zároveň zabezpečiť výstupy. Rozvádzač je vybavený doskou s plošnými spojmi s poistkami a skrutkovacími svorkami pre každý kanál, čo zabraňuje skratu celého systému, napr. v prípade prestrihnutia kábla jednej z kamier a pod. Každý kanál obsahuje zelenú LED diódu indikujúcu napájanie daného kanála. Doska plošných spojov obsahuje aj svorkovnicu pre sieťové napájanie, hlavný vypínač a káble na pripojenie interného 12 V zdroja napájania, ktorý si môžete vybrať podľa vlastných požiadaviek na napájanie (stojan sa dodáva bez napájania). Pre tento rozvádzač odporúčame zvoliť modulárne napájacie zdroje 12V 20A alebo 12V 30A, ktoré sú priamo kompatibilné s týmto rozvádzačom a dajú sa jednoducho pripojiť pomocou skrutiek. Rozvádzač má vo dverách červenú stavovú LED diódu, ktorá signalizuje napájanie 12V. Okrem kamier CCTV je rozvádzač vhodný aj pre bezpečnostnú techniku alebo LED diódy, ktoré sú tiež napájané jednosmerným napätím 12 V. Rozvádzač možno použiť aj s priemyselnými zdrojmi vyššieho napätia, ale bez pripojenia k vnútornej doske plošných spojov (je stavaný len na 12 V). To umožňuje ich skrytie v uzamykateľnej skrinke, ktorá chráni okolie pred nebezpečným dotykom. Maximálna veľkosť zabudovaného zdroja - priestor pre zdroj je 110 mm(š) x 54 mm(v) x 280 mm(h).
33,39€ / ks 27,83€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.07.2024 môže byť u Vás
Kód:
102617
Univerzálna kovová napájacia skriňa - rozvádzač až pre 9 chránených výstupov so zámkom na kľúč vhodná pre CCTV kamery, bezpečnostnú techniku, LED osvetlenie a iné aplikácie, kde je potrebné skryť modulárny priemyselný napájací zdroj a zároveň zabezpečiť výstupy. Rozvádzač je vybavený doskou s plošnými spojmi s poistkami a skrutkovacími svorkami pre každý kanál, čo zabraňuje skratu celého systému, napr. v prípade prestrihnutia kábla jednej z kamier a pod. Každý kanál obsahuje zelenú LED diódu indikujúcu napájanie daného kanála. Doska plošných spojov obsahuje aj svorkovnicu na privedenie sieťového napájania, hlavný vypínač a káble na pripojenie interného 12V zdroja, ktorý si môžete vybrať podľa vlastných požiadaviek na napájanie (rozvádzač sa dodáva bez zdroja). Pre tento rozvádzač odporúčame vybrať modulárny 12V 10A zdroj, ktorý je priamo kompatibilný s týmto rozvádzačom a dá sa jednoducho pripojiť pomocou skrutiek. Rozvádzač má vo dverách červenú stavovú LED diódu, ktorá indikuje 12V napájanie. Okrem kamier CCTV je rozvádzač vhodný aj pre bezpečnostnú techniku alebo LED diódy, ktoré sú tiež napájané jednosmerným napätím 12 V. Rozvádzač možno použiť aj s priemyselnými zdrojmi vyššieho napätia, ale bez pripojenia k vnútornej doske plošných spojov (je stavaný len na 12 V). To umožňuje ich skrytie v uzamykateľnej skrinke, ktorá chráni okolie pred nebezpečným dotykom. Maximálna veľkosť zabudovaného zdroja - priestor pre zdroj je 110 mm(š) x 54 mm(v) x 280 mm(h).
27,65€ / ks 23,04€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.07.2024 môže byť u Vás
Kód:
102618
Rozvádzač na rozvod elektrickej energie pre kamery CCTV, bezpečnostnú techniku alebo menej náročné LED osvetlenie. Rozvádzač je kovový a má zámok s dvoma kľúčmi na základné zabezpečenie. Súčasťou rozvádzača sú dva kľúče a montážne skrutky.
15,65€ / ks 13,04€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.07.2024 môže byť u Vás
Kód:
102619
Celkový počet výrobkov: 3
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!