Redukcie

Filtrovanie
2,16 €
24,20 €
Kompletný set 6 USB redukcií čítajúci klasické USB, micro USB a USB-C (type C). V sade nájdete tieto redukcie: micro USB samica - USB samica micro USB samec - USB samec micro USB samec - USB samica USB-C samec - USB samica USB-C samica - USB samec USB-C samec - micro USB samica Vzájomným spojením dvoch redukcií potom možno docieliť akékoľvek možné kombinácie medzi týmito konektormi.
15,13€ / ks 12,61€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102949
Káblová USB 2.0 redukcia USB-A samica (female) na micro USB samec (male) s funkciou OTG a dĺžkou kábla 9 cm. Redukcia je vhodná na pripojenie USB flash disku, myši, klávesnice, mikroskopu k šikovným mobilným telefónom a tabletom, ktoré podporujú funkciu OTG, ktorá zaisťuje, že mobilný telefón / tablet vie komunikovať ako hostiteľské zariadenie pre USB prístroje.  
2,14€ / ks 1,78€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103441
Kompaktný USB prevodník umožňujúci konverziu analógového videosignálu PAL/NTSC z mikroskopu, kamery alebo endoskopu do PC alebo notebooku. Konverzia sa vykonáva v plnom rozlíšení danej normy (PAL: 720x576 @ 25fps, NTSC: 720x480 @ 30fps). Na pripojenie zdrojov video a audio signálu sú k dispozícii tri konektory CINCH (1x kompozitný video signál, 2xpro stereo audio) a jeden konektor Hosiden pre signál S-VIDEO. Na súčasné spracovanie obrazu a zvuku tak vôbec nie sú potrebné samostatné zvukové karty. Tento prevodník USB poskytuje najrýchlejší a najjednoduchší spôsob, ako premeniť počítač na monitor, rekordér a snímač statických snímok z akéhokoľvek analógového zdroja videosignálu. Výhodou použitia USB je možnosť inštalácie systému aj na prenosné počítače, kde by inštalácia podobného zariadenia na zbernicu PCI nebola možná. Okamžite po vložení kľúča do USB môžete monitorovať obraz napríklad z elektronického mikroskopu, bezpečnostnej kamery, kamery v čakárni, detskej videomonitorky alebo digitalizovať staršie analógové záznamy. Parametre obrazu počas zobrazovania a nahrávania možno jednoducho upravovať; je možné meniť jas, kontrast, HUE a sýtosť. Stlačením tlačidla môžete kedykoľvek spustiť nahrávanie videosekvencie alebo uložiť statický obraz. AK je k počítaču pripojená tlačiareň, môžete snímky okamžite vytlačiť a používať systém ako videotlačiareň. Táto možnosť je užitočná napríklad v spojení s videomikroskopom na diagnostiku a opravy mobilných telefónov (oxidácia po roztavení atď...) alebo pre veterinárne ordinácie vybavené elektronickým mikroskopom. Pomocou CD, ktoré je súčasťou balenia, je možné previesť staré analógové záznamy na DVD pomocou plnej verzie programu HONESTECH: VHS to DVD, ktorý vás prevedie dgitalizáciou na DVD. CVBS = kompozitné video 1x cinch pre video 2x cinch pre audio Ľahšie CAP - Video USB prevodník, krytka USB konektora, USB kábel, CD.
24,00€ / ks 20,00€ bez DPH
skladom1 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103501
Celkový počet výrobkov: 3
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!