Redukcie

Filtrovanie
2,23 €
25,07 €
Kompletný set 6 USB redukcií čítajúci klasické USB, micro USB a USB-C (type C). V sade nájdete tieto redukcie: micro USB samica - USB samica micro USB samec - USB samec micro USB samec - USB samica USB-C samec - USB samica USB-C samica - USB samec USB-C samec - micro USB samica Vzájomným spojením dvoch redukcií potom možno docieliť akékoľvek možné kombinácie medzi týmito konektormi.
15,68€ / ks 13,06€ bez DPH
skladom6-25 ks 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102949
Káblová USB 2.0 redukcia USB-A samica (female) na micro USB samec (male) s funkciou OTG a dĺžkou kábla 9 cm. Redukcia je vhodná na pripojenie USB flash disku, myši, klávesnice, mikroskopu k šikovným mobilným telefónom a tabletom, ktoré podporujú funkciu OTG, ktorá zaisťuje, že mobilný telefón / tablet vie komunikovať ako hostiteľské zariadenie pre USB prístroje.  
2,22€ / ks 1,85€ bez DPH
skladom6-25 ks 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
103441
Kompaktný USB prevodník umožňujúci prevod analógového videosignálu PAL / NTSC z mikroskopu, kamery či endoskopu do PC alebo notebooku.   Prevod prebieha v plnom rozlíšení danej normy (PAL: 720x576 @ 25fps, NTSC: 720x480 @ 30fps). Pre pripojenie zdroja obrazového a zvukového signálu sú k dispozícii tri konektory CINCH (1xkompozitný videosignál, 2xpro stereo audio) a jeden konektor Hosiden pre S-VIDEO signál. Pre súčasné spracovanie video a zvuku teda nie sú vôbec potrebné samostatné zvukovej karty. Tento USB prevodník poskytuje najrýchlejšiu a najjednoduchšiu cestu k premene počítača v monitor, rekordér a snímač statických snímok z ľubovoľného zdroja analógového videosignálu. Výhodou použitia USB je možnosť inštalovať systém aj na notebooky, kde by inštalácia podobného zariadenia do zbernice PCI nebola možná. Okamžite po zasunutí kľúča do USB máte možnosť sledovať obraz napríklad z elektronického mikroskopu, bezpečnostné kamery, kamery v čakárni, video-opatrovateľky alebo digitalizovať staršie analógové záznamy. Parametre obrazu pri zobrazovaní a nahrávaní sa dajú jednoducho upravovať; je možné meniť jas, kontrast, HUE a saturáciu. Kedykoľvek môžete stlačením tlačidla spustiť nahrávanie videosekvencie alebo uloženie statického záberu. Ak je k počítaču pripojená tlačiareň, môžete zábery okamžite vytlačiť a používať systém ako video tlačiareň. Táto možnosť je vhodná napríklad v spojení s video mikroskopom pri diagnostike a opravách mobilných telefónov (oxidácia po vytopení atd ...) alebo pre veterinárne praxe vybavené elektronickým mikroskopom. Pomocou CD priloženého v balení je možné konvertovať staré analógové záznamy na DVD, pomocou plnej verzie programu Honest: VHS to DVD, ktorá vás prevedie digitalizáciou na DVD.   CVBS = kompozitné video 1x cinch pre video 2x cinch pre audio Obsah balenia: Easier CAP - Video USB prevodník, krytka USB konektora, USB kábel, CD.  
24,86€ / ks 20,72€ bez DPH
skladom6-25 ks 07.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
103501
Celkový počet výrobkov: 3
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!