Lanové zdviháky a navijaky

Filtrovanie
39,98 €
452,43 €
Kombinovaný elektrický navijak a kladkostroj PA-600 s nosnosťou do 300 kg v štandardnom režime a do 600 kg v režime kladkostroja. Navijak a kladka PA-600 nájde uplatnenie najmä na stavbách, v skladoch alebo v domácich dielňach a garážach na zdvíhanie stredne ťažkých bremien - napríklad stavebného materiálu, motorov, ťažkých boxov a pod. Samotné lano navijaka má priemer 4 mm a celkovú zdvíhaciu dĺžku 12 m. Pri použití kladky sa hák lana zavesí na konštrukciu navijaka a dĺžka lana sa skráti na polovicu. Pri použití kladky sa maximálny možný zdvih zvyšuje na 600 kg. Kladka s hákom je voliteľné príslušenstvo (je súčasťou dodávky). Navijak pracuje rýchlosťou 12 m/min (6 m/m v prípade kladky). Na ovládanie sa používa jednoduché robustné priemyselné ovládanie s dvoma tlačidlami (hore/dole) Ovládací kábel je dlhý 270 cm (na fotografii je skrátený). Navijak je vybavený mechanickou brzdou, ktorá zastaví navíjanie a zablokuje navijak v prípade, že sa navíja červená dištančná podložka. Potom je možné iba odvíjanie. Navijak má samosvorný prevodový systém, takže nehrozí uvoľnenie lana v prípade výpadku elektrického prúdu.   Tento navijak sa bezpečne pripevňuje k pevnému profilu s maximálnymi rozmermi 45 x 42 mm (Š-H) alebo tiež k otočnému ramenu s týmto profilom. Upevňovacie háky možno vymeniť za iné háky alebo navijak pevne priskrutkovať k akejkoľvek konštrukcii pomocou 4 skrutiek.  
281,74€ / ks 234,78€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.07.2024 môže byť u Vás
Kód:
102763
Kombinovaný elektrický navijak a kladkostroj PA-300 s nosnosťou do 150 kg v štandardnom režime a do 300 kg v kladkovom režime. Navijak a kladka PA-300 nájde uplatnenie najmä na stavbách, v skladoch alebo v domácich dielňach a garážach na zdvíhanie stredne ťažkých bremien - napríklad stavebného materiálu, motorov, ťažkých boxov atď. Samotné lano navijaka má priemer 3 mm a celkovú zdvíhaciu dĺžku 12 m. Pri použití kladky sa hák lana zavesí na konštrukciu navijaka a dĺžka lana sa skráti na polovicu. Pri použití kladky sa maximálny možný zdvih zvyšuje na 300 kg. Kladka s hákom je voliteľné príslušenstvo (je súčasťou dodávky). Navijak pracuje rýchlosťou 12 m/min (6 m/m v prípade kladky). Na ovládanie sa používa jednoduché robustné priemyselné ovládanie s dvoma tlačidlami (hore/dole). Ovládací kábel je dlhý 270 cm (na fotografii je skrátený). Navijak je vybavený mechanickou brzdou, ktorá zastaví navijak a zablokuje ho v prípade navinutia červenej dištančnej vložky. Potom je možné iba odvíjanie. Navijak má samosvorný prevodový systém, takže nehrozí uvoľnenie lana v prípade elektrickej poruchy. Tento navijak sa bezpečne pripevní k pevnému profilu s maximálnymi rozmermi 45 x 42 mm (Š-H) alebo aj k otočnému ramenu s týmto profilom. Upevňovacie háky možno vymeniť za iné háky alebo navijak pevne priskrutkovať k akejkoľvek konštrukcii pomocou 4 skrutiek  
182,61€ / ks 152,17€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.07.2024 môže byť u Vás
Kód:
102764
Kombinovaný elektrický navijak a kladkostroj PA-1000 s nosnosťou do 500 kg v štandardnom režime a do 1000 kg v režime kladkostroja. Navijak a kladka PA-1000 je vhodný najmä na použitie na stavbách, v skladoch alebo v domácich dielňach a garážach na zdvíhanie stredne ťažkých bremien - napríklad stavebných materiálov, motorov, ťažkých boxov atď. Samotné lano navijaka má priemer 5,6 mm a celkovú zdvíhaciu dĺžku 12 m. Pri použití kladky sa hák lana zavesí na konštrukciu navijaka a dĺžka lana sa skráti na polovicu. S použitím kladky sa maximálny možný zdvih zvyšuje na 1000 kg. Kladka s hákom je voliteľné príslušenstvo (je súčasťou dodávky). Navijak pracuje rýchlosťou 10 m/min (5 m/m v prípade kladky). Na ovládanie sa používa jednoduché robustné priemyselné ovládanie s dvoma tlačidlami (hore/dole). Počas držania každého tlačidla sa navijak navíja/odvíja, po uvoľnení sa zastaví (stop) Ovládací kábel je dlhý 270 cm (na fotografii je skrátený). Navijak je vybavený mechanickou brzdou, ktorá zastaví navíjanie a zablokuje ho v prípade navíjania červeného dištančného kotúča. Potom je možné len odvíjanie. Navijak má samosvorný prevodový systém, takže nehrozí uvoľnenie lana v prípade elektrickej poruchy. Tento navijak sa pevne pripevňuje k pevnému profilu s maximálnymi rozmermi 60 x 60 mm (Š-H) alebo tiež k otočnému ramenu s týmto profilom. Upevňovacie háky možno vymeniť za iné háky alebo navijak pevne priskrutkovať k akejkoľvek konštrukcii pomocou 4 skrutiek.  
448,70€ / ks 373,91€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.07.2024 môže byť u Vás
Kód:
102765
Kombinovaný elektrický navijak a kladkostroj SLQ-02, ktorý je vďaka svojim malým rozmerom a mimoriadne nízkej hmotnosti (6,9 kg) ultraprenosný a možno ho použiť na zdvíhanie ťažkých bremien do 450 kg aj na ťahanie bremien na zemi - až do 900 kg. Tento elektrický navijak používa na upevnenie silný bezpečnostný hák s kovanou oceľovou karabínou, takže ho možno zavesiť na očko alebo iný hák. Samotné lano navijaka má priemer 5,8 mm a celkovú zdvíhaciu dĺžku 4,6 m. Navijak pracuje rýchlosťou 5 m/min. Navíjanie má pomalý záber a dosah - nie je to skok. Ovláda sa jednoduchým diaľkovým ovládačom s dvoma tlačidlami (hore/dole), čo je veľká výhoda oproti klasickému ovládaniu lanom, pri ktorom musí obsluha stáť počas celého zdvihu. Vzdialenosť ovládania je až 8 metrov. Navíjanie a odvíjanie sa dá ovládať aj z rukoväte navijaka. Podvozok navijaka je plastový s kovovými časťami. Na navijaku sa nachádza aj viacstupňový LED indikátor, ktorý signalizuje preťaženie. Zariadenie má aj bezpečnostné zariadenie proti prehriatiu a preťaženiu. Navijak má samosvorný prevodový systém, takže nehrozí uvoľnenie lana pri výpadku elektrického prúdu. S navijakom sa dodáva diaľkové ovládanie. Navijak neobsahuje koncový spínač, preto je potrebné včas ukončiť navíjanie a nedovoliť, aby sa hák navinul do podvozku. To isté platí aj v opačnom smere. V opačnom prípade hrozí poškodenie navijaka. Vhodný najmä do domácich dielní, garáží, na hobby účely a ako prenosný nástroj.
354,78€ / ks 295,65€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.07.2024 môže byť u Vás
Kód:
102766
Náhradné oceľové lano s priemerom 6 mm pre lanový navijak SLQ-02 a iné elektrické lanové kladkostroje a kladkostroje. Lano je dobre ohybné a má vynikajúcu odolnosť proti oderu. Oceľové lano s priemerom 6 mm je na jednom konci vybavené očkom.
39,65€ / ks 33,04€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.07.2024 môže byť u Vás
Kód:
103743
Celkový počet výrobkov: 5
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!