Podávače a narezávače pások

Filtrovanie
24,20 €
2 220,09 €
Automatický remeň, textilný pás, rezačka suchých zipsov a lán / rozdeľovač 988T Stolová automatická rezačka/rozdeľovač na remene, laná, suché zipsy, textilné lepiace pásky, elastické pásky a pásky z pevných syntetických vlákien s funkciou horúceho noža na zatavenie koncov rezaného materiálu. Reže popruhy, pásky, laná a textílie so šírkou do 85 mm Pomocou automatickej rezačky veľmi rýchlo a jednoducho režete popruhy, textilné a gumové pásky, laná, šnúry, suché zipsy a iné textilné materiály so šírkou až 85 mm. Rezačka je vybavená horúcim nožom s rovným rezom a nastaviteľným rozsahom teploty od 0 do 450 °C, ohrev sa používa na utesnenie koncov rezaného materiálu, aby sa zabránilo jeho roztřepeniu (typicky popruhy), v prípade potreby možno ohrev úplne vypnúť a materiál rezať za studena. Prehľadný displej Všetky potrebné informácie sa zobrazujú na veľkom 5" LCD displeji s podsvietením, ovládacími tlačidlami pod displejom jednoducho nastavíte požadovanú dĺžku rezu od 1 mm - 99,999 m/kus, počet kusov 1-99999 a rýchlosť, ktorou sa materiál odvíja z tŕňa. Po nastavení požadovaných parametrov stačí jedným tlačidlom spustiť proces a fréza potom automaticky a bez prítomnosti obsluhy odvíja a reže materiál na požadovanú dĺžku v nastavenom počte kusov. Na upevnenie rezaného materiálu sa používa tŕň s priemerom 10 mm a dĺžkou 170 mm. Materiál, ktorý sa má rezať, sa potom odvíja z tŕňa do rezacieho noža pomocou presného krokového motora a gumového valca. Na tŕň sa môžu namontovať dva kotúče spolu a súčasne sa môžu rezať dve rôzne šírky alebo farby rovnakého typu materiálu až do maximálnej šírky 100 mm (súčet oboch). Dôležité informácie Rezačka je vhodná na rezanie materiálov s hrúbkou 0,2 - 8 mm. Nie je vhodná na rezanie tenkých lepiacich pások a iných typov materiálov s hrúbkou menšou ako 0,2 mm. Maximálna hrúbka rezu je ovplyvnená charakterom rezaného materiálu, ak potrebujete rezať materiály s väčšou hrúbkou, odporúčame vám pred zakúpením výrobku najprv sa poradiť s našou technickou podporou. Rezačka dokáže rezať materiály so šírkou až 100 mm, je však potrebné odstrániť oddeľovacie vodítka, pre viac informácií kontaktujte našu technickú podporu. Obsah balenia: rezačka 988T, odvíjací tŕň s kotúčmi, inbusové kľúče na nastavenie stroja, manuál, 1,5 m napájací kábel. Ukážkové video
1 330,43€ / ks 1 108,70€ bez DPH
skladom6-25 ks
Kód:
103763
Automatický podávač pásky automaticky odmeria nastavenú dĺžku a odstrihne pásku. Dĺžku je možné zvoliť v rozsahu 20 - 999 mm v milimetrových krokoch. Do podávača môžete vložiť kotúč pásky so šírkou 7 - 52 mm. Na odvíjací tŕň možno nasadiť tri rôzne priemery bežne používaných rúrok. Dávkovanie sa vykonáva buď v manuálnom, alebo automatickom režime.
459,13€ / ks 382,61€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101357
Karuselový dávkovač pásky ZCUT-2 odvíja, meria, strihá a podáva lepiacu pásku podľa nastavenej dĺžky na rotujúcej rolke, z ktorej sa potom jednoducho vyberie. Toto riešenie je vhodné najmä na pracoviská, kde pracuje viacero ľudí, pretože na kotúč sa zmestí až 30 nastrihaných pások - rozostupy sa dajú nastaviť.
469,57€ / ks 391,30€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101477
Automatický podávač pásky NSA ZCUT-9 odvíja, meria, strihá a podáva pásku, papier, etikety alebo iné médiá podľa vašich nastavení. Dĺžku rezu možno nastaviť od 5 mm do 999 mm a vďaka zabudovanej pamäti ju možno uložiť - až 6 dĺžok. Vkladať možno ľubovoľnú veľkosť pásky bez toho, aby ste museli dbať na presný priemer rolky (max. 300 mm) - nie je potrebné vkladať žiadny tŕň, páska po vložení sama drží v tele dávkovača. Pásku možno odvíjať z dvoch roliek súčasne, pásky môžu mať rôznu šírku.
704,35€ / ks 586,96€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101482
Automatický odvíjač, podávač a odlepovač nálepiek a samolepiacich štítkov do dĺžky 200 mm so spodným podávaním nálepiek. Odvíjač nálepiek AL-1150D je riadený mikroprocesorom, ktorý vďaka optickému snímaču presne odvíja a odlepuje jednu samolepiacu etiketu alebo nálepku z nosnej fólie (alebo celú sériu etikiet v závislosti od typu pásky) a pripravuje ju na jednoduché a bezchybné odstránenie a následnú aplikáciu. Po odstránení nálepky optický snímač zistí chýbajúcu nálepku a rozbalí a odlepí ďalší kus alebo celý rad. Malá časť nálepky zostane prilepená k nosnej fólii, takže sa neprilepí na zariadenie, čo by mohlo znehodnotiť nálepku alebo jej lepiacu či VOID vrstvu, ak je prítomná. Samotná nosná fólia sa navíja na spodný navíjač. Vzhľadom na veľký uhol ohybu nosnej fólie sa samotná nálepka odlepí od podkladu. Obsluha odlepovača etikiet je veľmi jednoduchá. Na nastavenie typu pásky sa používajú dva otočné ovládače. Prvý regulátor nastavuje dĺžku etikety/nálepky tak, aby sa väčšinou odlepila od nosnej fólie, a druhý regulátor nastavuje rýchlosť odvíjania - ak sú napríklad vaše nálepky zarezané hlboko do nosnej fólie, hrozí roztrhnutie fólie, a teda predčasná manipulácia s dávkovačom. Znížením rýchlosti sa dá roztrhnutie minimalizovať. Pokiaľ je nosná fólia zdravá, rýchlosť sa dá plne prispôsobiť rýchlosti aplikácie vašej etikety. Do fólie je možné vkladať rolky s maximálnou šírkou 130 mm a maximálnym vonkajším priemerom 250 mm. Vnútorný priemer rolky od 25 mm alebo 75 mm vďaka prídavnému adaptéru, ktorý je súčasťou balenia. Dĺžka samolepiek a etikiet, ktoré môže zariadenie podávať a odlepovať, je od 6 mm do 200 mm. Zariadenie na lúpanie a podávanie štítkov AL-1150D má aj počítacie zariadenie renomovanej značky OMRON (typ H7EC) s až šesťmiestnym displejom. Počítadlo možno vynulovať prepnutím prepínača do hornej polohy a jeho následným stlačením. Podávač samolepiacich štítkov AL-1150D je ideálny na opakované lepenie nálepiek, štítkov alebo rôznych hologramových nálepiek a bezpečnostných záručných plomb, napríklad na lepenie štítkov na balíky pre PPL, DHL a Českú poštu (krehké, dobierkové, prioritné,...). Dokáže urýchliť čas potrebný na niekoľkonásobné nalepenie etikiet. Zariadenie je celokovové a má kvalitné priemyselné spracovanie. Navíjací motor má silné prevody.
302,61€ / ks 252,17€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101795
Automatický programovateľný dávkovač lepiacich a nelepiacich pások RT-5000 s nastaviteľnou dĺžkou rezu od 5 mm do 999 mm a možnosťou nastavenia až troch makier s rôznymi dĺžkami rezaných pások, ktoré možno dávkovať v opakujúcich sa sériách. Dávkovanie je možné vykonávať v niekoľkých režimoch. V automatickom režime možno dávkovať buď jednu pevne stanovenú veľkosť, alebo až tri dĺžky pásky v nastavenom poradí. Automatický režim využíva dvojicu optických snímačov umiestnených v dávkovacom otvore na zistenie prítomnosti pásky. Po odstránení odrezanej pásky snímače spustia novú sekvenciu a RT-5000 odvíja a odrezáva ďalšiu pásku podľa nastavených parametrov. Dávkovač môže pracovať aj v poloautomatickom režime, v ktorom je na spustenie dávkovania potrebné stlačiť tlačidlo START. Rezačka RT-5000 má aj manuálny režim, ktorý umožňuje v prípade potreby odvíjať pásku v požadovanej dĺžke pomocou tlačidla podávania pásky a následne pásku rezať pomocou tlačidla ŠTART. Vkladať možno lepiace a nelepiace pásky, kaptonové, kovové, izolačné, maskovacie, maskovacie, teflónové, celofánové, hliníkové, medené, papierové a iné pásky rôznych šírok. Na bočnej strane dávkovača sa nachádza upínacia páka, ktorá pohybuje upínacími lištami, ktoré umiestňujú pásku na stred dávkovača. Po opotrebovaní pásky ju možno jednoducho vymeniť za novú, ktorá je súčasťou nášho sortimentu.  
782,61€ / ks 652,17€ bez DPH
skladom2-5 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101886
Automatický programovateľný dávkovač lepiacich aj nelepiacich pások Yaesu - ZCUT-9GR s nastaviteľnou dĺžkou strihu od 5mm - 999mm, šírkou pások až 60mm a možnosťou naprogramovania až šiestich makier s rôznymi dĺžkami odstrihnutých pások, ktoré možno dávkovať za sebou v opakujúcej sa sérii. Tento dávkovač je konštrukciou veľmi podobný dávkovaču ZCUT-9, na rozdiel od neho však disponuje programovateľnými makrami, vďaka ktorým je možné automatizovať proces lepenia pások s použitím iba jedného dávkovača. Zvoliť možno až 6 rôznych dĺžok (ľubovoľne od 1 - 6) a tie potom dávkovač odvíja a strihá v sérii za sebou. Pozri ukážkové video nižšie. Obsluha tak nemusí zakaždým voliť inú dĺžku strihu, čo vedie k vysokej produktivite. Z týchto až 6 uložených dĺžok si možno aj vyberať a dávkovať práve požadovanú dĺžku. Možno teda dávkovať z jednej uloženej hodnoty a potom si jednoducho prepnúť na druhú uloženú hodnotu a dávkovať ju. Zariadenie si uložené hodnoty pamätá aj pri strate napájania. Dávkovač ZCUT-9GR samozrejme zvláda aj základné dávkovanie podľa zvolenej dĺžky, a to ako v poloautomatickom, tak automatickom režime. V poloautomatickom režime obsluha nastaví jednotnú dĺžku a tlačidlom START spúšťa odvíjanie pásky. V automatickom režime sú do procesu zapojené optoelektrické čidlá, ktoré snímajú prítomnosť pásky vo výdajnom okne a odpadá potreba používať tlačidlo štart. Po odobratí pásky dôjde k automatickému odvinutiu a odrezaniu ďalšej. Rezaču pások ZCUT-9GR nechýba ani manuálny režim, ktorý umožňuje v prípade potreby odvinúť pásku v požadovanej dĺžke pomocou tlačidla posunu pásky a následne odstrihnutiu pásky tlačidlom štart. ZCUT-9GR zvláda tiež kontinuálne rez presne nastaveného počtu vo zvolenej dĺžke (až 999 kusov) - vhodné napríklad pre rýchle narezanie rôznych štítkov a iných nelepivých pások. K dispozícii je tiež funkcia pre odpočet štítkov. Rovnako ako ZCUT-9, aj tento podávač pások zvláda dávkovať z dvoch pások naraz. Naspodku prístroja je uchytená rozdeľovacia planžeta, ktorú je možné vybrať, nasadiť do priestoru pre pásky a tým ho rozdeliť na dve komory. Vďaka dvojici optických senzorov podávač pásky počká na odobratie oboch odstrihnutých pások, než spustí ďalší strih. Vkladať možno pásky lepiace i nelepiace, kaptonové, kovové, izolačné, ochranné pásky, krycie, teflónové, celofánové, hliníkové, medené, papierové a ďalšie rôznych šírok. Na boku dávkovača sa nachádza upínacia páka, ktorá posúva upínacie lišty, ktoré posunú pásku na stred dávkovača. Rezacie ústrojenstvo možno pri jeho opotrebení ľahko nahradiť novými čepeľami, či ho kompletne vymeniť.
876,52€ / ks 730,43€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102025
Automatický programovateľný dávkovač lepiacich a nelepiacich pások RT-9000F (skladacia páska) s nastaviteľnou dĺžkou rezu od 5 mm do 999 mm, šírkou pásky do 60 mm a najmä funkciou vytvárania koncov nelepiacich pások prelepením a možnosťou naprogramovania až šiestich makier s rôznymi dĺžkami rezaných pások, ktoré možno dávkovať v opakujúcej sa sérii. Tento dávkovač je konštrukčne veľmi podobný zariadeniu ZCUT-9, ale na rozdiel od zariadenia ZCUT-9 má kľúčovú funkciu, ktorá umožňuje dávkovanie pások, ktoré majú prehnutý (prelepený) začiatok, ktorý je nelepivý, takže pásku možno ľahko oholiť. Dĺžka nelepivej časti je 8 mm. Vhodná na balenie veľkej elektroniky, pri ktorej je pre zákazníka vhodné, aby obal ľahko odlepil rukou bez použitia nožníc, ktoré by mohli výrobok poškodiť. Vhodné aj na balenie bielej techniky, kde je potrebné zabezpečiť pohyblivé časti, napr. sklenené police v chladničke, pričom zákazník môže upevňovacie prúžky ľahko odlepiť. ModelRT-9000F, podobne ako ZCUT-9GR, má programovateľné makrá na automatizáciu procesu lepenia pásky pomocou jediného dávkovača. Možno vybrať až 6 rôznych dĺžok (od 1 do 6), ktoré potom dávkovač postupne odvíja a strihá. Obsluha nemusí zakaždým vyberať inú dĺžku strihu, čo vedie k vysokej produktivite. Z týchto až 6 uložených dĺžok možno vybrať požadovanú dĺžku a dávkovať ju. Môžete teda dávkovať z jednej uloženej hodnoty a potom jednoducho prepnúť na inú uloženú hodnotu a dávkovať ju. Zariadenie si pamätá uložené hodnoty aj v prípade výpadku napájania. Samozrejme,RT-9000F zvládne aj základné dávkovanie podľa zvolenej dĺžky, a to v poloautomatickom aj automatickom režime. V poloautomatickom režime obsluha nastaví jednotnú dĺžku a spustí odvíjanie pásky tlačidlom START. V automatickom režime sú do procesu zapojené optoelektrické snímače, ktoré snímajú prítomnosť pásky v dávkovacom okienku a eliminujú potrebu tlačidla ŠTART. Po odstránení pásky sa automaticky odvíja a strihá ďalšia páska. Rezačka pások RT-9000F je vybavená aj manuálnym režimom, ktorý umožňuje v prípade potreby odvíjať pásku na požadovanú dĺžku pomocou tlačidla podávania pásky a potom pásku rezať pomocou tlačidla štart. Podobne ako ZCUT-9, aj tento podávač pásky môže dávkovať z dvoch pások naraz. Na spodnej časti zariadenia je pripevnená deliaca doska, ktorú možno vybrať a vložiť do priestoru na pásku, aby sa rozdelila na dve komory. Vďaka dvom párom optických snímačov podávač pásky počká, kým sa odstránia obe rezané pásky, a až potom začne ďalší rez. Vkladať možno lepiace a nelepiace pásky, kaptonové, kovové, izolačné, maskovacie, maskovacie, teflónové, celofánové, hliníkové, medené, papierové a iné pásky rôznych šírok. Na bočnej strane dávkovača sa nachádza upínacia páka, ktorá pohybuje upínacími lištami, ktoré umiestňujú pásku na stred dávkovača. Rezacie ústrojenstvo sa dá ľahko vymeniť za nové nože alebo pri opotrebovaní úplne vymeniť. Video ukážka
1 481,74€ / ks 1 234,78€ bez DPH
skladom2-5 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102814
Automatický podávač pásky RT-7000 odvíja, meria, strihá a podáva pásku, papier, etikety alebo iné médiá podľa vašich nastavení. Dĺžku rezu je možné nastaviť od 6 mm do 999 mm. Do pamäte zariadenia možno uložiť až 6 rôznych dĺžok a pomocou tlačidla možno prepínať požadovanú dĺžku. K dispozícii je plne automatický režim, v ktorom po vybratí pásky RT-7000 automaticky odvíja a reže ďalšiu pásku, alebo poloautomatický režim, v ktorom obsluha nastaví jednotnú dĺžku a pomocou tlačidla START začne odvíjať pásku. Podávač má aj funkciu počítania kusov (1-999), aktuálny počet zostávajúcich kusov sa zobrazuje na displeji. Podávač pásky RT-7000 môže dávkovať z dvoch pások súčasne. Na spodnej časti stroja je pripevnená deliaca doska, ktorú možno vybrať a vložiť do priestoru na pásku, aby sa rozdelila na dve komory. Vďaka dvojici optických snímačov podávač pásky počká, kým sa obe rezané pásky vyberú, a až potom začne ďalší rez. Vkladať možno ľubovoľnú veľkosť pásky bez toho, aby ste museli dbať na presný priemer rolky (max. 300 mm) - nie je potrebné vkladať žiadny tŕň, páska sa po vložení sama udrží v telese dávkovača. Pásku možno odvíjať z dvoch roliek súčasne, pásky môžu mať rôznu šírku. Telo dávkovača má minimalistický funkčný dizajn, priamo v tele dávkovača nájdete pinzetu na bezpečné vyťahovanie zaseknutých pások, v spodnej časti dávkovača je deliaca prepážka na odvíjanie z dvoch pások súčasne, bezpečnostná poistka a fľaštička so silikónovým olejom na mazanie prevodov rezačky. Do zariadenia RT-7000 možno vkladať vinylové, polyetylénové, maskovacie, teflónové, obojstranné, mäkké, papierové, acetátové textilné, bavlnené textilné, textilné zo sklenených vlákien, Normex, mylar, Kapton, celofán, hliníkovú fóliu a ďalšie.  
813,91€ / ks 678,26€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103121
Automatický odvíjač, podávač a odlepovač samolepiek a nálepiek s horným podávaním samolepiek. Odlepovač MD811 je špeciálne navrhnutý pre odlepovanie dlhých štítkov návinu s max. šírkou 105mm. Odvíjačka vie pracovať s páskou, na ktorej je nalepená jedna alebo viac samolepiek v rade vedľa seba. Vďaka optickému senzoru presne odvinie a odlepí jeden lepiaci štítok či nálepku od nosnej fólie (popr. celý rad štítkov, podľa typu pásky) a pripraví ho k jednoduchému a bezpracnému odobratiu a následnej aplikácii. Po odobratí samolepky optický senzor detekuje chýbajúce nálepky a odvinie a odlepí ďalší kus, prípadne celú radu. Nálepka zostane malou časťou prilepená na nosnej fólii, takže nedôjde k jej prilepeniu k zariadeniu, čo by mohlo znehodnotiť nálepku, resp. jej lepidlo popr. VOID vrstvu, ak je prítomná. Zároveň to prispieva k jej ľahkému odlepeniu. Samotná nosná fólia sa navíja na spodný navijak. Vďaka veľkému uhlu ohybu nosnej fólie dochádza k samotnému odlepeniu samolepky od podkladu. Ovládanie odlepovača etikiet je veľmi jednoduché. Na ovládanie slúži šesť dotykových tlačidiel s funkciami štart / stop, reset a zvyšné štyri slúžia na nastavenie rýchlosti odvíjania a nastavenie dĺžky odvinutej samolepky cez okraj. K nastaveniu typu pásky slúžia dotykové tlačidlá. Prvá dvojica upravuje dĺžku štítku / samolepky, tak aby došlo k jej väčšinovému odlepeniu od nosnej fólie, a druhá dvojica tlačidiel upravuje rýchlosť odvíjania - napríklad ak sú Vaše samolepky vyseknuté hlboko až do nosnej fólie, hrozí jej roztrhnutie a tým následná predčasná manipulácia s dávkovačom. Vďaka zníženiu rýchlosti možno trhanie minimalizovať. Ak je nosná fólia v poriadku, rýchlosť možno plne prispôsobiť rýchlosti Vašej aplikácie štítkov. Zostávajúce dve tlačidlá potom slúžia na resetovanie počítadla samolepiek a zapnutie / vypnutie odvíjania. Vkladať možno rolky s maximálnou šírkou 110mm a maximálnym vonkajším priemerom 150mm. Vnútorný priemer rolky od 15mm .. Dĺžka samolepiek a etikiet, ktoré vie zariadenie podať a odlepiť je od 5mm do 200mm. Odstraňovač tapiet a podávač štítkov MD811 disponuje tiež počítadlom odlepených samolepiek 0-999. Počítadlo možno resetovať pomocou tlačidla na ovládacom paneli. Dávkovač lepiacich štítkov je ideálnym pomocníkom pre opakujúce sa lepenie samolepiek, štítkov či rôznych hologramových samolepiek a bezpečnostných záručných pečatí, napríklad lepenie štítkov na balíky pre PPL, GLS, DPD, DHL a Slovenskú poštu (krehké, dobierka, priority, ..). Dokáže niekoľkonásobne urýchliť čas potrebný na nalepenie štítkov. Zariadenie je celokovové a má kvalitné priemyselné spracovanie. Obsah balenia: podávač MD811, napájací adaptér 24V / 2A
594,78€ / ks 495,65€ bez DPH
skladom1 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
104330
Automatický dávkovač a odlepovač samolepiacich štítkov a etikiet X-130, ktorý je schopný pojať kotúč s maximálnou šírkou 130 mm a priemerom 250 mm a dávkovať samolepky, samolepiace štítky a etikety so šírkou od 5 mm do 130 mm a ľubovoľnou dĺžkou. Podávač etikiet automaticky odvíja, odlepuje a podáva nálepku, štítok alebo štítok, čím výrazne uľahčuje a urýchľuje proces lepenia a označovania. Nastavenie zariadenia je veľmi jednoduché. Jediné, čo je potrebné nastaviť, je dĺžka nálepky. Podávač potom na základe tejto dĺžky samolepky odvíja a odlepuje. Neodlupuje ich úplne, nálepky sa približne na 90 % odlepia od nosnej fólie, zvyšok sa prilepí na nosnú fóliu, čím sa zabráni poškodeniu lepiacej časti, napr. pri hologramových nálepkách s vrstvou VOID (záručná pečať). O presný posun pásu samolepiek sa stará dvojitý optický snímač, ktorý po odstránení krajnej ľavej samolepky spustí automatickú sekvenciu odvíjania. Samotná nosná fólia sa navíja na tŕň pozostávajúci z troch kovových tyčí, medzi ktorými je páska upnutá. Podávač môže vydávať aj viacero nálepiek naraz (v jednom riadku), a to len v závislosti od zloženia nálepiek alebo štítkov na nosnej fólii. Dôležitá je len dĺžka nálepky, ktorú je potrebné nastaviť. Posledná odstránená nálepka (vľavo) odhaľuje snímač a dochádza k ďalšej dávke. Súčasťou dávkovača lepiacej pásky je aj počítadlo sekvencií; ak sa používa rolka s viacerými nálepkami na riadok, treba ho vynásobiť počtom nálepiek na riadok. Zariadenie má robustnú kovovú konštrukciu (skelet), ideálnu na priemyselnú výrobu. Je vhodné najmä na lepenie veľkého počtu nálepiek rovnakého typu, napríklad balíkov (krehké, dobierkové, prioritné,...) alebo nálepiek so sériovým číslom, lepenie záručných plomb, hologramových nálepiek.
537,39€ / ks 447,83€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101802
Pomocný odlepovací stojan (suport) ZCUT-9GRRP, odlepující papierový či PP / PES liner - podkladovú fóliu alebo separačný papier zo samolepiacich pások, ktoré sú následne dávkované prostredníctvom automatického dávkovača pások ZCUT-9 a ZCUT-9GR, ktoré v základe liner neodlepujú ale strihajú pásky spolu s ním. Takto dôjde k obrovskej úspore času, ktorý by obsluha potrebovala na odlepenie lineru každého odstrihnutého pásku. Celé zariadenie je mechanické a využíva ťah pásky, ktorý zaisťuje ZCUT-9 / GR. Odlepovač je vyrobený z pevného hliníka, v ktorom sú umiestnené dva rotujúce valce. Na horný tŕň je umiestňuje samolepiaca páska, z ktorého sa má odlepovať liner a ten sa potom upína do spodného valca, na ktorý je namotávaný. Samotná samolepiaca fólia sa opiera o kovovú tyč, ktorá ju napína a ďalej je vedená priamo do dávkovača. Z druhej strany hliníkového bloku sa nachádzajú dva ozubené kolesá s remenicou, ktoré zaisťuje namotávanie lineru pri odmotávaní hornej rolky s páskou. Určené pre pásky s vnútorným priemerom štandardných 76 - 77mm. Liner sa upína pomocou svorky, takže nie sú potrebné žiadne navíjací role. Dávkovač ZCUT-9 / ZCUT-9GR sa umiestňuje na základňu odlepovača lineru. Rozmery: 325 (š) x 267 (v) x 115 (h) mm Hmotnosť: 1520g
354,78€ / ks 295,65€ bez DPH
skladom1 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102580
Toto ručné odvíjanie je určené na dávkovanie štandardných lepiacich pások so šírkou do 50 mm a dĺžkou do 66 m. Odvíjač pásky má pogumovanú ergonomickú rukoväť, ktorá sa pohodlne drží, ako aj mechanickú brzdu, ktorá udržiava pásku neustále napnutú a pripravenú na okamžité lepenie. Úroveň brzdenia možno nastaviť pomocou otočného regulátora vo vnútri valca. Konštrukcia dávkovača je dostatočne pevná vďaka použitiu kovových nosných častí. Odtrhávacia hrana má dlhú životnosť. Páska nie je súčasťou dodávky
33,39€ / ks 27,83€ bez DPH
Tovar je na ceste 30.06.2024
Kód:
102788
Automatický dávkovač a odlepovač samolepiacich štítkov a etikiet X-180, ktorý je schopný pojať rolku o maximálnej šírke 180mm a priemere 250mm a dávkovať nálepky, samolepiace štítky a etikety od 5mm do 180mm šírky, ľubovoľnej dĺžky. Podávač etikety automaticky odvinie, odlepí a podá samolepku, štítok či etiketu a tým značne uľahčí a urýchli proces lepenie samolepiek a etiketovanie. Nastavenie zariadenia je veľmi jednoduché. Jediné, čo je potrebné nastaviť, je dĺžka samolepky. Podávač na základe tejto dĺžky potom odvíja a odlepuje samolepky. Neodlepuje ich úplne, samolepky sú z cca 90% odlepené od nosnej fólie, zvyšok drží na nosnej fólii, čím je zabránené poškodenie lepiacej časti napr. U hologramových samolepiek s VOID vrstvou (záručná pečať). O presný posun pásu samolepiek sa stará dvojitý optický senzor, ktorý spúšťa automatickú sekvenciu odvíjania po odobratí ľavej krajnej samolepky. Samotná nosná fólia sa navíja na tŕň zložený z troch kovových tyčí, medzi ktoré sa páska upína. Podávač zvláda dávkovanie i viacerých samolepiek naraz (v jednom riadku), záleží len na kompozícii samolepiek či štítkov na nosnej fólii. Podstatná je len dĺžka samolepky, ktorú je potrebné nastaviť. Poslednú odobranú samolepku (vľavo) odkryje senzor a dôjde k ďalšej dávke. Súčasťou dávkovača lepiacich pások je tiež počítadlo odlepených samolepiek, v prípade použitia návinu s viacerými samolepkami na riadku, je potrebné tento počet násobiť počtom samolepiek na riadku. Zariadenie je pevnej kovovej konštrukcie (kostra), ideálne do priemyselnej výroby. Vhodné predovšetkým k polepeniu veľkého množstva samolepiek rovnakého typu, napríklad balíky (krehké, dobierka, priority, ..) alebo samolepky so sériovým číslom, lepenie záručných plomb, hologramový nálepiek.   Obsah balenia: dávkovač samolepiacich štítkov a etikiet X-180  
834,78€ / ks 695,65€ bez DPH
Informujte sa
Kód:
104258
Odvíjací stojan na väčšie pásky pre všetky automatické dávkovače pásky M-1000, ZCUT-9 a ZCUT-2. Tento stojan umožňuje používať tieto automatické dávkovače a podávače pásky s väčšími priemermi cievok, ako sú schopné pojať dávkovače, čím sa rozširuje ich použitie. Tento stojan na odvíjanie pásky je schopný pojať maximálny priemer rolky pásky 216 mm a šírku 118 mm. Možno doň umiestniť aj pásky so šírkou do 135 mm, ale tie musia mať vnútorný priemer rolky aspoň 76,2 mm. Stojan na odvíjanie pásky je vhodný aj na použitie s menšími tlačiarňami - napríklad s termosublimačnými tlačiarňami.
52,17€ / ks 43,48€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101630
Automatický dávkovač nálepiek, štítkov a etikiet Label Combi 60 Automatický dávkovač nálepiek, štítkov a etikiet Label Combi 60, ktorý odlepuje a dávkuje nálepky, samolepiace štítky a etikety so šírkou od 5 do 60 mm, takmer akejkoľvek dĺžky (až do 300 mm). Zásobník je schopný pojať rolku s maximálnou šírkou 60 mm a maximálnym vonkajším priemerom 200 mm. Zásobník samolepiacich štítkov Label Combi 60 automaticky odvíja, odlepuje a podáva nálepku, štítok alebo etiketu, čím výrazne uľahčuje a urýchľuje proces lepenia a označovania. Nastavenie zariadenia je veľmi jednoduché. Jediné, čo je potrebné upraviť, je dĺžka nálepky. Podávač potom na základe tejto dĺžky rozbalí a odlepí nálepky. Neodlupuje ich úplne, nálepky sa približne na 90 % odlepia od nosnej fólie, zvyšok priľne k nosnej fólii, čím sa zabráni poškodeniu lepiacej časti, napr. pri hologramových nálepkách s vrstvou VOID (záručná pečať). Presné dávkovanie nálepiek O presný posun pásu s nálepkou sa stará dvojitý optický senzor, ktorý po odstránení spustí automatickú sekvenciu odvíjania. Samotná nosná fólia sa navíja na tŕň pozostávajúci z troch kovových tyčí, medzi ktorými je páska upnutá. Podávač môže vydávať aj viacero nálepiek naraz (v jednom riadku), a to len v závislosti od zloženia nálepiek alebo štítkov na nosnej fólii. Dôležitá je len dĺžka nálepky, ktorú je potrebné upraviť. Posledná odstránená nálepka (vľavo) odhaľuje senzor a dochádza k ďalšej dávke. Zásobník Label Combi 60 obsahuje aj počítadlo sekvencií; ak používate rolku s viacerými nálepkami na riadok, je potrebné toto číslo vynásobiť počtom nálepiek na riadok. Zariadenie má robustnú konštrukciu, ktorá je ideálna na priemyselnú výrobu. Vďaka svojej veľkosti je ideálny na začlenenie do automatických liniek. Vhodné najmä pre automobilový a ťažký priemysel na označovanie výrobkov a dielov. Ideálne na lepenie veľkého počtu nálepiek rovnakého typu, napríklad na balíky (krehké, dobierky) alebo nálepky so sériovým číslom, nalepovanie záručných plomb alebo hologramových nálepiek.
1 841,74€ / ks 1 534,78€ bez DPH
skladom1 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102113
Lepička vriec na ručné uzatváranie a lepenie vriec a vrecúšok lepiacou páskou. Vďaka tejto lepiacej jednotke môžete rýchlo a jednoducho zalepiť konce vreciek a vriec na potraviny alebo tovar lepiacou páskou ľubovoľnej farby so šírkou až 12 mm. Stačí raz alebo dvakrát otočiť plastový obal a pretlačiť ho cez hlavu lepiaceho zariadenia. Keď sa koniec vrecka pretlačí, páska sa prilepí na jednej strane a pretlačením sa páska omotá okolo zvyšnej časti vrecka. Konce pások sa zlepia a odstrihnú pomocou integrovaného rezacieho noža(k dispozícii na zakúpenie). Vznikne tak klasický uzáver, aký poznáte z baleného chleba a iných potravín, kde sa ako tesnenie nepoužíva drôtená páska. Pevnosť takéhoto spoja závisí výlučne od kvality použitej lepiacej pásky. Dĺžka prestrihnutej lepiacej pásky je približne 5 - 6 cm. Stroj na lepenie a uzatváranie plastových vreciek je vybavený aj veľmi ostrým nožom na orezávanie prebytočných koncov vreciek. Čepeľ je možné z dôvodu väčšej bezpečnosti obsluhy odstrániť. Čepeľ sa dá ľahko vymeniť. Dávkovač pásky je vyrobený z dvoch pevných plechov, medzi ktorými je rezacia jednotka a samotná páska, ktorá je väčšinou skrytá v samotnom dávkovači, takže neprekáža pri manipulácii so zatváranými vreckami. Zariadenie na lepenie sáčkov má gumové nožičky, ktoré zabraňujú skĺznutiu, a možno ho tiež pevne priskrutkovať k pracovnej doske pomocou voľných otvorov v základni. Vhodné pre pekárne, hobbymarkety, eshopy, obchody so zvieratami atď. K tomuto zariadeniu ponúkame aj lepiace pásky rôznych farieb. Dodáva sa bez pásky.
24,00€ / ks 20,00€ bez DPH
skladom6-25 ks 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102015
Celkový počet výrobkov: 17
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!