Stolové zveráky, držiaky a pracovné dosky

Filtrovanie
1,42 €
228,92 €
Prípravok pre uchytenie BGA obvodu a šablóny pre jednoduché preguličkovanie. Univerzálnosť montážnej platformy spočíva v možnosti upnutia BGA matríc s fixačnými dierami o rozstupe zodpovedajúce šablónam 8x8 cm a rovnako tak aj šablón 9x9 cm, vďaka zdvojeným upínacím otvorom. Držiak je tak kompatibilný so všetkými dostupnými typmi nerezových šablón a setov šablón z našej ponuky.  
129,73€ / ks 108,11€ bez DPH
skladom1 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
100224
Do tohto prípravku je možné upnúť len nerezové BGA sita s rozmermi 9x9 cm. Ak potrebujete pracovať so šablónami 8x8 cm, je nutné zvoliť iný prípravok. Precízny kit pre reballing Ball Grid Array obvodov s vylepšeným uchytením čipu pomocou dvoch napružených ručičiek; pre x a y os zvlášť. Tento prepracovanejší systém držania BGA obvodov je vhodný najmä pre preguličkovanie série rovnakých čipov.  
118,92€ / ks 99,10€ bez DPH
skladom2-5 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
100225
Obsahuje nerezovú podložku pre fixovanie BGA. Na túto podložku potom položíte šablónu a môžete vykonať preguličkovanie obvodu. Podložka tiež plní funkciu chladiča (odvádza teplo). Ďalej v sade nájdete medenú lícňu na odsávanie cínu, flux pastu a špachtľu na nanášanie cínovej pasty.  
24,86€ / ks 20,72€ bez DPH
Tovar je na ceste
Kód:
100731
Nastaviteľný hliníkový držiak minimalistických BGA šablón k preguličkovaniu BGA čipov. Jedná sa o hliníkovú koľajnicu, v ktorej sú dve pojazdné úchytky, ktoré sa aretujú pomocou zapustenej imbusovej skrutky. Spoločne tak utvára čeľuste zveráka, ktoré uchytia BGA šablónu veľkosti čipu - až do 50 mm. BGA čip samotný sa umiestni pod šablónu, kde ho drží pojazdná pružina pritlačená k reballing šablóne. Potom stačí nasypať cínové guličky pre reballing príslušného priemeru a následne zahriať teplovzduchom. Súčasťou balenia je príslušný imbusový kľúč. Určené pre šablóny maximálnej veľkosti 50x50 mm.
24,86€ / ks 20,72€ bez DPH
skladom2-5 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
101628
Kompaktný krížový stôl na ľahké frézovanie a vŕtanie s plochou 350x100 mm. Stôl je určený na ľahké frézovanie, vŕtanie a zahlbovanie neželezných materiálov a mäkkých kovov (plasty, drevo, hliník, meď, zliatiny cínu a olova). Stôl možno použiť na presné vŕtanie a obrábanie najrôznejších materiálov a obrobkov, na zrážanie hrán alebo na frézovanie ľubovoľných tvarov do krabíc, tlačených spojov a iných plastových, drevených alebo kovových dielov. Stôl je určený predovšetkým pre domácich majstrov, elektroniku a 3D tlačiarne. Základňa stola je pripravená na uchytenie stojanových vŕtačiek a stojanov pre minivŕtačky a frézky. Stôl je pohyblivý v dvoch osiach X = 178 mm, Y = 50 mm. Pohyb stola v osiach X a Y je pomocou nastavovacích koliesok, jedna otáčka kolieska sa rovná pohybu 3 mm. Kolieska sú vybavené stupnicou na jemnejší pohyb 1 diel stupnice kolieska = pohyb 0,15 mm. Stôl je vybavený aj posuvným pravítkom na jednoduché a presné nastavenie osi X. Na hornej ploche stola sú tri T-drážky na uchytenie zverákov a svoriek. Súčasťou stola sú stupňovité svorky na uchytenie obrobkov. Horná časť stola sa pohybuje pomocou trapézových tyčí s priemerom 14 mm a vodiacich tyčí s priemerom 13 mm. Plynulý a presný pohyb zabezpečujú lineárne klzné ložiská LM13UU. Stôl je celokovový, veľmi robustný, bez vôlí. Tuhosť a presnosť pohybu možno nastaviť pomocou otočných voličov v oboch osiach. Stôl BG6350 je robustnou verziou stola BG6300, líši sa najmä presnosťou (iný typ chodu) Stôl BG6350 je tiež robustnejší a vhodný na obrábanie tvrdších materiálov. Rozmery na pripevnenie stola k stojanu stolovej vŕtačky alebo frézky nájdete v galérii produktov. Obsah balenia: krížový stôl, sada stupňovitých upínačov a skrutky na upevnenie upínačov.  
227,03€ / ks 189,19€ bez DPH
skladom2-5 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
103408
Gumová magnetická podložka BEST BST-1 30 x 25 cm s rastrom určená ako podklad pri rozoberaní a opravách elektroniky. Podložka sa skladá z dvoch vrstiev - z magnetickej a pohľadovej vrstvy. Pohľadová vrstva je bielej farby s vyznačeným rastrom 4 x 5. Vďaka magnetickej vrstve už sa vám zo stola neskotúľa žiadna malá skrutka, vďaka čomu odpadá zdĺhavé hľadanie stratených skrutiek po zemi. Jednotlivé sektory možno využiť pre odkladanie rôznych typov skrutiek pre ľahšie zapamätanie ich umiestnenia na rozoberanom zariadení. Na podložku možno tiež zapisovať fixkou a následne ju jednoducho zmazať. Rozmery podložky: 30x25cm
12,43€ / ks 10,36€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
101919
Žiaruvzdorná izolačná podložka určená špeciálne na spájkovanie pomocou teplovzdušných staníc a mikropájkovačiek s teplotnou odolnosťou do 300 °C. Žiaruvzdorná podložka chráni pracovný stôl pred popáleninami, ktoré sú bez jej použitia nevyhnutné. Horúcovzdušné stanice a pištole dokážu produkovať smerové teplo až do 300 °C, ktoré môže zuhoľnatieť akýkoľvek povrch. Táto izolačná podložka ponúkne plochu 230 x 180 mm, ktorá je dostatočná pre väčšinu aplikácií. Hrúbka izolačnej podložky je len 3,3 mm.
12,43€ / ks 10,36€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
101920
Držiak typu "tretia ruka" so sklenenou hlavnou lupou na otočnom kĺbe, s prídavnými lupami pre extra zväčšenie, ohybnou LED lampou, držiakom dosiek plošných spojov a stojanom pre rúčku mikrospájku v kompaktnom malom, ale kvalitnom prevedení.. Hlavná lupa má zväčšenie 2.5x teda 6 dioptrií a je zo skla. Pod túto lupou možno upnúť jednu z dvoch priložených menší PMMA šošoviek, ktoré majú zväčšenie 5x a 8x a dávajú teda celkové výsledné zväčšenie 7.5x alebo 10.5x. Pomocnú lupu možno posúvať po celej ploche hlavnej lupy v jej osi a naklápať nahor alebo nadol. Príjemným pomocníkom je tiež ohybná LED lampa s husím krkom a 5 LED diódami, ktoré sú napájané buď zo stojana, ktorý nesie batériové puzdro pre tri tužkové AA batérie, alebo pomocou priloženého napájacieho adaptéra na 230V, ktorý sa pripája do konektora v zadnej časti stojana. Hlavná stredová os nesie tak držiak plošných spojov či ďalších predmetov, ktorý umožňuje rozsiahle nastavenie v niekoľkých osiach, tak aj hlavnú lupu s pomocnými lupami. Súčasťou základne je tiež špirálový držiak pre mikrospájku, ktorý dobre odvádza teplo. Vďaka tomuto všestrannému stojanu možno pracovať efektívnejšie, rýchlejšie, medzi lupou a PCB je priestor s výškou cca 7cm, čo je dostatočné miesto pre spájkovanie pod lupou. S pomocnými lupami sa táto vzdialenosť zmenšuje na 4-5cm. Zväčšenie: 2.5x / 7.5x / 10.5x Priemer hlavnej lupy: 85mm Napájanie: 3x AA batérie (nie sú súčasťou) / 230V adaptér (súčasťou) Rozmery základne: 100 x 70mm Výška: 170mm
28,65€ / ks 23,87€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102674
Otočný držiak na ohybnom ramene - husom krku s kruhovou objímkou s vnútorným priemerom 50mm s aretačnou skrutkou, ktorý upína vložený nástroj do tejto objímky a reguluje vnútorný priemer až na 28mm. Objímku možno neobmedzene natáčať v osi a zafixovať jej uhol pomocou skrutky. Rameno držiaku je naozaj robustné a tuhé, znesie veľkú záťaž, takže sa len tak samovoľne neohne. Celý držiak je celokovový. Vhodné predovšetkým pre upínanie pracovných nástrojov - napríklad teplovzdušnej stanice či pištole, frézky alebo mikroskopov (objektív s kamerou). Vďaka tomuto držiaku budete môcť k práci využiť obe ruky.   Rameno sa k stolu uchytáva pomocou klasického miniatúrneho lampového zveráčika, ktorý umožňuje aretáciu k pracovným doskám o hrúbkach od 7mm do 55mm. Tento držiak ponúkame aj vo variante so servisnou základňou alebo pre priskrutkovanie na roh pracovnej dosky. Parametre: Dĺžka ramena: 40cm Celková dĺžka vrátane objímky: 50cm Priemer objímky: 50mm (redukovateľné na 28mm) Rozpätie zveráka: 7 - 55mm (hrúbka pracovnej dosky).    
64,86€ / ks 54,05€ bez DPH
skladom2-5 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102693
Kovový stojan s ohybným ramenom a otočným držiakom náradia - kruhovou objímkou s vnútorným priemerom 50mm s aretačnou skrutkou, ktorý upína vložený nástroj do tejto objímky a reguluje vnútorný priemer až na 28mm. Objímku možno neobmedzene natáčať v osi a zafixovať jej uhol pomocou skrutky. Rameno držiaku je naozaj robustné a tuhé, znesie veľkú záťaž, takže sa len tak samovoľne neohne. Celý držiak je celokovový. Vhodné predovšetkým pre upínanie pracovných nástrojov - napríklad teplovzdušné spájky či pištole, frézky alebo pre mikroskopy (objektív s kamerou). Vďaka tomuto držiaku budete môcť k práci využiť obe ruky. Ohybné rameno je upevnené na kovovom pláte - pracovnej plochy na gumových nožičkách, ktoré zaisťujú celému stojanu stabilitu, ale predovšetkým vytvárajú dilatáciu medzi pracovnou doskou stola, čo je vhodné pre odvádzanie tepla napríklad z teplovzdušných spájok, ktorých teplo smeruje priamo na túto pracovnú dosku. Táto servisná plocha má rozmery 280 x 180mm. Tento držiak ponúkame aj vo variante s magnetickou základňou alebo pre priskrutkovanie na roh pracovnej dosky. Parametre: Dĺžka ramena: 40cm Celková dĺžka vrátane objímky: 50cm Priemer objímky: 50mm (redukovateľné na 28mm) Rozmer základne: 28 x 18cm
75,68€ / ks 63,06€ bez DPH
skladom6-25 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102694
Otočný držiak na ohybnom ramene - husom krku s kruhovou objímkou s vnútorným priemerom 50mm s aretačnou skrutkou, ktorý upína vložený nástroj do tejto objímky a reguluje vnútorný priemer až na 28mm. Objímku možno neobmedzene natáčať v osi a zafixovať jej uhol pomocou skrutky. Rameno držiaku je naozaj robustné a tuhé, znesie veľkú záťaž, takže sa len tak samovoľne neohne. Celý držiak je celokovový. Vhodné predovšetkým pre upínanie pracovných nástrojov - napríklad teplovzdušné stanice či pištole, frézky alebo mikroskopy (objektív s kamerou). Vďaka tomuto držiaku budete môcť k práci využiť obe ruky. Rameno sa k stolu uchytáva pomocou unikátnej prizmatickej magnetickej základne, ktorá disponuje vypínačom, ktorý po otočení do pozície ON natočí silné neodymové magnety do stavu, kedy priťahujú kovové predmety - teda kovovú pracovnú dosku. Po natočení do pozície OFF dôjde k prepólovaniu magnetov a základňa sa stane magneticky neutrálna.. Základňa je minimalistických rozmerov (50-55-91mm) a na pracovnom stole teda nezaberie takmer žiadne miesto. Vďaka použitej technológii uchytenia k stolu možno držiak ľahko premiestňovať aj inam, než na okraj pracovného stola, ako tomu je u klasických upínacích zverákov servisných ramien a lámp. Možno použiť iba s kovovou pracovnou doskou. Tento držiak ponúkame aj vo variante so servisnou základňou alebo pre priskrutkovanie na roh pracovnej dosky. Parametre: Dĺžka ramena: 40cm Celková dĺžka vrátane objímky: 50cm Priemer objímky: 50mm (redukovateľné na 28mm)
102,70€ / ks 85,59€ bez DPH
skladom2-5 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102695
Miniatúrne magnetická prizmatická základňa s permanentným magnetom a vypínačom, ktorý dokáže anulovať magnetické pole a umožňuje tak jednoduchý presun magnetickej základne a priskrutkovaného príslušenstvo vo veľmi krátkom okamihu. Vhodné pre pripevnenie akéhokoľvek príslušenstva pomocou závitu M5. Základňa sa skladá z dvoch základných materiálov - kovu po stranách a hliníkovej vrstvy uprostred. Uprostred dutiny je silný permanentný magnet, ktorý je spojený s vypínačom. Natočením tohto magnetu do pozície ON sa pole natočí tak, že prechádza hliníkovou vrstvou a priťahuje kovové premety silou až 30kgf. Predmety sú priťahované hornou a spodnou stranou základne. Bočné pole je čiastočne pohltené kovovým plášťom. Po natočení do pozície OFF je pole úplne pohltené kovovým plášťom a možno so základňou ľubovoľne manipulovať. Základňa je minimalistických rozmerov (30 x 36 x 48mm) a nezaberie prakticky žiadne miesto. Možno pripevniť aj na šikmé alebo zaguľatené povrchy, vďaka prizmatickému tvaru základne. Podobná základňa je tiež súčasťou LED lampy s lupou z našej ponuky. Vo variantoch nájdete tiež iné rozmery základní. Parametre: Závit: M5 Dĺžka závitu: 7mm Rozmery: 30 x 36 x 48mm Prídržná sila magnetu: 30kgf (kilogramy-force) Prídržná sila magnetu závisí aj na hrúbke materiálu, na ktorý magnet pôsobí.
41,08€ / ks 34,23€ bez DPH
skladom2-5 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102696
Miniatúrne magnetická prizmatická základňa s permanentným magnetom a vypínačom, ktorý dokáže anulovať magnetické pole a umožňuje tak jednoduchý presun magnetickej základne a priskrutkovaného príslušenstvo vo veľmi krátkom okamihu. Vhodné pre pripevnenie akéhokoľvek príslušenstva pomocou závitu M8. Základňa sa skladá z dvoch základných materiálov - kovu po stranách a hliníkovej vrstvy uprostred. Uprostred dutiny je silný permanentný magnet, ktorý je spojený s vypínačom. Natočením tohto magnetu do pozície ON sa pole natočí tak, že prechádza hliníkovou vrstvou a priťahuje kovové premety silou až 30kgf. Predmety sú priťahované hornou a spodnou stranou základne. Bočné pole je čiastočne pohltené kovovým plášťom. Po natočení do pozície OFF je pole úplne pohltené kovovým plášťom a možno so základňou ľubovoľne manipulovať. Základna je minimalistických rozměrů (50 x 56 x 78mm) a nezabere prakticky žádné místo. Možno připevnit i na šikmé nebo zakulacené povrchy, díky prizmatickému tvaru základny. Podobná základna je také součástí LED lampy s lupou z naší nabídky. Ve variantách naleznete také jiné rozměry základen. Parametry: Závit: M8 Délka závitu: 7mm Rozměry: 50 x 56 x 78mm Přídržná síla magnetu: 80kgf (kilogramme-force) Přídržná síla magnetu závisí také na tloušťce materiálu, na který magnet působí.
64,86€ / ks 54,05€ bez DPH
skladom2-5 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102697
Magnetická prizmatická základňa s permanentným magnetom a vypínačom, ktorý dokáže anulovať magnetické pole a umožňuje tak jednoduchý presun magnetickej základne a priskrutkovaného príslušenstvo vo veľmi krátkom okamihu. Vhodné pre pripevnenie akéhokoľvek príslušenstva pomocou závitu M8. Základňa sa skladá z dvoch základných materiálov - kovu po stranách a hliníkovej vrstvy uprostred. Uprostred dutiny je silný permanentný magnet, ktorý je spojený s vypínačom. Natočením tohto magnetu do pozície ON sa pole natočí tak, že prechádza hliníkovou vrstvou a priťahuje kovové premety silou až 100kgf. Predmety sú priťahované hornou a spodnou stranou základne. Bočné pole je čiastočne pohltené kovovým plášťom. Po natočení do pozície OFF je pole úplne pohltené kovovým plášťom a možno so základňou ľubovoľne manipulovať. Základňa je minimalistických rozmerov (50 x 56 x 90mm) a nezaberie prakticky žiadne miesto. Možno pripevniť aj na šikmé alebo zaguľatené povrchy, vďaka prizmatickému tvaru základne. Podobná základňa je tiež súčasťou LED lampy s lupou z našej ponuky. Vo variantoch nájdete tiež iné rozmery základní. Parametre: Závit: M8 Dĺžka závitu: 7mm Rozmery: 50 x 56 x 90mm Prídržná sila magnetu: 100kgf (kilogramy-force) Prídržná sila magnetu závisí aj na hrúbke materiálu, na ktorý magnet pôsobí.
64,86€ / ks 54,05€ bez DPH
skladom6-25 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102698
Magnetický ohybný stojanček (držiak) odchýlkomerov, indikátorov a ďalších nástrojov s veľmi variabilným nastavením polohy. Stojan sa skladá zo silnej magnetickej základne, ktorá disponuje špeciálnym magnetom s možnosťou prepólovania a neutralizáciou magnetického poľa (magnet na vypínač) a samotného ramena. Magnetická základňa má zospodu prizmu - V drážku, takže možno upnúť aj na okrúhle povrchy. Rameno sa skladá zo 14 guľových kĺbov, vnútri ktorých vedie oceľové lano, ktoré je napínané červenou páčkou na magnetickej základne. Po utiahnutí páčky dôjde k fixácii ohybného ramena. Fixáciu možno regulovať ďalej na hornom konci ohybného ramena pomocou uťahovacieho koncového stupňa. Ako držiak odchýlkomera či iného indikátora slúži zváračik s kruhovým otvorom s maximálnym priemerom 13mm. Utiahnuť možno až na 3mm v priemere. Magnetický stojan s ohybným ramenom PDOK PD-302 je veľmi kvalitnej konštrukcie a je celokovový. Parametre: rozmer základne: 50x60mm maximálna výška: 390mm váha: 1,74kg priemer úchytu pre indikátor: 5.7mm / 8mm Magnetická základňa: Závit: M8 Rozmery: 50 x 56 x 78mm Prídržná sila magnetu: 80kgf (kilogramy-force)  
140,54€ / ks 117,12€ bez DPH
skladom1 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102700
Magnetický kĺbový stojan (držiak) odchýlkomera PDOK PD-203 s centrálnou aretáciou a veľmi variabilným nastavením polohy. Stojan sa skladá zo silnej magnetickej základne, ktorá disponuje špeciálnym magnetom s možnosťou prepólovania a neutralizáciou magnetického poľa (magnet na vypínač) a samotného ramena. Magnetická základňa má zospodu prizmu - V drážku, takže možno upnúť aj na okrúhle povrchy. Rameno má celkom tri kĺby, 2 guľové na koncoch a jeden otočný v strede, ktorý disponuje aretačnou skrutkou. Túto skrutku uvoľňuje vôľa v celom ramene (centrálna aretácia) - teda vo všetkých kĺboch, čo je veľmi praktické pri nastavovaní polohy odchýlkomera či iného indikátora. Otáčať možno tiež čierne púzdra guľových kĺbov 360 °. Možnosti nastavenia sú teda prakticky neobmedzené. Samotná hlava stojančeku ponúka štandardné uchytenie pre úchylkomer - max. Priemer 5.7mm (pri vybratí objímky až 8mm). Koncový držiak je možné ešte ďalej vychýliť v rozmedzí jednotiek stupňov. Magnetický stojan s centrálnou aretáciou PDOK PD-203 je veľmi kvalitnej konštrukcie a je celokovový. Parametre: rozmer základne: 50x60mm maximálna výška: 41cm váha: 1,74kg priemer úchytu pre indikátor: 5.7mm / 8mm max. váha upnutnutého meradla / náradie: 0.2kg Magnetická základňa: Závit: M8 Rozmery: 50 x 56 x 78mm Prídržná sila magnetu: 80kgf (kilogramy-force)
178,38€ / ks 148,65€ bez DPH
skladom2-5 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102701
Magnetický kĺbový stojan (držiak) odchýlkomera PDOK PD-204 s centrálnou aretáciou a veľmi variabilným nastavením polohy. Stojan sa skladá zo silnej magnetickej základne, ktorá disponuje špeciálnym magnetom s možnosťou prepólovania a neutralizácie magnetického poľa (magnet na vypínač) a samotného ramena. Magnetická základňa má zospodu prizmu - V drážku, takže možno upnúť aj na okrúhle povrchy. Rameno má celkom tri kĺby, 2 guľové na koncoch a jeden otočný v strede, ktorý disponuje aretačnou skrutkou. Túto skrutku uvoľňuje vôľa v celom ramene (centrálna aretácia) - teda vo všetkých kĺboch, čo je veľmi praktické pri nastavovaní polohy odchýlkomera či iného indikátora. Otáčať možno tiež čierne púzdra guľových kĺbov 360 °. Možnosti nastavenia sú teda prakticky neobmedzené. Samotná hlava stojančeku ponúkajú štandardné uchytenie pre úchylkomer - max. Priemer 5.7mm (pri vybratí objímky až 8mm). Koncový držiak je možné ešte ďalej vychýliť v rozmedzí jednotiek stupňov. Magnetický stojan s centrálnou aretáciou PDOK PD-204 je veľmi kvalitnej konštrukcie a je celokovový. K dispozícii je tiež kratšia varianta tohto produktu s max. Výškou 41cm. Parametre: rozmer základne: 50x74mm maximálna výška: 52cm váha: 2kg priemer úchytu pre indikátor: 5.7mm / 8mm max. váha upnutnutého meradla / náradie: 0.2kg Magnetická základňa: Závit: M8 Rozmery: 50 x 56 x 90mm Prídržná sila magnetu: 100kgf (kilogramy-force)
205,41€ / ks 171,17€ bez DPH
skladom2-5 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
102702
Organizátor malých skrutiek všetkých typov, ktoré sa užívajú nielen v mobilnej technike a mobilných telefónoch. Raster dier tvorí maticu, v ktorej si môžete všetky typy skrutiek prehľadne usporiadať. Hlavičky skrutiek sú vždy hore a ľahko identifikovateľné. Nikam sa neodkotúľajú, nikam nespadnú ani sa nepomiešajú s ostatnými. Vkladanie aj vyberanie skrutiek je veľmi ľahké so skrutkovačom, ktorého špička je zmagnetizovaná. Kontrolu nad magnetickými vlastnosťami skrutkovačov získate s pomôckou magnetizéra-demagnetizéra. Zakladače všetkých typov sú stohovateľné. Organizér pre skrutky sa výborne hodí ako doplnok k momentovým skrutkovačom.   Parametre zakladača skrutiek: Stojan na skrutky rozmery: S93 × H140 × V26 mm počet dier na skrutky:   typ 1 - 459 (17 × 27) - skrutky 1,0-1,5 typ2 - 459 (17 × 27) - skrutky 1,5-2,0 typ3 - 273 (13x21) - skrutky 2,0-2,5 typ4 - 273 (13x21) - skrutky 2,5-3,0 typ5 - 160 (10x16) - skrutky 3,0-3,5 typ6 - 160 (10x16) - skrutky 3,5-4,0  
6,49€ / ks 5,41€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
103115
Malý multifunkčný zverák z hliníkovej zliatiny pre uchytenie menších predmetov a dielov. Maximálne roztvorenie čeľustí zvierky je 15 mm, čeľustí sú opatrené gumovou vložkou s vrúbkovaním. Na bočnej a spodnej strane zvierky sú pripravené závity M4 pre prichytenie a priskrutkovanie zvierky k pracovnému, alebo krížovému stolu. Multifunkčný zverák je vhodný najmä pre jemnú prácu: spájkovanie konektorov, práca s dielmi v modelárstve, oprava hodiniek, lepenie displejov telefónov, svorka je vhodná aj ako malý držiak pre inšpekciu a kontrolu vzoriek a dielov pod mikroskopom. Materiál: hliníková zliatina Rozmer čeľustí: 16x16mm (ŠxV) Rozmery: 70x25x18mm (DxVxŠ) Váha: 0,05kg
5,41€ / ks 4,50€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
103721
Rukoväte pre upnutie rezného molybdénového drôtu pre oddelenie LCD od dotykového skla. V spojení so systémom 946D pre opravu LCD slúži drôt upnutý medzi týmito držadlami pre odrezanie vrstvy lepidla medzi jednotlivými vrstvami.  
6,49€ / set 5,41€ bez DPH
skladom6-25 set 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
100752
Skrutkové držadlo na upnutie rezného molybdénového drôtu pre odrezanie LCD od dotykového skla. Umožňujú silnejší a istejší úchop ako plastové rukoväte. V spojení so systémom 946D pre opravu LCD slúži drôt upnutý medzi týmito držadlami pre odrezanie vrstvy lepidla medzi LCD a sklom. Cena je uvedená za 1 kus skrutkového spoja, pre uchytenie rezného drôtu na oboch stranách je potrebné objednať 2 kusy.
8,65€ / ks 7,21€ bez DPH
skladom6-25 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
101071
Vákuový servisný nástroj pre ľahké odobratie LCD modulu napr. telefónu Apple iPhone radu 3, 4 a 5. Stačí odstrániť patričné ​​skrutky na zariadení, priložiť prísavku na sklo a zacvaknúť uši k sebe. Veľká gumová styčná plocha prísavky zaistí pevné spojenie so sklom a umožní jej ľahké odlepenie od šasi telefónu. Odpadá zdĺhavé a pracné páčenia cez hranu housingu; navyše je minimalizované poškodenie krytu i LCD.  
15,68€ / ks 13,06€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
101050
Mechanická prísavka pre jednoduchšie sňatie LCD modulu alebo touchscreen tabletou a iných mobilných zariadení s veľkou plochou displeja. Veľká gumová styčná plocha prísavky zaistí pevné spojenie s povrchom a umožní prenesenie sily potrebnej na odlepenie od šasi telefónu.  
15,68€ / ks 13,06€ bez DPH
skladom6-25 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
101094
Sada skrutkovačov, páčidiel a miniatúrna lavica pre uchytenie BGA obvodu alebo základovej dosky mobilného telefónu. Upnutie PCB aj BGA je ilustrované na fotografiách; k zovretiu plošných spojov sú dodané dve plechové nástavce, ktoré sa zacvaknú na zvieracie čeľuste.  
21,62€ / ks 18,02€ bez DPH
skladom6-25 ks 12.06.2023 môže byť u Vás
Kód:
100223
Celkový počet výrobkov: 50
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!