Stolové zveráky, držiaky a pracovné dosky

Filtrovanie
1,37 €
220,96 €
Prípravok pre uchytenie BGA obvodu a šablóny pre jednoduché preguličkovanie. Univerzálnosť montážnej platformy spočíva v možnosti upnutia BGA matríc s fixačnými dierami o rozstupe zodpovedajúce šablónam 8x8 cm a rovnako tak aj šablón 9x9 cm, vďaka zdvojeným upínacím otvorom. Držiak je tak kompatibilný so všetkými dostupnými typmi nerezových šablón a setov šablón z našej ponuky.  
125,22€ / ks 104,35€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
100224
Do tohto prípravku je možné upnúť len nerezové BGA sita s rozmermi 9x9 cm. Ak potrebujete pracovať so šablónami 8x8 cm, je nutné zvoliť iný prípravok. Precízny kit pre reballing Ball Grid Array obvodov s vylepšeným uchytením čipu pomocou dvoch napružených ručičiek; pre x a y os zvlášť. Tento prepracovanejší systém držania BGA obvodov je vhodný najmä pre preguličkovanie série rovnakých čipov.  
114,78€ / ks 95,65€ bez DPH
skladom1 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
100225
Nastaviteľný hliníkový držiak minimalistických BGA šablón k preguličkovaniu BGA čipov. Jedná sa o hliníkovú koľajnicu, v ktorej sú dve pojazdné úchytky, ktoré sa aretujú pomocou zapustenej imbusovej skrutky. Spoločne tak utvára čeľuste zveráka, ktoré uchytia BGA šablónu veľkosti čipu - až do 50 mm. BGA čip samotný sa umiestni pod šablónu, kde ho drží pojazdná pružina pritlačená k reballing šablóne. Potom stačí nasypať cínové guličky pre reballing príslušného priemeru a následne zahriať teplovzduchom. Súčasťou balenia je príslušný imbusový kľúč. Určené pre šablóny maximálnej veľkosti 50x50 mm.
24,00€ / ks 20,00€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101628
Kompaktný krížový stôl na ľahké frézovanie a vŕtanie s plochou 350x100 mm. Stôl je určený na ľahké frézovanie, vŕtanie a zahlbovanie neželezných materiálov a mäkkých kovov (plasty, drevo, hliník, meď, zliatiny cínu a olova). Stôl možno použiť na presné vŕtanie a obrábanie najrôznejších materiálov a obrobkov, na zrážanie hrán alebo na frézovanie ľubovoľných tvarov do krabíc, tlačených spojov a iných plastových, drevených alebo kovových dielov. Stôl je určený predovšetkým pre domácich majstrov, elektroniku a 3D tlačiarne. Základňa stola je pripravená na uchytenie stojanových vŕtačiek a stojanov pre minivŕtačky a frézky. Stôl je pohyblivý v dvoch osiach X = 178 mm, Y = 50 mm. Pohyb stola v osiach X a Y je pomocou nastavovacích koliesok, jedna otáčka kolieska sa rovná pohybu 3 mm. Kolieska sú vybavené stupnicou na jemnejší pohyb 1 diel stupnice kolieska = pohyb 0,15 mm. Stôl je vybavený aj posuvným pravítkom na jednoduché a presné nastavenie osi X. Na hornej ploche stola sú tri T-drážky na uchytenie zverákov a svoriek. Súčasťou stola sú stupňovité svorky na uchytenie obrobkov. Horná časť stola sa pohybuje pomocou trapézových tyčí s priemerom 14 mm a vodiacich tyčí s priemerom 13 mm. Plynulý a presný pohyb zabezpečujú lineárne klzné ložiská LM13UU. Stôl je celokovový, veľmi robustný, bez vôlí. Tuhosť a presnosť pohybu možno nastaviť pomocou otočných voličov v oboch osiach. Stôl BG6350 je robustnou verziou stola BG6300, líši sa najmä presnosťou (iný typ chodu) Stôl BG6350 je tiež robustnejší a vhodný na obrábanie tvrdších materiálov. Rozmery na pripevnenie stola k stojanu stolovej vŕtačky alebo frézky nájdete v galérii produktov. Obsah balenia: krížový stôl, sada stupňovitých upínačov a skrutky na upevnenie upínačov.  
219,13€ / ks 182,61€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103408
Gumová magnetická podložka BEST BST-1 30 x 25 cm s rastrom určená ako podklad pri rozoberaní a opravách elektroniky. Podložka sa skladá z dvoch vrstiev - z magnetickej a pohľadovej vrstvy. Pohľadová vrstva je bielej farby s vyznačeným rastrom 4 x 5. Vďaka magnetickej vrstve už sa vám zo stola neskotúľa žiadna malá skrutka, vďaka čomu odpadá zdĺhavé hľadanie stratených skrutiek po zemi. Jednotlivé sektory možno využiť pre odkladanie rôznych typov skrutiek pre ľahšie zapamätanie ich umiestnenia na rozoberanom zariadení. Na podložku možno tiež zapisovať fixkou a následne ju jednoducho zmazať. Rozmery podložky: 30x25cm
9,91€ / ks 8,26€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101919
Žiaruvzdorná izolačná podložka určená špeciálne na spájkovanie pomocou teplovzdušných staníc a mikropájkovačiek s teplotnou odolnosťou do 300 °C. Žiaruvzdorná podložka chráni pracovný stôl pred popáleninami, ktoré sú bez jej použitia nevyhnutné. Horúcovzdušné stanice a pištole dokážu produkovať smerové teplo až do 300 °C, ktoré môže zuhoľnatieť akýkoľvek povrch. Táto izolačná podložka ponúkne plochu 230 x 180 mm, ktorá je dostatočná pre väčšinu aplikácií. Hrúbka izolačnej podložky je len 3,3 mm.
12,00€ / ks 10,00€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101920
Držiak typu tretia ruka so sklenenou hlavnou lupou na otočnom kĺbe, s prídavnými lupami na dodatočné zväčšenie, flexibilnou LED lampou, držiakom na dosku plošných spojov a stojanom na mikropájku v kompaktnom malom, ale kvalitnom vyhotovení. Hlavná lupa má zväčšenie 2,5x alebo 6 dioptrií a je vyrobená zo skla. Pod túto lupu možno upnúť jednu z dvoch priložených menších PMMA šošoviek, ktoré majú zväčšenie 5x a 8x, a teda poskytujú celkové výsledné zväčšenie 7,5x alebo 10,5x. Pomocnú lupu možno posúvať po celej ploche hlavnej lupy v jej osi a nakláňať ju nahor alebo nadol. Príjemným pomocníkom je aj flexibilná LED lampa na husom krku s 5 LED diódami, ktoré sa napájajú buď zo stojana, ktorý nesie puzdro na tri tužkové batérie AA, alebo pomocou priloženého napájacieho adaptéra 230 V, ktorý sa pripája do konektora na zadnej strane stojana. Hlavná stredová os nesie držiak plošných spojov alebo iných predmetov, ktorý umožňuje rozsiahle nastavenie vo viacerých osiach, a hlavnú lupu s pomocnými lupami. Základňa obsahuje aj špirálový držiak na mikropájku, ktorý dobre odvádza teplo. Tento univerzálny stojan umožňuje pracovať efektívnejšie, rýchlejšie a medzi lupou a plošným spojom je priestor približne 7 cm, čo je dostatočný priestor na spájkovanie pod lupou. S prídavnými lupami sa táto vzdialenosť zmenší na 4 - 5 cm.
27,65€ / ks 23,04€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102674
Otočný držiak na pružnom ramene s husím krkom s kruhovou objímkou s vnútorným priemerom 50 mm s poistnou skrutkou, ktorá upína vložený nástroj v tejto objímke a reguluje vnútorný priemer až do 28 mm. Objímkou možno plynule otáčať v osi a jej uhol možno zafixovať pomocou skrutky. Rameno držiaka je naozaj robustné a tuhé, znesie veľké zaťaženie, takže sa len tak samovoľne neohne. Celý držiak je kovový. Hodí sa najmä na upínanie pracovných nástrojov - napríklad teplovzdušných staníc alebo pištolí, frézovacích strojov alebo mikroskopov (objektívu fotoaparátu). Vďaka tomuto držiaku budete môcť pri práci používať obe ruky. Rameno sa pripevňuje k stolu pomocou klasického miniatúrneho lampového zveráka, ktorý umožňuje zaistenie k pracovným stolom s hrúbkou od 7 mm do 55 mm. Tento držiak je k dispozícii aj so servisnou základňou alebo na priskrutkovanie do rohu pracovnej dosky.
62,61€ / ks 52,17€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102693
Kovový stojan s ohybným ramenom a otočným držiakom nástroja - kruhová zásuvka s vnútorným priemerom 50 mm s poistnou skrutkou, ktorá upína vložený nástroj v tejto zásuvke a reguluje vnútorný priemer až do 28 mm. Puzdro sa dá bez obmedzenia otáčať v osi a jeho uhol sa dá zafixovať pomocou skrutky. Rameno držiaka je naozaj robustné a tuhé, vydrží veľké zaťaženie, takže sa len tak samovoľne neohne. Celý držiak je celokovový. Hodí sa najmä na upínanie pracovných nástrojov - napríklad teplovzdušných spájkovačiek alebo pištolí, fréz alebo na mikroskopy (objektív fotoaparátu). S týmto držiakom budete môcť pri práci používať obe ruky. Ohybné rameno je upevnené na kovovej doske - pracovnej ploche na gumových nožičkách, ktoré zabezpečujú stabilitu celého stojana, ale predovšetkým vytvárajú dilatáciu medzi doskou stola, ktorá je vhodná na odvod tepla, napríklad z teplovzdušných spájkovačiek, ktorých teplo smeruje priamo na túto pracovnú dosku. Táto servisná plocha má rozmery 280 x 180 mm. Tento držiak je k dispozícii aj s magnetickou základňou alebo na priskrutkovanie do rohu pracovnej dosky.
73,04€ / ks 60,87€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102694
Otočný držiak na pružnom ramene s husím krkom s kruhovou objímkou s vnútorným priemerom 50 mm s poistnou skrutkou, ktorá upína vložený nástroj v tejto objímke a reguluje vnútorný priemer až do 28 mm. Objímkou možno plynule otáčať v osi a jej uhol možno zafixovať pomocou skrutky. Rameno držiaka je naozaj robustné a tuhé, znesie veľké zaťaženie, takže sa len tak samovoľne neohne. Celý držiak je kovový. Hodí sa najmä na upínanie pracovných nástrojov - napríklad teplovzdušných staníc alebo pištolí, frézovacích strojov alebo mikroskopov (objektívu fotoaparátu). Vďaka tomuto držiaku budete môcť pri práci používať obe ruky. Rameno sa pripevňuje k stolu pomocou jedinečnej hranolovej magnetickej základne, ktorá má spínač, ktorý po otočení do polohy ON pootočí silné neodymové magnety do stavu, v ktorom priťahujú kovové predmety - teda kovovú pracovnú plochu. Po otočení do polohy OFF sa magnety opätovne polarizujú a základňa sa stane magneticky neutrálnou. Základňa má minimalistické rozmery (50-55-91 mm), a preto na pracovnom stole nezaberá takmer žiadne miesto. Vďaka použitej technológii montáže na stôl možno držiak ľahko odsunúť od okraja pracovného stola, ako je to v prípade bežných upínacích svoriek pre servisné ramená a lampy. Možno použiť len s kovovým pracovným stolom. Tento držiak je k dispozícii aj so servisnou základňou alebo na priskrutkovanie do rohu pracovnej dosky.
99,13€ / ks 82,61€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102695
Miniatúrna magnetická prizmatická základňa s permanentným magnetom a spínačom, ktorý dokáže zrušiť magnetické pole, čo umožňuje jednoduché premiestnenie magnetickej základne a priskrutkovaného príslušenstva vo veľmi krátkom čase. Vhodná na upevnenie akéhokoľvek príslušenstva pomocou závitu M5. Základňa sa skladá z dvoch základných materiálov - kovu po stranách a hliníkovej vrstvy uprostred. V strede dutiny sa nachádza silný permanentný magnet, ktorý je pripojený k spínaču. Otočením tohto magnetu do zapnutej polohy sa pole otočí tak, že prechádza hliníkovou vrstvou a priťahuje kovové premeny silou až 30 kgf. Predmety sú priťahované k hornej a dolnej časti základne. Bočné pole je čiastočne absorbované kovovým plášťom. Po otočení do vypnutej polohy je pole úplne absorbované kovovým plášťom a so základňou možno voľne manipulovať. Základňa má minimalistické rozmery (30 x 36 x 48 mm) a nezaberá prakticky žiadny priestor. Vďaka hranolovému tvaru základne ju možno namontovať aj na šikmé alebo zaoblené povrchy. Podobná základňa je súčasťou aj lupy LED v našej ponuke. Vo variantoch nájdete aj iné rozmery podstavca. Prídržná sila magnetu závisí aj od hrúbky materiálu, na ktorý magnet pôsobí.
39,65€ / ks 33,04€ bez DPH
skladom1 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102696
Magnetická prizmatická základňa s permanentným magnetom a spínačom, ktorý dokáže zrušiť magnetické pole, čo umožňuje jednoduché premiestnenie magnetickej základne a priskrutkovaného príslušenstva vo veľmi krátkom čase. Vhodná na upevnenie akéhokoľvek príslušenstva pomocou závitu M8. Základňa sa skladá z dvoch základných materiálov - kovu po stranách a hliníkovej vrstvy uprostred. V strede dutiny sa nachádza silný permanentný magnet, ktorý je pripojený k spínaču. Otočením tohto magnetu do zapnutej polohy sa pole otočí tak, že prechádza hliníkovou vrstvou a priťahuje kovové premeny silou až 80 kgf. Predmety sú priťahované k hornej a dolnej časti základne. Bočné pole je čiastočne absorbované kovovým plášťom. Po otočení do vypnutej polohy je pole úplne absorbované kovovým plášťom a so základňou možno voľne manipulovať. Základňa má minimalistické rozmery (50 x 56 x 78 mm) a nezaberá prakticky žiadny priestor. Vďaka hranolovému tvaru základne ju možno namontovať aj na šikmé alebo zaoblené povrchy. Podobná základňa je súčasťou aj lupy LED v našej ponuke. Vo variantoch nájdete aj iné rozmery podstavca. Prídržná sila magnetu závisí aj od hrúbky materiálu, na ktorý magnet pôsobí.
62,61€ / ks 52,17€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102697
Magnetická prizmatická základňa s permanentným magnetom a spínačom, ktorý dokáže zrušiť magnetické pole, čo umožňuje jednoduché premiestnenie magnetickej základne a priskrutkovaného príslušenstva vo veľmi krátkom čase. Vhodná na upevnenie akéhokoľvek príslušenstva pomocou závitu M8. Základňa sa skladá z dvoch základných materiálov - kovu po stranách a hliníkovej vrstvy uprostred. V strede dutiny sa nachádza silný permanentný magnet, ktorý je pripojený k spínaču. Otočením tohto magnetu do zapnutej polohy sa pole otočí tak, že prechádza hliníkovou vrstvou a priťahuje kovové premeny silou až 100 kgf. Predmety sú priťahované k hornej a dolnej časti základne. Bočné pole je čiastočne absorbované kovovým plášťom. Po otočení do vypnutej polohy je pole úplne absorbované kovovým plášťom a so základňou možno voľne manipulovať. Základňa má minimalistické rozmery (50 x 56 x 90 mm) a nezaberá prakticky žiadny priestor. Vďaka hranolovému tvaru základne ju možno namontovať aj na šikmé alebo zaoblené povrchy. Podobná základňa je súčasťou aj lupy LED v našej ponuke. Vo variantoch nájdete aj iné rozmery podstavca. Prídržná sila magnetu závisí aj od hrúbky materiálu, na ktorý magnet pôsobí.
62,61€ / ks 52,17€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102698
Magnetický flexibilný stojan (držiak) pre inklinometre, indikátory a iné prístroje s veľmi variabilným nastavením polohy. Stojan sa skladá zo silnej magnetickej základne, ktorá má špeciálny magnet s možnosťou prepólovania a neutralizácie magnetického poľa (spínací magnet), a samotného ramena. Magnetická základňa má pod sebou drážku s hranolom V, takže sa dá upnúť aj na oblé povrchy. Rameno sa skladá zo 14 guľových kĺbov, vo vnútri ktorých sa pohybuje oceľové lano, ktoré sa napína červenou pákou na magnetickej základni. Keď sa páka napne, pružné rameno sa zafixuje. Fixáciu možno ďalej nastaviť na hornom konci ohybného ramena pomocou uťahovacieho koncového stupňa. Zverák s kruhovým otvorom s maximálnym priemerom 13 mm slúži ako držiak pre inklinometer alebo iný indikátor. Možno ho utiahnuť až do priemeru 3 mm. Magnetický stojan PDOK PD-302 s ohybným ramenom má vysokokvalitnú konštrukciu a je celokovový.
135,65€ / ks 113,04€ bez DPH
skladom1 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102700
Magnetický kĺbový stojan (držiak) inklinometra PDOK PD-203 s centrálnou aretáciou a veľmi variabilným nastavením polohy. Stojan sa skladá zo silnej magnetickej základne, ktorá má špeciálny magnet s možnosťou prepólovania a neutralizácie magnetického poľa (spínací magnet), a samotného ramena. Magnetická základňa má pod sebou drážku s hranolom V, takže sa dá upnúť aj na oblé povrchy. Rameno má celkovo tri kĺby, 2 guľové kĺby na koncoch a jeden otočný kĺb v strede, ktorý má aretačnú skrutku. Táto skrutka uvoľňuje vôľu v celom ramene (centrálna aretácia) - t. j. vo všetkých kĺboch, čo je veľmi praktické pri nastavovaní polohy deflektora alebo iného indikátora. Čierne puzdrá guľových kĺbov sa dajú otáčať aj o 360°. Možnosti nastavenia sú preto prakticky neobmedzené. Samotná hlava stojana ponúka štandardné uchytenie pre inklinometer - max. priemer 5,7 mm (až 8 mm po odstránení puzdra). Koncový držiak možno ďalej vychýliť v rozsahu jednotiek stupňov. Magnetický stojan PDOK PD-203 s centrálnym zámkom má vysokokvalitnú konštrukciu a je celokovový.
172,17€ / ks 143,48€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102701
Magnetický kĺbový stojan (držiak) inklinometra PDOK PD-204 s centrálnou aretáciou a veľmi variabilným nastavením polohy. Stojan sa skladá zo silnej magnetickej základne, ktorá má špeciálny magnet s možnosťou prepólovania a neutralizácie magnetického poľa (spínací magnet), a samotného ramena. Magnetická základňa má pod sebou drážku s hranolom V, takže sa dá upnúť aj na oblé povrchy. Rameno má celkovo tri kĺby, 2 guľové kĺby na koncoch a jeden otočný kĺb v strede, ktorý má aretačnú skrutku. Táto skrutka uvoľňuje vôľu v celom ramene (centrálna aretácia) - t. j. vo všetkých kĺboch, čo je veľmi praktické pri nastavovaní polohy odchýlkomera alebo iného indikátora. Čierne puzdrá guľového kĺbu sa dajú otáčať aj o 360°. Možnosti nastavenia sú preto prakticky neobmedzené. Samotná hlava stojana ponúka štandardné uchytenie pre sklonomer - max. priemer 5,7 mm (až 8 mm po odstránení puzdra). Koncový držiak možno ďalej vychýliť v rozsahu jednotiek stupňov. Magnetický stojan s centrálnym zámkom PDOK PD-204 má vysokokvalitnú konštrukciu a je celokovový. K dispozícii je aj kratšia verzia tohto výrobku s maximálnou výškou 41 cm.
198,26€ / ks 165,22€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
102702
Organizátor malých skrutiek všetkých typov, ktoré sa používajú nielen v mobilnej technike a mobilných telefónoch. Raster otvorov tvorí matica, v ktorej môžete prehľadne usporiadať všetky typy skrutiek. Hlavy skrutiek sú vždy hore a sú ľahko identifikovateľné. Neodkutáľajú sa, nikam nespadnú ani sa nepomiešajú s inými. Vkladanie a vyberanie skrutiek je veľmi jednoduché pomocou skrutkovača, ktorého hrot je zmagnetizovaný. Magnetické vlastnosti skrutkovačov môžete ovládať pomocou magnetizéra-demagnetizéra. Všetky typy skrutkovačov sú stohovateľné. Organizér skrutkovačov je vynikajúcim príslušenstvom pre momentové skrutkovače. Parametre organizéra na skrutky: Držiak na skrutky rozmery: š93 × d140 × v26 mm počet otvorov na skrutky: typ1 - 459 (17 × 27) - skrutky 1,0-1,5M typ2 - 459 (17 × 27) - skrutky 1,5-2,0M typ3 - 273 (13x21) - skrutky 2,0-2,5M typ4 - 273 (13x21) - skrutky 2,5-3,0M typ5 - 160 (10x16) - skrutky 3,0-3,5M typ6 - 160 (10x16) - skrutky 3,5-4,0M
6,26€ / ks 5,22€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103115
Malý multifunkčný zverák z hliníkovej zliatiny na upínanie menších predmetov a súčiastok. Maximálne otvorenie čeľustí je 15 mm, čeľuste sú vybavené gumovou vložkou so zúbkami. Na bočnej a spodnej strane zveráka sú závity M4 na pripevnenie a priskrutkovanie zveráka k pracovnému alebo priečnemu stolu. Multifunkčný zverák je vhodný najmä na jemnú prácu: spájkovanie konektorov, prácu s dielmi pri výrobe modelov, opravu hodiniek, lepenie displejov telefónov, zverák je vhodný aj ako malý držiak na kontrolu a kontrolu vzoriek a dielov pod mikroskopom.
5,22€ / ks 4,35€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
103721
Rukoväte pre upnutie rezného molybdénového drôtu pre oddelenie LCD od dotykového skla. V spojení so systémom 946D pre opravu LCD slúži drôt upnutý medzi týmito držadlami pre odrezanie vrstvy lepidla medzi jednotlivými vrstvami.  
6,26€ / set 5,22€ bez DPH
skladom6-25 set Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
100752
Skrutkovacia rukoväť na upnutie molybdénového rezacieho drôtu na odrezanie LCD z dotykového skla. Umožňuje pevnejšie a bezpečnejšie uchopenie ako plastové rukoväte. V spojení so systémom na opravu LCD 946D sa drôt upnutý medzi týmito rukoväťami používa na rezanie lepiacej vrstvy medzi LCD displejom a sklom. Súčasťou balenia sú 2 ks drôtených úchytiek
8,35€ / ks 6,96€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101071
Vákuový servisný nástroj pre ľahké odobratie LCD modulu napr. telefónu Apple iPhone radu 3, 4 a 5. Stačí odstrániť patričné ​​skrutky na zariadení, priložiť prísavku na sklo a zacvaknúť uši k sebe. Veľká gumová styčná plocha prísavky zaistí pevné spojenie so sklom a umožní jej ľahké odlepenie od šasi telefónu. Odpadá zdĺhavé a pracné páčenia cez hranu housingu; navyše je minimalizované poškodenie krytu i LCD.  
15,13€ / ks 12,61€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101050
Mechanická prísavka pre jednoduchšie sňatie LCD modulu alebo touchscreen tabletou a iných mobilných zariadení s veľkou plochou displeja. Veľká gumová styčná plocha prísavky zaistí pevné spojenie s povrchom a umožní prenesenie sily potrebnej na odlepenie od šasi telefónu.  
15,13€ / ks 12,61€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
101094
Sada skrutkovačov, páčidiel a miniatúrna lavica pre uchytenie BGA obvodu alebo základovej dosky mobilného telefónu. Upnutie PCB aj BGA je ilustrované na fotografiách; k zovretiu plošných spojov sú dodané dve plechové nástavce, ktoré sa zacvaknú na zvieracie čeľuste.  
20,87€ / ks 17,39€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
100223
Vysoko presný posuvný strmeň s guličkovými ložiskami umožňuje posúvanie vzorky v dvoch osiach pomocou nezávislých ovládacích koliesok. Vzorka je držaná na mieste dvoma pružinami proti sklu. Otvor s priemerom 38 mm umožňuje pohľad na osvetlenie zospodu. Priehľadnosť osvetlenia nebude zakrytá v žiadnej z dosiahnuteľných polôh. Rozsahy posunu sú 75 mm v jednej osi a 55 mm v druhej osi.
135,65€ / ks 113,04€ bez DPH
skladom2-5 ks Pozajtra 31.05.2024 môže byť u Vás
Kód:
100974
Celkový počet výrobkov: 50
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!