Dopravníky

Filtrovanie
389,30 €
5 692,26 €
Priamy gravitačný valčekový dopravník s oceľovými valcami s rozmermi 80x100cm a nosnosťou 200kg. Gravitačné valčekové dopravníky sa používajú na prepravu a manipuláciu vo výrobe, v sklade alebo pri preprave. Krabice alebo výrobky s pevným dnom sa pohybujú na valcoch dopravníka ručným posunom alebo gravitáciou, keď je dopravník v miernom sklone. Dopravník, ktorý ponúkame, je určený najmä na výrobu vlastnej dráhy (stohovanie) na ručné posúvanie obalov alebo výrobkov počas expedície alebo výroby. Dopravník sa predáva samostatne bez nôh alebo spodného rámu. Dopravník má pevné bočné profily pre vysokú nosnosť a stabilitu. Valčekové dopravníky uľahčujú nielen manipuláciu s ťažkými baleniami počas nakladania a vykladania, ale sú vhodné aj na použitie vo výrobnom procese, napríklad ako dopravník medzi dávkovacou a baliacou jednotkou. Je to moderný a najpoužívanejší spôsob prepravy obalov a výrobkov vo výrobných halách alebo skladoch. Nosnosť = maximálne rovnomerné zaťaženie celého dopravníka v kg.  
453,91€ / ks 378,26€ bez DPH
skladom2-5 ks
Kód:
103195
Priamy gravitačný valčekový dopravník s oceľovými valcami s rozmermi 40x100cm a nosnosťou 200kg. Gravitačné valčekové dopravníky sa používajú na prepravu a manipuláciu vo výrobe, v sklade alebo pri preprave. Krabice alebo výrobky s pevným dnom sa pohybujú na valcoch dopravníka ručným posunom alebo gravitačnou silou, keď je dopravník v miernom sklone. Dopravník, ktorý ponúkame, je určený najmä na výrobu vlastnej dráhy (stohovanie) na ručné posúvanie obalov alebo výrobkov počas expedície alebo výroby. Dopravník sa predáva samostatne bez nôh alebo spodného rámu. Dopravník má pevné bočné profily pre vysokú nosnosť a stabilitu. Valčekové dopravníky uľahčujú nielen manipuláciu s ťažkými baleniami počas nakladania a vykladania, ale sú vhodné aj na použitie vo výrobnom procese, napríklad ako dopravník medzi dávkovacou a baliacou jednotkou. Je to moderný a najpoužívanejší spôsob prepravy obalov a výrobkov vo výrobných halách alebo skladoch. Nosnosť = maximálne rovnomerné zaťaženie celého dopravníka v kg.  
386,09€ / ks 321,74€ bez DPH
skladom6-25 ks
Kód:
103196
Šikmý šnekový dopravník so zásobníkom 150 l/min Šikmý šnekový dopravník so zásobníkom 150 l/min je zariadenie na plynulý šikmý (vzostupný) pohyb sypkého materiálu s výškou výstupu 2 m nad zemou, pričom materiál sa zo zásobníka posúva smerom nahor pomocou "šnekového hriadeľa", ktorý materiál posúva rotáciou. Tento typ dopravníka je vhodný pre všetky sypké materiály alebo granule s priemerom do 10 mm. Dopravník je vybavený dvoma motormi, z ktorých jeden sa používa na otáčanie šnekového hriadeľa, druhý je vibračný motor, je pripevnený k stene násypky, po zapnutí vibruje steny násypky, vibrácie pomáhajú vyprázdniť/vyprázdniť násypku jemných sypkých materiálov. Každý motor možno ovládať samostatne pomocou jednoduchého ovládacieho panela. Hlavný motor je vybavený funkciou spätného chodu na reverzáciu šneku a reguláciu otáčok. Robustný zásobník s objemom 80 l je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a je vybavený kolieskami na ľahké premiestňovanie. Dopravník má motor s premenlivou rýchlosťou, ktorý otáča šnek a riadi rýchlosť presunu materiálu, pričom pri maximálnej rýchlosti je šnek schopný prepraviť až 150 l materiálu za 1 minútu. Dopravník možno kombinovať s rôznymi dávkovačmi sypkých materiálov a vytvoriťtak automatický a kompaktný systém na dávkovanie a balenie múky, obilia, granúl, vápna, bentonitu, suchého piesku, granulovaného plastu atď. Rýchlosť prenosu materiálu je až 150 l za minútu. Rúrkový uzavretý dopravný systém je veľmi spoľahlivý a účinný. Dopravník veľmi uľahčuje prácu, najmä vo vyšších dávkovacích a baliacich zariadeniach, kde veľkosť zariadenia neumožňuje obsluhe pravidelne dopĺňať materiál do dávkovača alebo baliaceho zariadenia. Dopravník nie je vybavený certifikátom na potraviny. Prašnosť dopravníka možno znížiť pripevnením tunelovej vložky na ústie dopravníka. Dopravník nie je vhodný pre príliš vlhké materiály alebo látky vo forme pasty.
5 645,22€ / ks 4 704,35€ bez DPH
Tovar je na ceste 30.06.2024
Kód:
103200
Dopravníkový pás pre priemyselnú tlačiareň YAOMATEC TIJ. Kontinuálny dopravníkový pás s el. pohonom 230V/50Hz a reguláciou rýchlosti s úžitkovou plochou 145x18cm (DxŠ) pás zvládne zaťaženie až 15kg. K pásu sú dodávané nohy z nerezovej ocele, ktoré zvyšujú pracovnú výšku pásu na 710mm od zeme. Dopravník je vybavený polohovateľnou lištou, pomocou ktorej je možné vymedziť polohu na pokladanie predmetov voči okraju pásu. Vďaka vymedzeniu budú predmety položené na pás, potlačené vždy v rovnakej vzdialenosti od okraja pásu. Pás sa posúva zľava doprava, obrátenie smeru posunu nie je možné, motor je vybavený plynulou reguláciou rýchlosti. Samotný pás je vyrobený z veľmi kvalitnej tvrdej gumy, jeho povrch sa nešmýka a je ľahko umývateľný, celá konštrukcia je vyrobená z nerezovej ocele a stojí na pevnom oceľovom ráme s gumovými nožičkami, ktoré bránia vibráciám a pomáhajú vyrovnať menšie nerovnosti v podlahe. Nožičky sú skrutkovateľné a umožňujú výškové doladenie nerovností podlahy.   Dopravníkový pás je možné využiť aj pre vlastné DIY konštrukcie a je možné ho integrovať do automatickej baliacej linky.  
1 038,26€ / ks 865,22€ bez DPH
skladom2-5 ks
Kód:
104355
Univerzálny automatický pásový dopravník na prepravu balíkov a výrobkov. Robustný automatický dopravník s lepiacim PU-teflónovým pásom s celkovou využiteľnou plochou pásu 200x40 cm (dĺžka x šírka) je postavený na pevnej hliníkovej konštrukcii, nohy sú výškovo nastaviteľné v rozsahu 740-840 mm (výška pásu od zeme), každá noha je nastaviteľná samostatne, takže pás možno mierne nakloniť. Vďaka aretačným kolieskam sa pás ľahko presúva po pracovisku. Jednofázový motor s výkonom 200 W umožňuje plynulú reguláciu rýchlosti pásu. Dopravník má nosnosť do 25 kg . Dopravníkový pás je vhodný najmä pre baliace linky a balenie, dávkovacie zariadenia, na prepravu tovaru a balíkov v skladoch a expedíciu. Pásové dopravníky výrazne uľahčujú a urýchľujú manipuláciu s veľkým množstvom balíkov a tovaru vo výrobe, pri stohovaní a expedícii. Dopravný pás 200-40 cm
1 455,65€ / ks 1 213,04€ bez DPH
Tovar je na ceste 30.06.2024
Kód:
104502
Široký dopravný pás s vlastnou pohonnou jednotkou je vhodný ako rozšírenie kontinuálnych zváračiek DBF-770 alebo na konštrukciu a realizáciu vlastných automatizovaných liniek . Pás široký 600 mm s aktívnou dĺžkou 660 m má vlastnú pohonnú jednotku, ktorá pozostáva zo 100 W motora a modulu regulácie rýchlosti 0-10 m/min, nosnosť pásu je 50 kg. Dopravník je vhodný najmä na prepravu ťažkých balíkov, vriec a krabíc, ktoré sú pre svoje rozmery a hmotnosť nevhodné na prenášanie. Pás nájde uplatnenie najmä vo výrobe, priemysle, expedičných centrách a skladoch. Samotný pás je vyrobený z kvalitnej tvrdej gumy, jeho povrch je protišmykový a ľahko umývateľný, celá konštrukcia je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a stojí na pevnom oceľovom ráme s gumovými nožičkami, ktoré zabraňujú vibráciám a pomáhajú vyrovnávať drobné nerovnosti podlahy. Systém umožňuje výškové nastavenie nôh a naklonenie roviny pásu na doladenie nerovností podlahy. Pás sa dodáva spolu s konštrukciou, ktorá je prispôsobená na vertikálnu a horizontálnu montáž na zváračku DBF-770. Obsah balenia: pás 600 mm, motor s ovládaním, konštrukcia na vertikálne a horizontálne zváranie DBF.
714,78€ / ks 595,65€ bez DPH
skladom1 ks
Kód:
103515
Celkový počet výrobkov: 6
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!