Fólie, vrecká, vrecia

Filtrovanie
0,05 €
301,45 €
Podkladový papier pre skin pakcing. Tvrdý papier s rozmermi 390x540x0,8 mm v bielej farbe slúži ako podklad (zadná strana baleného predmetu) pre skinovací baliaci stroj Skin packing SP-3954. Papier v kombinácii s plochou LDPE fóliou vytvára profesionálne vyzerajúci obal výrobku. Papier je z jednej strany potiahnutý PE vrstvou, ktorá zabezpečuje kvalitné balenie a zvyšuje odolnosť papierovej vrstvy.  
1,83€ / ks 1,52€ bez DPH
skladomnad 100 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103086
PE/AL/PET tesniaca plochá fólia 185 mm/140 m široká Bariérová fólia chráni pred vlhkosťou a svetlom a je chemicky inertná. Túto fóliu je vhodné používať spolu s vysúšadlami. Pri správnom použití vysúšadiel sa vo vnútri obalu z bariérovej fólie vytvorí prostredie, v ktorom nevzniká korózia, oxidácia ani plesne. Fólia je vhodná na balenie potravín: suchého ovocia, čaju, kávy, ako aj na balenie elektroniky, súčiastok a dielov, ktoré sú náchylné napríklad na koróziu alebo oxidáciu. Fólia je potravinárska, nie je vhodná na balenie súčiastok náchylných na statický náboj. Fóliu možno použiť v kombinácii s naším automatickým baliacim strojom do 99 g a možno ju tiež zvárať pomocou štipcovej zváračky  
88,70€ / ks 73,91€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103856
Paletizačná a viazacia ručná stretch fólia z mäkčeného PVC o hrúbke materiálu 35 mikrónov (štandardné stretch fólie majú 23mic), šírke 60mm a celkovej dĺžke návinu 66m. Táto stretch fólia sa vyznačuje veľkou odolnosťou proti pretrhnutiu, vysokou pružnosťou a hlavne svojou lepivosťou. Pri napnutom prekrytí sa jednotlivé vrstvy fólie prakticky spájajú do jednej silnejšej vrstvy. Už pri dvoch vrstvách je veľmi ťažké fóliu pretrhnúť (jedna vrstva unesie až 4.4kg). Fólia je mimoriadne vhodná pre obaľovanie kartónových krabíc, ktoré chránia proti okolitým vplyvom, k viazaniu niekoľkých krabíc do jedného bloku, pre viazanie krabíc na paletách, pre nelepivé zviazanie rolí rôznych materiálov (koberce, lino ..), tiež viazací prostriedok na miralonovou ochranu produktov a ďalšie účely. Oproti bežným stretch fóliám - tzn. ručným granátom je táto skutočne určená pre ručné odvíjanie bez potreby ručného odvíjača. Je totiž navinutá na plastovej špulke, ktorá má zaoblené hrany, ktoré zabraňujú porezaniu prstov obsluhy o papier. Táto PVC fólie nie je vhodná pre styk s potravinami a plastami (ako väčšina PVC fólií). PVC obsahuje zmäkčovadlá, ktoré zaručujú správnu lepivosť a pružnosť, ale tiež zmäkčujú (naleptávajú) plasty(ABS,PP,PE,PVC-U). Nie je preto vhodná ako ochranná vrstva proti poškrabaniu tovar (priamy styk s plastmi), ale až ako doplnková ochrana (cez iný obal). Parametre: Šírka pásky: 60mm Návin: 66m Rolka: plastová, zaoblené hrany, Vnútorný priemer: 25mm Vonkajší priemer: 63.5mm (+/- 0.5mm) Nosnosť 1 vrstvy: 4kg Hmotnosť: 225g (vrátane dutinky) Farba: priehľadná, pri viacerých vrstvách zelenomodrá bez certifikátu
1,98€ / ks 1,65€ bez DPH
skladomnad 100 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102225
Filtračná netkaná textília na výrobu vylúhovacích vrecúšok, voňavých perličiek a silikagélu s hrúbkou 60 mikrónov a šírkou 160 mm s celkovou čistou hmotnosťou 2,5 kg. Netkaná textília je kompozitný materiál vyrobený z PP a PE vlákien. Vrstva PE zabezpečuje pevný a odolný zvar. Je vhodná na balenie na automatických dávkovacích strojoch, ktoré si balenie vytvárajú samy - je určená pre baliace stroje s dávkovačom sypkej zmesi do 99 g alebo na ručné balenie pomocou páky, svorky alebo priebežnej zváračky. Netkaná textília je priepustná a odolná voči vode a teplotám od -40 °C do 120 °C a je vhodná na výrobu vylúhovacích vrecúšok s čajom, kávových filtrov, vrecúšok s bylinkami alebo korením, výrobu voňavých vrecúšok alebo vysúšacích vrecúšok so silikagélom. Textíliu možno zvárať alebo šiť. Bežne sa používa v zdravotníctve a potravinárskom priemysle.  
120,00€ / ks 100,00€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102442
Baliaci papier v rolke na výrobu vreciek a balenie malých výrobkov s hrúbkou 50 mikrónov a šírkou 160 mm s celkovou čistou hmotnosťou 3,8 kg. Papier má na sebe vrstvu PE, ktorá zabezpečuje pevný spoj a zvyšuje trvanlivosť papiera. Je vhodný na balenie na automatických dávkovacích strojoch, ktoré si balenie vytvárajú samy - je určený pre baliace stroje s dávkovačom sypkej zmesi do 99 g, alebo na ručné balenie pomocou pákového, svorkového alebo priebežného zvárača.
88,70€ / ks 73,91€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102443
Číra strečová potravinárska fólia 300 mm 300 m 10 mikrónov LDPE určená predovšetkým na balenie potravín na podnosy alebo na balenie šalátových mís, napríklad pomocou potravinových fólií. Tieto strečové fólie umožňujú najjednoduchšiu a najrýchlejšiu fixáciu tovaru. Fólie majú pomerne vysokú mechanickú odolnosť, vďaka svojej dokonalej priehľadnosti zachovávajú vzhľad balených potravín a chránia ich pred vysychaním a rýchlou oxidáciou. Tieto potravinárske fólie nie je potrebné zvárať, jednotlivé vrstvy k sebe priliehajú a zostávajú na svojom mieste. Fólie sa vyrábajú v Českej republike a majú potravinársky certifikát (na požiadanie).
9,39€ / ks 7,83€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102718
Priehľadná strečová potravinárska fólia 450 mm 300 m 10 mikrónov LDPE určená predovšetkým na balenie potravín na podnosy alebo na balenie šalátových mís, napríklad pomocou potravinových fólií. Tieto strečové fólie umožňujú najjednoduchšiu a najrýchlejšiu fixáciu tovaru. Fólie majú pomerne vysokú mechanickú odolnosť, vďaka svojej dokonalej priehľadnosti zachovávajú vzhľad balených potravín a chránia ich pred vysychaním a rýchlou oxidáciou. Tieto potravinárske fólie nie je potrebné zvárať, jednotlivé vrstvy k sebe priliehajú a zostávajú na svojom mieste. Fólie sa vyrábajú v Českej republike a majú potravinársky certifikát (na požiadanie).
9,91€ / ks 8,26€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102719
Fixačná čierna strečová fólia so šírkou 500 mm, dĺžkou 125 m a hrúbkou 23 mikrónov určená predovšetkým na balenie, kde tieto fólie zabezpečujú najjednoduchšiu a najrýchlejšiu fixáciu tovaru. Strečové fólie sa vyznačujú dokonalou pevnosťou a pružnosťou a sú najčastejšie používaným materiálom na balenie tovaru, jednotlivých krabíc alebo paletizáciu. Fólia je mechanicky odolná, zabraňuje poškriabaniu výrobkov - napríklad lesklých kovových povrchov, skla. Vhodná aj na upevnenie škatúľ k sebe alebo na balenie jednotlivých tovarov. Najideálnejší prostriedok na balenie paliet (spolu s páskami). Vo viacerých vrstvách fólia poskytuje dôležitú ochranu pred mechanickým poškodením. Stretch fóliu nie je potrebné zvárať ani lepiť, jednotlivé vrstvy k sebe priľnú a zostanú na svojom mieste. Čierna fólia sa najčastejšie používa na balenie komerčných zásielok z eshopov, kde nie je vhodné, aby bol obsah viditeľný cez fóliu.
12,00€ / ks 10,00€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102720
Fixačná transparentná stretch fólia so šírkou 500 mm, dĺžkou 150 m a hrúbkou 23 mikrónov určená predovšetkým na balenie, kde tieto fólie zabezpečujú najjednoduchšiu a najrýchlejšiu fixáciu tovaru. Strečové fólie sa vyznačujú dokonalou pevnosťou a pružnosťou a sú najčastejšie používaným materiálom na balenie tovaru, jednotlivých krabíc alebo paletizáciu. Fólia je mechanicky odolná, zabraňuje poškriabaniu výrobkov - napríklad lesklých kovových povrchov, skla. Vhodná aj na upevnenie škatúľ k sebe alebo na balenie jednotlivých tovarov. Najideálnejší prostriedok na balenie paliet (spolu s páskami). Vo viacerých vrstvách fólia poskytuje dôležitú ochranu pred mechanickým poškodením. Stretch fóliu nie je potrebné zvárať ani lepiť, jednotlivé vrstvy k sebe priľnú a zostanú na svojom mieste.
10,96€ / ks 9,13€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102721
Filtračná netkaná textília na výrobu priedušných vrecúšok a tašiek, vonných guličiek a silikagélových obalov s hrúbkou 60 mikrónov a šírkou 185 mm s celkovou čistou hmotnosťou 3 kg. Netkaná textília je kompozitný materiál vyrobený z PP a PE vlákien. Vrstva PE zabezpečuje pevný a odolný zvar. Je vhodná na balenie na automatických dávkovacích strojoch, ktoré si obal vytvárajú samy - je určená pre baliace stroje s dávkovačom sypkých zmesí do 99 g alebo na ručné balenie pomocou pákového, svorkového alebo priebežného zvárača. Netkaná textília je priedušná/dýchateľná a odolná voči vode a teplotám od -40 °C do 120 °C a je vhodná na výrobu voňavých vrecúšok alebo vreciek s vysúšacím silikagélom. Tkanina sa môže zvárať alebo šiť.  
140,87€ / ks 117,39€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103107
Teplom zmrštiteľná LDPE fólia o šírke 160mm, v 700m návine na rolke. Hrúbka jednej steny fólie je 30micronov (0,030mm). Ku zmršteniu je potrebné rovnomerné pôsobenie teplotou vyššou ako 110 ° C - ideálne za použitia tzv. Teplovzdušnej zmršťovacej komory, kde je teplota rovnomerne rozprestretá. Po zahriatí fólie približne kopíruje tvar baleného predmetu. Pri ochladení dôjde k vytvrdnutiu fólie a vytvoreniu fixujúceho obalu. Po zahriatí dôjde k zmršteniu fólie v pomere 2: 1, teda cca. na 1/2 pôvodnej veľkosti. LDPE fóliu možno zmrštiť aj napr. Teplovzdušnou pištoľou či hotair stanicou, ale výsledok nebude úplne ideálny v dôsledku nerovnomernej distribúcie tepla. Polyetylénové fólie sú bezfarebné, číre, bez chuti a zápachu, nemenia sa pôsobením vlhkosti, soli a bežných chemikálií. Majú dlhú životnosť, sú pružné, teplom ľahko zvárateľné, odolné proti mrazu a vlhkosti. Fólia je vhodná na výrobu vriec, sáčkov a obalov akéhokoľvek tovaru. PE fólie sú zdravotne nezávadné, 100% recyklovateľné a sú vhodné aj pre balenie potravín (certifikát k dispozícii). Ako obalový prostriedok spĺňajú požiadavky zákona č. 477/2001 Zb. (Zákon o obaloch). Ideálne pre zváranie všetkými impulznými zváračkami z našej ponuky. Fólia je vhodná pre balenie na automatickom vertikálnom baliacom stroji s dávkovačom sypkých zmesí do 99g.     Nejedná sa o tunel / rukáv ale iba o jednostrannú fóliu.     Teplota pre zmrštenie: od 105 ° C Zmršťovací pomer: 2: 1 (v smere hadice) Farba: číra   Fotografia je len ilustratívna  
45,91€ / ks 38,26€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103454
PE/AL/PET tesniaca plochá fólia široká 340 mm. Bariérová fólia chráni pred vlhkosťou a svetlom a je chemicky inertná. Túto fóliu je vhodné používať spolu s vysúšadlami. Pri správnom použití vysúšadiel sa vo vnútri obalu z bariérovej fólie vytvorí prostredie, v ktorom nevzniká korózia, oxidácia ani plesne. Fólia je vhodná na balenie potravín: suchého ovocia, čaju, kávy, ako aj na balenie elektroniky, súčiastok a dielov, ktoré sú náchylné napríklad na koróziu alebo oxidáciu. Fólia je potravinárska, nie je vhodná na balenie súčiastok náchylných na statický náboj. Fóliu nie je možné použiť na balenie v kombinácii s našimi automatickými baliacimi strojmi. Fólia PE/AL/PET sa dobre používa v kombinácii napríklad s pákovou zváračkou alebo strojmi, ktoré dokážu spracovať tuhšie fólie    
156,52€ / ks 130,43€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103481
PE/AL/PET tesniaca plochá fólia, šírka 400 mm. Bariérová fólia chráni pred vlhkosťou a svetlom a je chemicky inertná. Túto fóliu je vhodné používať spolu s vysúšadlami. Pri správnom použití vysúšadiel sa vo vnútri obalu z bariérovej fólie vytvorí prostredie, v ktorom nevzniká korózia, oxidácia ani plesne. Fólia je vhodná na balenie potravín: suchého ovocia, čaju, kávy, ako aj na balenie elektroniky, súčiastok a dielov, ktoré sú náchylné napríklad na koróziu alebo oxidáciu. Fólia je potravinárska, nie je vhodná na balenie súčiastok náchylných na statický náboj. Fóliu nie je možné použiť na balenie v kombinácii s našimi automatickými baliacimi strojmi. Fólia PE/AL/PET sa dobre používa v kombinácii napríklad s pákovou zváračkou alebo strojmi, ktoré dokážu spracovať tuhšie fólie    
177,39€ / ks 147,83€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103482
PE/AL/PET tesniaca plochá fólia 160 mm/150 m široká Bariérová fólia chráni pred vlhkosťou a svetlom a je chemicky inertná. Túto fóliu je vhodné používať spolu s vysúšadlami. Pri správnom použití vysúšadiel sa vo vnútri obalu z bariérovej fólie vytvorí prostredie, v ktorom nevzniká korózia, oxidácia ani plesne. Fólia je vhodná na balenie potravín: suchého ovocia, čaju, kávy, ako aj na balenie elektroniky, súčiastok a dielov, ktoré sú náchylné napríklad na koróziu alebo oxidáciu. Fólia je potravinárska, nie je vhodná na balenie súčiastok náchylných na statický náboj. Fóliu možno použiť v kombinácii s naším automatickým baliacim strojom do 99 g a možno ju tiež zvárať pomocou štipcovej zváračky  
83,48€ / ks 69,57€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103498
HDPE 200 mm fólia v rolke s dĺžkou 640m na výrobu vzduchových vypchávok, fólia po nafúknutí vytvára pevný vankúšik o šírke 160mm. Fólia je každých 105mm perforovaná a možno ju jednoducho odtrhnúť a vytvoriť tak vypchávku o veľkosti 165x80mm (rozmer po nafúknutí) alebo vytvoriť ľubovoľne dlhý pás vypchávky o šírke 160mm. Fólia odolá sile tlaku až 20kg, je veľmi pevná a pružná. Vzduchové vankúšiky sa vkladajú do voľného priestoru v krabici okolo baleného tovaru, zabraňujú pohybu výrobku v krabici a vytvárajú tzv. Airbag pre vaše výrobky a minimalizujú riziko poškodenia prepravovaného tovaru. Vankúšiky a bublinkové fólie rôznych dĺžok a veľkosti sú skvelý obalový materiál pre najrôznejšie krehké výrobky ako je napríklad: sklo a porcelán, pc komponenty, mobilné telefóny a pod. Vankúšiky sú po nafúknutí veľmi pevné, pružné a stále si držia svoj tvar, možno ich opakovane použiť čo šetrí čas, financie aj skladovací priestor na obalový materiál. V nenafúknutom stave, sú navinuté na rolu a nezaberajú praktický žiadne miesto oproti drevitej vlne, skrčenému papieru alebo rezanému kartónu. Prefabrikované fólie je možné zakúpiť v najrôznejších veľkostiach a tvaroch vankúšikov, vyrábané sú predovšetkým z materiálov HDPE a LDPE, nafúknuté vankúšiky sú schopné odolať záťaži 10-100kg.  
135,65€ / ks 113,04€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103573
Filtračná netkaná textília s hrúbkou 60 mikrónov a šírkou 340 mm s celkovou čistou hmotnosťou 4,3 kg. Netkaná textília je kompozitný materiál vyrobený z PP a PE vlákien. Vrstva PE zabezpečuje pevný a odolný zvar. Je vhodná na balenie na automatických dávkovacích strojoch, ktoré si balenie vytvárajú samy - tkanina so šírkou 340 mm je štandardne určená pre vertikálne baličky s dávkovačom 10-800 g, ale môže sa použiť aj na iných strojoch, ak sa použije zásobník so šírkou 340 mm. Tkaninu možno použiť aj na ručné balenie pomocou pákového, štipcového alebo priebežného baliaceho stroja. Netkaná textília je priepustná a odolná voči vode a teplotám od -40 °C do 120 °C a je vhodná na výrobu vylúhovaných vrecúšok s čajom, kávových filtrov, vrecúšok s bylinkami alebo korením, výrobu voňavých vrecúšok alebo vrecúšok s vysušujúcim silikagélom. Textíliu možno zvárať alebo šiť. Bežne sa používa v zdravotníctve a potravinárskom priemysle.  
255,65€ / ks 213,04€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103867
Transparentná strečová fólia LDPE s hrúbkou 23 mikrónov, šírkou 100 mm a celkovou dĺžkou 150 m. Ručná baliaca fólia je vhodná na balenie tovaru, jednotlivých balíkov, balenie paliet alebo vytváranie jednotných celkov z viacerých kusov balíka. Fólia je veľmi pevná a pružná, veľmi ťažko sa trhá, ale na pohodlné otváranie balíkov stačí fóliu prestrihnúť nožom alebo nožnicami. Fólia je tiež výborná na balenie rôznych dielov, materiálov a tovaru počas skladovania a prepravy, zabalením výrobku do fólie zabránite jeho poškriabaniu. Napríklad kovové, hliníkové diely, sklo, drevo, plasty atď.
3,34€ / ks 2,78€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104024
Vákuová vrúbkovaná fólia - hadica (rukáv) vhodná pre kuchynské alebo externé vysávače plastových fólií a zváračky s odsávaním vzduchu. Fólia sa dodáva na 3m rolke so šírkou strany 15 cm na vákuovanie potravín. Fólia je k dispozícii v 3m balení alebo v ekonomickejšom 6m balení. Fólia má jednu vnútornú stranu s matným vrúbkovaným povrchom a druhá strana je priehľadná. Dĺžku fólie je možné skrátiť podľa vašich potrieb. Materiál je mechanicky odolný, zdravotne nezávadný, vhodný na vákuovanie a uchovávanie potravín a zachovanie chuti. Zabalené fólie je možné zamraziť. Táto fólia je vhodná aj na šetrné nízkoteplotné varenie Sous-Vide. Okrem potravín možno vo fólii vákuovať aj iné predmety (čaj, kávu, bylinky, drobný tovar, súčiastky, numizmatiku,...) Hrúbka fólie 210um sa meria v mieste zvaru. Uistite sa, že dĺžka zváracích čeľustí vašej zváračky je vždy aspoň o 0,5 cm dlhšia ako dĺžka zváranej fólie.  
4,96€ / ks 4,13€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104201
Plochá tesniaca bariérová fólia PAP/PE s hrúbkou materiálu 72 mikrónov, šírkou 340 mm a celkovou čistou hmotnosťou 5 kg. Táto fólia potiahnutá papierom je vhodná na ručné balenie a zváranie pomocou ručnej pákovej zváračky. Fólia je veľmi hladká a lesklá, je vhodná na balenie napríklad potravinárskych výrobkov, PE vrstva zabraňuje úniku, tento typ fólie sa používa napríklad na balenie krájaných salám a mäsových výrobkov. Balenie: 1 ks rolka 5 kg
69,39€ / ks 57,83€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104497
Plochá tesniaca bariérová fólia PAP/PE s hrúbkou materiálu 72 mikrónov, šírkou 400 mm a celkovou čistou hmotnosťou 10 kg. Táto fólia potiahnutá papierom je vhodná na ručné balenie a zváranie pomocou ručnej pákovej zváračky. Fólia je veľmi hladká a lesklá, je vhodná na balenie napríklad potravinárskych výrobkov, PE vrstva zabraňuje úniku, tento typ fólie sa používa napríklad na balenie krájaných salám a mäsových výrobkov. Balenie: 2 ks rolky po 5 kg
138,78€ / ks 115,65€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104498
Strieborná hladká bariérová fólia 230 mm - PETmet/PE hrúbky 82 µm Bariérové fólie vynikajúco zabraňujú prenikaniu svetla a vlhkosti do zapečateného obalu a následne zabraňujú úniku vzduchu/ochrannej atmosféry zo zapečateného obalu. Vďaka týmto vlastnostiam sú fólie vhodné na balenie potravín, výrobkov a materiálov, ktoré sa skladujú dlhý čas alebo sa prepravujú na dlhé vzdialenosti. Vo vnútri uzavretého obalu sa vytvára stabilná mikroklíma, ktorá spomaľuje alebo zastavuje degradáciu skladovaných materiálov. V závislosti od typu skladovaných materiálov je potrebné obal doplniť o vysúšadlá, antikorózne látky alebo ochrannú atmosféru. Fólia je vhodná pre naše vertikálne baliace stroje s priemerom kopyta 230 mm, ale možno ju zvárať aj pomocou akejkoľvek pákovej zváračky z nášho sortimentu. Balenie: jedna rolka - cca 200 m
114,78€ / ks 95,65€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104722
Priehľadný PE kryt na jedno použitie na misky na jedlo a potraviny. Obal s gumičkou obopína misku na jedlo a zabraňuje vysychaniu potravín a prenosu pachov, vďaka obalu zostanú potraviny dlhšie čerstvé, možno ho používať v chladničke, ale aj vonku, napríklad pri stolovaní vonku, keď PE fólia zabraňuje vniknutiu hmyzu do misky na jedlo. Tenká PE fólia je vybavená elastickou páskou, ktorá umožňuje použitie obalu na riady s priemerom 10-40 cm a vždy sa prispôsobí priemeru misky. Materiál PE je odolný a recyklovateľný, odoláva teplotám od -50 do 110 °C. PE je vhodný na priamy kontakt s potravinami, je netoxický a bez zápachu. PE sa bežne používa na výrobu vreciek na potraviny, uzáverov PET fliaš atď. Uvedená cena je za 1 kus obalu  
0,06€ / ks 0,05€ bez DPH
skladomnad 100 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104615
Strieborná hladká bariérová fólia 340 mm - PETmet/PE hrúbky 82 µm Bariérové fólie vynikajúco zabraňujú prenikaniu svetla a vlhkosti do zapečateného obalu a následne zabraňujú úniku vzduchu/ochrannej atmosféry zo zapečateného obalu. Vďaka týmto vlastnostiam sú fólie vhodné na balenie potravín, výrobkov a materiálov, ktoré sa skladujú dlhý čas alebo sa prepravujú na dlhé vzdialenosti. Vo vnútri uzavretého obalu sa vytvára stabilná mikroklíma, ktorá spomaľuje alebo zastavuje degradáciu skladovaných materiálov. V závislosti od typu skladovaných materiálov je potrebné obal doplniť o vysúšadlá, antikorózne látky alebo ochrannú atmosféru. Fólia je vhodná pre naše vertikálne baliace stroje s priemerom kopyta 340 mm, ale možno ju zvárať aj pomocou akejkoľvek pákovej zváračky z našej ponuky. Balenie: jedna rolka - cca 200 m
156,52€ / ks 130,43€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104723
PVC zmršťovacia fólia 84x55 mm s perforáciou na uzatváranie fliaš a obalov. Priehľadná PVC fólia slúži ako ochranný prvok (tesnenie), ktorý zabezpečuje uzáver výrobku proti otvoreniu počas manipulácie alebo prepravy. Výrobok s neporušenou fóliou znamená pre zákazníka originálne zabalený výrobok, ktorý nebol nikdy otvorený a použitý. Fóliu možno použiť na sklenené fľaštičky, fľaštičky s kvapkadlom, skúmavky, hrdlá fliaš atď. Fólia sa vždy prispôsobí tvaru obalu. Fólia so šírkou 55 mm je vhodná na fľaše s priemerom do 34 mm, po zahriatí teplovzdušnou pištoľou sa fólia zmrští a prispôsobí sa šírke obalu a jeho tvaru, maximálny pomer zmrštenia je 1:2. Priehľadná fólia tvorí zmršťovací obal, ktorý možno jednoducho nasunúť na fľašu a potom zmrštiť pomocou teplovzdušnej pištole alebo tepelného tunela. Fólia má perforáciu, takže zmršťovaciu fóliu možno z fľaše odstrániť odtrhnutím perforovanej časti. Pri zmršťovaní sa fólia vždy prispôsobí tvaru obalu, takže ju možno použiť aj na obaly nepravidelného tvaru alebo vyčnievajúce obaly. Fľaša na obrázku je len ilustračná, PVC fóliu možno použiť na všetky podobné fľaše, obaly, rúrky do 34 mm . Fľaša nie je súčasťou balenia. Balenie: 1ks PVC zmršťovacia fólia 84x55mm.
0,07€ / ks 0,06€ bez DPH
skladomnad 100 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104652
Celkový počet výrobkov: 262
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!