PE/PET Zatavovacie fólie

Filtrovanie
 
57,87 €
257,78 €
Plochá zatavovacia dvojvrstvová fólia PE 50 mikrónov / PET 12 mikrónov o šírke 160mm pre balenie predovšetkým potravinárskych výrobkov pomocou automatických baliacich strojov.   Číra a pevná PE/PET fólia navinutá na rolku s vnútorným priemerom 76 mm je vhodná na balenie všetkých druhov potravín a potravinárskych výrobkov (pečivo, múka, slané i sladké pochutiny, mäso, zelenina omáčky) na automatických baliacich strojoch alebo na vytváranie sáčkov a obalov pomocou ručných pákových zváračiek.   PE/PET na balenie na automatických strojoch - na vytváranie sáčkov a obalov – pružnejšia a mäkšia, napriek tomu veľmi pevná, vhodná pre baliace automatické a poloautomatické stroje a baličky.   CPP/PET na zatavovanie potravinových misiek a nápojových téglikov. Sú tvrdšie, vyžadujú vyššie teploty a kratší čas zvárania, vhodné na zatavovanie misiek a téglikov.  
83,48€ / ks 69,57€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104416
Plochá zatavovacia dvojvrstvová fólia PE 50 mikrónov / PET 12 mikrónov o šírke 185mm na balenie predovšetkým potravinárskych výrobkov pomocou automatických baliacich strojov.   Číra a pevná PE/PET fólia navinutá na rolku s vnútorným priemerom 76 mm je vhodná na balenie všetkých druhov potravín a potravinárskych výrobkov (pečivo, múka, slané i sladké pochutiny, mäso, zelenina omáčky) na automatických baliacich strojoch alebo na vytváranie sáčkov a obalov pomocou ručných pákových zváračiek.   PE/PET fólia - na vytváranie sáčkov a obalov. Fólia je pružnejšia a mäkšia, napriek tomu veľmi pevná, vhodná najmä pre baliace automatické a poloautomatické stroje a baličky.   Fólia je dodaná na rolke s dutinkou s vnútorným priemerom 76mm.   Uvedená hmotnosť sa môže líšiť +-5%   Fólia má potravinársky ATEST na dlhodobé skladovanie všetkých typov potravín (kyslých i zásaditých) pri izbovej teplote a nižšej teplote vrátane podmienok plnenia za tepla a/alebo zahriatia až na 100°C.   Fólia je zvariteľná iba z jednej strany.  
57,39€ / ks 47,83€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104417
Plochá zatavovacia dvojvrstvová fólia PE 50 mikrónov / PET 12 mikrónov o šírke 230mm na balenie predovšetkým potravinárskych výrobkov pomocou automatických baliacich strojov.   Číra a pevná PE/PET fólia navinutá na rolku s vnútorným priemerom 76 mm je vhodná na balenie všetkých druhov potravín a potravinárskych výrobkov (pečivo, múka, slané i sladké pochutiny, mäso, zelenina omáčky) na automatických baliacich strojoch alebo na vytváranie sáčkov a obalov pomocou ručných pákových zváračiek.   PE/PET fólie - na vytváranie sáčkov a obalov. Fólia je pružnejšia a mäkšia, napriek tomu veľmi pevná, vhodná najmä pre baliace automatické a poloautomatické stroje a baličky.   Fólia je dodaná na rolke s dutinkou s vnútorným priemerom 76mm.   Uvedená hmotnosť sa môže líšiť +-5%  
135,65€ / ks 113,04€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104418
Plochá dvojvrstvová tesniaca fólia PE 50 mikrónov / PET 12 mikrónov široká 200 mm Fólia sa používa najmä na balenie tekutín pomocou automatického baliaceho stroja - YTK-LP200 10-200ml Fóliu možno použiť aj na balenie potravín v iných baliacich strojoch, ktoré umožňujú použitie fólie s priemerom 200 mm. Priehľadná a pevná PE/PET fólia navinutá na rolke s vnútorným priemerom 76 mm je vhodná na balenie všetkých druhov potravín, tekutín a potravinárskych výrobkov (pečivo, múka, slané a sladké pochutiny, mäso, zelenina, omáčky) na automatických baliacich strojoch alebo na vytváranie vreciek a obalov pomocou ručných pákových baliacich strojov. PE/PET fólia - na výrobu tašiek a obalov. Fólia je pružnejšia a mäkšia, ale veľmi pevná, vhodná najmä pre automatické a poloautomatické baliace stroje a baliace stroje. Fólia sa dodáva na rolke s vnútorným priemerom 76 mm. Uvedená hmotnosť sa môže líšiť o +-5% Fólia je schválená organizáciou Food ATEST na dlhodobé skladovanie všetkých druhov potravín (kyslých aj zásaditých) pri izbovej teplote a nižšej, vrátane horúcej náplne a/alebo pri teplote do 100 °C. Fólia je zvárateľná len na jednej strane. 1 balenie = 5 kg
135,65€ / ks 113,04€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104540
Plochá zatavovacia dvojvrstvová fólia PE 50 mikrónov / PET 12 mikrónov o šírke 260mm pre balenie predovšetkým potravinárskych výrobkov pomocou automatických baliacich strojov.   Číra a pevná PE/PET fólia navinutá na rolku s vnútorným priemerom 76 mm je vhodná na balenie všetkých druhov potravín a potravinárskych výrobkov (pečivo, múka, slané i sladké pochutiny, mäso, zelenina omáčky) na automatických baliacich strojoch alebo na vytváranie sáčkov a obalov pomocou ručných pákových zváračiek.   PE/PET na balenie na automatických strojoch - na vytváranie sáčkov a obalov – pružnejšia a mäkšia, napriek tomu veľmi pevná, vhodná pre baliace automatické a poloautomatické stroje a baličky.   CPP/PET na zatavovanie potravinových misiek a nápojových téglikov. Sú tvrdšie, vyžadujú vyššie teploty a kratší čas zvárania, vhodné na zatavovanie misiek a téglikov.  
135,65€ / ks 113,04€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104419
Plochá zatavovacia dvojvrstvová fólia PE 50 mikrónov / PET 12 mikrónov o šírke 400mm pre balenie predovšetkým potravinárskych výrobkov pomocou automatických baliacich strojov.   Číra a pevná PE/PET fólia navinutá na rolku s vnútorným priemerom 76 mm je vhodná na balenie všetkých druhov potravín a potravinárskych výrobkov (pečivo, múka, slané i sladké pochutiny, mäso, zelenina omáčky) na automatických baliacich strojoch alebo na vytváranie sáčkov a obalov pomocou ručných pákových zváračiek.   PE/PET na balenie na automatických strojoch - na vytváranie sáčkov a obalov – pružnejšia a mäkšia, napriek tomu veľmi pevná, vhodná pre baliace automatické a poloautomatické stroje a baličky.
250,43€ / ks 208,70€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104421
Plochá zatavovacia dvojvrstvová fólia PE 50 mikrónov / PET 12 mikrónov so šírkou 340mm pre balenie predovšetkým potravinárskych výrobkov pomocou automatických baliacich strojov.   Číra a pevná PE/PET fólia navinutá na rolku s vnútorným priemerom 76 mm je vhodná na balenie všetkých druhov potravín a potravinárskych výrobkov (pečivo, múka, slané i sladké pochutiny, mäso, zelenina omáčky) na automatických baliacich strojoch alebo na vytváranie sáčkov a obalov pomocou ručných pákových zváračiek.   PE/PET fólia - na vytváranie sáčkov a obalov. Fólia je pružnejšia a mäkšia, napriek tomu veľmi pevná, vhodná najmä pre baliace automatické a poloautomatické stroje a baličky.   Fólia je dodaná na rolke s dutinkou s vnútorným priemerom 76mm.   Uvedená hmotnosť sa môže líšiť +-5%   Fólia má potravinársky ATEST na dlhodobé skladovanie všetkých typov potravín (kyslých i zásaditých) pri izbovej teplote a nižšej teplote vrátane podmienok plnenia za tepla a/alebo zahriatia až na 100°C.   Fólia je zvariteľná iba z jednej strany.
135,65€ / ks 113,04€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104420
Plochá zatavovacia dvojvrstvová fólia PE 50 mikrónov / PET 12 mikrónov so šírkou 420mm pre balenie predovšetkým potravinárskych výrobkov pomocou automatických baliacich strojov.   Číra a pevná PE/PET fólia navinutá na rolku s vnútorným priemerom 76 mm je vhodná na balenie všetkých druhov potravín a potravinárskych výrobkov (pečivo, múka, slané i sladké pochutiny, mäso, zelenina omáčky) na automatických baliacich strojoch alebo na vytváranie sáčkov a obalov pomocou ručných pákových zváračiek.   PE/PET fólia - na vytváranie sáčkov a obalov. Fólia je pružnejšia a mäkšia, napriek tomu veľmi pevná, vhodná najmä pre baliace automatické a poloautomatické stroje a baličky.   Fólia je dodaná na rolku s dutinkou s vnútorným priemerom 76mm.   Uvedená hmotnosť sa môže líšiť +-5%   Fólia má potravinársky ATEST na dlhodobé skladovanie všetkých typov potravín (kyslých i zásaditých) pri izbovej teplote a nižšej teplote vrátane podmienok plnenia za tepla a/alebo zahriatia až na 100°C.   Fólia je zvariteľná iba z jednej strany.  
255,65€ / ks 213,04€ bez DPH
Na objednávku
Kód:
104422
Celkový počet výrobkov: 8
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!