PE vzduchové vankúšiky

Filtrovanie
 
47,87 €
215,70 €
HDPE 200 mm fólia v rolke s dĺžkou 640m na výrobu vzduchových vypchávok, fólia po nafúknutí vytvára pevný vankúšik o šírke 160mm. Fólia je každých 105mm perforovaná a možno ju jednoducho odtrhnúť a vytvoriť tak vypchávku o veľkosti 165x80mm (rozmer po nafúknutí) alebo vytvoriť ľubovoľne dlhý pás vypchávky o šírke 160mm. Fólia odolá sile tlaku až 20kg, je veľmi pevná a pružná. Vzduchové vankúšiky sa vkladajú do voľného priestoru v krabici okolo baleného tovaru, zabraňujú pohybu výrobku v krabici a vytvárajú tzv. Airbag pre vaše výrobky a minimalizujú riziko poškodenia prepravovaného tovaru. Vankúšiky a bublinkové fólie rôznych dĺžok a veľkosti sú skvelý obalový materiál pre najrôznejšie krehké výrobky ako je napríklad: sklo a porcelán, pc komponenty, mobilné telefóny a pod. Vankúšiky sú po nafúknutí veľmi pevné, pružné a stále si držia svoj tvar, možno ich opakovane použiť čo šetrí čas, financie aj skladovací priestor na obalový materiál. V nenafúknutom stave, sú navinuté na rolu a nezaberajú praktický žiadne miesto oproti drevitej vlne, skrčenému papieru alebo rezanému kartónu. Prefabrikované fólie je možné zakúpiť v najrôznejších veľkostiach a tvaroch vankúšikov, vyrábané sú predovšetkým z materiálov HDPE a LDPE, nafúknuté vankúšiky sú schopné odolať záťaži 10-100kg.  
135,65€ / ks 113,04€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103573
Fólia HDPE 380 mm v rolke s dĺžkou 450 m na výrobu vzduchových vankúšov, fólia po nafúknutí vytvorí pevný vankúš so šírkou 320 mm. Fólia je perforovaná každých 325 mm a možno ju ľahko odtrhnúť a vytvoriť vankúš s rozmermi 320 x 280 mm (rozmer po nafúknutí) alebo vytvoriť ľubovoľne dlhý pás vankúša so šírkou 320 mm. Fólia vydrží tlak až 60 kg, je veľmi pevná a pružná. Vzduchové vankúše sa vkladajú do voľného priestoru v krabici okolo zabaleného tovaru, čím sa zabráni pohybu výrobku v krabici a vytvorí sa vzduchový vankúš pre vaše výrobky, čím sa minimalizuje riziko poškodenia prepravovaného tovaru. Vankúše a bublinkové fólie rôznych dĺžok a veľkostí sú skvelým obalovým materiálom pre rôzne krehké výrobky, ako napríklad: sklo a porcelán, PC komponenty, mobilné telefóny atď. Vankúše sú veľmi pevné, pružné a po nafúknutí stále držia svoj tvar, dajú sa opakovane použiť, čo šetrí čas, peniaze a miesto na skladovanie obalového materiálu. V nenafúknutom stave sú zrolované na rolke a nezaberajú prakticky žiadny priestor v porovnaní s drevenou vlnou, pokrčeným papierom alebo rezaným kartónom. Prefabrikované fólie možno zakúpiť v rôznych veľkostiach a tvaroch vankúšov, vyrábajú sa najmä z materiálov HDPE a LDPE, nafúknuté vankúše sú schopné vydržať zaťaženie 10 - 100 kg.  
213,91€ / ks 178,26€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103174
HDPE fólia s priemerom 380 mm v rolke s dĺžkou 280 m na výrobu vzduchových vankúšov, fólia po nafúknutí vytvára pevný vankúš so šírkou 320 mm. Fólia je perforovaná každých 325 mm a možno ju ľahko odtrhnúť a vytvoriť vankúš s rozmermi 320 x 280 mm (rozmer po nafúknutí) alebo vytvoriť ľubovoľne dlhý pás vankúša so šírkou 320 mm. Fólia vydrží tlak až 60 kg, je veľmi pevná a pružná. Vzduchové vankúše sa vkladajú do voľného priestoru v krabici okolo zabaleného tovaru, čím sa zabráni pohybu výrobku v krabici a vytvorí sa vzduchový vankúš pre vaše výrobky, čím sa minimalizuje riziko poškodenia prepravovaného tovaru. Vankúše a bublinkové fólie rôznych dĺžok a veľkostí sú skvelým obalovým materiálom pre rôzne krehké výrobky, ako napríklad: sklo a porcelán, PC komponenty, mobilné telefóny atď. Vankúše sú veľmi pevné, pružné a po nafúknutí stále držia svoj tvar, dajú sa opakovane použiť, čo šetrí čas, peniaze a miesto na skladovanie obalového materiálu. V nenafúknutom stave sú zrolované na rolke a nezaberajú prakticky žiadny priestor v porovnaní s drevenou vlnou, pokrčeným papierom alebo rezaným kartónom. Prefabrikované fólie možno zakúpiť v rôznych veľkostiach a tvaroch vankúšov, vyrábajú sa najmä z materiálov HDPE a LDPE, nafúknuté vankúše sú schopné vydržať zaťaženie 10 - 100 kg.  
93,91€ / ks 78,26€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103178
HDPE fólia 200mm v rolke s dĺžkou 280m na výrobu vzduchových vypchávok, fólia po nafúknutí vytvára pevný vankúšik o šírke 160mm. Fólia je každých 150mm perforovaná a možno ju jednoducho odtrhnúť a vytvoriť tak vypchávku o veľkosti 160x140mm (rozmer po nafúknutí) alebo vytvoriť ľubovoľne dlhý pás vypchávky o šírke 160mm. Fólia odolá sile tlaku až 25kg, je veľmi pevná a pružná. Vzduchové vankúšiky sa vkladajú do voľného priestoru v krabici okolo baleného tovaru, zabraňujú pohybu výrobku v krabici a vytvárajú tzv. Airbag pre vaše výrobky a minimalizujú riziko poškodenia prepravovaného tovaru. Vankúšiky a bublinkové fólie rôznych dĺžok a veľkosti sú skvelý obalový materiál pre najrôznejšie krehké výrobky ako je napríklad: sklo a porcelán, pc komponenty, mobilné telefóny a pod. Vankúšiky sú po nafúknutí veľmi pevné, pružné a stále si držia svoj tvar, možno ich opakovane použiť čo šetrí čas, financie aj skladovací priestor na obalový materiál. V nenafúknutom stave, sú navinuté na rolu a nezaberajú praktický žiadne miesto oproti drevitej vlne, skrčenému papieru alebo rezanému kartónu. Prefabrikované fólie je možné zakúpiť v najrôznejších veľkostiach a tvaroch vankúšikov, vyrábané sú predovšetkým z materiálov HDPE a LDPE, nafúknuté vankúšiky sú schopné odolať záťaži 10-100kg.    
62,61€ / ks 52,17€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103177
HDPE fólia 200 mm v rolke 280 m na výrobu vzduchových vankúšikov, fólia po nafúknutí vytvorí pevný vankúš so šírkou 145 mm. Fólia je perforovaná každých 150 mm a možno ju ľahko odtrhnúť a vytvoriť vankúšik s rozmermi 145x110 mm (rozmer po nafúknutí) alebo vytvoriť ľubovoľne dlhý pás vankúša so šírkou 160 mm. Fólia vydrží tlak až 25 kg, je veľmi pevná a pružná. Vzduchové vankúše sa vkladajú do voľného priestoru v krabici okolo zabaleného tovaru, čím sa zabráni pohybu výrobkov v krabici a vytvorí sa vzduchový vankúš pre vaše výrobky, čím sa minimalizuje riziko poškodenia prepravovaného tovaru. Vankúše a bublinkové fólie rôznych dĺžok a veľkostí sú skvelým obalovým materiálom pre rôzne krehké výrobky, ako napríklad: sklo a porcelán, PC komponenty, mobilné telefóny atď. Vankúše sú veľmi pevné, pružné a po nafúknutí stále držia svoj tvar, dajú sa opakovane použiť, čo šetrí čas, peniaze a miesto na skladovanie obalového materiálu. V nenafúknutom stave sú zrolované na rolke a nezaberajú prakticky žiadny priestor v porovnaní s drevenou vlnou, pokrčeným papierom alebo rezaným kartónom. Prefabrikované fólie možno zakúpiť v rôznych veľkostiach a tvaroch vankúšov, vyrábajú sa najmä z materiálov HDPE a LDPE, nafúknuté vankúše sú schopné vydržať zaťaženie 10 - 100 kg.  
47,48€ / ks 39,57€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103176
HDPE fólia 200 mm zelenkavej farby v rolke s dĺžkou 280 m na výrobu vzduchových vankúšov, fólia po nafúknutí vytvára pevný vankúš so šírkou 160 mm. Fólia je perforovaná každých 100 mm a možno ju ľahko odtrhnúť a vytvoriť vankúšik s rozmermi 160 x 80 mm (rozmer po nafúknutí) alebo vytvoriť ľubovoľne dlhý pás vankúša so šírkou 160 mm. Fólia odoláva tlakovým silám až do 20 kg a je veľmi pevná a pružná. Vzduchové vankúše sa vkladajú do voľného priestoru v krabici okolo zabaleného tovaru, čím sa zabráni pohybu výrobku v krabici a vytvorí sa vzduchový vankúš pre vaše výrobky, čím sa minimalizuje riziko poškodenia prepravovaného tovaru. Vankúše a bublinkové fólie rôznych dĺžok a veľkostí sú skvelým obalovým materiálom pre rôzne krehké výrobky, ako napríklad: sklo a porcelán, PC komponenty, mobilné telefóny atď. Vankúše sú veľmi pevné, pružné a po nafúknutí stále držia svoj tvar, možno ich opakovane používať, čo šetrí čas, peniaze a miesto na skladovanie obalového materiálu. V nenafúknutom stave sú zrolované na rolke a nezaberajú prakticky žiadny priestor v porovnaní s drevenou vlnou, pokrčeným papierom alebo rezaným kartónom. Prefabrikované fólie možno zakúpiť v rôznych veľkostiach a tvaroch vankúšov, vyrábajú sa najmä z materiálov HDPE a LDPE, nafúknuté vankúše sú schopné vydržať zaťaženie 10 - 100 kg.  
67,83€ / ks 56,52€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103175
Celkový počet výrobkov: 6
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!