Prieťažné stretch fólie

Filtrovanie
 
2,00 €
12,10 €
Paletizačná a viazacia ručná stretch fólia z mäkčeného PVC o hrúbke materiálu 35 mikrónov (štandardné stretch fólie majú 23mic), šírke 60mm a celkovej dĺžke návinu 66m. Táto stretch fólia sa vyznačuje veľkou odolnosťou proti pretrhnutiu, vysokou pružnosťou a hlavne svojou lepivosťou. Pri napnutom prekrytí sa jednotlivé vrstvy fólie prakticky spájajú do jednej silnejšej vrstvy. Už pri dvoch vrstvách je veľmi ťažké fóliu pretrhnúť (jedna vrstva unesie až 4.4kg). Fólia je mimoriadne vhodná pre obaľovanie kartónových krabíc, ktoré chránia proti okolitým vplyvom, k viazaniu niekoľkých krabíc do jedného bloku, pre viazanie krabíc na paletách, pre nelepivé zviazanie rolí rôznych materiálov (koberce, lino ..), tiež viazací prostriedok na miralonovou ochranu produktov a ďalšie účely. Oproti bežným stretch fóliám - tzn. ručným granátom je táto skutočne určená pre ručné odvíjanie bez potreby ručného odvíjača. Je totiž navinutá na plastovej špulke, ktorá má zaoblené hrany, ktoré zabraňujú porezaniu prstov obsluhy o papier. Táto PVC fólie nie je vhodná pre styk s potravinami a plastami (ako väčšina PVC fólií). PVC obsahuje zmäkčovadlá, ktoré zaručujú správnu lepivosť a pružnosť, ale tiež zmäkčujú (naleptávajú) plasty(ABS,PP,PE,PVC-U). Nie je preto vhodná ako ochranná vrstva proti poškrabaniu tovar (priamy styk s plastmi), ale až ako doplnková ochrana (cez iný obal). Parametre: Šírka pásky: 60mm Návin: 66m Rolka: plastová, zaoblené hrany, Vnútorný priemer: 25mm Vonkajší priemer: 63.5mm (+/- 0.5mm) Nosnosť 1 vrstvy: 4kg Hmotnosť: 225g (vrátane dutinky) Farba: priehľadná, pri viacerých vrstvách zelenomodrá bez certifikátu
1,98€ / ks 1,65€ bez DPH
skladomnad 100 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102225
Číra strečová potravinárska fólia 300 mm 300 m 10 mikrónov LDPE určená predovšetkým na balenie potravín na podnosy alebo na balenie šalátových mís, napríklad pomocou potravinových fólií. Tieto strečové fólie umožňujú najjednoduchšiu a najrýchlejšiu fixáciu tovaru. Fólie majú pomerne vysokú mechanickú odolnosť, vďaka svojej dokonalej priehľadnosti zachovávajú vzhľad balených potravín a chránia ich pred vysychaním a rýchlou oxidáciou. Tieto potravinárske fólie nie je potrebné zvárať, jednotlivé vrstvy k sebe priliehajú a zostávajú na svojom mieste. Fólie sa vyrábajú v Českej republike a majú potravinársky certifikát (na požiadanie).
9,39€ / ks 7,83€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102718
Priehľadná strečová potravinárska fólia 450 mm 300 m 10 mikrónov LDPE určená predovšetkým na balenie potravín na podnosy alebo na balenie šalátových mís, napríklad pomocou potravinových fólií. Tieto strečové fólie umožňujú najjednoduchšiu a najrýchlejšiu fixáciu tovaru. Fólie majú pomerne vysokú mechanickú odolnosť, vďaka svojej dokonalej priehľadnosti zachovávajú vzhľad balených potravín a chránia ich pred vysychaním a rýchlou oxidáciou. Tieto potravinárske fólie nie je potrebné zvárať, jednotlivé vrstvy k sebe priliehajú a zostávajú na svojom mieste. Fólie sa vyrábajú v Českej republike a majú potravinársky certifikát (na požiadanie).
9,91€ / ks 8,26€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102719
Fixačná čierna strečová fólia so šírkou 500 mm, dĺžkou 125 m a hrúbkou 23 mikrónov určená predovšetkým na balenie, kde tieto fólie zabezpečujú najjednoduchšiu a najrýchlejšiu fixáciu tovaru. Strečové fólie sa vyznačujú dokonalou pevnosťou a pružnosťou a sú najčastejšie používaným materiálom na balenie tovaru, jednotlivých krabíc alebo paletizáciu. Fólia je mechanicky odolná, zabraňuje poškriabaniu výrobkov - napríklad lesklých kovových povrchov, skla. Vhodná aj na upevnenie škatúľ k sebe alebo na balenie jednotlivých tovarov. Najideálnejší prostriedok na balenie paliet (spolu s páskami). Vo viacerých vrstvách fólia poskytuje dôležitú ochranu pred mechanickým poškodením. Stretch fóliu nie je potrebné zvárať ani lepiť, jednotlivé vrstvy k sebe priľnú a zostanú na svojom mieste. Čierna fólia sa najčastejšie používa na balenie komerčných zásielok z eshopov, kde nie je vhodné, aby bol obsah viditeľný cez fóliu.
12,00€ / ks 10,00€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102720
Fixačná transparentná stretch fólia so šírkou 500 mm, dĺžkou 150 m a hrúbkou 23 mikrónov určená predovšetkým na balenie, kde tieto fólie zabezpečujú najjednoduchšiu a najrýchlejšiu fixáciu tovaru. Strečové fólie sa vyznačujú dokonalou pevnosťou a pružnosťou a sú najčastejšie používaným materiálom na balenie tovaru, jednotlivých krabíc alebo paletizáciu. Fólia je mechanicky odolná, zabraňuje poškriabaniu výrobkov - napríklad lesklých kovových povrchov, skla. Vhodná aj na upevnenie škatúľ k sebe alebo na balenie jednotlivých tovarov. Najideálnejší prostriedok na balenie paliet (spolu s páskami). Vo viacerých vrstvách fólia poskytuje dôležitú ochranu pred mechanickým poškodením. Stretch fóliu nie je potrebné zvárať ani lepiť, jednotlivé vrstvy k sebe priľnú a zostanú na svojom mieste.
10,96€ / ks 9,13€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102721
Transparentná strečová fólia LDPE s hrúbkou 23 mikrónov, šírkou 100 mm a celkovou dĺžkou 150 m. Ručná baliaca fólia je vhodná na balenie tovaru, jednotlivých balíkov, balenie paliet alebo vytváranie jednotných celkov z viacerých kusov balíka. Fólia je veľmi pevná a pružná, veľmi ťažko sa trhá, ale na pohodlné otváranie balíkov stačí fóliu prestrihnúť nožom alebo nožnicami. Fólia je tiež výborná na balenie rôznych dielov, materiálov a tovaru počas skladovania a prepravy, zabalením výrobku do fólie zabránite jeho poškriabaniu. Napríklad kovové, hliníkové diely, sklo, drevo, plasty atď.
3,34€ / ks 2,78€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104024
Celkový počet výrobkov: 6
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!