Baliace stroje

Filtrovanie
4,26 €
8 149,09 €
Súprava termotransferovej tlačiarne HP-241F s montážou pre Automatický vertikálny baliaci stroj s dávkovačom pre sypké zmesi do 99 g. Spolu s tlačiarňou súprava obsahuje hliníkové rameno a ďalší montážny hardvér potrebný na jednoduché pripevnenie tlačiarne k dávkovaču do 99 g. Tlačiareň má indukčný snímač, ktorý slúži ako spínací prvok na tlač. Snímač je namontovaný v spodnej časti baliaceho zariadenia a je spínaný pohybom zváracích čeľustí, pozri video nižšie. Senzor je bezkontaktný, funguje na princípe indukcie, keď sa priblíži kovový predmet (v tomto prípade zváracia čeľusť), senzor sa zapne a vyšle signál do tlačiarne. Tlač je automatizovaná a nevyžaduje si stálu prevádzku. Snímač sa dá pripevniť k podvozku baličky pomocou dvoch samorezných skrutiek alebo pomocou kvalitného lepidla Polohu tlače na fólii možno korigovať horizontálne - posunutím tlačiarne do strany, aj vertikálne - ručným posunutím fólie. Polohu tlače je potrebné upraviť vždy, keď sa zmení šírka fólie alebo dĺžka zváraného vrecka. Termotransferová (horúca) tlačiareň HP-241F pre výrobné a exspiračné etikety tlačí sériu vami zvolených znakov maximálne v troch riadkoch s 12 znakmi v každom riadku pomocou termotransferových atramentových pások a manuálne nastaviteľnej tlačovej hlavy s priamym ohrevom na rôzne typy tašiek, vriec, do kože alebo priamo na papier. Počet znakov možno obmedziť kovovými zarážkami. Tlač je veľmi jednoduchá, po zostavení požadovaných tlačových údajov a vložení tlačovej hlavy do tlačiarne ohrievacie teleso zahreje hlavu na nastavenú teplotu. Počas tlače prichádza horúca hlava do kontaktu s termálnou atramentovou páskou, ktorá prenáša atrament na obal, papier alebo iné médium. Po vytlačení dávky sa atramentová páska presunie do novej polohy. Tlač sa spúšťa indukčným snímačom alebo sa tlač môže prepínať manuálne pomocou tlačidla Nastavenie teploty sa vykonáva pomocou otočného potenciometra, ktorým možno dosiahnuť správnu teplotu pre každú aplikáciu. Pri tenších vreckách sa môžu dve vrstvy zvárať pri vyššej teplote. Tlačiť možno len na prázdne vrecká. Pritlačenie tlačovej hlavy na plné vrecko by spôsobilo rozdrvenie obsahu a neúplný odtlačok kvôli nerovnosti povrchu. Predhriatie tlačovej hlavy trvá približne 15 minút. Na tlač sa používa čierna termotransferová páska so šírkou 30 mm. Obsah balenia: tlačiareň, napájací zdroj, termotransferová páska, indukčný snímač, inbusové tlačidlá, tlačová kazeta s náhradnými znakmi vrátane znakov: 0-9 a medzier, hliníkové rameno na pripevnenie tlačiarne k baliacemu zariadeniu 99g, sada skrutiek, skrutky a poistné podložky. Ak nemáte baliace zariadenie 99g a kupujete ho súčasne s tlačiarňou, nie je potrebné uvádzať rozstupy.
996,52€ / ks 830,43€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103111
Tlačiareň HP-241 s termotransferovou (horúcou) tlačou a expiračnými štítkami tlačí vami vybrané série znakov na maximálne tri riadky s 12 znakmi v každom riadku pomocou termotransferových atramentových pások a manuálne nastaviteľnej tlačovej hlavy s priamym ohrevom na rôzne typy tašiek, vriec, kože alebo priamo na papier. Počet znakov je možné obmedziť použitím silikónových zarážok na pridržanie jednotlivých znakov v tlačovej matrici. Tlač je veľmi jednoduchá, po zostavení požadovaných tlačových údajov a vložení tlačovej hlavy do tlačiarne ohrievacie teleso zahreje hlavu na nastavenú teplotu. Počas tlače prichádza horúca hlava do kontaktu s termálnou atramentovou páskou, ktorá prenáša atrament na obal, papier alebo iné médium. Po vytlačení dávky sa atramentová páska presunie do novej polohy. Tlačiareň HP-241 má dva režimy tlače. Automatický režim, v ktorom obsluha nastaví časový interval medzi výtlačkami a potom len vymení vrecká (alebo iné médiá) a tlačiareň nepretržite tlačí, kým sa nezastaví, alebo poloautomatický režim, v ktorom obsluha používa nožný pedál, ktorého stlačením sa aktivuje jedna tlačová sekvencia. Nastavenie teploty sa vykonáva pomocou otočného potenciometra, ktorým možno dosiahnuť správnu teplotu pre každú aplikáciu. Pri tenších vreckách sa môžu dve vrstvy zvárať pri vyšších teplotách. Základňa tlačiarne má dve pravítka, ktoré sa dajú rôzne polohovať a nastavovať, aby sa balík pri tlači ľahko vyrovnal a dosiahli sa rovnaké výsledky. Tlač sa môže vykonávať len na prázdne vrecká alebo na okraje vreciek, ktoré sú dlhšie ako 4 cm (kde už nie je prítomný obsah). Pritlačenie tlačovej hlavy na plné vrecko by spôsobilo rozdrvenie obsahu a neúplnú tlač v dôsledku nerovnosti povrchu. Predhriatie tlačovej hlavy trvá približne 15 minút. Tlačiareň sa dodáva s už nainštalovanou termotransferovou páskou. Súčasťou súpravy je tlačová kazeta s náhradnými znakmi. Upozornenie: Tlačová hlava má v porovnaní s fotografiou novú zakrivenú rukoväť - nejde o poškodenie počas prepravy. VÝMENNÁ TLAČOVÁ HLAVA PRE HP241 JE TAKÁ istá ako pre HP130.
516,52€ / ks 430,43€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102431
Priemyselná termotransferová tlačiareň Postek C168 / 200 s tlačovým rozlíšením 203DPI a tlač ako metódou direct thermal - priama termotlač tlačovou hlavou na teplocitlivé samolepiace štítky, tak termotransferom z farebných voskových či živicových tlačiarenských pások na ľubovoľný podklad vhodný k potlači. Rozlíšenie tlačiarne je 203dpi (8 bodiek na mm), vysoká je aj rýchlosť tlače 101.6mm / s a maximálna šírka tlače je 108mm. Tlačiareň poháňa 32 bitový ARM procesor, ktorý má k dispozícii 8MB SDRAM a 2MB flash ROM. Vo vnútri tlačiarne sa nachádza dvojica reflektívnych senzorov, ktorá má na starosti sledovanie jednotlivých štítkov a teda aj kalibráciu tlačového média. Senzory možné posúvať - napríklad pre médiá s deravým linerom. Tlačiareň Postek C168 je prispôsobená pre tlač z rolí s vnútorným priemerom návinu 25,4mm. Maximálny vonkajší priemer rolky, ktorý možno do tlačiarne vložiť je 102mm (4 "). Hrúbka tlačového média, ktorú tlačiareň podporuje, je v rozpätí 0,08 až 0,18mm a to vrátane lineru. Maximálna dĺžka ako tlačového média, tak termotransferových pások siaha k 360 metrom, čo ušetrí veľa času, ktorý by inak obsluha strávila pri výmene médií. Pre termotransferovú potlač možno v tlačiarni použiť termotransférové pásky ľubovoľnej farby s vnútorným priemerom 25,4mm a vonkajším maximálnym 76,2mm. Maximálna podporovaná šírka pásky je 110mm (možné vložiť aj menšie, podľa šírky tlačového média). Pásky musia mať atrament na vonkajšej strane (OUT). Súčasťou tlačiarne nie sú TT pásky. Tlačiareň Postek možno pripojiť k pokladničným systémom pre tlač účteniek (USB, RS232). Pre okamžitú tlač väčších objemov samolepiek (reklamné agentúry, a pod.) Odporúčame tiež nákup navijakov, ktorý vytlačenú rolku namotajú späť na špúli. Súčasťou tlačiarne je aj veľmi sofistikovaný softvér pre tlač akýchkoľvek "čiarových" kódov BarTender, ktorý zvláda napr. Code 39, Code 93, Code 128 / subset A, B, C Codabar, Interleave 2 alebo 5, UPC A / E 2 a 5 add -on, EAN-13/8/128, UCC-128, MaxiCode, PDF 417, Data Matrix, QR kód a mnoho ďalších. Okrem kódov v ňom možno tlačiť ľubovoľné potlače na samolepiace štítky alebo samolepky ľubovoľných tvarov. Napr. logo v kombinácii s čiarovým kódom, alebo číslované bezpečnostné samolepky (plomby). Vhodné pre tlač výrobných štítkov, ktoré obsahujú logá, čiarové kódy, CE značky, sériové čísla, parametre a ďalšie. Možností aplikácií je nespočetné množstvo. SOFTWARE NA STIAHNUTIE TU Postek C168 nájde uplatnenie predovšetkým v priemyselnej výrobe. Vhodné aj do maloobochodov i veľkoobchodov, eshopov (tlač PPL štítkov, poštových štítkov, fragile ...). Vhodné tiež do reklamných agentúr pre potlač samolepiek. Postek C168 je cenovo veľmi výhodnou alternatívou za priemyselné tlačiarne Zebra. Súčasťou tlačiarne je externý zdroj (veľkosť notebookovej nabíjačky), USB kábel a napájací kábel. Súčasťou je aj software BarTender. TTR páska nie je súčasťou balenia.  
516,52€ / ks 430,43€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102634
Rozširujúci KIT pre tlačiarne XL-T801 A XL-T801 TTR.   Namontovaním kitu na olepovačku T801 / T801 TTR dôjde k zväčšeniu maximálneho priemeru olepovaného obalu z pôvodných 110mm na 150mm, navyše je vďaka širokým valčekom možné olepovať tiež mäkké obaly (napríklad PET fľaše).   Kit sa skladá z dvoch ramien, ktoré stačí priskrutkovať na miesto pôvodného ramena, výmena je veľmi jednoduchá.   Obsah balenia: KIT pre olepovačky XL-T801 / TTR  
292,17€ / ks 243,48€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104229
Termotransferová (horúca) tlačiareň HP-241F na výrobu a výdaj etikiet vytlačí sériu vami zvolených znakov maximálne v troch riadkoch s 12 znakmi na riadok pomocou termotransferových atramentových pások a manuálne nastaviteľnej tlačovej hlavy s priamym ohrevom na rôzne typy tašiek, vriec, kože alebo priamo na papier. Počet znakov možno obmedziť kovovými zarážkami. Tlač je veľmi jednoduchá, po zostavení požadovaných tlačových údajov a vložení tlačovej hlavy do tlačiarne ohrievacie teleso zahreje hlavu na nastavenú teplotu. Počas tlače prichádza horúca hlava do kontaktu s termálnou atramentovou páskou, ktorá prenáša atrament na obal, papier alebo iné médium. Po vytlačení dávky sa atramentová páska presunie do novej polohy. Tlač sa spúšťa indukčným snímačom alebo tlačidlom. Tlačiareň má indukčný snímač, ktorý slúži ako spínací prvok pre tlač. Vďaka indukčnému snímaču môžete tlačiareň jednoducho pripojiť napríklad k baliacemu zariadeniu a vytvoriť tak automatizovanú tlač na balený tovar a potraviny. V prípade ručného vkladania vreciek/fólií možno tlač prepínať tlačidlom na napájaní tlačiarne bez pripojeného snímača Nastavenie teploty sa vykonáva pomocou otočného potenciometra, ktorým možno dosiahnuť správnu teplotu pre každú aplikáciu. Pri tenších vreckách sa môžu dve vrstvy zvárať pri vyšších teplotách. Tlačiť možno len na prázdne vrecká. Pritlačenie tlačovej hlavy na plné vrecko by spôsobilo rozdrvenie obsahu a neúplný odtlačok kvôli nerovnosti povrchu. Predhriatie tlačovej hlavy trvá približne 15 minút. Na tlač sa používa čierna termotransferová páska so šírkou 30 mm. Tlačiareň je primárne určená pre: Automatický vertikálny baliaci stroj do 99 g. avertikálne prietokové baliace stroje od 10 g do 800 g. Pripravujeme rozširujúcu súpravu na montáž tlačiarne k týmto baliacim strojom. V prípade záujmu o túto súpravu neváhajte kontaktovať naše technické oddelenie . Obsah balenia: tlačiareň, napájací zdroj, termotransferová páska, indukčný snímač, inbusové tlačidlá, tlačová kazeta s náhradnými znakmi vrátane 0-9 a medzier.  
939,13€ / ks 782,61€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103088
Automatický štítkovač s tlačiarňou FH-130 Etiketovač s tlačiarňou FH-130 sa používa na lepenie veľkých objemov etikiet a štítkov na fľaše, plechovky a akékoľvek iné valcové obaly na výrobky v potravinárskom, kozmetickom, chemickom priemysle, na etiketovanie nápojových fliaš (pivo, sóda) atď. Vďaka integrovanej tlačiarni môže etiketovač tlačiť dátumy spotreby, šarže, kódy a iné texty priamo na etiketu počas lepenia. Zakúpením zariadenia FH-130 získate funkcie dvoch zariadení v jednom. Etiketovač je vhodný pre fľaše s priemerom 20-125 mm a výškou 20-300 mm. S FH-130 môžete tlačiť a lepiť až 40 etikiet za minútu. Zariadenie FH-130 si poradí s rôznymi etiketami Etiketovač si poradí s etiketami so šírkou 10-130 mm a dĺžkou 20-400 mm. Na zobrazenie všetkých informácií o štítkoch vrátane nastavenia parametrov slúži veľký modro podsvietený displej, okolo ktorého sú umiestnené tlačidlá na nastavenie parametrov. 1) Čas čakania, t. j. čas, po ktorom sa začne štítkovanie 2) dĺžka etikety, kde sa nastavuje dĺžka, po ktorú stroj otáča obalom pred samotným etiketovaním, otáčaním stroja sa fľaša nachádza presne medzi valcami, čím sa zvyšuje presnosť etikety 3) posledným parametrom je nastavenie časového úseku, počas ktorého sa etiketa vyhladzuje a pritláča na obal rotujúcimi silikónovými valcami. .product-business ul { list-style: none; padding: 0; margin-bottom: 30px; font-size: 1.6rem; } .product-business li { list-style: none; margin-bottom: 10px; } Všetky tri parametre možno nastaviť v rozsahu od 0,1 do 99 sekúnd. Zariadenie automaticky počíta počet použitých štítkov. Počet už aplikovaných štítkov sa zobrazuje v ponuke zobrazenia. Stroj si poradí aj s prípadom nalepenia dvoch rôznych nálepiek na jeden obal, etiketovač najprv nalepí jednu nálepku a potom druhú na ten istý obal, v ponuke ovládania môžete vybrať oneskorenie nalepenia druhej nálepky/etikety a definovať tak dve rôzne pozície nálepiek na obale, rolka etikiet však musí byť na tento spôsob nalepenia prispôsobená z výroby: nálepky v rolke musia byť na vložke umiestnené striedavo. Tlač dátumov exspirácie a kódov zabezpečuje tlačiareň HP-241 Na tlač kódov a dátumov spotreby je k štítkovaču pripojená tlačiareň HP-241. Tá tlačí na etikety pomocou 30 mm širokej termotransferovej pásky a kovovej pečiatky s vymeniteľnými písmenami. Do pečiatky s rozmermi 16 x 30 mm možno vložiť až 12 znakov v troch riadkoch (spolu 36 znakov). Tlačiareň je posuvná v osi X a Y v ráme etiketovacieho stroja na presné nastavenie polohy tlače na etikete, tlačiareň tlačí na etikety vždy vertikálne. Tlač etikiet je automatizovaná s lepením etikiet, pred každým nalepením etikety je možné regulovať teplotu tlače tlačovej matrice otočným voličom na prednom paneli etiketovacieho stroja v rozsahu 50 - 225 °C, teplota tlače závisí od použitej TTR pásky, resp. materiálu, z ktorého sú etikety vyrobené. Ovládanie štítkovača je intuitívne a jednoduché Po úvodnom oboznámení sa so strojom a nastavení časov jednotlivých úkonov etiketovačky podľa potrieb obsluhy sa stroj stáva prakticky bezúdržbovým, po vložení fľaše alebo obalu do držiaka tlačiarne celý proces etiketovania a tlače prebieha automaticky, obsluha potom už len vytiahne už označený obal zo stroja. V tlačiarni sa nachádza matrica, ktorá sa dá jednoducho vybrať a uzamknúť bez použitia náradia, do tlačovej matice sa vkladajú jednotlivé písmená a číslice, ktoré vytvárajú text alebo kódy na tlač na etikety priamo počas lepenia, tlač sa bežne používa na označovanie dátumu spotreby a šarží na etikete obalu. Stroj je celkový, bezúdržbový, vďaka vyššej hmotnosti je veľmi stabilný. Tŕň na pripevnenie cievok s etiketami má priemer 50 mm. Na zistenie vhodnosti etikiet pre vybraný stroj je možné zaslať vzorky etikiet, ktoré chcete so strojom používať. Stroj s vašimi etiketami bezplatne otestujeme, prípadne nastavíme stroj podľa vašich požiadaviek a potrieb. Tieto testy sa odporúčajú kvôli snímaniu medzier medzi etiketami. Etiketa by nemala mať priehľadné/priehľadné miesta na ľavom okraji etikety v šírke približne 10 mm - skener by v týchto miestach (priehľadných) stroj zastavil. Nebude preto pracovať správne a aplikovať štítky v zadanom rozsahu. Pre špecifikáciu množstva vzoriek a samotného nastavenia kontaktujte naše technické oddelenie na čísle +420 603 355 085   V prípade, že potrebujete označiť menšie množstvo balení/výrobkov, môžete použiť ručný etiketovač MT-30 alebo poloautomatický etiketovač LT-50. Obsah balenia Etiketovač s tlačiarňou FH-130, páska TTR 30 mm, sada písmen, náhradný termočlánok pre tlačiareň, inbusové kľúče.
4 069,57€ / ks 3 391,30€ bez DPH
skladom2-5 ks
Kód:
103509
SYM175-L je kompaktná jednofarebná tampónová tlačiareň vhodná na tlač textu, loga, reklamnej grafiky a zobrazovacích údajov na takmer akýkoľvek povrch a tvar. V porovnaní s inými technológiami tlače je možné pomocou tampónovej tlače tlačiť na akýkoľvek tvar a povrch objektu, špeciálna silikónová podložka, ktorá prenáša farbu tlačovej matrice na povrch tlačeného objektu, je veľmi flexibilná a prispôsobí sa akémukoľvek tvaru, typickým príkladom je tlač na poháre, zaoblené plastové a pohárové viečka, tlač na plastové fľaše alebo dno plechoviek a pohárov, ktoré sú zaoblené a inak sa veľmi ťažko tlačia. Je možné tlačiť na takmer akýkoľvek materiál, napr. sklo, kov, plast, drevo, gumu atď. Na tlač sa používa špeciálny rozpúšťadlový atrament, ktorý sa dávkuje do zásobníka v tlačiarni, atrament dokonale priľne na akýkoľvek rovný alebo drsný povrch, je odolný voči oderu. Ako podklad na tlač slúži kovová klišé (matrica) s vyleptaným alebo vygravírovaným logom, grafikou, textom alebo dátumom spotreby. Klišé má rozmery 85x11x170 mm (ŠxVxH) a je upevnené pomocou skrutiek v kovovom zásobníku, ktorý zabraňuje rozlievaniu atramentu mimo matrice. Základná tlačová podložka je upevnená skrutkou M6, tlačová podložka má tlačovú plochu 20x30 mm, podložku možno podľa potreby vymeniť za inú veľkosť až do maximálnej veľkosti 75x75 mm. Tlačiareň má plynulo nastaviteľnú rýchlosť tlače v rozsahu 30 - 120 výtlačkov za minútu. Celý proces tlače je veľmi jednoduchý, obsluha tlačiarne len naleje farbu do nádobky (kalamára), vloží klišé (matricu) s pripravenou grafikou alebo textom na tlač a po zapnutí tlačiarne nastaví rýchlosť tlače. Po zapnutí tlačiareň automaticky nanáša atrament z nádržky na klišé v miestach s vyleptaným alebo vygravírovaným obrázkom, pričom prebytočný atrament zotrie svojou spodnou stranou späť do nádržky. Po nanesení atramentu sa tampón skĺzne k miestu s atramentom, kde sa pritlačí na klišé a z klišé odoberie všetok atrament v tvare požadovaného obrázka. V poslednom kroku potom tampón prenesie farbu a vzor na pripravený predmet. Tampónová tlač sa používa v mnohých priemyselných odvetviach - v automobilovom priemysle, pri výrobe reklamných výrobkov a reklamných predmetov, odevov, elektroniky, elektrických spotrebičov, v zdravotníctve, športových potrieb a hračiek, potravín, pri tlači dátumov spotreby a šarží. Typickým príkladom tampónovej tlače je reklamná potlač zapaľovačov, hrnčekov, potlač figúrok lega alebo potlač pier, odevov, plechoviek, pohárov, nádob a plastových viečok. Obsah balenia.
803,48€ / ks 669,57€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103510
Čierna riedka farba 1 kg na tampónovú tlač, farba veľmi dobre priľne k akémukoľvek povrchu (sklo, papier, kov, plast, guma, drevo) a je odolná voči oderu. Farba sa riedi špeciálnym riedidlom v pomere 1:20, riedidlo sa dodáva spolu s farbou. Po nanesení v tenkej vrstve farba takmer okamžite zasychá a má vynikajúce krycie vlastnosti. Obsah balenia : 1 kg farby, 1000 ml riedidla Farba: čierna Typ: rozpúšťadlo Farba sa môže nanášať pri teplotách 15-35 °C Čas schnutia: pri tampónovej tlači, keď sa farba nanáša v tenkej vrstve, je čas schnutia 15 - 30 sekúnd v závislosti od teploty okolia. Farby na báze riedidla používajte len v dobre vetraných priestoroch, pri manipulácii s farbou používajte ochranné pomôcky (rukavice, rúška).  
99,13€ / ks 82,61€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103511
Prenosný pneumatický mikrodierovací systém SL-325 Prenosný pneumatický mikrodierovací systém SL-325 sa používa na trvalé a mechanicky odolné jedno- alebo viacriadkové značenie bodových kódov, sériových čísel, log, VIN kódov, grafiky a v reálnom čase do magnetických a nemagnetických materiálov. Prenosnú pištoľ na mikroúdery možno použiť aj na označovanie väčších predmetov, ktoré nemožno označiť stolným CNC alebo mikroúderom, ako sú hotové stroje, rámy, veľké rúry a guľatiny, armatúry, motory, valce a elektrické alebo pneumatické nástroje. veľké plechy možno, samozrejme, značiť aj na malé výrobné štítky a iné menšie predmety. Značenie mikrodierovaním nachádza vysoké uplatnenie najmä v automobilovom, hutníckom, strojárskom a výrobnom priemysle. Trvalé značenie V porovnaní so samolepiacimi štítkami alebo atramentom je mikrodierovanie trvalé a mechanicky odolné, je viditeľné aj pod povrchovou úpravou, vhodné pre všetky magnetické nemagnetické kovy s tvrdosťou do 64HRC, mikrodierovaním možno značiť aj na iné tvrdé materiály, ako sú plasty, drevo. Značenie možno vykonávať v ľubovoľnej polohe pištole, mikroperforátor má vysokú rýchlosť značenia až 4 značky za sekundu. Prenosná ručná pištoľ sa vyznačuje vysokou variabilitou, je bezúdržbová, prevádzka pištole je ekonomická a bez ďalších vedľajších nákladov na spotrebný materiál. Mikrodierovacia pištoľ Raziaca pištoľ má pneumaticky ovládanú karbidovú ihlu s mechanicky nastaviteľnou výškou, pohon ihly je pripojený ku kompresoru alebo vzduchovému vedeniu s tlakom 0,3 - 0,6 bar, vzduch sa do pištole privádza vzduchovou hadicou s priemerom 6 mm. Na pohyb ihly v osiach X a Y sa používajú dva krokové motory typu NEMA s remenicou. Celá pištoľ je pripojená 5 m dlhým káblom s 18-kolíkovým konektorom so zámkom k riadiacej stanici, ktorá ovláda pohyb motorov v osiach X a Y. Riadiaca stanica je pripojená k počítaču prostredníctvom USB alebo RS232. Veľkosť označovacej plochy je 76x36 mm, výška znakov je obmedzená len veľkosťou plochy. Značkovacia plocha pištole je vhodná na značenie rovných a zaoblených povrchov (potrubia, guľatiny). V prípade označovania zaoblených predmetov je výška označovacej plochy obmedzená priemerom označovaného predmetu. Softvér Thor X6 Dodávaný softvér Thor X6, je špeciálne navrhnutý na ovládanie mikroperforátorov a CNC staníc, jeho rozhranie je veľmi jednoduché, pochopí ho aj laik, na gravírovanie stačí nastaviť polohu ihly v osi X a Y, napísať alebo vložiť text, logo alebo sériové číslo a nastaviť jeho veľkosť a rýchlosť gravírovania. Na písanie textu a sériových čísel softvér ponúka podporu písiem ttf a slf, nastavenie veľkosti a rozstupu písmen, nastavenie bodovej/celkovej čiary. Softvér podporuje import grafických súborov s importom prípon plt, slg, wmf, emf, dwg, dxf. Softvér Thor X6 Počas samotného značenia je potrebné gravírovaciu pištoľ zľahka prilepiť a pridržať na mieste, aby sa zabránilo jej pohybu. Mikroperforátor sa dodáva so vzduchovým manažmentom so zásobníkom oleja a reguláciou tlaku vzduchu. Vstup do vzduchového manažéra rýchlospojka pre 8 mm hadicu, výstupná rýchlospojka pre 6 mm hadicu. Tento mikroperforátor musí byť pri práci vždy pripojený k počítaču, v prípade potreby je možné objednať verziu s vlastným displejom na prácu bez pripojeného počítača. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie. Obsah balenia: riadiaca jednotka, mikroperforátor, 2x karbidová ihla, 5 m kábel na pripojenie pištole a riadiacej jednotky, 6 mm 2 m hadica, napájací kábel 230 V USB, softvér Thor X6 v angličtine.
2 624,35€ / ks 2 186,96€ bez DPH
Na objednávku
Kód:
103537
Vysokokvalitná živicová TTR páska široká 110 mm, červená, v 300 m rolke, vhodná pre termotransferové tlačiarne s príslušnou širokou hlavou, ako sú Postek C168 203DPI, Postek G-3106 a Postek G6000, Zebra, Brother, Canon, Star, TSC, Argox, Honeywell a ďalšie. Živicové TTR pásky sú vhodné na savé a nesavé povrchy, ako je papier, matné a lesklé nálepky, plast alebo obalová fólia, tento typ pásky je v porovnaní s voskovými páskami odolnejší voči oderu a vyšším teplotám. Voskové TTR pásky sú vhodné na savejšie materiály, ako sú matné a polomatné nálepky, papier alebo kartón. So správnou páskou možno dosiahnuť veľmi kvalitnú tlač, ktorú možno použiť v najnáročnejších aplikáciách v zdravotníctve, priemysle, poľnohospodárstve alebo logistike. Nepriehľadnosť farby závisí od podkladu, na ktorý sa má tlačiť. Výsledná farba závisí od farby povrchu, napríklad pri tlači červeným atramentom na modrý povrch sa farba môže zmeniť z červenej na fialovú.  
109,57€ / ks 91,30€ bez DPH
skladom1 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103687
Zákazková výroba adaptéra pre etiketovací stroj XL-T805 Zakúpením tejto položky objednávate 1ks adaptéra (horný + spodný diel) pre váš obal / fľašu, adaptér je vyrábaný na zákazku vždy pre konkrétny tvar obalu. Pred objednaním kontaktujte našu technickú podporu, kde vám bude oznámený postup výroby adaptéra (dodanie vášho obalu, termín vyhotovenia adaptéra). Adaptéry sú vyrábané z nylonu, ktorý znesie veľkú záťaž a má dlhodobú životnosť bez veľkého opotrebenia.   Termín dodania adaptéra cca. 10 dní.   Obsah balenia: 1ks adaptéra (horný a spodný diel) podľa Vami dodaného typu obalu.   Fotografia je len ilustratívna.  
104,35€ / ks 86,96€ bez DPH
skladom1 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104159
Špeciálna voskovo-živicová TTR páska na hladké povrchy a samolepky, šírka 110 mm, čierna v 300 m rolke, vhodná pre termotransferové tlačiarne s príslušne širokou hlavou, ako sú Postek C168 203DPI, Postek G-3106 a Postek G6000, Zebra, Brother, Canon, Star, TSC, Argox, Honeywell a ďalšie. Páska využíva ako tlačové médium kombináciu vosku a živice, čím sa dosahuje lepšia priľnavosť a odolnosť proti oderu pri povrchoch s hladkou textúrou, ako sú lesklé hologramy a priehľadné nálepky alebo balíkové etikety pre dopravcov. Použitím pásky, ktorá kombinuje výhody vosku aj živice, sa tiež zabráni rozmazaniu tlače na hladkých povrchoch, čím sa predíde následnej možnej nečitateľnosti. Ďalšou výhodou pásky je vysoký kontrast a lepšia čitateľnosť na ťažšie čitateľných povrchoch, ako sú lesklé a hologramové nálepky. So správnou páskou môžete dosiahnuť vysokú kvalitu tlače, ktorú možno použiť aj v tých najnáročnejších aplikáciách v zdravotníctve, priemysle, poľnohospodárstve alebo logistike. Nepriehľadnosť farby závisí od podkladu, na ktorý sa má tlačiť. Výsledná farba závisí od farby povrchu, napríklad pri tlači červeným atramentom na modrý povrch sa farba môže zmeniť z červenej na fialovú. Voskovo-živicová páska TTR - používa sa na širokú škálu materiálov (hladké povrchy, papierové nálepky, syntetické materiály alebo lakované materiály).  
78,26€ / ks 65,22€ bez DPH
skladom1 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104170
Priemyselná atramentová tlačiareň AT1100A exspiračných dát pre baliace stroje a zariadenia. Rámová tlačiareň s tuhým atramentom slúži k potlači exspiračných dát na baliace fólie využívané pre balenie produktov v balíkoch strojoch a linkách. Vďaka tuhému atramentu je možné potlačiť prakticky akýkoľvek materiál, ktorý sa používa na výrobu obalových materiálov: plasty, hliník, papier, netkaná textília, bariérové fólie. Tlačiareň pre potlač využíva valček s farbou, ktorý po nahriatí prenáša atrament na tlačovú hlavu. Okrúhla tlačová hlava s tlačovou plochou 40x30mm (ŠxV) s trinástimi riadkami, po 12 znakoch na riadok. Kovové znaky s výškou 3 mm sa vkladajú do tlačovej hlavy ručne. Znaky sa vkladajú jednotlivo za sebou alebo pod seba tak, aby vznikol potrebný text či znakový kód. Tlačiareň AT1100A nevyužíva pre tlač TTR pásku ako HP-241, ale valček s tuhým / pevným atramentom, ktorý prináša proti TTR tlači výhody. Tuhý atrament skvele drží na hladkých materiáloch ako je napríklad hladké HDPE, kde potlač TTR tlačiarňou zlyháva, pomocou tuhého atramentu je možné potlačiť všetky bežné obalové materiály ako sú napríklad: PP, PET, PE, PVC, HDPE, AL pod. U tlačového valčeka s tuhým atramentom nemôže dôjsť k zaschnutiu farby ako je tomu napríklad pri klasických atramentových tlačových hlavách. Preto je možné túto technológiu tlače používať aj s dlhými odstávkami či nepravidelnom používaní tlačiarne. Technológia potlače  pomocou pevného atramentu vyniká skvelou krycou schopnosťou, stálosťou farby, atrament veľmi dobre odoláva vlhku, dažďu, slnečnému žiareniu a pod. Farbu je možné odstrániť rozpúšťadlami - Xylén. Tlačiareň je vybavená ovládacou jednotkou s reguláciou teploty do 185 ° C, vďaka ktorej je možné zvoliť optimálnu teplotu pre ktorýkoľvek typ materiálu baliacej fólie, vďaka možnosti nastavenia prítlaku tlačovej hlavy je možné potlačiť všetky bežné hrúbky baliacich folií. Bežne sa pre potlač používajú teploty okolo 110-130 °. Rám tlačiarne je vybavený valcami, ktorými prechádza obalový materiál, valce sú uspôsobené pre fólie o maximálnej šírke 340mm. Tlačiareň disponuje indukčným senzorom, ktorý slúži ako spínací prvok pre tlač. Vďaka indukčnému snímaču môžete jednoducho prepojiť tlačiareň napríklad s baliacim zariadením a vytvoriť tak automatizovanú tlač na balený tovar a potraviny. Pre správnu potlač tlačiarne musí vždy obalový materiál pri tlači prechádzať cez tlačiareň, potlač nemožno realizovať, ak obalový materiál stojí, tlačová hlava sa pri tlači musí otáčať vplyvom posúvania obalového materiálu cez valec tlačiarne. Táto tlačiareň je vhodná pre integráciu do baliacich strojov a zariadení, ktoré pracujú s baliacou fóliou a nemajú už v základe svoju vlastnú tlačiareň. V prípade, záujmu o integráciu tlačiarne k niektorému z našich balíkoch zariadení, neváhajte kontaktovať našu technickú podporu. Tlačiareň respektíve, jej uchytenie je vždy potrebné upraviť na mieru podľa potreby uchytenia na konkrétny stroj.   Súčasťou balenia je 1 valček s čiernym atramentom, tlačová hlava a sada znakov   Obsah balenia: tlačiareň s montážnym materiálom a ovládacou jednotkou, tlačová hlava, valček s atramentom, sada znakov s pinzetou.  
1 106,09€ / ks 921,74€ bez DPH
skladom1 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104232
Atramentová cartridge určená pre potlač výhradne savých materiálov pomocou priemyselnej ručnej tlačiarne T-1000.   Tento typ atramentu je na rozdiel od ECO solventného vhodný len pre potlač savých materiálov (papier, látky, drevo, korok, keramika, betón a pod.). Po zaschnutí lepšie odoláva oteru alebo praniu či dažďu. Atrament nie je určený pre hladké a nenasiakavé povrchy ako sú sklo, kov či plasty.   Odstrániť možné napríklad pomocou izopropylalkoholu.   Objem cartridge je 42ml, v závislosti na veľkosti a výške vytlačených znakov možno na jednu cartridge vytlačiť 50 000 - 200 000 znakov.   Váha: 140 g Objem: 42 ml  
109,57€ / ks 91,30€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104331
Stolová automatická tlačiareň MY-380F/W pre hromadnú potlač prázdnych sáčkov, vreciek a obalov pomocou horúceho atramentu. Pomocou tlačiarne MY-380F/W ľahko a rýchlo potlačíte veľké množstvo prázdnych sáčkov a vrecúšok, ktoré nemožno po naplnení strojovo potlačiť a ručná potlač pečiatkou alebo raznicou po jednom kuse je zdĺhavá a neekonomická. Tlačiareň zvládne pomocou tuhého atramentu a tlačovej hlavy potlačiť rádovo desiatky vrecák za pár sekúnd. Práca s tlačiarňou je veľmi jednoduchá, po zapnutí a nahriatí stačí do tlačiarne vložiť väčšie množstvo prázdnych obalov, podávací mechanizmus potom vrecká po jednom kuse nasúva pod tlačnú hlavu, ktorá potlačí po sebe idúce obaly, ktoré následne padajú do pripraveného zásobníka za tlačiarňou. Obaly je možné okamžite používať, horúci atrament okamžite chladne a tým zároveň zatuhne. Tlačiareň je vhodná pre obaly o šírke 30-280mm pri zmene šírky obalu stačí iba prenastaviť navádzacie lišty povolením skrutiek a nastavením podľa šírky potlačeného obalu. Tlačiareň dokáže pracovať s dĺžkou obalu v rozmedzí 60 až 500mm. Umiestnenie tlače na obale je možné nastaviť vertikálne pomocou dvoch otočných voličov na ovládacom paneli, jeden pre hrubé a druhý pre jemné doladenie výšky tlače. Horizontálne je možné nastaviť začiatok tlače od okraja obalu v rozmedzí 16-55mm. Maximálna dĺžka tlače (12 znakov vrátane medzier) na jednom riadku je 36mm. Vďaka možnosti regulácie zdvihu podávacieho mechanizmu a regulácii prítlaku tlačovej hlavy je tlačiareň vhodná pre všetky bežné hrúbky jedno i viacvrstvových obalov. Zariadenie disponuje počítadlom kusov 0-9999 s možnosťou nastavenia počtu potlačených kusov to znamená, že pokiaľ obsluha stroja potrebuje potlačiť 50ks obalov nemusí ich počítať ale stačí vložiť ľubovoľný počet obalov do tlačiarne a na počítadle nastaviť 50 a po potlačení 50ks obalov dochádza k automatickému vypnutiu tlače . Vďaka tuhému atramentu je možné potlačiť prakticky akýkoľvek materiál, ktorý sa používa na výrobu obalových materiálov: PP, PET, PE, PVC, HDPE, AL Papier a iné príbuzné materiály. Tlačiareň na potlač využíva valček s farbou, ktorý po nahriatí prenáša atrament na tlačovú hlavu s kovovými znakmi, ktoré sa následne obtlačia na obal. Okrúhla tlačová hlava s tlačovou plochou 36x40mm (ŠxV) s trinástimi riadkami, po 12 znakoch na riadok. Kovové znaky s výškou 3 mm sa vkladajú do tlačovej hlavy ručne za seba po jednom znaku pomocou pinzety.   Znaky sa vkladajú jednotlivo za sebou alebo pod seba tak, aby vznikol potrebný text alebo znakový kód. V balení nájdete jeden tlačový valček s čiernou farbou a sadu písmen. V prípade potreby je možné na našom eshope dokúpiť ďalšie či náhradné sady s písmenami a číslicami.   Ako tlačové médium je použitý tlačový valček s tuhým atramentom o dĺžke 36mm, valčeky je možné zakúpiť v rôznych farbách podľa farby potlačeného obalu. K tlačiarni je dodávaná sada znakov   Obsah balenia: tlačiareň: MY-380F/W, atramentový valček, sada znakov, náhradné gumové krúžky a remenička pre tlačiareň, zásobník na potlačené obaly a napájací kábel.  
1 116,52€ / ks 930,43€ bez DPH
Tovar je na ceste 30.06.2024
Kód:
104353
Oceľový stojan na uchytenie priemyselnej tlačiarne YAOMATEC TIJ Oceľový stojan s celkovou výškou 1300mm disponuje dvoma držiakmi s výškovou aretáciou, držiaky je možné otáčať okolo svojej osi, každý z držiaka má objímku s vnútorným priemerom 20mm s aretačnou skrutkou na uchytenie tlačiarne a senzora. Stojan je možné tiež použiť na uchytenie hadíc dávkovačov a čerpadiel, alebo na realizáciu vlastných projektov a DIY konštrukcií. ​  
307,83€ / ks 256,52€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104354
Čierna rozpúšťadlová atramentová kazeta SJ12B 42ml pre priemyselnú tlačiareň YAOMATEC Rýchloschnúci a vodeodolný čierny atrament na tlač na všetky bežné povrchy papier, drevo, textil, sklo, kov, plast. Po zaschnutí (cca 10 sekúnd po tlači) je atrament odolný voči poveternostným vplyvom a oderu a možno ho zmyť napr. izopropylalkoholom. Objem 42 ml - približne 800 000 vytlačených znakov. Kazetu je možné dodať aj vo farbách - červenej, zelenej, modrej, žltej, bielej alebo UV (číra, viditeľná len pod UV svetlom). Keď sa kazeta nepoužíva, vždy zakryte trysku dodaným krytom, inak môže dôjsť k vyschnutiu a zničeniu kazety. Kazeta je určená len pre tlačiarne značky YAOMATEC.
174,78€ / ks 145,65€ bez DPH
skladom1 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104473
Automatický horizontálny etiketovací stroj HL-T-209 s dopravným pásom na lepenie etikiet a nálepiek na fľaše a okrúhle nádoby. Etiketovací stroj vám ponúka rýchle a presné etiketovanie veľkého množstva okrúhlych fliaš a obalov. Stroj nájde uplatnenie napríklad pri označovaní fliaš s nápojmi, výživovými a fitness doplnkami, kozmetickými výrobkami alebo drogériovým tovarom. Etiketovací stroj je navrhnutý tak, aby sa veľmi jednoducho a bezpečne obsluhoval bez zdĺhavého nastavovania a nastavovania. Do stroja stačí vložiť kotúč etikiet a potom ich viesť na oddeľovač etikiet, ktorý automaticky odlepí nálepky z podkladu a aplikuje ich na fľaše. Po nalepení sa etiketa pritlačí a vyhladí pomocou mäkkého pásu, aby sa dosiahol dokonalý výsledok s profesionálnym vzhľadom. Etiketovač je naložený etiketami s maximálnou výškou 110 mm na dutine s priemerom 74 mm, držiak etikiet pojme rolu etikiet s vonkajším priemerom až 300 mm. Etikety sú potom pomocou senzorov a vodiacich valčekov vedené k oddeľovaču etikiet, ktorý oddeľuje etiketu od nosnej vložky a prenáša etiketu na obal. Obal sa naloží na začiatok 110 cm dlhého dopravníka, ktorý potom vedie fľašu cez celú jednotku až na koniec etiketovačky. Pri prechode fľaše strojom ju detekuje optický snímač, potom sa na fľašu nalepí etiketa, ktorá sa v druhej polovici stroja vyhladí a pritlačí druhým mäkkým pásom, ktorý v mieste etikety pritlačí na steny fľaše, aby výsledná etiketa bola bez bublín a deformácií. Maximálny priemer fľaše je obmedzený šírkou dopravníka na 80 mm, výška fľaše nie je nijako obmedzená, ale treba mať na pamäti, že maximálna výška etikety je 110 mm a polohu etikety od spodného okraja fľaše možno nastaviť v rozmedzí 10 - 100 mm. Etikety môžu mať rôzne tvary, nielen klasické štvorcové etikety, stroj zvládne aj okrúhle etikety a etikety, ktoré sú narezané do rôznych tvarov. Stroj má ovládací panel s veľkým farebným dotykovým displejom, ktorý zobrazuje nastavené parametre stroja a prípadne počet aplikovaných etikiet, okrem displeja sú na stroji dve kolieska na korekciu rýchlosti stroja. Keďže fľaše sú počas procesu označovania v pohybe, je potrebné, aby sa ľahšie, najmä plastové obaly vkladali do stroja s už naplneným obsahom, aby bola fľaša stabilná a nemala tendenciu pri pohybe na páse spadnúť. Miesto, kde sa obal lepí, musí byť hladké a čisté. Obal môže byť z akéhokoľvek materiálu, ale musí byť dostatočne pevný, aby sa počas procesu označovania nedeformoval. Zariadenie je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, je veľmi robustné a stabilné, po základnom nastavení je jeho obsluha veľmi jednoduchá, prakticky ho stačí vždy zapnúť a začať vkladať fľaše, zvyšok urobí samotný etiketovač. Pri prevádzke možno etiketovačku používať dvoma spôsobmi. 1) Stroj obsluhujú 1-2 osoby, ktoré na začiatku pásu vkladajú čisté obaly a na konci vyberajú označené obaly. 2) Zariadenie je integrované do automatizovanej linky a nevyžaduje si obsluhu. Na určenie vhodnosti etikiet pre vybraný stroj môžete naadresu zaslaťvzorky etikiet, ktoré chcete so strojom používať. Stroj s vašimi etiketami bezplatne otestujeme, prípadne nastavíme podľa vašich požiadaviek a potrieb. Po predchádzajúcej telefonickej dohode je možné stroj vyskúšať aj osobne v našom showroome v Ostrave. Tieto testy odporúčame kvôli snímaniu medzier medzi etiketami. Etiketa by nemala mať na ľavom okraji priehľadné/priesvitné miesta v šírke približne 10 mm - skener by v týchto miestach (priehľadných) stroj zastavil. Nebude teda pracovať správne a aplikovať štítky v zadanom rozsahu. Pre špecifikáciu množstva vzoriek a samotného nastavenia kontaktujte naše technické oddelenie na čísle +420 603 355 085  
7 252,17€ 6 889,57€ / ks 5 741,30€ bez DPH
skladom
Kód:
104506
Tovar v akcii
Automatický horizontálny etiketovací stroj AD-F220 s dopravným pásom. Etiketovač je ideálny na lepenie etikiet a nálepiek na vrecká, obaly a vrecká, napr. na: popcorn, čipsy, sušené ovocie, korenie, múku, krmivo pre domáce zvieratá, granulované zmesi atď. Etiketovač možno použiť aj na lepenie nálepiek a etikiet na škatule a krabice s rovným hladkým povrchom. etiketovač je navrhnutý tak, aby sa veľmi jednoducho a bezpečne obsluhoval bez zdĺhavého nastavovania a nastavovania. Stačí vložiť kotúč etikiet do stroja a potom ich naviesť na oddeľovač etikiet, ktorý automaticky odlepí etikety z podložky a nalepí ich na obal. Po aplikácii sa nálepka pritlačí a vyhladí mäkkým valčekom, aby sa dosiahol dokonalý výsledok s profesionálnym vzhľadom. Etikety s maximálnou šírkou 110 mm sa vkladajú do štítkovača na dutine s priemerom 36 mm, držiak etikiet pojme kotúč etikiet s vonkajším priemerom až 300 mm. Etikety sa potom pomocou senzorov a vodiacich valčekov vedú na oddeľovaciu platňu, ktorá oddeľuje etiketu od podkladovej fólie a prenáša etiketu na obal. Obaly/výrobky, ktoré sa majú označiť, sa vkladajú na začiatok 110 cm dlhého dopravníka, po ktorom potom prechádzajú celou jednotkou až na koniec etiketovacieho stroja. Obal sa na ceste cez stroj rozpozná optickým snímačom, potom sa naň nalepí etiketa, ktorá sa následne pritlačí mäkkým valčekom, aby etiketa pevne držala na mieste. Maximálna šírka obalu je obmedzená šírkou dopravníka na 145 mm a maximálna výška môže byť až 80 mm (max. etiketovací stroj možno použiť na aplikáciu etikiet s maximálnym priemerom 110 mm (vrátane vložky). Etikety môžu mať rôzne tvary, nielen klasické štvorcové etikety, stroj si poradí aj s okrúhlymi etiketami a etiketami, ktoré sú narezané do rôznych tvarov. Stroj má ovládací panel s veľkým farebným dotykovým displejom, ktorý zobrazuje nastavené parametre stroja a prípadne počet aplikovaných etikiet, okrem displeja je na stroji umiestnené ovládacie koliesko na korekciu rýchlosti celého stroja. Stroj je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, je veľmi robustný a stabilný, po základnom nastavení je jeho obsluha veľmi jednoduchá, prakticky ho stačí zapnúť a začať vkladať fľaše, zvyšok urobí samotný etiketovač. Pri prevádzke možno etiketovačku používať dvoma spôsobmi. 1) Stroj obsluhujú 1 - 2 osoby, ktoré na začiatku pásu vkladajú čisté obaly a na konci vyberajú označené obaly. 2) Zariadenie je integrované do automatizovanej linky a nevyžaduje si obsluhu. Na určenie vhodnosti etikiet pre vybraný stroj je možné zaslať vzorky etikiet, ktoré chcete so strojom používať. Stroj s vašimi etiketami bezplatne otestujeme, prípadne nastavíme stroj podľa vašich požiadaviek a potrieb. Po predchádzajúcej telefonickej dohode je možné stroj vyskúšať aj osobne v našom showroome v Ostrave. Tieto skúšky odporúčame kvôli snímaniu medzier medzi etiketami. Etiketa by nemala mať na ľavom okraji priehľadné/priesvitné miesta v šírke približne 10 mm - v týchto miestach (priehľadných) by skener stroj zastavil. Nebude teda pracovať správne a aplikovať štítky v zadanom rozsahu. Pre špecifikáciu množstva vzoriek a samotného nastavenia kontaktujte naše technické oddelenie na čísle +420 603 355 085  
8 081,74€ / ks 6 734,78€ bez DPH
skladom1 ks
Kód:
104557
Náhradná zásuvná tlačová hlava TYP1 pre tlačiareň HP-241F, do matrice sa vkladajú jednotlivé znaky, z ktorých sa vytvára tlačený text. Matrica je pri tlači horúca, preto odporúčame zakúpiť viac kusov tlačovej matice na rýchlu výmenu vytlačeného textu. Táto tlačová hlava je kompatibilná len s tlačiarňou HP-241F a nie je možné ju použiť s tlačiarňami HP-241 a HP-130. Tlačová hlava je určená pre znakovú sadu TYP1, t. j. pre znaky s výškou 3 mm  
45,39€ / ks 37,83€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104582
Vosková páska TTR, šírka 110 mm, čierna, dĺžka 74 m. Táto čierna vosková páska má v porovnaní s ostatnými páskami v našom obchode kratšiu dĺžku rolky 74 m, a preto má menší vonkajší priemer rolky (34 mm), čo z nej robí jedinú pásku vhodnú pre tlačiareň Postek Q8/200, ktorá je obmedzená maximálnym priemerom rolky 38 mm a nedokáže poňať bežne ponúkané 300m rolky pások. Páska je plne kompatibilná aj s tlačiarňami TTR iných výrobcov, ako sú Zebra, Brother, Canon, Star, TSC, Argox, Honeywell. Voskové TTR pásky sú vhodné pre savejšie materiály, ako sú matné a polomatné nálepky, papier alebo kartón, a sú cenovo dostupnejšie v porovnaní so živicovými TTR páskami. So správnou páskou možno dosiahnuť veľmi vysokú kvalitu tlače a možno ju použiť v najnáročnejších aplikáciách v zdravotníctve, priemysle, poľnohospodárstve alebo logistike. Balenie: 1x TTR páska 74 m + odvíjací valček.  
15,65€ / ks 13,04€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
104604
Červená atramentová kazeta SJ12R 42ml pre priemyselnú tlačiareň YAOMATEC Rýchloschnúci a vodeodolný čierny atrament na tlač na všetky bežné povrchy - papier, drevo, textil, sklo, kov, plast. Po zaschnutí (cca 10 sekúnd po tlači) je atrament odolný voči poveternostným vplyvom a oderu a možno ho zmyť napr. izopropylalkoholom. Objem 42 ml - približne 800 000 vytlačených znakov s priemerom 13 mm. Keď sa kazeta nepoužíva, vždy zakryte trysku dodaným krytom, inak môže dôjsť k vyschnutiu a zničeniu kazety. Kazeta je určená len pre tlačiarne značky YAOMATEC. Balenie: 1x kazeta
Novinka 174,78€ / ks 145,65€ bez DPH
Na objednávku
Kód:
104774
Odporúčame
Modrá rozpúšťadlová atramentová kazeta SJ12BU 42ml pre priemyselnú tlačiareň YAOMATEC Rýchloschnúci a vodeodolný čierny atrament na tlač na všetky bežné povrchy - papier, drevo, textil, sklo, kov, plast. Po zaschnutí (cca 10 sekúnd po tlači) je atrament odolný voči poveternostným vplyvom a oderu a možno ho zmyť napr. izopropylalkoholom. Objem 42 ml - približne 800 000 vytlačených znakov s priemerom 13 mm. Keď sa kazeta nepoužíva, vždy zakryte trysku dodaným krytom, inak môže dôjsť k vyschnutiu a zničeniu kazety. Kazeta je určená len pre tlačiarne značky YAOMATEC. Balenie: 1x kazeta
Novinka 174,78€ / ks 145,65€ bez DPH
Na objednávku
Kód:
104775
Odporúčame
Biela rozpúšťadlová atramentová kazeta SJ12W 42ml pre priemyselnú tlačiareň YAOMATEC Rýchloschnúci a vodeodolný čierny atrament na tlač na všetky bežné povrchy - papier, drevo, textil, sklo, kov, plast. Po zaschnutí (cca 10 sekúnd po tlači) je atrament odolný voči poveternostným vplyvom a oderu a možno ho zmyť napr. izopropylalkoholom. Objem 42 ml - približne 800 000 vytlačených znakov s priemerom 13 mm. Keď sa kazeta nepoužíva, vždy zakryte trysku dodaným krytom, inak môže dôjsť k vyschnutiu a zničeniu kazety. Kazeta je určená len pre tlačiarne značky YAOMATEC. Balenie: 1x kazeta
Novinka 229,57€ / ks 191,30€ bez DPH
Na objednávku
Kód:
104776
Odporúčame
Celkový počet výrobkov: 72
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!