Baliace stroje

Filtrovanie
42,61 €
1 757,13 €
Súprava termotransferovej tlačiarne HP-241F s montážou pre Automatický vertikálny baliaci stroj s dávkovačom pre sypké zmesi do 99 g. Spolu s tlačiarňou súprava obsahuje hliníkové rameno a ďalší montážny hardvér potrebný na jednoduché pripevnenie tlačiarne k dávkovaču do 99 g. Tlačiareň má indukčný snímač, ktorý slúži ako spínací prvok na tlač. Snímač je namontovaný v spodnej časti baliaceho zariadenia a je spínaný pohybom zváracích čeľustí, pozri video nižšie. Senzor je bezkontaktný, funguje na princípe indukcie, keď sa priblíži kovový predmet (v tomto prípade zváracia čeľusť), senzor sa zapne a vyšle signál do tlačiarne. Tlač je automatizovaná a nevyžaduje si stálu prevádzku. Snímač sa dá pripevniť k podvozku baličky pomocou dvoch samorezných skrutiek alebo pomocou kvalitného lepidla Polohu tlače na fólii možno korigovať horizontálne - posunutím tlačiarne do strany, aj vertikálne - ručným posunutím fólie. Polohu tlače je potrebné upraviť vždy, keď sa zmení šírka fólie alebo dĺžka zváraného vrecka. Termotransferová (horúca) tlačiareň HP-241F pre výrobné a exspiračné etikety tlačí sériu vami zvolených znakov maximálne v troch riadkoch s 12 znakmi v každom riadku pomocou termotransferových atramentových pások a manuálne nastaviteľnej tlačovej hlavy s priamym ohrevom na rôzne typy tašiek, vriec, do kože alebo priamo na papier. Počet znakov možno obmedziť kovovými zarážkami. Tlač je veľmi jednoduchá, po zostavení požadovaných tlačových údajov a vložení tlačovej hlavy do tlačiarne ohrievacie teleso zahreje hlavu na nastavenú teplotu. Počas tlače prichádza horúca hlava do kontaktu s termálnou atramentovou páskou, ktorá prenáša atrament na obal, papier alebo iné médium. Po vytlačení dávky sa atramentová páska presunie do novej polohy. Tlač sa spúšťa indukčným snímačom alebo sa tlač môže prepínať manuálne pomocou tlačidla Nastavenie teploty sa vykonáva pomocou otočného potenciometra, ktorým možno dosiahnuť správnu teplotu pre každú aplikáciu. Pri tenších vreckách sa môžu dve vrstvy zvárať pri vyššej teplote. Tlačiť možno len na prázdne vrecká. Pritlačenie tlačovej hlavy na plné vrecko by spôsobilo rozdrvenie obsahu a neúplný odtlačok kvôli nerovnosti povrchu. Predhriatie tlačovej hlavy trvá približne 15 minút. Na tlač sa používa čierna termotransferová páska so šírkou 30 mm. Obsah balenia: tlačiareň, napájací zdroj, termotransferová páska, indukčný snímač, inbusové tlačidlá, tlačová kazeta s náhradnými znakmi vrátane znakov: 0-9 a medzier, hliníkové rameno na pripevnenie tlačiarne k baliacemu zariadeniu 99g, sada skrutiek, skrutky a poistné podložky. Ak nemáte baliace zariadenie 99g a kupujete ho súčasne s tlačiarňou, nie je potrebné uvádzať rozstupy.
996,52€ / ks 830,43€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103111
Tlačiareň HP-241 s termotransferovou (horúcou) tlačou a expiračnými štítkami tlačí vami vybrané série znakov na maximálne tri riadky s 12 znakmi v každom riadku pomocou termotransferových atramentových pások a manuálne nastaviteľnej tlačovej hlavy s priamym ohrevom na rôzne typy tašiek, vriec, kože alebo priamo na papier. Počet znakov je možné obmedziť použitím silikónových zarážok na pridržanie jednotlivých znakov v tlačovej matrici. Tlač je veľmi jednoduchá, po zostavení požadovaných tlačových údajov a vložení tlačovej hlavy do tlačiarne ohrievacie teleso zahreje hlavu na nastavenú teplotu. Počas tlače prichádza horúca hlava do kontaktu s termálnou atramentovou páskou, ktorá prenáša atrament na obal, papier alebo iné médium. Po vytlačení dávky sa atramentová páska presunie do novej polohy. Tlačiareň HP-241 má dva režimy tlače. Automatický režim, v ktorom obsluha nastaví časový interval medzi výtlačkami a potom len vymení vrecká (alebo iné médiá) a tlačiareň nepretržite tlačí, kým sa nezastaví, alebo poloautomatický režim, v ktorom obsluha používa nožný pedál, ktorého stlačením sa aktivuje jedna tlačová sekvencia. Nastavenie teploty sa vykonáva pomocou otočného potenciometra, ktorým možno dosiahnuť správnu teplotu pre každú aplikáciu. Pri tenších vreckách sa môžu dve vrstvy zvárať pri vyšších teplotách. Základňa tlačiarne má dve pravítka, ktoré sa dajú rôzne polohovať a nastavovať, aby sa balík pri tlači ľahko vyrovnal a dosiahli sa rovnaké výsledky. Tlač sa môže vykonávať len na prázdne vrecká alebo na okraje vreciek, ktoré sú dlhšie ako 4 cm (kde už nie je prítomný obsah). Pritlačenie tlačovej hlavy na plné vrecko by spôsobilo rozdrvenie obsahu a neúplnú tlač v dôsledku nerovnosti povrchu. Predhriatie tlačovej hlavy trvá približne 15 minút. Tlačiareň sa dodáva s už nainštalovanou termotransferovou páskou. Súčasťou súpravy je tlačová kazeta s náhradnými znakmi. Upozornenie: Tlačová hlava má v porovnaní s fotografiou novú zakrivenú rukoväť - nejde o poškodenie počas prepravy. VÝMENNÁ TLAČOVÁ HLAVA PRE HP241 JE TAKÁ istá ako pre HP130.
516,52€ / ks 430,43€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102431
Termotransferová (horúca) tlačiareň HP-241F na výrobu a výdaj etikiet vytlačí sériu vami zvolených znakov maximálne v troch riadkoch s 12 znakmi na riadok pomocou termotransferových atramentových pások a manuálne nastaviteľnej tlačovej hlavy s priamym ohrevom na rôzne typy tašiek, vriec, kože alebo priamo na papier. Počet znakov možno obmedziť kovovými zarážkami. Tlač je veľmi jednoduchá, po zostavení požadovaných tlačových údajov a vložení tlačovej hlavy do tlačiarne ohrievacie teleso zahreje hlavu na nastavenú teplotu. Počas tlače prichádza horúca hlava do kontaktu s termálnou atramentovou páskou, ktorá prenáša atrament na obal, papier alebo iné médium. Po vytlačení dávky sa atramentová páska presunie do novej polohy. Tlač sa spúšťa indukčným snímačom alebo tlačidlom. Tlačiareň má indukčný snímač, ktorý slúži ako spínací prvok pre tlač. Vďaka indukčnému snímaču môžete tlačiareň jednoducho pripojiť napríklad k baliacemu zariadeniu a vytvoriť tak automatizovanú tlač na balený tovar a potraviny. V prípade ručného vkladania vreciek/fólií možno tlač prepínať tlačidlom na napájaní tlačiarne bez pripojeného snímača Nastavenie teploty sa vykonáva pomocou otočného potenciometra, ktorým možno dosiahnuť správnu teplotu pre každú aplikáciu. Pri tenších vreckách sa môžu dve vrstvy zvárať pri vyšších teplotách. Tlačiť možno len na prázdne vrecká. Pritlačenie tlačovej hlavy na plné vrecko by spôsobilo rozdrvenie obsahu a neúplný odtlačok kvôli nerovnosti povrchu. Predhriatie tlačovej hlavy trvá približne 15 minút. Na tlač sa používa čierna termotransferová páska so šírkou 30 mm. Tlačiareň je primárne určená pre: Automatický vertikálny baliaci stroj do 99 g. avertikálne prietokové baliace stroje od 10 g do 800 g. Pripravujeme rozširujúcu súpravu na montáž tlačiarne k týmto baliacim strojom. V prípade záujmu o túto súpravu neváhajte kontaktovať naše technické oddelenie . Obsah balenia: tlačiareň, napájací zdroj, termotransferová páska, indukčný snímač, inbusové tlačidlá, tlačová kazeta s náhradnými znakmi vrátane 0-9 a medzier.  
939,13€ / ks 782,61€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103088
Táto ručná tlačiareň s horúcou pečiatkou tlačí výrobné a expiračné štítky alebo sériové čísla pomocou termotransferových atramentových pások a manuálne nastaviteľnej tlačovej hlavy s priamym ohrevom na rôzne typy tašiek, vriec, kože alebo priamo na papier s maximálnym počtom troch riadkov s 12 znakmi na riadok. Počet znakov možno obmedziť použitím silikónových zarážok na pridržanie jednotlivých znakov v tlačovej matrici. Tlač je veľmi jednoduchá, po zostavení požadovaných tlačových údajov a vložení tlačovej hlavy do tlačiarne sa vykurovacie teleso zohreje na nastavenú teplotu a stlačením páčky smerom k vrecku alebo inému médiu sa horúca hlava dotkne termálnej atramentovej pásky, ktorá prenesie atrament na vrecko alebo iné médium. Po zdvihnutí páčky sa atramentová páska posunie a tlač môže pokračovať. Rýchlosť tlače závisí len od rýchlosti obsluhy. Vhodné najmä pre vrecká s kovovým povlakom (hliník) a vrecká s väčšou hrúbkou, pri ktorých nehrozí riziko roztavenia na tlačovej hlave. Pri tenších vreckách sa môžu v tomto bode pri vyšších teplotách zvarovať dve vrstvy. Nastavenie teploty sa vykonáva pomocou otočného potenciometra, ktorým možno dosiahnuť správnu teplotu pre každú aplikáciu (okrem tenkých vriec). Tlač sa môže vykonávať len na prázdne vrecká alebo na okraje vreciek, ktoré sú dlhšie ako 4 cm (kde sa už nenachádza obsah). Pritlačenie tlačovej hlavy na plné vrecko by spôsobilo rozdrvenie obsahu a neúplný odtlačok kvôli nerovnosti povrchu. Tlačiareň sa dodáva s už nainštalovanou termotransferovou atramentovou páskou. Súčasťou sady je tlačová kazeta s náhradnými znakmi od 0 do 9 + sada znakov a písmen.
213,91€ / ks 178,26€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102430
Priemyselná termotransferová tlačiareň Postek G6000 s tlačovým rozlíšením 600DPI a tlač ako metódou direct thermal - priama termotlač tlačovou hlavou na teplocitlivé samolepiace štítky, tak termotransferom z farebných voskových či živicových tlačiarenských pások na ľubovoľný podklad vhodný k potlači. Rozlíšenie tlačiarne je jedno z najvyšších v danej kategórii tlačiarní - 600DPI, a vďaka tomu je možné vytlačiť aj tie najjemnejšie detaily. To sa veľmi hodí pri potlači samolepiek, kde si potom možno dovoliť oveľa menšej veľkosti potlače. Vysoká je aj rýchlosť tlače 76.2mm / s. Maximálna šírka tlače je 105mm. Tlačiareň poháňa 32 bitový ARM procesor, ktorý má k dispozícii 16MB SDRAM a 8MB flash ROM. Vo vnútri tlačiarne sa nachádza dvojica reflektívnych senzorov, ktorá má na starosti sledovanie jednotlivých štítkov a teda aj kalibráciu tlačového média. Senzory možné posúvať - napríklad pre médiá s deravým linerom. Tlačiareň Postek G6000 je prispôsobená pre tlač z rolí s vnútorným priemerom návinu 25,4mm. Maximálny vonkajší priemer rolky, ktorý možno do tlačiarne vložiť je 152mm. Hrúbka tlačového média, ktorú tlačiareň podporuje, je v rozpätí 0,08 až 0,20mm a to vrátane lineru (spodnej vrstvy). Pre termotransferovú potlač možno v tlačiarni použiť termotransférové pásky ľubovoľnej farby s vnútorným priemerom 25,4mm a vonkajším maximálnym 70mm, čo je cca 300m. Maximálna podporovaná šírka pásky je 110mm (možné vložiť aj menšie, podľa šírky tlačového média). Pásky musia mať atrament na vonkajšej strane (OUT). Súčasťou tlačiarne nie sú TT pásky.   Tlačiareň Postek možno pripojiť k pokladničným systémom pre tlač účteniek (USB, RS232, LAN). Pre okamžitú tlač väčších objemov samolepiek (reklamné agentúry, a pod.) Odporúčame tiež nákup navijakov, ktorý vytlačenú rolku namotajú späť na špúli. Súčasťou tlačiarne je aj veľmi sofistikovaný softvér pre tlač akýchkoľvek "čiarových" kódov BarTender, ktorý zvláda napr. Code 39, Code 93, Code 128 / subset A, B, C Codabar, Interleave 2 alebo 5, UPC A / E 2 a 5 add -on, EAN-13/8/128, UCC-128, MaxiCode, PDF 417, Data Matrix, QR kód a mnoho ďalších. Okrem kódov v ňom možno tlačiť ľubovoľné potlače na samolepiace štítky alebo samolepky ľubovoľných tvarov. Napr. logo v kombinácii s čiarovým kódom, alebo číslované bezpečnostné samolepky (plomby). Vhodné pre tlač výrobných štítkov, ktoré obsahujú logá, čiarové kódy, CE značky, sériové čísla, parametre a ďalšie. Možností aplikácií je nespočetné množstvo. SOFTWARE NA STIAHNUTIE TU Postek G6000  nájde uplatnenie predovšetkým v priemyselnej výrobe. Vhodné aj do maloobochodov i veľkoobchodov, eshopov (tlač PPL štítkov, poštových štítkov, fragile ...). Vhodné tiež do reklamných agentúr pre potlač samolepiek. Postek G6000 je cenovo veľmi výhodnou alternatívou za priemyselné tlačiarne Zebra. Súčasťou tlačiarne je externý zdroj (veľkosť notebookovej nabíjačky), USB kábel a napájací kábel. Súčasťou je aj externý držiak tlačového média a software BarTender. TTR páska nie je súčasťou balenia.  
1 742,61€ / ks 1 452,17€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102901
Priemyselná termotransferová tlačiareň Postek G-3106 s vysokým rozlíšením tlače 300DPI a tlačou priamou tepelnou metódou - priama tepelná tlač s tlačovou hlavou na samolepiace etikety citlivé na teplo, ako aj tepelným prenosom z farebných voskových alebo živicových tlačových pások na akýkoľvek podklad vhodný na tlač. Rozlíšenie tlačiarne je jedno z najvyšších vo svojej kategórii - 300DPI, a vďaka tomu je možné tlačiť aj jemné detaily. To je veľmi užitočné pri tlači nálepiek, kde si potom možno dovoliť oveľa menšie rozmery tlače. Vysoká je aj rýchlosť tlače 101,6 mm/s. Maximálna šírka tlače je 106 mm. Tlačiareň je poháňaná 32-bitovým procesorom ARM, ktorý má 16 MB pamäte SDRAM a 8 MB pamäte flash ROM. Vo vnútri tlačiarne sa nachádza dvojica reflexných snímačov, ktoré sú zodpovedné za monitorovanie jednotlivých štítkov, a teda za kalibráciu tlačového média. Senzory sa dajú posúvať - napríklad pre médiá s perforovanou vložkou. Tlačiareň Postek G-3106 je prispôsobená na tlač z roliek s vnútorným priemerom 25,4 mm. Maximálny vonkajší priemer rolky, ktorú možno vložiť do tlačiarne, je 152 mm. Hrúbka tlačových médií podporovaných tlačiarňou sa pohybuje od 0,08 do 0,20 mm vrátane lineru (spodnej vrstvy). Na termotransferovú tlač môže tlačiareň používať termotransferové pásky akejkoľvek farby s vnútorným priemerom 25,4 mm a maximálnym vonkajším priemerom 70 mm, čo je približne 300 m. Maximálna podporovaná šírka pásky je 110 mm (v závislosti od šírky tlačového média je možné vložiť menšie pásky). Pásky musia mať atrament na vonkajšej strane (OUT). Tlačové pásky nie sú súčasťou tlačiarne. Tlačiareň Postek je možné pripojiť k pokladničným systémom na tlač účteniek (USB, RS232, LAN). Na okamžitú tlač väčších objemov nálepiek (reklamné agentúry a pod.) odporúčame zakúpiť aj kotúče, ktoré potlačenú rolku navinú späť na cievku. Súčasťou tlačiarne je aj veľmi prepracovaný softvér na tlač ľubovoľného "čiarového kódu" BarTender, ktorý si poradí napr. s kódmi Code 39, Code 93, Code 128/podsada A,B,C Codabar, Interleave 2 alebo 5, UPC A/E 2 a 5 add-on, EAN-13/8/128, UCC-128, MaxiCode, PDF 417, Data Matrix, QR kód a mnohými ďalšími. Okrem kódov dokáže tlačiť ľubovoľnú tlač na samolepiace štítky alebo nálepky akéhokoľvek tvaru. Napríklad logo v kombinácii s čiarovým kódom alebo očíslované bezpečnostné nálepky (plomby). Vhodné na tlač výrobných štítkov obsahujúcich logá, čiarové kódy, značky CE, sériové čísla, parametre a ďalšie. Možností použitia je nespočetne veľa. SOFTVÉR NA STIAHNUTIE TU Postek G-3106 nájde uplatnenie najmä v priemyselnej výrobe. Je vhodný aj pre maloobchodné a veľkoobchodné predajne, eshopy (tlač PPL, DPD, ČP štítkov, poštových štítkov, krehkých...). Vhodný je aj pre reklamné agentúry na tlač samolepiek. Postek G-3106 je cenovo veľmi výhodnou alternatívou k priemyselným tlačiarňam Zebra, ktoré sú cenovo oveľa lepšie. Súčasťou tlačiarne je externý napájací zdroj (veľkosti nabíjačky na notebook), USB kábel, napájací kábel a softvér BarTender. Pri objednávke tlačiarne odporúčame zakúpiť aj pásku TTR (nie je súčasťou dodávky)
1 017,39€ / ks 847,83€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102900
Kancelárska termotransferová tlačiareň Postek Q8/200 s rozlíšením tlače 203DPI a tlačou priamou termálnou metódou - priama termálna tlač s tlačovou hlavou na tepelne citlivé samolepiace etikety a termotransferom z farebných voskových alebo živicových tlačových pások na akýkoľvek podklad vhodný na tlač. Tlačiareň má rozlíšenie 203DPI (8 bodov na mm), vysokú rýchlosť tlače 101,6 mm/s a maximálnu šírku tlače 108 mm. Tlačiareň je poháňaná 32-bitovým procesorom ARM, ktorý má 8 MB pamäte SDRAM a 8 MB pamäte flash ROM. Vo vnútri tlačiarne sa nachádza dvojica reflexných snímačov, ktoré sú zodpovedné za sledovanie jednotlivých štítkov, a teda za kalibráciu tlačového média. Snímač je možné posúvať - napríklad pre médiá s perforovanou vložkou. Tlačiareň Postek Q8/200 je prispôsobená na tlač z roliek s vnútorným priemerom 25,4 mm. Maximálny vonkajší priemer rolky, ktorú možno vložiť do tlačiarne, je 110 mm (4"). Hrúbka tlačových médií podporovaných tlačiarňou sa pohybuje od 0,08 do 0,18 mm vrátane lineru. Pozor: Do tejto tlačiarne sa nezmestia 300m kotúče pásky, ktoré majú vonkajší priemer 62 mm, do tlačiarne možno vkladať len pásky s maximálnym priemerom 38 mm. Teda pásky s návinom 74 m. Na termotransferovú tlač môže tlačiareň používať termotransferové pásky akejkoľvek farby s vnútorným priemerom 12,7 mm a maximálnym vonkajším priemerom 38 mm. Maximálna podporovaná šírka pásky je 110 mm (v závislosti od šírky tlačového média je možné vkladať aj menšie šírky). Pásky musia mať atrament na vonkajšej strane (OUT). TT pásky nie sú súčasťou tlačiarne. Tlačiareň Postek je možné pripojiť k pokladničným systémom na tlač účteniek (USB,RS232). Na okamžitú tlač väčších objemov nálepiek (reklamné agentúry a pod.) odporúčame zakúpiť aj kotúče, ktoré navíjajú potlačenú rolku späť na cievku. Súčasťou tlačiarne je aj veľmi prepracovaný softvér na tlač ľubovoľného "čiarového kódu" BarTender, ktorý si poradí napr. s kódmi Code 39, Code 93, Code 128/podsada A,B,C Codabar, Interleave 2 alebo 5, UPC A/E 2 a 5 add-on, EAN-13/8/128, UCC-128, MaxiCode, PDF 417, Data Matrix, QR kód a mnohými ďalšími. Okrem kódov dokáže tlačiť ľubovoľnú tlač na samolepiace štítky alebo nálepky akéhokoľvek tvaru. Napríklad logo v kombinácii s čiarovým kódom alebo očíslované bezpečnostné nálepky (plomby). Vhodné na tlač výrobných štítkov obsahujúcich logá, čiarové kódy, značky CE, sériové čísla, parametre a ďalšie. Možností použitia je nespočetne veľa. Postek Q8/200 nájde uplatnenie najmä v priemyselnej výrobe. Vhodný je aj pre maloobchodné a veľkoobchodné predajne, eshopy (tlač prepravných štítkov, poštových štítkov, krehkých...). Vhodný aj pre reklamné agentúry na tlač nálepiek. Postek Q200 je cenovo veľmi výhodnou alternatívou k priemyselným tlačiarňam ZEBRA. Súčasťou tlačiarne je externý napájací zdroj (veľkosť nabíjačky na notebook), USB kábel a napájací kábel. Súčasťou dodávky je aj softvér BarTender. SOFTVÉR SI MÔŽETE STIAHNUŤ TU Pri objednávke tlačiarne odporúčame zakúpiť aj pásku TTR (nie je súčasťou dodávky) Tabuľka hlavných rozdielov medzi jednotlivými modelmi tlačiarní. .tg {border-collapse:collapse;border-spacing:0;} .tg td{border-color:black;border-style:solid;border-width:1px;font-family:Arial, sans-serif;font-size:14px; overflow:hidden;padding:8px 4px;word-break:normal;} .tg th{border-color:black;border-style:solid;border-width:1px;font-family:Arial, sans-serif;font-size:14px; font-weight:normal;overflow:hidden;padding:8px 4px;word-break:normal;} .tg .tg-ofmu{border-color:inherit;color:#343434;font-weight:bold;text-align:center;vertical-align:top} .tg .tg-baqh{text-align:center;vertical-align:top} .tg .tg-c3ow{border-color:inherit;text-align:center;vertical-align:top} .tg .tg-vpkt{border-color:inherit;color:#000000;font-weight:bold;text-align:center;vertical-align:top} .tg .tg-0pky{border-color:inherit;text-align:left;vertical-align:top} .tg .tg-0lax{text-align:left;vertical-align:top} Model tlačiarne Rozlíšenie DPI Pripojenie Max. šírka tlače (mm) Max. šírka média (mm) C168 203 USB/RS232 108 110 Q8/200 203 USB/RS232 106 122 G-3106 300 USB/RS232/LAN 106 110 G6000 600 USB/RS232/LAN 106 110
584,35€ / ks 486,96€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103916
Tlačová rozširujúca súprava pre manuálne a poloautomatické termotransferové tlačiarne HP-241 a HP130 s ručne vkladanými znakmi. Súprava v praktickej škatuľke obsahuje vyraďovacie čísla a znaky: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ, 0-9, +-/. a 4x medzera. Súčasťou sú aj praktické pinzety a silikónové podložky. Veľkosť znakov: 3x2 mm Sada znakov sa môže mierne líšiť od popisu (v závislosti od aktuálnych skladových zásob), pred objednaním zavolajte na našu technickú podporu pre upresnenie.  
42,26€ / ks 35,22€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103488
Tlačová rozširujúca súprava pre manuálne a poloautomatické termotransferové tlačiarne HP-130 a HP-241 s ručne vkladanými znakmi. Súprava v praktickej škatuľke obsahuje čísla a znaky expirácie: 0000001111111122222233333344444455556666777788889999....xx////MMDPPTFE 5x medzera. Súčasťou balenia je aj praktická pinzeta a vymedzovacie podložky. Veľkosť znakov: 3x2 mm Sada znakov sa môže mierne líšiť od popisu (na základe aktuálnych skladových zásob), pred objednaním zavolajte na našu technickú podporu pre upresnenie.  
42,26€ / ks 35,22€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102886
Celkový počet výrobkov: 9
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!