Zvárací stroj na sterilizačné kontajnery OLan-80C

Zvárací stroj na sterilizačné obaly OLan-80C s dĺžkou zváracej čeľuste 304 mm je určený na zváranie všetkých druhov sterilizačných obalov vo forme rukávov pozostávajúcich zo spodnej papierovej vrstvy a vrchnej pokračovanie textu

Kód produktu:

103144
skladom (6-25 ks)24.06.2024 môže byť u Vás

Tovar je možné zapožičať na 7 dní za 40€ ( bez DPH)

Zapožičať
Zvárací stroj na sterilizačné kontajnery OLan-80C 103144 https://www.hotair.sk/images/produkty/2/3313/svarecka-sterilizacnich-obalu-olan-80c_1542715162.jpg
Cena: 7560.00
Dostupnost: skladom 6-25 ks
Cena s DPH Cena bez DPH
328,70€ 273,91€
ks
Zvárací stroj na sterilizačné obaly OLan-80C s dĺžkou zváracej čeľuste 304 mm je určený na zváranie všetkých druhov sterilizačných obalov vo forme rukávov pozostávajúcich zo spodnej papierovej vrstvy a vrchnej PP, PE, PET vrstvy.

Horný držiak obalu má šírku 320 mm a možno naň umiestniť jeden alebo viac kotúčov s obalovým materiálom, čeľuste vytvárajú zvar so šírkou 10 mm, tepelný výkon čeľustí možno regulovať otočným voličom na pravej strane zariadenia, o presnú reguláciu tepelného výkonu sa stará bimetalový termostat, zváračka má integrovaný rezací nôž, na jednoduché odrezanie obalového materiálu.

Zváracie čeľuste sú po zapnutí zariadenia trvalo zahriate, k samotnému zváraniu obalu dochádza po zatiahnutí páky, kliešte vytvoria pevný zvar približne po 2 sekundách.

Maximálna odporúčaná dĺžka zvaru je 295 mm. Zváračka je vhodná pre lekárske, zubárske a priemyselné aplikácie, malé až stredne veľké sterilizačné centrá alebo súkromné ordinácie.

OLan-80C je moderné zariadenie s vysokou úžitkovou hodnotou, kvalitná elektronika zaručuje stabilnú teplotu, je vyrobené z vysokokvalitných materiálov, povrch je z nehrdzavejúcej ocele/plastov, veľmi ľahko sa čistí a udržiava. Kvalitná elektronika vo vnútri zariadenia udržiava konštantnú teplotu a zabezpečuje ekonomicky nízku spotrebu energie.

Na obale nie je vždy uvedená presná šírka, ako uvádza výrobca. Môže sa teda stať, že napríklad 300 mm široký balík môže byť široký 303 mm, a už len preto by bolo nereálne vyrobiť kvalitný zvar. Preto si vždy vyberajte tašky a obaly s dostatočnou rezervou.
V prípade, že zvárate balík s menšou šírkou, ako je šírka čeľustí, napríklad 120 mm, musíte znížiť výkon zváračky pomocou otočného regulátora, aby ste zabránili zbytočnému spáleniu tavného drôtu a čeľustí stroja.

Pre tento výrobok je k dispozícii certifikát CE v súlade s platnými normami.

 
Parametre:

napájanie 230V/50Hz
príkon 500 W
Šírka držiaka obalového materiálu 320 mm
Dĺžka čeľuste 304 mm (maximálna odporúčaná dĺžka zvaru 295 mm)
Integrovaná rezačka obalov ( maximálna dĺžka rezu 250 mm)
Nastavenie teploty: otočný volič s termostatom
Rozmery: 305x265x305 (ŠxVxH)
Hmotnosť: 4,725 kg

 

Parametre
Hmotnosť balenia [kg]:5.5 kg
Viac parametrov
Hmotnosť balenia [kg]:5.5 kg
Impulzná zváračka fólií FRN-1000 - jedna z najdlhších stolových zváračiek plastových fólií na trhu. Vhodná k zatavovanie veľkých obalov, vriec, igelitov či rukávov z PP, LDPE, HDPE, BOPP, PVC či celofánu. Zváracia lišta má dĺžku 1000 mm a umožňuje tak prácu so všetkými obalmi do tejto šírky. Dĺžka zvaru je 100 cm a šírka podľa použitej struny - viď špecifikácia nižšie (zvyčajne 2mm). Pri impulzných zváračkách nie je zvárací vykurovací drôt ohrievaný trvalo, ale iba pri pritlačení zváracieho ramena k zváranému obalu. Čas ohrevu odporového drôtu nastavíte potenciometrom podľa materiálu zváraného plastu a jeho hrúbky. Vypínanie je riadené automaticky, vždy presne po uplynutí nastaveného intervalu. Zváračka fólií nájde svoje uplatnenie v rôznych odvetviach, najmä však pri predaji väčších predmetov, ktoré možno zataviť do obalu či k zatavovaniu PVC vriec. Výsledok je vďaka časovaču vždy dokonalý a výsledný obal pôsobí profesionálne. Impulzná zváračka FRN-1000 je vyrobená prevažne z kovu, je teda určená aj pre väčšiu záťaž. Upozornenie: dĺžka tavnej struny zváračky síce dosahuje deklarovanú dĺžku, avšak nie je úplne reálne efektívne zvárať vrecúška o rovnakej dĺžke. Obsluha by musela sáčok veľmi presne umiestniť, aby kraje fólie boli presne položené na tavnej strune, čo by značne zvyšovalo potrebnú dobu pre zváranie. Ak by všetko nebolo presne umiestnené, nedošlo by k riadnemu zvareniu okrajov a výsledný zvar by nebol vodotesný. Navyše sáčky / rukávy nemajú vždy presne zodpovedajúce šírku, akú výrobca uvádza. Môže sa teda stať, že fóliový rukáv o šírke 200mm môže mať napríklad 203mm a už len vďaka tomu by nebolo reálne vodotesný zvar vyhotoviť. Preto vždy voľte zváračku fólií s dostatočnou rezervou. Rezerva by však nemala byť zbytočne vysoká, pretože v miestach, kde nedochádza ku zváraniu, sa tavný drôt vrátane teflónovej tkaniny a silikónového prítlačného tesnenia zbytočne prehrieva. Pre prácu s vrecúškami o šírke 10 cm je napríklad voľba zváračky s typovým značením 400 (a teda dĺžkou struny 40 cm) úplne nevhodná. Ku zváračke odporúčame tiež nákup tepluodolné krycie pásky a náhradných tavných drôtov. Možné zvoliť tiež drôt inej šírky pre dosiahnutie širšieho zvaru.
464,35€ / ks 386,96€ bez DPH
skladom2-5 ks
Kód:
102119
Ručná zváračka plastových fólií na zatavovanie plastových tašiek s materiálom, zatavovanie tašiek, obalov, plastov na balenie tovaru a obalov z fólií PP, LDPE, HDPE, BOPP, PVC. Zváracia lišta má dĺžku 600 mm, a tak umožňuje pracovať so všetkými plastovými pásmi až do tejto šírky; dĺžka zvaru je 60 cm. Pri pulzných zváračkách sa zvárací ohrievací drôt nezahrieva trvalo, ale len pri stlačení rukoväte. Čas ohrevu odporového drôtu sa nastavuje potenciometrom podľa materiálu zváraného plastu a jeho hrúbky; vypnutie sa riadi automaticky po uplynutí nastaveného intervalu.
255,65€ / ks 213,04€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101452
Ručná páková celokovová zváračka plastových fólií SF-400 so širokým zvarom - 8 mm a možnosťou vyrazenia čísla do zvaru za tepla, vhodná na zatavovanie vreciek, obalov, plastov na balenie tovaru a rukávov z PP, LDPE, HDPE, BOPP, PVC fólií do mikrónu 0,200 mm * 2. Zváracia lišta, a teda aj zvar, má dĺžku 400 mm, a tak umožňuje zváranie fólií až do tejto šírky. Zváračka je celokovová, páka, kĺb a podvozok zváračky sú pevné. Pri pulzných zváračkách sa zvárací ohrievací drôt nezahrieva trvalo, ale len pri stlačení rukoväte. Čas ohrevu odporového drôtu sa nastavuje potenciometrom - podľa materiálu zváraného plastu a jeho hrúbky. Vypínanie je riadené automaticky, vždy presne po uplynutí nastaveného intervalu. Maximálna hrúbka zváranej fólie je 2 × 0,2 mm (200 mikrometrov na fóliu). Vďaka výkonnému transformátoru vo vnútri zváračky tento model používa širokú tavnú šnúru, ktorá vytvára 8 mm široký zvar, ktorý vyzerá profesionálne Zváračka SF-400 má aj špeciálnu silikónovú prítlačnú lištu, ktorá má na jednej strane otvory, do ktorých sa vkladajú silikónové číslice, na ktoré možno za tepla vyraziť číselné údaje - pozri obrázok. Súčasťou balenia sú číslice 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9, pričom každá z nich je minimálne po jednom kuse. Ak máte záujem o túto funkciu, napr. na vytlačenie aktuálneho dátumu alebo čísla šarže, odporúčame spolu so zváračkou zakúpiť ďalšie sady znakov, ktoré obsahujú znaky 0-9 (spolu 10 ks) v dostatočnom množstve pre dané použitie. Zváračka SF-400 má v lište celkom 44 otvorov pre číslice rozdelených do štyroch polí - teda 4x 11 znakov. Zváračka fólií nájde uplatnenie v rôznych odvetviach, ale najmä pri predaji rôzne veľkých predmetov, ktoré sa dajú zataviť do obalu vami určenej veľkosti, alebo v medicíne na balenie vzoriek či liekov. Vďaka časovaču je výsledok vždy perfektný a výsledné balenie vyzerá profesionálne. Zváračka je celokovová a vhodná na vysoké pracovné zaťaženie. Podvozok je natretý zelenou kladivkovou farbou. Zváračka nie je vhodná na nepretržitú prevádzku, po 45 min práce je potrebné nechať zváračku 20 min odpočívať, aby nedošlo k prehriatiu zváracieho transformátora. Upozornenie: hoci dĺžka zváracej šnúry zváračky dosahuje deklarovanú dĺžku, nie je úplne reálne efektívne zvárať vrecia rovnakej dĺžky. Obsluha by musela vrecko veľmi presne polohovať, aby zabezpečila presné umiestnenie okrajov fólie na zváracej šnúre, čo by výrazne predĺžilo čas potrebný na zváranie. Ak by všetko nebolo presne umiestnené, okraje by neboli správne zvarené a výsledný zvar by nebol vodotesný. Okrem toho vrecká/rukavy nemajú vždy presne zodpovedajúcu šírku, ako uvádza výrobca. Preto sa môže stať, že napríklad 400 mm široký fóliový rukáv môže mať šírku 403 mm, a už len preto by bolo nereálne vytvoriť vodotesný zvar. Preto vždy vyberajte zváračku fólií s dostatočnou rezervou.
198,26€ / ks 165,22€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102913
Ručná páková celokovová zváračka plastových fólií SF-200 so širokým zvarom - 8 mm a možnosťou vyrazenia čísla do zvaru za tepla, vhodná na zatavovanie vreciek, obalov, plastov na balenie tovaru a rukávov z PP, LDPE, HDPE, BOPP, PVC fólií do mikronovej hrúbky 0,200 mm * 2. Zváracia lišta, a teda aj zvar, má dĺžku 200 mm, a tak umožňuje zváranie fólií až do tejto šírky. Zváračka je celokovová, páka, kĺb a podvozok zváračky sú pevné. Pri pulzných zváračkách sa zvárací ohrievací drôt nezahrieva trvalo, ale len pri stlačení rukoväte. Čas ohrevu odporového drôtu sa nastavuje potenciometrom - podľa materiálu zváraného plastu a jeho hrúbky. Vypínanie je riadené automaticky, vždy presne po uplynutí nastaveného intervalu. Maximálna hrúbka zváranej fólie je 2 × 0,2 mm (200 mikrometrov na fóliu). Vďaka výkonnému transformátoru vo vnútri zváračky tento model používa širokú tavnú šnúru, ktorá vytvára 8 mm široký zvar, ktorý vyzerá profesionálne Zváračka SF-200 má aj špeciálnu silikónovú prítlačnú lištu, ktorá má na jednej strane otvory, do ktorých sa dajú vložiť silikónové číslice na vyrazenie číselných informácií za tepla - pozri obrázok. Súčasťou balenia je balenie číslic 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9, pričom každá z nich obsahuje minimálne jeden kus. Ak máte záujem o túto funkciu, napr. na vytlačenie aktuálneho dátumu alebo čísla šarže, odporúčame spolu so zváračkou zakúpiť rozširujúcu sadu znakov, ktorá obsahuje znaky 0-9 (spolu 10 ks) v dostatočnom množstve pre dané použitie. Zváračka SF-200 má v lište 11 otvorov (11 medzier). Zváračka fólií nájde uplatnenie v rôznych odvetviach, ale najmä pri predaji rôzne veľkých predmetov, ktoré sa dajú zataviť do obalu vami určenej veľkosti, alebo v lekárstve na balenie vzoriek alebo liekov. Vďaka časovaču je výsledok vždy perfektný a výsledné balenie vyzerá profesionálne. Zváračka je celokovová a vhodná na vysoké pracovné zaťaženie. Podvozok je natretý zelenou kladivkovou farbou. Zváračka nie je vhodná na nepretržitú prevádzku, po 45 min práce je potrebné nechať zváračku 20 min odpočívať, aby nedošlo k prehriatiu zváracieho transformátora. Upozornenie: hoci dĺžka zváracej šnúry zváračky dosahuje deklarovanú dĺžku, nie je úplne reálne efektívne zvárať vrecia rovnakej dĺžky. Obsluha by musela vrecko veľmi presne polohovať, aby zabezpečila presné umiestnenie okrajov fólie na zváracej šnúre, čo by výrazne predĺžilo čas potrebný na zváranie. Ak by všetko nebolo presne umiestnené, okraje by neboli správne zvarené a výsledný zvar by nebol vodotesný. Okrem toho vrecká/rukavy nemajú vždy presne zodpovedajúcu šírku, ako uvádza výrobca. Preto môže byť fóliový rukáv široký 200 mm napríklad 203 mm a už len preto by bolo nereálne vytvoriť vodotesný zvar. Preto vždy vyberajte zváračku fólií s dostatočnou rezervou.
120,00€ / ks 100,00€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102892
Ručná celokovová zváračka plastových fólií s rezacím nožom na zatavovanie vreciek, obalov, plastov na balenie tovaru a puzdier z fólií PP, LDPE, HDPE, BOPP, PVC. Zváracia lišta má dĺžku 300 mm a umožňuje tak prácu so všetkými plastovými pásmi až do tejto šírky. Dĺžka zvaru je 30 cm. Výsledný zvar možno orezávať pomocou integrovaného noža, čo výrazne urýchľuje prácu v porovnaní so zváračkami bez noža, kde je potrebné dodatočné orezávanie mimo zváračky. Vhodné najmä na priebežné balenie pomocou nekonečných plastových tunelov (plastových rukávov), ktoré potom nie je potrebné dodatočne strihať. Náhradné nože nájdete v našej ponuke. Pri impulzných zváračkách sa zvárací ohrievací drôt nezahrieva trvalo, ale len pri stlačení rukoväte. Čas ohrevu odporového drôtu sa nastavuje potenciometrom podľa materiálu zváraného plastu a jeho hrúbky. Vypínanie je riadené automaticky, vždy presne po uplynutí nastaveného intervalu. Maximálna hrúbka zváranej fólie je 2 × 0,2 mm (200 mikrometrov na fóliu). Zváračka fólií nájde uplatnenie v rôznych odvetviach priemyslu, ale najmä pri predaji predmetov rôznych rozmerov, ktoré sa dajú zataviť do obalu vami určenej veľkosti, alebo v medicíne na balenie vzoriek alebo liekov. Vďaka časovaču je výsledok vždy perfektný a výsledné balenie vyzerá profesionálne. V porovnaní s verziami bez rezacieho noža je zváračka celokovová a vhodná na vysoké pracovné zaťaženie. Upozornenie: hoci dĺžka tavnej šnúry zváračky dosahuje deklarovanú dĺžku, nie je úplne reálne efektívne zvárať vrecká rovnakej dĺžky. Obsluha by musela vrecko veľmi presne polohovať, aby zabezpečila presné umiestnenie okrajov fólie na tavnej šnúre, čo by výrazne predĺžilo čas potrebný na zváranie. Ak by všetko nebolo presne umiestnené, okraje by neboli správne zvarené a výsledný zvar by nebol vodotesný. Okrem toho vrecká/rukavy nemajú vždy presne zodpovedajúcu šírku, ako uvádza výrobca. Preto môže byť fóliový rukáv široký 200 mm napríklad 203 mm a už len preto by bolo nereálne vytvoriť vodotesný zvar. Preto vždy vyberajte zváračku fólií s dostatočnou rezervou. Rezerva by však nemala byť zbytočne veľká, pretože tavný drôt vrátane teflónovej tkaniny a silikónového prítlačného tesnenia by sa zbytočne prehrieval v oblastiach, kde nedochádza k zváraniu. Napríklad na prácu s vreckami širokými 10 cm je zváračka s typovým označením 400 (a teda s dĺžkou struny 40 cm) úplne nevhodná.
146,09€ / ks 121,74€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101581
Zariadenie určené na zváranie vriec a fólií. Šírka ohrievacej šnúry je 30 cm. Ohrev sa zapína automaticky po stlačení hornej časti a vypína sa automaticky po nastavenom časovom intervale. Čas ohrevu odporového drôtu sa nastavuje potenciometrom podľa materiálu zváraného plastu a jeho hrúbky. Maximálna dĺžka zvaru je 300 mm. Maximálna hrúbka zváranej fólie je 2 × 0,15 mm. Kryt zváračky je vyrobený z plastu, výrobok nie je určený na nepretržitú prevádzku v priemysle alebo inde. Výrobok je určený na príležitostné a hobby použitie. Ponúkame ekvivalentné zváračky v celokovovom vyhotovení na ťažšie použitie a priemyselné využitie.  
73,04€ / ks 60,87€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
100959
Polyolefionová teplom zmrštiteľná fólia v prevedení polorukáv (typ L) šírka 250mm, v návine 1000m na ​​roly. Hrúbka materiálu je 19 mikrónov (0,019mm). Pomer zmršťovania tejto polyolefinové fólie je 1,65: 1 Polyolefínové fólie sú tepelne zmrštiteľné, majú vysokú pevnosť a odolnosť proti prerazeniu a dobré vlastnosti v ťahu. Fólie sú vysoko transparentné s leskom a bez akéhokoľvek zápachu. Polyolefínové fólie sú chemicky odolné a zdravotne nezávadné. Fólie sú vhodné pre všeobecné balenie - ručné, poloautomatické i plne automatické komorové či tunelové baliace stroje. Ideálne pre balenie telefónov, tabletov, CD / DVD / BD, kozmetiky, hračiek a kníh, ktorým fólia poskytne ochranu proti vlhkosti a zároveň vytvorí plombu, ktorá signalizuje nepoužitý výrobok (napr. U elektroniky). K dokonalému zmrštenie fólie je doporučená teplota 130 - 180 ° C. Zmršťovať sa začínajú už pri teplote 100 ° C. Fólie sa zmršťujú v pomere 1,65: 1 a možno ich zvárať klasickými impulznými zváračkami fólií. Parametre: Dĺžka: 1000m Šírka: 250mm Hrúbka: 19 mikrónov (0,019mm) Teplota zmrštenia: 100 - 180 ° C Pomer zmrštenia: 1,65: 1 Typ fólie: polyolefínová Tvar: polorukáv (L) Vnútorný priemer role: 76mm Farba: transparentná  
109,57€ / ks 91,30€ bez DPH
Tovar je na ceste
Kód:
102474
PE hadica, tunel, rukáv o šírke 300mm, v 100m návine na roli. Hrúbka steny fólie je 200micronov (0,200mm). Polyetylénové fólie sú bezfarebné, číre, bez chuti a zápachu, nemenia sa pôsobením vlhkosti, soli a bežných chemikálií. Majú dlhú životnosť, sú pružné, teplom ľahko zvárateľné, odolné proti mrazu a vlhkosti. Fólia je vhodná na výrobu vriec, sáčkov a obalov akéhokoľvek tovaru. PE fólie sú zdravotne nezávadné, 100% recyklovateľné a sú vhodné aj pre balenie potravín (certifikát k dispozícii). Ako obalový prostriedok spĺňajú požiadavky zákona č. 477/2001 Zb. (Zákon o obaloch). Ideálne pre zváranie všetkými impulznými zváračkami z našej ponuky.                            Materiál: PE (Polyethylen) Hrúbka materiálu: 200micron (0,200mm) * 2 Šírka: 300mm Dĺžka role: 100 metrov Farba: číra Fotografia je len ilustratívna    
85,04€ / ks 70,87€ bez DPH
Tovar je na ceste
Kód:
102858
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!