Digitálna váha 15kg / 1g

Digitálna elektronická váha s podsvieteným LCD displejom, váživosťou 15 kg a dielikom 1 g.
 
Váha v ultratenkom prevedení s vážiacej plochou z brúseného hliníka a dotykovým ovládaním nájde vďaka pokračovanie textu

Kód produktu:

103410

Varianty:

skladom (6-25 ks)27.09.2023 môže byť u Vás
Digitálna váha 15kg / 1g 103410 https://www.hotair.sk/images/produkty/2/3588/digitalni-vaha-15kg-1g_1551342372.jpg
Cena: 972.00
Dostupnost: skladom 6-25 ks
Cena s DPH Cena bez DPH
43,78€ 36,49€
ks
Digitálna elektronická váha s podsvieteným LCD displejom, váživosťou 15 kg a dielikom 1 g.
 

Váha v ultratenkom prevedení s vážiacej plochou z brúseného hliníka a dotykovým ovládaním nájde vďaka svojej nadštandardné váživosti až 15 kg uplatnenej nielen v kuchyni a domácnosti. Podsvietený LCD displej zaistí dobrú čitateľnosť za akýchkoľvek svetelných podmienok. Váha disponuje výsuvným očkom pre zavesenie na háčik či stenu v kuchyni či dielni. Samozrejmosťou je u tejto váhy tárovania pre váženie, prepínanie merných jednotiek: gramy, kilogramy, unca, a libry, ml (g, kg, oz, lb, ml) alebo automatické vypnutie váhy po 60 sekundách nečinnosti.
Protišmykové nôžky váhy zaistí dobrú stabilitu na hladkom alebo vlhkom povrchu, hliníková vážiacu plocha je ľahko umývateľná. Napájaná je dvoma mikrotužkovými (AAA) batériami. Váha je veľmi dobre prenosná, váži iba 330 g.

 
Parametre
Váhy, mincíře, balancery
váživosť15000 g
diel d=1 g
dield=1g
odchýlka, presnosť0,5g
merné jednotkymlg (gramy)kg (kilogramy)lb (libry)oz (unce)
zobrazeniemodro podsvietené LCD
funkcieTAREvýsuvné očko pre uchytenie na háčikprepínanie merných jednotiekautomatické vypnutie
hmotnosť0.33 kg
napájanie2xAAA (mikrotužkové batérie)
rozmery vážiacej platne225x165 mm
rozmery (šírka - výška - hĺbka) [mm]225-165-18 mm
Hmotnosť balenia [kg]:0.41 kg
Viac parametrov
Váhy, mincíře, balancery
váživosť15000 g
diel d=1 g
dield=1g
odchýlka, presnosť0,5g
merné jednotkymlg (gramy)kg (kilogramy)lb (libry)oz (unce)
zobrazeniemodro podsvietené LCD
funkcieTAREvýsuvné očko pre uchytenie na háčikprepínanie merných jednotiekautomatické vypnutie
hmotnosť0.33 kg
napájanie2xAAA (mikrotužkové batérie)
rozmery vážiacej platne225x165 mm
rozmery (šírka - výška - hĺbka) [mm]225-165-18 mm
Hmotnosť balenia [kg]:0.41 kg
Presná digitálna elektronická váha s veľkým podsvieteným LCD displejom a maximálnu váživosťou 2kg. Kompaktná a veľmi presná digitálna váha vhodná pre váženie drobných predmetov, liekov, šperkov a drahých kameňov, ideálny pomocník do laboratórií, záložní, lekární, k výučbe do škôl a na výskumné účely. Váha disponuje funkciou tarovania pre váženie, ďalej možnosťou počítania kusov, prepínaním merných jednotiek: gramy, kilogramy, unca, trójske unce a libry (g, kg, oz, tl, lb). Podsvietenie a veľký LCD zaisťuje dobrú čitateľnosť za akýchkoľvek svetelných podmienok. Ovládacia klávesnica s displejom je oproti rovine vážiacej dosky znížená a nebráni váženiu rozmernejších predmetov.  Povrch vážiacej plochy z nerezovej ocele je ľahko umývateľný.   Váha je veľmi skladná a vhodná k častému prenášaniu, váži len 230g. Napájaná je dvoma tužkovými (AAA) batériami. Súčasťou balenia je plastová miska pre váženie drobných predmetov alebo môže slúžiť ako priehľadný kryt váhy proti prachu a iným nečistotám.   U funkcie počítania je potreba najprv napočítať a zvážiť 25/50/75 / 100ks (podľa potrebnej presnosti) váha následne spočíta priemer a následne je potom možné pridávať na váhu ľubovoľné množstvo vážených predmetov (max 2 kg), váha potom na základe prvého merania počíta a ukazuje počet kusov.  
34,59€ / ks 28,83€ bez DPH
skladom2-5 ks 27.09.2023 môže byť u Vás
Kód:
103412
Presná digitálna kuchynská váha s veľkým inverzným LCD displejom, váživosťou 3kg a dielikom 0,1 g. Kuchynská váha pre presné váženie potravín pri varení, stánkovom predaji a obchodoch. Nerezová vážiaca plocha je ľahko umývateľná, váha je ľahko ovládateľná pomocou dvojice veľkých tlačidiel, je kompaktný s výborne čitateľným inverzným displejom. Váha disponuje funkciou tarovanie pre váženie, prepínaním merných jednotiek: gramy, mililitrami, unca, a libry (g, ml, oz, lb). Znaky sú biele podsvietené na čiernom LCD displeji, to zaisťuje dobrú čitateľnosť za akýchkoľvek svetelných podmienok. Ovládacia klávesnica s displejom je oproti rovine vážiace dosky znížená a nebráni váženie rozmernejších predmetov.   Váha je veľmi dobre prenosná, váži len 300g. Napájaná je tromi (AAA) batériami.
37,30€ / ks 31,08€ bez DPH
skladom2-5 ks 27.09.2023 môže byť u Vás
Kód:
103411
Počítacia kontrolná váha ACS-15JS s dielikom d = 0.5g a celkovou váživosťou 15kg a vnútorným dobíjacím akumulátorom pre prevádzku aj mimo elektrickú sieť. Váha disponuje nastaviteľnými nožičkami na závitoch, takže ju možno usadiť na akýkoľvek povrch. K vodorovnému umiestneniu váhy dopomáha tiež vodováha, ktorá je skrytá pod kovovou vážiacou plochou, ktorú možno jednoducho z váhy zložiť. Nie však natoľko jednoducho, aby došlo k jej nechcenému odstráneniu. Plocha drží na 4 kolíkoch, ktoré doliehajú na vážiaci element. Rozmer vážiacej dosky je 280 x 195mm. Hlavnou dominantou váhy sú jej tri jasné zelene svietiace displeje s piatimi miestami, ktoré nemožno prehliadnuť. Výška číslic je 17mm. Podsvietenie sa spína len pri položení predmetu na váhu a pri zadávaní hodnôt. Váha nájde uplatnenie predovšetkým pri kontrolnom vážení. Disponuje totiž pokročilými funkciami pre počítanie kusov. Po zadaní váhy jedného kusu váha na treťom displeji píše počet kusov. Ďalšou funkciou je kvantitatívny alarm, ktorý začne zvukovo signalizovať, ak obsluha prekročila spodnú hraničnú hranicu počtu zadaných kusov jedným pípnutím a po prekročení hornej hranice počtu kusov, dvojitým pípnutím. Disponuje tiež podobnou funkciou váhového limitu, kde je nastavený váhový strop v gramoch opäť v dvoch limitných hladinách a jeho dosiahnutie je signalizované jednoduchým alebo dvojitým pípnutím. Váha váži veľmi rýchlo - ustálenie a zobrazenie váhy je do jednej sekundy. Váha si vie tiež zapamätať až 6 hodnôt pre jeden kus váženého tovaru (etalón), z ktorých potom počíta celkový počet kusu na váhe. Samozrejmosťou je tarovanie. Váha disponuje úsporným režimom, ktorý váhu po čase vypne. Podsvietenie displejov je možné vypnúť úplne. Displeje zobrazujú tiež stav batérie v 4 krokoch. Výdrž pri prevádzke z batérie je cca 100 hodín.  
151,35€ / ks 126,13€ bez DPH
skladom6-25 ks 27.09.2023 môže byť u Vás
Kód:
102688
Elektronická váha s inverzne podsvieteným LCD displejom, váživosťou 5kg a dielikom 1g. Táto univerzálna digitálna váha s veľkou presnosťou je vhodná pre váženie potravín pri varení, vážení listov a menších balíkov, presné váženie chemických a iných substancií v školách pri výučbe alebo v laboratóriách. Váha disponuje funkciou tarovania pre váženie, funkciou automatického vypnutia a prepínaním merných jednotiek: gramy, mililitrami, unca, a libry (g, ml, oz, lb). Podsvietenie LCD zaisťuje dobrú čitateľnosť za akýchkoľvek svetelných podmienok. Váha je veľmi kompaktná, povrch vážiacej dosky je vyrobený z brúseného hliníka zlatej farby.   Váha je veľmi dobre prenosná, váži len 250g. Napájaná je dvoma mikrotužkovými (AAA) batériami.   Váha je dodávaná v zlatej alebo striebornej variante podľa skladového množstva.  
22,16€ / ks 18,47€ bez DPH
skladom2-5 ks 27.09.2023 môže byť u Vás
Kód:
103409
Predaj tejto váhy bol ukončený, radi by sme vám ponúkli alternatívny typ s väčšou presnosťou. Digitálna písmenková váha s odchýlkou 0,025 g. Vysoko presná tenzometrická digitálna váha s podsvieteným LCD displejom a presnosťou 5 stotín gramu - 0,05 g (d=0,1 g) až do 2000 g. Na zobrazenie vážených hodnôt si môžete vybrať z nasledujúcich jednotiek: gramy, unce, trójske unce, pennyweight, zrná a karáty (g, gn, c, dwt, oz, ozt). Podsvietenie LCD displeja je modré a poskytuje dobrú čitateľnosť za všetkých svetelných podmienok. Ovládacia klávesnica displeja je výsuvná a dá sa zasunúť do podvozku váhy, aby sa dala prenášať.  
30,27€ / ks 25,23€ bez DPH
Informujte sa
Kód:
100951
Tenzometrická digitálna elektronická váha s LCD podsvieteným displejom a odchýlkou ​​0,5 g (d = 0.1g). Pre zobrazenie vážených hodnôt môžete voliť z týchto veličín: gramy, kilogramy, unca, a libry (g, kg, oz, lb). Vypínateľné modré podsvietenie LCD zaisťuje dobrú čitateľnosť za akýchkoľvek svetelných podmienok. Ovládacia klávesnica s displejom je oproti rovine vážiacej dosky znížená a nebráni váženiu rozmernejších predmetov.  
37,30€ / ks 31,08€ bez DPH
skladom2-5 ks 27.09.2023 môže byť u Vás
Kód:
100952
Presná digitálna elektronická váha s veľkým podsvieteným LCD displejom, váživosťou 10kg a dielikom 1g. Váha disponuje funkciou TARovania pre váženie, ďalej možnosťou zapnutia a vypnutia podsvietenia, prepínaním merných jednotiek: gramy, kilogramy, unca, a libry (g, kg, oz, lb). Podsvietenie LCD zaisťuje dobrú čitateľnosť za akýchkoľvek svetelných podmienok. Ovládacia klávesnica s displejom je oproti rovine vážiacej dosky znížená a nebráni váženiu rozmernejších predmetov.   Váha je veľmi dobre prenosná, váži len 300g. Napájaná je dvoma tužkovými (AA) batériami. Príslušenstvo váhy tvorí tiež sieťový zdroj na 230V AC, vďaka ktorému ju možno prevádzkovať dlhodobo bez batérií.
41,08€ / ks 34,23€ bez DPH
skladom2-5 ks 27.09.2023 môže byť u Vás
Kód:
102613
Digitálna nerezová kuchynská váha HX-D7 s odnímateľnou miskou z nerezovej ocele o objeme 2l pre presné váženie potravín do max. Váhy 6kg v kuchyni a domácnosti. Ľahko umývateľný a praktický nerezový povrch váhy vynikne v každej kuchyni a domácnosti, nerezová odnímateľná miska s objemom 2l je posadená na okrúhlej vážiacej ploche s priemerom 125mm, dodávanu misku je možné vymeniť za akúkoľvek inú do priemeru dna 125mm. Na ovládanie váhy slúžia tri tlačidlá zapnutia / vypnutia, nastavenie jednotiek váhy a funkcia TARE pre vynulovanie, tlačidlá sú membránové a ukryté pod fóliou a sú tak chránené proti zaneseniu akoukoľvek nečistotou a proti poliatiu. K zobrazeniu navážených hodnôt slúži kontrastný LCD displej so zeleným podsvietením a výškou znakov 13mm. Váha vie merať v jednotkách g, lb, OZ. Kuchynská váha je napájaná 2ks AA tužkových batérií. Plochu pre váženie je možné jednoducho odskrutkovať a ľahko očistiť. Obsah balenia: váha, nerezová miska 2l.  ​  
47,03€ / ks 39,19€ bez DPH
skladom2-5 ks 27.09.2023 môže byť u Vás
Kód:
103711
Baristická váha EK6012 - s váživosťou 0-3000 g a stopkami 01s - 99min 59s. Baristické váhy na prípravu nápojov, najmä kávy, sa od ostatných váh líšia tým, že majú aj stopky, ktoré sa používajú na presné určenie času kvitnutia, extrakcie alebo, v prípade špeciálnych čajov, času lúhovania. Váha EK6012 v čiernej farbe je vyrobená z tvrdeného ABS, LCD displej s modrými číslicami a znakmi zobrazuje hmotnosť, čas a stav batérie. Váha umožňuje dvojaké napájanie 1) pomocou internej batérie, ktorú možno ľahko nabíjať pomocou konektora micro USB, 2) váhu možno nabíjať bežnými batériami AA (tužkové). Ovládanie váhy je veľmi jednoduché, vedľa displeja sa po stranách nachádzajú štyri tlačidlá, ktoré slúžia na zmenu jednotiek g, oz, ml, resetovanie váhy, tzv. funkciu TAR, zapnutie a vypnutie časovača a zapnutie a vypnutie samotnej váhy. Horná plocha váhy je vybavená gumovou protišmykovou podložkou s rozmermi 130x105mm, ktorá zabraňuje nielen skĺznutiu pohárov a šálok, ale predovšetkým chráni ABS povrch váhy pred vysokými teplotami horúcich nápojov. Vysoká presnosť a kapacita váženia predurčujú váhu na použitie v domácnostiach, baroch a kaviarňach, a to nielen pri príprave kávy, ale možno ju samozrejme použiť aj ako bežnú kuchynskú váhu na váženie prísad. Pri príprave filtrovanej kávy pomocou techník, ako je V60 alebo Chemex, je potrebné dodržiavať správne časy kvitnutia, pomocou váhy so stopkami ľahko zabezpečíte, že vaša káva bude vždy pripravená presne podľa vašich potrieb a chuti. Váhu možno použiť aj pri lúhovaní rôznych druhov čajov, ktoré si vyžadujú presné načasovanie extrakcie chutí a vôní z čajových lístkov. EK6012, kábel micro USB 20 cm.  
38,92€ / ks 32,43€ bez DPH
skladom2-5 ks 27.09.2023 môže byť u Vás
Kód:
104553
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!