Fulltextové vyhľadávanie:

BONUS akcia !
Výdajné miesto
Michálkovická 2098/86B,
710 00 Slezská Ostrava  
Zobrazit na mapě
Len pre objednávky cez eshop

Otváracia doba: 
Po - Pia:   08:00 - 18:00

Obchodné oddelenie:
Telefón: +420 603 357 606
(volajte Po – Pia: 8:00 – 18:00)
ICQ: 112873076
E-mail: info@hotair.sk

Fakturácia, expedícia:
Telefón: +420 605 259 759
(volajte Po – Pia: 7:30 – 15:00)
E-mail: info@hotair.sk

Technické oddelenie (Help-desk):
Telefón: +420 603 355 085 
(volajte Po – Pia: 9:00 – 17:00)
E-mail: servis@hotair.sk


 

Smart Kamera pre mikroskopy s automatickým zaostrovaním 5Mpix, HDMI, USB, Wifi, Sd karta s meracím SW

Smart Kamera pre mikroskopy s automatickým zaostrovaním 5Mpix, HDMI, USB, Wifi, Sd karta s meracím SW
Názov: Smart Kamera pre mikroskopy s automatickým zaostrovaním 5Mpix, HDMI, USB, Wifi, Sd karta s meracím SW
Kód produktu:103773
Varianty výrobku:
Dostupnosť:skladom 2-5 ks Overiť
Výrobok možno zapožičať: Cena zápožičky s vrátením do 10 dní 80 € bez DPH
Cena bez DPH:

761,32 € / ks

Cena s DPH:

913,58 € / ks

Množstvo:

Smart Kamera pre mikroskopy s automatickým zaostrovaním 5Mpix, HDMI, USB, Wifi, Sd karta s meracím SW 103773 https://www.hotair.sk/images/produkty/2/3995/smart-kamera-pro-mikroskopy-s-automatickym-ostrenim-5mpix-hdmi-usb-wifi-sd-karta-s-mericim-sw_1578480530.jpg
Cena: 22200.00
Dostupnost: skladom 2-5 ks

06.07.2020 môže byť u Vás

Priemyselná mikroskopická kamera FullHD / 5Mpix s automatickým zaostrovaním, meraním objektov s kalibráciou, HDMI, WIFI, USB a slotom na SD kartu pre kontrolu a pozorovanie objektov v priemysle, vývojových a opravárenských strediskách, servisoch, chemických laboratóriách, alebo ako výučbová pomôcka do škôl .

Kamera mikroskopov s CS závitom je vybavená značkovým CMOS snímačom Sony IMX178 s autofokusom. Snímač dovoľuje nahrávať video vo FullHD 1920x1080 a robiť snímky v rozlíšení 5Mpix (jpeg, tiff), všetky nasnímané záznamy sa potom automaticky ukladajú na SD kartu. Integrovaný operačný systém v kamere na báze Linuxu je vybavený pokročilou sadou nástrojov pre kalibráciu a meranie objektov s veľkou presnosťou a prakticky neobmedzenými možnosťami. Výstup obrazu je zaistený HDMI portom, kameru je možné prepojiť tiež bezdrôtovo cez WIFI s PC, mobilným tabletom či telefónom.
 
Optický senzor kamery disponuje automatickým zaostrovaním, ktoré veľmi uľahčuje a urýchľuje prácu pri pozorovaní predmetov s rôznorodou hĺbkou ostrosti.

Kamera sa hodí najmä pre defektoskopiu a inšpekciu výrobkov, kontrolu DPS plošných spojov, súčiastok, šperkov, pozorovanie nerastov, kovových obrobkov, hmyzu, rastlín a pod. CMOS senzor je umiestnený na posuvnom mechanizmu s motorom, ten posúva snímač v rozsahu -5 až 10mm dole / hore a automaticky doostruje obraz vo vami určenom mieste, vďaka tejto funkcii odpadá zdĺhavé manuálne zostrovanie pomocou posuvu šošoviek optiky mikroskopu, obsluha tak má vďaka AF ostreniu obe ruky voľné pre prácu. Automatické ostrenie je možné v prípade potreby vypnúť či ovládať posun AF motora aj manuálne pomocou myši.
 
Softvér kamery je špeciálne navrhnutý pre presné meranie všetkých pozorovaných predmetov, pomocou priamok, kruhov, štvorcov, obdĺžnikov a iných ľubovoľných tvarov môžete v reálnom čase zmerať jeden či viacero predmetov v pozorovanom obraze a mikroskop automaticky zobrazí zmeranú dĺžku predmetu, uhol či obsah nakresleného obrazca a nakoniec všetko uloží do snímky JPEG a súboru Excel. Kreslenie prebieha prostredníctvom myši pripojenej do USB konektora mikroskopu. Okrem merania nechýba ani funkcia zobrazenia mriežky, porovnávanie dvoch obrazov, otáčanie obrazov, export nameraných hodnôt do .xls (Excel), alebo ukladanie nastavení obrazu kamery a nakreslených kriviek s meraním pre opätovné použitie pri porovnávaní veľkostí u výrobkov.

Video výstup mikroskopu je vyvedený cez HDMI port, video aj fotografie sa ukladajú na SD kartu vloženú do mikroskopu. Samozrejmosťou je potom nastavenie obrazu (jas, kontrast, teplota, sýtosť farieb RGB, režim čiernobielej, gain, doostrenie) Mikroskop je možné tiež prepojiť s PC (Win, Mac, Linux) a to bezdrôtovo pomocou WIFI adaptéra do USB. Obraz z kamery je prenášaný bezdrôtovo do PC, priložený softvér na CD potom umožňuje nastaviť potrebné parametre obrazu, vykonávať meranie, či ukladať snímky (JPEG) priamo do PC, telefónu či tabletu so systémom Android.

V našej ponuke nájdete dve verzie kamery 5Mpix a 2Mpix, kamery majú totožné funkcie avšak 2Mpix verzia má citlivejší senzor pre pozorovanie predmetov v horších svetelných podmienkach, nižšie rozlíšenie nasnímaných fotiek (2Mpix) a menšie bitrate pri nahrávaní videa FullHD.

Pre zostavenie kompletného mikroskopu odporúčame zakúpiť ku kamere toto príslušenstvo:

Mikroskop pre pripojenie CS kamery so zoom objektívom
LED lampa s reguláciou intenzity mikroskopov - 56 LED
Otočný support / stolík s posuvom pre mikroskopy
Kalibračné pravítko pre mikroskopy
LCD VA monitor 10.1 "1920x1080 HDMI BNC VGA AV, kovové vyhotovenie
 

Obsah balenia: Kamera 5Mpix AF, HDMI kábel 2M, USB myš, WIFI adaptér, napájací adaptér, softvér na CD.
 
Ukázkové video:

 
Parametre: 
Rozlíšenie video: 1920 x 1080 / 25fps formát .asf (MPEG, H264)
Rozlíšenie foto: 5Mpix (JPEG, TIFF)
Snímač: Sony IMX178 citlivosť 425 mv
automatické ostrenie
Automatická kompenzácia obrazu
Automatické vyváženie bielej
Pokročilé možnosti merania
Vstup: USB / SD slot pre myš a wifi adaptér
Výstupy: HDMI / Wifi
Závit na objektívy: CS
Rozmery: 78x70x92mm (šxdxv)
Hmotnosť: 0,47kg
Napájanie: 12V / 2A
Hmotnosť balenia [kg]:1.45 kg


Obrázky výrobku:
Smart Kamera pre mikroskopy s automatickým zaostrovaním 5Mpix, HDMI, USB, Wifi, Sd karta s meracím SW
Smart Kamera pre mikroskopy s automatickým zaostrovaním 5Mpix, HDMI, USB, Wifi, Sd karta s meracím SW