Smart Kamera pre mikroskopy s automatickým zaostrovaním 5Mpix, HDMI, USB, Wifi, Sd karta s meracím SW

Priemyselná mikroskopická kamera FullHD / 5Mpix s automatickým zaostrovaním, meraním objektov s kalibráciou, HDMI, WIFI, USB a slotom na SD kartu pre kontrolu a pozorovanie objektov v priemysle, vývojových a pokračovanie textu

Kód produktu:

103773

Varianty:

skladom (2-5 ks)05.10.2022 môže byť u Vás

Tovar je možné zapožičať na 10 dní za 80€ ( bez DPH)

Zapožičať
Smart Kamera pre mikroskopy s automatickým zaostrovaním 5Mpix, HDMI, USB, Wifi, Sd karta s meracím SW 103773 https://www.hotair.sk/images/produkty/2/3995/smart-kamera-pro-mikroskopy-s-automatickym-ostrenim-5mpix-hdmi-usb-wifi-sd-karta-s-mericim-sw_1578480530.jpg
Cena: 25680.00
Dostupnost: skladom 2-5 ks
Cena s DPH Cena bez DPH
1 116,52€ 930,43€
ks
Priemyselná mikroskopická kamera FullHD / 5Mpix s automatickým zaostrovaním, meraním objektov s kalibráciou, HDMI, WIFI, USB a slotom na SD kartu pre kontrolu a pozorovanie objektov v priemysle, vývojových a opravárenských strediskách, servisoch, chemických laboratóriách, alebo ako výučbová pomôcka do škôl .

Kamera mikroskopov s CS závitom je vybavená značkovým CMOS snímačom Sony IMX178 s autofokusom. Snímač dovoľuje nahrávať video vo FullHD 1920x1080 a robiť snímky v rozlíšení 5Mpix (jpeg, tiff), všetky nasnímané záznamy sa potom automaticky ukladajú na SD kartu. Integrovaný operačný systém v kamere na báze Linuxu je vybavený pokročilou sadou nástrojov pre kalibráciu a meranie objektov s veľkou presnosťou a prakticky neobmedzenými možnosťami. Výstup obrazu je zaistený HDMI portom, kameru je možné prepojiť tiež bezdrôtovo cez WIFI s PC, mobilným tabletom či telefónom.
 
Optický senzor kamery disponuje automatickým zaostrovaním, ktoré veľmi uľahčuje a urýchľuje prácu pri pozorovaní predmetov s rôznorodou hĺbkou ostrosti.

Kamera sa hodí najmä pre defektoskopiu a inšpekciu výrobkov, kontrolu DPS plošných spojov, súčiastok, šperkov, pozorovanie nerastov, kovových obrobkov, hmyzu, rastlín a pod. CMOS senzor je umiestnený na posuvnom mechanizmu s motorom, ten posúva snímač v rozsahu -5 až 10mm dole / hore a automaticky doostruje obraz vo vami určenom mieste, vďaka tejto funkcii odpadá zdĺhavé manuálne zostrovanie pomocou posuvu šošoviek optiky mikroskopu, obsluha tak má vďaka AF ostreniu obe ruky voľné pre prácu. Automatické ostrenie je možné v prípade potreby vypnúť či ovládať posun AF motora aj manuálne pomocou myši.
 
Softvér kamery je špeciálne navrhnutý pre presné meranie všetkých pozorovaných predmetov, pomocou priamok, kruhov, štvorcov, obdĺžnikov a iných ľubovoľných tvarov môžete v reálnom čase zmerať jeden či viacero predmetov v pozorovanom obraze a mikroskop automaticky zobrazí zmeranú dĺžku predmetu, uhol či obsah nakresleného obrazca a nakoniec všetko uloží do snímky JPEG a súboru Excel. Kreslenie prebieha prostredníctvom myši pripojenej do USB konektora mikroskopu. Okrem merania nechýba ani funkcia zobrazenia mriežky, porovnávanie dvoch obrazov, otáčanie obrazov, export nameraných hodnôt do .xls (Excel), alebo ukladanie nastavení obrazu kamery a nakreslených kriviek s meraním pre opätovné použitie pri porovnávaní veľkostí u výrobkov.

Video výstup mikroskopu je vyvedený cez HDMI port, video aj fotografie sa ukladajú na SD kartu vloženú do mikroskopu. Samozrejmosťou je potom nastavenie obrazu (jas, kontrast, teplota, sýtosť farieb RGB, režim čiernobielej, gain, doostrenie) Mikroskop je možné tiež prepojiť s PC (Win, Mac, Linux) a to bezdrôtovo pomocou WIFI adaptéra do USB. Obraz z kamery je prenášaný bezdrôtovo do PC, priložený softvér na CD potom umožňuje nastaviť potrebné parametre obrazu, vykonávať meranie, či ukladať snímky (JPEG) priamo do PC, telefónu či tabletu so systémom Android.

V našej ponuke nájdete dve verzie kamery 5Mpix a 2Mpix, kamery majú totožné funkcie avšak 2Mpix verzia má citlivejší senzor pre pozorovanie predmetov v horších svetelných podmienkach, nižšie rozlíšenie nasnímaných fotiek (2Mpix) a menšie bitrate pri nahrávaní videa FullHD.

Pre zostavenie kompletného mikroskopu odporúčame zakúpiť ku kamere toto príslušenstvo:

Mikroskop pre pripojenie CS kamery so zoom objektívom
LED lampa s reguláciou intenzity mikroskopov - 56 LED
Otočný support / stolík s posuvom pre mikroskopy
Kalibračné pravítko pre mikroskopy
LCD VA monitor 10.1 "1920x1080 HDMI BNC VGA AV, kovové vyhotovenie
 

Obsah balenia: Kamera 5Mpix AF, HDMI kábel 2M, USB myš, WIFI adaptér, napájací adaptér, softvér na CD.
 
Parametre
Rozlíšenie video: 1920 x 1080 / 25fps formát .asf (MPEG, H264)
Rozlíšenie foto: 5Mpix (JPEG, TIFF)
Snímač: Sony IMX178 citlivosť 425 mv
automatické ostrenie
Automatická kompenzácia obrazu
Automatické vyváženie bielej
Pokročilé možnosti merania
Vstup: USB / SD slot pre myš a wifi adaptér
Výstupy: HDMI / Wifi
Závit na objektívy: CS
Rozmery: 78x70x92mm (šxdxv)
Hmotnosť: 0,47kg
Napájanie: 12V / 2A
Hmotnosť balenia [kg]:1.45 kg
Viac parametrov
Produktové video
Rozlíšenie video: 1920 x 1080 / 25fps formát .asf (MPEG, H264)
Rozlíšenie foto: 5Mpix (JPEG, TIFF)
Snímač: Sony IMX178 citlivosť 425 mv
automatické ostrenie
Automatická kompenzácia obrazu
Automatické vyváženie bielej
Pokročilé možnosti merania
Vstup: USB / SD slot pre myš a wifi adaptér
Výstupy: HDMI / Wifi
Závit na objektívy: CS
Rozmery: 78x70x92mm (šxdxv)
Hmotnosť: 0,47kg
Napájanie: 12V / 2A
Hmotnosť balenia [kg]:1.45 kg
Základom celého systému je robustný kovový posuvný systém uchytenia optiky s kamerou, pripevnený na masívne komaxitovanej podložke. Na tomto posuvnom suporte je uchytená optika s kamerou (kamera nie je súčasťou). Optický systém pozostáva z objektívu s premenlivým ohniskom a výmenného okuláru (makro nástavca), na ktorý sa naskrutkuje štandardná priemyselná kamera s objímkou ​​CS.  
474,78€ / ks 395,65€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 05.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
100724
Celokovový otočný suport mikroskopov pre uchytenie DPS pomocou magnetických držiakov. Celokovová otočná platforma o priemere 120mm je vyrobená z hliníkovej zliatiny, platforma stojí na gumových nožičkách, ktoré držia celý systém v stabilnej polohe, na hornej strane sú 4 silné magnety, ktorými je na otočnú platformu pripevnený samotný držiak DPS s priemerom 96mm, držiak je magneticky . Dosky plošných spojov sa k držiaku pripevňujú pomocou 4ks magnetických úchytiek. Úchytky majú z jednej strany silný magnet a možno s nimi ľubovoľne pohybovať po doske držiaka, na hornej strane sú na úchytkách vyfrézované hrany, za ktoré možno DPS zaprieť, po uchytení je výška DPS od plochy držiaku 9mm. Support je možné použiť nielen na pozorovanie DPS a iných drobných predmetov pod mikroskopom ale je výborným pomocníkom aj napríklad pri spájkovaní a servisovaní DPS, spínačov a iných súčiastok, ktoré sa bez uchytenia veľmi zle spájkujú. Platforma je otočná v rozsahu 360 ° a je možné ju zaaretovať v ľubovoľnej polohe  pomocou aretačnej skrutky.   Obsah balenia: Otočná platforma, feromagnetický držiak, 4x magnetická úchytka.   Parametre: Materiál platformy: nemagnetická zliatina hliníka Materiál držiaku: magnetická oceľ Priemer platformy: 120mm Priemer držiaku 96mm Výška úchytiek: Rozmery: 120x45mm (priemer x výška) Váha: 400g
120,00€ / ks 100,00€ bez DPH
skladom1 ks 05.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
103906
Polarizačné kruhové (cirkulárne) LED svetlo mikroskopov s plynulou reguláciou jasu. Výkonné led svetlo s dvoma polarizačnými filtrami, vďaka ktorým ľahko odstránite odlesky z kovových predmetov a lesklých povrchov pri predmetoch sledovaných pod mikroskopom. Polarizačné jednotky sa v praxi bežne využívajú v mineralógii, laboratórnom a chemickom výskume, biológii (skúmaní buniek), alebo tiež pri defektoskopii lesklých a kovových predmetov a obrobkov. Kruhové svetlo s 78ks výkonných LED diód a plynulou reguláciou s vstavanou polarizačnou jednotkou, ktorá sa skladá z dvoch kruhových filtrov z toho jeden je na pevno a druhý je otočný (cirkulárny), otáčaním filtra dochádza k lámaniu svetla a tým tiež k potlačeniu odleskov od materiálov a predmetov pod mikroskopom. Mechanizmus pre uchytenie mikroskopov sa skladá z troch aretačných skrutiek, vďaka ktorým je možné svetlo uchytiť na akýkoľvek tubus mikroskopu s priemerom 66-20mm. Intenzitu svitu je možné regulovať otočným kolieskom v rozsahu 0-100%. Teplota chromatickosti svetla sa v prípade LED osvetlenia pri znižovaní intenzity nemení; na rozdiel od správania klasických vláknových žiaroviek. Vo svietidle je osadené 78 super-bright bielych LED. Zdrojová a regulačna časť je vstavaná do vlastnej kovovej krabičky, napájanie pre LED jednotku je zo zdroja privedené skrze výstupný konektor a kábel o dĺžke 90cm. Zdroj je napájaný zo siete 230V / 50Hz pripojeným dvojžilovým napájacím káblom s dĺžkou 150cm. Obsah balenia: LED svetlo s polarizačným filtrom, jednotka zdroja s reguláciou.  
219,13€ / ks 182,61€ bez DPH
skladom2-5 ks 05.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
103836
Veľký priemyselný LCD monitor s veľkosťou 15,6 "s FullHD rozlíšením - 1920x1080 pixelov a pomerom strán 16: 9. Monitor je vhodný pre pripojenie a uchytenie k stojanom mikroskopov či pripojenie priemyselných kamier pre kontrolu a zabezpečenie výrobných priestorov, automatizovaných liniek alebo iných zariadení v priemysle a výrobe. Kryt monitoru vrátane rámčeka je vyrobený kompletne z kovu, je teda veľmi odolný a vhodný aj pre náročné priemyselné aplikácie. Použitý panel disponuje FullHD rozlíšením 1920x1080 pixelov. Monitor má veľmi bohatú konektivitu ku ktorej patrí HDMI, VGA, AV a nechýba ani vyhľadávaný BNC konektor pre pripojenie PAL kamier. Monitor je možné upevniť k stojanu mikroskopu pomocou stredovej koľajnice, alebo držiaka s objímkou, držiak je dlhý 240mm, objímka má vnútorný priemer 25mm a aretuje sa k stojanovej tyči pomocou aretačnej skrutky. Pre napájanie monitora je v balení priložený tiež adaptér do siete 12V / 2,6A. Ak kupujete monitor k mikroskopu so stojanovou tyčou odporúčame zakúpiť k monitoru tiež predĺženie.   Obsah balenia: monitor 15,6 ", napájací adaptér 12V / 2,6A, 240mm držiak s objímkou, skrutky.   Parametre: Napájanie: adaptér 12V / 2,6A rozlíšenie: 1920x1080px panel: TFT Pomer strán: 16: 9 svietivosť panelu: 400cd / m2 kontrast: 800: 1 farby: 16.7M konektivita: VGA, HDMI, cinch Možnosť uchytenia: VESA, statív 6mm skrutku, adaptér pre uchytenie k mikroskopu Napájanie: adaptér 12V (súčasťou) celokovové prevedenie Rozmery: 365x220x40mm (DxVxH) Hmotnosť: 1,50kg  
297,39€ / ks 247,83€ bez DPH
skladom1 ks 05.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
103714
Monokulárny mikroskop s vnútorným osvetlením a zväčšením 30-200x vhodný pre defektoskopiu a inšpekciu ventilov, plynových a kvapalinových rozvodov, frézovaných otvorov a iných hlbších či zle viditeľných miest. Celokovový tubus so zoom optikou a zväčšením 30-200x je vybavený špeciálnym osvetlením, ktoré vrhá svetlo priamo cez optické členy, svetlo tvorí úzky kužeľ v osi záberu kamery, vďaka ktorému možno pozorovať aj malé a hlboké otvory typické pri defektoskopii, kontrole vzduchových a plynových rozvodov , ventilov, trysiek, trubíc alebo inde, kde nie je možné využiť klasické kruhové osvetlenia mikroskopu. V hornej časti tubusu je pripravený vonkajší závit 24mm pre pripojenie kamery, na spodnej strane je ako vnútorný 24mm tak vonkajší 28mm závit pre pripojenie predsádok či filtrov. Tubus s dĺžkou 258 mm je celokovový, zväčšenie je ovládané kolieskom nad optikou. Osvetlenie so silnou LED diódou o teplote 6000k je pripojené z boku tubusu a je napájané pribaleným 3V adaptérom. Priemer tubusu v mieste uchytenia k mikroskopovému supportu je 40 mm, priemer je možné zväčšiť dodávanou redukciou na 50 mm. Zväčšenie optickej sústavy tubusu je závislé na veľkosti čipu kamery, použitia predsádok a veľkosti a rozlíšenia zobrazovacieho zariadenia (monitora) Pri meraní zväčšenia 30-200x bola použitá kamera s čipom o veľkosti 1 / 1.8 "bez použitia predsádky a monitor 23" s rozlíšením 2560px na dlhšej strane.     Obsah balenia: tubus, LED osvetlenie s adaptérom.   Stojan pre tubus či kameru je možné taktiež zakúpiť zvlášť na našom eshope.   Parametre: Materiál: kov zväčšenie 30-200x Horný závit: vonkajší 24mm Spodný závit vnútorný 24mm / vonkajší 28mm Dĺžka tubusu: 258mm Osvit: LED 3W, úzky kužeľ 6000k Rozmery: Hmotnosť: 0,8kg  
693,91€ / ks 578,26€ bez DPH
skladom2-5 ks 05.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
103758
Masívny kovový stojan s podstavcom a 50mm objímkou pre uchytenie optických sústav mikroskopov. Základom stojanu je pevná kovová podložka 380x250mm s komaxitovou povrchovou úpravou v čiernej farbe. Do podložky je uchytená kovová tyč s priemerom 20 mm a dĺžkou 315 mm, na tyči je pripevnený držiak pre optické sústavy. Držiak je možné ľubovoľne otáčať a vertikálne posúvať. Objímka pre optiku mikroskopu s vnútorným priemerom 50 mm je vybavená aretačnou skrutkou, aby bolo možné do objímky upevniť aj optiku s menším priemerom 45-50mm. Stojan je vybavený jemným posuvom vo vertikálnej osi pre mikroposuv optickej sústavy +/- 60mm. K aretovania vertikálneho posuvu a smeru otáčania slúžia dva menšie otočné voliča. Na stojanové tyči je pripravený vnútorný závit o priemere 19 mm, ktorý slúži na naskrutkovanie predĺženie v prípade použitia dlhej optickej sústavy alebo pre uchytenie väčšieho monitora pre mikroskopové kamery. Stojan je vybavený nožičkami pre lepšiu stabilitu, systém je okrem otočných voličov celokovový. Obsah balenia: stojan, support, inbus kľúč  Parametre:  Materiál: oceľ / zliatina hliníka Rozmer základne: 380x250mm Dĺžka tyče: 315mm Objímka: 50mm s aretáciou Celkové rozmery: 380x370x250mm (ŠxVxH) Hmotnosť: 2,25 kg
229,57€ / ks 191,30€ bez DPH
skladom2-5 ks 05.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
103766
Mikroskopový systém ALL-IN-ONE 16-130x systém vrátane SMART kamery, kvalitného priemyselného FullHD LCD AH-VA monitora a regulovateľného LED osvetlenia k objektívu. Optika mikroskopu spolu s kamerou je upevnená na celokovovom pevnom stojane profesionálneho elektronického mikroskopu ktorý umožňuje posun hore a dolu a otáčanie okolo svojej osi. Stojan disponuje obrovskou pracovnou základňou o rozmere 378x245mm, na ktoré je možné umiestniť akékoľvek PCB. Zväčšenie mikroskopu je 16-130x.  Optika mikroskopu má štandardné zväčšenie 16-130x pri pozorovacej vzdialenosti približne 10 cm. Upozornenie - zväčšenie sa vzťahuje na 10,1" displej HDMI, ktorý je súčasťou balenia.  Je možné kúpiť aj nástavce, ktoré znásobujú zväčšenie na 34-260x alebo 64-520x, ale tieto nástavce nemôžu používať dodávané osvetlenie a objekt pod mikroskopom je potrebné osvetliť samostatne zvonka, pretože obraz je s dodávaným osvetlením príliš tmavý. Mikroskop disponuje digitálnou SMART kamerou s vysokým FullHD rozlíšením 1080p (1920x1080px), ktorá má svoj vlastný operačný systém, ktorý sa ovláda vďaka USB myši - pri tom modeli dodávame bezdrôtovú myš Genius. Kamera disponuje dvoma USB portami, jedným pre pripojenie ovládacej periférie a druhým pre pripojenie pamäťového zariadenia (flash disk, ..). Systém umožňuje meranie vrátane kalibrácie mierky. K dispozícii sú užívateľské linky (vodorovné, zvislé, a kríže), vďaka ktorým možno napríklad pozicový pozorovaný objekt do záberu pre presnú tvorbu screenshotov. Nechýba ani režim pravítka (X, Y a priemer). Samozrejmosťou je pokročilé nastavenie obrazu. Menu je možné skryť pravým tlačidlom pre využitie celej plochy záberu. Do obrazu je možné kresliť, pridávať obrazce a geometrické tvary v rôznych farbách pre označovanie napr. Chýb výrobku. Kamera natáča videá vo FullHD. Celý systém je možné ovládať počítačovou myšou s USB, ktorú pripojíte priamo do mikroskopu. Monitor sa pripevňuje priamo na nosnú tyč konštrukcie, všetky diely mikroskopu tak tvoria kompaktný celok, ktorý vám na stole nezaberie viac miesta, než je nutné (monitor možné nechať na podstavci). K dokonalému osvetleniu snímaného povrchu slúži kruhová LED lampa svietiaca jasne bielym svetlom, aby sa zachovali farebné tóny objektov. V spojení s citlivým snímačom kamery poskytuje dostatočné nasvietenie aj pri maximálnom zväčšení bez výrazného nárastu šumu v obraze. Stačí umiestniť sledovanou či opravovanú súčasť pod objektív, zapnúť napájanie, nastaviť otočným kolieskom požadovanú ohniskovú vzdialenosť a doostriť kolieskom na suporte objektívu. Optika je schopná zaostriť z niekoľkých centimetrov a nechá vám tak dostatok miesta pre prácu (letovanie, testpointové operácie, prerušovanie spojov na doske ...) pod hlavou objektívu. Rovnaký mikroskop ponúkame tiež v prevedení s 3D optikou, umožňujúci unikátny pohľad z boku. Videoukážka:
1 189,57€ / ks 991,30€ bez DPH
skladom6-25 ks 05.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
102819
Profesionálny osvit pre mikroskopy 3v1 je kombináciou dvoch LED bodových svetiel s ohybným ramenom a jedným LED kruhovým prisvietením s montážou na optiku mikroskopu. Osvitová jednotka pre mikroskopy sa skladá z robustnej celokovovej základne, ktorá je napájaná pomocou adaptéra 5V / 2A, základňa má dva výstupy pre pripojenie jedného alebo dvoch prísvitov a to v kombinácii jedno / dve ramená či jedno rameno / kruhový prísvit. Každý výstup má samostatnú reguláciu jasu, aby bolo možné nastaviť osvetlenie presne podľa vašich potrieb. Pomocou flexibilných ramien s výkonovou 3W LED diódou 6500K s dĺžkou 45cm dokonale osvietime z jedného či dvoch bodov pozorovaný predmet a eliminujete tak nežiaduce tiene aj odlesky na vzorke. LED čipy vytvárajú úzky lúč svetla cca. 30 °, ktorý mení svoju veľkosť v závislosti od vzdialenosti svetla od pozorovaného predmetu. Kruhový prísvit pre optiku s 60 LED diódami 6500K, slúži na osvetlenie pozorovanej vzorky priamym svetlom z hora, pre optimalizáciu osvetlenia je možné ho kombinovať s jedným ohybným ramenom, prísvit pre optiku má 3 aretačné skrutky, pomocou ktorých upevníte svetlo na tubus či objektív mikroskopu o priemere 24-61mm ku kruhovému osvetleniu je dodávaný aj redukčný krúžok s vonkajším závitom 46mm, ktorý je určený pre niektoré typy mikroskopov. Profesionálny osvit je univerzálny, vhodný pre všetky bežné mikroskopy a pozorovanie predmetov a vzoriek v laboratórnom a chemickom priemysle, v biológii, v školách, vývojových a servisných strediskách. Osvitovú jednotku je možné použiť aj v iných aplikáciách, v ktorých je potreba smerovo nasvietiť pozorovaný objekt, napríklad ako servisné lampy pri opravách elektroniky. Obsah balenia:základňa s reguláciou jasu, 2x ohybné rameno 45cm, 1x kruhové osvetlenie optiky, napájací adaptér.    
276,52€ / ks 230,43€ bez DPH
skladom2-5 ks 05.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
103691
Digitálna SMART CCD kamera s CS krúžkom a vysokým FullHD rozlíšením 1080p (1920x1080px), ktorá má svoj vlastný operačný systém, ktorý sa ovláda vďaka USB myši. Kamera disponuje dvoma USB portami, jedným pre pripojenie ovládacej periférie a druhým pre pripojenie pamäťového zariadenia (flash disk, ..). Systém umožňuje meranie vrátane kalibrácie mierky. K dispozícii sú užívateľské linky (vodorovné, zvislé, a kríže), vďaka ktorým možno napríklad pozicový pozorovaný objekt do záberu pre presnú tvorbu screenshotov. Nechýba ani režim pravítka (X, Y a priemer). Samozrejmosťou je pokročilé nastavenie obrazu. Menu je možné skryť pravým tlačidlom pre využitie celej plochy záberu. Do obrazu je možné kresliť, pridávať obrazce a geometrické tvary v rôznych farbách pre označovanie napr. Chýb výrobku. Kamera natáča videá vo FullHD. Celý systém je možné ovládať počítačovou myšou s USB, ktorú pripojíte priamo do mikroskopu. Kamera sa pripája k ľubovoľnému mikroskopovému systému s CS objímkou (d = 25mm) pre pripojenie kamery alebo ako náhrada za jeden z okulárov v kombinácii s okulárovým CS adaptérom. Kameru je možné spojiť s ľubovoľným FHD monitorom - napríklad 10.1 "FHD priemyselným monitorom z našej ponuky, pomocou HDMI alebo VGA kábla. Šasi kamery je celokovové. Kamera je napájaná 12V adaptérom, ktorý je súčasťou dodávky. Vhodné pre použitie napríklad s mikroskopovým systémom ALL-IN -One z našej ponuky ako náhrada za analógovú PAL kameru (v kombinácii s lepším monitorom). Parametre: rozlíšenie snímača: 1920x1080px výstup: HDMI, VGA vstup: 2x USB (myš, pamäť) objímka: CS 25mm automatická kompenzácia svetla pokročilé nastavenie obrazu pokročilé možnosti merania funkcia porovnania funkcia označovanie flagov pravítka, užívateľské osi nahrávanie videa: FHD FOTO: 2Mpix (vytváranie screenshotov: FHD * .jpg + * .bmp) štart OS: <5s rozmery: 76x76x39mm
412,17€ / ks 343,48€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 05.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
102800
Priemyselný LCD VA monitor s veľkosťou uhlopriečky 10.1 "(25cm) s FullHD rozlíšením 1080p - 1920x1080 pixelov a veľmi bohatú konektivitou. Kryt monitoru vrátane rámčeka je vyrobený kompletne z kovu, je teda veľmi odolný a vhodný aj pre náročné priemyselné aplikácie. Použitý panel disponuje FullHD rozlíšením 1920x1080 pixelov, čo je vysoká hodnota vzhľadom k veľkosti panelu - 21.75cm × 13.6cm. Výsledný počet bodov na palec je veľmi slušných 218PPI. Vďaka použitému panelu s VA technológiou monitor poskytuje dokonalý obraz zo všetkých uhlov a veľmi dobrú čiernu. Monitor netrpí tzv. Washout efektom, ktorý je známy pri lacných TN panelov, kde sa obraz začína invertovať a strácať farby už pri malej zmene pozorovacieho uhla. Svietivosť panelu je 400 CD / m2. Monitor disponuje veľmi bohatú konektivitou ku ktorej patrí HDMI, VGA, AV a nechýba ani vyhľadávaný BNC konektor pre pripojenie PAL kamier. Súčasťou monitoru je aj možnosť prehrávania z USB - foto, video. Monitor má tiež stredovú koľajnicu pre pripojenie držiaku pre mikroskopy a ďalšie stojany. Spodná hrana rámu displeja ponúka tiež statívový závit 6mm pre pripevnenie monitora na statív alebo iný stojan. Monitor je vhodný pre inštaláciu a kontrolu kamerových systémov, vďaka svojej nízkej váhe a malej veľkosti, je ľahko prenosný a možno ho prípadne napájať z batérie, čo umožňuje jednoduché spustenie i na rebríku. Parametre: rozlíšenie: 1920x1080px (218PPI) panel: a-Si TFT-LCD AHVA antiglare svietivosť panelu: 400cd / m2 kontrast: 800: 1 farby: 16.7M konektivita: VGA, HDMI, kompozitný vstup s audiom, BNC, USB OSD + prehrávanie z USB Možnosť uchytenia: VESA, statív 6mm skrutku, koľajnice pre mikroskopy, stojan (súčasťou) Napájanie: adaptér 12V (súčasťou) celokovové prevedenie Rozmery: 252x165x36mm
328,70€ / ks 273,91€ bez DPH
skladom6-25 ks 05.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
102801
Kalibračné transparentné pravítko - mikrometer pre meracie i obyčajné mikroskopy. S týmto pravítkom možno merať veľkosť malých objektov obyčajným mikroskopom či len lupou s väčšími dioptriami. Pravítko obsahuje merací raster 1x1cm, vďaka ktorého možno presne zmerať rozmer s presnosťou 0,1mm (div = 0.1x0.1mm). Súčasťou pravítka je tiež meranie koordinátu (os X a os Y) a meranie priemeru častíc alebo hrúbky čiar. Vhodné tiež pre skalibrovanie počítačových USB meracích mikroskopov z našej ponuky. Materiál: priehľadná potlačená fólia Rozmery: 74x44mm
6,26€ / ks 5,22€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 05.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
102559
Precízny otočný suport mikroskopov s lineárnym posuvom v osi X a Y a otočným skleneným stolíkom s priemerom 95mm. Support je opatrený dvoma ovládacími kolieskami, jedno slúži jemnému otáčaniu okrúhlej podložky v osi 360 °, druhé potom k posuvu v osi X a Y. Presklený pracovný stolík v kombinácii s kvalitným mikroskopom doplneným o horné či spodné osvetlenie tvorí profesionálny setup pre komfortné pozorovanie vzoriek, preparátov a el. súčiastok v laboratóriách, vývojových strediskách a priemyselnej výrobe. Celý suport je celokovový s povrchovou úpravou v čiernej matnej farbe, ktorá bráni nežiaducim odleskom, posun je veľmi jemný, tichý a bez vibrácií, stôl je opatrený nožičkami zo silikónu. Parametre: Materiál: lakovaná oceľ Posun v osi X 75mm Posun v osi Y 60mm Otočný stolík Ø 95mm Spodný priezor pre osvetlenie: Ø 38mm Otočný stôl v osi 360 ° s vyberateľnou sklenenou podložkou Rozmery: 180x45x150mm (ŠxVxH) Váha: 1,85kg  
266,09€ / ks 221,74€ bez DPH
skladom2-5 ks 05.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
103690
Výkonné kruhové LED svetlo s upínacím mechanizmom pre uchytenie na všetky priemery objektívov mikroskopu. Intenzitu svitu je možné regulovať otočným kolieskom v rozsahu 0-100 %. Teplota chromatickosti svetla sa v prípade LED osvetlenia pri znižovaní intenzity nemení; na rozdiel od správania klasických vláknových žiaroviek. Vo svietidle je osadených 56 super - bright bielych LED. Zdrojová a regulačná časť je od svietidla oddelená.  
48,00€ / ks 40,00€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 05.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
101165
Náhľadový monitor 21,5 "FULL HD 1920x1080 HDMI, VGA, CINCH, BNC audio IN / OUT. Veľký IPS displej s uhlopriečkou 21.5 "a rozlíšením až 1920x1080 / 60Hz je vhodný pre pozorovanie obrazu z výstupu priemyselných a strážnych kamier, mikroskopov, ale vďaka svojej veľkosti možno použiť aj ako klasický kancelársky monitor. IPS displej s pozorovacími uhlami pozorovacie uhly 178˚ (H) / 178˚ (V) je vsadený do čierneho šasi z tvrdeného ABS, ktorý stojí na guľatom stojančeku, displej je v stojane otočný o 360˚. Na zadnej strane displeja sa nachádza konektor pre vstup napájacieho adaptéra 12V (súčasť balenia) a tiež vstupy: HDMI, VGA, CINCH a BNC pre pripojenie kamier či mikroskopov. Displej je na zadnej strane vybavený otvormi pre držiak typu VESA typu 100x100mm. Prehľadné OSD menu umožňuje nastavenie obrazu, jasu kontrastu a jednotlivých farieb (RGB) podľa vašich potrieb. Ovládacie menu je v anglickom jazyku. Monitor disponuje tiež jackom 3,5 pre pripojenie reproduktorov. Hlasitosť je možné ovládať priamo na monitore pomocou tlačidiel. Ako vstup zvuku slúži HDMI, alebo jack 3,5.   Monitor je vhodný pre inštaláciu a kontrolu kamerových systémov, možno ho prípadne napájať z batérie, čo umožňuje jednoduché spustenie i na rebríku.   Obsah balenia: Monitor, napájací adaptér do zásuvky.  
333,91€ / ks 278,26€ bez DPH
skladom1 ks 05.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
104187