Akupacková šablóna (mustry) pre zváranie až 8 batérií

Plastová šablóna - mustry pre jednoduché vytváranie batériových aku-packov pomocou bodových zváračiek akumulátorov. Šablóna je v tvare batériového puzdra, každé pole obsahuje neodymový magnet, ktorý batériu ľahko prichytí, čo napomáha pokračovanie textu

Kód produktu:

102796

Varianty:

skladom (2-5 ks)27.09.2023 môže byť u Vás
Akupacková šablóna (mustry) pre zváranie až 8 batérií 102796 https://www.hotair.sk/images/produkty/1/2860/battery-holder-for-sunkko-709a-8pcs_1505920487.jpg
Cena: 552.00
Dostupnost: skladom 2-5 ks
Cena s DPH Cena bez DPH
24,86€ 20,72€
ks
Plastová šablóna - mustry pre jednoduché vytváranie batériových aku-packov pomocou bodových zváračiek akumulátorov. Šablóna je v tvare batériového puzdra, každé pole obsahuje neodymový magnet, ktorý batériu ľahko prichytí, čo napomáha k jednoduchšiemu zváraniu. Vďaka pravidelným rozostupom jednotlivých polí vytvoríte rovnomerné, profesionálne vyzerajúce aku packy.

Určené pre 8 batérií.
Určené pre batérie do priemeru 19mm.
Parametre
Hmotnosť balenia [kg]:0.056 kg
Viac parametrov
Hmotnosť balenia [kg]:0.056 kg
Bodová zváračka Sunkko 737G na bodové zváranie koncov batérií k batériovým súpravám pomocou poniklovaných podložiek. Táto zváracia stanica ponúka bodové zváranie kontaktov batérií pomocou zváracích elektród umiestnených v tele stanice. Bodová zváračka v telese stanice umožňuje zváranie dvoch miest s rozstupom 21 mm (zmenou upnutia hrotov sa dá zúžiť na 3 mm ). Zváranie sa zapne, keď sa batériový blok pritlačí k zváracím hrotom. Tlak potrebný na uzavretie zváracích kontaktov možno nastaviť pomocou otočného regulátora na hornom podvozku stanice v rozsahu od 200 g do 700 g. Zváranie možno vykonávať aj pomocou dodaného nožného pedálu. Ten zabraňuje pohybu zváracej dosky a batérie. Zváranie možno vykonávať na doskách s hrúbkou od 0,1 do 0,25 mm. Ideálne je používať poniklované dosky. Pod zváracími elektródami zváračky sa nachádza LED osvetlenie, ktoré osvetľuje zvárací priestor, vďaka čomu je možné pracovať aj za zhoršených svetelných podmienok. Zváračka má nastavenie zváracieho prúdu od 50 A do 800 A na dosiahnutie optimálneho zvaru v závislosti od zváraného materiálu. Okrem prúdu je možné nastaviť aj počet impulzov na jeden zvar na 1 alebo 2. Príkon akumulátorovej zváračky je 2 - 15 A.  
513,51€ / ks 427,93€ bez DPH
skladom6-25 ks 27.09.2023 môže byť u Vás
Kód:
103091
Bodovacia stanica Sunkko 709AD+ s integrovanou mikropájkou na bodové zváranie batérií a akumulátorov. Bodovanie batérií je jedinou bežne dostupnou a spoľahlivou metódou spájania viacerých batérií do tzv. akupackov pomocou šablón alebo pripevňovania poniklovaných kovových dosiek na jednotlivé články. v prípade bežného spájkovania existuje vysoká pravdepodobnosť zničenia batérií vzhľadom na ich konštrukciu, pričom články Li-Pol, Li-Ion, Ni-CD a NiMH majú integrovanú tepelnú ochranu, ktorú možno pri bežnom spájkovaní veľmi ľahko poškodiť, a tým aj prerušiť kontakt v batérii, ktorá sa stáva nefunkčnou. Pri bodovaní batérií vysokým prúdom nedochádza k vysokému tepelnému zaťaženiu a pri správnom používaní sa batérie nemôžu zničiť a bodovanie je oveľa rýchlejšie. Bodovanie sa najčastejšie používa pri tvorbe a renovácii batérií v notebookoch, fotoaparátoch, akumulátorovom náradí, RC modeloch, rádiách, priemyselných a záložných batériách. staniciach a pod. Skórovacia stanica je prispôsobená na pohodlné skórovanie všetkých bežných typov batérií a vytváranie akupackov. Na hlavnom paneli sa nachádzajú dve bodovacie elektródy s integrovaným spínačom a LED podsvietením, elektródy sa prepínajú buď stlačením batérie smerom k elektródam, alebo pomocou nožného pedálu. Citlivosť na prítlak možno nastaviť pomocou otočného voliča na hornej strane stanice a rozstup elektród možno nastaviť v rozsahu 2-8 mm. V prípade väčších batérií sa stanica dodáva s elektródami v tvare pinzety s rozstupom 5 mm, elektródy sú k stanici pripojené 38 cm dlhým medeným vodičom ukončeným pozlátenými konektormi. Elektródy možno prepínať tlakom alebo pedálom, rovnako ako elektródy umiestnené na paneli. Zváračka má otočný regulátor na nastavenie zváracieho prúdu 100-800 A, ktorým možno nastaviť prúd na dosiahnutie optimálneho zvaru v závislosti od zváraného materiálu. Okrem prúdu možno nastaviť aj počet impulzov na jeden zvar - 4, 6, 8 impulzov. Stanica je vhodná na bodové zváranie poniklovaného plochého drôtu a plechu s hrúbkou 0,05 - 0,25 mm. Stanica má automatické aj manuálne (pedálové) prepínanie bodového zvárania. Stanica ponúka aj integrovaný mikropájkovač, ktorý má reguláciu teploty 150 - 500 °C, výkon 50 W a predovšetkým vymeniteľné monolitické hroty kompatibilné s hrotmi Hakko. Mikropájkovacia stanica obsahuje aj praktický stojan s hubkou na odkladanie mikropájky. Mikropájka sa k stanici pripája prostredníctvom 5-pinového konektora a spína sa samostatným spínačom. Súčasťou balenia je aj malá brúska, ktorá slúži na obrusovanie spálených hrotov elektród, brúska má zabudovaný konektor micro USB na napájanie. Obsah balenia: bodovač 709AD+, spájkovacie pero, spájkovacie kliešte, nožný pedál, minibrúska, stojan na mikropájku, 6ks batériový adaptér, náhradné spájkovacie hroty, inbusový kľúč, náhradné poistky, balenie spájkovacích podložiek.  
837,84€ / ks 698,20€ bez DPH
skladom6-25 ks 27.09.2023 môže byť u Vás
Kód:
103657
Bodová zváračka Sunkko 788H na bodové zváranie koncov batérií k akumulátorom. Táto zváracia stanica ponúka bodové zváranie kontaktov batérií pomocou zváracích elektród umiestnených v tele stanice. Súčasťou zváracej stanice je aj zdroj jednosmerného prúdu 4 - 36 V, 0 - 2 A na nabíjanie akumulátorov. Bodová zváračka v telese stanice umožňuje zváranie dvoch bodov s rozstupom 7 mm (zmenou upnutia hrotov sa dá zúžiť na 3 mm). Zváranie sa zapne, keď sa batéria pritlačí na zváracie hroty. Tlak potrebný na uzavretie zváracích kontaktov možno nastaviť pomocou otočného regulátora na hornom podvozku stanice v rozsahu od 300 g do 750 g. Zváranie možno vykonávať aj pomocou dodaného nožného pedálu. Ten zabraňuje pohybu zváracej dosky a batérie. Zváranie možno vykonávať na doskách s hrúbkou 0,1 až 0,25 mm. Ideálne je používať poniklované dosky. Pod zváracími elektródami zváračky sa nachádza LED osvetlenie, ktoré osvetľuje zvárací priestor, vďaka čomu je možné pracovať aj za zhoršených svetelných podmienok. Zváračka má nastavenie zváracieho prúdu od 50 A do 800 A na dosiahnutie optimálneho zvaru v závislosti od zváraného materiálu. Okrem prúdu je možné nastaviť aj počet impulzov na jeden zvar na 1 alebo 2. Príkon akumulátorovej zváračky je 2 - 15 A. Zváračka Sunkko 788H je jediná zváračka, ktorá je vybavená aj zdrojom na nabíjanie akumulátora. Tento jednosmerný napájací zdroj ponúka nastaviteľné napätie od 4 do 36 V s prúdom 0 až 2 A. Napájací zdroj je vybavený dvoma segmentovými displejmi, na ktorých možno pohodlne odčítať údaje. Medzi svorkami je umiestnené tlačidlo na prepnutie z režimu napájacieho zdroja do režimu voltmetra na overenie napätia nabíjaných batérií. Súčasťou zváračky je dvojica káblov ukončených krokovou svorkou. Súčasťou zváračky Sunkko 788H je aj plastová šablóna na jednoduché vytváranie batériových súprav pomocou bodových zváračiek. Šablóna má tvar puzdra na batérie, každé puzdro obsahuje neodymový magnet, ktorý ľahko udrží batériu na mieste, čo pomáha uľahčiť zváranie. Pravidelné rozmiestnenie jednotlivých polí vytvorí rovnomerné, profesionálne vyzerajúce balíky batérií. Určené pre batérie s priemerom do 19 mm. Upozornenie: napájanie nabíjačky batérií vo vnútri stanice je mäkké - nedodáva 3 A, ako uvádza výrobca, ale iba 2 A. Zahrnuté v cene.
491,89€ / ks 409,91€ bez DPH
skladom6-25 ks 27.09.2023 môže byť u Vás
Kód:
102882
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!