Univerzálny navíjač / prevíjač samolepiacich štítkov a etikiet do 80mm

Stolný odvíjač / navíjač AL-80 slúži k navíjaniu či odvíjaniu akýchkoľvek nelepivých pások, papierov, fólií alebo samolepiek na nosnej nelepivej fólii (lineru). Vhodné nielen pre termotransférové tlačiarne samolepiek a štítkov, pokračovanie textu

Kód produktu:

104322

Varianty:

skladom (2-5 ks)04.08.2021 môže byť u Vás

Tovar je možné zapožičať na 10 dní za 40€ ( bez DPH)

Zapožičať
Univerzálny navíjač / prevíjač samolepiacich štítkov a etikiet do 80mm 104322 https://www.hotair.sk/images/produkty/2/4549/univerzalni-navijec-previjec-samolepicich-stitku-a-etiket-do-80mm_1618550466.jpg
Cena: 9000.00
Dostupnost: skladom 2-5 ks
Cena s DPH374,99 €
Cena bez DPH312,50€
ks
Stolný odvíjač / navíjač AL-80 slúži k navíjaniu či odvíjaniu akýchkoľvek nelepivých pások, papierov, fólií alebo samolepiek na nosnej nelepivej fólii (lineru). Vhodné nielen pre termotransférové tlačiarne samolepiek a štítkov, ktoré nie sú vybavené systémom navíjania vytlačených samolepiek, pri ktorých počas tlače väčšieho množstva musí obsluha navíjať ručne, čo je zdĺhavá práca.

Do navíjačky možno upevniť pásky a samolepky s vnútorným priemerom kotúča 20,40, alebo 60mm. Kovový tŕň s priemerom 20mm je vybavený aretačnou sponou pre navíjanie napríklad prázdnych  linerov, ktoré nie je potrebné navíjať na plastové či papierové cievky. Tŕň má priemer 20mm ale pomocou dvoch adaptérov (súčasť balenia) možno zväčšiť priemer tŕňa na 40, alebo 60mm. Navíjať možno kotúče o maximálnej šírke 80mm s max. vonkajšími rozmermi kotúča až 160mm. Navíjací tŕň je vybavený aretačným krúžkom s rýchloupínaním, ktorý zabraňuje horizontálnemu posunu kotúča na tŕni.

O pohon navijaku sa stará motor s príkonom 10w s reguláciou otáčok 15-150ot / min (merané pri prázdnom tŕni) motor bez problému utiahne rolky s páskou do hmotnosti 500g. Navíjací systém je vybavený automatickým vypnutím motora v prípade, že odvíjaná / navíjaná páska dôjde na koniec. Navíjanie je vypínané zdvihnutím hliníkového ramienka, pod ktorým je položená navíjaná páska. Pokiaľ dôjde k zaseknutiu navíjania, alebo je páska navinutá do konca, dôjde k napnutiu pásky, tým dôjde k zdvihnutiu ramienka, ktoré zastaví navíjanie.

Zariadenie je vhodné predovšetkým do reklamných agentúr, tlačiarní a ďalších firiem tlačiacich štítky či samolepky na rolku a všade tam, kde je potrebné navíjať kontinuálne médium. Vhodné aj pre prevíjanie na iné vnútorné rolky.
 
Navijak je kvalitnej celokovovej konštrukcie a svojou váhou sa na stole nepohne. Základňa je vybavená gumovými protišmykovými podložkami.
 
Obsah balenia: Navíjač AL-80, adaptér pre cievky 40 a 60mm, napájací adaptér do zásuvky.
 
Parametre
Napájanie napájací adaptér 5V/2A
Dĺžka rolky 10-80mm
Vonkajší priemer rolky Max 160mm
Vnútorný priemer rolky 20,40,60mm
Rýchlosť motoru 15-150ot/min
Max. zaťaženie motoru 500g
Rozmery 17x14x23cm VxŠxH
Hmotnosť 1,68kg
Hmotnosť balenia [kg]:2.23 kg
Viac parametrov
Napájanie napájací adaptér 5V/2A
Dĺžka rolky 10-80mm
Vonkajší priemer rolky Max 160mm
Vnútorný priemer rolky 20,40,60mm
Rýchlosť motoru 15-150ot/min
Max. zaťaženie motoru 500g
Rozmery 17x14x23cm VxŠxH
Hmotnosť 1,68kg
Hmotnosť balenia [kg]:2.23 kg
Prevíjač a navijak pások a samolepiek KLD-H-115 s vnútorným priemerom návinu 25mm alebo 38mm. Toto zariadenie umožňuje uchytenie role a navinutie alebo previnutie akýchkoľvek nelepivých pások alebo samolepiek na nosnej nelepivej fólii. Vhodné predovšetkým pre termotransferové tlačiarne samolepiek a štítkov, ktoré nie sú vybavené systémom navíjania vytlačených samolepiek. Pri tlači väčšieho množstva musí obsluha navíjať ručne, čo je zdĺhavá práca a tento automatický navijak túto prácu plne automatizuje. Navijak ponúka hneď tri módy - manuálny, kde užívateľ drží tlačidlo po dobu navíjania, po uvoľnení tlačidla sa navíjanie zastaví, druhý mód je automatické navíjanie za použitia senzora napnutia pásky. Tento mód je kľúčovým, navíjaná páska je prevlečená pod klapkou, ktorá sníma, či je pások napnutý - teda v stave, kedy tlačiareň alebo iné zariadenie pások neodvíja a zastavuje tiež navíjanie navijaka. Len čo tlačiareň začne tlačiť, napnutie pásky povolí, klapka spadne a navijak začne opäť navíjať. Navijak pások disponuje počítaním otočení, takže máte prehľad, koľko vrstiev je navinutých a možno tak vypočítať celkovú navinutú dĺžku. Tretí mód je rozšírený druhý s menšou zmenou, užívateľ si sám zvolí, koľko otočení má prebehnúť, než sa navíjanie zastaví. K dispozícii je tiež manuálne odvíjanie (spätný chod). Zariadenie je vhodné predovšetkým do reklamných agentúr, tlačiarní a ďalších firiem tlačiacich štítky či samolepky na kotúč a všade tam kde je potrebné navíjať kontinuálne médium. Vhodné aj pre prevíjanie na iné vnútorné role. Navijak je celohliníkovej konštrukcie. Základňa je vybavená gumovými protišmykovými podložkami.
424,99€ / ks 354,16€ bez DPH
skladom2-5 ks 04.08.2021 môže byť u Vás
Kód:
102579
Prevíjač a navijak pások a samolepiek HB-C6 s nastaviteľným tŕňom pre vnútorné priemery návinov od 25 do 105mm. Toto zariadenie umožňuje uchytenie role a navinutie alebo previnutie akýchkoľvek nelepivých pások alebo samolepiek na nosnej nelepiacej fólii. Vhodné predovšetkým pre termotransferové tlačiarne samolepiek a štítkov, ktoré nie sú vybavené systémom navíjania vytlačených samolepiek. Pri tlači väčšieho množstva musí obsluha navíjať ručne, čo je zdĺhavá práca. Navijak uchytí rolu ľubovoľného vnútorného priemeru (25-105mm) pomocou špeciálneho upínacieho mechanizmu na tri ručné páky a navíja práve vytlačené samolepky či štítky na rolu. Motor je krokový, takže nemá príliš veľký ťah, ktorý by mal tendenciu vytrhávať tlačové médium z ústia tlačiarní a tým rozladiť správne poziciovanie tlače. Navijak disponuje regulátorom rýchlosti navíjania. Tá je regulovateľná v rozmedzí 0 - 75cm / s. Vždy je lepšie nastaviť vyššiu rýchlosť, aby bolo tlačové médium stále napnuté a dobre a pevne sa navinul. Navíjač pások HB-C6 umožňuje tiež spätný chod. Nosné tyče (tŕň) majú dĺžku 115mm, ich povrch je vrúbkovaný, aby sa roly nepretáčali a umiestniť na ne možno rolu o takmer dvojnásobnej šírke (podľa celkovej váhy role). Maximálny možný vonkajší priemer rolky je až 230mm. Zariadenie je vhodné predovšetkým do reklamných agentúr, tlačiarní a ďalších firiem kroré tlačia štítky či samolepky na rolu a všade tam kde je potrebné navíjať kontinuálne médium. Vhodné aj pre prevíjanie na iné vnútorné role. Navijak je kvalitnej celokovovej konštrukcie a svojou váhou sa na stole nepohne. Základňa je vybavená gumovými protišmykovými podložkami.  
344,99€ / ks 287,50€ bez DPH
skladom2-5 ks 04.08.2021 môže byť u Vás
Kód:
102572