Automatický odstraňovač štítkov a samolepiek MD811 do šírky 105mm

Automatický odvíjač, podávač a odlepovač samolepiek a nálepiek s horným podávaním samolepiek.

Odlepovač MD811 je špeciálne navrhnutý pre odlepovanie dlhých štítkov návinu s max. šírkou 105mm. Odvíjačka vie pracovať pokračovanie textu

Kód produktu:

104330

Varianty:

skladom (1 ks)Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás

Tovar je možné zapožičať na 10 dní za 40€ ( bez DPH)

Zapožičať
Automatický odstraňovač štítkov a samolepiek MD811 do šírky 105mm 104330 https://www.hotair.sk/images/produkty/2/4559/automaticky-odlepovac-stitku-a-samolepek-md811-do-sirky-105mm_1618562823.jpg
Cena: 13680.00
Dostupnost: skladom 1 ks
Cena s DPH Cena bez DPH
594,78€ 495,65€
ks
Automatický odvíjač, podávač a odlepovač samolepiek a nálepiek s horným podávaním samolepiek.

Odlepovač MD811 je špeciálne navrhnutý pre odlepovanie dlhých štítkov návinu s max. šírkou 105mm. Odvíjačka vie pracovať s páskou, na ktorej je nalepená jedna alebo viac samolepiek v rade vedľa seba.

Vďaka optickému senzoru presne odvinie a odlepí jeden lepiaci štítok či nálepku od nosnej fólie (popr. celý rad štítkov, podľa typu pásky) a pripraví ho k jednoduchému a bezpracnému odobratiu a následnej aplikácii. Po odobratí samolepky optický senzor detekuje chýbajúce nálepky a odvinie a odlepí ďalší kus, prípadne celú radu. Nálepka zostane malou časťou prilepená na nosnej fólii, takže nedôjde k jej prilepeniu k zariadeniu, čo by mohlo znehodnotiť nálepku, resp. jej lepidlo popr. VOID vrstvu, ak je prítomná. Zároveň to prispieva k jej ľahkému odlepeniu. Samotná nosná fólia sa navíja na spodný navijak. Vďaka veľkému uhlu ohybu nosnej fólie dochádza k samotnému odlepeniu samolepky od podkladu.

Ovládanie odlepovača etikiet je veľmi jednoduché. Na ovládanie slúži šesť dotykových tlačidiel s funkciami štart / stop, reset a zvyšné štyri slúžia na nastavenie rýchlosti odvíjania a nastavenie dĺžky odvinutej samolepky cez okraj.

K nastaveniu typu pásky slúžia dotykové tlačidlá. Prvá dvojica upravuje dĺžku štítku / samolepky, tak aby došlo k jej väčšinovému odlepeniu od nosnej fólie, a druhá dvojica tlačidiel upravuje rýchlosť odvíjania - napríklad ak sú Vaše samolepky vyseknuté hlboko až do nosnej fólie, hrozí jej roztrhnutie a tým následná predčasná manipulácia s dávkovačom. Vďaka zníženiu rýchlosti možno trhanie minimalizovať. Ak je nosná fólia v poriadku, rýchlosť možno plne prispôsobiť rýchlosti Vašej aplikácie štítkov. Zostávajúce dve tlačidlá potom slúžia na resetovanie počítadla samolepiek a zapnutie / vypnutie odvíjania.

Vkladať možno rolky s maximálnou šírkou 110mm a maximálnym vonkajším priemerom 150mm. Vnútorný priemer rolky od 15mm .. Dĺžka samolepiek a etikiet, ktoré vie zariadenie podať a odlepiť je od 5mm do 200mm.

Odstraňovač tapiet a podávač štítkov MD811 disponuje tiež počítadlom odlepených samolepiek 0-999. Počítadlo možno resetovať pomocou tlačidla na ovládacom paneli.

Dávkovač lepiacich štítkov je ideálnym pomocníkom pre opakujúce sa lepenie samolepiek, štítkov či rôznych hologramových samolepiek a bezpečnostných záručných pečatí, napríklad lepenie štítkov na balíky pre PPL, GLS, DPD, DHL a Slovenskú poštu (krehké, dobierka, priority, ..). Dokáže niekoľkonásobne urýchliť čas potrebný na nalepenie štítkov.

Zariadenie je celokovové a má kvalitné priemyselné spracovanie.

Obsah balenia: podávač MD811, napájací adaptér 24V / 2A
Parametre
Napájanie Napájací adaptér 24V/2A
Maximálna šírka rolky 110mm
Vonkajší priemer rolky 150mm
Vnútorný priemer rolky 15mm
Šírka samolepiek / štítkov 5-105mm
Dĺžka samolepiek / štítkov 15mm až 200mm
Rýchlosť posuvu 10cm/s
Počítadlo 4 miestne - segmentový LED displej
Hlučnosť 61dB
Senzor etikiet dvojica optických senzorov nastaviteľná 20 - 56mm od kraja pásu etikiet
Rozmery 330mm (h) x  220mm (š) x  180mm(v) 
Hmotnosť 3,6kg
Hmotnosť balenia [kg]:4 kg
Viac parametrov
Napájanie Napájací adaptér 24V/2A
Maximálna šírka rolky 110mm
Vonkajší priemer rolky 150mm
Vnútorný priemer rolky 15mm
Šírka samolepiek / štítkov 5-105mm
Dĺžka samolepiek / štítkov 15mm až 200mm
Rýchlosť posuvu 10cm/s
Počítadlo 4 miestne - segmentový LED displej
Hlučnosť 61dB
Senzor etikiet dvojica optických senzorov nastaviteľná 20 - 56mm od kraja pásu etikiet
Rozmery 330mm (h) x  220mm (š) x  180mm(v) 
Hmotnosť 3,6kg
Hmotnosť balenia [kg]:4 kg
Automatický dávkovač samolepiek, štítkov a etikiet Label Combi 60, ktorý odlepuje a dávkuje nálepky, samolepiace štítky a etikety od 5mm do 60mm šírky, takmer ľubovoľnej dĺžky (do 300mm). Dávkovač je schopný pojať rolu maximálnej šírky 60mm, s max. vonkajším priemerom 200mm. Dávkovač samolepiacich štítkov Label Combi 60 automaticky odvinie, odlepí a podá samolepku, štítok či etiketu a tým značne uľahčí a urýchli proces lepenia samolepiek a etiketovanie. Nastavenie zariadenia je veľmi jednoduché. Jediné, čo je potrebné nastaviť, je dĺžka samolepky. Podávač na základe tejto dĺžky potom odvíja a odlepuje samolepky. Neodlepuje ich úplne, samolepky sú z cca 90% odlepené od nosnej fólie, zvyšok drží na nosnej fólii, čím je zabránené poškodenie lepiacej časti napr. pri hologramových samolepkách s VOID vrstvou (záručnou pečaťou). O presný posun pásu samolepiek sa stará dvojitý optický senzor, ktorý spúšťa automatickú sekvenciu odvíjania po odobratí. Samotná nosná fólia sa navíja na tŕň zložený z troch kovových tyčí, medzi ktoré sa páska upína. Podávač zvláda dávkovanie i viac samolepiek naraz (v jednom riadku), záleží len na kompozícii samolepiek či štítkov na nosnej fólii. Podstatná je len dĺžka samolepky, ktorú je potrebné nastaviť. Poslednú odobranú samolepku (vľavo) odkryje senzor a dôjde k ďalšej dávke. Súčasťou dávkovača Label Combi 60 je tiež počítadlo sekvencií, v prípade použitia návinu s viacerými samolepkami v riadku, je potrebné tento počet násobiť počtom samolepiek v riadku. Zariadenie je robustnej konštrukcie, ideálne do priemyselnej výroby. Svojou veľkosťou je ideálne pre zabudovanie do automatických liniek. Vhodné predovšetkým do automotive a ťažkého priemyslu k označovaniu výrobkov a dielov. Ideálne k polepovaniu veľkého množstva samolepiek rovnakého typu, napríklad balíky (krehké, dobierka) alebo samolepky so sériovým číslom, lepenie záručných plomb či hologramových nálepiek. Parametre: Minimálna šírka kotúča: 5mm Maximálna šírka kotúča: 60mm Vonkajší priemer kotúča: až 200mm Vnútorný priemer kotúča: od 21mm Šírka samolepiek / štítkov: 5 - 60mm (možno odlepovať celú radu samolepiek v jeden okamih) Dĺžka samolepiek / štítkov: 10mm až 300mm Rýchlosť posuvu: 4cm / s Poloha odlepenej etikety: horizontálne (viď foto) Počítadlo: 4 miesta - segmentový LED displej Signalizácia: 2 x LED Priemer navijáku: 26mm Senzor etikiet: dvojica optických senzorov Použitie: termopapierové etikety, papierové samolepky a etikety, hologramové samolepky, vinylové samolepky, PP samolepky a štítky a ďalšie Rozmery (bez držiaku nálepiek): 110-134-218mm (š-v-h) Napájanie: 230V AC
1 841,74€ / ks 1 534,78€ bez DPH
skladom1 ks Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
102113
Automatický odvíjač, podávač a odlepovač samolepiek a lepiacich štítkov do dĺžky až 200 mm so spodným použitím samolepiek. Odvíjač samolepiek AL-1150D je riadený mikroprocesorom, ktorý vďaka optickému senzoru presne odvinie a odlepí jeden lepiaci štítok či nálepku od nosnej fólie (popr. celý rad štítkov, podľa typu pásky) a pripraví ho k jednoduchému a bezpracnému odobratiu a následnej aplikácii. Po odobratí samolepky optický senzor detekuje chýbajúcu nálepku a odvinie a odlepí ďalší kus prípadne celú radu. Nálepka zostane malou časťou prilepená na nosnej fólii, takže nedôjde k jej prilepeniu k zariadeniu, čo by mohlo znehodnotiť nálepku resp. jej lepidlo popr. VOID vrstvu, ak je prítomná. Zároveň to prispieva k jej ľahkému odlepeniu. Samotná nosná fólia sa navíja na spodný navijak. Vďaka veľkému uhlu ohybu nosnej fólie dochádza k samotnému odlepeniu samolepky od podkladu. Ovládanie odlepovača etikiet je veľmi jednoduché. K nastaveniu typu pásky slúžia dva otočné regulátory. Prvý regulátor upravuje dĺžku štítku / samolepky, tak aby došlo k jej väčšinovému odlepeniu od nosnej fólie, a druhý regulátor upravuje rýchlosť odvíjania - napríklad ak sú Vaše samolepky vyseknuté hlboko až do nosnej fólie, hrozí jej natrhnutie a tým následná predčasná manipulácia s dávkovačom. Vďaka zníženiu rýchlosti možno trhanie minimalizovať. Ak je nosná fólia v poriadku, rýchlosť možno plne prispôsobiť rýchlosti Vašej aplikácie štítkov. Vkladať možno rolky s maximálnou šírkou 130mm a maximálnym vonkajším priemerom 250mm. Vnútorný priemer rolky od 25mm, prípadne od 75mm, vďaka prídavnému adaptéru, ktorý je súčasťou balenia. Dĺžka samolepiek a etikiet, ktoré vie zariadenie podať a odlepiť je od 6mm do 200mm. Odlepovač a podávač štítkov AL-1150D disponuje tiež počítacou jednotkou renomovanej značky OMRON (typ H7EC) so zobrazením až šiestich miest. Počítadlo možno resetovať prepnutím prepínača do hornej polohy a následným stlačením. Dávkovač lepiacich štítkov AL-1150D je ideálnym pomocníkom pre opakujúce sa lepenie samolepiek, štítkov či rôznych hologramových samolepiek a bezpečnostných záručných pečatí, napríklad lepenie štítkov na balíky pre PPL, DHL a Slovenskú poštu (krehké, dobierka, priority, ..). Dokáže niekoľkonásobne urýchliť čas potrebný na nalepenie štítkov. Zariadenie je celokovové a má kvalitné priemyselné spracovanie. Navíjací motor má silné prevody. Parametre: Max. šírka kotúča: 130mm Max. vonkajší priemer kotúča: 250mm Vnútorný priemer kotúča: 25mm + / 75mm + (75mm adaptér súčasťou dodávky) Dĺžka samolepiek: 6 - 200mm Šírka samolepiek: 10mm až 130mm (možné odlepovať celý rad samolepiek) Rýchlosť posuvu: nastaviteľná - max 8,5 cm / s Poloha odlepenej etikety: horizontálna Senzor etikiet: optický senzor nastaviteľný od 10 - 36mm od kraja pásu etikiet Priemer navijaku: 26mm Hlučnosť: 54-57dB Použitie: termopapierové etikety, papierové samolepky a etikety, hologramové samolepky, vinylové samolepky, PP samolepky a štítky a ďalšie Rozmery 220 (h) x 220 (š) x 220mm (v) Napájanie: 230V AC, 50Hz
474,78€ / ks 395,65€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
101795