Kuchynská vákuová zváračka fólií QH-02 290mm

Vákuová zváračka potravinových sáčkov a fólií QH-02 je ideálnym kuchynským pomocníkom, ktorý vám pomôže predĺžiť životnosť potravín.

Vákuovanie potravín je veľmi rýchly a jednoduchý spôsob uchovávania potravín bez prístupu pokračovanie textu

Kód produktu:

103424

Varianty:

skladom (6-25 ks)Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kuchynská vákuová zváračka fólií QH-02 290mm 103424 https://www.hotair.sk/images/produkty/2/3602/kuchynska-vakuova-svarecka-folii-qh-02-290mm_1552642030.jpg
Cena: 2400.00
Dostupnost: skladom 6-25 ks
Cena s DPH Cena bez DPH
104,35€ 86,96€
ks
Vákuová zváračka potravinových sáčkov a fólií QH-02 je ideálnym kuchynským pomocníkom, ktorý vám pomôže predĺžiť životnosť potravín.

Vákuovanie potravín je veľmi rýchly a jednoduchý spôsob uchovávania potravín bez prístupu vzduchu, vďaka tomu zostanú v potravinách zachované vitamíny a minerály, bez prístupu vzduchu k potravinám nedochádza k rozmnožovaniu baktérií, nedochádza k vysychaniu alebo prenášaniu pachov. Čerstvé potraviny ako je mäso, ryby, zelenina či ovocie vydrží 2-5x dlhšie. Suché alebo zmrazené potraviny môžu byť skladované v mraziacom boxe po dobu 1-2 roky. Vákuované potraviny majú menší objem a sú tým pádom skladnejšie.

Vakuovačka pracuje s vrúbkovanými sáčkami, jej čeľuste vedia vytvoriť zvar o maximálnej dĺžke 290mm. Použiť možno ako hotové prefabrikované vrúbkované sáčky pevných rozmerov či rukáv (tunel), z ktorého môžete odstrihnúť sáčok požadovaných rozmerov (šírka max. 290mm x požadovaná dĺžka). Vďaka možnosti použitia vakuovačky len ako zváračky fólií vytvoríte koncový zvar vrecka a pri vákuovaní sa vytvorí zvar druhý. Vakuovačku možno teda použiť aj len ako zváračku fólií a to aj pre iné fólie, ako tie vrúbkované. Nutné však použiť fólie o približne rovnakej hrúbke materiálu. Interval zváranie je pevne nastavený na 6 sekúnd. Šírka zvaru je 1mm. Výsledný zvar je veľmi pevný, dostatočne silný pre dlhodobé udržanie vákua.

Používanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Stačí len otvorený koniec vrecka vložiť do vákuovacej komory, uzavrieť veko a stlačiť tlačidlo pre začatie vákuovania. Po vytvorení vákua sa vrecúško automaticky zvarí. Proces možno kedykoľvek prerušiť. Pre zopnutie iba zváracej lišty je vyhradené samostatné tlačidlo.

Vakukovačka je vhodná predovšetkým pre vákuovanie mäsa, rýb, zeleniny, ovocia, desiat a sypkých zmesí strácajúce svoju arómu - čaju, kávy. Vákuovať možno okrem potravín aj iné predmety.

Zavakuované sáčky sú vhodné pre varenie metódou Sous-Vide.

Celková dĺžka prívodného kábla: 130cm.
Hrúbka zváraných fólií: 0,10 - 0,29mm (100 - 290μ).
Doba vákuovania: cca. 15 sekúnd (v závislosti na veľkosti zváracieho sáčku)
Interval medzi jednotlivými cyklami: 30s.
 
Neskladujte vakuovačku s uzamknutým vekom. Dlhodobá kompresia tesniacej gumy môže spôsobiť jej netesnosť.
 
Parametre
Svářečka fólií
Typ zváračkyVákuová
Výkon80 W
Dĺžka topnej časti290 mm
Rozmery (šírka - výška - hĺbka) [mm]355-65-82 mm
Hmotnosť0.57 kg
Napájacie napätie230V/50Hz
Hmotnosť balenia [kg]:0.8 kg
Viac parametrov
Svářečka fólií
Typ zváračkyVákuová
Výkon80 W
Dĺžka topnej časti290 mm
Rozmery (šírka - výška - hĺbka) [mm]355-65-82 mm
Hmotnosť0.57 kg
Napájacie napätie230V/50Hz
Hmotnosť balenia [kg]:0.8 kg
Vrúbkovaný vákuovací sáčok 250x500mm / 210um - do kuchynských, externých aj komorových vákuovačiek, alebo zváračiek plastov s odsávaním vzduchu. Vákuvoacie sáčky sú balené po 10ks, k zataveniu vrecka po vákuovaní slúži kratšia strana vrecka. Vrecko má jednu vnútornú stranu vrúbkovanú matnú a druhú číru. Materiál je mechanicky odolný, zdravotne nezávadný, vhodný na vákuovanie a konzerváciu potravín a uchovávanie arómy. Zavákuované fólie možno zamraziť. Táto fólia je vhodná aj pre šetrné varenie pri nízkej teplote Sous-Vide.   Do vrecka možno vákuovať okrem jedla tiež ďalšie predmety.   Hrúbka fólie 210um je meraná v mieste zvaru.   Uvedená cena je za 10ks sáčkov.  
9,39€ / set 7,83€ bez DPH
skladom6-25 set Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
103383
Vákuovacia vrúbkovaná fólia - hadica (rukáv) vhodná do kuchynských vákuovačiek a zváračiek plastových fólií s odsávaním vzduchu. Fólia je dodávaná na 6m rolke so šírkou strany 15cm na vákuovanie potravín.   Fólia má jednu vnútornú stranu vrúbkovanú matnú a druhú číru. Dĺžku fólie si môžete odstrihnúť podľa potreby. Materiál je mechanicky odolný, zdravotne nezávadný, vhodný na vákuovanie a konzerváciu potravín a uchovávanie arómy. Zavákuované fólie je možné zamraziť. Táto fólia je vhodná aj na šetrné varenie pri nízkej teplote Sous-Vide.   Do fólií je možné vákuovať okrem jedla aj ďalšie predmety (čaj, káva, bylinky, drobný tovar, diely, numizmatika a zberateľstvo...)   Hrúbka fólie 210um je meraná v mieste zvaru.   Dbajte prosím na to, aby bola dĺžka zváracích čeľustí vašej vákuovačky vždy aspoň o 0,5 cm dlhšia, než je dĺžka zváracej fólie.  
9,39€ / ks 7,83€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
104458
Vákuovacia vrúbkovaná fólia - hadica (rukáv) vhodná do kuchynských vákuovačiek a zváračiek plastových fólií s odsávaním vzduchu. Fólia je dodávaná na 6m rolke so šírkou strany 25cm na vákuovanie potravín.   Fólia má jednu vnútornú stranu vrúbkovanú matnú a druhú číru. Dĺžku fólie si môžete odstrihnúť podľa potreby. Materiál je mechanicky odolný, zdravotne nezávadný, vhodný na vákuovanie a konzerváciu potravín a uchovávanie arómy. Zavákuované fólie je možné zamraziť. Táto fólia je vhodná aj na šetrné varenie pri nízkej teplote Sous-Vide.   Do fólií je možné vákuovať okrem jedla aj ďalšie predmety (čaj, káva, bylinky, drobný tovar, diely, numizmatika a zberateľstvo...)   Hrúbka fólie 210um je meraná v mieste zvaru.   Dbajte prosím na to, aby bola dĺžka zváracích čeľustí vašej vákuovačky vždy aspoň o 0,5 cm dlhšia, než je dĺžka zváracej fólie.  
14,09€ / ks 11,74€ bez DPH
skladomnad 100 ks Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
104460
Vrúbkovaný vakuovací sáčok 250x350mm / 210um - do kuchynských, externých vakuovačiek, alebo zváračiek plastov s odsávaním vzduchu. Vakuvoacie sáčky sú balené po 10ks, k zataveniu vrecka po vákuovaní slúži kratšia strana vrecka.   Vrecko má jednu vnútornú stranu vrúbkovanú matnú a druhú číru. Materiál je mechanicky odolný, zdravotne nezávadný, vhodný na vákuovanie a konzerváciu potravín a uchovávanie arómy. Zavakuované fólie možno zamraziť. Táto fólia je vhodná aj pre šetrné varenie pri nízkej teplote Sous-Vide.   Do vrecka možno vákuovať okrem jedla tiež ďalšie predmety.   Hrúbka fólie 210um je meraná v mieste zvaru.   Uvedená cena je za 10ks sáčkov.  
7,30€ / ks 6,09€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
104222
Vákuovacia vrúbkovaná fólia - hadica (rukáv) vhodná do kuchynských alebo externých vakuovačiek a zváračiek plastových fólií s odsávaním vzduchu. Fólia je dodávaná na 3m rolke so šírkou strany 15cm pre vákuovanie potravín. Fóliu ponúkame v 3m balení alebo v ekonomickejšom 6m balení.  Fólia má jednu vnútornú stranu vrúbkovanú matnú a druhú priehľadnú. Dĺžku fólie si môžete odstrihnúť podľa potreby. Materiál je mechanicky odolný, zdravotne nezávadný, vhodný na vákuovanie a konzerváciu potravín a uchovávanie arómu. Zavakuované fólie možno zamraziť. Táto fólia je vhodná aj pre šetrné varenie pri nízkej teplote Sous-Vide.   Do fólií možno vákuovať okrem jedla tiež ďalšie predmety (čaj, káva, bylinky, drobný tovar, diely, numizmatika, ...) Hrúbka fólie 210um je meraná v mieste zvaru. Dbajte prosím na to, aby bola dĺžka zváracích čeľustí vašej vakuovačky, zváračky vždy dlhšia aspoň o 0,5cm, ako je dĺžka zváracej fólie.  
4,96€ / ks 4,13€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
104201
Vákuovacia vrúbkovaná fólia - hadica (rukáv) vhodná do kuchynských alebo externých vakuovačiek a zváračiek plastových fólií s odsávaním vzduchu. Fólia je dodávaná na 3m rolke so šírkou strany 25cm pre vákuovanie potravín. Fóliu ponúkame v 3m balení alebo v ekonomickejšom 6m balení.  Fólia má jednu vnútornú stranu vrúbkovanú matnú a druhú priehľadnú. Dĺžku fólie si môžete odstrihnúť podľa potreby. Materiál je mechanicky odolný, zdravotne nezávadný, vhodný na vákuovanie a konzerváciu potravín a uchovávanie arómu. Zavakuované fólie možno zamraziť. Táto fólia je vhodná aj pre šetrné varenie pri nízkej teplote Sous-Vide.   Do fólií možno vákuovať okrem jedla tiež ďalšie predmety (čaj, káva, bylinky, drobný tovar, diely, numizmatika, ...) Hrúbka fólie 210um je meraná v mieste zvaru. Dbajte prosím na to, aby bola dĺžka zváracích čeľustí vašej vakuovačky, zváračky vždy dlhšia aspoň o 0,5cm, ako je dĺžka zváracej fólie.  
7,30€ / ks 6,09€ bez DPH
skladomnad 100 ks Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
104202
Veľká multifunkčná kuchynská vakuovačka s odsávaním, vakuovačka vie zvárať a vákuovať všetky bežné fólie a vákuovacie sáčky s vrúbkovaním s maximálnou šírkou zvaru až 340 mm, navyše disponuje funkciou odsávania, kedy možno pomocou adaptérov odsávať vzduch z fliaš aj z pohárov a misiek. Vákuovanie potravín je veľmi rýchly a jednoduchý spôsob uchovávania potravín bez prístupu vzduchu, vďaka tomu zostanú v potravinách zachované vitamíny a minerály, bez prístupu vzduchu k potravinám nedochádza k rozmnožovaniu baktérií, nedochádza k vysychaniu alebo prenášaniu pachov. Čerstvé potraviny ako je mäso, ryby, zelenina či ovocie vydrží 2-5x dlhšie. Suché alebo zmrazené potraviny môžu byť skladované v mraziacom boxe po dobu 1-2 roky. Vákuované potraviny majú menší objem a sú tým pádom skladnejšie. Najväčšou prednosťou tejto vakuovačky je, dĺžka zváru až 340mm! Väčšina vyrábaných vakuovačiek nevie vytvoriť zvar s dĺžkou viac než 290-300mm. Táto Vakuoačka disponuje funkciou odsávania, spoločne s vakuovačkou dostanete uzáver fľaše a uzáver pre poháre s miskami s rozmerom hrdla 80-110mm, a hadičku,, ktorá sa jedným koncom pripojí do vakuovačky a na druhý sa pripojí jeden z adaptérov, ktorý sa nasadí na fľašu alebo pohár, z ktorej sa po stlačení jedného tlačidla odsaje všetok vzduch. Takto možno uchovávať dlhšiu dobu napríklad otvorené fľaše s vínom, sirupy a poháre či misky s jedlom, ktoré sa na vzduchu rýchlo kazia. Vákuovanie sáčkov a fólii je veľmi jednoduché a intuitívne. Vakuovačka pracuje s vrúbkovanými sáčkami a fóliami, jej čeľuste vedia vytvoriť zvar s maximálnou dĺžkou 340 mm. Stačí len otvorený koniec vrecka vložiť do vakuovacej komory, uzavrieť veko a stlačiť príslušné tlačidlo pre začatie vákuovania. Po vytvorení vákua sa vrecúško automaticky zvarí. Proces možno kedykoľvek prerušiť. Vakuovačka má integrovaný zásobník na fólie a sáčky v rolke a tiež nôž, ktorým možno jednoducho a bezpečne odrezať požadovanú dĺžku vrecka či fólie.   Vákuovačka je vhodná predovšetkým pre vákuovanie mäsa, rýb, zeleniny, ovocia, desiat a sypkých zmesí strácajúce svoju arómu - čaju, kávy. Vákuovať možno okrem potravín aj iné predmety.   Zavakuované sáčky sú vhodné pre varenie metódou Sous-Vide.   Vakuovačka disponuje niekoľkými režimami:   Obsah balení: vakuovačka, hadička pro připojení externích adaptérů, dva externí adaptéry pro láhev a sklenice 80-110mm. Automatický režim: pre bežné potraviny, ovocie a zeleninu. Silné vákuovanie suchých potravín: veľmi silné vákuovanie vhodné napríklad pre vákuovanie ryže alebo čajov, dĺžka vákuovania sa predĺži na 15-40 sekúnd. Vákuovanie vlhkých potravín: vhodné pre vákuovanie akýchkoľvek vlhkých potravín. Vákuovanie krehkých potravín: Jedná sa o režim, v ktorom dĺžku vákuovania ovláda užívateľ a možno tak vákuovať aj mäkké potraviny napríklad pečivo. Marinovanie: vakuovačkoa niekoľkokrát vysaje a opäť nafúkne vzduch do vrecka s potravinou, týmto režimom dochádza k lepšiemu vstrebaniu marinády do mäsa. Zváranie: tento režim slúži na zváranie bez vákuovania napríklad pri výrobe sáčkov z fólie. Nafukovanie: vakuovačka namiesto vysatia vzduchu sáčok naopak nafúkne a vytvorí tak vzduchový vankúš, ktorý slúži ako ochrana pri prevoze potravín, napríklad pri už otvorených vreckách s chipsami alebo krekrami.     Obsah balenia: vakuovačka, hadička pre pripojenie externých adaptérov, dva externé adaptéry pre fľašu a poháre 80-110mm.  
198,26€ / ks 165,22€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
103491
Vákuovačka potravín a zváračka potravinárskych fólií SFS 110 je ideálnym kuchynským pomocníkom, ktorý vám pomôže predĺžiť životnosť potravín až päťnásobne. Už nebudete musieť vyhadzovať potraviny, ktoré podliehajú rýchlej skaze. Stačí ich zavákuovať a predĺžiť im tak expiráciu. Skaza potravín je spôsobovaná chemickými reakciami, ku ktorým dochádza, ak sú potraviny vystavené vzduchu, teplote, vlhkosti, účinkom enzýmov a rastu mikroorganizmov. Tento proces môžeme výrazne spomaliť uložením potravín vo vákuu. Vákuové balenie znižuje absolútny tlak vzduchu v sáčku tým, že odstraňuje kyslík. Kyslík obsiahnutý vo vzduchu spôsobuje kazenie potravín, pretože jeho účinkom dochádza k procesu oxidácie, ktorá zapríčiňuje stratu nutričných hodnôt, chuti a ďalších vlastností potravín.   Vakuovačka SFS 110 obsahuje vlastný účinný kompresor, ktorý z vrecka odsaje všetok vzduch a vytvorí čiastočné vákuum. Vakuovačka pracuje s vrúbkovanými (drážkovanými) vreckami do max. šírky 28cm. Použiť možno ako hotové prefabrikované sáčky pevných rozmerov či rukáv (tunel), z ktorého môžete odstrihnúť sáčok požadovaných rozmerov (šírka max. 28cm x požadovaná dĺžka). Vďaka možnosti použitia vakuovačky len ako zváračky fólií vytvoríte koncový zvar vrecka a pri vákuovaní sa vytvorí zvar druhý. Vakuovačkou možno teda použiť aj len ako zváračku fólií a to aj pre iné fólie, než tie vrúbkované. Nutné však použiť fólie o približne rovnakej hrúbke materiálu. Interval zvárania je pevne nastavený na 5 sekúnd. Šírka zvaru je 1mm. Výsledný zvar je veľmi pevný, dostatočne silný pre dlhodobé udržanie vákua. Používanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Stačí len otvorený koniec sáčku vložiť do vákuovacej komory, uzavrieť veko a stisnúť tlačidlo pre začiatok vákuovania. Po vytvorení vákua sa sáčok automaticky zvarí. Proces je možné kedykoľvek prerušiť. Pre zapnutie len zváracej lišty je vyhradené samostatné tlačidlo. Vákukovačka je vhodná predovšetkým pre vakuovánie mäsa, rýb, zeleniny, ovocia, desiat a sypkých zmesí strácajúcich svoju arómu - čaje, kávy. Vákuovať je možné okrem potravín aj iné predmety. Zavákuované sáčky sú vhodné pre varenie metódou Sous-Vide. K vakuovačce SFS-110 je možné zakúpiť náhradný tavný drôt, pri objednávke drôtu pripíšte do poznámky k objednávke, že objednávate drôt pre SFS-110. Súčasťou balenia je 3m vrúbkovaná fólia šírky 28cm (tunel). Prívodný kábel je možné vytiahnuť v požadovanej dĺžke (obsahuje komoru pre navinutie kabela). Celková dĺžka prívodného kábla: 135cm. Hrúbka zváraných fólií: 0,17 - 0,29mm (170 - 290μ). Doba zvárania: 5s. Interval mezi jednotlivými cyklami: 80s. Vhodné pre sáčky so šířkou 20cm a 28cm z našej ponuky. Neskladujte vákuovačku s uzavretým vekom. Dlhodobá kompresia tesniacej gumy môže poškodiť jej tesniace vlastnosti.   
78,26€ / ks 65,22€ bez DPH
skladom6-25 ks Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
102166
Vákuovacia vrúbkovaná fólia - hadice (rukáv) do kuchynských vákuovačiek na 3m rolke so šírkou strany 28cm pre vákuovanie potravín. Fóliu ponúkame v 3m balení alebo v ekonomickejšom 6m balení.  Fólia má jednu vnútornú stranu vrúbkovanú matnú a druhú priehľadnú. Dĺžku fólie si môžete odstrihnúť podľa potreby. Materiál je mechanicky odolný, zdravotne nezávadný, vhodný na vákuovanie a konzerváciu potravín a uchovávanie arómy. Zavakuované fólie je možné zamraziť. Táto fólia je vhodná aj pre šetrné varenie pri nízkej teplote Sous-Vide. Do fólií možno vákuovať okrem jedla tiež ďalšie predmety. Hrúbka fólie 210um je meraná v mieste zvaru.
8,35€ / ks 6,96€ bez DPH
skladomnad 100 ks Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
102167
Vrúbkovaný vákuovací sáčok 200x250mm / 210um - do kuchynských, externých aj komorových vákuovačiek, alebo zváračiek plastov s odsávaním vzduchu. Vákuvoacie sáčky sú balené po 10ks, k zataveniu vrecka po vákuovaní slúži kratšia strana vrecka. Vrecko má jednu vnútornú stranu vrúbkovanú matnú a druhú číru. Materiál je mechanicky odolný, zdravotne nezávadný, vhodný na vákuovanie a konzerváciu potravín a uchovávanie arómy. Zavákuované fólie možno zamraziť. Táto fólia je vhodná aj pre šetrné varenie pri nízkej teplote Sous-Vide.   Do vrecka možno vákuovať okrem jedla tiež ďalšie predmety.   Hrúbka fólie 210um je meraná v mieste zvaru.   Uvedená cena je za 10ks sáčkov.  
4,23€ / set 3,52€ bez DPH
skladomviac ako 25 set Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
103382
Vákuovacia vrúbkovaná fólia - hadica (rukáv) vhodná do kuchynských vákuovačiek a zváračiek plastových fólií s odsávaním vzduchu. Fólia je dodávaná na 6m rolke so šírkou strany 20cm na vákuovanie potravín.   Fólia má jednu vnútornú stranu vrúbkovanú matnú a druhú číru. Dĺžku fólie si môžete odstrihnúť podľa potreby. Materiál je mechanicky odolný, zdravotne nezávadný, vhodný na vákuovanie a konzerváciu potravín a uchovávanie arómy. Zavákuované fólie je možné zamraziť. Táto fólia je vhodná aj na šetrné varenie pri nízkej teplote Sous-Vide.   Do fólií je možné vákuovať okrem jedla aj ďalšie predmety (čaj, káva, bylinky, drobný tovar, diely, numizmatika a zberateľstvo...)   Hrúbka fólie 210um je meraná v mieste zvaru.   Dbajte prosím na to, aby bola dĺžka zváracích čeľustí vašej vákuovačky vždy aspoň o 0,5 cm dlhšia, než je dĺžka zváracej fólie.  
9,91€ / ks 8,26€ bez DPH
skladomnad 100 ks Pozajtra 07.10.2022 môže byť u Vás
Kód:
104459