Zváračka sterilizačných obalov OLan-80C

Zváračka sterilizačných obalov OLan-80C so zvarovaciou čeľusťou s dĺžkou 304mm, je určená predovšetkým na zváranie všetkých druhov sterilizačných vreciek a obalov, horný držiak obalov má šírku 320mm a možno naň pokračovanie textu

Kód produktu:

103144
skladom (viac ako 25 ks)11.07.2022 môže byť u Vás

Tovar je možné zapožičať na 10 dní za 40€ ( bez DPH)

Zapožičať
Zváračka sterilizačných obalov OLan-80C 103144 https://www.hotair.sk/images/produkty/2/3313/svarecka-sterilizacnich-obalu-olan-80c_1542715162.jpg
Cena: 7560.00
Dostupnost: skladom viac ako 25 ks
Cena s DPH325,86 €
Cena bez DPH271,55€
ks
Zváračka sterilizačných obalov OLan-80C so zvarovaciou čeľusťou s dĺžkou 304mm, je určená predovšetkým na zváranie všetkých druhov sterilizačných vreciek a obalov, horný držiak obalov má šírku 320mm a možno naň umiestniť jeden alebo viac kotúčov s obalovým materiálom, čeľuste vytvárajú zvar o šírke 10mm , tepelný výkon čeľustí možné regulovať otočným voličom na pravej strane prístroja, o presnú reguláciu tepelného výkonu sa stará bimetalový termostat, zváračka má integrovaný rezací nôž, pre ľahké odrezanie zabaleného materiálu.

Zváracie čeľuste sú po zapnutí prístroja nahrievané permanentne, k samotnému zváraniu obalu dochádza po zatiahnutí páky, kliešte vytvoria pevný zvar po cca. 2 sekundách. Maximálna odporúčaná dĺžka sváru je 295mm. Zváračka je vhodná do zdravotníctva, stomatológie aj priemyslu, do menších až stredných sterilizačných centier alebo privátnych praxí. OLan-80C je možné využiť aj na zváranie klasických fólií alebo tunelov napríklad: PP, LDPE, HDPE, BOPP, PVC.
Zváračka OLan-80C je moderný prístroj s vysokou úžitkovou hodnotou, kvalitná elektronika zaručuje stabilnú teplotu, je vyrobená z kvalitných materiálov, povrch je nerez / plast, veľmi ľahko sa čistí a udržiava. Kvalitná elektronika vnútri prístroja udržuje konštantnú teplotu a zaisťuje ekonomicky nenáročnú prevádzku vďaka nízkej spotrebe energie.

Vrecká a obaly nemajú vždy presne zodpovedajúcu šírku, ako výrobca uvádza. Môže so teda stať, že obalový materiál o šírke 300mm môže mať napríklad 303mm a už len vďaka tomu by nebolo reálne vyhotoviť kvalitný zvar. Preto vždy voľte sáčky a obaly s dostatočnou rezervou.
V prípade, že zvárate obal s menšou šírkou, než je šírka čeľustí, napríklad 120mm, je potreba znížiť výkon zváračky pomocou otočného regulátora aby zbytočne nedochádzalo k prepaľovaniu tavného drôtu a čeľustí prístroja.


 
Parametre:

napájanie 230V / 50Hz
príkon 500W
Šírka držiaku obalového materiálu 320mm
Dĺžka čeľustí 304mm (maximálna odporúčaná dĺžka sváru je 295mm)
Integrovaná rezačka oalů (maximálna dĺžka rezu je 250mm)
Nastavenie teploty: otočný volič s termostatom
Rozmery: 305x265x305 (šxvxh)
Váha: 4,725Kg
 

Parametre
Hmotnosť balenia [kg]:5.5 kg
Viac parametrov
Hmotnosť balenia [kg]:5.5 kg
Impulzná zváračka fólií FRN-1000 - jedna z najdlhších stolových zváračiek plastových fólií na trhu. Vhodná k zatavovanie veľkých obalov, vriec, igelitov či rukávov z PP, LDPE, HDPE, BOPP, PVC či celofánu. Zváracia lišta má dĺžku 1000 mm a umožňuje tak prácu so všetkými obalmi do tejto šírky. Dĺžka zvaru je 100 cm a šírka podľa použitej struny - viď špecifikácia nižšie (zvyčajne 2mm). Pri impulzných zváračkách nie je zvárací vykurovací drôt ohrievaný trvalo, ale iba pri pritlačení zváracieho ramena k zváranému obalu. Čas ohrevu odporového drôtu nastavíte potenciometrom podľa materiálu zváraného plastu a jeho hrúbky. Vypínanie je riadené automaticky, vždy presne po uplynutí nastaveného intervalu. Zváračka fólií nájde svoje uplatnenie v rôznych odvetviach, najmä však pri predaji väčších predmetov, ktoré možno zataviť do obalu či k zatavovaniu PVC vriec. Výsledok je vďaka časovaču vždy dokonalý a výsledný obal pôsobí profesionálne. Impulzná zváračka FRN-1000 je vyrobená prevažne z kovu, je teda určená aj pre väčšiu záťaž. Upozornenie: dĺžka tavnej struny zváračky síce dosahuje deklarovanú dĺžku, avšak nie je úplne reálne efektívne zvárať vrecúška o rovnakej dĺžke. Obsluha by musela sáčok veľmi presne umiestniť, aby kraje fólie boli presne položené na tavnej strune, čo by značne zvyšovalo potrebnú dobu pre zváranie. Ak by všetko nebolo presne umiestnené, nedošlo by k riadnemu zvareniu okrajov a výsledný zvar by nebol vodotesný. Navyše sáčky / rukávy nemajú vždy presne zodpovedajúce šírku, akú výrobca uvádza. Môže sa teda stať, že fóliový rukáv o šírke 200mm môže mať napríklad 203mm a už len vďaka tomu by nebolo reálne vodotesný zvar vyhotoviť. Preto vždy voľte zváračku fólií s dostatočnou rezervou. Rezerva by však nemala byť zbytočne vysoká, pretože v miestach, kde nedochádza ku zváraniu, sa tavný drôt vrátane teflónovej tkaniny a silikónového prítlačného tesnenia zbytočne prehrieva. Pre prácu s vrecúškami o šírke 10 cm je napríklad voľba zváračky s typovým značením 400 (a teda dĺžkou struny 40 cm) úplne nevhodná. Ku zváračke odporúčame tiež nákup tepluodolné krycie pásky a náhradných tavných drôtov. Možné zvoliť tiež drôt inej šírky pre dosiahnutie širšieho zvaru.
460,34€ / ks 383,62€ bez DPH
skladom6-25 ks
Kód:
102119
Ručná zváračka plastových fólií k zatavovaniu plastových vriec s materiálom, zatavovaniu sáčkov, obalov, igelitu na balenie tovaru a rukávov z PP, LDPE, HDPE, BOPP, PVC fólie. Zváracia lišta má dĺžku 600 mm a umožňuje tak prácu so všetkými plastovými pásmi do tejto šírky; dĺžka zvaru je 60 cm. Pri impulzných zváračkách nie je zvárací vykurovací drôt ohrievaný trvalo, ale iba pri stlačení rukoväte. Čas ohrevu odporového drôtu nastavíte potenciometrom podľa materiálu zváraného plastu a jeho hrúbky; vypínanie je riadené automaticky vždy presne po uplynutí nastaveného intervalu.  
253,45€ / ks 211,21€ bez DPH
skladom6-25 ks 11.07.2022 môže byť u Vás
Kód:
101452
Ručná páková celokovová zváračka plastových fólií SF-400 so širokým zvarom - 8mm a možnosťou horúcej razby čísel do zvaru, vhodná na zatavovanie sáčkov, obalov, igelitu na balenie tovaru a rukávov z PP, LDPE, HDPE, BOPP, PVC fólie a to až do mikronáže 0,200mm * 2. Zváracia lišta a teda aj zvar má dĺžku 400mm a umožňuje tak zváranie fólií do tejto šírky. Zváračka je celokovová, páka, kĺb i šasi zváračky sú pevné. Pri impulzných zváračkách nie je zvárací vykurovací drôt ohrievaný trvalo, ale iba pri stlačení rukoväti. Čas ohrevu odporového drôtu sa nastavuje potenciometrom - podľa materiálu zváraného plastu a jeho hrúbky. Vypínanie je riadené automaticky, vždy presne po uplynutí nastaveného intervalu. Maximálna hrúbka zváranej fólie je 2 × 0,2 mm (200 mikrometrov na jednu fóliu). Vďaka silnému transformátoru vnútri zváračky je u tohto modelu použitá široká tavná struna, ktorá vytvára 8mm široký zvar, ktorý vyzerá profesionálne.   Zváračka fólií nájde svoje uplatnenie v rôznych odvetviach, najmä však pri predaji rôzne veľkých predmetov, ktoré možno zataviť do obalu Vami určenej veľkosti alebo v medicíne na balenie vzoriek či liekov. Výsledok je vďaka časovaču vždy dokonalý a výsledný obal pôsobí profesionálne. Zváračka je celokovová a je vhodná pre vysokú pracovnú záťaž. Šasi je lakované zelenou kladivkovú farbou. Zváračka nie je vhodná pre nepretržitú prevádzku, po 45min práca je potrebná nechať zváračku 20 min odpočinúť, aby nedochádzalo k prehrievaniu zváracieho transformátora. Upozornenie: dĺžka tavnej struny zváračky síce dosahuje deklarovanej dĺžky, však nie je úplne reálne efektívne zvárať vrecúška o rovnakej dĺžke. Obsluha by musela sáčok veľmi presne umiestňovať, aby kraje fólie boli presne položené na tavnej strune, čo by značne navyšovalo potrebnú dobu pre zváranie. Ak by všetko nebolo presne umiestnené, nedošlo by k riadnemu zvareniu okrajov a výsledný zvar by nebol vodotesný. Navyše sáčky / rukávy nemajú vždy presne zodpovedajúce šírku, akú výrobca uvádza. Môže sa teda stať, že fóliový rukáv o šírke 400mm môže mať napríklad 403mm a už len vďaka tomu by nebolo reálne vodotesný zvar vyhotoviť. Preto vždy voľte zváračku fólií s dostatočnou rezervou.
196,55€ / ks 163,79€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 11.07.2022 môže byť u Vás
Kód:
102913
Ručná páková celokovová zváračka plastových fólií SF-200 so širokým zvarom - 8mm a možnosťou horúcej razby čísel do zvaru, vhodná na zatavovanie sáčkov, obalov, igelitu na balenie tovaru a rukávov z PP, LDPE, HDPE, BOPP, PVC fólie a to až do mikronážach 0,200mm * 2. Zváracia lišta a teda aj zvar má dĺžku 200mm a umožňuje tak zváranie fólií do tejto šírky. Zváračka je celokovová, páka, kĺb i šasi zváračky sú pevné. U impulzných zváračiek nie je zvárací vykurovací drôt ohrievaný trvalo, ale iba pri stlačení rukoväti. Čas ohrevu odporového drôtu sa nastavuje potenciometrom - podľa materiálu zváraného plastu a jeho hrúbky. Vypínanie je riadené automaticky, vždy presne po uplynutí nastaveného intervalu. Maximálna hrúbka zváranej fólie je 2 × 0,2 mm (200 mikrometrov na jednu fóliu). Vďaka silnému transformátoru vnútri zváračky je u pre tento model použitá široká tavná struna, ktorá vytvára 8mm široký zvar, ktorý vyzerá profesionálne. Zváračka SF-200 disponuje aj špeciálnou prítlačnou silikónovou lištou, ktorá má z jednej strany dierky, do ktorých sa vkladajú silikónové číslice, ktorými možno horúcou razbou vytlačiť číselnú informáciu - viď obrázok. Súčasťou dodávky sú čísla 1 (2ks), 2 (3ks), 3 (1ks), 4 (1ks), 5 (1ks), 6 (2ks), 7 (2ks), 8 (1ks), 9 (2ks), 0 (3ks). Zváračka fólií nájde svoje uplatnenie v rôznych odvetviach, najmä však pri predaji rôzne veľkých predmetov, ktoré možno zataviť do obalu Vami určenej veľkosti alebo v medicíne na balenie vzoriek či liekov. Výsledok je vďaka časovaču vždy dokonalý a výsledný obal pôsobí profesionálne. Zváračka je celokovová a je vhodná pre vysokú pracovnú záťaž. Šasi je lakované zelenou kladivkovou farbou. Zváračka nie je vhodná pre nepretržitú prevádzku, po 45min práca je potrebná nechať zváračku 20 min odpočinúť, aby nedochádzalo k prehrievaniu zváracieho transformátora. Upozornenie: dĺžka tavnej struny zváračky síce dosahuje deklarovanú dĺžku, však nie je úplne reálne efektívne zvárať vrecúška o rovnakej dĺžke. Obsluha by musela sáčok veľmi presne umiestniť, aby kraje fólie boli presne položené na tavnej strune, čo by značne navyšovalo potrebnú dobu pre zváranie. Ak by všetko nebolo presne umiestnené, nedošlo by k riadnemu zvarenie okrajov a výsledný zvar by nebol vodotesný. Navyše sáčky / rukávy nemajú vždy presne zodpovedajúcu šírku, akú výrobca uvádza. Môže sa teda stať, že fóliový rukáv o šírke 200mm môže mať napríklad 203mm a už len vďaka tomu by nebolo reálne vodotesný zvar vyhotoviť. Preto vždy voľte zváračku fóliou s dostatočnou rezervou.
118,97€ / ks 99,14€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 11.07.2022 môže byť u Vás
Kód:
102892
Ručná celokovová zváračka plastových fólií s rezacím nožom k zatavovaniu sáčkov, obalov, igelitu na balenie tovaru a rukávov z PP, LDPE, HDPE, BOPP, PVC fóliou.  Zváracia lišta má dĺžku 300 mm a umožňuje tak prácu so všetkými plastovými pásmi do tejto šírky. Dĺžka zvaru je 30 cm. Výsledný zvar je možné orezať pomocou integrovaného noža, čo výrazne urýchľuje prácu oproti zváračkám bez noža, kde je potrebné vykonávať dodatočný orez mimo zváračku. Vhodné najmä pre kontinuálne balenie s využitím nekonečných igelitových tunelov (igelitové rukávy), ktoré potom nie je potrebné dodatočne strihať. Náhradné brity nájdete v našej ponuke.   Pri impulzných zváračkách nie je zvárací vykurovací drôt ohrievaný trvalo, ale iba pri stlačení rukoväte. Čas ohrevu odporového drôtu nastavíte potenciometrom podľa materiálu zváraného plastu a jeho hrúbky. Vypínanie je riadené automaticky, vždy presne po uplynutí nastaveného intervalu. Maximálna hrúbka zváranej fólie tvorí 2 × 0,2 mm (200 mikrometrov na jednu fóliu).   Zváračka fólií nájde svoje uplatnenie v rôznych odvetviach, najmä však pri predaji rôzne veľkých predmetov, ktoré možno zataviť do obalu Vami určenej veľkosti alebo v medicíne na balenie vzoriek či liekov. Výsledok je vďaka časovaču vždy dokonalý a výsledný obal pôsobí profesionálne. Zváračka je oproti verziám bez rezného noža celokovová a je vhodná pre vysokú pracovnú záťaž.   Upozornenie: dĺžka tavnej struny zváračky síce dosahuje deklarovanú dĺžku, avšak nie je úplne reálne efektívne zvárať vrecúška o rovnakej dĺžke. Obsluha by musela sáčok veľmi presne umiestniť, aby kraje fólie boli presne položené na tavnej strune, čo by značne zvyšovalo potrebnú dobu pre zváranie. Ak by všetko nebolo presne umiestnené, nedošlo by k riadnemu zvareniu okrajov a výsledný zvar by nebol vodotesný. Navyše sáčky / rukávy nemajú vždy presne zodpovedajúce šírku, akú výrobca uvádza. Môže sa teda stať, že fóliový rukáv o šírke 200mm môže mať napríklad 203mm a už len vďaka tomu by nebolo reálne vodotesný zvar vyhotoviť. Preto vždy voľte zváračku fólií s dostatočnou rezervou. Rezerva by však nemala byť zbytočne vysoká, pretože v miestach, kde nedochádza ku zváraniu, sa tavný drôt vrátane teflónovej tkaniny a silikónového prítlačného tesnenia zbytočne prehrieva. Pre prácu s vrecúškami o šírke 10 cm je napríklad voľba zváračky s typovým značením 400 (a teda dĺžkou struny 40 cm) úplne nevhodná.   Spolu so zváračkou fólií odporúčame tiež nákup náhradných dielov - náhradný tavný drôt, náhradné tepelne odolné pásky a náhradný brit.  
144,83€ / ks 120,69€ bez DPH
skladomnad 100 ks 11.07.2022 môže byť u Vás
Kód:
101581
Zariadenie určené pre zváranie sáčkov a fólií. Šírka vykurovacej struny je 30 cm. Vyhrievanie je zapnuté automaticky po pritlačení horného dielu a vypína sa samo po nastavenom časovom intervale. Čas ohrevu odporového drôtu nastavíte potenciometrom podľa materiálu zváraného plastu a jeho hrúbky. Maximálna dĺžka zvaru je 300 mm. Maximálna hrúbka zvárané fólie je 2 × 0,15 mm. Kryt zváračky je vyrobený z plastu, výrobok nie je určený pre prácu v nepretržitej prevádzke v priemysle či inde. Výrobok je určený pre občasné a hobby použitie. V našej ponuke nájdete ekvivalentné zváračky v celokovovom prevedení, ktoré sú určené pre väčšiu záťaž a priemysel.  
72,41€ / ks 60,34€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 11.07.2022 môže byť u Vás
Kód:
100959
Polyolefionová teplom zmrštiteľná fólia v prevedení polorukáv (typ L) šírka 250mm, v návine 1000m na ​​roly. Hrúbka materiálu je 19 mikrónov (0,019mm). Pomer zmršťovania tejto polyolefinové fólie je 1,65: 1 Polyolefínové fólie sú tepelne zmrštiteľné, majú vysokú pevnosť a odolnosť proti prerazeniu a dobré vlastnosti v ťahu. Fólie sú vysoko transparentné s leskom a bez akéhokoľvek zápachu. Polyolefínové fólie sú chemicky odolné a zdravotne nezávadné. Fólie sú vhodné pre všeobecné balenie - ručné, poloautomatické i plne automatické komorové či tunelové baliace stroje. Ideálne pre balenie telefónov, tabletov, CD / DVD / BD, kozmetiky, hračiek a kníh, ktorým fólia poskytne ochranu proti vlhkosti a zároveň vytvorí plombu, ktorá signalizuje nepoužitý výrobok (napr. U elektroniky). K dokonalému zmrštenie fólie je doporučená teplota 130 - 180 ° C. Zmršťovať sa začínajú už pri teplote 100 ° C. Fólie sa zmršťujú v pomere 1,65: 1 a možno ich zvárať klasickými impulznými zváračkami fólií. Parametre: Dĺžka: 1000m Šírka: 250mm Hrúbka: 19 mikrónov (0,019mm) Teplota zmrštenia: 100 - 180 ° C Pomer zmrštenia: 1,65: 1 Typ fólie: polyolefínová Tvar: polorukáv (L) Vnútorný priemer role: 76mm Farba: transparentná  
108,62€ / ks 90,52€ bez DPH
skladom6-25 ks 11.07.2022 môže byť u Vás
Kód:
102474
PE hadica, tunel, rukáv o šírke 300mm, v 100m návine na roli. Hrúbka steny fólie je 200micronov (0,200mm). Polyetylénové fólie sú bezfarebné, číre, bez chuti a zápachu, nemenia sa pôsobením vlhkosti, soli a bežných chemikálií. Majú dlhú životnosť, sú pružné, teplom ľahko zvárateľné, odolné proti mrazu a vlhkosti. Fólia je vhodná na výrobu vriec, sáčkov a obalov akéhokoľvek tovaru. PE fólie sú zdravotne nezávadné, 100% recyklovateľné a sú vhodné aj pre balenie potravín (certifikát k dispozícii). Ako obalový prostriedok spĺňajú požiadavky zákona č. 477/2001 Zb. (Zákon o obaloch). Ideálne pre zváranie všetkými impulznými zváračkami z našej ponuky.                            Materiál: PE (Polyethylen) Hrúbka materiálu: 200micron (0,200mm) * 2 Šírka: 300mm Dĺžka role: 100 metrov Farba: číra Fotografia je len ilustratívna    
93,62€ / ks 78,02€ bez DPH
skladom6-25 ks 11.07.2022 môže byť u Vás
Kód:
102858