Náhradný vykurovací element ku kliešťovej zváračke FKR-400 150W

Náhradný vykurovací element - servisný diel ku kliešťovej zváračke fólií  FKR-400. Zváračka obsahuje celkovo 4 elementy - 2 na každú čeľusť.

Parametre:
Priemer: 7.9M
Dĺžka: 150mm (bez káblov)
Výkon: pokračovanie textu

Kód produktu:

102162

Varianty výrobku:

skladom (2-5 ks)29.10.2020 môže byť u Vás
Náhradný vykurovací element ku kliešťovej zváračke FKR-400 150W 102162 https://www.hotair.sk/images/produkty/1/2224/nahradni-topny-element-ke-klestove-svarecce-fkr-400-150w_0.jpg
Cena: 480.00
Dostupnost: skladom 2-5 ks
Cena s DPH19,75 €
Cena bez DPH16,46€
ks
Náhradný vykurovací element - servisný diel ku kliešťovej zváračke fólií  FKR-400. Zváračka obsahuje celkovo 4 elementy - 2 na každú čeľusť.

Parametre:
Priemer: 7.9M
Dĺžka: 150mm (bez káblov)
Výkon: 150W
Napätie: 110V (220V v sérii)
Ručná kliešťová zváračka fólií s dĺžkou zvaru 40cm FKR-400 pre zváranie hrubých fólií s kovovou vrstvou, predovšetkým potravinárskych fólií, celofánových fólií, hotových LDPE sáčkov, vriec, možno ju však použiť aj pre iné materiály - PVC, PP, PA. Vhodné aj pre vrecká s bočnými skladmi na uchovávanie praženej kávy či sypaných čajov. Zváracie lišty klieští sú nahrievané permanentným ohrevom, k samotnému zvaru dôjde až stlačením rukoväte. Šírka výsledného zvaru je 12mm. Pri zváraní je potrebné nastaviť požadovanú teplotu pomocou termostatu od 1 - 8. Teplota musí zodpovedať hrúbke a materiálu zváraných fólií. Rovnako tak čas, po ktorý sú čeľuste uzavreté, treba prispôsobiť zváranej fólii, aby nedošlo k jej pretaveniu. U regulátora teploty sa nachádzajú tiež dve indikačné diódy, ktoré signalizujú pripojenie k sieti a samotný ohrev zváracích líšt. Kliešťová zváračka má teflónom potiahnuté čeľuste, ktoré sa ľahko čistia od reziduálnych tavenín plastov. Čeľuste zváračky sú v tvare vlniek, ktoré poznáte napríklad z potravinových obalových materiálov - viď obrázok. Vďaka tomuto tvaru zvaru dôjde k naozaj vzduchotesnému a vodotesnému nerozbiteľnému zvaru, ktorý sa nedá otvoriť inak ako odstrihnutím alebo za použitia naozaj hrubej sily. Táto zváračka je ako jedna z mála schopná zvárať aj fólie iného tvaru ako klasické tunelmi (rukávmi) v tvare 0 - napríklad tunel so skladanými bokmi (v tvare písmena "X") - väčšina potravinových obalov má tento typ zvaru. Veľmi vhodné napríklad pre zváranie vreciek s kávou či sypaným čajom. Vďaka hrúbke zvaru 12mm nehrozí únik arómy alebo navlhnutia. Zváračka fólií je vďaka svojej nízkej váhe 1,5kg ľahko prenosná a manipulácia s ňou jednoduchá. Pri neaktivite ju možno pomocou otočného regulátora vypnúť, a vďaka dištančným nohám ju možno kamkoľvek bezpečne položiť, bez toho aby došlo k popáleniu podkladu. Ručnú zváračku možno vďaka stabilným nohám použiť aj ako stolovú zváračku. Zváračka má gumové rukoväte, takže pri manipulácii nešmýka z rúk. Vo zváračke nie je použitý žiadny tavný drôt ani drahá teflónová teplu odolná páska a je na rozdiel od klasických impulzných zváračiek fólií viac bez údržbová. Zváračka je ideálna pre balenie ťažkých a väčších výrobkov (napr. vriec), ktoré vzhľadom na svoju veľkosť a váhu nemožno umiestniť do klasickej stolovej zváračky. Dokonalý pomocník do každého skladu. Vďaka svojmu tvaru zvaru vyzerá zatavený obal výrobku vždy ako originál, ktorý práve opustil výrobu. Tieto kliešťové ručné zváračky ponúkame v troch variantoch v dĺžke 40cm, 30cm a 20cm.  
335,80€ / ks 279,84€ bez DPH
skladom6-25 ks 29.10.2020 môže byť u Vás
Kód:
101777