Baliace stroje

Filtrovanie
2,42 €
3 456,39 €
Ručný kovový klipovač na uzatváranie klobás, čriev, tunelov (rukávov), sieťok a vriec kovovým klipom vo veľmi robustnom a profesionálnom prevedení vhodný pre potravinársky priemysel - klobásy, párky, salámy, párky, sieťky s cibuľou alebo zemiakmi atď. ako aj pre chemický priemysel - stavebné materiály, tmely, silikóny atď. Princíp činnosti klipovačky je veľmi jednoduchý, zariadenie má dlhý zakrivený zásobník, do ktorého sa vkladajú pásy s klipmi. Klipy sú zaťažené závažím, ktoré ich priebežne tlačí do zveráka. Obsluha do nej vloží stočenú "klobásu" (puzdro, vrecko...) a stlačí dlhú páku. Tým sa drôtená svorka nasunie na salámu a zároveň sa okolo nej profesionálne zaviaže. Výsledné spoje vyzerajú vždy rovnako a profesionálne, presne tak, ako ich poznáte z obchodov (črevá paštét, salám, párkov...). Aby každá spona správne zapadla, silu prítlaku na sponu možno ešte regulovať otočným regulátorom. Klipovač je namontovaný na pevnej pochrómovanej kovovej základni, ktorá má gumové nožičky a dá sa ďalej ukotviť skrutkami k pracovnej doske. Hmotnosť základne zaisťuje dostatočnú stabilitu proti prevráteniu. Zastrihávač je s výnimkou krytu hlavice celokovový, s časťami z materiálu vysokej hrúbky, čo zaručuje dlhodobú životnosť. Zásobník na klipsy pojme 2 pásy po 100 klipsách. Strihač je vhodný na každodenné používanie. Súčasťou zastrihávača sú skúšobné klipy (200 ks). V našej ponuke nájdete balenia po 4000ks.  
313,04€ / ks 260,87€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102798
Plochý pomedený drôt 2x0,7mm v návine 200m/2,5kg na sponkovanie / bindovanie krabíc a kartónov pomocou priemyselných sponkovačiek.
41,74€ / ks 34,78€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103936
Plochý pomedený drôt 1,81x0,71mm v návine 200m/2,5kg na sponkovanie / bindovanie krabíc a kartónov pomocou priemyselných sponkovačiek.
41,74€ / ks 34,78€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103937
Stojanový šijací stroj GK26-1AA 90W Priemyselný šijací stroj GK26-1AA 90W na stojane s manipulačným vozíkom na zatavovanie veľkých a ťažkých vriec. Stojanová verzia vrecovacieho stroja uľahčuje prácu pri uzatváraní väčších alebo ťažších vriec, manipulačný vozík slúži ako pohyblivá plošina, na ktorú sa umiestni vrece, ktoré potom prechádza zľava doprava cez vrecovací stroj, ktorý ho pevne uzavrie (zošije) reťazovým stehom pomocou pevnej nite. Posunutie vozíka na stojane uľahčuje obsluhe prácu pri manipulácii s ťažkým vrecom, takže práca je vďaka použitiu stojana s vozíkom jednoduchšia a menej fyzicky náročná. Výška šijacieho stroja na stojane je nastaviteľná v rozsahu 18-79 cm, po nastavení požadovanej výšky stačí šijací stroj zaistiť páčkou na stojane. V balení sa nachádza kovový pedál, ktorý sa používa na spustenie procesu šitia, vďaka pedálu má obsluha voľné ruky na manipuláciu s taškou. Stojan je vybavený kolieskami na jednoduchú prepravu a zaisťovacími skrutkami, ktoré po umiestnení na pracovisko pevne držia celý systém, aby sa pri plnení ťažkých vriec neposunul ani neprevrátil. Stojan je veľmi robustný, vyrobený z lakovanej ocele. Stroj na šitie vriec vytvára silný 7 mm reťazový steh typu 101 pomocou priemyselnej PES nite na cievke a kovovej 2 mm ihly, na začatie šitia stačí stlačiť nožný pedál, obsluha potom ľahko vedie vrecko umiestnené na pohyblivom vozíku cez priestor ihly, ktorá vrecko pevne zašije, na výstupnej strane stroja je mechanizmus, ktorý odstrihne koniec nite. Vreckový stroj má centrálny mazací systém so zásobníkom na doplnenie mazacieho oleja, pravidelné a automatické mazanie stroja zabezpečuje jeho dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku. Vreckový stroj šije z čelného pohľadu sprava doľava. Vreckový šijací stroj je vyrobený s ohľadom na priemyselné použitie, je veľmi robustný, výmena ihly a nite je veľmi jednoduchá (uvoľnením skrutky) a stroj sa všeobecne ľahko ovláda a manipuluje. Obsah balenia: 1 cievka nite, 10 ihiel, stojan s vozíkom, 2 uhlíky pre motor, sada imbusových kľúčov, kľúč a skrutkovač. Spolu s vrecúškom odporúčame zakúpiť náhradnú cievku nite a náhradnú sadu ihiel. GK26-1AA je vhodný pre papierové, jutové, vrecovinové, polypropylénové, látkové a iné vrecia s maximálnou hrúbkou 6,5 mm.
1 674,78€ / ks 1 395,65€ bez DPH
skladom2-5 ks
Kód:
103837
Priemyselný šijací stroj GK26-1A 230V/90W na uzatváranie papierových, jutových, látkových, polypropylénových a vrecovinových vriec reťazovým stehom. elektrický šijací stroj je vhodný na pripevnenie k stolu pomocou dvojice skrutiek na zadnej strane krytu šijacieho stroja, okrem pripevnenia k stolu možno šijací stroj používať aj v ruke, ale šijací stroj pripevnený k pracovnému stolu uľahčuje a urýchľuje prácu pri zatváraní veľkých vriec, obsluha má pri zatváraní vriec voľné obe ruky na manipuláciu. Vreckový zatvárač vytvára 7 mm dlhý pevný reťazový steh typu 101pomocou priemyselnej PES nite na cievke a 2 mm kovovej ihly, na začatie šitia stačí stlačiť tlačidlo na hornej strane stroja, obsluha potom vedie vrecko cez priehradku s ihlou, ktorá vrecko pevne zašije, na výstupnej strane stroja je mechanizmus, ktorý odstrihne koniec nite. Vreckársky stroj má centrálny mazací systém so zásobníkom na doplnenie mazacieho oleja, pravidelné a automatické mazanie stroja zabezpečuje jeho dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku. Vrecovací stroj šije z čelného pohľadu (pripevnený k stolu) sprava doľava. Vreckový šijací stroj je vyrobený s ohľadom na priemyselné použitie, je veľmi robustný, výmena ihly a nite je veľmi jednoduchá (uvoľnením skrutky) a stroj sa celkovo ľahko ovláda a manipuluje. Šijací stroj nemá očko/háčik na vyvažovač. Obsah balenia: 1 cievka nite, 10 ihiel, 2 uhlíky do motora, kľúč a skrutkovač. Spolu s brašnárom odporúčame zakúpiť náhradnú cievku nite a náhradnú sadu ihiel. Vrece GK26-1A je vhodné na papierové, jutové, vrecovinové, polypropylénové, látkové a iné vrecia s maximálnou hrúbkou 6,5 mm. Kovový profil na pripevnenie vrecovačky k stolu nie je súčasťou dodávky.  
453,91€ / ks 378,26€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103838
Náhradná batéria pre - priemyselný šijací stroj GK9-350B. Batéria v plastovom puzdre slúži ako externý zdroj napätia pre vreckový šijací stroj.
203,48€ / ks 169,57€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103968
Viazačka / zväzovačka / drôtovačka pre uzatváranie vriec, sáčkov a iných predmetov do maximálneho priemeru 10mm viazacími páskami s drôtom vnútri - twistband. Viazacie pásky s drôtikom twistband sú praktickým a veľmi obľúbeným neinvazívnym spôsobom, používaným na uzatváranie sáčkov, vriec a iných obalov alebo na sťahovanie a zväzkovanie káblov, vodičov a prívodných šnúr, či k zväzovanie drobných predmetov. Vďaka použitiu drôtiku twistband je možno spoj ľahko otvoriť a rovnako tak znovu uzavrieť, bez toho aby došlo k poškodeniu obalu.   Zariadenie je vhodné pre uzatváranie menšieho množstva vrecka a nie je vhodné pre nepretržitú záťaž a uzatváranie stoviek sáčkov za hodinu. Je vhodné pre malosériovú výrobu pre rodinné podniky, trhovce pod. Pre potreby uzatváranie veľkého množstva sáčkov vo vysokom tempe v máme v ponuke ekvivalentné profesionálnej viazačkou, ktorá je vyrobená s ohľadom na veľké zaťaženie a je vhodná pre uzatváranie veľkého množstva vrecka. Vďaka tejto automatickej zväzovačke je proces viazanie sáčkov maximálne jednoduchý a rýchly. Stačí obyčajné pretlačenie konca vrecka / vaku hlavou a v okamihu dôjde k zaviazaniu a odstrihnutiu drôtika. Vrecko je potrebné vkladať utiahnuté, ideálne s ľahko zakrúteným miestom, na ktoré má prísť drôtik, pre ideálnu tesnosť. Maximálna rýchlosť viazanie je závislá prakticky iba na obsluhe. Viazačka sáčkov zvláda vyrobiť až 40 spojov za minútu. Ovládanie číta iba tlačidlo napájania. K zopnutiu viazania dôjde v momente pretlačenia vrecúšku hlavou, kedy dôjde k zopnutiu mechanického spínača. Výmena cievky s drôtom je rovnako veľmi jednoduchá. Stačí obyčajné prehodenie cievky a prevlečenie drôtu do zväzovacej hlavy - žiadne rozoberanie a zložitá manipulácia.   Dĺžka odstrihnutého drôtiku twistband pri jednom spoji je cca 7cm. Pri použití štandardnej 1000m cievky s drôtom možno teda zviazať až 14 285 obalov. Jedná sa teda o cenovo mimoriadne výhodný viazací prostriedok. Naviac veľmi šetrný, pretože vďaka tvaru viazacích pásikov sa do viazaného predmetu nemajú tendenciu zarezávať. Vhodné pre viazanie sáčkov s pečivom - krájaný chlieb, toastový chlieb, pre balenie byliniek, čajov, a ďalších suchých potravín. Okrem potravín možno tento spôsob balenia použiť prakticky na čokoľvek okrem tekutín. Výsledný spoj nie je totiž 100% vodotesný, preto sa tento spôsob neodporúča pre tekutý obsah. Súčasťou balenia je cievka so zlatým drôtom twistband o dĺžke 1000m.  
1 142,61€ / ks 952,17€ bez DPH
skladom1 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101943
Šijací stroj na tašky GK9-350 je špeciálny elektrický stroj - ručný nástroj na šitie papierových, jutových, polypropylénových (PP), vreckových a iných tašiek silným reťazovým stehom. So šijacím strojom sa veľmi ľahko manipuluje, drží sa v ruke ako vŕtačka. Na ovládanie sa používa jediný spínač. Obsluha jednoducho vedie šijací stroj cez uzavretý okraj vriec a šijací stroj vykoná reťazový steh typu 101. Na výstupe šijacieho stroja je zabudovaný aj strihací mechanizmus, ktorý pracuje súčasne so šitím, takže keď sa stroj na šitie vriec vyčerpá, jednoduchým pohybom sa dá koniec nite odstrihnúť. Celý vreckový šijací stroj má robustnú priemyselnú konštrukciu, všetky dôležité časti sú kovové, len kryt motora s rukoväťou je plastový, aby sa ušetrila hmotnosť. K dispozícii je aj uťahovací mechanizmus, ktorým možno kontrolovať tesnosť stehu. Kábel je vedený zo spodnej časti rukoväte a dá sa odpojiť. Šijací stroj je určený predovšetkým pre pravákov, ktorí šijú sprava doľava. Vreckový šijací stroj je vhodné používať v kombinácii s vyvažovačom, ktorý výrazne uľahčuje prácu obsluhy. Hmotnosť šijacieho stroja je 3 kg. Vhodný na šitie papierových, jutových, vrecovinových, polypropylénových, látkových a iných tašiek. Obsah balenia balenie obsahuje: 1 namontovanú cievku nite, 5 ihiel, olejničku, sadu imbusových kľúčov, kľúč, plochý a krížový skrutkovač, náhradnú kladku, náhradný nôž. Súčasťou balenia je lenskúšobná cievka nite. Odporúčame zakúpiť aj cievku s dĺžkou 700 m z našej ponuky.
412,17€ 350,35€ / ks 291,96€ bez DPH
skladom 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102518
Tovar v akcii
Twistbandy s drôtom vo vnútri twistbandu sú praktickou a veľmi obľúbenou neinvazívnou metódou, ktorá sa používa na zväzovanie a zväzovanie káblov, drôtov a prívodov alebo na zväzovanie drobných predmetov či uzatváranie tašiek, vriec a iných obalov alebo. Vhodné aj na použitie v kvetinárstve na zväzovanie kvetov alebo tiež na zväzovanie stromov k oporným stĺpom. Twistbandový drôt sa dá použiť aj opakovane, všade tam, kde je potrebné rýchle a jednoduché zviazanie a následné rozviazanie. Twistbandový drôt možno použiť ako spotrebný materiál pre automatické viazačky / viazačky zväzkov / rezačky drôtu. Drôt je navinutý na plastovej cievke s celkovou dĺžkou 1000 m.
78,26€ / ks 65,22€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
101944
Balenie hliníkových svoriek (klipov) U506 na svorky na klobásy, črevá a vrecká vo forme 40 pásov po 100 ks. Vhodné na uzatváranie čriev, salám, rukávov, vreciek, sieťok atď.  
36,00€ / ks 30,00€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102812
Lepička vriec na ručné uzatváranie a lepenie vriec a vrecúšok lepiacou páskou. Vďaka tejto lepiacej jednotke môžete rýchlo a jednoducho zalepiť konce vreciek a vriec na potraviny alebo tovar lepiacou páskou ľubovoľnej farby so šírkou až 12 mm. Stačí raz alebo dvakrát otočiť plastový obal a pretlačiť ho cez hlavu lepiaceho zariadenia. Keď sa koniec vrecka pretlačí, páska sa prilepí na jednej strane a pretlačením sa páska omotá okolo zvyšnej časti vrecka. Konce pások sa zlepia a odstrihnú pomocou integrovaného rezacieho noža(k dispozícii na zakúpenie). Vznikne tak klasický uzáver, aký poznáte z baleného chleba a iných potravín, kde sa ako tesnenie nepoužíva drôtená páska. Pevnosť takéhoto spoja závisí výlučne od kvality použitej lepiacej pásky. Dĺžka prestrihnutej lepiacej pásky je približne 5 - 6 cm. Stroj na lepenie a uzatváranie plastových vreciek je vybavený aj veľmi ostrým nožom na orezávanie prebytočných koncov vreciek. Čepeľ je možné z dôvodu väčšej bezpečnosti obsluhy odstrániť. Čepeľ sa dá ľahko vymeniť. Dávkovač pásky je vyrobený z dvoch pevných plechov, medzi ktorými je rezacia jednotka a samotná páska, ktorá je väčšinou skrytá v samotnom dávkovači, takže neprekáža pri manipulácii so zatváranými vreckami. Zariadenie na lepenie sáčkov má gumové nožičky, ktoré zabraňujú skĺznutiu, a možno ho tiež pevne priskrutkovať k pracovnej doske pomocou voľných otvorov v základni. Vhodné pre pekárne, hobbymarkety, eshopy, obchody so zvieratami atď. K tomuto zariadeniu ponúkame aj lepiace pásky rôznych farieb. Dodáva sa bez pásky.
24,00€ / ks 20,00€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102015
Priemyselná biela polyesterová (PES) šijacia niť pre GK9-350 a iné vreckové šijacie stroje. Vhodná na uzatváranie vriec.
9,91€ / ks 8,26€ bez DPH
skladomnad 100 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102608
Priemyselná žltá polyesterová (PES) šijacia niť pre GK9-350 a iné vreckové šijacie stroje. Vhodná na uzatváranie vriec. Žltá niť je výrazne tenšia ako biela a červeno-biela.  
9,91€ / ks 8,26€ bez DPH
Na objednávku
Kód:
103119
Priemyselná bielo-červená polyesterová (PES) šijacia niť pre GK9-350 a iné vreckovacie stroje. Vhodná na uzatváranie vriec.
9,91€ / ks 8,26€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103120
Priemyselná bielo-čierna polyesterová (PES) šijacia niť pre GK9-350 a iné šijacie stroje na šitie vriec. Vhodná na uzatváranie vriec.  
9,91€ / ks 8,26€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103268
Priemyselná bielo-čierna polyesterová (PES) šijacia niť pre GK9-350 a iné šijacie stroje na šitie vriec. Vhodná na uzatváranie vriec.
9,91€ / ks 8,26€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103269
Priemyselná bielo-červená polyesterová (PES) šijacia niť pre GK9-350 a iné vreckovacie stroje. Vhodná na uzatváranie vriec.
9,91€ / ks 8,26€ bez DPH
Tovar je na ceste 30.06.2024
Kód:
103270
Zelená lepiaca páska so šírkou 9 mm a celkovou dĺžkou rolky 66 m vhodná na uzatváranie tašiek a vreciek pomocou ručných lepiacich tyčiniek a lepiacich strojov.
2,40€ / ks 2,00€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102929
Modrá lepiaca páska so šírkou 9 mm a celkovou dĺžkou rolky 66 m vhodná na uzatváranie tašiek a vreciek pomocou ručných lepiacich tyčiniek a lepiacich strojov.
2,40€ / ks 2,00€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102930
Transparentná lepiaca páska POLINAR so šírkou 9 mm a celkovou dĺžkou rolky 66 m vhodná na uzatváranie tašiek a vreciek pomocou ručného lepidla a lepiacich strojov. Páska má nosič vyrobený z polypropylénu. Lepidlo pásky je na báze prírodného kaučuku a živíc s pigmentmi, zmäkčovadlami a antioxidantmi. Vysoko účinné lepidlo najvyššej kvality, vhodné aj na náročné aplikácie lepenia.
2,40€ / ks 2,00€ bez DPH
skladomviac ako 25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102931
Červená lepiaca páska so šírkou 9 mm a celkovou dĺžkou rolky 66 m vhodná na uzatváranie tašiek a vreciek pomocou ručných lepiacich tyčiniek a lepiacich strojov.
2,40€ / ks 2,00€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102933
Biela lepiaca páska so šírkou 9 mm a celkovým návinom 66 m vhodná na uzatváranie tašiek a vreciek pomocou ručných lepiacich tyčiniek a lepiacich strojov.
2,40€ / ks 2,00€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102934
Hnedá lepiaca páska so šírkou 9 mm a celkovou dĺžkou rolky 66 m vhodná na uzatváranie tašiek a vreciek pomocou ručných lepiacich tyčiniek a lepiacich strojov. Páska má nosič vyrobený z polypropylénu. Lepidlo pásky je na báze prírodného kaučuku a živíc s pridanými pigmentmi, zmäkčovadlami a antioxidantmi. Vysoko účinné lepidlo najvyššej kvality, vhodné aj na náročné aplikácie lepenia.
2,40€ / ks 2,00€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103770
Žltá lepiaca páska so šírkou 9 mm a celkovou dĺžkou rolky 66 m vhodná na uzatváranie tašiek a vreciek pomocou ručných lepiacich tyčiniek a lepiacich strojov. Páska má nosič vyrobený z polypropylénu. Lepidlo pásky je na báze prírodného kaučuku a živíc s pridanými pigmentmi, zmäkčovadlami a antioxidantmi. Vysoko účinné lepidlo najvyššej kvality, vhodné aj na náročné aplikácie lepenia.
2,40€ / ks 2,00€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103771
Celkový počet výrobkov: 24
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!