Poloautomatický páskovací stroj na plastové PP pásky YouPack KZB

Tovar v akcii

Stolný poloautomatický páskovač plastových PP pások YouPack KZB s vnútorným zásobníkom cievok s ručným vkladaním pásky. Tento poloautomatický páskovač zviaže akúkoľvek škatuľu, ktorú možno položiť na pracovnú plochu stroja, za pokračovanie textu

Kód produktu:

102433

Varianty:

skladom

Nadrozmerný produkt - iba špeciálna preprava možno odoslať len pomocou špeciálnej prepravy.

Nadrozmerna preprava 115,70 €(96,42 € bez DPH)

Poloautomatický páskovací stroj na plastové PP pásky YouPack KZB 102433 https://www.hotair.sk/images/produkty/1/2496/stolni-paskovac-plastovych-pe-pet-a-pes-pasek-youpack-kzb_0.jpg
Cena: 19980.00
Dostupnost: skladom
Cena s DPH Cena bez DPH
965,22€ 868,70€ 723,91€
ks
Stolný poloautomatický páskovač plastových PP pások YouPack KZB s vnútorným zásobníkom cievok s ručným vkladaním pásky. Tento poloautomatický páskovač zviaže akúkoľvek škatuľu, ktorú možno položiť na pracovnú plochu stroja, za veľmi krátky čas - 1,5 sekundy.

Páskovací stroj pozostáva z robustného kovového podvozku, vo vnútri ktorého sa nachádza robustná jednotka s veľmi nízkou mierou poruchovosti a opotrebovania, s nízkou spotrebou energie 660 W. Nízku spotrebu energie dopĺňa aj funkcia automatickej úspory energie, ktorá sa aktivuje po 60 sekundách nečinnosti. V útrobách odvíjača pásov nájdete aj zariadenie na odvíjanie cievky s polypropylénovým pásom, ktoré zaručuje, že sa nikde nezasekne (cievka s pásom nie je súčasťou dodávky).

Po zapnutí je zariadenie v okamihu pripravené na zváranie. Do 5 sekúnd od zapnutia je možné zvárať pás. Obsluha umiestni škatuľu s páskovaným tovarom na kovovú pracovnú dosku vedľa zarážok a omotá ju páskou, ktorá je pripravená v žliabku pracovnej dosky. Koniec PP pásky zasunie do drážky pri začiatku žľabu a zúžovač ho okamžite vyberie, utiahne pásku podľa nastavenej intenzity uťahovania a obidva konce prereže a zvarí. Zároveň odvíja ďalšiu pásku do žľabu a proces môže okamžite zopakovať. Všetko je veľmi rýchle (1,5 s).

Poloautomatický páskovací stroj YouPack KZB je namontovaný na kolieskach, takže sa s ním dá ľahko manipulovať. Na každej strane dávkovača pásky sa nachádzajú magnetické dvierka, pomocou ktorých možno kontrolovať množstvo pásky a jej umiestnenie. Vrchnú pracovnú dosku možno ľahko odklopiť. Výška zariadenia je 73 cm, čo je výška bežného pracovného stola. Túto výšku je potrebné zohľadniť pri veľkých baleniach. Ponúkame aj zníženú verziu tohto poloautomatického páskovacieho stroja.

Tento páskovací stroj nájde široké uplatnenie v každom maloobchode alebo veľkoobchode, najmä v skladoch a expedícii, kde je potrebné papierové škatule vystužiť plastovou PP páskou pre bezpečnejšiu prepravu. Vhodné na balenie domácich spotrebičov a inej elektroniky, potravín, zmiešaného tovaru, pre chemický priemysel, v tlačiarňach, v textilnom priemysle alebo na pošte. Ideálne ako koncové príslušenstvo pre výrobné linky.
Parametre
Napájanie 220V/50Hz (jednofázové)
Príkon 660W
Nastaviteľná uťahovacia sila 40-480N
Typ remeňa PP
Vnútorný priemer valca 200 mm
Max. vonkajší priemer kotúča 480 mm
Šírka pásu PP 6 - 15 mm
Hrúbka pásky min. 0,55 mm
Minimálna veľkosť balenia 60 mm
Maximálna veľkosť balenia bez obmedzenia
Rýchlosť sťahovania 1,5s/ks
Rozmery zariadenia 895X565X730 mm
Hmotnosť 67 kg
Hmotnosť balenia [kg]:67 kg
Viac parametrov
Napájanie 220V/50Hz (jednofázové)
Príkon 660W
Nastaviteľná uťahovacia sila 40-480N
Typ remeňa PP
Vnútorný priemer valca 200 mm
Max. vonkajší priemer kotúča 480 mm
Šírka pásu PP 6 - 15 mm
Hrúbka pásky min. 0,55 mm
Minimálna veľkosť balenia 60 mm
Maximálna veľkosť balenia bez obmedzenia
Rýchlosť sťahovania 1,5s/ks
Rozmery zariadenia 895X565X730 mm
Hmotnosť 67 kg
Hmotnosť balenia [kg]:67 kg
Viazacia polypropylénová (PP) páska so šírkou 11 mm, hrúbkou 0,55 mm, v rolke po 3000 m, farba čierna. Účelom viazacích pások je najmä zabezpečiť tovar počas prepravy spevnením škatule z každej strany, čím sa zabráni prelomeniu dna škatule a vysypaniu tovaru, a tiež vytvoriť držadlo na ľahšie prenášanie škatúľ. Sú vhodné aj na viazanie tlačovín, profilov a iného tovaru. Ideálne aj na viazanie krabíc s tovarom na paletách. PP pásky sú vhodné pre automatické a poloautomatické páskovacie stroje s použitím tepelného alebo ultrazvukového zvárania, ako aj pre ručné páskovanie pomocou kovových svoriek. V porovnaní s bežnými oceľovými páskami ponúkajú polypropylénové pásky nižšiu hmotnosť, väčšiu flexibilitu a ich pevnosť je na prepravné účely úplne dostatočná. V porovnaní s oceľovými páskami sa dajú aj ľahko demontovať - napríklad rozrezať bežným lámacím nožom. Pozor! Páska nie je určená pre páskovací stroj MH-X201 .
88,70€ / ks 73,91€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102438
Viazacia polypropylénová (PP) páska, šírka 11 mm, hrúbka 0,55 mm, 3000 m na rolke, farba biela - mierne priehľadná Účelom viazacej pásky je predovšetkým zabezpečiť tovar počas prepravy spevnením škatule na každej strane, čo zabraňuje prelomeniu dna škatule a vysypaniu tovaru, a tiež vytvoriť držadlo na ľahšie prenášanie škatúľ. Sú vhodné aj na viazanie tlačovín, profilov a iného tovaru. Ideálne aj na viazanie krabíc s tovarom na paletách. PP pásky sú vhodné pre automatické a poloautomatické páskovacie stroje s použitím tepelného alebo ultrazvukového zvárania, ako aj pre ručné páskovanie pomocou kovových svoriek. V porovnaní s bežnými oceľovými páskami ponúkajú polypropylénové pásky nižšiu hmotnosť, väčšiu flexibilitu a ich pevnosť je na prepravné účely úplne dostatočná. V porovnaní s oceľovými páskami sa dajú aj ľahko demontovať - napríklad rozrezať bežným lámacím nožom.
88,70€ / ks 73,91€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102437
Viazacia polypropylénová (PP) páska so šírkou 11 mm, hrúbka 0,55 mm, v rolke 3000 m v rolke, farba zelená. Účelom viazacích pások je najmä zabezpečiť tovar počas prepravy spevnením škatule z každej strany, čím sa zabráni prelomeniu dna škatule a vysypaniu tovaru, a tiež vytvoriť držadlo na ľahšie prenášanie škatúľ. Sú vhodné aj na viazanie tlačovín, profilov a iného tovaru. Ideálne aj na viazanie krabíc s tovarom na paletách. PP pásky sú vhodné pre automatické a poloautomatické páskovacie stroje s použitím tepelného alebo ultrazvukového zvárania, ako aj pre ručné páskovanie pomocou kovových svoriek. V porovnaní s bežnými oceľovými páskami ponúkajú polypropylénové pásky nižšiu hmotnosť, väčšiu flexibilitu a ich pevnosť je na prepravné účely úplne dostatočná. V porovnaní s oceľovými páskami sa dajú aj ľahko demontovať - napríklad rozrezať bežným lámacím nožom.
88,70€ / ks 73,91€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102436
Viazacia polypropylénová (PP) páska so šírkou 11 mm, hrúbka 0,55 mm, v kotúči 3000 m na rolke, farba modrá. Účelom viazacích pások je najmä zabezpečiť tovar počas prepravy spevnením škatule z každej strany, čím sa zabráni prelomeniu dna škatule a vysypaniu tovaru, a tiež vytvoriť držadlo na ľahšie prenášanie škatúľ. Sú vhodné aj na viazanie tlačovín, profilov a iného tovaru. Ideálne aj na viazanie krabíc s tovarom na paletách. PP pásky sú vhodné pre automatické a poloautomatické páskovacie stroje s použitím tepelného alebo ultrazvukového zvárania, ako aj pre ručné páskovanie pomocou kovových svoriek. V porovnaní s bežnými oceľovými páskami ponúkajú polypropylénové pásky nižšiu hmotnosť, väčšiu flexibilitu a ich pevnosť je na prepravné účely úplne dostatočná. V porovnaní s oceľovými páskami sa dajú aj ľahko demontovať - napríklad rozrezať bežným lámacím nožom.
88,70€ / ks 73,91€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102435
Viazacia polypropylénová (PP) páska so šírkou 11 mm, hrúbka 0,55 mm, v rolke 3000 m v rolke, farba červená. Účelom viazacej pásky je najmä zabezpečiť tovar počas prepravy spevnením škatule z každej strany, čím sa zabráni prelomeniu dna škatule a vysypaniu tovaru, a tiež vytvoriť držadlo na ľahšie prenášanie škatúľ. Sú vhodné aj na viazanie tlačovín, profilov a iného tovaru. Ideálne aj na viazanie krabíc s tovarom na paletách. PP pásky sú vhodné pre automatické a poloautomatické páskovacie stroje s použitím tepelného alebo ultrazvukového zvárania, ako aj pre ručné páskovanie pomocou kovových svoriek. V porovnaní s bežnými oceľovými páskami ponúkajú polypropylénové pásky nižšiu hmotnosť, väčšiu flexibilitu a ich pevnosť je na prepravné účely úplne dostatočná. V porovnaní s oceľovými páskami sa dajú aj ľahko demontovať - napríklad rozrezať bežným lámacím nožom.
88,70€ / ks 73,91€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
102434
Viazacia polypropylénová (PP) páska so šírkou 11 mm, hrúbka 0,55 mm, v rolke 3000 m v rolke, farba žltá. Účelom viazacích pások je najmä zabezpečiť tovar počas prepravy spevnením škatule z každej strany, čím sa zabráni prelomeniu dna škatule a vysypaniu tovaru, a tiež vytvoriť držadlo na ľahšie prenášanie škatúľ. Sú vhodné aj na viazanie tlačovín, profilov a iného tovaru. Ideálne aj na viazanie krabíc s tovarom na paletách. PP pásky sú vhodné pre automatické a poloautomatické páskovacie stroje s použitím tepelného alebo ultrazvukového zvárania, ako aj pre ručné páskovanie pomocou kovových svoriek. V porovnaní s bežnými oceľovými páskami ponúkajú polypropylénové pásky nižšiu hmotnosť, väčšiu flexibilitu a ich pevnosť je na prepravné účely úplne dostatočná. V porovnaní s oceľovými páskami sa dajú aj ľahko demontovať - napríklad rozrezať bežným lámacím nožom.
88,70€ / ks 73,91€ bez DPH
skladom2-5 ks 24.06.2024 môže byť u Vás
Kód:
103197
Priamy gravitačný valčekový dopravník s oceľovými valcami s rozmermi 40x100cm a nosnosťou 200kg. Gravitačné valčekové dopravníky sa používajú na prepravu a manipuláciu vo výrobe, v sklade alebo pri preprave. Krabice alebo výrobky s pevným dnom sa pohybujú na valcoch dopravníka ručným posunom alebo gravitačnou silou, keď je dopravník v miernom sklone. Dopravník, ktorý ponúkame, je určený najmä na výrobu vlastnej dráhy (stohovanie) na ručné posúvanie obalov alebo výrobkov počas expedície alebo výroby. Dopravník sa predáva samostatne bez nôh alebo spodného rámu. Dopravník má pevné bočné profily pre vysokú nosnosť a stabilitu. Valčekové dopravníky uľahčujú nielen manipuláciu s ťažkými baleniami počas nakladania a vykladania, ale sú vhodné aj na použitie vo výrobnom procese, napríklad ako dopravník medzi dávkovacou a baliacou jednotkou. Je to moderný a najpoužívanejší spôsob prepravy obalov a výrobkov vo výrobných halách alebo skladoch. Nosnosť = maximálne rovnomerné zaťaženie celého dopravníka v kg.  
386,09€ / ks 321,74€ bez DPH
skladom6-25 ks
Kód:
103196
Priamy gravitačný valčekový dopravník s oceľovými valcami s rozmermi 80x100cm a nosnosťou 200kg. Gravitačné valčekové dopravníky sa používajú na prepravu a manipuláciu vo výrobe, v sklade alebo pri preprave. Krabice alebo výrobky s pevným dnom sa pohybujú na valcoch dopravníka ručným posunom alebo gravitáciou, keď je dopravník v miernom sklone. Dopravník, ktorý ponúkame, je určený najmä na výrobu vlastnej dráhy (stohovanie) na ručné posúvanie obalov alebo výrobkov počas expedície alebo výroby. Dopravník sa predáva samostatne bez nôh alebo spodného rámu. Dopravník má pevné bočné profily pre vysokú nosnosť a stabilitu. Valčekové dopravníky uľahčujú nielen manipuláciu s ťažkými baleniami počas nakladania a vykladania, ale sú vhodné aj na použitie vo výrobnom procese, napríklad ako dopravník medzi dávkovacou a baliacou jednotkou. Je to moderný a najpoužívanejší spôsob prepravy obalov a výrobkov vo výrobných halách alebo skladoch. Nosnosť = maximálne rovnomerné zaťaženie celého dopravníka v kg.  
453,91€ / ks 378,26€ bez DPH
skladom2-5 ks
Kód:
103195
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!