Priemyselná komorová sušiaca pec 101-3 220V, 0-300 ° C 196L

Priemyselná sušiaca / temperovacia pec 101-3 220V, 0-300 ° C s ventilátorom a komorou s objemom 196L.

Vysúšacia komora s presnou reguláciou teploty pomocou PID kontroléru a vstavaným ventilátorom je vhodná predovšetkým pre sušenie elektród, vytvrdzovanie lepidla a tmelu, dezinfekcia lekárskych nástrojov, teplotné záťažové testy el. súčiastok a DPS, vypekanie práškových farieb, vysúšanie DPS a súčiastok pred spájkovaním, testovanie teplotnej stability a záťaže materiálov.

Kvalitné spracovanie

Pec je vyrobená z oceľových plechov, ktoré sú opatrené komaxitovým náterom, vo vnútri pece sa nachádza sušiaca komora, ktorá je tepelne izolovaná od plášťa pre zachovanie teplotnej stability a odtienenie tepla od povrchu plášťa.

Teplota až 300 °C, presný PID regulátor

Teplota komory je riadená presným PID regulátorom s možnosťou nastavenia teploty 0-300 ° C (spodná hranica teploty, je závislá na okolitej teplote v miestnosti, najnižšia možná teplota je vždy teplota mierne vyššia ako teplota v miestnosti) bežne teda 30-300 ° C. PID regulátor je vybavený funkciou auto Tune a časovačom, ktorý možno nastaviť po minútach v rozsahu 0-99999min, po dosiahnutí nastaveného času dôjde k ukončeniu ohrevu pece.

V peci je integrovaný ventilátor s možnosťou vypnutia, zapnutím ventilátora dochádza k lepšiemu rozvodu tepla vo vnútri komory.

Ohrev komory je umiestnený v spodnej časti a ľavom boku pece. Pre snímanie teploty slúži presné PT čidlo, ktoré je umiestnené vo vrchnej časti komory. Dvierka komory sú opatrené skleneným priehľadom a pákou pre jednoduché a rýchle otváranie / zatváranie. Celá pec stojí na masívnych gumových nohách.

Ohrev, vysúšanie, sterilizácia a reflow

Pec je vhodná pro ohřev, vysoušení, nahřívání, sterilizaci a přetavování při teplotách 25-300 °C pomocí cirkulace horkého vzduchu uvnitř izolované komory.

Celkový rozmer vnútornej komory je 58x69x49 (ŠxVxH), v komore sú po stranách upevnené držiaky políc teda je z celkovej šírky sa odčítajú z každej strany 2cm. Pokiaľ sú obsadené všetky pozície je medzera medzi policami 2cm.

Obsah balenia: PEC 101-3, napájací kábel, 2ks police.

Zaujal Vás tento produkt?

Kód produktu:

103831

Varianty:

skladom (6-25 ks)

Nadrozmerný produkt - iba špeciálna preprava možno odoslať len pomocou špeciálnej prepravy.

Nadrozměrná přeprava 146,58 €(122,15 € bez DPH)

Priemyselná komorová sušiaca pec 101-3 220V, 0-300 ° C 196L 103831 https://www.hotair.sk/images/produkty/2/4057/prumyslova-komorova-susici-pec-101-3-220v-0-300-c-196l_1602676712.jpg
Cena: 58920.00
Dostupnost: skladom 6-25 ks
Cena s DPH Cena bez DPH
2 561,74€ 2 134,78€
ks

Mohlo by Vás dále zajímat

Priebežná spájkovacia pec T-960 Priebežná spájkovacia pec s pásovým dopravníkom pre spájkovanie v štandardnej vzdušnej atmosfére. Pec využíva štyri teplotne riadené priestorové sekcie; tri vykurované a jednu ochladzovaciu. Pre riadenie teplotných pomerov vo vnútri pece slúži celkom 22 infračervených keramických odporových trubíc, ktoré tvoria päť zón ohrevu - tri zhora a dve zospodu. Pre dodržanie teplôt podľa nastaveného teplotného priebehu je každá zóna osadená teplotným snímačom pre spätnoväzobnú reguláciu teploty. Teplota je meraná v každej zóne zvlášť teplotným senzorom umiestneným v strede zóny. Ohrev súčiastok prebieha kombinovane infračerveným žiarením a horúcim vzduchom - konvenčným ohrevom. Konvenčným prenosom tepla disponujú tri horné zóny vďaka trom nezávislým turbínam umiestneným priamo nad infračervenými žiaričmi. Vďaka konštrukcii využívajúcej radiálnych ventilátorov dochádza k homogenizácii toku horúceho vzduchu, ktorý obteká odporové vykurovacie telesá a zaisťuje rovnomerné rozloženie teplôt na celej ploche hrejivého segmentu reflow ohrievača. Ohrev každej z piatich zón je vypínateľný. Posun spájkovaných dosiek či súčasti zaisťuje pletený drôtový pásový dopravník s rýchlosťou posuvu nastaviteľnou v rozmedzí 0-1600mm / min. Na LCD si vyberiete jednu z 8 pretavovacích charakteristík, podľa ktorých bude prebiehať reflow proces. Charakteristika definuje jednotlivé fázy pretavenia, ako je predohrev, reflow prípadne temperovanie. Následné ochladenie zaisťuje chladiaca zóna pomocou troch 11 cm ventilátorov (chladenie prebieha zhora i zospodu). Displej zobrazuje pretavovacia kriku plne graficky. Rýchlosť pohybu pásového dopravníka je kontrolovaná nezávisle na zvolenom teplotnom profile. Prednastavené spájkovacie profily sú pripravené pre spájkovacie zliatiny: 85Sn / 15Pb, 70Sn / 30Pb, 63SN / 37Pb, 60Sn / 40Pb, Sn / Ag3.5, Sn / Cu.75, Sn / Ag4.0 / Cu.5, Sn95.5 /A53.8/Cu0.7, Sn / Ag2.5 / Cu.8 / Sb.5, Sn / Bi3.0 / Ag3.0. Táto priebežná pretavovacia spájkovacej pec je vhodná pre aplikácie spájkovania, sušenie lepidla a ostatné aplikácie, ktoré vyžadujú infračervené žiarenie alebo horúci vzduch. Je konštruovaná pre letovanie bezolovnatými i olovnatými zliatinami.
3 234,78€ / ks 2 695,65€ bez DPH
skladom2-5 ks
Kód:
100880
Pretavovacia pec T-937 s pripojením k PC Infračervená pretavovacia pec T-937 s pripojením k PC ponúka v porovnaní s nižšími modelmi pretavovacích pecí veľmi sofistikované prostredie pre správu profilov pretavovania. Ťažkopádnu úpravu teplotných kriviek s mnohými stlačeniami tlačidiel nahrádza pohodlný program na PC. Profil pretavovania je interpretovaný matematickou funkciou a program umožňuje editáciu krivky v Bézierovom režime ako vo vektorových grafických editoroch. Ovládací softvér si môžete stiahnuť TU Základné teplotné profily pre všetky typy spájkovacích pást zo sortimentu dvadsaťjeden popredných svetových výrobcov sú k dispozícii okamžite po inštalácii riadiaceho softvéru. Stačí vybrať názov výrobku z rozbaľovacej ponuky. Upravené profily potom môžete uložiť pod ich názvami. Na prácu s krivkou teplotnej obálky vám program poskytuje nástroje na presné meranie časových intervalov medzi ľubovoľnými bodmi na krivke, na určenie teploty jednoduchým nasmerovaním meracieho kríža na ľubovoľný bod na krivke a na meranie strmosti krivky v °C za jednotku času: poznámky k dôležitým fázam krivky môžete písať priamo na diagram. Pretavovacia pec sa pripája k počítaču prostredníctvom dodaného kábla USB; možno ju pripojiť aj prostredníctvom RS-232 (konektor CANON9). DPS do 306 x 222 mm Infračervená pretavovacia pec pre všetky typy spájkovacích zliatin. Je určená pre dosky plošných spojov s rozmermi do 306 x 222 mm. Infračervený ohrev sa používa na ohrev a pretavenie spájkovacej zliatiny na vytvorenie spájkovaných spojov. Po nanesení spájkovacej pasty a osadení súčiastok na DPS sa spájkované spoje vytvoria zahriatím zostavy v dôsledku tepelnej energie žiarenia dopadajúceho na spájkované body a ich okolie. Teplota musí dosiahnuť bod tavenia spájkovacej zmesi; výkon žiaričov je počas celého procesu riadený riadiacim systémom podľa nastavených parametrov. Presné riadenie teploty Chladiče a ventilátory nad doskou plošných spojov spolu so snímačmi teploty a riadiacou jednotkou procesora zabezpečujú presné časovanie a dodržiavanie teploty. Model T-937 je vybavený aj prídavným ventilátorom na chladenie priestoru nad infračervenými trubicami, čo umožňuje výrazne vyššie prevádzkové zaťaženie, pretože šasi pece sa počas dlhodobej prevádzky neprehrieva. V závislosti od použitej spájkovacej zliatiny nastavíte spájkovaciu krivku a procesorový systém bude automaticky riadiť celý proces. Krivka sa prenáša do pamäte riadiaceho systému z riadiaceho softvéru v počítači. Ak potrebujete pracovať len s 8 rôznymi teplotnými profilmi, môžete ich všetky nahrať z PC do pamäte pece a potom ich len stlačením tlačidla vyvolať. V tomto prípade už nie je potrebné pripojenie pece k PC a bude sa ovládať manuálne. Po ukončení procesu spájkovania sa automaticky spustia ventilátory na ochladenie - chladiaca časť je tiež riadená v rámci zvoleného programu.
2 342,61€ / ks 1 952,17€ bez DPH
skladom1 ks 24.07.2024 môže byť u Vás
Kód:
101337
Náhradné police pre Temperovaciu pec 101-3. Polica je vyrobená z nerezovej ocele s hrúbkou 1,25 mm. Police sú perforované okrúhlymi otvormi s priemerom 12mm. Zakúpením jednej, čí viac ks políc môžete sušiacu komoru pece rozdeliť na viacero rovnako či rôzne vysokých komôr pre sušenie a ohrev menších predmetov.  
156,52€ / ks 130,43€ bez DPH
skladom6-25 ks 24.07.2024 môže byť u Vás
Kód:
104206
Sme tu s vami už 20 rokov
Sme tu s vami už 20 rokov

Sme tu s vami už 20 rokov

Za tú dobu sme ušli pekný kus cesty. Ak vás zaujíma náš príbeh, čítajte viac. Ďakujeme za vašu priazeň!